Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Kolmårdsdubbeln, Kolmårdskavlen

TävlingsinformationVisa startlista per organisationDölj laguppställningarSkriv ut

Tävlingens namn: Kolmårdsdubbeln, Kolmårdskavlen
Arrangörsorganisation: OK Kolmården
Datum: söndag 7 april 2019

H17E

50 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
1Eksjö SOK 209:30
11. Simon Freyland
12. Simon Nilsson
13. Simon Svahn
14. Lukas Novak
15. Oskar Svahn
2Eksjö SOK 109:30
21. Andreas Bergander
22. Hugo Djurstedt
23. Mattis Persson
24. Lucas Sundblad
25. Viktor Antonsson
3Frölunda OL / Göteborg-Majorna OK 309:30
31. Rasmus Arfwedson
32. Daniel Fredriksson
33. Lars-Gunnar Wallenius
34. Fredrik Norell
35. Jonas Martner
4Gamleby OK 109:30
41. Robin Jakobsson
42. Aron Östangård
43. Robert Larsson
44. Richard Olovsson
45. Fabian Vallerius
5Göteborg-Majorna OK 109:30
51. Arnaud Perrin
52. Jonas Merz
53. Daniel Martinsson
54. Viktor Runnby
55. Mikael Eliasson
6Göteborg-Majorna OK 209:30
61. Kevin Ståhl
62. Martin Jellvert Börjeson
63. Arvid Aronsson
64. Mattis Hallberg
65. Daniel Wernersson
7Hagaby GoIF Örebro 109:30
71. Sebastian Månsson
72. Jakob Wallenhammar
73. Love Sintring
74. Filip Dahlgren
75. Oskar Eklöf
8Hagaby GoIF Örebro 209:30
81. Johan Persson
82. Tobias Karlsson
83. Arvid Eriksson
84. vacant
85. vacant
9IF Hagen 109:30
91. Filip Karlsson
92. Axel Olsson
93. Albin Alsiö
94. Marcus Carlsson
95. Daniel Bogren
10IFK Göteborg Orientering 109:30
101. Fredrik Bakkman
102. Jens Wängdahl
103. Fredrik Löwegren
104. Fredrik Edén
105. Max Peter Bejmer
11IFK Lidingö SOK 109:30
111. Bryan Russel-Keely
112. Andreas Hall
113. Timo Mähönen
114. Rasmus Palmqvist Aslaksen
115. Felix Späth
12IFK Lidingö SOK 209:30
121. Julian Dent
122. Zac Hudd
123. vacant
124. vacant
125. vacant
13IK Hakarpspojkarna 209:30
131. Joar Hertin
132. Ludwig Ljungqvist
133. Joakim Hederskog
134. Andreas Jansson
135. Albin Axelsson
14IK Hakarpspojkarna 109:30
141. Martin Djerf
142. Markus Hederskog
143. Arvid Nord
144. Filip Ossiansson
145. Aleksei Alekseyonok
15Espoon Suunta / IK Hakarpspojkarna 309:30
151. Andreas Gustafsson
152. Josh Beech
153. Jakob Ingström
154. vacant
155. vacant
16Järla Orientering / Søllerød OK 209:30
161. Michael Refors
162. Mathias Millinger
163. Petter Johansson
164. Arvid Henriksson
165. Aske Jepsen
17Järla Orientering 109:30
171. Anton Nilsson
172. Erik Berzell
173. Mathias Millinger
174. David Bejbom
175. Harri Andrée
18KFUM Örebro OK 109:30
181. Jonatan Gustafsson
182. Jacob Eriksson
183. Marcus Klasenius
184. Martin Fagerlund
185. Linus Malm
19Linköpings OK 209:30
191. Sven Engström
192. Joel Käll Karlsson
193. Johan Allard
194. Henrik Tosteberg
195. Gustav Lidén
20Linköpings OK 109:30
201. Peter Eriksson
202. Niklas Olsson
203. Emanuel Herberthson
204. Victor Bergstrand
205. Erik Malmberg
21Linköpings OK 309:30
211. Martin Strömgren
212. Henrik Tosteberg
213. Martin Strömgren
214. Johan Allard
215. Gustav Lidén
22Malungs OK Skogsmårdarna / Storviks IF 109:30
221. Albin Lillieström
222. Rickard Börjesson
223. Jakob Lööf
224. Stefan Jonsson
225. Joel Börjesson Eriksson
23Nyköpings OK 109:30
231. Philip Carlsson
232. Albin Falk
233. Tomas Reibring
234. Carl Carlsson
235. Ludvig Ek
