Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Kolmårdsdubbeln, medel

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Kolmårdsdubbeln, medel
Arrangörsorganisation: OK Kolmården
Datum: lördag 6 april 2019

D21 Elit

5 120 m, 60 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
100Jeanette Jönsson HellstadiusSödertälje-Nykvarn OF11:01
101Anna WehlinLinköpings OK11:03
102Rebecka HeinrupTullinge SK11:05
103Johanna ÖbergOK Hällen11:07
104Sofia AdolfssonIFK Lidingö SOK11:09
105Kristine BergliaGöteborg-Majorna OK11:11
106Amilia BjörklundSävedalens AIK11:13
107Elin PetterssonIFK Göteborg Orientering11:15
108Susanna TervoIFK Lidingö SOK11:17
109Petra WernerssonGöteborg-Majorna OK11:19
110Julia DavidssonÄrla IF11:21
111Siri EngbergJärla Orientering11:23
112Emma HelmerssonOK Roxen11:25
113Lena Eliasson-LööfOK Pan-Kristianstad11:27
114Elsa JanssonJärla Orientering11:29
115Barbora PijákováIFK Lidingö SOK11:31
116Moa EnmarkGöteborg-Majorna OK11:33
117Fanny AsketunOK Roxen11:35
118Erica PetterssonIFK Göteborg Orientering11:37
119Agnes LeoGöteborg-Majorna OK11:39
120Elna ForsbergIK Hakarpspojkarna11:41
121Klara LjunggrenLinköpings OK11:43
122Anna WallinGöteborg-Majorna OK11:45
123Alice HugossonIFK Lidingö SOK11:47
124Johanna Börjesson ErikssonMalungs OK Skogsmårdarna11:49
125Malin AnderssonOK Nolaskogsarna11:51
126Cecilia BerganderEksjö SOK11:53
127Ellinor TjernlundOK Tisaren11:55
128Tova OlssonIK Hakarpspojkarna11:57
129Lova EvebornOK Roxen11:59
130Ida HylanderNyköpings OK12:01
131Line CederbergGöteborg-Majorna OK12:03
132Ida HedlundHagaby GoIF Örebro12:05
133Louise BeechIK Hakarpspojkarna12:07
134Jennie Börjesson ErikssonMalungs OK Skogsmårdarna12:09
135Elisabeth AhlgrenLinköpings OK12:11
136Lovisa PerssonOK Tisaren12:13
137Aina EdgrenGöteborg-Majorna OK12:15
138Tilda JohanssonOK Orion12:17
139Emma BjessmoIFK Lidingö SOK12:19
140Runa FremstadGöteborg-Majorna OK12:21
141Linn BrännebyÄrla IF12:23
142Pim HedbergOK Pan-Kristianstad12:25
143Moa PetterssonGöteborg-Majorna OK12:27
144Sanna SkoogKils OK12:29
145Carolina DelgadoMalungs OK Skogsmårdarna12:31
146Angelica EngströmSkåneslättens OL12:33
147Linnea ClaesdotterIFK Lidingö SOK12:35
148Johanna EngströmOK Hällen12:37
149Kristin HylanderNyköpings OK12:39
150Emma PetterssonOK Roxen12:41
151Rahela BrunnerGöteborg-Majorna OK12:43
152Amanda HolmgrenVittjärvs IK12:45
153Gabriella GustafssonIK Hakarpspojkarna12:47
154Elin JohanssonFinspångs SOK12:49
155Gabriella S BerganderEksjö SOK12:51
156Yuliia KravchukOK Denseln12:53
157Viktoria TingströmGöteborg-Majorna OK12:55
158Sophia BjörnlingerIK Hakarpspojkarna12:57
159Lisa AnderssonÄrla IF12:59

H21 Elit 1

5 880 m, 66 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1Jakob LööfMalungs OK Skogsmårdarna11:00
2Simon HedlundÄrla IF11:02
3Marcus BeckiusOK Tyr11:04
4Emil KaleredOK Denseln11:06
5Max Peter BejmerIFK Göteborg Orientering11:08
6Fredrik AhnlénOK Hammaren11:10
7Johan AronssonOK Tisaren11:12
8Johan SöderlundOK Tyr11:14
9Aapo LeskinenLynx11:16
10Fredrik BakkmanIFK Göteborg Orientering11:18
11Olivier Blanc-TranchantOK Denseln11:20
12Albin LillieströmMalungs OK Skogsmårdarna11:22
13Joel Börjesson ErikssonStorviks IF11:24
14Kevin StåhlGöteborg-Majorna OK11:26
15Oskar DanielsAttunda OK11:28
16Johan HagströmerOK Hällen11:30
17Daniel MartinssonGöteborg-Majorna OK11:32
18Andreas BerganderEksjö SOK11:34
19Damien RenardOK Denseln11:36
20Ludvig ErikssonKils OK11:38
21Eric BörjeskogSödertälje-Nykvarn OF11:40
22Oskari HeiskanenLynx11:42
23Rickard BörjessonMalungs OK Skogsmårdarna11:44
24Arvid NordIK Hakarpspojkarna11:46
25Erik MalmbergLinköpings OK11:48
26Henrik JonssonÄrla IF11:50
27Johan Ek-LarssonSödertälje-Nykvarn OF11:52
28Mathieu PerrinOK Denseln11:54
29Rasmus SvantessonOK Pan-Kristianstad11:56
30Charlie StoltRehns BK11:58
31Mathias HallJärla Orientering12:00
Oskar SandbergMalungs OK Skogsmårdarna12:00
32Filip OssianssonIK Hakarpspojkarna12:02
33Sven EngströmLinköpings OK12:04
34Mathias HallménOK Denseln12:06
35Jakob EnmarkSödertälje-Nykvarn OF12:08
36Karl WalheimÄrla IF12:10
37Erik Ivarsson SandbergOK Denseln12:12
38Julian DentIFK Lidingö SOK12:14
39Viktor RunnbyGöteborg-Majorna OK12:16
40Jens WängdahlIFK Göteborg Orientering12:18
41Anton NilssonJärla Orientering12:20
42Olle JosarpOK Tisaren12:22
43Antti-Pekka LeskinenLynx12:24
44Joakim AndénSödertälje-Nykvarn OF12:26
45Arnaud PerrinGöteborg-Majorna OK12:28
46Simon NilssonEksjö SOK12:30
47Erik PetterssonOK Denseln12:32
48Fredrik JohanssonOK Nackhe12:34
49Josh BeechEspoon Suunta12:36
50Fredrik EdénIFK Göteborg Orientering12:38
51Martin JanssonSödertälje-Nykvarn OF12:40
52Pavlo UshkvarokOK Denseln12:42
53Viktor SkoogKils OK12:44
54Heino OllinSävedalens AIK12:46
Arvid VågIFK Göteborg Orientering12:48
56Oscar VångellÄrla IF12:50
57Olle KaleredStora Tuna OK12:52
58Lucas SundbladEksjö SOK12:54
59Viktor LarssonÄrla IF12:56
60Henrik HåkanssonGöteborg-Majorna OK12:58
61Krzysztof WolowczykOK Denseln13:00
62Markus HederskogIK Hakarpspojkarna13:02
63Daniel AttåsOK Tisaren13:04
64Rasmus ElmelidOK Orion13:06
65Aleksi LeskinenLynx13:08

H21 Elit 2

5 640 m, 17 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Daniel WernerssonGöteborg-Majorna OK11:01
Arvid LinderOK Hällen11:03
Per SundholmOK Nolaskogsarna11:05
Emil TellsénOK Roxen11:07
Christoffer AndersénOK Tisaren11:09
Albin ThunbergSävedalens AIK11:11
Johan FröbergTjalve IF Norrköping11:13
Felix SpäthIFK Lidingö SOK11:15
Martin AnkelOK Alehof11:17
Stefan JonssonMalungs OK Skogsmårdarna11:19
Mattias NilssonÄrla IF11:21
Mikael EliassonGöteborg-Majorna OK11:23
Niklas OlssonLinköpings OK11:25
Gustaf SundbüeOK Hällen11:29
Zac HuddIFK Lidingö SOK11:31
Hugo ThunbergOK Alehof11:33
Viacheslav MatiashOK Tisaren11:35

D20 Elit

3 850 m, 9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
325Fanny SundbladEksjö SOK12:56
326Tilda MarmelidOK Roxen12:58
327Hanna MårtenssonGöteborg-Majorna OK13:00
328Lovisa BlomgrenEksjö SOK13:02
329Anna HallménOK Tisaren13:04
330Elin DahlmarkVästerås SOK13:06
331Alva LindellIF Thor13:08
332Klara AxelssonEksjö SOK13:10
333Caroline PigerreIFK Lidingö SOK13:12

