Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för 25mannamedeln

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: 25mannamedeln
Arrangörsorganisationer: Haninge SOK / OK Ravinen
Datum: söndag 13 oktober 2019

D21 Elit

4 830 m, 63 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
101Johanna SjölundSundsvalls OK09:30
102Emelie WalheimÄrla IF09:32
103Anna Serralonga ArquésOK Skogshjortarna09:34
104Josefine WallenhammarHagaby GoIF Örebro09:36
105Agnes LeoGöteborg-Majorna OK09:38
106Marion AebiTyrving IL09:40
107Elin PetterssonIFK Göteborg Orientering09:42
108Jenny ErikssonOK Kåre09:44
109Frida BakkmanIFK Göteborg Orientering09:46
110Silje Ekroll JahrenNydalens SK09:48
111Line CederbergGöteborg-Majorna OK09:50
112Maria SjölanderOK Rodhen09:52
113Marthe GløersenBækkelagets SK09:54
114Jennie Börjesson ErikssonMalungs OK Skogsmårdarna09:56
115Sara HagströmIFK Göteborg Orientering09:58
116Johanna Börjesson ErikssonMalungs OK Skogsmårdarna10:00
117Sara KindlundIFK Mora OK10:02
118Anna WallinGöteborg-Majorna OK10:04
119Lisa JohanssonOK Tranan10:06
120Matilda ErikssonOK Kåre10:08
121Susen LöschÄrla IF10:10
122Maren Jansson HaverstadNydalens SK10:12
123Katarina SvahnAlfta-Ösa OK10:14
124Moa KjellstrandCentrum OK10:16
125Chloé HaberkornOK Denseln10:18
126Ida Marie BjørgulHalden SK10:20
127Sanna FastEksjö SOK10:22
128Hanna HänströmGöteborg-Majorna OK10:24
129Hanna HugossonSundsvalls OK10:26
130Moa EnmarkGöteborg-Majorna OK10:28
131Adela IndrakovaIFK Lidingö SOK10:30
132Josefine HeikkaAlfta-Ösa OK10:32
133Linnea GustafssonUddevalla OK10:34
134Yevheniia VeremeienkoOK Denseln10:36
135Anna WehlinLinköpings OK10:38
136Linda LindkvistLeksands OK10:40
137Erica PetterssonIFK Göteborg Orientering10:42
138Maria MagnussonSävedalens AIK10:44
139Magdalena HajkovaMalungs OK Skogsmårdarna10:46
140Louise LundgrenVäxjö OK10:48
141Kristine BergliaGöteborg-Majorna OK10:50
142Catherine TaylorOK Södertörn10:52
143Elin ClassonOK Orinto10:54
144Irina NybergAlfta-Ösa OK10:56
145Aina EdgrenGöteborg-Majorna OK10:58
146Jeanette Jönsson HellstadiusSödertälje-Nykvarn OF11:00
147Stina NordinSundsvalls OK11:02
148Kristine FjeldboTyrving IL11:04
149Akvile BartkeviciuteOK Denseln11:06
150Elisabeth AhlgrenLinköpings OK11:08
151Kateryna DzemaSävedalens AIK11:10
152Vendula HorčičkováMalungs OK Skogsmårdarna11:12
153Galina RibediucHellas Orientering11:14
154Elsa JanssonJärla Orientering11:16
155Elin HögstrandIFK Göteborg Orientering11:18
156Viktoria TingströmGöteborg-Majorna OK11:20
157Laura PukiteOK Klemmingen11:22
158Jonna JungåkerSundsvalls OK11:24
159Amanda HanssonGöteborg-Majorna OK11:26
160Irita PukiteOK Kāpa11:28
161Yuliia KravchukOK Denseln11:30
162Maria TymoshchukSävedalens AIK11:32
163Gabriella S BerganderEksjö SOK11:34

H21 Elit

5 830 m, 87 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1Richard SjöholmOK Pan-Kristianstad09:07
2Eirik Kamstrup HovindNydalens SK09:09
3Måns ÖstmanGöteborg-Majorna OK09:11
4Johan HögstrandIFK Göteborg Orientering09:13
5Olle JosarpOK Tisaren09:15
Gustav SparrevikIK Hakarpspojkarna09:15
6Martin HammarbergMalungs OK Skogsmårdarna09:17
7Per Harald Löfgren JohansenIFK Mora OK09:19
8Jānis TamužsNavi09:21
9Jonas GustafssonOK Kåre09:23
10Albin ThunbergSävedalens AIK09:25
11Olav LundanesHalden SK09:27
12Heino OllinSävedalens AIK09:29
13Filip OssianssonIK Hakarpspojkarna09:31
14Rudolfs ZernisÄrla IF09:33
15Anders VisterNydalens SK09:35
16Lukas LundgrenVäxjö OK09:37
17Eskil KinnebergIFK Göteborg Orientering09:39
18Ludvig ÅhlundMalungs OK Skogsmårdarna09:41
19Gustav HindérOK Tisaren09:43
20Anton ForsbergStora Tuna OK09:45
21Mikael EliassonGöteborg-Majorna OK09:47
22Kevin StåhlGöteborg-Majorna OK09:49
Elias Bäcklund EkvallHalden SK09:49
23Martin HederskogKalmar OK09:51
24Daniel HájekMalungs OK Skogsmårdarna09:53
25Vetle Ruud BråtenIFK Göteborg Orientering09:55
26Raffael Huber SvenssonIFK Mora OK09:57
27Henrik HåkanssonGöteborg-Majorna OK09:59
28Emil LjungemyrOK Kolmården10:01
29Erik Ivarsson SandbergOK Denseln10:03
30Oskar DanielsAttunda OK10:05
31Martin KrivdaTullinge SK10:07
32Morten Jarvis WestergårdTyrving IL10:09
33Dag BlandkjennIFK Göteborg Orientering10:11
34Simon ImarkTullinge SK10:13
35Henrik EijsinkNydalens SK10:15
36Rasmus LundbergOK Bävern10:17
Bjørn EkebergTyrving IL10:17
37Matija RazumUmeå OK10:19
38Artem PanchenkoIFK Mora OK10:21
39Aleksei AlekseyonokIK Hakarpspojkarna10:23
40Jacob ErikssonKFUM Örebro OK10:25
41Mattis HallbergGöteborg-Majorna OK10:27
42Håvard Sandstad EidsmoIFK Göteborg Orientering10:29
43Johan BäckmanMalungs OK Skogsmårdarna10:31
44Olivier Blanc-TranchantOK Denseln10:33
45Filip WadstenMalungs OK Skogsmårdarna10:35
46Andreas SølbergIFK Göteborg Orientering10:37
47Karl WalheimÄrla IF10:39
48Erik DöhlerGöteborg-Majorna OK10:41
49Håkon Jarvis WestergårdTyrving IL10:43
50Uldis UpitisTurun Metsänkävijät10:45
51Andrey SalinSävedalens AIK10:47
52Viktor WassénHalden SK10:49
53Johan Ek-LarssonSödertälje-Nykvarn OF10:51
54Anders NordbergNydalens SK10:53
55Filip DahlgrenHagaby GoIF Örebro10:55
56Max Peter BejmerIFK Göteborg Orientering10:57
57Ludvig ErikssonKils OK10:59
58Johan NordlundMalungs OK Skogsmårdarna11:01
59Karl EngesAttunda OK11:03
60Andreas BerganderEksjö SOK11:05
61Joakim EliassonGöteborg-Majorna OK11:07
62Mathias HallménOK Denseln11:09
63Simon SchusterIFK Lidingö SOK11:11
64Jesper SjöblomSödertälje-Nykvarn OF11:13
65Anders HedbergGöteborg-Majorna OK11:15
66Arvid NordIK Hakarpspojkarna11:17
68Arvid VågIFK Göteborg Orientering11:21
69Simon LundinOK Kolmården11:23
70Erik BerzellJärla Orientering11:25
71Erik Barr ZeilonSkåneslättens OL11:27
72Johan RunessonIFK Lidingö SOK11:29
73Thomas LandqvistMalungs OK Skogsmårdarna11:31
74Jon Aukrust OsmoenNydalens SK11:33
75Algirdas BartkeviciusOK Denseln11:35
76Henrik JohannessonStora Tuna OK11:37
77Viktor SkoogKils OK11:39
78Albin LillieströmMalungs OK Skogsmårdarna11:41
79Jens WängdahlIFK Göteborg Orientering11:43
80Ivar LundanesTyrving IL11:45
81Hugo ErikssonOK Nolaskogsarna11:47
82Krzysztof WolowczykOK Denseln11:49
83Viktor RunnbyGöteborg-Majorna OK11:51
84Isac Von KrusenstiernaOK Kåre11:53
85Axel WrådheAttunda OK11:55

H21 Elit 2

5 710 m, 59 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Per SundholmOK Nolaskogsarna09:31
Lukas DeiningerIFK Mora OK09:33
Andreas Grøteide PoldenNydalens SK09:37
Melker PalmJärfälla OK09:39
Balázs MiaveczSävedalens AIK09:41
Ainars LupikisOK Kāpa09:43
Simon KrekelsOK Skogshjortarna09:45
Arvid ClaessonJönköpings OK09:47
Thomas PetterssonAttunda OK09:49
Maciek HeweltLeksands OK09:53
Joris HochstetterAlfta-Ösa OK09:55
Mats NordbrødenHalden SK09:57
Philip PålssonSkåneslättens OL09:59
Vitalii HychkoSävedalens AIK10:01
Joel Käll KarlssonVäxjö OK10:03
Stanislav PolianytsiaOK Denseln10:05
Anders BoströmJärfälla OK10:07
Aurel PleshkanOK Södertörn10:09
Guntis MāliņšOK Kāpa10:13
Joshua DudleyIFK Göteborg Orientering10:15
Erik PetterssonOK Denseln10:17
Erik BjörklundOK Linné10:19
Anton NovichenkoSävedalens AIK10:21
Espen Hadmark HultgreenTyrving IL10:23
Joel KristianssonSkåneslättens OL10:25
Nikolai PetrovetsOK Södertörn10:27
Jooseppi KalliokoskiGöteborg-Majorna OK10:29
Mikhail KuleshovIFK Mora OK10:31
Manuel Mexia de Almeida HortaMalungs OK Skogsmårdarna10:33
Adrian DahlströmIFK Mora OK10:35
Boris NavratilJönköpings OK10:37
Vladislav DevyatovSnättringe SK10:39
Pavlo UshkvarokOK Denseln10:41
Joel LännevallOK Roslagen10:43
Markus HolterHalden SK10:45
Erik LindgrenOK Tisaren10:47
Oskar LundqvistMalungs OK Skogsmårdarna10:49
Jonas MerzGöteborg-Majorna OK10:51
Valters ReneslacisOK Klemmingen10:53
Harrison McCartneySävedalens AIK10:55
Oleksandr StarovOK Denseln10:57
Dmitriy MihalkinSävedalens AIK10:59
Emil AnderssonTullinge SK11:03
Vegard LineNydalens SK11:05
Benjamin AnciauxOK Skogshjortarna11:07
Simon RuneforsVäxjö OK11:09
Johan OlsonGöteborg-Majorna OK11:11
Christoffer SchönningJärfälla OK11:13
Joel Börjesson ErikssonStorviks IF11:15
Johan FröbergTjalve IF Norrköping11:17
Christian WåhlstedtCentrum OK11:19
Jakob WahlGöteborg-Majorna OK11:23
Ihor MahasOK Denseln11:25
Markus AdolfssonTullinge SK11:27
Evgenij ZhahovskijSävedalens AIK11:29
Dag StridhMalungs OK Skogsmårdarna11:31
Matiss SliksjanisOK Klemmingen11:33
Ken PeetersOK Linné11:35
Beat RothNydalens SK11:39

D20 Elit

4 040 m, 38 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
301Alva SellgrenGöteborg-Majorna OK09:01
302Siri SuterEksjö SOK09:03
303Synne SkjærsteinTyrving IL09:05
304Alva LindellIF Thor09:07
305Sofia JohanssonOK Skärmen09:09
306Vilma V Von KrusenstiernaOK Kåre09:11
307Frida VikströmSundsvalls OK09:13
308Johanna Källvik LeufvénÅmåls OK09:15
309Kristina TedhamreSnättringe SK09:17
310Elina HansonKungälvs OK09:19
311Alice Svensson FinndahlIK Hakarpspojkarna09:21
312Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss09:23
313Lisa BörnstedtKungälvs OK09:25
314Anni TanskanenSnättringe SK09:27
315Ems De SmulOK Skogshjortarna09:29
316Karoline AuneHalden SK09:31
317Ella SjöbergTullinge SK09:33
318Fanny SundbladEksjö SOK09:35
319Stina JohanssonOK Bävern09:37
320Solveig Eline BergTyrving IL09:39
321Aurora GjølsjøOK Moss09:41
322Sara GranstedtIK Hakarpspojkarna09:43
323Tindra HjortFalköpings AIK OK09:45
324Hannah HänselÄrla IF09:47
325Frida AnderssonGöteborg-Majorna OK09:49
326Veronika KalininaIFK Lidingö SOK09:51
327Ella PalmIK Hakarpspojkarna09:53
328Irina LazarevaEksjö SOK09:55
329Frida JohanssonOK Djerf09:57
330Hedda Raadal BjørloHalden SK09:59
331Hanna MårtenssonGöteborg-Majorna OK10:01
332Emma BlixtOK Hammaren10:03
333Josefine AnderssonTäby OK10:05
334Hanna KjellinSundsvalls OK10:07
335Lisa Jonsson-NordinSkåneslättens OL10:09
336Hannah ThielsOK Skogshjortarna10:11
337Erika Källvik LeufvénÅmåls OK10:13
338Maren NorderudTyrving IL10:15

H20 Elit

4 480 m, 58 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
201Georg GröllEksjö SOK09:00
202Hugo LillieströmOK Roxen09:02
203Lukas GranstedtIK Hakarpspojkarna09:04
204Daniel BogrenIF Hagen09:06
205Axel GranqvistOK Ravinen09:08
206Oscar JohanssonKarlskrona SOK09:10
207Ondrej HlavacÄrla IF09:12
208Elias JonssonNydalens SK09:14
209Matic BlazUmeå OK09:16
210Simon DahlbergOK Nolaskogsarna09:18
211Oskar Spets StorhovFreidig09:20
212Lukas LilandNydalens SK09:22
213Jonas LauriFK Herkules09:24
214Albin AnderssonTullinge SK09:26
215Carl CarlssonNyköpings OK09:28
216Johan GibergSödertälje-Nykvarn OF09:30
217Måns ErikssonSundsvalls OK09:32
218Alexander KällTumba-Mälarhöjden OK09:34
219Axel OlssonIF Hagen09:36
220Jonatan GustafssonKFUM Örebro OK09:38
221Jonas SoldiniEksjö SOK09:40
222Erik HerneOK Ravinen09:42
223Žan RavnikarUmeå OK09:44
224Axel HalvarssonGöteborg-Majorna OK09:46
225Christian MichelsenVäxjö OK09:48
226Martin LammFrölunda OL09:50
227Lukas OlmKils OK09:52
228Tim JohanssonFK Friskus-Varberg09:54
229Clément GuillemainOK Hällen09:56
230Elias LjungqvistSävedalens AIK09:58
231Oskar SvahnEksjö SOK10:00
232Emil AuseliusBredaryds SOK10:02
233Jakob IngströmIK Hakarpspojkarna10:04
234Hannes SvahnOK Ravinen10:06
235Marcus CarlssonIF Hagen10:08
236Emil ArvidssonSäterbygdens OK10:10
237Styrk Hundseid KamsvågTyrving IL10:12
238Gustav FrænellSundsvalls OK10:14
239Simon FreylandEksjö SOK10:16
240Lukas KatvalaKarlskrona SOK10:18
241Niels Christian HellerudHalden SK10:20
242Oscar StombergIF Hagen10:22
243Ludvig EkNyköpings OK10:24
244Andreas GustafssonIK Hakarpspojkarna10:26
245Ludvig HallabroHässleholms OK10:28
246Mattias IvaresOK Södertörn10:30
247Victor HanssonJönköpings OK10:32
248Truls LindholmSundsvalls OK10:34
249Olle HedmanIF Hagen10:36
250Clemens WolframEksjö SOK10:38
251Gustav RuneforsVäxjö OK10:40
252Sebastian DalandIFK Göteborg Orientering10:42
253Daniil KotovHellas Orientering10:44
254Emil PetterssonKarlskrona SOK10:46
255Filip TrofastBredaryds SOK10:48
256Klas JohanssonOK Tranan10:50
257Jonathan UllerKils OK10:52
258Olle GrywenzOK Linné10:54