24OK Alehof 109:30
241. Fredrik Sturesson
242. Martin Ankel
243. Anders Lövgärd
244. Anna Lövgärd
245. Hugo Thunberg
25OK Denseln 309:30
251. Emil Kalered
252. Edvin Gundberg
253. Christopher Mollén
254. Björn Karlsson
255. Yuliia Kravchuk
26OK Denseln 209:30
261. Algirdas Bartkevicius
262. Olivier Blanc-Tranchant
263. Per Brolund
264. Erik Ivarsson Sandberg
265. Krzysztof Wolowczyk
27OK Denseln 109:30
271. Mathias Hallmén
272. Mathieu Perrin
273. Pavlo Ushkvarok
274. Damien Renard
275. August Mollén
28OK Hällen 109:30
281. Melker Lundin
282. Hugo Kindborn
283. Peter Öberg
284. Gustaf Sundbüe
285. Jonas Engström
29OK Hällen 209:30
291. Karl Lundin
292. Per Öberg
293. Tobias Kjell
294. Johan Hagströmer
295. Arvid Linder
30OK Pan-Kristianstad / Rehns BK09:30
301. Charlie Stolt
302. vacant
303. vacant
304. vacant
305. vacant
31OK Roxen 109:30
311. Jonas Andersson
312. Hugo Dalhammer
313. Malte Eveborn
314. Emil Tellsén
315. Pontus Lindblom
32OK Djerf / OK Tisaren 209:30
321. Johan Aronsson
322. Tomas Hallmén
323. Anders Holm
324. Viacheslav Matiash
325. Rasmus Pettersson
33OK Tisaren 109:30
331. Filip Jacobsson
332. Olle Josarp
333. Valter Pettersson
334. Daniel Attås
335. Mathias Drage
34OK Tyr 109:30
341. Johan Söderlund
342. Mattias Hane
343. Gustav Perman
344. Henric Brohede
345. Martin Ljungberg
35Snättringe SK 209:30
351. John Wolgast
352. Erik Lidström Lauri
353. Albin Hainke
354. Fredric Johansson
355. NN
36Snättringe SK 109:30
361. Mikael Nilsson
362. Simon Hector
363. David Hector
364. Johan Bernhard
365. Jörgen Hector
37Snättringe SK 309:30
371. Peter Granath
372. Bo Lauri
373. Elisabeth Hector
374. NN
375. NN
38Sävedalens AIK 309:30
381. Casper Skepp
382. Rasmus Johansson Fjordside
383. Simon Björklund
384. Erik Bengtsson
385. vacant
39Sävedalens AIK 209:30
391. Anton Novichenko
392. Fredrik Weihard
393. Carl Josefsson
394. Vitalii Hychko
395. Harrison McCartney
40Sävedalens AIK 109:30
401. Albin Thunberg
402. Sergey Fedatsenka
403. Dmitriy Mihalkin
404. Heino Ollin
405. Andrey Salin
41Södertälje-Nykvarn OF 209:30
411. Joakim Andén
412. Johan Giberg
413. Martin Jansson
414. David Borg
415. Erik Wigle
42Södertälje-Nykvarn OF 109:30
421. Johan Ek-Larsson
422. Kent Ohlsson
423. Jakob Enmark
424. Eric Börjeskog
425. Jonas Leandersson
43Tjällmo-Godegårds OK 109:30
431. Johan Sjögren
432. Anders Svensk
433. Erik Karlsson
434. Vidar Sjögren
435. Andreas Axelsson
44Tullinge SK 209:30
441. Tintin Karlberg
442. Per Bergh
443. Jacob Bolin
444. Björn Axelsson
445. Anders Ställberg
45Tullinge SK 109:30
451. Victor Imark
452. Markus Adolfsson
453. Jonas Nordström
454. Simon Imark
455. Emil Andersson
46Ulricehamns OK 109:30
461. Björn Arnesson
462. Erik Öhlund
463. Markus Kvarndal
464. Jesper Nilsson
465. Nils Spetz
47Västerås SOK 109:30
471. Sixten Törnqvist
472. Tamás Szüts
473. Hugo Frisk
474. Martin Sandqvist
475. Pontus Lindgren
48Ärla IF 109:30
481. Robbin Kantarp
482. Viktor Larsson
483. Emil Andersson
484. Henrik Jonsson
485. Karl Walheim
49Ärla IF 309:30
491. Simon Hedlund
492. Kalle Larsson
493. Anton Tynong
494. Lars Drageryd
495. Donald McCarthy
50Ärla IF 209:30
501. Oscar Vångell
502. Viktor Silvemark
503. Mattias Nilsson
504. Petter Eriksson
505. Patrik Lind