H20 Elit

4 400 m, 9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
214Hugo LillieströmOK Roxen11:12
215Axel HalvarssonGöteborg-Majorna OK11:14
216Carl CarlssonNyköpings OK11:16
217Simon FreylandEksjö SOK11:18
218Ludvig EkNyköpings OK11:20
219Jonathan JylltorpLinköpings OK11:22
220William NilssonNyköpings OK11:24
221Thorsten SvenssonFinspångs SOK11:26
222Jakob IngströmIK Hakarpspojkarna11:28

D18 Elit

3 850 m, 25 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
529Hilda AxelssonFK Göingarna11:00
530Anna GröllEksjö SOK11:02
531Lovisa TunessonSkogspojkarnas OK11:04
532Hillevie SvärdSträngnäs-Malmby OL11:06
533Ella StenilsOK Hällen11:08
534Amelie RajanIFK Lidingö SOK11:10
535Jonna AlfredssonOK Roxen11:12
536Sarina ZülligEksjö SOK11:14
537Sofia WigleSödertälje-Nykvarn OF11:16
538Amanda KarmetunOK Njudung11:18
539Sofie FranzénAlmby IK11:20
540Nicolina MobergOK Tyr11:22
541Hanna LundgrenLinköpings OK11:24
542Ebba LindellIF Thor11:26
543Klara HöglundEksjö SOK11:28
544Emma LingIK Hakarpspojkarna11:30
545Martina RizziEksjö SOK11:32
546Alma GustafssonSOK Aneby11:34
547Alice MarmelidOK Roxen11:36
548Kajsa LjungbergTumba-Mälarhöjden OK11:38
549Wilma BerganderEksjö SOK11:40
550Klara Åkerman SjöströmVästerås SOK11:42
551Ebba AdebrantTumba-Mälarhöjden OK11:44
552Linnea SamuelssonNAIS Orienteringsklubb11:46
553Signe NilssonNyköpings OK11:48

H18 Elit

4 080 m, 31 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
420Karl LundinOK Hällen11:50
421Malte EvebornOK Roxen11:52
422Albin TollOK Njudung11:54
423Pontus LindgrenVästerås SOK11:56
424Emil ÖhlundIK Hakarpspojkarna11:58
425Philip CarlssonNyköpings OK12:00
426Lukas NovakEksjö SOK12:02
427Tim DalheimerIK Vikings OK12:04
428Aron ÖstangårdGamleby OK12:06
429Linus MalmKFUM Örebro OK12:08
430Viggo HjerneTumba-Mälarhöjden OK12:10
431Isak AnängenNyköpings OK12:12
432David BorgSödertälje-Nykvarn OF12:14
433Alfred LängheimTullinge SK12:16
434Rasmus PetterssonOK Djerf12:18
435Arvid AronssonGöteborg-Majorna OK12:20
436Martin SandqvistVästerås SOK12:22
437Valter PetterssonOK Tisaren12:24
438Mattias HaneOK Tyr12:26
439Melker LundinOK Hällen12:28
440Emanuel HerberthsonLinköpings OK12:30
441Mattis NilssonNAIS Orienteringsklubb12:32
442Olof LjunggrenLinköpings OK12:34
443Marcus KlaseniusKFUM Örebro OK12:36
444Albin FalkNyköpings OK12:38
445Joel Aristondo MagnussonOK Tor12:40
446Fabian ValleriusGamleby OK12:42
447Tamás SzütsVästerås SOK12:44
448Albin HainkeSnättringe SK12:46
449Charlie EliassonDalaportens OL12:48
450Gustav PermanOK Tyr12:50

D21

3 810 m, 24 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Karin PerssonHagaby GoIF Örebro10:59
Lisa MalmströmTjalve IF Norrköping11:01
Marika LundinTjällmo-Godegårds OK11:03
Nina HallorOK Tisaren11:05
Hanna Modig TjärnströmLinköpings OK11:07
Marie OlssonOK Rodhen11:09
Malin WidénUddevalla OK11:11
Maria BoisMalungs OK Skogsmårdarna11:13
Martina NyrénBurseryds IF11:15
Anna LööfOK Pan-Kristianstad11:17
Julia Modig TjärnströmLinköpings OK11:19
Jenny JakobssonGamleby OK11:21
Elin FjellströmMalungs OK Skogsmårdarna11:23
Anna JohanssonAnkarsrums OK11:25
Ebba WesterbergIF Thor11:27
Caroline Cederquist TörnbladCentrum OK11:29
Charlotte NedforsOK Roxen11:31
Malin AxFinspångs SOK11:33
Frida KarlssonLinköpings OK11:35
Josefine DahlstedtTjalve IF Norrköping11:37
Lisa LarssonMalungs OK Skogsmårdarna11:39
Hanna NilssonOK Denseln11:41
Ida DalhammerOK Roxen11:43
Karolina NygrenSkogspojkarnas OK11:45

H21

4 590 m, 18 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Jimmy DahlOK Kolmården10:30:55
Morgan KarlssonSundbybergs IK12:26:00
Erik SköldLinköpings OK12:30:00
Oskar HöglundMotala AIF OL12:32:00
Joakim GustafssonFinspångs SOK12:34:00
David SvensonSOK Viljan12:36:00
Filip StrömbäckLinköpings OK12:38:00
David GunnarssonIK Hakarpspojkarna12:40:00
Fredrik JohanssonLinköpings OK12:42:00
Jonatan KarlssonVästerviks OK12:44:00
Robin JakobssonGamleby OK12:46:00
Johan PerssonHagaby GoIF Örebro12:48:00
Erik BacktemanLinköpings OK12:50:00
Fredric JohanssonSnättringe SK12:52:00
Martin StrömgrenLinköpings OK12:54:00
Andreas JohanssonAnkarsrums OK12:56:00
Johan AllardLinköpings OK12:58:00
Måns FaxénVäxjö OK13:00:00

D18

3 550 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Klara WallinderGöteborg-Majorna OK11:00
Isabella NilssonGustavsbergs OK11:02
Hanna KromnérSkogspojkarnas OK11:04
Emmy LindgrenLinköpings OK11:06
Ida LarssonVästerås SOK11:08

H18

3 760 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Hugo FriskVästerås SOK12:18
Erik HanssonKarlskrona SOK12:20
Emil AhlströmVästerås SOK12:22
Johannes GreenAlmby IK12:24

D16

3 530 m, 46 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Ida EskilssonIK Hakarpspojkarna11:38
Elsa KällTumba-Mälarhöjden OK11:40
Ida ÖsterbergGustavsbergs OK11:42
Alice JohanssonFinspångs SOK11:46
Alice EkNyköpings OK11:48
Sandra ValjusIFK Lidingö SOK11:50
Stella RangertIK Hakarpspojkarna11:52
Felicia SahlénVästerås SOK11:54
Ida BengtssonOK Alehof11:56
Linn AnderssonOK Tyr11:58
Katja GustafssonNyköpings OK12:02
Rebecka HaslerSurahammars SOK12:04
Klara BorgSödertälje-Nykvarn OF12:06
Kristina LindgrenVästerås SOK12:08
Ellen OlovssonGamleby OK12:10
Alma SvennerudKarlskrona SOK12:12
Meja AleniusNyköpings OK12:14
Amanda HallVästerås SOK12:16
Alva SvenskTjällmo-Godegårds OK12:18
Clara SvenssonSurahammars SOK12:20
Lisa ThunellIFK Lidingö SOK12:22
Meja BergerAnkarsrums OK12:24
Karolina AnderssonDalaportens OL12:26
Liv HerneTumba-Mälarhöjden OK12:28
Tove ValleriusGamleby OK12:30
Lisa SwartzOK Orion12:32
Sanna SanderOK Milan12:34
Sandra WiduchKarlskrona SOK12:36
Sofie BodinAlmby IK12:38
Emma WesterlundNyköpings OK12:40
Ida WaernqvistNAIS Orienteringsklubb12:44
Maja AhlströmVästerås SOK12:46
Emilia NilssonGustavsbergs OK12:48
Ingrid AndréTumba-Mälarhöjden OK12:50
Ida HjortOK Roxen12:52
Elina ReinholdssonOK Alehof12:56
Frida JardingNyköpings OK12:58
Agnes DambergIFK Lidingö SOK13:00
Emmy GranstedtIK Hakarpspojkarna13:02
Saga MattssonDalaportens OL13:04
Caroline GuttkeNyköpings OK13:06
Kristin HerberthsonLinköpings OK13:10
Vera CarlssonOK Hällen13:12
Sofia GreenAlmby IK13:14
Hanna ÖbergGamleby OK13:16
Moa Algers OmholtSkogspojkarnas OK13:20