D18 Elit

3 760 m, 76 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
501Klara WallinderGöteborg-Majorna OK09:01
502Emma Meyer LarssonTyrving IL09:03
503Elin NilssonAndrarums IF09:05
504Elsa Aderstedt AlthoffKungälvs OK09:07
505Anna WartewigÄrla IF09:09
506Wilma BerganderEksjö SOK09:11
507Ea LunøeNydalens SK09:13
508Tilde BacklundOK Södertörn09:15
509Lovisa HambäckLånghundra IF09:17
510Signe NilssonNyköpings OK09:19
511Elin RindstigSOK Viljan09:21
512Clara SamuelssonOK Vivill09:23
513Olivia AspIFK Göteborg Orientering09:25
514Linnea Wedberg-KilnäsSjövalla FK09:27
515Tina KallesonOppsal Orientering09:29
516Iris HolstTyrving IL09:31
517Jennifer DavidsonGöteborg-Majorna OK09:33
518Marie LilandNydalens SK09:35
519Hanna JohannessonRonneby OK09:37
520Annick MeisterOK Södertörn09:39
521Hilda AxelssonFK Göingarna09:41
522Alma VilhelmssonFalköpings AIK OK09:43
523Linnea SkalbergBredaryds SOK09:45
524Marie Lindløv JensenOK Moss09:47
525Julia KrekelsOK Skogshjortarna09:49
526Märta LjungbergSjövalla FK09:51
527Klara HöglundEksjö SOK09:53
528Therese NilssonOK Österåker09:55
529Lovisa WeidenSkåneslättens OL09:57
530Lovisa GustafssonKFUM Örebro OK09:59
531Yngvild Langedal BreivikNydalens SK10:01
532Elin LindbladOK Djerf10:03
533Ane Sofie KroghOppsal Orientering10:05
534Vera RolfssonSkarpnäcks OL10:07
535Hanna LundbergOK Renen10:09
536Ellen BlennowFalköpings AIK OK10:11
537Mina JørgensenTyrving IL10:13
538Tilde EngbergHärnösands OK10:15
539Marte Madslien BakkenNydalens SK10:17
540Sanna HedbergOK Södertörn10:19
541Ebba LindellIF Thor10:21
542Ingrid Lund HovdenTyrving IL10:23
543Hilda Holmqvist JohanssonIK Hakarpspojkarna10:25
544Alma KappelOK Tyr10:27
545Emilia BergströmOK Rodhen10:29
546Alva SonessonFalköpings AIK OK10:31
547Amelie JosefssonSkogslöparna10:33
548Julia NordlanderSundsvalls OK10:35
549Cornelia IvarssonOK Hammaren10:37
550Alicia LundgrenVäxjö OK10:39
551Ugne LieguteOK Denseln10:41
552Julie MeinickeTyrving IL10:43
553Elin EdströmHärnösands OK10:45
554Tilda AnderssonTullinge SK10:47
555Oda ScheeleNydalens SK10:49
556Sofia IversAttunda OK10:51
557Julia RangertIK Hakarpspojkarna10:53
558Matilda LindhSundbybergs IK10:55
559Tuva LövdahlSOK Viljan10:57
560Ebba LindOK Skärmen10:59
561Emilia EngelOK Ravinen11:01
562Sofia EdvardssonJärfälla OK11:03
563Isabella AumoKungälvs OK11:05
564Lovisa WigertzLånghundra IF11:07
565Hillevie SvärdSträngnäs-Malmby OL11:09
566Pia Young VikNydalens SK11:11
567Vera ChiusoleEksjö SOK11:13
568Stella HolmboeTyrving IL11:15
569Amelie RajanIFK Lidingö SOK11:17
570Nicolina MobergOK Tyr11:19
571Ellika GrothKungälvs OK11:21
572Maja PorleVäxjö OK11:23
573Perrine ToussaintOK Hällen11:25
574Ebba AdebrantTumba-Mälarhöjden OK11:27
575Lovisa MoqvistLerums SOK11:29
576Karin WedmanVästerbergslagens OL11:31

H18 Elit

4 020 m, 94 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
401Linus LundbergOK Bävern09:00
402Jesper JohanssonOK Löftan09:02
403John McLellandOK Rodhen09:04
404Axel ElmbladBredaryds SOK09:06
405Albin TollOK Njudung09:08
406Lars Young VikNydalens SK09:10
407Sixten EkbladhSol Tranås09:12
408Melker ForsbergKFUM Örebro OK09:14
409Arvid BjörkTrollhättans SOK09:16
410Lukas JohanssonSundsvalls OK09:18
411Viktor Jellvert BörjesonGöteborg-Majorna OK09:20
412Hugo JakobssonEksjö SOK09:22
413Albin LindskogOK Ravinen09:24
414Nils KörleOK Landehof09:26
415Danila HohlovHellas Orientering09:28
416Karl LundinOK Hällen09:30
417Fredrik GlänneforsSöders-Tyresö09:32
418Rasmus Johansson FjordsideSävedalens AIK09:34
419Albin FalkNyköpings OK09:36
420Per NordholmSävedalens AIK09:38
421John WolgastSnättringe SK09:40
422Simon FogelströmTorsås OK09:42
423Karl GranathOK Kåre09:44
424Benjamin NäslundSkogslöparna09:46
425Hugo MandingerTrollhättans SOK09:48
426Manne HammarbergJärfälla OK09:50
427Edvin StrandbergKalmar OK09:52
428Albin PerssonHalmstad OK09:54
429Gustav BjörklundIFK Enskede09:56
430Mattias ÖsterdahlVisborgs OK09:58
431Maxim OmelchenkoKarlskrona SOK10:00
432Adrian VartiaOK Löftan10:02
433Joar HertinIK Hakarpspojkarna10:04
434Tim DalheimerIK Vikings OK10:06
435Hugo StrömMullsjö SOK10:08
436Jakob GunnarssonLerums SOK10:10
437Axel LundgrenSundsvalls OK10:12
438Albin LindgrenVisborgs OK10:14
439Quentin AndrieuxOK Denseln10:16
440David MelinOK Rodhen10:18
441Erik LarssonIFK Mora OK10:20
442Valter PetterssonOK Tisaren10:22
443Rasmus PetterssonOK Djerf10:24
444Mattis PerssonEksjö SOK10:26
445Alvar MelinHaninge SOK10:28
446Viktor WaernqvistOK Kolmården10:30
447Carl JosefssonSävedalens AIK10:32
448Felix SilverGävle OK10:34
449Duncan RobertsonSvaide Roma SOK10:36
450Jonne LiukkonenSundsvalls OK10:38
451Ådne SkjærsteinTyrving IL10:40
452Emil ÖhlundIK Hakarpspojkarna10:42
453Felix DrejmoOK Landehof10:44
454Jakob TorgersenHalden SK10:46
455Jesper LidmarSnättringe SK10:48
456Erik HogedalGöteborg-Majorna OK10:50
457Jakob NilssonUmeå OK10:52
458Linus MalmKFUM Örebro OK10:54
459Hugo DjurstedtEksjö SOK10:56
460Axel NalbinMullsjö SOK10:58
461Henrik PetrisiVästerbergslagens OL11:00
462David BorgSödertälje-Nykvarn OF11:02
463Arvid AronssonGöteborg-Majorna OK11:04
464Hannes LindahlSundsvalls OK11:06
465Fabian ValleriusGamleby OK11:08
466Emil AxelssonLerums SOK11:10
467Samuel LindénAttunda OK11:12
468Mattis NilssonNAIS Orienteringsklubb11:14
469Nils GrimbeckSävedalens AIK11:16
470Jakob WilhelmssonKarlskrona SOK11:18
471Edvin NilssonGotlands Bro OK11:20
472Christopher LadimOK Moss11:22
473Antoine BecaertOK Denseln11:24
474Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK11:26
475Philip CarlssonNyköpings OK11:28
476Erik ÅkessonVäxjö OK11:30
477Gustav WirénIFK Lidingö SOK11:32
478Gustav OhlinOK Tranan11:34
479Melker LundinOK Hällen11:36
480Felix BäckstädeVisborgs OK11:38
481Simon SvahnEksjö SOK11:40
482Isak ErikssonOK Nolaskogsarna11:42
483Sondre YtterbøAsker SK11:44
484Erik Lidström LauriSnättringe SK11:46
485Alfred PetterssonMullsjö SOK11:48
486Emils ZernisÄrla IF11:50
487Gabriel ÖhgrenSävedalens AIK11:52
488Jonas CarlssonStora Tuna OK11:54
489Anton GunnarssonBredaryds SOK11:56
490Arvid WesterbergOK Kolmården11:58
491Viggo HjerneTumba-Mälarhöjden OK12:00
492Benjamin ClaessonJönköpings OK12:02
493Joar TryggöTrollhättans SOK12:04
494Adrian SkobeKalmar OK12:06

D21

3 760 m, 114 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Beatrice KöhlerSäterbygdens OK09:14
Johanka SimkovaIFK Mora OK09:15
Anna OlssonTibro OK09:16
Patricia EdgarssonAndrarums IF09:17
Rasa EngstedtOK Linné09:18
Helen HanstockÖstersunds OK09:19
Lindha HellnerFK Göingarna09:20
Susanna ForsellMotala AIF OL09:21
Maija MāliņaOK Kāpa09:22
Johanna HenrikssonFalkenbergs OK09:23
Hanna BrusSnättringe SK09:24
Frida AnderssonFalkenbergs OK09:25
Julia BirathStenungsunds OK09:26
Desirée SegerslättSkåneslättens OL09:27
Lotta NybergOK Alehof09:28
Louise BorgHalmstad OK09:29
Elin OlssonTibro OK09:30
Maria Dovåker LissÖstersunds OK09:31
Tereza JanošíkovaIFK Mora OK09:32
Alena ZrelinaHellas Orientering09:33
Petra WernerssonGöteborg-Majorna OK09:34
Emma DjerfLerums SOK09:35
Hanna Sunnerheim SjöbergÖstersunds OK09:36
Klara DjerfLerums SOK09:37
Lea-Rebekka TonjerNydalens SK09:38
Josefin HanningOK Löftan09:39
Gro DahlbomCentrum OK09:40
Sofie LandqvistKöping-Kolsva OK09:41
Hanna BarkegrenOK Kåre09:42
Emma BeskowFalkenbergs OK09:43
Julia StrömUlricehamns OK09:44
Anna AlgotsonMotala AIF OL09:45
Denisa KosováIFK Mora OK09:46
Ellen LarssonIF Hagen10:02
Malin AnderssonOK Nolaskogsarna10:03
Ebba WesterbergIF Thor10:04
Emma ForsbergOK Kåre10:05
Eva GustafssonHagaby GoIF Örebro10:06
Ronja HillTumba-Mälarhöjden OK10:07
Marie SpångmyrGöteborg-Majorna OK10:08
Klara YngvessonUmeå OK10:09
Terese HerlinAttunda OK10:10
Madeleine AttforsSävedalens AIK10:11
Amanda BlennowFalköpings AIK OK10:12
Sandra EkströmOK Orinto10:13
Lisa WeimannFalköpings AIK OK10:14
Kajsa MattssonOK Kåre10:15
Sofia LarssonHestra IF10:16
Lena ÖhmanCentrum OK10:17
Sarah PerssonOK Denseln10:18
Anna NiklassonGöteborg-Majorna OK10:19
Camilla NilssonOK Torfinn10:20
Hanna KlarSäterbygdens OK10:21
Jennie BerglundSävedalens AIK10:22
Anna LarssonIF Hagen10:23
Malin WidénUddevalla OK10:24
Amanda LeoBredaryds SOK10:25
Agnes SpånérGöteborg-Majorna OK10:26
Ylva KindlundhAlfta-Ösa OK10:27
Karin E GustafssonHagaby GoIF Örebro10:28
Stina NilssonUmeå OK10:29
Elina MikaelssonOK Nolaskogsarna10:30
Ellen JohnssonOK Nackhe10:31
Trine Disch KihleTyrving IL10:32
Linnéa AnderssonBredaryds SOK10:33
Anna LööfOK Pan-Kristianstad10:34
Stina BergSävedalens AIK10:35
Nadia HindérTolered-Utby Ol-klubb10:36
Sara JosarpFK Friskus-Varberg10:37
Filippa AnderssonLidköpings VSK10:38
Sanna SkoogKils OK10:39
Lisa ElmbladBredaryds SOK10:40
Jennie HöyeOK Vivill10:41
Emma KindbomIF Hagen10:42
Mia GustafssonTolered-Utby Ol-klubb10:43
Emma BacklundSäterbygdens OK10:44
Anna LebarGöteborg-Majorna OK10:45
Pernilla OlssonSkåneslättens OL10:46
Filippa SpånérSävedalens AIK10:47
Agnes AdolfssonEksjö SOK10:48
Hanna LindströmOK Tranan10:49
Karin SjögrenTjällmo-Godegårds OK10:50
Elin OlofssonUmeå OK10:51
Klara PålssonSävedalens AIK10:52
Josefine KristianssonTrollhättans SOK10:53
Emma EkbergTolered-Utby Ol-klubb10:54
Moa PetterssonGöteborg-Majorna OK10:55
My WestlundOK Tyr10:56
Kadri KalvoSundsvalls OK10:57
Moa HanssonBredaryds SOK10:58
Maria GustafssonHagaby GoIF Örebro10:59
Frida KjellmanLidköpings VSK11:00
Frida StrömgårdUddevalla OK11:01
Josephine RegnellVäxjö OK11:02
Stina PerssonÖstersunds OK11:03
Ellinor ErikssonOK Tisaren11:04
Elina ArvidssonSäterbygdens OK11:05
Emma NilssonOK Tranan11:06
Sara BengtssonSävedalens AIK11:07
Ida WillénFalköpings AIK OK11:08
Linnea PetrisiVästerbergslagens OL11:09
Elise RognsvågUmeå OK11:10
Stina LarssonIF Hagen11:11
Frida JonssonAlfta-Ösa OK11:12
Mariell ArntzenNydalens SK11:13
Hedda Bergqvist-kringstadGöteborg-Majorna OK11:14
Stina BanckIF Hagen11:20
Martyna SorokaSöders-Tyresö11:21
Malin SettergrenHalmstad OK11:22
Nadja RutzIFK Lidingö SOK11:23
Stina GranefeltOK Tyr11:24
Stina ErikssonJönköpings OK11:25
Lina FredrikssonKorsnäs IF OK11:26
Maria JohanssonTorsås OK12:00