D17E

63 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
201Eksjö SOK 110:40
2011. Klara Axelsson
2012. Fanny Sundblad
2013. Gabriella S Bergander
202Eksjö SOK 410:40
2021. Klara Höglund
2022. Sara Bergander
2023. Klara Höglund
203Eksjö SOK 310:40
2031. Lovisa Blomgren
2032. Sarina Züllig
2033. Wilma Bergander
204Eksjö SOK 210:40
2041. Martina Rizzi
2042. Cecilia Bergander
2043. Anna Gröll
205Falköpings AIK OK 110:40
2051. Vilma Blennow
2052. Amanda Blennow
2053. Ellen Blennow
206Finspångs SOK 110:40
2061. Elin Gunnarsson
2062. Eva Göhl
2063. Elin Johansson
207Göteborg-Majorna OK 210:40
2071. Moa Enmark
2072. Linnéa Golsäter
2073. Anna Wallin
208Göteborg-Majorna OK 510:40
2081. Anna Niklasson
2082. Alva Sellgren
2083. Rahela Brunner
209Göteborg-Majorna OK / OK Orion 610:40
2091. Tilda Johansson
2092. Viktoria Tingström
2093. vacant
210Göteborg-Majorna OK 110:40
2101. Line Cederberg
2102. Runa Fremstad
2103. Kristine Berglia
211Göteborg-Majorna OK 410:40
2111. Moa Pettersson
2112. Hanna Hänström
2113. Petra Wernersson
212Göteborg-Majorna OK 310:40
2121. Agnes Leo
2122. Hanna Mårtensson
2123. Aina Edgren
213Hagaby GoIF Örebro 210:40
2131. Josefine Höög
2132. Karin Persson
2133. Lovisa Falk
214Hagaby GoIF Örebro 110:40
2141. Benita Månsson
2142. Elin Vinblad
2143. Josefine Wallenhammar
215Hagaby GoIF Örebro 310:40
2151. Linn Olsson
2152. Kajsa Asklöf Axin
2153. Ida Hedlund
216IFK Göteborg Orientering 110:40
2161. Elin Pettersson
2162. Frida Bakkman
2163. Erica Pettersson
217IFK Lidingö SOK 210:40
2171. Linnea Claesdotter
2172. Alice Hugosson
2173. Johanna Sanderi
218IFK Lidingö SOK 510:40
2181. Ramona Åkermarck-Mähönen
2182. Barbora Pijáková
2183. Karolina Bjärnlid
219IFK Lidingö SOK 110:40
2191. Synnøve Bråten
2192. Susanna Tervo
2193. Emma Bjessmo
220IFK Lidingö SOK 410:40
2201. Caroline Pigerre
2202. Amelie Rajan
2203. Julia Rajan
221IFK Lidingö SOK 310:40
2211. Ebba Ganslandt
2212. Sofia Adolfsson
2213. Isabella Tapper
222IK Hakarpspojkarna 210:40
2221. Hilda Holmqvist Johansson
2222. Franscesca Taufer
2223. Isa Envall
223IK Hakarpspojkarna 510:40
2231. Annie Önsten
2232. Ebba Lindman
2233. Alma Holmqvist Johansson
224IK Hakarpspojkarna 110:40
2241. Louise Beech
2242. Gabriella Gustafsson
2243. Marianne Haug
225IK Hakarpspojkarna 410:40
2251. Emma Ling
2252. Julia Rangert
2253. Sophia Björnlinger
226IK Hakarpspojkarna 310:40
2261. Alice Svensson Finndahl
2262. Tova Olsson
2263. Sara Granstedt
227Järla Orientering 2 / Rehns BK10:40
2271. Petrina Costermans
2272. Erica Edman
2273. Filipa Rodrigues
228Järla Orientering 110:40
2281. Stina Haraldsson
2282. Anna Dahlgren-Rosén
2283. Siri Engberg
229Linköpings OK 210:40
2291. Elisabeth Ahlgren
2292. Stina Anderjon
2293. Hanna Modig Tjärnström
230Linköpings OK 110:40
2301. Frida Jönsson Hellstadius
2302. Tove Ekström
2303. Anna Wehlin
231Malungs OK Skogsmårdarna 210:40
2311. Lisa Larsson
2312. Julia Gunnarsson
2313. Maria Bois
232Malungs OK Skogsmårdarna 110:40
2321. Jennie Börjesson Eriksson
2322. Carolina Delgado
2323. Johanna Börjesson Eriksson
233NAIS Orienteringsklubb 110:40
2331. Linnea Samuelsson
2332. Åsa Granström
2333. Ida Waernqvist
234Nyköpings OK 210:40
2341. Signe Nilsson
2342. Sandra Edhager
2343. Elinor Lindsten
235Nyköpings OK 110:40
2351. Rebecka Hylander
2352. Ida Hylander
2353. Kristin Hylander
236OK Hällen 210:40
2361. Ella Stenils
2362. Elsa Linder
2363. Linnéa Carlsson
237OK Hällen 110:40
2371. Chantelle Hesselberg
2372. Linnéa Gustafsson
2373. Johanna Öberg
238OK Klemmingen 110:40
2381. Diana Soldagg
2382. Norna Molin
2383. Linnea Nord
239OK Pan-Kristianstad 310:40
2391. Jannie Hagård
2392. Vilma Svantesson
2393. Sofie Josefsson
240OK Pan-Kristianstad 210:40
2401. Olivia Nilsson
2402. Nicole Ljungdahl
2403. Nelly Carlsson
241OK Pan-Kristianstad 110:40
2411. Emma Bergman
2412. Elin Carlsson
2413. Lena Eliasson-Lööf
242OK Pan-Kristianstad 410:40
2421. Elise Josefsson
2422. Anna Lööf
2423. vacant
243OK Roxen 310:40
2431. Alice Marmelid
2432. Charlotte Nedfors
2433. Malva Eveborn
244OK Roxen 210:40
2441. Jenny Sandh
2442. Ida Dalhammer
2443. Lova Eveborn
245OK Roxen 110:40
2451. Emma Helmersson
2452. Emma Pettersson
2453. Fanny Asketun
246OK Milan / OK Tisaren / Uddevalla OK 210:40
2461. Anna Hallmén
2462. Malin Widén
2463. Malin Widén
247OK Tisaren 110:40
2471. Lovisa Persson
2472. Rebecka Nylin
2473. Ellinor Tjernlund
248OK Tyr 110:40
2481. Johanna Kindlund
2482. Elsa Albinsson
2483. Nicolina Moberg
249Snättringe SK 110:40
2491. Kristina Tedhamre
2492. Sofia Persson
2493. Monica Hatlen
250Sävedalens AIK 310:40
2501. Lovisa Nilsson
2502. vacant
2503. vacant
251Sävedalens AIK 210:40
2511. Frida Brogren
2512. Kateryna Dzema
2513. Stina Berg
252Sävedalens AIK 110:40
2521. Anastasia Dzianisava
2522. Amilia Björklund
2523. Maria Magnusson
253Södertälje-Nykvarn OF 110:40
2531. Jeanette Jönsson Hellstadius
2532. Sofia Wigle
2533. Anna Kindlundh
254Tullinge SK 110:40
2541. Anna Ställberg
2542. Sofia Lönnkvist
2543. Johanna Lönnkvist
255Tullinge SK 310:40
2551. Magdalena Van de Voorde
2552. Tilda Andersson
2553. Elin Sundqvist
256Tullinge SK 210:40
2561. Ella Sjöberg
2562. Rebecka Heinrup
2563. Frida Junegard
257Tumba-Mälarhöjden OK 110:40
2571. Ebba Adebrant
2572. Åsa Mårsell
2573. Elsa Törnros
258Ärla IF 110:40
2581. Lisa Andersson
2582. Linn Bränneby
2583. Julia Davidsson
259Ärla IF 210:40
2591. Emelie Walheim
2592. Fanny Siltberg
2593. Emma Kantarp
260vacant
2601.
2602. vacant
2603. vacant
261vacant
2611.
2612. vacant
2613. vacant
262vacant
2621.
2622. vacant
2623. vacant
263vacant
2631.
2632. vacant
2633. vacant