H16

3 530 m, 48 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
William SvartlingOK Motala11:35
Andreas TörnkvistOK Denseln11:37
Noel HelmerssonOK Tisaren11:39
Emil LarssonOK Tisaren11:41
Ludvig LangeTumba-Mälarhöjden OK11:43
Kasper LagerströmNyköpings OK11:45
Elmer WaldfeltFinspångs SOK11:47
Oliver HöögOK Motala11:51
Filip HåkanssonOK Orion11:53
Ture BergqvistNAIS Orienteringsklubb11:55
Tobias DahlmarkVästerås SOK11:57
Olle KarlssonIK Hakarpspojkarna11:59
Henrik FladrichOK Denseln12:01
Anton KruseKFUM Örebro OK12:03
Vilgot KempeOK Denseln12:05
Isak LiljeholmGamleby OK12:07
Mattias ÖhlundIK Hakarpspojkarna12:09
Valter FredrikssonTjalve IF Norrköping12:11
Henrik FranzénAlmby IK12:13
Lucas BoströmOK Alehof12:15
John KinnanderMatteus SI12:17
Oscar EkenborgNyköpings OK12:19
Ludvig KarlqvistTjällmo-Godegårds OK12:21
Adrian BergqvistOK Alehof12:23
Rasmus LindblomGustavsbergs OK12:27
Hugo KindbornOK Hällen12:29
Pontus ÖstemarFinspångs SOK12:31
Kim ÖrnbergTumba-Mälarhöjden OK12:33
Sven SjöqvistOK Måsen12:35
Adrian SjödinIK Hakarpspojkarna12:37
Gustav NorbergNyköpings OK12:39
Johan ÅrbrinkLinköpings OK12:41
Lucas AhlströmVästerås SOK12:43
Andreas HolmqvistNyköpings OK12:47
Hugo LarssonKarlskrona SOK12:49
Francesco SavaniSkogspojkarnas OK12:51
Albin KjellbergBjörkfors GOIF12:53
Alfons PetersonOK Denseln12:55
Erik LingIK Hakarpspojkarna12:57
Alfred JohanssonOK Alehof12:59
Elias AdebrantTumba-Mälarhöjden OK13:01
Rasmus PåledalOK Roxen13:03
Kristoffer KlarinVästerås SOK13:05
Jonatan GreenAlmby IK13:07
Edvin HellstenNyköpings OK13:09
Daniel LindDalaportens OL13:11
Viktor GunnarssonIK Hakarpspojkarna13:15
Anton TörnqvistKarlskrona SOK13:17

D16 Kort

3 260 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Tilde JohanssonSurahammars SOK11:16
Lova FrodinOK Roxen11:20
Linn JohnssonMatteus SI11:22

H16 Kort

3 260 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Lucas AlzénGustavsbergs OK11:06

D14

3 260 m, 46 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Alva Björklund BoljangTumba-Mälarhöjden OK10:57
Ellen TrofastTjällmo-Godegårds OK10:59
Sofia TunessonSkogspojkarnas OK11:01
Nova SahlénVästerås SOK11:05
Fanny SundbergTullinge SK11:07
Hilda MårsellTumba-Mälarhöjden OK11:09
Maja LiljaIFK Lidingö SOK11:11
Moa PihlströmOK Roxen11:13
Agnes JohanssonSurahammars SOK11:15
Emmy BorgOK Denseln11:17
Clara LövgärdOK Alehof11:19
Alva ForsmanLinköpings OK11:21
Lova KronmarKarlskrona SOK11:23
Tyra LindellOK Roxen11:25
Klara ZimmermanTjalve IF Norrköping11:27
Cajsa AleniusNyköpings OK11:29
Milla ForkéusOK Tyr11:31
Emma HöökIFK Lidingö SOK11:33
Tuva ÖstangårdGamleby OK11:35
Alva SkoogVästerås SOK11:37
Kajsa HallVästerås SOK11:41
Sandra LingIK Hakarpspojkarna11:43
Frida SamuelssonBjörkfors GOIF11:45
Mindra LangerOK Roxen11:47
Lovis HellstenNyköpings OK11:49
Sofie EttlingSkogspojkarnas OK11:51
Elin AbelSnättringe SK11:53
Ellen ThorsénSurahammars SOK11:55
Stina SöderqvistLinköpings OK11:57
Alice RökenTäby OK11:59
Fanny WalterssonOK Roxen12:01
Felicia EliassonDalaportens OL12:03
Wilma ReinholdssonOK Alehof12:05
Filippa GuttkeNyköpings OK12:07
Tyra StalebrantGamleby OK12:09
Nova MatthewsTullinge SK12:11
Ebba ThenanderVästerås SOK12:13
Sigrid ForsmanLinköpings OK12:17
Stella RosengrenTjalve IF Norrköping12:21
Elvira BjörnbergVästerås SOK12:23
Hanna AnängenNyköpings OK12:25
Julia ForsgrenOK Tyr12:27
Sara BengtssonOK Alehof12:29
Emma ZettervallKarlskrona SOK12:31
Molly GeliusSnättringe SK12:33
Vera SkantzeIFK Lidingö SOK12:35

H14

3 260 m, 65 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Isak EskilssonIK Hakarpspojkarna11:28
Olle MalmKFUM Örebro OK11:30
Elis BönnerBjörkfors GOIF11:32
Robin HelmerssonOK Tisaren11:34
Gabriel EkströmHalmstad OK11:36
Olle KullmanOK Alehof11:38
Elis WiklundVästerås SOK11:40
Jonathan NilssonGustavsbergs OK11:42
Kalle ÖhlundIK Hakarpspojkarna11:44
Melker WaldfeltFinspångs SOK11:46
Robin WilhelmsonTjalve IF Norrköping11:48
Emil ClashammarNyköpings OK11:50
Otto NilssonLinköpings OK11:52
Arvid Algers OmholtSkogspojkarnas OK11:54
Axel BrattOK Orion11:56
Sebastian SjöqvistOK Måsen11:58
Arvid JonforsenSurahammars SOK12:00
Hampus HolmgrenOK Måsen12:02
Rasmus VibergOK Roxen12:04
Erik PalmVästerås SOK12:06
Theo ÅrbrinkLinköpings OK12:08
Vidar NettelmarkSurahammars SOK12:10
Ted JohnssonMatteus SI12:12
Oliver HaleniusMotala AIF OL12:14
Kevin KarlssonHammarkinds OK12:16
Elias SjöwallOK Denseln12:18
Simon AdebrantTumba-Mälarhöjden OK12:20
Ludvig HaslerSurahammars SOK12:22
Nils SwartzOK Orion12:24
Erik SlättOK Alehof12:26
Albin StenssonNyköpings OK12:28
Max ÖsterbergGustavsbergs OK12:30
Arvid ErikssonOK Tyr12:32
Gustav ThenanderVästerås SOK12:34
Anton VelanderSurahammars SOK12:36
Lucas BerggrenLinköpings OK12:38
Emil NilssonGamleby OK12:40
Elis PetersonOK Denseln12:42
Odin EkNyköpings OK12:44
Erik MånssonSödertälje-Nykvarn OF12:46
Gustav HellgrenSkogspojkarnas OK12:48
Edvin FredrikssonTjalve IF Norrköping12:50
Aron HöglundTullinge SK12:52
Filip HöögOK Motala12:54
Felix LindOK Tyr12:56
Jakob OmelchenkoKarlskrona SOK12:58
Albin VelanderSurahammars SOK13:00
Carl SandqvistVästerås SOK13:02
Axel Björnberg FärdigNyköpings OK13:04
Hugo BraamOK Denseln13:06
Malte BellanderGustavsbergs OK13:08
August EkingeOK Motala13:10
Rikard HellgrenFinspångs SOK13:12
Ludvig EronnLinköpings OK13:14
Felix JohanssonOK Alehof13:18
Jacob PåledalOK Roxen13:20
Oliver HåkanssonOK Orion13:26
Oscar AnderssonOK Tyr13:28
Arvid GunérusSurahammars SOK13:30
Vincent DahmTjalve IF Norrköping13:32
Wilmer KempeOK Denseln13:34
Ludvig ErikssonLinköpings OK13:36
Noah KorallMotala AIF OL13:38
Melker BerggrenNyköpings OK13:40
Arvid SvenssonBjörkfors GOIF13:46

D14 Kort

2 440 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Moa KleistBoxholm-Mjölby OL11:02
Karolina JohanssonHammarkinds OK11:04
Emilia LindDalaportens OL11:06
Ida WesterlundNyköpings OK11:10
Nellie EliassonDalaportens OL11:14