H21-1

4 880 m, 82 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Oskar PetterssonOK Njudung09:00
Vojtech KralIFK Mora OK09:02
James TurtonÖstersunds OK09:04
Maxwell CarrTibro OK09:06
Gabriel IrestålSol Tranås09:08
Magnus JohanssonIK Hakarpspojkarna09:10
Loke AgmarkenHalmstad OK09:12
Sander H. RogndokkenNydalens SK09:14
Jesper LiderudTibro OK09:16
Tomas HolmbergCentrum OK09:18
Erik Bäcklund EkvallTrollhättans SOK09:20
Anton BacklundSäterbygdens OK09:22
Jan BednarskiKalmar OK09:24
Vojtech KettnerIFK Mora OK09:26
Mikael HelinHalmstad OK09:28
Linus OlssonOK Gipen09:30
Henrik KlarSäterbygdens OK09:32
Kristoffer Fiane PedersenOppsal Orientering09:34
Emil NilssonUmeå OK09:36
David GrossmannKalmar OK09:38
Anders VedinSundsvalls OK09:40
Vidar FaxénSävedalens AIK09:42
Erik MemmiHalmstad OK09:44
Martin SchagerlindTrollhättans SOK09:46
Adam NymanCentrum OK09:48
Johan OlaussonOK Orion09:50
Tobias MattssonTrollhättans SOK09:52
John GunnarssonSurahammars SOK09:54
Andreas LonaeusUmeå OK09:56
Ludek FinstrleIFK Lidingö SOK09:58
Mattias KuoskuTolered-Utby Ol-klubb10:00
Markus HederskogIK Hakarpspojkarna10:02
Arne LindströmTorsås OK10:04
Joel BerringCentrum OK10:06
Erik ToomingasSundsvalls OK10:08
Oskar LundbergDalaportens OL10:10
Bjarne GelotteTolered-Utby Ol-klubb10:12
Ludvig RødnesOppsal Orientering10:14
Filip NilssonGotlands Bro OK10:16
Olov EricsonAlfta-Ösa OK10:18
Andreas LundstenCentrum OK10:20
Johan SandströmTrollhättans SOK10:22
Johan PerssonHagaby GoIF Örebro10:24
Tommy SvenssonOK Orion10:26
Simon ErikssonUmeå OK10:28
Simon LarssonSävedalens AIK10:30
Benjamin LangerakJärfälla OK10:32
Torkil Eide SolstadTyrving IL10:34
Johan HindérTolered-Utby Ol-klubb10:36
Jonas AxénMotala AIF OL10:38
Christoffer JohanssonTrollhättans SOK10:40
Henrik PerssonUmeå OK10:42
Anders AxlingSundsvalls OK10:44
Fredrik BromanAlfta-Ösa OK10:46
Axel BengtssonSol Tranås10:48
Petter ErikssonÅmåls OK10:50
Mattias HenrikssonCentrum OK10:52
Thomas RuudOppsal Orientering10:54
Henrik JohanssonUmeå OK10:56
Aleksandr ManoilovJärfälla OK10:58
Kristian Narbro PorathTolered-Utby Ol-klubb11:00
Leon HanssonVisborgs OK11:02
Martin DjerfIK Hakarpspojkarna11:04
Emil NilssonTorsås OK11:06
Magnus YngvessonCentrum OK11:08
Adam GeorgssonKarlskrona SOK11:10
Daniel GustafssonFK Friskus-Varberg11:12
Johan HelanderHagaby GoIF Örebro11:14
Carl MagnussonIFK Mora OK11:16
Aron Laurell HåkanssonKungälvs OK11:18
Joakim PerssonKils OK11:20
Håkan PalmOK Klemmingen11:22
Andreas LiljegrenGotlands Bro OK11:24
Niklas HidmanHalmstad OK11:26
Magnus KarlssonCentrum OK11:28
Victor ThörnkvistSol Tranås11:30
Oskar HöglundMotala AIF OL11:32
Erik KvarnströmKils OK11:34
Sverker LenasCentrum OK11:36
Fredrik LevinSvaide Roma SOK11:38
Joakim BerglundSävedalens AIK11:40
Kristian DahlströmIFK Mora OK11:42

H21-2

4 910 m, 83 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Rein JørgensenØstmarka OK09:09
Johan IvarssonOK Kullingshof09:11
Jonas GustafssonAndrarums IF09:13
Christian ArnessonUlricehamns OK09:15
Ola HäggströmAndrarums IF09:17
Emil JohanssonOK Kullingshof09:19
Jesper NilssonUlricehamns OK09:21
Sam ErikssonAndrarums IF09:23
Simon WallmanOK Kullingshof09:25
Anders LövgärdOK Alehof09:27
Pontus ForsbergOK Kullingshof09:29
Johan LarssonOK Skogshjortarna09:31
Emil AnderssonOK Kullingshof09:33
Hugo ThunbergOK Alehof09:35
Rasmus BlockgrenFalkenbergs OK09:37
Rasmus BäckOK Kullingshof09:39
Johan BlickOK Alehof09:41
Tobias JohanssonOK Skogshjortarna09:43
Martin AnkelOK Alehof09:45
Filip BarkestedtOK Kullingshof09:47
Jonatan AnderssonFalkenbergs OK09:49
Tobias LindellOK Alehof09:51
Isak PrellnerSkåneslättens OL09:55
Joel JohnssonOK Nackhe09:57
Johan OlssonHjobygdens OK09:59
Anton KarlssonOK Kullingshof10:00
Robin JakobssonGamleby OK10:01
Emanuel NäslundSkogslöparna10:03
Niclas TjernlundSkåneslättens OL10:05
Erik HanssonBredareds IF10:07
Anders OhlssonUddevalla OK10:09
Fredrik NorellFrölunda OL10:11
Fredrik MattssonOK Kåre10:13
Niclas StåhlFalköpings AIK OK10:15
Mikael LindeOK Skogshjortarna10:17
Tomas GunnarssonOK Nackhe10:19
Thomas TubbehaugenOK Moss10:21
Hampus OlesundOK Landehof10:23
Victor FlingmarkUddevalla OK10:25
Hans PerssonIFK Umeå10:27
Jonathan SvenssonVäxjö OK10:29
Adam SandstedtEksjö SOK10:31
Anton HemlinIK Uven10:33
Adam SegerslättSkåneslättens OL10:35
Anders LindbergForsa OK10:37
Rasmus ArfwedsonGöteborg-Majorna OK10:39
Johan LammFrölunda OL10:41
Christoffer StrömgårdUddevalla OK10:43
Fredrik JohanssonVäxjö OK10:45
Robert LarssonGamleby OK10:47
Daniel WernerssonGöteborg-Majorna OK10:49
Daniel OlssonUddevalla OK10:51
Anton StrandbergSkogslöparna10:53
Simon PreutzOK Torfinn10:55
Vidar SjögrenTjällmo-Godegårds OK10:57
Johan GrahnIK Uven10:59
Fredrik JohanssonOK Nackhe11:01
Mattias KarlssonVäxjö OK11:03
Arvid StrandbergSkogslöparna11:05
Björn LöfdahlAttunda OK11:07
Gustav ÖstlingOK Skogshjortarna11:09
Oscar TörnrothHjobygdens OK11:11
David SundströmSöderhamns OK11:13
Adam FredénFalköpings AIK OK11:15
Arvid HammarFK Herkules11:17
Jonatan LarssonUddevalla OK11:19
Niklas HelmertzFrölunda OL11:21
Henrik EklundVäxjö OK11:23
Victor AxbomOK Landehof11:25
Anders JohanssonUddevalla OK11:27
Oskar BörjesonFK Herkules11:29
Johan TörnrothHestra IF11:31
Simon NilssonEksjö SOK11:33
Ludvig DanforsMullsjö SOK11:35
Vitek ZakourilSöders-Tyresö11:37
Marcus HalvarssonKFUM Örebro OK11:39
Jakob SegerslättSkåneslättens OL11:41
Daniel JanischowskyOLG Regensburg11:43
Oliver PetersenSöders-Tyresö11:45
Simon LennermoNässjö OK11:47
Niklas WraneSöders-Tyresö11:49
Daniel WassOK Kolmården11:51
Måns LennermoNässjö OK11:53

D20

3 580 m, 20 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Johanna RundqvistOK Löftan09:02
Maja GunnarssonLerums SOK09:04
Alice HultinOK Löftan09:06
Elvira WildheimFK Friskus-Varberg10:25
Evelina SöderlundSkogslöparna10:27
Maja KindlundOK Tranan10:29
Kaisa RoobaUmeå OK10:31
Hanna BoquistIK Uven10:33
Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK10:35
Johanna WilhelmssonKarlskrona SOK10:37
Alice BarreforsIK Uven10:39
Emma WibergSkogslöparna10:41
Emmy HelmerssonHässleholms OK10:43
Ebba JensenSkåneslättens OL10:45
Sara ForsbergIK Uven10:47
Thea Feiring HaltiaTyrving IL10:49
Moa ErlandssonVimmerby OK10:51
Rikke Blakkestad IngesenFossum IF10:53
Josefin BovellanNAIS Orienteringsklubb10:55
Tuva NikolaussonSvaide Roma SOK11:12

H20

3 620 m, 16 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Gabriel SturessonLerums SOK09:25
Viktor BarkegrenStora Tuna OK09:27
Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK09:29
Adrian LundbergIK Vikings OK10:36
William SkaugOppsal Orientering10:38
Filip JohanssonKungälvs OK10:40
Rasmus JonssonTjällmo-Godegårds OK10:42
Johan HjelmérSjövalla FK10:44
Oscar KarlssonTrollhättans SOK10:46
Wilmer LindblomKungälvs OK10:48
Eskil TryggöTrollhättans SOK10:50
Johan KindbomIF Hagen10:52
Adrian JohanssonOK Nolaskogsarna10:54
Axel ForsmanFK Herkules10:56
Erlend BrendstuenHalden SK10:58
Ludvig WaktelSvaide Roma SOK11:12

D18

3 580 m, 26 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Ester OlofssonOK Storsjön09:10
Alexandra LinløkkenØstmarka OK09:12
Emma IvarssonOK Kullingshof09:14
Matilda HagstrandLerums SOK09:16
Gea Øiseth BedinIndre Østfold OK09:18
Julia MianowskaKalmar OK09:20
Vilde RetteraasenIndre Østfold OK09:22
Tilda MelkstamLerums SOK09:24
Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK09:26
Julia LindbladSävedalens AIK09:55
Ida JohnssonOK Kåre09:57
Smilla SandströmSkogslöparna09:59
Silje SlungaardTyrving IL10:01
Nellie RydlundHässleholms OK10:03
Amélie AamodtOppsal Orientering10:05
Ebba LindmanIK Hakarpspojkarna10:07
Ylva JohanssonOK Djerf10:09
Karoline BjørnerødOK Moss10:11
Matilda JohannessonFrölunda OL10:13
Embla CinthioSkåneslättens OL10:15
Linn MauritzsonTolered-Utby Ol-klubb10:17
Felicia LorénOK Landehof10:19
Katarina NorrbyOK Södertörn11:02
Alva RyttherVästerbergslagens OL11:04
Elin DahlVisborgs OK11:06
Beata PetterssonGotlands Bro OK11:08

H18

3 620 m, 29 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Ludvig CarlbomUlricehamns OK09:03
Robin EdlundSundsvalls OK09:05
Erik JohanssonOK Alehof09:07
Michal PierzchalaKalmar OK09:09
Erik ThoressonAndrarums IF09:11
Ivan MagnussonGöteborg-Majorna OK09:13
Tobias EspedalNydalens SK09:15
Brian AhlmAndrarums IF09:17
Axel HedströmÖstersunds OK09:19
Albin HainkeSnättringe SK09:21
Gustav HarrysonOK Skogshjortarna10:00
Gustav BohmanOK Orinto10:02
Johan HolmbergIF Hagen10:04
Edvin BorneFrölunda OL10:06
Samuel JohanssonOK Nolaskogsarna10:08
Jesper CarlssonIK Uven10:10
Emil SundströmOK Orinto10:12
Wilmer HolmqvistSjövalla FK10:14
Elis SandbergAlfta-Ösa OK10:16
Emrik LindFK Herkules10:18
Gustaf NilssonVimmerby OK10:20
Gustav ÖstenssonOK Tranan10:22
Zebastian ArfwedsonFrölunda OL10:24
Seth BorglundHärnösands OK10:26
Olle ElfströmOK Orinto10:28
Elias ThörnbladTrollhättans SOK10:30
Mattias LevinSvaide Roma SOK11:04
Johan BergiusVisborgs OK11:06
Erik NilssonGotlands Bro OK11:08

D16

3 350 m, 144 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Olga RindeskogVästerbergslagens OL09:02
Natalia SavelevaHellas Orientering09:03
Frida SolsrudNydalens SK09:04
Astrid ErikssonUlricehamns OK09:05
Lisa JakobssonSundsvalls OK09:06
Emelie ForslundKristinehamns OK09:07
Marketa MulickovaÄrla IF09:08
Elmina MolinHärnösands OK09:09
Julie WoldOK Moss09:10
Eline EricssonFalkenbergs OK09:11
Filippa SöderbergKalmar OK09:12
Marie SaugestadNydalens SK09:13
Olivia GrönkvistJönköpings OK09:14
Mariia SokolovaHellas Orientering09:15
Klara PerssonHalmstad OK09:16
Hanny EdströmHärnösands OK09:17
Nora EngströmOK Nolaskogsarna09:18
Lena ChabieraKalmar OK09:19
Alicia SchandlOK Södertörn09:20
Sigrid NermoenØstmarka OK09:21
Elina ReinholdssonOK Alehof09:22
Anastasia FilimonovaHellas Orientering09:23
Alice OlvegårdFK Göingarna09:24
Agnes KamforsOK Kullingshof09:25
Frida JohanssonOK Skärmen09:26
Elsa LindahlHärnösands OK09:27
Wilma PetterssonOK Kullingshof09:28
Emma BednarikovaÄrla IF09:29
Anna TrempoltsevaHellas Orientering09:30
Emmy PalmFK Boken09:31
Alma WallmanVästerbergslagens OL09:32
Emma H OlsenHalden SK09:33
Emma WillborgFalkenbergs OK09:34
Ida BengtssonOK Alehof09:35
Ebba NäsmanLerums SOK09:36
Hilja BerggrundUmeå OK09:41
Ella SandbergAlfta-Ösa OK09:42
Jonna LindbladOK Djerf09:43
Anna Simonsson-SøndenåStigmännen Karlshamns OK09:44
Elsa GranholmSundsvalls OK09:45
Amanda GranqvistOK Ravinen09:46
Ella PerssonEksjö SOK09:47
Vendela SöderqvistOK Kåre09:48
Sara SaetreOK Landehof09:49
Siri LarsenTolered-Utby Ol-klubb09:50
Alma AppelgrenTrollhättans SOK09:51
Linnea RydlundHässleholms OK09:52
Rebecka PihlströmOK Landehof09:53
Julia WesthMullsjö SOK09:54
Ida WaernqvistNAIS Orienteringsklubb09:55
Amanda SchönfeldtSundsvalls OK09:56
Eleonora AlinderSjövalla FK09:57
Vendela SturekSOK Viljan09:58
Linnea Solvang StaggTrollhättans SOK09:59
Agnes DjurstedtEksjö SOK10:00
Lea EdvardssonUmeå OK10:01
Lovisa Göstas KällmanSöders-Tyresö10:02
Vida Helland-HansenTyrving IL10:03
Karin LindgrenKFUM Örebro OK10:04
Wilma LeicktTullinge SK10:05
Hanna AlsiöIF Hagen10:06
Alice LarssonSundsvalls OK10:07
Olivia LundstedtSjövalla FK10:08
Ugne SkucaiteOK Denseln10:09
Emmy GranstedtIK Hakarpspojkarna10:10
Fannie SjölanderOK Rodhen10:11
Ebba AnderssonSundsvalls OK10:12
Alva SvärdhagenLidköpings VSK10:13
Maja KarlssonTolered-Utby Ol-klubb10:14
Agnes Söllvander EklundOK Rodhen10:15
Tindra JonssonSkarpnäcks OL10:16
Ida HänströmTäby OK10:17
Emilia JohnssonOK Kåre10:18
Tilda HagelbergEksjö SOK10:19
Kajsa Meyer LarssonTyrving IL10:20
Maja BergqvistKorsnäs IF OK10:21
Klara ErssonOK Kåre10:22
Tove ValleriusGamleby OK10:23
Johanna FredrixonOK Skogshjortarna10:24
Emma EliassonFK Friskus-Varberg10:25
Ebba LindholmSundsvalls OK10:26
Tilda PalmIK Hakarpspojkarna10:27
Nora WesterlundOK Nolaskogsarna10:28
Filippa KindeSävedalens AIK10:29
Maja GraadIF Rigor10:30
Lovis BergstrandUddevalla OK10:31
Evelina Svensson FinndahlIK Hakarpspojkarna10:32
Wilmine SkaugOppsal Orientering10:33
Stina LindholmSundsvalls OK10:34
Vendela RundströmOK Ravinen10:35
Alicia BjörnbergSöders-Tyresö10:36
Frida Hovgaard EisvangOK Moss10:37
Tove SjöbergTullinge SK10:38
Eileen BjanesTyrving IL10:39
Kajsa IvarssonVästerbergslagens OL10:40
Emilia JohanssonOK Nolaskogsarna10:41
Tuva NylundBredaryds SOK10:42
Maja KarmstigFK Friskus-Varberg10:43
Disa RangertKungälvs OK10:44
Ellen OlovssonGamleby OK10:45
Ida EskilssonIK Hakarpspojkarna10:46
Åsa SundströmJärla Orientering10:47
Moa SkoogIF Hagen10:48
Elin LadängesAlfta-Ösa OK10:49
Emma RindstigSOK Viljan10:50
Astrid RexSundsvalls OK10:51
Elsa KarlssonOK Landehof10:52
Vera PetterssonFalköpings AIK OK10:53
Stella RangertIK Hakarpspojkarna10:54
Elin DanielssonIstrums SK10:55
Anna BackmanLidköpings VSK10:56
Hanna ÖbergGamleby OK10:57
Linnea AxelssonÅmåls OK10:58
Unni GranforsIF Rigor10:59
Fredrika NordquistTäby OK11:00
Emma JohanssonSundsvalls OK11:01
Linnea HolstTyrving IL11:02
Alice EkNyköpings OK11:03
Linn NilssonSöders-Tyresö11:04
Thea Nordin AbajiEksjö SOK11:05
Liv HerneTumba-Mälarhöjden OK11:06
Agnes ErikssonTrollhättans SOK11:07
Doris IkoTäby OK11:08
Ylva SandströmSundsvalls OK11:09
Matilda WallströmSävedalens AIK11:11
Elsa SonessonFalköpings AIK OK11:12
Elin WolgastSnättringe SK11:13
Natalie GardelinGotlands Bro OK11:18
Klara Åkerman SjöströmVästerås SOK11:19
Klara BäckstädeVisborgs OK11:20
Johanna AlmgrenOK Ravinen11:21
Caroline GuttkeNyköpings OK11:22
Saga MattssonDalaportens OL11:23
Meja AleniusNyköpings OK11:24
Elisabeth LarssonOK Södertörn11:25
Ebba HörlingSundbybergs IK11:26
Klara BorgSödertälje-Nykvarn OF11:27
Lisa ThunellIFK Lidingö SOK11:28
Katja GustafssonNyköpings OK11:29
Julia NäslundOK Hammaren11:30
Emma AlmgrenOK Ravinen11:31
Lilly ChristieSnättringe SK11:32
Ebba ThernOK Skogshjortarna11:33
Miia RollerJärfälla OK11:34