H120

14 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
401Boxholm-Mjölby OL 110:00
4011. Henrik Tengvall
4012. Torbjörn Carlsson
4013. Patrik Kleist
402Finspångs SOK 110:00
4021. Mats Nilsson
4022. Erik Ernstsson
4023. Jesper Waldfelt
403Linköpings OK 110:00
4031. Johan Otterström
4032. Bertil Eronn
4033. Peter Olin
404Matteus SI 110:00
4041. Marcus Andersson
4042. Niclas Kinnander
4043. Sofie Strömberg
405NAIS Orienteringsklubb 110:00
4051. Simon Nyberg
4052. Jonas Westin
4053. Erik Kjellgren
406Nyköpings OK 110:00
4061. Magnus Johansson
4062. Erik Hellsten
4063. Fredrik Ekenborg
407OK Denseln 110:00
4071. Fredrik Engman
4072. Per Kempe
4073. Jonny Karlsson
408OK Klemmingen 210:00
4081. Lars Soldagg
4082. Per Skyllberg
4083. Arne Jansson
409OK Klemmingen 110:00
4091. Bart Van Wijngaarden
4092. Stefan Carlsson
4093. Mattias Bårström
410OK Roxen 110:00
4101. Nils Nedfors
4102. Henrik Marmelid
4103. Erik Helander
411OK Tisaren 110:00
4111. Dan Larsson
4112. Jan Sjödin
4113. Magnus Persson
412Skogspojkarnas OK 110:00
4121. Peter Ettling
4122. Michael Wehlin
4123. Kristian Algers
413Södertälje-Nykvarn OF 110:00
4131. Jens Molin
4132. Anders Axelsson
4133. Henrik Löfgren
414Surahammars SOK / Västerås SOK 110:00
4141. Robert Palm
4142. Anders Älvegran
4143. Lars-Erik Hasler

D120

6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
451Frölunda OL 110:00
4511. Anna Martner
4512. Sandra Hansson
4513. Karin Karlfeldt Fedje
452Nyköpings OK 110:00
4521. Sara Hellsten
4522. Karin Palmqvist
4523. Andrea Balakova
453OK Denseln 110:00
4531. Nina Ahlander
4532. Annica Crispin
4533. Carina Kalered
454OK Roxen 110:00
4541. Anna-Stina Påledal
4542. Annika Asketun
4543. Susanne Aldén
455OK Södertörn 110:00
4551. Daniela Renner
4552. Anna Schandl
4553. Lisa Österling
456Södertälje-Nykvarn OF 110:00
4561. Maria Kleijn
4562. Anne-Marie Wigle
4563.

H150

24 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
501Boxholm-Mjölby OL 110:20
5011. Mårten Lindquist
5012. Conny Bruhn
5013. Johan Knutsson
502Finspångs SOK 110:20
5021. Henrik Göhl
5022. Gunnar Nilsson
5023. Olle Lindman
503Frölunda OL 110:20
5031. Richard Torsein
5032. Anders Lamm
5033. Fredrik Bergström
504IFK Lidingö SOK 110:20
5041. Pär Lilja
5042. Magnus Rajan
5043. Per Damberg
505IFK Lidingö SOK 210:20
5051. Stig Thunell
5052. Mattias Ganslandt
5053. Petter Skantze
506Kalmar OK 110:20
5061. Fredrik Ellin
5062. Ove Lernå
5063. Viktor Skobe
507Linköpings OK 210:20
5071. Martin Jareland
5072. Tomas Boman
5073. Jörgen Sköld
508Linköpings OK 110:20
5081. Åke Ljunggren
5082. Pedro Lundqvist
5083. Per Magnusson
509Linköpings OK 310:20
5091. Johan Åtting
5092. Jan Johansson
5093. Christer Lindell
510Matteus SI 110:20
5101. Pontus Johnsson
5102. Anders Joelsson
5103. Lars Danielson
511Motala AIF OL 210:20
5111. Anna Korall
5112. Mats R Johansson
5113. vacant
512Motala AIF OL 110:20
5121. Fredrik Jönsson
5122. Fredrik Korall
5123. Per Johansson
513NAIS Orienteringsklubb 110:20
5131. Anders Johansson
5132. Stefan Träff
5133. Vesa Jussila
514Nyköpings OK 110:20
5141. Pär Ericson
5142. Mikael Guttke
5143. Per Carlsson
515OK Hällen 110:20
5151. Björn Carlsson
5152. Mikael Kindborn
5153. Jan Sundbüe
516OK Hällen 210:20
5161. Göran Karlsson
5162. Tomas Öberg
5163. Stefan Gustafsson
517OK Måsen 110:20
5171. Johan Hammarström
5172. Karri Lindell
5173. Kent Börjesson
518OK Roxen 110:20
5181. Henrik Pettersson
5182. Mikael Langer
5183. Stefan Thellsén
519Snättringe SK 110:20
5191. Mats Bern
5192. Mats Hainke
5193. Per Kallhauge
520Snättringe SK 210:20
5201. Erik Dyrelius
5202. Henrik Norell
5203. Göran Nilsson
521Tjällmo-Godegårds OK 110:20
5211. Andreas Karlqvist
5212. James Melander
5213. Anders Åberg
522Tullinge SK 210:20
5221. Kenneth Jönsson
5222. Erik Berggren
5223. Mats Fryxell
523Tullinge SK 110:20
5231. Lars Sjöberg
5232. Lars Nordin
5233. Hans Sundqvist
524Västerås SOK 110:20
5241. Daniel Björnberg
5242. Stefan Törnqvist
5243. David Lindgren