D12

2 440 m, 26 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
754Frida EmilssonFK Åsen12:03
755Emma EngströmFinspångs SOK12:05
756Märta SvennerudKarlskrona SOK12:07
758Tilda MalmströmTjalve IF Norrköping12:11
759Emma LindgrenNAIS Orienteringsklubb12:13
760Elsa KorallMotala AIF OL12:15
761Miriam GustafssonNyköpings OK12:17
763Tilde EvebornOK Roxen12:21
764Maja SjödinOK Tisaren12:23
765Stina BerggrenLinköpings OK12:25
766Elvira LindstenNyköpings OK12:27
767Astrid SkantzeIFK Lidingö SOK12:29
768Clara IllnerTjalve IF Norrköping12:31
769Agnes OlovssonGamleby OK12:33
770Ebba LövgärdOK Alehof12:35
771Malva EngströmOK Kolmården12:37
773Johanna KleistBoxholm-Mjölby OL12:41
774Ella MatthewsTullinge SK12:43
775Sofia ÖhlundIK Hakarpspojkarna12:45
777Tuva HenricssonOK Tyr12:49
778Ebba SkullmanLinköpings OK12:51
779Nellie BolinTullinge SK12:53
780Tuva AnderssonNAIS Orienteringsklubb12:55
781Alice EttlingSkogspojkarnas OK12:57
782Izabella LjungbergOK Tyr12:59
784Ella KruseKFUM Örebro OK13:03

H12

2 440 m, 27 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
631Edvin Björklund BoljangTumba-Mälarhöjden OK10:57
632Axel JarlNAIS Orienteringsklubb10:59
633Valdemar HamiltonNyköpings OK11:01
634Vidar PihlGamleby OK11:03
Timbastian BranderTjalve IF Norrköping11:05
636Gustav LjungstorpHammarkinds OK11:07
637Alve AdolfssonLinköpings OK11:09
638Oskar KarlqvistTjällmo-Godegårds OK11:11
639Melker CarlssonKFUM Örebro OK11:13
640Nils JohnssonMatteus SI11:15
641Oscar KristofferssonAlmby IK11:17
642Linus SöderbergLinköpings OK11:19
644Elias KronmarKarlskrona SOK11:23
643Arvid KarlssonTjällmo-Godegårds OK11:25
646Isak LarssonOK Tisaren11:27
647Love OtterströmLinköpings OK11:29
648Oscar SvenskTjällmo-Godegårds OK11:31
649Leo WisborgTullinge SK11:33
650Philip SjödinOK Tisaren11:35
651Karl SundkvistKatrineholms OK11:37
652Joel FrodinOK Roxen11:39
654Edvin ÅttingLinköpings OK11:43
655Arvid TrofastTjällmo-Godegårds OK11:45
656Emil ÖstemarFinspångs SOK11:47
658Emil LingIK Hakarpspojkarna11:51
659Casper BjörklundGamleby OK11:53
660Malte AnderssonMatteus SI11:55

D12 Kort

2 030 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Irma JarlemarkIFK Lidingö SOK11:21
Saga SehlerOK Kolmården11:25
Ida RökenTäby OK11:27

H12 Kort

2 030 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Jonah StenilsOK Hällen11:01
Oscar BergholtzOK Kolmården11:03
Emil HöglundIK Vikings OK11:07

D10

2 030 m, 8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Tilde SöderbergLinköpings OK11:00
Molly ValleriusGamleby OK11:02
Lova BraamOK Denseln11:06
Elsa HöglundIK Vikings OK11:10
Ingalisa ÖbergOK Hällen11:12
Elvira SvenskTjällmo-Godegårds OK11:16
Linn BorgOK Denseln11:20
Linnéa PåledalOK Roxen11:24

H10

2 030 m, 21 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Ludvig Björnberg FärdigNyköpings OK11:32
Viggo MårsellTumba-Mälarhöjden OK11:34
Erik EttlingSkogspojkarnas OK11:36
Hannes PetersonOK Denseln11:38
Hugo AldénOK Roxen11:40
Martin GullquistOK Klemmingen11:44
Lukas LarssonOK Roxen11:46
Tage LindstenNyköpings OK11:48
Uno DingstenSkogspojkarnas OK11:52
Theo IllnerTjalve IF Norrköping11:54
Anton FaxénVäxjö OK11:56
Melker ClashammarNyköpings OK12:00
Arvid BomanLinköpings OK12:02
Sebastian LejonedNyköpings OK12:04
Sixten LevinsonOK Kolmården12:06
Lukas KantarpÄrla IF12:08
Jakob FjellnerMatteus SI12:10
Loke AlenbrandOK Kolmården12:14
Erik ZettervallKarlskrona SOK12:18
Rasmus WilhelmsonTjalve IF Norrköping12:20
Vilgot HellstenNyköpings OK12:22

D35

3 760 m, 12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Emma KarlssonOK Denseln11:54
Therese EkströmHalmstad OK11:56
Cecilia AlzénGustavsbergs OK11:58
Sara SöderqvistLinköpings OK12:00
Caroline GreenOK Vivill12:02
Annica KristofferssonAlmby IK12:04
Lina EttlingSkogspojkarnas OK12:06
Emma KantarpÄrla IF12:08
Marie RubérLinköpings OK12:10
Lisa Åberg SamorTjällmo-Godegårds OK12:12
Anna KempeOK Denseln12:14
Maria MagnussonKFUM Örebro OK12:16

H35

4 460 m, 8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Simon NybergNAIS Orienteringsklubb11:47
Andreas AxelssonTjällmo-Godegårds OK11:49
Arvid SundkvistKatrineholms OK11:51
Henrik NettelmarkSurahammars SOK11:53
Henrik TengvallBoxholm-Mjölby OL11:55
Peter WilhelmsonTjalve IF Norrköping11:57
Martin HammarlundMotala AIF OL11:59
Martin FagerlundKFUM Örebro OK12:01

D40

3 760 m, 17 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Anna LöwegrenKatrineholms OK12:30
Jennie KleistBoxholm-Mjölby OL12:32
Marie WalterssonOK Roxen12:34
Sara HellstenNyköpings OK12:36
Daniela RennerOK Södertörn12:38
Linda StinessenDalaportens OL12:40
Therese DahlströmOK Alehof12:42
Linda LarssonKarlskrona SOK12:44
Maria SarbergLinköpings OK12:46
Anna-Stina PåledalOK Roxen12:48
Susanna CaleklintKarlskrona SOK12:50
Andrea BalakovaNyköpings OK12:52
Anna KorallMotala AIF OL12:54
Lina MatthewsTullinge SK12:56
Cecilia KarmetunOK Njudung12:58
Emma BerggrenLinköpings OK13:00
Camilla MorisKatrineholms OK13:02

H40

4 110 m, 25 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Tobias TrofastTjällmo-Godegårds OK12:53
Magnus EmilssonFK Åsen12:55
Johan TingströmNAIS Orienteringsklubb12:57
Jonas LindstenNyköpings OK12:59
Joakim KjellbergBjörkfors GOIF13:01
Albin TengvallBoxholm-Mjölby OL13:03
James MelanderTjällmo-Godegårds OK13:05
Petter WikströmOK Tisaren13:07
Magnus FärdigNyköpings OK13:09
Markus HenrikssonLinköpings OK13:11
Martin LjungbergOK Tyr13:13
Stefan CaleklintKarlskrona SOK13:15
Robert SvenssonBjörkfors GOIF13:17
Marcus AnderssonMatteus SI13:19
Erik HellstenNyköpings OK13:21
Fredrik EkströmHalmstad OK13:23
Tommy AnderssonNAIS Orienteringsklubb13:25
Niclas ClashammarNyköpings OK13:27
Johan BernhardSnättringe SK13:29
Kristian SamuelssonBjörkfors GOIF13:31
Magnus LindblomGustavsbergs OK13:33
Bertil EronnLinköpings OK13:35
Kristian AlgersSkogspojkarnas OK13:37
Fredrik EkenborgNyköpings OK13:39
Joakim WalterssonOK Roxen13:41

D45

3 290 m, 23 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Pernilla SahlénVästerås SOK11:44
Karin ZimmermanTjalve IF Norrköping11:46
Anna TimnerKatrineholms OK11:48
Kristina LjunggrenLinköpings OK11:50
Malena AhlströmVästerås SOK11:52
Anna-Karin MagnussonLinköpings OK11:54
Marie NordSol Tranås11:56
Susanne AldénOK Roxen11:58
Nina AhlanderOK Denseln12:00
Anna NygårdVästerås SOK12:02
Helen MagnussonOK Tor12:04
Annika IvarssonLinköpings OK12:06
Marie SvenskTjällmo-Godegårds OK12:08
Ulrika SanderOK Milan12:10
Camilla KruseKFUM Örebro OK12:12
Anna LövgärdOK Alehof12:14
Maria PetterssonBoxholm-Mjölby OL12:16
Anna HallVästerås SOK12:18
Tina LindgrenLinköpings OK12:20
Anna LindgrenVästerås SOK12:22
Annika BengtssonOK Alehof12:24
Karin LindellIF Thor12:26
Mia EronnLinköpings OK12:28