H16

3 410 m, 179 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Gaute BerganNydalens SK09:00
William SturessonLerums SOK09:01
Joel HolmbergUlricehamns OK09:02
Stellan GradinAndrarums IF09:03
Alfred JohanssonOK Alehof09:04
Hugo UnossonKalmar OK09:05
Teo StruckOK Ravinen09:06
Adam SkoglundUlricehamns OK09:07
Adrian BergqvistOK Alehof09:08
Tobias JohanssonOK Löftan09:09
Willy FjällborgStenungsunds OK09:10
Emil JägstedtHalmstad OK09:11
Jonas OlandersLerums SOK09:12
Alfred HallqvistUlricehamns OK09:13
Elias NordbergGöteborg-Majorna OK09:14
Gustav BertsOK Alehof09:15
Johan LindénSelånger SOK09:16
Dmitry PavlovHellas Orientering09:17
Arvid EkströmStenungsunds OK09:18
Gabriel ClaessonJönköpings OK09:19
Lucas BoströmOK Alehof09:20
Elias StubberudNydalens SK09:21
Albin GenbergUlricehamns OK09:22
Vidar BäckmanFrösö IF09:23
Erik JohanssonFK Boken09:24
Yaroslav ShvedovHellas Orientering09:25
Malte KristianssonHalmstad OK09:26
Rolf Andreas BergNydalens SK09:27
Jakob MobergOK Löftan09:28
Simon LjungkvistOK Alehof09:29
Edvin SelinFK Göingarna09:30
Jonathan EylertsenHalden SK09:33
Filip BrolingBredaryds SOK09:34
Anton KastrupSävedalens AIK09:35
Martin Størmer-AntonsenNydalens SK09:36
Tadas DemantaviciusOK Denseln09:37
Olle KarlssonIK Hakarpspojkarna09:38
Hjalmar OlssonUddevalla OK09:39
Justus ArenanderSkarpnäcks OL09:40
Mattias ÖstbergStora Tuna OK09:41
Anselm ReichenbachOppsal Orientering09:42
Fritjof Aderstedt AlthoffKungälvs OK09:43
Johan MårtenssonIF Hagen09:44
Christoffer GzylOK Moss09:45
Hugo ÖrnKFUM Örebro OK09:46
Axel BjörkmanSjövalla FK09:47
Linus NilssonOK Österåker09:48
Oscar Wångberg AnelandSnättringe SK09:49
Christoffer LindgrenOK Kåre09:50
Karl GranforsOK Landehof09:51
Edvin TolestamIF Rigor09:52
Alvin RösehagVänersborgs SK09:53
Anton CarlssonIF Hagen09:54
Tom EkenstråleFK Herkules09:55
Jakob CarlssonStora Tuna OK09:56
Lukas WallhedJärla Orientering09:57
Lars Sigurd Baugstø RødnesOppsal Orientering09:58
Olle ErlandssonSOK Viljan09:59
Anton LarssonOK Landehof10:00
Samuel BökeOK Skogshjortarna10:01
Herman Lien BackstrømHalden SK10:02
David AlménVänersborgs SK10:03
Joel GolsäterKorsnäs IF OK10:04
Jacob JohanssonLidköpings VSK10:05
Casper SkeppSävedalens AIK10:06
Albin LiljenvallTolered-Utby Ol-klubb10:07
Noel HelmerssonOK Tisaren10:08
Ville LundgrenKalmar OK10:09
Victor BeischerIK Uven10:10
Tor Erling GjølsjøOK Moss10:11
Albin WarvelinLånghundra IF10:12
Kasper Bakken UlsethNydalens SK10:13
Esbjörn Montelius RisbergOK Kåre10:14
Peder HaugaardHalden SK10:15
Alfred ErdeliusIF Rigor10:16
Erik ByströmOK Nolaskogsarna10:17
Jonathan RundqvistOK Nackhe10:18
Johan FochsenWaxholms OK10:19
Filip DryseliusSkarpnäcks OL10:20
Olle KallerbäckVäxjö OK10:21
Petter ErlandssonSundsvalls OK10:22
Anton UllerKils OK10:23
Axel EvebornSOK Viljan10:24
Sebastian Blomfeldt UnnerudOK Moss10:25
David HermanssonÅmåls OK10:26
Isak EskilssonIK Hakarpspojkarna10:27
Henrik LundforsIFK Enskede10:28
Hugo PerssonOK Denseln10:29
Simon BååthSävedalens AIK10:30
Albin SjöblomOK Kåre10:31
Melker ÅkessonOK Landehof10:32
Jesper RamebäckUmeå OK10:33
William RönnborgIK Uven10:34
Lukas GrothKungälvs OK10:35
Ivar HelmerssonHässleholms OK10:36
Isak LundholmUmeå OK10:37
Mark TutyninIFK Mora OK10:38
Mattias ÖhlundIK Hakarpspojkarna10:39
Jakob WidelundOK Kåre10:40
Albin WeidenSkåneslättens OL10:41
Kristian Juell LarsenTyrving IL10:42
Rasmus EjermarkTorsås OK10:43
Tage KinellIFK Göteborg Orientering10:44
Mathias DryseliusSkarpnäcks OL10:45
Alvin OllanderOK Landehof10:46
Samuel LjungqvistTolered-Utby Ol-klubb10:47
Ludvig HedströmOK Skogshjortarna10:48
Teodor Mo HjelsethNydalens SK10:49
Emil LarssonOK Tisaren10:50
Theo LövdahlSOK Viljan10:51
Jacob GrahnIK Uven10:52
Jonatan HälldalSkogslöparna10:53
Sondre LadimOK Moss10:54
Ask OlaussenOppsal Orientering10:55
Linus AhlénIF Hagen10:56
Marius AamodtOppsal Orientering10:57
Jon HanssonOK Kåre10:58
Oscar OlinIK Hakarpspojkarna10:59
Hugo KindbornOK Hällen11:00
Arvid SkeppSävedalens AIK11:01
Rasmus ErikssonUmeå OK11:02
Sigurd Saxe SandvikHalden SK11:03
Lukas LarssonOK Skogshjortarna11:04
Hannes EssungerSjövalla FK11:05
Erik GullbrandIF Hagen11:06
Linus ZederinOK Nackhe11:07
Rasmus LindblomGustavsbergs OK11:08
Marcus NilssonSkogslöparna11:09
Johan HanssonSOK Viljan11:10
Alfred BjørnerødOK Moss11:11
Hugo EricssonVäxjö OK11:12
Martin HanssonIF Rigor11:13
Jakob AspIFK Göteborg Orientering11:14
Elias AdebrantTumba-Mälarhöjden OK11:15
Ludvig KarlqvistTjällmo-Godegårds OK11:16
Anders SkoglundSol Tranås11:17
Oskar VikströmSundsvalls OK11:18
Elias NilssonHässleholms OK11:19
Viktor GunnarssonIK Hakarpspojkarna11:20
Oskar ÅdahlUmeå OK11:21
Peder BryggenHalden SK11:22
Ebbe HolmqvistSjövalla FK11:23
Liam JohanssonIF Hagen11:24
Hugo LarssonKarlskrona SOK11:25
Linus BenjaminssonLidköpings VSK11:26
Gustav EvebornSOK Viljan11:27
Isak DalinLeksands OK11:28
Lukas HagbergKalmar OK11:29
Noel BraunVäxjö OK11:30
Leo AlvolinOK Kåre11:31
Henrik NorgrenStora Tuna OK11:32
Isak ThörnbladOK Flundrehof11:33
Albin NyqvistOK Landehof11:34
Gunnar FovaeusSävedalens AIK11:35
Elis IversAttunda OK11:36
Jakob LundbergTolered-Utby Ol-klubb11:37
Axel AaldeNydalens SK11:38
Viktor SoneAttunda OK11:42
Viktor LöfgrenSödertälje-Nykvarn OF11:43
Otto BalckTäby OK11:44
Hampus HatlenSnättringe SK11:45
Hugo LindskogOK Ravinen11:46
David WestfältGotlands Bro OK11:47
Johan ÅrbrinkLinköpings OK11:48
Edvard PetterssonGotlands Bro OK11:49
Filip LindqvistTäby OK11:50
Adam ÖsterdahlVisborgs OK11:51
Edvin ForsbergOK Ravinen11:52
Albin GezeliusIFK Mora OK11:53
Edvin HellstenNyköpings OK11:54
Carl-Henrik WassOK Kolmården11:55
Viktor JemthIF Thor11:56
Marcus SteneboAttunda OK11:57
Marcus EkmanTäby OK11:58
Folke SvangrenGotlands Bro OK11:59
Edvin NilssonLånghundra IF12:00
Oscar HultgrenOK Njudung12:01
Erik BovalliusJärfälla OK12:02
Eskil WidehagSundbybergs IK12:03

D16 Kort

2 960 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Maja NordinUlricehamns OK09:00
Selma SjöstrandUlricehamns OK09:02
Allis NilssonVimmerby OK10:11
Frida DahlbergIK Uven10:13
Malin KindbomIF Hagen10:15

H16 Kort

3 080 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Eskil KolshusOppsal Orientering10:07
Oscar NymanOK Gipen10:09
Alexander HöglindFK Herkules10:11
Albin SeverinssonOK Nackhe10:13
Vide EneljungIFK Göteborg Orientering10:15

D14

2 960 m, 136 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Julia BogeOK Alehof09:07
Elma Sagli GudimIndre Østfold OK09:08
Karolina MalinaOK Kāpa09:09
Hanna LindqvistÖstersunds OK09:10
Aleksanda BurtovskayaHellas Orientering09:11
Alva NorgrenSelånger SOK09:12
Rakel RahmHärnösands OK09:13
Fanny HanssonFalkenbergs OK09:14
Tuva SelinFK Göingarna09:15
Sara BengtssonOK Alehof09:16
Elsa ArnessonÖstersunds OK09:17
Lovisa WrightLerums SOK09:18
Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK09:19
Vide HäggströmAndrarums IF09:20
Ida AnderssonOK Löftan09:21
Jenny SeverinssonFalkenbergs OK09:22
Helena ErikssonUlricehamns OK09:23
Lisa GunnarssonLerums SOK09:24
Clara LövgärdOK Alehof09:25
Maja AxelssonLerums SOK09:26
Stina DernfalkVästerbergslagens OL09:27
Ekaterina SushkoHellas Orientering09:28
Alice JohanssonFK Boken09:29
Wilma ReinholdssonOK Alehof09:30
Anna GenbergUlricehamns OK09:31
Alice LindqvistSelånger SOK09:32
Elsa MoqvistLerums SOK09:33
Wilma EsbergOK Alehof09:34
Vasilisa ZablotskayaHellas Orientering09:35
Sofie EttlingSkogspojkarnas OK09:36
Tiril Ebon EspedalNydalens SK09:37
Lovisa DufvaSundsvalls OK09:45
Alice RytterstedtSkogslöparna09:46
Ellen Wångberg AnelandOK Ravinen09:47
Maja LiljaIFK Lidingö SOK09:48
Emma ZettervallKarlskrona SOK09:49
Emilia MellegårdLidköpings VSK09:50
Oline HanssonAlfta-Ösa OK09:51
Vilma NilssonAttunda OK09:52
Lovisa NordquistTäby OK09:53
Molly BergstrandUddevalla OK09:54
Stina NalbinMullsjö SOK09:55
Emy HjertströmFK Friskus-Varberg09:56
Emilia ElverlindOK Tranan09:57
Elin AbelSnättringe SK09:58
Johanna PihlströmOK Landehof09:59
Marie ScheeleNydalens SK10:00
Klara Wedberg-KilnäsSjövalla FK10:01
Stina Lyckemalm DahlénIK Uven10:02
Tuva ÖstangårdGamleby OK10:03
Eira Skaarer WiklundNydalens SK10:04
Audrey HanssonFrölunda OL10:05
Alva HagelbergEksjö SOK10:06
Elsa HedinOK Linné10:07
Linnea JohnssonSkattkärrs SOK10:08
Sofie Solheim UndebergetOppsal Orientering10:09
Anna-Lisa KinellIFK Göteborg Orientering10:10
Klara JunegardTullinge SK10:11
Maja NordenfeltTolered-Utby Ol-klubb10:12
Matilda FolkessonIK Uven10:13
Hilda PeterssonVäxjö OK10:14
Tova RangertIK Hakarpspojkarna10:15
Moa BergqvistKorsnäs IF OK10:16
Sara OhlinOK Tranan10:17
Anja SvenssonGamleby OK10:18
Signe FeilSundsvalls OK10:19
Aprilia CinthioSkåneslättens OL10:20
Lina AhlstedtÅmåls OK10:21
Alva PerboSkogslöparna10:22
Lovisa LindqvistIFK Enskede10:23
Tuva SirviöUmeå OK10:24
Isabella BaierTolered-Utby Ol-klubb10:25
Elin SvärdhagenLidköpings VSK10:26
Linn BjörneldKalmar OK10:27
Agnes JohanssonIF Hagen10:28
Lisa ÖstenssonOK Tranan10:29
Lovisa LundinAlfta-Ösa OK10:30
Marta Marija BirzkopeOK Kāpa10:31
Emma OlinIK Hakarpspojkarna10:32
Ella PetterssonSävedalens AIK10:33
Emma KarlssonOK Landehof10:34
Frida MelinOK Rodhen10:35
Signe LundqvistSjövalla FK10:36
Emma ChristianssonUddevalla OK10:37
Ellen WesterlundOK Nolaskogsarna10:38
Clara NordströmSkogslöparna10:39
Ylva HanssonOK Kåre10:40
Klara EberlénOK Skogshjortarna10:41
Erika Lind-LarsenOK Moss10:42
Wilma LarssonSundsvalls OK10:43
Lina WidelundOK Kåre10:44
Tale Nordby HvenekildeOppsal Orientering10:45
Liene Lice-LiciteOK Kāpa10:46
Elsa Söllvander EklundOK Rodhen10:47
Julia AbajiEksjö SOK10:48
Amanda CliffordsonTolered-Utby Ol-klubb10:49
Klara HultbergSOK Viljan10:50
Maja NymanVänersborgs SK10:51
Jenny Göstas KällmanSöders-Tyresö10:52
Liv PaulerSkogslöparna10:53
Ida KörleOK Landehof10:54
Malin StrömqvistAttunda OK10:55
Maja TorseinFrölunda OL10:56
Tyra StalebrantGamleby OK10:57
Agnes IvarssonOK Skogshjortarna10:58
Inger Anne Svendsby BraarudHalden SK10:59
Saga KällstrandÅmåls OK11:00
Emma LarssonKarlskrona SOK11:01
Maja LundholmUmeå OK11:02
Elsa KaipeOK Kåre11:03
Tilde BlomOK Nackhe11:04
Julia GustafssonKFUM Örebro OK11:05
Filippa BraunVäxjö OK11:06
Alma AnderIstrums SK11:07
Alva EliassonSundsvalls OK11:08
Tilia OlssonUddevalla OK11:09
Linnea BjörklundSkogslöparna11:10
Signe HördegårdhIFK Göteborg Orientering11:11
Mari KallesonOppsal Orientering11:12
Emmy KärrlanderUmedalens IF11:13
Sigrid Schmitt GranHalden SK11:14
Silje RingstadTolered-Utby Ol-klubb11:15
Lovisa EliassonFK Friskus-Varberg11:16
Miranda WallströmSävedalens AIK11:17
Minna PalmIK Hakarpspojkarna11:18
Alva ErssonIFK Mora OK11:22
Märta WigleOK Södertörn11:23
Filippa GuttkeNyköpings OK11:24
Lovisa BorgSödertälje-Nykvarn OF11:25
Alma PetterssonGotlands Bro OK11:26
Cajsa AleniusNyköpings OK11:27
Fia AnderssonHagaby GoIF Örebro11:28
Felicia RööhsSkattkärrs SOK11:29
Lovis HellstenNyköpings OK11:30
Ida WestfältGotlands Bro OK11:31
Stina ThernOK Skogshjortarna11:32

