Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Hjortlördan, medel

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Hjortlördan, medel
Arrangörsorganisation: OK Skogshjortarna
Datum: lördag 14 september 2019

D21

3 550 m, 31 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Lucyna WiktorGöteborg-Majorna OK10:59
Sara BengtssonSävedalens AIK11:01
Laila IngelssonOK Hammaren11:03
Lovisa LemanGöteborgs SK11:05
Anna LarssonIF Hagen11:07
Kajsa SpetzUlricehamns OK11:09
Linn ErikssonRyda SK11:11
Elsa JanssonJärla Orientering11:13
Camilla EngstrandIFK Göteborg Orientering11:15
Laila B HöglundFK Herkules11:17
Klara PålssonSävedalens AIK11:19
Ida-Maria SvenssonTrollhättans SOK11:21
Maria SahlénIF Hagen11:25
Pia JohanssonOK Landehof11:27
Maja IngelssonOK Hammaren11:29
Agnes SpånérGöteborg-Majorna OK11:31
Emma NilssonOK Tranan11:33
Johanna ÖbergOK Hällen11:35
Stina BergSävedalens AIK11:37
Linnéa HolmqvistHagaby GoIF Örebro11:39
Frida KjellbergIFK Göteborg Orientering11:41
Elin ClassonOK Orinto11:43
Åsa NordbergGöteborg-Majorna OK11:45
Sofia SjögrenOK Kullingshof11:47
Filippa SpånérSävedalens AIK11:49
Stina LarssonIF Hagen11:51
Elin OlssonTibro OK11:53
Sofia HelmertzFrölunda OL11:55
Jeannette AumoKungälvs OK11:57
Lisa JohanssonOK Tranan11:59
Åsa HellquistIFK Göteborg Orientering12:01

H21

4 510 m, 44 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Jonas PilbladIFK Göteborg Orientering10:47
Pontus ForsbergOK Kullingshof10:49
Filip LemanGöteborgs SK10:51
Eric BörjeskogSödertälje-Nykvarn OF10:53
Johan IvarssonOK Kullingshof10:55
Simon SchusterIFK Lidingö SOK10:57
Emil JohanssonOK Kullingshof10:59
Oskar LeinonenOK Kolmården11:01
Erik EngstrandIFK Göteborg Orientering11:03
Maxwell CarrTibro OK11:05
Mattis HallbergGöteborg-Majorna OK11:07
Simon AnderssonTrollhättans SOK11:09
Martin AnkelOK Alehof11:11
Per NordholmSävedalens AIK11:13
Rikard PentonenIFK Göteborg Orientering11:15
Mattias NilssonÄrla IF11:17
Marcus MillegårdSävedalens AIK11:19
Johan TörnrothHestra IF11:21
Martin IvarssonGöteborg-Majorna OK11:23
Otto LundmanOK Roslagen11:25
Johan OlsonGöteborg-Majorna OK11:27
Daniel NetzIFK Göteborg Orientering11:29
Tobias MattssonTrollhättans SOK11:31
Marcus KempeSävedalens AIK11:33
Niklas HelmertzFrölunda OL11:35
Pontus KarlssonMarkbygdens OK11:37
Simon WikströmOK Pan-Kristianstad11:39
Albin ClaessonSävedalens AIK11:41
Andreas SamuelssonOK Vivill11:43
Andreas HolmqvistHestra IF11:45
Simon BörjesonRyda SK11:47
Anders HedbergGöteborg-Majorna OK11:49
Joacim IngelssonOK Hammaren11:51
Joakim EliassonGöteborg-Majorna OK11:53
Heino OllinSävedalens AIK11:55
Tobias AnderssonGöteborgs SK11:57
Tobias NobornIFK Göteborg Orientering11:59
Oscar IvarssonHestra IF12:01
Ilya BeliankaSävedalens AIK12:03
Erik DöhlerGöteborg-Majorna OK12:05
Filip BarkestedtOK Kullingshof12:07
Fredrik NobornIFK Göteborg Orientering12:09
Erik ÖhlundUlricehamns OK12:11
Anton HemlinIK Uven12:13

D20

3 310 m, 12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Natalie LarssonRyda SK11:07
Tindra HjortFalköpings AIK OK11:09
Tuva Carlsson WallumSävedalens AIK11:11
Hanna BoquistIK Uven11:13
Isabella AumoKungälvs OK11:15
Ebba HjertbergHestra IF11:17
Lisa BörnstedtKungälvs OK11:19
Lotten KindlundhFK Finn11:21
Kajsa Carlsson WallumSävedalens AIK11:23
Elina HansonKungälvs OK11:25
Maja KindlundOK Tranan11:27
Ellika GrothKungälvs OK11:29

H20

3 400 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Wilmer LindblomKungälvs OK11:00
Johan GrahnIK Uven11:02
Filip JohanssonKungälvs OK11:04