H45

4 110 m, 60 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Henrik GöhlFinspångs SOK10:54
Mattias NilssonBjörkfors GOIF10:56
Magnus PerssonOK Tisaren10:58
Karl-Johan RydbergGamleby OK11:00
Anders LingIK Hakarpspojkarna11:02
Jan SjödinOK Tisaren11:04
Åke LjunggrenLinköpings OK11:06
Peter EttlingSkogspojkarnas OK11:08
Mikael GuttkeNyköpings OK11:10
Pär LiljaIFK Lidingö SOK11:12
Magnus KronmarKarlskrona SOK11:14
Joakim KarmetunOK Njudung11:16
Richard OlovssonGamleby OK11:18
Jerker AnderssonOK Tyr11:20
Magnus JohanssonNyköpings OK11:22
Christian Eriksson SternerLinköpings OK11:24
Mickael GöranssonHagaby GoIF Örebro11:26
Bengt ÖhlundIK Hakarpspojkarna11:28
Dan LarssonOK Tisaren11:30
Fredrik SturessonOK Alehof11:32
Örjan SandellOK Roxen11:34
Martin JarelandLinköpings OK11:36
Johan WänströmFinspångs SOK11:38
Matz HöögOK Motala11:40
Anders HåkanssonOK Orion11:42
Andreas KarlqvistTjällmo-Godegårds OK11:44
Christer ÖbergGamleby OK11:46
Fredrik LindellIF Thor11:48
Henrik AnängenNyköpings OK11:50
Niclas KinnanderMatteus SI11:52
Christian EnbergLinköpings OK11:54
Johan DahmTjalve IF Norrköping11:56
Fredrik LöwegrenIFK Göteborg Orientering11:58
Daniel BjörnbergVästerås SOK12:00
Patrik KleistBoxholm-Mjölby OL12:02
Viktor SkobeKalmar OK12:04
Mats GustafssonNyköpings OK12:06
Peter TudénIK Hakarpspojkarna12:08
Mårten WaldenfjordJärfälla OK12:10
Henrik MarmelidOK Roxen12:12
Tomas BomanLinköpings OK12:14
Fredrik EllinKalmar OK12:16
Lars-Erik HaslerSurahammars SOK12:18
Mats HainkeSnättringe SK12:20
Per MagnussonLinköpings OK12:22
Anders LövgärdOK Alehof12:24
Thorbjörn GustafssonTjällmo-Godegårds OK12:26
Per KempeOK Denseln12:28
Johan LarssonOK Roxen12:30
Matthias Kalle DalheimerIK Vikings OK12:32
Andreas HerneTumba-Mälarhöjden OK12:34
David LindgrenVästerås SOK12:36
Mats FröbergNynäshamns OK12:38
Johan FrodinOK Roxen12:40
Magnus LarssonKarlskrona SOK12:42
Yuri OmelchenkoOK Orion12:44
Leif LindgrenLinköpings OK12:46
Lars HallVästerås SOK12:48
Pontus JohnssonMatteus SI12:50
Jacob BolinTullinge SK12:52

D50

3 290 m, 26 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Sofia HeldtSödertälje-Nykvarn OF12:34
Monica CarlssonNyköpings OK12:36
Gitte EngströmLinköpings OK12:38
Pia ÖstangårdGamleby OK12:40
Mia LiljaIFK Lidingö SOK12:42
Pernilla HörwingOK Roxen12:44
Karin ÖhlinSOK Aneby12:46
Lena LindmanFinspångs SOK12:48
Anette GranstedtIK Hakarpspojkarna12:50
Maria SibilevaKarlskrona SOK12:52
Eva EngmanOK Denseln12:54
Katarina BorgSödertälje-Nykvarn OF12:56
Maria LillieströmOK Roxen12:58
Lena StrömbäckLinköpings OK13:00
Karin von KronhelmOK Måsen13:02
Lina BerggrenTullinge SK13:04
Maria FredrikssonNyköpings OK13:06
Carina SandbergSäterbygdens OK13:08
Sussie TistadIFK Lidingö SOK13:10
Carina KaleredOK Denseln13:12
Susanne PetterssonOK Roxen13:14
Catarina LarssonVästerås SOK13:16
Lena MalmströmTjalve IF Norrköping13:18
Anna-Lena LängheimTullinge SK13:22
Lotta BorgLinköpings OK13:24
Helena HolmOK Roxen13:26

H50

3 810 m, 48 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Fridolf EskilssonIK Hakarpspojkarna11:51
Anders LillieströmOK Roxen11:53
Patric HaleniusMotala AIF OL11:55
Fredrik UrbergHammarkinds OK11:57
Robert PalmVästerås SOK11:59
Johan ÅttingLinköpings OK12:01
Magnus GrahnSödertälje-Nykvarn OF12:03
Hans AxOK Eken12:05
Johan ScherlinNyköpings OK12:07
Thomas AnderssonDalaportens OL12:09
Göran LängheimTullinge SK12:11
Lennart SöderbergIK Hakarpspojkarna12:13
Jörgen EklundKatrineholms OK12:15
Anders LarssonAlmby IK12:17
Ola SvärmOK Roxen12:19
Peter LandénGustavsbergs OK12:21
Fredrik EngmanOK Denseln12:23
Johan KnutssonBoxholm-Mjölby OL12:25
Johan OtterströmLinköpings OK12:27
Magnus LarssonVästerås SOK12:29
Magnus RajanIFK Lidingö SOK12:31
Henrik PetterssonOK Roxen12:33
Anders SvenskTjällmo-Godegårds OK12:35
Johan PetterssonOK Motala12:37
Fredrik ÅslundKatrineholms OK12:39
Jens WernerGustavsbergs OK12:41
Patrik NilssonLinköpings OK12:43
Thomas von KronhelmOK Måsen12:45
Per JohanssonMotala AIF OL12:47
Niklas SanderOK Milan12:49
Ola WallinderGöteborg-Majorna OK12:51
Pär EricsonNyköpings OK12:53
Joakim AhlströmVästerås SOK12:55
Thomas JohanssonGamleby OK12:57
Jörgen HjortOK Roxen12:59
Thomas AnderssonKatrineholms OK13:01
Olle LindmanFinspångs SOK13:03
Christer BroströmOK Denseln13:05
Göran NordSol Tranås13:07
Kenneth JönssonTullinge SK13:09
Anders EkingeOK Motala13:11
Erik HelanderOK Roxen13:13
Håkan BerlinHästveda OK13:15
Anders JohanssonNAIS Orienteringsklubb13:17
Andreas RangertIK Hakarpspojkarna13:19
Ian HamiltonNyköpings OK13:21
Johan FridströmFinspångs SOK13:23
Stefan EngströmLinköpings OK13:25

D55

3 140 m, 11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Britt-Marie BengtssonFK Åsen11:01
Elisabet EnmarkGävle OK11:03
Eva KindbornOK Hällen11:05
Lena SwartzOK Orion11:07
Pia VångellLinköpings OK11:09
Ingrid RoosMotala AIF OL11:11
Anita Seger-WehlinSkogspojkarnas OK11:13
Marianne NymanTjällmo-Godegårds OK11:15
Karin BacktemanLinköpings OK11:17
Anne BodinAlmby IK11:19
Annika ArdellOK Rodhen11:21

H55

3 760 m, 25 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Karri LindellOK Måsen11:00
Mats HeldtSödertälje-Nykvarn OF11:02
Mats HallNyköpings OK11:04
Rikard BorgLinköpings OK11:06
Mikael KindbornOK Hällen11:08
Bo GranstedtIK Hakarpspojkarna11:10
Anders EnmarkGävle OK11:12
Michael WehlinSkogspojkarnas OK11:14
Jörgen SköldLinköpings OK11:16
Sven BörjesonGöteborg-Majorna OK11:18
Vesa JussilaNAIS Orienteringsklubb11:20
Niclas MobergOK Tyr11:22
Jan SundbüeOK Hällen11:24
Johan HammarströmOK Måsen11:26
Per CarlssonNyköpings OK11:28
Patric MolinBoxholm-Mjölby OL11:30
Bo BörjessonStorviks IF11:32
Björn CarlssonOK Hällen11:34
Peter SvenmarckLinköpings OK11:36
Joakim ErikssonSödertälje-Nykvarn OF11:38
Stefan ThellsénOK Roxen11:40
Per SandbergSäterbygdens OK11:42
Johnny NimvikFK Åsen11:44
Jonas KarlssonOK Tylöskog11:46
Conny BruhnBoxholm-Mjölby OL11:48