H14

3 080 m, 144 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Mathias LinløkkenØstmarka OK09:00
Svante SelinFK Göingarna09:01
Leon RybergFalkenbergs OK09:02
Filip HanssonOK Löftan09:03
Felix JohanssonOK Alehof09:04
Linus MjøsundNydalens SK09:05
Axel RudmarkLerums SOK09:06
Aleksandr TaymanovHellas Orientering09:07
Eskil SöderlundUlricehamns OK09:08
Olle WallmanVästerbergslagens OL09:09
Erik SlättOK Alehof09:10
Oskar BlomOK Löftan09:11
Per Noah SommerheinNydalens SK09:12
Carl-Johan OlvegårdFK Göingarna09:13
Ola LeireGöteborg-Majorna OK09:14
Hjalmar AxelssonFK Göingarna09:15
Albin PaulssonOK Löftan09:16
Erlend OtterleiØstmarka OK09:17
Levin LummanderLerums SOK09:18
Nils EngbergHärnösands OK09:19
Vetle Frydenlund NorlingNydalens SK09:20
Carl ErngrundSelånger SOK09:21
Joar BäckmanFrösö IF09:22
Wilmer SelinFK Göingarna09:23
Eskil HafskjoldNydalens SK09:24
Emil LundgrenSundsvalls OK09:25
Olle KullmanOK Alehof09:26
Oscar Lin-BjörnströmGöteborg-Majorna OK09:27
Isak SkoglundUlricehamns OK09:28
Simon CorneliussonOK Löftan09:29
Nils Arvid WedmanVästerbergslagens OL09:45
Simon HanssonIF Rigor09:46
Ludvig HagwallJärla Orientering09:47
Elias LauriFK Herkules09:48
Johan ErikssonTrollhättans SOK09:49
Melvin AnderssonTolered-Utby Ol-klubb09:50
Joel Svensson FinndahlIK Hakarpspojkarna09:51
Marius Juell LarsenTyrving IL09:52
Christoffer ÅnensenOppsal Orientering09:53
Viktor ArgusKalmar OK09:54
Adam SjööarvOK Nackhe09:55
Hugo NordlanderSundsvalls OK09:56
Karl Aderstedt AlthoffKungälvs OK09:57
Elias NyqvistOK Landehof09:58
Jakob BaierTolered-Utby Ol-klubb09:59
Hugo AtterbrandOK Kåre10:00
Odin EkNyköpings OK10:01
Matvey KalininOMEGA MOSCOW10:02
Otto TimbyUmeå OK10:03
Arvid JohanssonOK Djerf10:04
Liam HogedalVänersborgs SK10:05
Oskar ErlandssonSundsvalls OK10:06
Henning ReichenbachOppsal Orientering10:07
Emil NilssonGamleby OK10:08
Marcus LammFrölunda OL10:09
Alwin EinarssonKungälvs OK10:10
Sixten PerssonSkogslöparna10:11
David RothamelTolered-Utby Ol-klubb10:12
Oliver HaleniusMotala AIF OL10:13
Olle FlorénIF Rigor10:14
Lukas ErdalenIFK Göteborg Orientering10:15
Robin HelmerssonOK Tisaren10:16
Kasper VemdalMullsjö SOK10:17
Gustav LjunggrenOK Hammaren10:18
Liam WingstedtHalden SK10:19
Jakob OmelchenkoKarlskrona SOK10:20
Wilmer RexSundsvalls OK10:21
Adrian WidmarkUmeå OK10:22
Hannes PerssonFK Herkules10:23
Rasmus WidelundOK Kåre10:24
Sigurd HobølOppsal Orientering10:25
Mattias LarssonSundsvalls OK10:26
Jakob EllinKalmar OK10:27
Albin SvenssonFK Herkules10:28
Linus AlinderSjövalla FK10:29
Vidar NettelmarkSurahammars SOK10:30
Emil ÅslundSol Tranås10:31
Axel RydgrenTolered-Utby Ol-klubb10:32
Erik KindlundOK Tranan10:33
Simon WaxegårdTorsås OK10:34
Edvin AlexanderssonIF Rigor10:35
Carl ÖbergGamleby OK10:36
Joel AhlbergOK Linné10:37
Simon ThörnbladOK Flundrehof10:38
Emil KreutnerSOK Viljan10:39
Ivar HenrikssonTolered-Utby Ol-klubb10:40
Edvin OckbornTrollhättans SOK10:41
Ruben QwickEksjö SOK10:42
Alexander FedjeFrölunda OL10:43
Olle DalinOK Kåre10:44
Emil LindbladSävedalens AIK10:45
Aksel Nikolai AubertOppsal Orientering10:46
Albin KarlsmoIK Uven10:47
Adam GranhageSjövalla FK10:48
Albin SkottÅmåls OK10:49
Andrei KuzminSundsvalls OK10:50
Roberts KirkumsOK Kāpa10:51
Albin WraneHestra IF10:52
Roberts ArnicansOK Kāpa10:53
Noah KorallMotala AIF OL10:54
Ludwig RosénGöteborg-Majorna OK10:55
Wille SöderqvistOK Kåre10:56
Pontus HedinTolered-Utby Ol-klubb10:57
Simon WesthMullsjö SOK10:58
Simon GrahnIK Uven10:59
Sondre OlaussenOppsal Orientering11:00
Fabian AlinderSjövalla FK11:01
Jens FochsenWaxholms OK11:02
Simon AdebrantTumba-Mälarhöjden OK11:03
Simon NordlanderSundsvalls OK11:04
Alfred JeppssonOK Hammaren11:05
Harry LiderfeltTolered-Utby Ol-klubb11:06
Hannes LindqvistIFK Enskede11:07
Jakob A. GjedeboOppsal Orientering11:08
Max ÖsterbergGustavsbergs OK11:09
Emil SeldénIF Rigor11:10
Martin EkFrölunda OL11:11
Arvid HermanssonKungälvs OK11:12
Joel ByströmOK Nolaskogsarna11:13
Olov NorinSundsvalls OK11:14
Otto LarssonOK Tranan11:15
Liam HälldalSkogslöparna11:16
Noel BengtssonOK Skogshjortarna11:17
Axel BalckTäby OK11:20
Wilhelm KarmetunOK Njudung11:21
Albin Lindh SporreVisborgs OK11:22
Simon SegermanIF Thor11:23
Edvin WollbrandOK Ravinen11:24
Olle WidmanLesjöfors SK11:25
Olle PetersénOK Njudung11:26
Linus ForsbergOK Ravinen11:27
Axel AnderssonIF Thor11:28
Joel WallnerAttunda OK11:29
Theo ÅrbrinkLinköpings OK11:30
Elmin HovmöllerSöders-Tyresö11:31
Erik LundquistOK Ravinen11:32
Svante SandvikAttunda OK11:33
Anton JonssonOK Tyr11:34
Valle LarssonIF Thor11:35
Marcus BarbozaAttunda OK11:36
Arvid JonforsenSurahammars SOK11:37
Niklas ErlandssonOK Södertörn11:38
Noa HelgarsTäby OK11:39
Gustav LübckeOK Ravinen11:40

D14 Kort

2 650 m, 7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Emmy NilssonHalmstad OK09:21
Sofia GustafssonGöteborg-Majorna OK09:23
Lydia PerssonAlfta-Ösa OK09:51
Sara MånssonHässleholms OK09:53
Stella ModénFrölunda OL09:55
Clara SvenssonHässleholms OK09:57
Emma AhlénIF Hagen09:59

H14 Kort

2 620 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Emil GrönroosOK Alehof09:07
Simon TolestamIF Rigor09:51
Vilhelm Skaug Gilhuus-MoeOppsal Orientering09:55
Hugo NobornIFK Göteborg Orientering09:57
Jakob KantzerUddevalla OK09:59

D12

2 650 m, 107 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Agnes PaulssonOK Löftan09:02
Alice EttlingSkogspojkarnas OK09:03
Hilma TrofastJönköpings OK09:04
Eva KhaustovaHellas Orientering09:05
Nellie NilssonHalmstad OK09:06
Filomena ChabieraKalmar OK09:07
Julia LönnHalmstad OK09:08
Elin AxelssonLerums SOK09:09
Vera DahlbergJönköpings OK09:10
Julia PetterssonJärfälla OK09:11
Erle Elise WoldOK Moss09:12
Signe KullmanOK Alehof09:13
Ella PetterssonOK Kullingshof09:14
Hilma EkströmStenungsunds OK09:15
Emma PerssonHalmstad OK09:16
Olivia LindgrenFalkenbergs OK09:17
Elin AnderssonOK Löftan09:18
Ebba LövgärdOK Alehof09:19
Emma LindgrenNAIS Orienteringsklubb09:50
Elsa ArvidssonSjövalla FK09:51
Elin ZachrissonKungälvs OK09:52
Maja ÖjerskogFrölunda OL09:53
Alice KällstrandÅmåls OK09:54
Hilma DalinOK Kåre09:55
Elsa TunbladMälarö SOK09:56
Ella SandVästerbergslagens OL09:57
Grieta GrantskalnaOK Kāpa09:58
Embla SternöTolered-Utby Ol-klubb09:59
Frida DäckforsTullinge SK10:00
Andrea EnbomVänersborgs SK10:01
Selma PerssonFK Herkules10:02
Moa VemdalMullsjö SOK10:03
Synne Nordby HvenekildeOppsal Orientering10:04
Izabella LjungbergOK Tyr10:05
Lilly JorehedOK Gipen10:06
Linnea SandTullinge SK10:07
Nelly GrothKungälvs OK10:08
Alice SjööarvOK Nackhe10:09
Signe ForsbergSkogslöparna10:10
Anna JohannessonFrölunda OL10:11
Klara HedinSundsvalls OK10:12
Linnea WestfeldtGöteborg-Majorna OK10:13
Emelina HolmqvistSjövalla FK10:14
Helene ScheeleNydalens SK10:15
Jennie LidénOK Landehof10:16
Irma WesthMullsjö SOK10:17
Lova JohanssonFK Friskus-Varberg10:18
Marie Skaug Gilhuus-MoeOppsal Orientering10:19
Tuva WestbomSäterbygdens OK10:20
Karolina KnutsTrollhättans SOK10:21
Alma OlssonUddevalla OK10:22
Wiona Resvoll SkaugOppsal Orientering10:23
Ellen RubendahlFrölunda OL10:24
Agnes ErlandssonVimmerby OK10:25
Elsa KorallMotala AIF OL10:26
Hanna WoxlinSkogslöparna10:27
Ellen MikaelssonForsa OK10:28
Minna WingstedtHalden SK10:29
Alva OlssonÅmåls OK10:30
Evelina BjörkmanKungälvs OK10:31
Paula KirkumaOK Kāpa10:32
Ida AnderssonVänersborgs SK10:33
Hanna RydesäterRehns BK10:34
Ebba EberlénOK Skogshjortarna10:35
Alice HultLidköpings VSK10:36
Wilma RosénGöteborg-Majorna OK10:37
Ida IvarssonOK Skogshjortarna10:38
Vera JeppssonOK Hammaren10:39
Linnéa EdvardssonEksjö SOK10:40
Torunn OtterbjörkUmeå OK10:41
Ida PaulerSkogslöparna10:42
Cornelia BerglundLidköpings VSK10:43
Emma Aune JakobsenOK Moss10:44
Hanna HolmerFrölunda OL10:45
Molly BomanMälarö SOK10:46
Linnea UnborgAlfta-Ösa OK10:47
Elin KarlssonOK Landehof10:48
Linn EnbomVänersborgs SK10:49
Agnes OlovssonGamleby OK10:50
Åse LuråsOppsal Orientering10:51
Elvina BergdahlOK Orinto10:52
Emilie HellströmÅmåls OK10:53
Wilma PalmqvistOK Tranan10:54
Vera HöglundSjövalla FK10:55
Hedda MattssonAlfta-Ösa OK10:56
Stina SvenssonVimmerby OK10:57
Ida SylvanVänersborgs SK10:58
Elin NobornIFK Göteborg Orientering10:59
Lova MasapärsMalungs OK Skogsmårdarna11:00
Ellen SkovbjergFrölunda OL11:01
Elin LidénOK Landehof11:02
Tindra RytterstedtSkogslöparna11:03
Siri ForslinForsa OK11:04
Elin AlmgrenSöders-Tyresö11:05
Evelina LindgrenLidköpings VSK11:06
Elvira KarmstigFK Friskus-Varberg11:07
Ines MolinSödertälje-Nykvarn OF11:10
Kerstin ChristieSnättringe SK11:11
Tindra BlomkvistSkattkärrs SOK11:12
Wilma JonssonOK Tyr11:13
Fiffi MalmströmJärfälla OK11:14
Tyra ÖforsSvaide Roma SOK11:15
Elma MagnellKatrineholms OK11:16
Felice GardelinGotlands Bro OK11:17
Miriam GustafssonNyköpings OK11:18
Edith BergenfurSkattkärrs SOK11:19
Ella LindqvistTäby OK11:20