D150

10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
475Boxholm-Mjölby OL 110:20
4751. Bodil Molin
4752. Mia Lindberg
4753. Maria Pettersson
476Finspångs SOK 110:20
4761. Anneli Wiklund
4762. Gunnel Sundberg
4763. Lena Lindman
477Frölunda OL 110:20
4771. Malin Lamm
4772. Pia Heikkinen
4773. Eva Lamm-Bergström
478IFK Lidingö SOK 110:20
4781. Sussie Tistad
4782. Mia Lilja
4783. Christina Perneby
479Linköpings OK 210:20
4791. Pia Vångell
4792. Lotta Borg
4793. Lena Strömbäck
480Linköpings OK 110:20
4801. Anna Sofie Bark
4802. Maria Olofsson
4803. Annika Ivarsson
481Skogspojkarnas OK 110:20
4811. Lena Nord
4812. Lina Ettling
4813. Anita Seger-Wehlin
482Snättringe SK 110:20
4821. Gunilla Kallhauge
4822. Gittan Gelius
4823. Anna Tedhamre
483Södertälje-Nykvarn OF 110:20
4831. Marianne Pettersson
4832. EvaLena Ericson
4833. Eva Kindlund
484Tullinge SK 110:20
4841. Lina Berggren
4842. Maria Bratt
4843. Lina Matthews

H180

7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
551Boxholm-Mjölby OL 110:40
5511. Anders Molin
5512. Kenth Edin
5513. Karl-Johan Norén
552Linköpings OK 210:40
5521. Rikard Borg
5522. Pelle Skullman
5523. Magnus Herberthson
553Linköpings OK 110:40
5531. Stephan Svensson
5532. Roger Danielsson
5533. Christian Enberg
554OK Denseln 110:40
5541. Karl Mollén
5542. Nils-Göran Kempe
5543. Fredrik Kempe
555OK Motala 110:40
5551. Johan Pettersson
5552. Uno Berg
5553. Jerry Martinsson
556OK Tylöskog 110:40
5561. Tony Holmberg
5562. Åke Algotsson
5563. Stig Israelsson
557Tullinge SK 110:40
5571. Piero Sannicolò
5572. Anders Kärrström
5573. Ingemar Larsson

H16

21 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
601Gustavsbergs OK 110:20
6011. Ida Österberg
6012. Emilia Nilsson
6013. Rasmus Lindblom
602IF Hagen 110:20
6021. Anton Carlsson
6022. Erik Gullbrand
6022. Liam Johansson
6022. Linus Ahlén
6023. Johan Mårtensson
603Karlskrona SOK 110:20
6031. Hugo Larsson
6032. Jakob Omelchenko
6033. Anton Törnqvist
604KFUM Örebro OK 110:20
6041. Hugo Örn
6042. Olle Malm
6042. Viktor Jonhed
6043. Anton Kruse
605NAIS Orienteringsklubb 110:20
6051. Mattis Granström
6052. Gustav Granström
6053. Ture Bergqvist
606Nyköpings OK 110:20
6061. Kasper Lagerström
6062. Andreas Holmqvist
6063. Edvin Hellsten
607OK Alehof 110:20
6071. Lucas Boström
6072. Alfred Johansson
6072. Adrian Bergqvist
6073. Ida Bengtsson
608OK Denseln 110:20
6081. Hugo Persson
6082. Rasmus Karlsson
6083. Andreas Törnkvist
609OK Denseln 210:20
6091. David Strömbäck
6092. Henrik Fladrich
6093. Alfons Peterson
610Nyköpings OK / OK Måsen 210:20
6101. Oscar Ekenborg
6102. Gustav Norberg
6103. Sven Sjöqvist
611OK Roxen 110:20
6111. Jacob Påledal
6112. Mattias Josefsson
6112. Rasmus Viberg
6113. Rasmus Påledal
612OK Skogshjortarna 210:20
6121. Ludvig Hedström
6122. Noel Bengtsson
6123. Anton Lund
613OK Skogshjortarna 110:20
6131. Samuel Böke
6132. Arvid Öhrvall
6133. Lukas Larsson
614OK Tisaren 110:20
6141. Noel Helmersson
6142. Robin Helmersson
6143. Emil Larsson
615OK Tyr 110:20
6151. Isak Wikström
6152. Arvid Eriksson
6152. Linus Nilsson
6153. Fredrik Hane
616Snättringe SK 110:20
6161. Hampus Hatlen
6162. Ludvig Eggöy Markhester
6163. Isak Gelius
617OK Orion / Södertälje-Nykvarn OF 110:20
6171. Klara Borg
6172. Lisa Swartz
6173. Filip Håkansson
618Tjalve IF Norrköping 110:20
6181. Valter Fredriksson
6182. Edvin Fredriksson
6183. Simon Flankegård
619Tjällmo-Godegårds OK 110:20
6191. Ludvig Karlqvist
6192. Daniel Jonsson
6192. Karl Hjärtsjö
6193. Emil Söderberg
620Tumba-Mälarhöjden OK 110:20
6201. Elias Adebrant
6202. Kim Örnberg
6203. Ludvig Lange
621Västerås SOK 110:20
6211. Lucas Ahlström
6212. Carl Sandqvist
6213. Tobias Dahlmark