D60

2 710 m, 10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Agneta GrönlundKatrineholms OK12:03
Margareta LundhSödertälje-Nykvarn OF12:05
Catharina ForsÉNOK Denseln12:07
Gun EricssonSkåneslättens OL12:09
Lena FröbergTjalve IF Norrköping12:11
Yvonne JohanssonGamleby OK12:13
Eva Folkesson LööfOK Pan-Kristianstad12:15
Ingrid JohanssonGamleby OK12:17
Inger JohanssonNAIS Orienteringsklubb12:19
Vivianne LindstamSol Tranås12:21

H60

3 550 m, 17 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Tomas KasselstrandBjörkfors GOIF11:15
Christer FranssonMotala AIF OL11:17
Göran ValfridssonBoxholm-Mjölby OL11:19
Sven GranathTjällmo-Godegårds OK11:21
Tomas VångellLinköpings OK11:23
Lars MattssonOK Kåre11:25
Tommy TörndahlMatteus SI11:27
Per FröbergTjalve IF Norrköping11:29
Kjell HolmDalaportens OL11:31
Jan LundgrenLinköpings OK11:33
Tommy ErikssonTjalve IF Norrköping11:35
Karl-Johan NorénBoxholm-Mjölby OL11:37
Leif BergmanSödertälje-Nykvarn OF11:39
Håkan PalmfjordKatrineholms OK11:41
Mats AnderssonFinspångs SOK11:43
Conny CarlssonVästerviks OK11:45
Stefan GustafssonOK Hällen11:47

D65

2 710 m, 12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Lena JohanssonSkogspojkarnas OK11:37
Carin AnderssonOK Denseln11:39
Mona PetersenOK Motala11:41
Lena PerssonGamleby OK11:43
Ann-Britt GöranssonAlmby IK11:45
Maud Göthe LundgrenLinköpings OK11:47
Ulla-Karin JohanssonAnkarsrums OK11:49
Titti BergendahlOK Måsen11:51
Monica SvärdOK Klemmingen11:53
Marie SvernestamLinköpings OK11:55
Kerstin SvenskOK Hällen11:57
Gerd HagströmTjalve IF Norrköping11:59

H65

3 140 m, 25 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Jan-Ola KarlssonOK Njudung11:27
Torgny JohanssonBjörkfors GOIF11:29
Pelle SkullmanLinköpings OK11:31
Anders LillstrandSödertälje-Nykvarn OF11:33
Kent GranqvistVästerviks OK11:35
Leif CarlssonSOK Viljan11:37
Per-Åke TengvallBoxholm-Mjölby OL11:39
Kent TörnqvistKarlskrona SOK11:41
Rolf AxelssonTjällmo-Godegårds OK11:43
Nils-Olof BodinAlmby IK11:45
Kjell JohanssonAnkarsrums OK11:47
Jan JohanssonGamleby OK11:49
Kjell ErikssonStjärnorps SK11:51
Stephan SvenssonLinköpings OK11:53
Peter RasmussenNyköpings OK11:55
Anders ÅbergTjällmo-Godegårds OK11:57
Stefan CarlssonSOK Viljan11:59
Lennart SvernestamLinköpings OK12:01
Göran SvensonSOK Viljan12:03
Hannes CarlssonHammarkinds OK12:05
Ingemar PerssonGamleby OK12:07
Mats HastadFellingsbro GOIF12:09
Christer FolkessonEksjö SOK12:11
Göran BlombergTjalve IF Norrköping12:13
Sven-Olof SvenssonBjörkfors GOIF12:15

D70

2 710 m, 8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Annie GunnarstorpOK Motala11:17
Margareta SvenssonAnkarsrums OK11:19
Lena SandahlGamleby OK11:21
Ulla LindellOK Hällen11:23
Inga JohanssonNyköpings OK11:25
Ann-Marie HolmströmGustavsbergs OK11:27
Gerd LindholmSol Tranås11:29
Eva LindgrenLinköpings OK11:31

H70

3 090 m, 24 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Per-Martin GustavsonTjällmo-Godegårds OK11:32
Stellan AhnströmForserums SOK11:34
Hans SvensonSOK Viljan11:36
Hans GustavssonNyköpings OK11:38
Gunnar EnbergMålilla OK11:40
Kjell LindholmSol Tranås11:42
Roger DanielssonLinköpings OK11:44
Peter HagströmTjalve IF Norrköping11:46
Christer SandhOK Roxen11:48
Lars-Åke WallOK Tisaren11:50
Per-Erik CarleniusKatrineholms OK11:52
Anders HedinMotala AIF OL11:54
Torbjörn BäckIFK Norrköpings OK11:56
Claus PetersenOK Motala11:58
Rolf KarlssonOK Hällen12:00
Håkan AlderudNyköpings OK12:02
Hans HolgerssonOK Måsen12:04
Johnny GustafssonGamleby OK12:06
Jerry MartinssonOK Motala12:08
Jan-Erik SundholmOK Nolaskogsarna12:10
Göran SvärdOK Klemmingen12:12
Ingemar MagnussonBoxholm-Mjölby OL12:14
Roland NilssonSOK Viljan12:16
Hans-Ove ErikssonNyköpings OK12:18

D75

2 130 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Carina LindmanFinspångs SOK11:01
Kerstin BengtssonMotala AIF OL11:03
Britten PerssonFinspångs SOK11:05
Britt PetterssonOK Roxen11:07

H75

3 090 m, 14 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Uno BergOK Motala11:00
Anders SvenssonAnkarsrums OK11:02
Rolf SkoglundSödertälje-Nykvarn OF11:04
Kjell HolmströmBjörkfors GOIF11:06
Nils SjödinTjalve IF Norrköping11:08
Ulf WaldenfjordLinköpings OK11:10
Roland AlsénOK Roxen11:12
Arne AnderssonOK Motala11:14
Nils-Göran KempeOK Denseln11:16
Bengt KarlssonLinköpings AIK11:18
Leif SamorTjällmo-Godegårds OK11:20
Ragnar ErikssonOK Hedströmmen11:22
Bertil WahlqvistIFK Norrköpings OK11:24
Stig IsraelssonOK Tylöskog11:26

H80

2 710 m, 6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Curt ThorénNyköpings OK11:01
Sune LindellOK Hällen11:03
Kjell HagströmLinköpings OK11:05
Allan HåkanssonSOK Viljan11:07
Nils-Erik ÅbergTjällmo-Godegårds OK11:09
Stig BengtssonMotala AIF OL11:11

Inskolning

1 780 m, 27 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Elsa LiljaOK Denseln10:30:44
Emmy AnderssonOK Denseln10:31:28
Isabelle KleistOK Kolmården10:34:51
Olle GreenOK Vivill10:36:02
Folke NedforsOK Roxen10:36:24
Hugo HultmanSkogspojkarnas OK10:41:48
Simon ÅttingLinköpings OK10:45:20
Alva LindgrenNAIS Orienteringsklubb10:48:10
Ester TillmarOK Eken10:49:45
Isabella BraamOK Denseln10:51:21
Emma SeverinssonTjällmo-Godegårds OK10:52:52
Love DominiusOK Kolmården10:53:13
Melker SkullmanHalmstad OK10:58:08
Malte SkullmanHalmstad OK10:58:26
Alexander BergholtzOK Kolmården11:03:06
Tilda TudénIK Hakarpspojkarna11:24:21
My JohnssonMatteus SI11:29:34
Emma KinnanderMatteus SI11:29:36
Nora BringertKatrineholms OK11:31:38
Ture LevinsonOK Kolmården11:44:25
Emmy KempeOK Denseln11:44:34
Oliver VibergOK Roxen11:51:15
Oliver JohanssonNyköpings OK11:57:45
Greta WernerssonGöteborg-Majorna OK12:23:07
Alvin KorallMotala AIF OL12:30:17
Sofia LarssonOK Roxen12:31:57
Tuva KarlssonOK Denseln

U1

1 960 m, 18 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Mira MårsellTumba-Mälarhöjden OK10:32:37
Theo AleniusNyköpings OK10:36:10
Silas MeyerMatteus SI10:49:24
Signe TillmarOK Eken10:49:43
Isabelle SeverinssonTjällmo-Godegårds OK10:55:34
Harald CarlssonKFUM Örebro OK10:57:30
Sayali NilssonTjalve IF Norrköping11:26:20
Thea TudénIK Hakarpspojkarna11:28:58
Alicia HögforsTrosabygdens OK11:34:34
Linnea SundkvistKatrineholms OK11:36:01
Axel GustafssonNyköpings OK11:36:14
Erik JohanssonOK Måsen11:38:24
Algot LindstenNyköpings OK11:41:45
Sune AlenbrandOK Kolmården11:42:21
Leon LarssonOK Kolmården11:44:10
Markus KantarpÄrla IF11:54:22
Rasmus KruseKFUM Örebro OK12:00:36
Algot StenssonNyköpings OK12:17:39