D18

3 310 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Ida SüdhoffBrattås CK11:01
Irma SvenssonOK Klyftamo11:03

H18

3 430 m, 13 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Nils GrimbeckSävedalens AIK10:59
Oscar Wall JungbjerGöteborgs SK11:01
Gustav ÖstenssonOK Tranan11:03
Ludvig CarlbomUlricehamns OK11:05
Lukas GustafssonIK Ymer11:07
Hugo MandingerTrollhättans SOK11:09
Rasmus Johansson FjordsideSävedalens AIK11:11
Johan HolmbergIF Hagen11:13
Elias ThörnbladTrollhättans SOK11:15
Olle ElfströmOK Orinto11:17
Gabriel ÖhgrenSävedalens AIK11:19
Jacob ÖstermanVänersborgs SK11:21
Filip KlingbergOK Alehof11:23

D16

3 210 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Amanda Ström EckerlidSävedalens AIK11:02
Elsa SödervallIK Gandvik11:04
Nelly De Groot BoersmaRydboholms SK11:06
Agnes KamforsOK Kullingshof11:08
Elin DanielssonIstrums SK11:10

H16

3 480 m, 9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Simon LjungkvistOK Alehof11:12
Carl StadigIK Gandvik11:14
Erik BillströmOK Orinto11:16
Jacob GrahnIK Uven11:18
Jonas OlandersLerums SOK11:20
Isak ThörnbladOK Flundrehof11:22
Benjamin ReulOK Orinto11:24
Linus AhlénIF Hagen11:26
Karl GranforsOK Landehof11:28

H16 Kort

2 980 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Alvin RösehagVänersborgs SK11:01

D14

2 680 m, 27 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
261Hilda AhlgrenIK Gandvik11:01
262Silje RingstadTolered-Utby Ol-klubb11:03
263Freja NilssonGöteborg-Majorna OK11:05
264Malva ArvidssonBrattås CK11:07
265Maja NymanVänersborgs SK11:09
266Minna PalmIK Hakarpspojkarna11:11
267Moa HolstenHestra IF11:13
268Agnes JohanssonIF Hagen11:15
269Clara LövgärdOK Alehof11:17
270Emma KarlssonOK Landehof11:19
271Maja AxelssonLerums SOK11:21
272Elsie HäggmarkMarkbygdens OK11:23
273Klara Wedberg-KilnäsSjövalla FK11:25
274Anna GenbergUlricehamns OK11:27
275Lisa ÖstenssonOK Tranan11:29
276Miranda WallströmSävedalens AIK11:31
277Klara NilssonHestra IF11:33
278Alma AnderIstrums SK11:35
279Signe HördegårdhIFK Göteborg Orientering11:37
280Elsa MoqvistLerums SOK11:39
281Tova DuellHestra IF11:41
282Wilma ReinholdssonOK Alehof11:43
283Maja NordenfeltTolered-Utby Ol-klubb11:45
284Ella PetterssonSävedalens AIK11:47
285Audrey HanssonFrölunda OL11:49
286Tova RangertIK Hakarpspojkarna11:51
287Tove Wedberg-KilnäsSjövalla FK11:53

H14

3 070 m, 33 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Simon CorneliussonOK Löftan10:54
Edvin LennartsonUlricehamns OK10:56
Isak NilssonOK Landehof10:58
Melvin AnderssonTolered-Utby Ol-klubb11:00
Marcus LammFrölunda OL11:02
Simon ThörnbladOK Flundrehof11:04
Olle KullmanOK Alehof11:06
Isak ÖhgrenSävedalens AIK11:08
Liam HogedalVänersborgs SK11:10
Carl-Johan StåhlSävedalens AIK11:12
Erik PeterssonTolered-Utby Ol-klubb11:14
Edvin SonedahlOK Landehof11:16
Erik KindlundOK Tranan11:18
Emil GrönroosOK Alehof11:20
Isak SkoglundUlricehamns OK11:22
Linus AlinderSjövalla FK11:24
Arvid PerssonIstrums SK11:26
Jakob BaierTolered-Utby Ol-klubb11:28
Gustav HedlundLerums SOK11:30
Noah TörngrenTolered-Utby Ol-klubb11:32
Elving LomanderUddevalla OK11:34
Johan ErikssonTrollhättans SOK11:36
Fabian AlinderSjövalla FK11:38
Edvin OckbornTrollhättans SOK11:40
Erik SüdhoffBrattås CK11:42
Harry LiderfeltTolered-Utby Ol-klubb11:44
Axel Ström EckerlidSävedalens AIK11:46
Simon GrahnIK Uven11:48
Hannes PerssonFK Herkules11:50
Oscar NystrandOK Klyftamo11:52
Elias NyqvistOK Landehof11:54
Lukas KlangUlricehamns OK11:56
Axel RydgrenTolered-Utby Ol-klubb11:58