H12

2 620 m, 99 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Olof TholénOK Skogshjortarna09:11
William JosefssonOK Kullingshof09:12
Anton KarlssonUlricehamns OK09:13
Walter BlomqvistJönköpings OK09:14
Jonas LeireGöteborg-Majorna OK09:15
Sebastian AlinIFK Mora OK09:16
Edvin JohanssonVäsby OK09:17
Elmer NordlanderHärnösands OK09:18
Sondre HafskjoldNydalens SK09:19
Simon LindqvistÖstersunds OK09:20
Axel SlättOK Alehof09:21
Isak GustafssonHalmstad OK09:22
Eivind VågsnesOppsal Orientering09:23
Felix SvenssonJönköpings OK09:24
Eskil EngbergHärnösands OK09:25
Victor Lin-BjörnströmGöteborg-Majorna OK09:26
Björn DjupströmFrölunda OL09:27
Gustav HellminVisborgs OK09:28
Johan GusedFalkenbergs OK09:29
Ture NordgrenHärnösands OK09:30
Linus ClaessonUlricehamns OK09:31
Arvid StarkVästerviks OK09:32
Tage MöllerströmJönköpings OK09:33
Malte LjungkvistOK Alehof09:34
Hugo CorneliussonOK Löftan09:35
Artur StjernlöfIFK Göteborg Orientering10:00
Walter SöderqvistOK Kåre10:01
Vidar EkdalaKungälvs OK10:02
Martin EkdahlTolered-Utby Ol-klubb10:03
Lukas RandåkerSjövalla FK10:04
Alvar NivertFK Herkules10:05
Oscar SvenskTjällmo-Godegårds OK10:06
Ivar WikströmOK Tyr10:07
Måns SandahlIK Hakarpspojkarna10:08
Alex AnderssonSundsvalls OK10:09
Casper BjörklundGamleby OK10:10
Ivar MessingOK Älvsjö-Örby10:11
Jarvis HanssonFrölunda OL10:12
Oliver NilssonSöders-Tyresö10:13
Hampus SahlénIF Hagen10:14
Martti JokiForsa OK10:15
Felix ÖhmanSkogslöparna10:16
Alvar AlexanderssonIF Rigor10:17
Emil HöglundIK Vikings OK10:18
Isak EngOK Pan-Kristianstad10:19
Vidar PihlGamleby OK10:20
Rudolfs GraudinsOK Kāpa10:21
Noah HedenblomSjövalla FK10:22
Filip ValentinGöteborg-Majorna OK10:23
Erik RothamelTolered-Utby Ol-klubb10:24
Eric ÅhlÅmåls OK10:25
Viktor HedströmOK Skogshjortarna10:26
Hugo SkogsbergBromma-Vällingby SOK10:27
Martin NilssonSkogslöparna10:28
Oskar KarlqvistTjällmo-Godegårds OK10:29
Ivar GranholmSundsvalls OK10:30
Arvid JosefssonOK Vivill10:31
Teodor JonssonSkarpnäcks OL10:32
Isak JohanssonUmeå OK10:33
Petter FochsenWaxholms OK10:34
Pelle JakobssonEksjö SOK10:35
Eric OlofssonSjövalla FK10:36
Wilmer HagrotTäby OK10:37
Alvin LundgrenVäxjö OK10:38
Lukas ErikssonUmeå OK10:39
Hugo TolestamIF Rigor10:40
Axel EkdalaKungälvs OK10:41
Albin HessleTullinge SK10:42
Linus HanssonAlfta-Ösa OK10:43
Ulrik OlssonTolered-Utby Ol-klubb10:44
Vilgot ÅhlundVänersborgs SK10:45
Hjalmar IngelsboOK Tranan10:46
Alfred NikolaisenOppsal Orientering10:47
Herman PetterssonSävedalens AIK10:48
Pontus BergströmFrölunda OL10:49
Nils AndreassonIFK Göteborg Orientering10:50
Emil SkeppSävedalens AIK10:51
Roberts GraudinsOK Kāpa10:52
Elias HedHultsfreds OK10:53
Isak LarssonOK Tisaren10:54
Linus KarlsmoIK Uven10:55
Einar BeckmanSjövalla FK10:56
Frode Montelius RisbergOK Kåre10:57
Anders Hovgaard EisvangOK Moss10:58
Arvid KarlssonTjällmo-Godegårds OK10:59
Jakob MånssonHässleholms OK11:00
Isac NoblingTullinge SK11:01
Axel LindbladOK Djerf11:02
Elvis ÅbergTolered-Utby Ol-klubb11:03
Emil WalleniusFrölunda OL11:04
Nils ErikssonBrattås CK11:05
Eskil OlaussenOppsal Orientering11:06
Andy GranforsIF Rigor11:07
Malte GranefeltOK Tyr11:12
Joakim GustafssonGotlands Bro OK11:13
Olof LevinSvaide Roma SOK11:14
Neo CederqvistVisborgs OK11:15
Ture LindskogOK Ravinen11:16
Ludvig Eggöy MarkhesterSnättringe SK11:17

D12 Kort

2 000 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Nike Mair HasslerSöders-Tyresö10:01
Erika GjedeboOppsal Orientering10:03
Emma PerboSkogslöparna10:05
Moa BengtssonOK Skogshjortarna10:07
Nova DahlstedtSöders-Tyresö10:09

H12 Kort

2 080 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Eskil HobølOppsal Orientering10:03
Philip HöglindOK Pan-Kristianstad10:05
Viktor Nimrodsson EngblomOK Älvsjö-Örby11:04

D10

2 000 m, 33 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Inez Fred SmithSkarpnäcks OL09:03
Meja PetterssonOK Kullingshof09:05
Dikte JunkerSkarpnäcks OL09:07
Nora StarkVästerviks OK09:09
Stina EngbergHärnösands OK09:11
Ida PetterssonJärfälla OK09:13
Billie JunkerSkarpnäcks OL09:15
Hanna SchüllerqvistVästerviks OK09:17
Elvira BuudIFK Mora OK10:00
Molly GraadIF Rigor10:02
Jonna Jodal GöthforsGöteborg-Majorna OK10:04
Lovisa KristianssonTrollhättans SOK10:06
Eira OlssonÅmåls OK10:08
Ingrid AndreassonIFK Göteborg Orientering10:10
Hanna HaldinHalden SK10:12
Lovisa KajsIFK Mora OK10:14
Jonna ÅhlÅmåls OK10:16
Lova BergdahlOK Orinto10:18
Tuva ThörnqvistSöders-Tyresö10:20
Elvira ÅhlundVänersborgs SK10:22
Disa KorallMotala AIF OL10:24
*Emilia NilssonMälarö SOK10:26
Astrid LindgrenLidköpings VSK10:28
Elsie HördegårdhIFK Göteborg Orientering10:30
Elina ChristianssonUddevalla OK10:32
Stina PerssonSkogslöparna10:34
Hedda TunbladMälarö SOK10:36
Victoria HöglindOK Pan-Kristianstad10:38
Elsa HöglundIK Vikings OK10:40
Emma HellströmÅmåls OK10:42
Alva RööhsSkattkärrs SOK11:00
Nellie LeveauGotlands Bro OK11:02
Lilly BergenfurSkattkärrs SOK11:04

H10

2 080 m, 65 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Gustav KarlssonUlricehamns OK09:14
Rasmus MjøsundNydalens SK09:16
August HärwellAndrarums IF09:18
Leo BertsOK Alehof09:20
Axel PerssonGöteborg-Majorna OK09:22
Erik HedströmÖstersunds OK09:24
Hjalmar JohanssonOK Alehof09:26
Gustaf GradTibro OK09:28
Alexander LindellOK Alehof09:30
Joar Lin-björnströmGöteborg-Majorna OK09:32
Vidar SunessonOK Alehof09:34
Arvid LiljaGöteborg-Majorna OK09:36
Nils EkströmStenungsunds OK09:38
Ture ForsbergSkogslöparna09:40
Oliver Borrego OlssonSävedalens AIK09:42
Herman EliassonSundsvalls OK09:44
Vide MessingOK Älvsjö-Örby09:46
David MatanovicVästerviks OK09:48
Vilmer HagelbergEksjö SOK09:50
Johan Fredrik Svendsby BraarudHalden SK09:52
Vincent LjungbergOK Tyr09:54
Jesper RandåkerSjövalla FK09:56
Herman LarssonAlfta-Ösa OK09:58
Johannes AnderssonVänersborgs SK10:00
Einar AamotFrölunda OL10:02
Alvin KorallMotala AIF OL10:04
Rasmus LindénUddevalla OK10:06
Malte HallmanAttunda OK10:08
Ludvig LjunggrenOK Hammaren10:10
Arvid HägerstrandKungälvs OK10:12
Martin SkovbjergFrölunda OL10:14
Edvin WesterSkogslöparna10:16
Marcus UnborgAlfta-Ösa OK10:18
Pontus CliffordsonTolered-Utby Ol-klubb10:20
Max SylvanVänersborgs SK10:22
Holger BergendahlIF Rigor10:24
Olof HagwallJärla Orientering10:26
Hugo AbelSnättringe SK10:28
Ville WingstedtHalden SK10:30
Erik ZettervallKarlskrona SOK10:32
Alvar HedenblomSjövalla FK10:34
Elis EklundOK Rodhen10:36
Sixten ÅbergTolered-Utby Ol-klubb10:38
William WestbomSäterbygdens OK10:40
Alrik WikströmOK Tyr10:42
Lukian KalininOMEGA MOSCOW10:44
Albin NilssonGamleby OK10:46
Olle LaasOK Skogshjortarna10:48
Vilmer SundermanAlmby IK10:50
Felix AumoKungälvs OK10:52
Arvid NordströmSkogslöparna10:54
Joel Bronebakk JohanssonHalden SK10:56
Theo LundinAlfta-Ösa OK10:58
Theo RydénMullsjö SOK11:00
William FedjeFrölunda OL11:02
Olle GranefeltOK Tyr11:06
Svante GustafssonGotlands Bro OK11:08
Tim ThomsonOK Kåre11:10
Elvin MagnellKatrineholms OK11:12
Jamie RollerJärfälla OK11:14
Emil BjörksvedGotlands Bro OK11:16
Gustav Eggöy MarkhesterSnättringe SK11:18
Samuel AnderssonJärfälla OK11:20
Alexander Nimrodsson EngblomOK Älvsjö-Örby11:22
Elton MagnellKatrineholms OK11:24

D35

3 890 m, 23 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Johanna KarlssonUlricehamns OK09:13
Therese EkströmHalmstad OK09:15
Elisabet LarssonVästerviks OK09:17
Jennie Malmgren RybergFalkenbergs OK09:19
Maria LönnHalmstad OK09:21
Lina SamorLerums SOK09:23
Jenny EkströmStenungsunds OK09:25
Jenny GreenHalmstad OK09:27
Jenny LarssonIstrums SK10:01
Maria SahlénIF Hagen10:03
Nanna BergendahlIF Rigor10:05
Bodil HelgerudHalden SK10:07
Camilla MatanovicVästerviks OK10:09
Iliana IlievaHalden SK10:11
Frida HöglundIK Vikings OK10:13
Jennifer GullFK Friskus-Varberg10:15
Karin TrolinForsa OK10:17
Elena KheldertOMEGA MOSCOW10:19
Emelie SvalinVänersborgs SK10:21
Karianne HaugeHalden SK10:23
Sandra LaasOK Skogshjortarna10:25
Matilda Heiskanen SjölundÖstersunds OK11:35
Linnea NordkvistIFK Mora OK11:37

H35

4 730 m, 33 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Martin HogedalOK Alehof09:01
Jesper KolmodinAndrarums IF09:03
Petter AnderssonStenungsunds OK09:05
Daniel HasselströmMotala AIF OL09:07
Johan LindahlLånghundra IF09:09
Marcus LööfOK Kullingshof09:11
Jonathan RhysStenungsunds OK09:13
Mattias KarlssonOK Alehof09:15
Karl-Anton KarlssonUlricehamns OK09:17
Einar TommelstadNydalens SK09:19
Johnny HålsjöGöteborg-Majorna OK10:01
Göran AnlindLeksands OK10:03
Marius BjuganHalden SK10:05
Carl LundinAlfta-Ösa OK10:07
Bart Van WijngaardenOK Klemmingen10:09
Jonas HjertFalköpings AIK OK10:11
Donatas KontautasOK Moss10:13
Stefan SöderströmIK Vikings OK10:15
Per OlevikAlfta-Ösa OK10:17
Mario MatanovicVästerviks OK10:19
Henrik TengvallBoxholm-Mjölby OL10:21
Peter LöfgrenTäby OK10:23
Rikard WeilerTolered-Utby Ol-klubb10:25
Magnus NordströmOK Älvsjö-Örby10:27
Johan AnderssonSundbybergs IK10:29
Per AndreassonIFK Göteborg Orientering10:31
Joakim LarssonAlfta-Ösa OK10:33
Mathias NilssonGamleby OK10:35
Erik JakobsenOK Moss10:37
Henrik NettelmarkSurahammars SOK10:39
Martin HammarlundMotala AIF OL10:41
Lacho IlievHalden SK11:01
Kristjan LaasOK Skogshjortarna11:03

D40

3 890 m, 75 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Maria MickelåkerAndrarums IF09:00
Sarah DjärvHärnösands OK09:02
Anna RosnäsIK Stern09:04
Anette BerglundAndrarums IF09:06
Hanna PerssonGöteborg-Majorna OK09:08
Therese DahlströmOK Alehof09:10
Linda CorneliussonOK Löftan09:12
Marianne HenkeAttunda OK09:32
Kristine RoskifteOK Moss09:34
Michaela KällstrandÅmåls OK09:36
Åsa AgapievIK Uven09:38
Linda SandbladUmeå OK09:40
Linda LarssonKarlskrona SOK09:42
Linda HedenblomSjövalla FK09:44
Sara TimnerSundsvalls OK09:46
Jessica ÅbergTolered-Utby Ol-klubb09:48
Louise WoxlinSkogslöparna09:50
Elisabeth HagelbergEksjö SOK09:52
Monika WesterlundOK Nolaskogsarna09:54
Karin AbelSnättringe SK09:56
Åsa PaulerSkogslöparna09:58
Katarina LenanderVäxjö OK10:00
Linda NordinEksjö SOK10:02
Eva HagwallJärla Orientering10:04
Agnes PetterssonSävedalens AIK10:06
Linda RandåkerSjövalla FK10:08
Stina FeilSundsvalls OK10:10
Vigdis HobølOppsal Orientering10:12
Marie-Louise StjernlöfIFK Göteborg Orientering10:14
Mette BrolinsonCentrum OK10:16
Sara NordenfeltTolered-Utby Ol-klubb10:18
Anna KorallMotala AIF OL10:20
Helena SandahlIK Hakarpspojkarna10:22
Elinor DalstrandÅmåls OK10:24
Marlene HälldalSkogslöparna10:26
Åsa LinnersjöOK Tor10:28
Sofia KarmstigFK Friskus-Varberg10:30
Ingrid BronebakkHalden SK10:32
Lea NiiniskorpiTolered-Utby Ol-klubb10:34
Annika BengtssonSöders-Tyresö10:36
Frida PerssonFK Herkules10:38
Elin SvenssonSundsvalls OK10:40
Therese BergqvistKorsnäs IF OK10:42
Marie EngOK Pan-Kristianstad10:44
Emma LindénFK Friskus-Varberg10:46
Åsa OtterbjörkUmeå OK10:48
Lina SöderkvistSäterbygdens OK10:50
Marie-Louise KaipeOK Kåre10:52
Linda SternöTolered-Utby Ol-klubb10:54
Susanna ÖstSkogsluffarnas OK10:56
Annie SandbergJärla Orientering10:58
Karin PerssonSkogslöparna11:00
Karin Karlfeldt FedjeFrölunda OL11:02
Kristina ÅhlundVänersborgs SK11:04
Ingrid AlinderSjövalla FK11:06
Kristina HellströmÅmåls OK11:08
Sara LindgrenLidköpings VSK11:10
Åsa CliffordsonTolered-Utby Ol-klubb11:12
Maria BraunVäxjö OK11:14
Helena AnderssonFK Friskus-Varberg11:16
Charlotte JosefssonOK Vivill11:18
Anja WingstedtHalden SK11:20
Katarina EnbomVänersborgs SK11:22
Maria HöglundSjövalla FK11:24
Nina ErikssonSöders-Tyresö11:26
Åsa HedströmOK Skogshjortarna11:28
Jenny ErlandssonSundsvalls OK11:30
Angelica WikströmOK Tyr11:32
Annika BjörkOK Linné11:40
Jenny WallnerAttunda OK11:42
Lina RööhsSkattkärrs SOK11:44
Ninna EngströmLånghundra IF11:46
Ann HyvönenSkattkärrs SOK11:48
Linda StinessenDalaportens OL11:50
Malin JonssonOK Tyr11:52