U2

2 030 m, 25 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Saga LeksellOK Klemmingen10:31:40
Hugo RylanderFinspångs SOK10:35:59
Odd DingstenSkogspojkarnas OK10:41:40
Wilma HultmanSkogspojkarnas OK10:42:19
Gustav BomanLinköpings OK10:43:09
Ylva-Li JarlNAIS Orienteringsklubb10:46:28
Nelly DominiusOK Kolmården10:52:44
Adam DjerfstenLinköpings OK10:53:33
Ammy ÖstemarFinspångs SOK10:57:29
Alfons StenilsOK Hällen11:01:00
Ivar FrisellBoxholm-Mjölby OL11:03:18
Mattias StrandbergGamleby OK11:09:13
Linus JosefssonOK Kolmården11:10:31
Saga LindellOK Roxen11:11:54
Alvar KempeOK Denseln11:31:05
William LarssonOK Kolmården11:49:20
Vincent LjungbergOK Tyr11:50:18
Ivar ViklundMatteus SI11:56:22
Iris KällströmerNyköpings OK12:05:15
Knut KällströmerNyköpings OK12:05:23
Alma FaxénVäxjö OK12:14:23
Joel WestinNAIS Orienteringsklubb12:23:22
Gustav SöderströmOK Kolmården12:23:35
Love EngströmOK Kolmården12:40:57
Felix AnderssonNAIS Orienteringsklubb12:53:42

Öppen 1

2 230 m, 7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Brigitte AlsénOK Roxen10:49:11
Hampus AlzénGustavsbergs OK11:17:22
Christina VernerssonOK Orinto11:28:17
Petra NorbergNyköpings OK11:52:29
Stina SmederödKils OK11:56:00
Jimmy JonssonKlubblös12:19:04
Lotta WaernqvistNAIS Orienteringsklubb12:19:06

Öppen 3

3 170 m, 41 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Alva SöderlindVallentuna-Össeby OL10:29:25
Alexander LarssonFinspångs SOK10:31:17
Åke LarssonFinspångs SOK10:31:20
Reneé MyrmanNyköpings OK10:36:36
Camilla AleniusNyköpings OK10:37:19
Christina ÖbergOK Hällen10:37:38
Arvid JohanssonOK Kolmården10:41:58
Hans StodellGamleby OK10:44:13
Cecilia NilssonGustavsbergs OK10:50:08
Anna GuttkeNyköpings OK10:50:17
Elisabeth ThorseliusOK Måsen10:55:01
Irma ErikssonOK Tyr10:57:42
Cathrine BergerAnkarsrums OK11:01:20
Martin ÖstemarFinspångs SOK11:01:50
Anna-Lena KarlssonLinköpings OK11:05:02
Nina BoljangTumba-Mälarhöjden OK11:06:07
Tove StrandbergGamleby OK11:09:56
Fredrik Cederquist TörnbladCentrum OK11:12:12
Stefan IvehammarLinköpings OK11:12:42
Pernilla IvehammarLinköpings OK11:12:43
Vinja ChrislanTrosabygdens OK11:12:48
Liselott AnderssonKlubblös11:15:32
Evelina ÖstblomOK Hammaren11:25:14
Fredrik RylanderFinspångs SOK11:33:38
Mathias KlaseniusKFUM Örebro OK11:36:56
Christina SvenssonBjörkfors GOIF11:40:06
Sara LehtikevariOK Måsen11:45:55
Per GullquistOK Klemmingen11:46:00
Margaretha NylundOK Södertörn11:46:37
Karin SetterqvistOK Södertörn11:47:55
Fredrik IllnerTjalve IF Norrköping11:55:25
Julia SjöbrinkOK Tranan11:58:35
Anna ClashammarNyköpings OK12:04:50
Johan WaernqvistNAIS Orienteringsklubb12:18:40
Oskar SöderströmOK Kolmården12:24:07
Sofie IllnerTjalve IF Norrköping12:38:15
Tilde TingströmNAIS Orienteringsklubb12:42:40
Charlotte TingströmNAIS Orienteringsklubb12:42:42
Kristina HagfalkOK Hällen12:51:13
Matteo MobergOK Tyr12:51:44
Camilla HöögOK Motala

Öppen 5

3 420 m, 57 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Sven AnderssonOK Hällen10:28:41
Christian AnderssonVallentuna-Össeby OL10:29:22
Cornelia LarssonFinspångs SOK10:31:07
Jennie AxinHagaby GoIF Örebro10:39:03
Ulf JohnssonSkogspojkarnas OK10:39:31
Gert KromnérSkogspojkarnas OK10:39:33
Rasmus LöfgrenStora Tuna OK10:42:56
Pernilla ÖsterströmHammarkinds OK10:47:41
Pernilla TunessonSkogspojkarnas OK10:48:30
Emma AnderssonKlubblös10:53:06
Malin MarmelidOK Roxen10:53:33
Robert BjörklundTumba-Mälarhöjden OK10:57:01
Helen AnderssonBoxholm-Mjölby OL11:01:06
Edward Skoog HolstOK Måsen11:01:52
Karl Martin SvärdSträngnäs-Malmby OL11:03:16
Claes MalmSkogspojkarnas OK11:03:32
Pontus BranderTjalve IF Norrköping11:03:47
Annika HallNyköpings OK11:04:10
Kristoffer HöökIFK Lidingö SOK11:08:48
Stefan JärvallNyköpings OK11:09:30
Melker ÖsterströmHammarkinds OK11:09:34
Vivianne HolgerssonOK Måsen11:15:28
Kristina JärvallNyköpings OK11:15:47
Lisa SundbergTullinge SK11:16:06
Ylva KinnanderMatteus SI11:16:50
Mikael HellgrenSkogspojkarnas OK11:16:51
Anneli BorgOK Denseln11:20:11
Olof ThorssellOK Måsen11:20:58
Emilia SamuelssonNAIS Orienteringsklubb11:27:37
Johanna PetersonOK Denseln11:31:59
Veronica ÖsterbergGustavsbergs OK11:33:47
Liselott HögforsTrosabygdens OK11:34:38
Maria ErikssonOK Tyr11:35:40
Linnea nilssonKlubblös11:38:06
Anneli SkoglundKlubblös11:38:09
Anna GustafssonNyköpings OK11:39:10
Åsa ForsmanLinköpings OK11:44:05
Madeleine ÖlfvingssonLinköpings OK11:44:39
Berit EdengrenNyköpings OK11:45:17
Sara HultmanSkogspojkarnas OK11:45:33
Ina DingstenSkogspojkarnas OK11:45:36
Lisa HeldtSödertälje-Nykvarn OF11:50:10
Annika FjellnerMatteus SI11:50:16
Ingela ÅrbrinkLinköpings OK11:52:12
Malin LignellOK Tisaren11:52:51
Pär NordbergSkogspojkarnas OK11:54:11
Anneli BlomgrenSOK Aneby11:58:22
Åsa WidarssonLinköpings OK12:02:44
Kirsten BjörnlingerIK Vista12:04:47
Helena LindgrenNAIS Orienteringsklubb12:07:11
Ann-Sofie EliassonDalaportens OL12:15:31
Lisa ErikssonSundbybergs IK12:15:55
Martin FranssonOK Kolmården12:19:52
Stefan GreenAlmby IK12:21:43
Arvid RothLinköpings OK12:24:01
Catarina CuibeKFUM Örebro OK12:27:31
Danilo MobergOK Tyr12:57:12