D16

14 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
651Dalaportens OL 110:00
6511. Felicia Eliasson
6512. Emilia Lind
6513. Karolina Andersson
652Finspångs SOK 110:00
6521. Sofie Vind
6522. Evelin Gummesson
6523. Alice Johansson
653IF Hagen 110:00
6531. Moa Skoog
6532. Malin Kindbom
6533. Hanna Alsiö
654IFK Lidingö SOK 110:00
6541. Lisa Thunell
6542. Sandra Valjus
6543. Agnes Damberg
655Karlskrona SOK 110:00
6551. Emma Zettervall
6552. Sandra Widuch
6552. Lova Kronmar
6553. Alma Svennerud
656KFUM Örebro OK 110:00
6561. Karin Lindgren
6562. Julia Gustafsson
6562. Johanna Berg
6562. Johanna Halldin
6563. Julia Berg
657Nyköpings OK 210:00
6571. Emma Westerlund
6572. Katja Gustafsson
6573. Meja Alenius
658Nyköpings OK 110:00
6581. Frida Jarding
6582. Caroline Guttke
6583. Alice Ek
659OK Alehof 110:00
6591. vacant
6592. vacant
6593. vacant
660OK Tyr 110:00
6601. Cornelia Kindlund
6602. Amanda Alfredsson
6603. Linn Andersson
661Surahammars SOK 110:00
6611. Ellen Thorsén
6612. Tilde Johansson
6612. Clara Svensson
6613. Rebecka Hasler
662Tullinge SK 110:00
6621. Tove Sjöberg
6622. Lena Persson
6623. Alva Bladh
663Tumba-Mälarhöjden OK 110:00
6631. Elsa Käll
6632. Liv Herne
6632. Alva Björklund Boljang
6632. Ebba Kolmodin
6633. Ingrid André
664Västerås SOK 110:00
6641. Amanda Hall
6642. Kristina Lindgren
6642. Kajsa Hall
6642. Felicia Sahlén
6643. Klara Åkerman Sjöström

H14

22 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
701Björkfors GOIF 111:00
7011. Elis Bönner
7012. Ellen Lindfors
7013. Arvid Svensson
702Finspångs SOK 111:00
7021. Melker Waldfelt
7022. Emma Engström
7023. Moa Göhl
703Frölunda OL 111:00
7031. Tim Martner
7032. Maja Torsein
7032. David Bergström
7032. David Bergström
7033. Alexander Fedje
704Gustavsbergs OK 111:00
7041. Max Österberg
7042. Jonathan Nilsson
7043. Malte Bellander
705Linköpings OK 111:00
7051. Otto Nilsson
7052. Edvin Åtting
7052. Arvid Roth
7053. Ludvig Eronn
706Linköpings OK 211:00
7061. Olle Malmström
7062. Theo Årbrink
7062. Ian Johansson
7063. Lucas Berggren
707Nyköpings OK 111:00
7071. Emil Clashammar
7072. Axel Björnberg Färdig
7073. Odin Ek
708OK Alehof 111:00
7081. Erik Slätt
7082. Olle Kullman
7083. Felix Johansson
709OK Denseln 111:00
7091. Wilmer Kempe
7092. Elis Peterson
7092. Elias Sjöwall
7092. Emmy Borg
7093. Hugo Braam
710Nyköpings OK / OK Hällen 211:00
7101. Emanuel Eriksson
7102. Rasmus Öberg
7102. Melker Berggren
7102. Ludvig Hedin
7103. Albin Stensson
711OK Måsen 111:00
7111. Hampus Holmgren
7112. Casper Andersson Carlén
7112. August Jacobsen
7112. Gustav Hjelm
7113. Wilhelm Tengroth
712OK Orion 111:00
7121. Axel Bratt
7122. Oliver Håkansson
7123. Nils Swartz
713OK Tyr 111:00
7131. Hugo Ekström
7132. Danilo Moberg
7132. Oscar Andersson
7132. Felix Lind
7133. Anton Jonsson
714Skogsluffarnas OK 111:00
7141. Åke Falkenström
7142. Henning Falkenström
7142. Olle Synnermark
7142. Arvid Hammarbäck
7143. Sixten Lindqvist
715Skogspojkarnas OK / Tjalve IF11:00
7151. Sofie Ettling
7152. Vincent Dahm
7152. Robin Wilhelmson
7152. Alice Ettling
7153. Gustav Hellgren
716Surahammars SOK 211:00
7161. Vidar Nettelmark
7162. Agnes Johansson
7163. Arvid Gunérus
717Surahammars SOK 111:00
7171. Arvid Jonforsen
7172. Anton Velander
7173. Ludvig Hasler
718Tjalve IF Norrköping 111:00
7181. Robin Wilhelmson
7182. Adam Lundby
7183. Vincent Dahm
719Tjällmo-Godegårds OK 111:00
7191. Ellen Trofast
7192. Elias Ohlsson
7193. Viktor Abrahamsson
720Tullinge SK 111:00
7201. Elias Bladh
7202. Samuel Sylvan
7203. Leo Wisborg
721Tumba-Mälarhöjden OK 111:00
7211. Hilda Mårsell
7212. Edvin Björklund Boljang
7212. Viggo Mårsell
7213. Simon Adebrant
722Västerås SOK 111:00
7221. Erik Palm
7222. Gustav Thenander
7222. Gustav Thenander
7223. Elis Wiklund