H40

3 970 m, 108 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Michael ForslundKristinehamns OK09:08
Thomas BedinIndre Østfold OK09:09
Mikael PerssonFK Göingarna09:10
Johan StarkVästerviks OK09:11
Magnus NordgrenHärnösands OK09:12
Fredrik PerssonHalmstad OK09:13
Hans AlinIFK Mora OK09:14
Tobias MöllerströmJönköpings OK09:15
Alexander TrempoltsevHellas Orientering09:16
Asgeir MjøsundNydalens SK09:17
Fredrik LarsenIndre Østfold OK09:18
Ove OksvoldCentrum OK09:19
Magnus HärwellAndrarums IF09:20
Jon MobergFK Göingarna09:21
Stefan RingOK Löftan09:22
Per GrönroosOK Alehof09:23
David EngstedtOK Linné09:24
Anders HellminVisborgs OK09:25
Mikael TrofastJönköpings OK09:26
Patrik CorneliussonOK Löftan09:27
Henrik NorellSnättringe SK09:28
Henrik BengtssonFalkenbergs OK09:29
Håkon GjerdeIndre Østfold OK09:30
Anders ErlandssonSundsvalls OK09:31
Andreas PerssonGöteborg-Majorna OK09:32
Daniel RejmentOK Linné09:33
Jesper HåkanssonFK Göingarna09:34
Torbjörn EngbergHärnösands OK09:35
Martin RosénOK Stigen10:00
Tomas JohanssonÅmåls OK10:01
Daniel WestbomSäterbygdens OK10:02
Jonas GoldJärfälla OK10:03
Martin AnderssonSjövalla FK10:04
Börje PaulerSkogslöparna10:05
Johan LeireMälarö SOK10:06
Per-Ivar NikolaisenOppsal Orientering10:07
Lars NicanderSpårvägens OK10:08
Thomas RoskifteOK Moss10:09
Patrik SöderqvistOK Kåre10:10
Jonas BergdahlOK Orinto10:11
Mattias BerggrundUmeå OK10:12
Henrik OlssonOK Skogshjortarna10:13
Per Erik JönssonHässleholms OK10:14
James MelanderTjällmo-Godegårds OK10:15
Mikael MellegårdLidköpings VSK10:16
Jonas HåkanssonEksjö SOK10:17
Niklas ÅbergTolered-Utby Ol-klubb10:18
Max LarssonOK Tranan10:19
Stefan SjölundSkogslöparna10:20
Mats HaldinHalden SK10:21
Erling HobølOppsal Orientering10:22
Albin TengvallBoxholm-Mjölby OL10:23
Henrik LundgrenCentrum OK10:24
Sven GranforsOK Landehof10:25
Robert EnbomVänersborgs SK10:26
Tommy AnderssonSöders-Tyresö10:27
Max KarleOK Skogshjortarna10:28
Magnus ArgusKalmar OK10:29
Björn WrahmeIFK Mora OK10:30
Daniel HägerstrandKungälvs OK10:31
Johan LidénOK Landehof10:32
Mattias PerssonSkogslöparna10:33
Peter OlssonTolered-Utby Ol-klubb10:34
Mattias BerglundLidköpings VSK10:35
Espen AubertOppsal Orientering10:36
Martin IvarssonOK Skogshjortarna10:37
Anders AbelSnättringe SK10:38
Jakob JanssonJärla Orientering10:39
Emil WingstedtHalden SK10:40
Olle TyrlandCentrum OK10:41
Marcus JosefssonOK Vivill10:42
Sverre WikströmOK Tyr10:43
Per GöthssonTäby OK10:44
Magnus UnborgAlfta-Ösa OK10:45
Glen NivertFK Herkules10:46
Karl Erik Andreas BjörklundGamleby OK10:47
Magnus AlinderSjövalla FK10:48
Erik AamotOK Skogshjortarna10:49
Niclas PeterssonCentrum OK10:50
Andreas LundholmUmeå OK10:51
Per HolmIFK Mora OK10:52
Anders SjööarvOK Nackhe10:53
Josef AnderssonSundsvalls OK10:54
Patrick EricsonMullsjö SOK10:55
Henrik AnderssonHässleholms OK10:56
Tomas CarlssonÅmåls OK10:57
Per PerssonFK Herkules10:58
Magnus BertilssonOK Skogshjortarna10:59
Magnus LindblomGustavsbergs OK11:00
Johan AxenborgGöteborg-Majorna OK11:01
Inge Andreas LindsethNydalens SK11:02
Martin LjungbergOK Tyr11:03
Linus RisplingCentrum OK11:04
Thobias WidelundOK Kåre11:05
Markus JohnssonSkattkärrs SOK11:06
Tobias HolmqvistSjövalla FK11:07
Magnus VedinTrollhättans SOK11:08
Niclas JonassonIFK Göteborg Orientering11:09
Tobias EliassonSundsvalls OK11:10
Jens MolinSödertälje-Nykvarn OF11:15
Olle NäslundÖstersunds OK11:16
Lars-Olof MagnellKatrineholms OK11:17
Tomas LiljaSöders-Tyresö11:18
Daniel SeestrandVisborgs OK11:19
Andréas ThernOK Skogshjortarna11:20
Tobias ValentinGöteborg-Majorna OK11:21
Joakim AlmtorpLånghundra IF11:22
Erik HellstenNyköpings OK11:23

D45

3 050 m, 104 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Susanna EdströmHärnösands OK09:03
Anna Hedström RingvallÖstersunds OK09:04
Maria PetterssonBoxholm-Mjölby OL09:05
Louise AxelssonFK Göingarna09:06
Annelie NordströmSelånger SOK09:07
Johanna HallqvistUlricehamns OK09:08
Katja MjøsundNydalens SK09:09
Ellinor JohanssonOK Alehof09:10
Åsa NordbergGöteborg-Majorna OK09:11
Karin KullmanOK Alehof09:12
Maria Rosén ThelinJönköpings OK09:13
Hanne WoldOK Moss09:14
Kajsa WinderLjusdals OK09:15
Cathrine DavidsonGöteborg-Majorna OK09:16
Annica BerglundUlricehamns OK09:17
Susanne CoxLerums SOK09:18
Sofia LindénSelånger SOK09:19
Kristin Stubban HygenØstmarka OK09:20
Anna LundgrenSundsvalls OK09:21
Anna LövgärdOK Alehof09:22
Teres ZachrissonKungälvs OK09:23
Ulrica Swärd BütikoferLjusdals OK09:24
Kajsa NordinUlricehamns OK09:25
Anna SchandlOK Södertörn09:26
Karolina MelkstamLerums SOK09:27
Kerstin OlvegårdFK Göingarna09:28
Elise HafskjoldNydalens SK09:29
Anneli ZetterbergIK Uven10:00
Carina RydlundHässleholms OK10:01
Karin GustavssonForsa OK10:02
Kristin RamsellLeksands OK10:03
Hillevi EkstrandGustavsbergs OK10:04
Hanna RangertKungälvs OK10:05
Else Kari Nordli ScheeleNydalens SK10:06
Karin LindellIF Thor10:07
Marie-louise PerssonFK Herkules10:08
Kerstin JensenSkåneslättens OL10:09
Lotta SaetreOK Landehof10:10
Gunilla ÖqvistFredrikshofs IF Skid & OK10:11
Camilla GöstasSöders-Tyresö10:12
Hanna PalmIK Hakarpspojkarna10:13
Pia JohanssonOK Landehof10:14
Cecilia FochsenWaxholms OK10:15
Zaiga OzolinaOK Kāpa10:16
Nina AhlénIF Hagen10:17
Malin BrorsonOK Nackhe10:18
Louise Jeppsson WulffOK Hammaren10:19
Karin AlthoffKungälvs OK10:20
Karin ThörnbladOK Flundrehof10:21
Pia HjertströmFK Friskus-Varberg10:22
Karin NobornIFK Göteborg Orientering10:23
Annika JohanssonOK Tranan10:24
Karin Rahm BjörneldKalmar OK10:25
Karin JohnssonOK Kåre10:26
Pernilla HedinTolered-Utby Ol-klubb10:27
Ann-Sophie OhlinOK Tranan10:28
Åse SundinSjövalla FK10:29
Susann SkovbjergFrölunda OL10:30
Ulrika SilverGävle OK10:31
Maria AspIFK Göteborg Orientering10:32
Marie SvenskTjällmo-Godegårds OK10:33
Åsa ErikssonForsa OK10:34
Priscilla FerreraSkarpnäcks OL10:35
Cecilia GrothKungälvs OK10:36
Anna RönnborgIK Uven10:37
Åsa Rimsjö SandTullinge SK10:38
Maria TuressonHärlövs IF10:39
Charlotte VikströmSundsvalls OK10:40
Marie NordSol Tranås10:41
Malin PerssonOK Denseln10:42
Ulrika KindlundOK Tranan10:43
Åsa BäckstrandUmeå OK10:44
Maria HelmerssonHässleholms OK10:45
Lisa DahlstedtSöders-Tyresö10:46
Åsa SylvanVänersborgs SK10:47
Anna SvenssonSOK Viljan10:48
Anneli ArvidssonVimmerby OK10:49
Karin NorlanderOK Nackhe10:50
Sofia KarlssonOK Landehof10:51
Ann-Sofie TäckOK Hammaren10:52
Malin JohanssonFK Friskus-Varberg10:53
Yvonne NäslundSkogslöparna10:54
Jeannette AumoKungälvs OK10:55
Susanne BarkholtTrollhättans SOK10:56
Lena AnderssonSundsvalls OK10:57
Marit SöderqvistOK Kåre10:58
Lisa LeicktTullinge SK10:59
Marie LindbladOK Djerf11:00
Ulrika GranforsIF Rigor11:01
Sara LorénOK Landehof11:02
Katrin SkeppSävedalens AIK11:03
Anna GustafssonKFUM Örebro OK11:04
Maria OssianssonIK Hakarpspojkarna11:05
Kristin EkdalaKungälvs OK11:06
Gisela LindFK Herkules11:08
Agneta TörnkvistIK Uven11:09
Anna-Karin MattssonSkattkärrs SOK11:13
Stina BorängSnättringe SK11:14
Charlotte FlansbjerOK Djerf11:15
Ann RollerJärfälla OK11:16
Katarina WigleOK Södertörn11:17
Louise GöthforsGöteborg-Majorna OK11:18
Ylva SvangrenGotlands Bro OK11:19
Tina JunegardTullinge SK11:20

H45-1

3 960 m, 100 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Mats HainkeSnättringe SK09:43
Mattias JägstedtHalmstad OK09:44
Anders LeireGöteborg-Majorna OK09:45
Anders GenbergUlricehamns OK09:46
Henrik LundgrenSundsvalls OK09:47
Anders BlomqvistJönköpings OK09:48
Peter EttlingSkogspojkarnas OK09:49
Tomas EklundSkogsluffarnas OK09:50
Håkan StoltSundsvalls OK09:51
Runar HafskjoldNydalens SK09:52
Magnus HanssonOK Löftan09:53
Erik DyreliusSnättringe SK09:54
Fredrik SvenssonJönköpings OK09:55
Stefan NordinUlricehamns OK09:56
Johan NäslundÖstersunds OK09:57
Conny ErixonOK Kullingshof09:58
Henrik AnderssonOK Löftan09:59
Torbjörn PetterssonOK Kullingshof10:00
Pär-Magnus BjurekTibro OK10:01
Magnus ClaessonJönköpings OK10:02
Patrik SöderlundUlricehamns OK10:03
Anders SelinFK Göingarna10:04
Fredrik AugustssonOK Bävern10:05
Hans Olav HygenØstmarka OK10:06
Mikael LundqvistHalmstad OK10:07
Fredrik EllinKalmar OK10:08
Fredrik NordlanderSundsvalls OK10:09
Peter AnderssonSöders-Tyresö10:10
Magnus HomannOK Orinto10:11
Jörgen AurénIK Vikings OK10:12
Christer ÖbergGamleby OK10:13
Jonas HälldalSkogslöparna10:14
Fredrik KarlssonGöteborg-Majorna OK10:15
Magnus EliassonFK Friskus-Varberg10:16
Jörgen ÅhlÅmåls OK10:17
Ronnie BohmanOK Orinto10:18
Mats KindlundOK Tranan10:19
Ola SkeppSävedalens AIK10:20
Ulf BörjessonGöteborg-Majorna OK10:21
Niklas FlorénIF Rigor10:22
Yuri OmelchenkoOK Orion10:23
Thomas NordströmSkogslöparna10:24
Niklas SahlénIF Hagen10:25
Magnus EricssonVäxjö OK10:26
Tobias BorgerKalmar OK10:27
Martin SvenssonIF Rigor10:28
Magnus StrömqvistAttunda OK10:29
Jens WestinSkogslöparna10:30
Thomas JosarpFK Friskus-Varberg10:31
Joacim CarlssonHalden SK10:32
Christopher LindqvistIFK Enskede10:33
Björn LjunggrenOK Hammaren10:34
Johan OckbornTrollhättans SOK10:35
Stefan GraadIF Rigor10:36
Anders IvarssonFK Friskus-Varberg10:37
Kenneth JohanssonOK Tranan10:38
Björn KarlssonOK Orinto10:39
Per CarlssonIF Hagen10:40
Mathias BjörklundSkogslöparna10:41
Fredrik BrorsonOK Nackhe10:42
Peter WoxlinSkogslöparna10:43
Jan LagerHalmstad OK10:44
Tore SandvikHalden SK10:45
Tony LarssonIstrums SK10:46
David EkstrandHässleholms OK10:47
David OlssonIF Hagen10:48
Torstein HoleNydalens SK10:49
Emil ErdeliusIF Rigor10:50
Lars HenrikssonSundsvalls OK10:51
Magnus PerssonOK Tisaren10:52
Martin JohanssonOK Orinto10:53
Richard OlovssonGamleby OK10:54
Martin PetterssonSävedalens AIK10:55
Lars LindbomMälarö SOK10:56
Daniel ValentinGöteborg-Majorna OK10:57
Sverker RytterstedtSkogslöparna10:58
Magnus RydlundHässleholms OK10:59
Magnus JonssonSundsvalls OK11:00
Håkan AnderssonHalmstad OK11:01
Mattias BillsonVänersborgs SK11:02
Matthias Kalle DalheimerIK Vikings OK11:03
Nils HelmerssonHässleholms OK11:04
Thomas RexSundsvalls OK11:05
Håkan LindénUddevalla OK11:06
Greger AhlénIF Hagen11:07
Oskar ForsbergSkogslöparna11:08
Jens ArvidssonIF Rigor11:09
Fredrik NilssonLånghundra IF11:10
Jonas BergenfurSkattkärrs SOK11:11
Pål JanssonOK Roslagen11:12
Andreas FredrikssonAttunda OK11:13
Mattias HovmöllerSöders-Tyresö11:14
Daniel SjölundÖstersunds OK11:15
Johan LindqvistTäby OK11:16
Ulrik ImbergOK Linné11:17
Mats GustafssonNyköpings OK11:18
Daniel WallnerAttunda OK11:19
Mikael RööhsSkattkärrs SOK11:20
Bob KolmodinSvaide Roma SOK11:21
John SolbreckLånghundra IF11:22

H45-2

3 910 m, 98 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Fredrik SturessonOK Alehof09:45
Viacheslav KotovHellas Orientering09:46
Claes-Tommy HerlandIndre Østfold OK09:47
Magnus MattssonFrösö IF09:48
Heide PerssonAndrarums IF09:49
Jonas AxelssonLerums SOK09:50
Hans JensenFalkenbergs OK09:51
Sven BogeOK Alehof09:52
Rune BlågestadIndre Østfold OK09:53
Fredrik ForsgrenOK Nolaskogsarna09:54
Sören SturessonLerums SOK09:55
Johan BertsOK Alehof09:56
Bjørn Erik GlomsrudIndre Østfold OK09:57
Lars KullmanOK Alehof09:59
Øyvind ThømtIndre Østfold OK10:00
Andrey ShvedovHellas Orientering10:01
Håkan HöglindFK Herkules10:02
Anders EkdahlTolered-Utby Ol-klubb10:03
Roland PerssonSkarpnäcks OL10:04
Marcus HanssonFrölunda OL10:05
Jonas EklundOK Rodhen10:06
Erik KarlssonTjällmo-Godegårds OK10:07
Eirik JørgensenTyrving IL10:08
Klas KarlssonIK Hakarpspojkarna10:09
Henrik ModigOK Pan-Kristianstad10:10
Robert EneljungIFK Göteborg Orientering10:11
Martin LidénOK Landehof10:12
Helge SolheimOppsal Orientering10:13
Thomas KarlssonOK Landehof10:14
Jonas HolmgrenGustavsbergs OK10:15
Styrbjörn TörngrenTolered-Utby Ol-klubb10:16
Peter AspIFK Göteborg Orientering10:17
Erik SkoglundSol Tranås10:18
Nils EdvardssonJärfälla OK10:19
Björn ByströmOK Nolaskogsarna10:20
Anders ArfwedsonFrölunda OL10:21
Magnus OlssonTorsås OK10:22
Erik LauriFK Herkules10:23
Fredrik BergströmFrölunda OL10:24
Fredrik KorallMotala AIF OL10:25
Øystein OlsenOK Moss10:26
Patrik ArvidssonVimmerby OK10:27
Johan JensenSkåneslättens OL10:28
Tony LövdahlSOK Viljan10:29
Jan-Henrik NilsenOppsal Orientering10:30
Björn HenrikssonTolered-Utby Ol-klubb10:31
Jussi AumoKungälvs OK10:32
Per SöderbergSjövalla FK10:33
Ulf NyqvistOK Landehof10:34
Niklas TimbyUmeå OK10:35
Andreas KarlqvistTjällmo-Godegårds OK10:36
Ola HolmerFrölunda OL10:37
Calle Randåker BokedalSjövalla FK10:38
Jonas RothénTolered-Utby Ol-klubb10:39
Jakob WedmanVästerbergslagens OL10:40
Johan EngebrattGöteborgs SK10:41
Mathias WesterlundOK Nolaskogsarna10:42
Tobias NobornIFK Göteborg Orientering10:43
Erik AderstedtKungälvs OK10:44
Anders HellgrenFrölunda OL10:45
Fredrik LindellIF Thor10:46
Stefan TisellIK Stern10:47
Eilert AamodtOppsal Orientering10:48
Niklas LorénOK Landehof10:49
Fredrik RothamelTolered-Utby Ol-klubb10:50
Henrik EssungerSjövalla FK10:51
Pontus KastrupFK Herkules10:52
Peter RydesäterRehns BK10:53
Mikael PihlOK Pan-Kristianstad10:54
Per ErlandssonVimmerby OK10:55
Anders AtterbrandOK Kåre10:56
Mats GustafssonKFUM Örebro OK10:57
Tellef Juell LarsenTyrving IL10:58
Magnus HedmanKungälvs OK10:59
Per BaierTolered-Utby Ol-klubb11:00
Gustaf ÖjerskogFrölunda OL11:01
Stefan KinellIFK Göteborg Orientering11:02
Henning Bratland CarlsenOK Moss11:03
Claes BjörkmanSjövalla FK11:04
Donald McCarthyÄrla IF11:05
Håkan ErikssonMalungs OK Skogsmårdarna11:06
Göran GustafssonGotlands Bro OK11:07
Peter FredricsonIFK Mora OK11:08
Andreas NikolaussonVisborgs OK11:09
Mati TiitLinköpings OK11:09
Johnny BlästaNjurunda OK11:10
Martin JarelandLinköpings OK11:11
Lars SegermanSkarpnäcks OL11:12
Mattias WestfältGotlands Bro OK11:13
Andreas EkbladhSol Tranås11:14
Mikael AnderssonHagaby GoIF Örebro11:15
Jonas BuudIFK Mora OK11:16
Joakim KarmetunOK Njudung11:17
Stefan WittmannGotlands Bro OK11:18
Mickael GöranssonHagaby GoIF Örebro11:19
Bo SegermanIF Thor11:20
Armin SchollerVisborgs OK11:21
Henric BrohedeOK Tyr11:22