Öppen 7

3 090 m, 113 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Lars JohanssonOK Motala10:28:44
Carl-Gustav NöjdOK Kolmården10:29:17
Niclas AhlanderOK Denseln10:29:55
Magnus AnderssonOK Denseln10:30:30
Mikael TorstenssonOK Hällen10:32:26
Ralf LindgrenNAIS Orienteringsklubb10:32:52
Birgitta TorstenssonOK Hällen10:34:33
Fredrika VångellLinköpings OK10:36:35
Maja-Stina GustavssonOK Roxen10:40:09
Per-Erik AndrénOK Tisaren10:40:23
Ann-Sofie OlovssonGamleby OK10:42:23
Hanna AndrénOK Tisaren10:43:25
Erik HanssonOK Roxen10:43:50
Per GustavssonOK Roxen10:45:02
Lena KarlssonOK Måsen10:45:02
Adam AiliKlubblös10:45:23
Pirkko HammarströmOK Måsen10:45:34
Thorbjörn LagerströmNyköpings OK10:46:00
Torbjörn AndrénOK Tisaren10:46:43
Lisa HahlinOK Denseln10:48:26
Patrik JohanssonOK Måsen10:50:07
Cecilia BjörkhammerBjörkfors GOIF10:51:08
Linnea HanssonOK Roxen10:52:34
Per-Olov SjöströmVästerås SOK10:54:53
Anton BörjessonOK Måsen10:55:04
Hans-Åke ChristianssonGamleby OK10:55:14
Lars KarlssonGamleby OK10:57:53
Ulla KjellLinköpings OK10:57:59
Claes JonssonOK Rodhen10:59:07
Tanja DalheimerIK Vikings OK10:59:25
Anders HasselboOK Måsen11:00:02
Anneli WiklundFinspångs SOK11:00:03
Anna KarlqvistTjällmo-Godegårds OK11:00:19
Anders KjellLinköpings OK11:00:40
Malin Rydell KleistBoxholm-Mjölby OL11:01:04
Kurt NensénOK Måsen11:01:16
Greger WedinSödertälje-Nykvarn OF11:01:22
Magnus EngströmFinspångs SOK11:01:48
Marie AnderssonNAIS Orienteringsklubb11:02:05
Lars SonnertSol Tranås11:02:17
Kajsa SundkvistOK Måsen11:03:28
Åsa CarlssonOK Hällen11:04:43
Kristin KällströmerNyköpings OK11:08:13
Therese EnengeHestra IF11:08:22
Brande HarrisTjalve IF Norrköping11:08:33
Lars-Erik SpaakEksjö SOK11:08:35
Halvor NielsenÄrla IF11:08:41
Bo PetterssonÖstgöta Helikopter SK & IF11:10:07
Mats AdolfssonLinköpings OK11:10:25
Åsa KjellbergBjörkfors GOIF11:10:26
Arne WesterlundNyköpings OK11:12:35
Per-Ingvar AdamssonTrosabygdens OK11:13:11
Karin FreylandSOK Aneby11:14:43
Erik MelénÄrla IF11:15:21
Per-Inge JohanssonKlubblös11:16:29
Karl-Johan BönnerBjörkfors GOIF11:17:03
Lennart LundquistOK Nalle11:17:17
Annika LindellOK Roxen11:20:17
Annica CrispinOK Denseln11:20:23
Johanna LiljaOK Denseln11:20:48
Torbjörn JarlemarkIFK Lidingö SOK11:21:17
Christer LindellLinköpings OK11:22:19
Sara AnderssonOK Denseln11:22:27
Conny VernerssonOK Orinto11:22:52
Julia GunnarssonMalungs OK Skogsmårdarna11:23:26
Johan SwartzOK Orion11:24:14
Frida HöglundIK Vikings OK11:25:17
Erik KarlssonTjällmo-Godegårds OK11:25:24
Emelie RökenTäby OK11:25:44
Anna RökenTäby OK11:25:47
Åsa LarssonOK Hällen11:26:25
Nora StålbergOK Hällen11:27:00
Cecilia JanzonOK Måsen11:27:43
Camilla LarssonOK Hällen11:29:10
Robert HögforsTrosabygdens OK11:35:00
Lena NordSkogspojkarnas OK11:36:55
Inge LöwegrenKatrineholms OK11:37:32
Christer AldénOK Roxen11:41:00
Karin AbelSnättringe SK11:41:33
Linnea NordOK Klemmingen11:42:17
Mikael LangerOK Roxen11:44:02
Christina GranathOK Södertörn11:45:15
Mikael LindOK Tyr11:46:40
Martin Jellvert BörjesonGöteborg-Majorna OK11:48:51
Mikael AleniusNyköpings OK11:49:54
Ove LernåKalmar OK11:50:58
Jesper WaldfeltFinspångs SOK11:52:21
Patrik StenilsOK Hällen11:52:58
Henrik ÖsterbergGustavsbergs OK11:53:32
Andreas TillmarOK Eken11:53:43
Catharina DahlmarkVästerås SOK11:53:48
Anderas BjörklundGamleby OK11:55:09
Petra NilssonNAIS Orienteringsklubb12:00:34
Robert KruseKFUM Örebro OK12:01:26
Joakim FornanderOK Roxen12:04:39
Anders MagnussonNyköpings OK12:06:05
Åsa BraamOK Denseln12:07:17
Miranda FredrikssonNyköpings OK12:11:45
Helena AdebrantTumba-Mälarhöjden OK12:12:48
Fredrik DahlmarkVästerås SOK12:17:43
Yvonne FranzénAlmby IK12:18:26
Jörgen JonssonKlubblös12:19:03
Kent BerggrenTullinge SK12:20:25
Jonas OlssonOK Roxen12:22:01
Anna FröbergOK Roxen12:23:02
Hanna RothLinköpings OK12:23:56
Patrik GustavssonLinköpings OK12:26:18
Karin OlofssonLinköpings OK12:27:48
Per BerggrenNyköpings OK12:35:01
Lottie LindOK Tyr12:36:40
Lovisa HöglundTullinge SK12:43:21
Lena PerssonTullinge SK12:43:35
Mats ForsmanLinköpings OK

Öppen 8

4 420 m, 73 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Adrian PauliIstrums SK10:28:56
Jenny FurusköldIK Gandvik10:33:17
Yngve JohanssonHagaby GoIF Örebro10:37:26
Jonny KarlssonOK Denseln10:39:13
Ove ErikssonNyköpings OK10:40:44
Andreas MagnussonOK Måsen10:45:09
Joel Bergander LundbladEksjö SOK10:49:04
Vidar SjögrenTjällmo-Godegårds OK10:50:24
Sara BerganderEksjö SOK10:50:42
Fritjof AxelssonFK Göingarna10:52:43
Albin PetterssonHammarkinds OK10:53:24
Mattias RymanKlubblös10:53:55
Kent BörjessonOK Måsen10:54:41
Emelie WalheimÄrla IF10:54:48
Wilhelm KarmetunOK Njudung10:55:22
Lars DanielsonMatteus SI10:57:37
Tomas LöfgrenStora Tuna OK10:59:03
Moa GustafssonUddevalla OK11:01:03
Christer LiljaOK Denseln11:02:02
Petter ValleriusGamleby OK11:04:37
Malin EklöfMatteus SI11:11:11
Andreas HellgrenHammarkinds OK11:11:16
Isac JohanssonSol Tranås11:15:49
Marcus BruhnBoxholm-Mjölby OL11:15:59
Emil BruhnBoxholm-Mjölby OL11:16:04
Linnéa OlofssonHärnösands OK11:16:11
Lars DragerydÄrla IF11:17:29
Berit EklöfMatteus SI11:17:36
Markus KleinBjörkfors GOIF11:18:13
Axel JohanssonSol Tranås11:19:49
Carin RosanderFinspångs SOK11:20:31
Stefan WisborgTullinge SK11:21:05
Roger NorbergOK Hällen11:21:09
Niclas RökenTäby OK11:21:35
Martin SedströmKFUM Örebro OK11:21:53
Emma LindellLinköpings OK11:22:17
Staffan JohanssonSol Tranås11:25:35
Roine PetterssonIFK Göteborg Orientering11:27:17
Jörgen NilssonTjalve IF Norrköping11:27:27
Josefina BerntssonLinköpings OK11:28:51
Johan SköldLinköpings OK11:32:35
Petter SkantzeIFK Lidingö SOK11:32:48
Erik ForsgrenOK Tyr11:33:21
Åsa MårsellTumba-Mälarhöjden OK11:34:44
Sören BremerBoxholm-Mjölby OL11:34:53
Martin BellanderGustavsbergs OK11:35:37
Royne MyrmanNyköpings OK11:37:15
Fredrik KempeOK Denseln11:38:04
Anders JohanssonFinspångs SOK11:42:42
Nicklas EnlundGamleby OK11:46:55
Marina JohanssonOK Njudung11:48:04
Mikael AxinHagaby GoIF Örebro11:49:57
Margrita SjöqvistOK Måsen11:50:06
Erik SjöqvistOK Måsen11:52:43
Dennis TollOK Njudung11:54:05
Jakob AttåsOK Tisaren11:57:47
Fredrik JönssonMotala AIF OL11:59:01
Marcus BerggrenNyköpings OK12:00:40
Jannie HagårdOK Pan-Kristianstad12:02:04
Fredrik AnderssonSOK Joar Viking Enköpin12:04:52
Johan BlomgrenSOK Aneby12:17:14
Anders MalmqvistMotala AIF OL12:22:03
Jonas WestinNAIS Orienteringsklubb12:23:23
Jonas RothLinköpings OK12:23:57
Markus JohanssonLinköpings OK12:25:12
Nils NedforsOK Roxen12:26:30
Erik KjellgrenNAIS Orienteringsklubb12:32:56
Helena GummessonKarlskrona SOK12:33:09
Mattias PerssonOK Tyr12:40:45
christian tennstedtKlubblös12:42:17
Simon HectorSnättringe SK13:00:05
Hugo EkingeOK Motala13:01:22
Petter JohanssonJärla Orientering13:08:14

Annonser