D14

10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
751IFK Lidingö SOK 110:20
7511. Emma Höök
7512. Astrid Skantze
7512. Vera Skantze
7512. Irma Jarlemark
7513. Maja Lilja
752Linköpings OK 110:20
7521. Sigrid Forsman
7522. Alva Forsman
7522. Stina Söderqvist
7523. Sigrid Ljunggren
753Nyköpings OK 110:20
7531. Cajsa Alenius
7532. Filippa Guttke
7532. Hanna Anängen
7533. Lovis Hellsten
754OK Alehof 110:20
7541. Wilma Reinholdsson
7542. Sara Bengtsson
7542. Ebba Lövgärd
7543. Clara Lövgärd
755OK Roxen 110:20
7551. Moa Pihlström
7552. Tilde Eveborn
7552. Whilma Lindblad
7552. Fanny Waltersson
7553. Mindra Langer
756OK Tyr 110:20
7561. Milla Forkéus
7562. Emma Alfredsson
7562. Sara Storm-Andersson
7563. Julia Forsgren
757Snättringe SK 110:20
7571. Alva Lidström Lauri
7572. Molly Gelius
7572. Thea Gelius
7573. Elin Abel
758Tjalve IF Norrköping 110:20
7581. Klara Zimmerman
7582. Tilda Malmström
7582. Clara Illner
7582. Smilla Reuterås
7583. Stella Rosengren
759Tullinge SK 110:20
7591. Klara Junegard
7592. Nova Matthews
7593. Fanny Sundberg
760Västerås SOK 110:20
7601. Nova Sahlén
7602. Alva Skoog
7602. Ebba Thenander
7603. Elvira Björnberg

H12

10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
801Frölunda OL 111:00
8011. Jarvis Hansson
8012. Emil Wallenius
8012. William Fedje
8012. Pontus Bergström
8013. Harald Martner
802Karlskrona SOK 111:00
8021. Elias Kronmar
8022. Erik Zettervall
8023. Märta Svennerud
803Katrineholms OK 111:00
8031. Karl Sundkvist
8032. Elton Magnell
8032. Elsa Karlsson
8032. Castor Flordal
8033. August Olofsson
804Matteus SI 111:00
8041. Nils Johnsson
8042. Jakob Fjellner
8043. Malte Andersson
805NAIS Orienteringsklubb 111:00
8051. Emma Lindgren
8052. Axel Jarl
8052. Alice Classon
8053. Edwin Wedin
806Nyköpings OK 111:00
8061. Neo Berg
8062. Melker Clashammar
8062. August Hedin
8062. Victor Palmqvist
8063. Vilgot Hellsten
807OK Denseln 111:00
8071. Lova Braam
8072. Linn Borg
8072. Agnes Eklund
8073. Hannes Peterson
808OK Tisaren 111:00
8081. Isak Larsson
8082. Maja Sjödin
8082. Lovisa Pihel
8083. Philip Sjödin
809Tjällmo-Godegårds OK 111:00
8091. Oskar Karlqvist
8092. Oscar Svensk
8092. Arvid Karlsson
8092. Ebba Hjärtsjö
8093. Arvid Trofast
810Tjalve IF Norrköping11:00
8101. Theo Illner
8102. Rasmus Wilhelmson
8103. Oscar (Kevin) Lundby

D12

7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
851Boxholm-Mjölby OL 110:40
8511. Irma Frisell
8512. Johanna Andersson
8512. Erika Lindholm
8512. Märta Lagneteg
8513. Johanna Kleist
852Linköpings OK 110:40
8521. Frida Söderqvist
8522. Stina Berggren
8522. Anna Enberg
8522. Elin Rydberg
8523. Ebba Skullman
853NAIS Orienteringsklubb 110:40
8531. Ylva Oppås
8532. Tuva Andersson
8532. Disa Wengelin
8533. Nora Petersson
854Nyköpings OK 110:40
8541. Miriam Gustafsson
8542. Molly Eliasson
8542. Astrid Hamilton
8542. Iris Källströmer
8543. Elvira Lindsten
855OK Kolmården 110:40
8551. Malva Engström
8552. Saga Sehler
8552. Moa Pilvinge
8553. Julie Casselsjö
856OK Tyr 110:40
8561. Tuva Henricsson
8562. Wilma Jonsson
8562. Tilda Kindlund
8562. Irma Eriksson
8563. Izabella Ljungberg
857Tullinge SK 110:40
8571. Linnea Sand
8572. Ella Matthews
8573. Nellie Bolin