D50

3 030 m, 84 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Agneta Hallberg HanssonJönköpings OK09:01
Malin AlfredssonLerums SOK09:03
Anne Marit BjergaardNydalens SK09:05
Kristina LindOK Skärmen09:07
Johanna WallinderGöteborg-Majorna OK09:09
Torill VisterIndre Østfold OK09:11
Nina DjerfLerums SOK09:13
Ann-Kristin SpetzUlricehamns OK09:15
Louise NilssonJärfälla OK09:17
Anne DahlNydalens SK09:19
Ingela ThoressonAndrarums IF09:21
Annelie JohanssonOK Skärmen09:23
Anna NordinSundsvalls OK09:25
Synnøve SandbergNydalens SK09:27
Heléne SvenssonKristinehamns OK09:29
Carina IvarssonOK Kullingshof09:31
Ann-Sofie JohanssonUmeå OK09:35
Teija LeppinenIFK Lidingö SOK09:37
Carina AnderssonFK Friskus-Varberg09:39
Johanna AnderssonNynäshamns OK09:41
Annette WigertzLånghundra IF09:43
Eva NilssonKungälvs OK09:45
Gunilla EdgrenTrollhättans SOK09:47
Åsa AlsiöIF Hagen09:49
Alix Young VikNydalens SK09:51
Eva MartinssonOK Tyr09:53
Pia LindholmSundsvalls OK09:55
Annika EngelHässleholms OK09:57
Katarina BorneFrölunda OL09:59
Anki BlennowFalköpings AIK OK10:01
Ausra BartkevicieneOK Denseln10:03
Lena RegnellVäxjö OK10:05
Anette OlssonEksjö SOK10:07
Helena KristianssonHässleholms OK10:09
Susanne LundgrenVäxjö OK10:11
Anna StombergIF Hagen10:13
Anna NyqvistKalmar OK10:15
Ninni CarlssonStora Tuna OK10:17
Malin LammFrölunda OL10:19
Hege Resvoll SkaugOppsal Orientering10:21
Marianne NjåsteinTyrving IL10:23
Anna Von KrusenstiernaOK Kåre10:25
Agnetha Le ClaireFK Herkules10:27
Monika ÖstbergAlfta-Ösa OK10:29
Helen SkoogKils OK10:31
Karin TorstenssonFalköpings AIK OK10:33
Berit GummusIFK Mora OK10:35
Eva PetterssonKarlskrona SOK10:37
Susanna DjurstedtEksjö SOK10:39
Lena Carlsson TellIF Hagen10:41
Lena PetrisiVästerbergslagens OL10:43
Anna Karin NilssonUmeå OK10:45
Suzy LarssonOK Skogshjortarna10:47
Annika EricssonVäxjö OK10:49
Hege FeiringTyrving IL10:51
Åsa Wadensjö LeoBredaryds SOK10:53
Victoria KarlssonSkogslöparna10:55
Anna ErikssonOK Landehof10:57
Yvonne AnderssonTullinge SK10:59
Marie NilssonTolered-Utby Ol-klubb11:01
Christina AronssonFK Friskus-Varberg11:03
Tuuli SaariFK Herkules11:05
Annika LindbergAttunda OK11:07
Charlotta GibergHellas Orientering11:09
Maria JonssonNydalens SK11:11
Caroline HagströmFalköpings AIK OK11:13
Åsa JosarpFK Friskus-Varberg11:15
Eva Greilert KappelOK Tyr11:17
Helena KönigssonRobertsfors IK11:19
Hanne Lerche RaadalHalden SK11:21
Jenny NymanVänersborgs SK11:23
Maria BogrenIF Hagen11:25
Anne Kristine NorderudTyrving IL11:27
Maria LillieströmOK Roxen11:29
Ann FranzénOK Södertörn11:31
Petra KorallMotala AIF OL11:35
Lotta StålVästerbergslagens OL11:42
Ina SkalbergBredaryds SOK11:44
Monica HatlenSnättringe SK11:46
Madelene BarbozaAttunda OK11:48
Eva-Lena NilssonNyköpings OK11:50
Anna-Karin RyttherVästerbergslagens OL11:52
Karin ErssonIFK Mora OK11:54
Anna SundbergOK Södertörn11:56

H50-1

3 880 m, 98 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Niklas EdvardssonFK Göingarna09:44
Peter BadenfeltFalkenbergs OK09:45
Mattias SandqvistVallentuna-Össeby OL09:46
Donald StaudteJärla Orientering09:47
Nils BerganNydalens SK09:48
Mattias BerglundBromma-Vällingby SOK09:49
Håkan AxelssonFK Göingarna09:50
Kjetil EspedalNydalens SK09:51
Thomas BabtistBromma-Vällingby SOK09:52
Torbjörn Nilsson AlataloStora Tuna OK09:53
Pär JohanssonOK Alehof09:54
Remo WüstOK Kullingshof09:55
Jonas HultinOK Löftan09:56
Mikael ÖrnOK Bävern09:57
Anders NilssonFK Göingarna09:58
Thomas GustafssonGöteborg-Majorna OK09:59
Martin EricssonFalkenbergs OK10:00
Tommy BäckOK Kullingshof10:01
Torbjörn LönkvistOK Vivill10:02
Lennart BjörnströmGöteborg-Majorna OK10:03
Magnus JohanssonOK Löftan10:04
Simon SandgrenBromma-Vällingby SOK10:05
Thomas LjungqvistTibro OK10:06
Magnus LarssonFK Göingarna10:07
Klas FriborgJönköpings OK10:08
Hallvard KorenOK Moss10:09
Lars LjungbergSjövalla FK10:10
Stefan HellqvistOK Flundrehof10:11
Erik BorglundHärnösands OK10:12
Martin EkdalaKungälvs OK10:13
Torbjörn GrahnIK Uven10:14
Pär JohannessonFrölunda OL10:15
Jonas HagströmFalköpings AIK OK10:16
Lars GunnarssonMalungs OK Skogsmårdarna10:17
Jan OlmKils OK10:18
Thomas BorneFrölunda OL10:19
Gunnar JönssonGöteborg-Majorna OK10:20
Lars SvenssonIK Hakarpspojkarna10:21
Thomas JohannessonRonneby OK10:22
Staffan OlofssonSjövalla FK10:23
Mats JohnssonFalköpings AIK OK10:24
Johan WettergrenFK Herkules10:25
Hans NilssonKungälvs OK10:26
Richard TorseinFrölunda OL10:27
Magnus NilssonTorsås OK10:28
Per EkNyköpings OK10:29
Mikael WesterbergOK Kolmården10:30
Stefan DjurstedtEksjö SOK10:31
Henrik PetterssonFalköpings AIK OK10:32
Roger LindénAttunda OK10:33
Mats DahlrotIK Uven10:34
Tore BjørnerødOK Moss10:35
Ola WallinderGöteborg-Majorna OK10:36
Per CarlssonStora Tuna OK10:37
Mats RönnborgIK Uven10:38
Fridolf EskilssonIK Hakarpspojkarna10:39
Anders LillieströmOK Roxen10:40
Einar LunøeNydalens SK10:41
Stefan ErikssonOK Älgen10:42
Ulrik IversAttunda OK10:43
Bo HallbergFalköpings AIK OK10:44
Jonas PerssonTorsås OK10:45
Mats ChristianssonUddevalla OK10:46
Jon Iver BakkenNydalens SK10:47
Lars-Gunnar WalleniusFrölunda OL10:48
Stein MellaOppsal Orientering10:49
Stefan MusslinderFalköpings AIK OK10:50
Mattias BååthSävedalens AIK10:51
Lennart SöderbergIK Hakarpspojkarna10:52
Mats NylundBredaryds SOK10:53
Lars HagelbergEksjö SOK10:54
Erik SandbækOK Moss10:55
Anders NilssonVimmerby OK10:56
Bent Erik SkaugOppsal Orientering10:57
Rune ScheeleNydalens SK10:58
Jonas NiklassonFalköpings AIK OK10:59
Patrik LeicktTullinge SK11:00
Kalle WraneSävedalens AIK11:01
Kristian PalmIK Hakarpspojkarna11:02
Pontus GustafssonSvaide Roma SOK11:03
Matz AnderssonLesjöfors SK11:04
Magnus FredrikssonKorsnäs IF OK11:05
Johan JakobssonLånghundra IF11:06
Patrick CastenborgNjurunda OK11:07
Esa MyllyvainioVallentuna-Össeby OL11:08
Dan NorinGävle OK11:09
Conny ForsbergLånghundra IF11:10
Anders JohanssonGöteborg-Majorna OK11:11
Jörgen BlästaNjurunda OK11:12
Jonas GidingVallentuna-Össeby OL11:13
Lars Håkan SandvikAttunda OK11:14
James ChristieSnättringe SK11:15
Marko VirtaTurun Suunnistajat11:16
Svante JonsellVallentuna-Össeby OL11:17
Ola HultinOK Roslagen11:18
Jyrki NieminenLounais-Hämeen Rasti11:19
Håkan MattssonGotlands Bro OK11:20
Niklas MartinNjurunda OK11:21

H50-2

3 900 m, 99 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Clas EngströmOK Nolaskogsarna09:47
Per KristianssonHalmstad OK09:48
Johan KnutssonBoxholm-Mjölby OL09:49
Dan JohanssonFK Boken09:50
Svante BerglundUlricehamns OK09:51
Claes HagstrandLerums SOK09:52
Fredrik PonténSelånger SOK09:53
Björn OlofssonOK Storsjön09:54
Jan GradinAndrarums IF09:55
Sigmund VisterIndre Østfold OK09:56
Jörgen NylénOK Nolaskogsarna09:57
Pär MoqvistLerums SOK09:58
Stefan SpetzUlricehamns OK09:59
Torulf BäckmanFrösö IF10:00
Ulf LindqvistÖstersunds OK10:01
Henrik MelkstamLerums SOK10:02
Nils EklöwOK Södertörn10:03
Asle Sagli GudimIndre Østfold OK10:04
Johan ÅbergOK Landehof10:05
Torbjörn AnderssonSundsvalls OK10:06
Henric HöglindOK Pan-Kristianstad10:07
Per-Johan JosefssonSkogslöparna10:08
Jan ÅhlundOK Nolaskogsarna10:09
Jonas JohanssonOK Nackhe10:10
Eric HuijsersHammarby IF OF10:11
Bengt JohanssonFK Friskus-Varberg10:12
Thomas PerssonOK Denseln10:13
Håkan ErikssonTolered-Utby Ol-klubb10:14
Tony GustavsenIstrums SK10:15
Magnus RajanIFK Lidingö SOK10:16
Anders SvenskTjällmo-Godegårds OK10:17
Fredrik JönssonMotala AIF OL10:18
Johan AnderssonHultsfreds OK10:19
Joakim ÅkessonOK Landehof10:20
Anders LindholmSundsvalls OK10:21
Mikael NilssonSkogslöparna10:22
Johan EngesLeksands OK10:23
Christophe HerlyOK Södertörn10:24
Thomas HedlundÅmåls OK10:25
Jan HindérTolered-Utby Ol-klubb10:26
Anders KindbomIF Hagen10:27
Tomas NormanLeksands OK10:28
Patric HaleniusMotala AIF OL10:29
Anders JohanssonNAIS Orienteringsklubb10:30
Bert ErikssonUmeå OK10:31
Tomas HjortMälarö SOK10:32
Bjarne BäcklundIFK Göteborg Orientering10:33
Tomas HermanssonÅmåls OK10:34
Gert WildheimFK Friskus-Varberg10:35
Per-Åke NilssonOK Pan-Kristianstad10:36
Mattias LindahlSundsvalls OK10:37
Per FranzénOK Södertörn10:38
Henrik ErdalenIFK Göteborg Orientering10:39
Janingvar JohanssonLidköpings VSK10:40
Erik NorinSundsvalls OK10:41
Patrik KorallMotala AIF OL10:42
Ulf DanielssonÅmåls OK10:43
Peter LandénGustavsbergs OK10:44
Fredrik PetrisiVästerbergslagens OL10:45
Anders GustafssonFK Friskus-Varberg10:46
Thomas LundbergMälarö SOK10:47
Lars BjörkingOK Skogshjortarna10:48
Patrik RosénVäxjö OK10:49
Stefan ÅslundSol Tranås10:50
Kristofer ÖhmanSkogslöparna10:51
Pär HanssonIFK Göteborg Orientering10:52
Mats JohanssonSundsvalls OK10:53
Stefan KärrlanderUmedalens IF10:54
Jan NäslundOK Nolaskogsarna10:55
Christian GrotnesTyrving IL10:56
Nils GustavssonLidköpings VSK10:57
Björn SvenssonOK Djerf10:58
Peter AronssonFK Friskus-Varberg10:59
Sven LundgrenVäxjö OK11:00
Olof BarrSkåneslättens OL11:01
Christer BroströmOK Denseln11:02
Per KällvikÅmåls OK11:03
Torgny NäslundSkogslöparna11:04
Göran NordSol Tranås11:05
Hans-Christian HöieSkogsluffarnas OK11:06
Sven-Olof HermanssonTolered-Utby Ol-klubb11:07
Olov VikströmSundsvalls OK11:08
Are KristiansenTyrving IL11:09
Rune LindströmOK Nolaskogsarna11:10
Anders WadstenOK Landehof11:11
Mattias SkepplingOK Södertörn11:12
Per LovangVästerbergslagens OL11:13
Jonas PetterssonOK Tisaren11:14
Mats AjlingTäby OK11:15
Ulrik EnglundTumba-Mälarhöjden OK11:16
Jesper LagerbergOK Södertörn11:17
Per WintherVästerbergslagens OL11:18
Jonas GustafssonForsa OK11:19
Eric RollerJärfälla OK11:20
Matti YliluikkiSuomusjärven Sisu11:21
Pär StålVästerbergslagens OL11:22
Tomas MattssonOK Södertörn11:23
Lars KarlssonValbo AIF11:24
Ola BovalliusJärfälla OK11:25

D55

3 070 m, 54 anmälda deltagare
<
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Lisa AnderssonUlricehamns OK09:04
Ingrid NermoenØstmarka OK09:06
Gudrun NilssonAndrarums IF09:08
Birgit HanssonHerrestads AIF09:10
Lena WidellSelånger SOK09:12
Anette ThoressonAndrarums IF09:14
Linda HanssenØstmarka OK09:16
Irené AnderssonOK Kullingshof09:18
Agneta SanderGöteborg-Majorna OK09:20
Lena PeterssonOK Alehof09:22
Christina BirathStenungsunds OK09:24
Pia LundbergOK Bävern09:26
Åsa NybergGöteborg-Majorna OK09:28
Tone Elisabeth BakkenØstmarka OK09:30
Elisabeth HectorSnättringe SK10:00