ÖppenKavle

42 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
901Almby IK 111:00
9011. Siri Englund
9012. Elin Rimhagen
9013. Cimmie Wignell
902Almby IK 411:00
9021. Henrik Franzén
9022. Jonatan Green
9023. Johannes Green
903Almby IK 311:00
9031. Sofie Bodin
9032. Nils-Olof Bodin
9033. Anne Bodin
904Almby IK 211:00
9041. Sofie Franzén
9042. Sofia Green
9043. Anders Larsson
905Dalaportens OL 111:00
9051. Thomas Andersson
9052. Daniel Lind
9053. Kjell Holm
906Eksjö SOK / Linköpings OK11:00
9061. Stefan Djurstedt
9062. Carina Bergander
9063. Patrik Nilsson
907Finspångs SOK 211:00
9071. Mats Ekman
9072. Pontus Östemar
9073. Johan Wänström
908Finspångs SOK 111:00
9081. Joel Ernstsson
9082. Olof Ekman
9083. Joakim Gustafsson
909Gustavsbergs OK 311:00
9091. Ann-Marie Holmström
9092. Cecilia Alzén
9093. Jens Werner
910Gustavsbergs OK 211:00
9101. Isabella Nilsson
9102. Veronica Österberg
9103. Peter Landén
911Gustavsbergs OK 111:00
9111. Henrik Österberg
9112. Cecilia Nilsson
9113. Magnus Lindblom
912IF Thor 111:00
9121. Alva Lindell
9122. Fredrik Lindell
9123. Ebba Lindell
913IK Vikings OK 111:00
9131. Tim Dalheimer
9132. Frida Höglund (uF18)
9133. Matthias Kalle Dalheimer
914Katrineholms OK 111:00
9141. Ola Eklund
9142. Jörgen Eklund
9143. Anna Timner
915Katrineholms OK 211:00
9151. Arvid Sundkvist
9152. Camilla Moris
9153. Lars-Olof Magnell
916KFUM Örebro OK 111:00
9161. Catarina Cuibe
9162. Maria Magnusson
9163. Martin Sedström
917Linköpings OK 111:00
9171. Julia Modig Tjärnström
9172. Jan Lundgren
9173. Frida Karlsson
918Matteus SI 111:00
9181. Berit Eklöf
9182. Ylva Kinnander
9183. Malin Eklöf
919Matteus SI 211:00
9191. John Kinnander
9192. Ted Johnsson
9193. vacant
920NAIS Orienteringsklubb 3 / Sundbybergs IK11:00
9201. Mattis Nilsson
9202. Gustav Träff
9203. Morgan Karlsson
921NAIS Orienteringsklubb 211:00
9211. Jonas Petersson
9212. Petra Nilsson
9213. Marie Andersson
922NAIS Orienteringsklubb 511:00
9221. Erik Wedin
9222. Charlotta Oppås
9223. Carl Granström
923NAIS Orienteringsklubb 111:00
9231. Ludvig Classon
9232. Helena Lindgren
9233. Tommy Andersson
924NAIS Orienteringsklubb 411:00
9241. Linus Classon
9242. Tobias Jansson
9243. Lars-Åke Classon
925Västerås SOK 111:00
9251. Joakim Ahlström
9252. Ida Larsson
9253. Elin Dahlmark
926OK Hällen 111:00
9261. Nils Linder
9262. Vilma Johansson
9263. Karin Linder
927OK Milan 111:00
9271. Niklas Sander
9272. Ulrika Adell
9273. Jakob Fransson
928OK Måsen 211:00
9281. Thomas von Kronhelm
9282. Karin von Kronhelm
9283. Kurt Nensén
929OK Måsen 111:00
9291. Tobias Janzon Sjöstedt
9292. Anton Börjesson
9293. Andreas Magnusson
930IFK Lidingö SOK 111:00
9301. Samuel Murray
9302. Kristoffer Höök
9303. Sussie Tistad
931OK Tylöskog 111:00
9311. Jonas Karlsson
9312. Viggo Holmberg
9313. Bo Gustafsson
932OK Tyr 311:00
9321. Jerker Andersson
9322. Fredrik Ekström
9323. Andreas Moberg
933OK Tyr 211:00
9331. Mattias Persson
9332. Jenny Nilsson
9333. Erik Forsgren
934OK Tyr 111:00
9341. Malin Jonsson
9342. Lison Bourdeau
9343. Pär Nyman
935OK Tyr 411:00
9351. Niclas Moberg
9352. Lottie Lind
9353. Mikael Lind
936Skogspojkarnas OK 111:00
9361. Francesco Savani
9362. Claes Malm
9363. Ulf Johnsson
937Tjalve IF Norrköping 411:00
9371. Filip Flankegård
9372. Lena Fröberg
9373. Johan Dahm
938OK Hammaren / OK Nolaskogsarna / Tjalve IF Norrköping 111:00
9381. Johan Fröberg
9382. Malin Andersson
9383. Fredrik Ahnlén
939Tjalve IF Norrköping 311:00
9391. Erik Fredriksson
9392. Oskar Reuterås
9393. Lena Malmström
940Tjalve IF Norrköping 211:00
9401. Lisa Malmström
9402. Karin Zimmerman
9403. Josefine Dahlstedt
941Tullinge SK 211:00
9411. Jana Amacher
9412. Stefan Wisborg
9413. Henrik Bladh
942Tullinge SK 111:00
9421. Åsa Rimsjö Sand
9422. Lovisa Höglund
9423. Kristin Bergh

Annonser