D14 Kort

2 520 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Emma AhlénIF Hagen11:03
Hanna SchälinOK Alehof11:05
Ellen ThorssonRyda SK11:07
Alva ÖsterlinSävedalens AIK11:09

H14 Kort

2 280 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
David BergströmFrölunda OL11:01

D12

2 640 m, 14 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Signe AxelssonGöteborg-Majorna OK10:58
Elin NobornIFK Göteborg Orientering11:00
Signe KullmanOK Alehof11:02
Linnéa GrönroosOK Alehof11:04
Elvira LindstenNyköpings OK11:04
Ellen RubendahlFrölunda OL11:06
Selma PerssonFK Herkules11:08
Elin ClaessonOK Landehof11:10
Elvina BergdahlOK Orinto11:12
Frida SkoglundUlricehamns OK11:14
Elin KarlssonOK Landehof11:16
Alice BohlinIFK Göteborg Orientering11:18
Ebba LövgärdOK Alehof11:20
Olivia GustafssonTrollhättans SOK11:22

H12

2 660 m, 24 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Lukas EnglundTrollhättans SOK10:50
Malte AnderssonSjövalla FK10:52
Malte LjungkvistOK Alehof10:54
Daniel Wong LarssonTrollhättans SOK10:56
Hugo CorneliussonOK Löftan10:58
Noah HedenblomSjövalla FK11:00
Gustav AspIFK Göteborg Orientering11:02
Hampus SahlénIF Hagen11:04
Eskil WincklerOK Orinto11:06
Gustav StåhlSävedalens AIK11:08
Anton WincklerOK Orinto11:10
Pontus BergströmFrölunda OL11:12
Gabriel HogedalVänersborgs SK11:14
Felix SvenssonJönköpings OK11:16
Albin TörngrenTolered-Utby Ol-klubb11:18
Filip ValentinGöteborg-Majorna OK11:20
Nore ModénVänersborgs SK11:22
Jarvis HanssonFrölunda OL11:24
Karl Hugo NilssonOK Orinto11:26
Linus ClaessonUlricehamns OK11:28
William JosefssonOK Kullingshof11:30
Nils AndreassonIFK Göteborg Orientering11:32
Jonatan BarthOK Orinto11:34
Gustav RexOK Landehof11:36

D12 Kort

2 190 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Ida SylvanVänersborgs SK11:00
Irene Johansson SeguraGöteborg-Majorna OK11:02

D10

2 010 m, 10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Linnea NilssonOK Landehof11:06
Hilma AxelssonGöteborg-Majorna OK11:08
Elsie HördegårdhIFK Göteborg Orientering11:10
Norah BlomqvistJönköpings OK11:12
Cornelia MellbergOK Kullingshof11:14
Vera BergquistSjövalla FK11:16
Hedvig GrahnIFK Göteborg Orientering11:18
Stina PeterssonTolered-Utby Ol-klubb11:20
Felicia SvenssonJönköpings OK11:22
Lova BergdahlOK Orinto11:24

H10

2 100 m, 22 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Elliot HilmertzOK Orinto10:51
Joakim SöderbomSävedalens AIK10:53
Samuel AlegriaTolered-Utby Ol-klubb10:55
Melvin KallinOK Orinto10:57
Anton ArvidssonBrattås CK10:59
Filip StåhlSävedalens AIK11:01
Oskar GustafssonTrollhättans SOK11:03
Max SylvanVänersborgs SK11:05
Filip BarthOK Orinto11:07
Arild NorbergIF Marin Väst11:09
Emil JohanssonIFK Göteborg Orientering11:11
Jonatan SahlénIF Hagen11:13
Felix AumoKungälvs OK11:15
Alvar HedenblomSjövalla FK11:17
Olle JohanssonIFK Göteborg Orientering11:19
Alexander LindellOK Alehof11:21
Jonathan ThorssonRyda SK11:23
Alexander JohanssonOK Gipen11:25
Ludvig BurvallOK Orinto11:27
Gustav KarlssonUlricehamns OK11:29
Tage LindstenNyköpings OK11:31
Hilding MartinssonLerums SOK11:33

D35

3 550 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Johanna KarlssonUlricehamns OK11:11
Maria PollMölndal Outdoor IF11:13
Emelie SvalinVänersborgs SK11:15

H35

4 350 m, 6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Wojciech WiktorGöteborg-Majorna OK10:58
David AndréGöteborg-Majorna OK11:00
Magnus SödervallIK Gandvik11:02
Daniel SundqvistOK Orinto11:04
Anders FogelbergVästvärmlands OK11:06
Martin SykGöteborgs SK11:08

D40

3 310 m, 12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Ingrid AlinderSjövalla FK11:16
Linda SternöTolered-Utby Ol-klubb11:18
Elinor LindstenNyköpings OK11:20
Annieke GrahnGöteborgs SK11:22
Malin SörstrandIstrums SK11:24
Ida HördegårdhIFK Göteborg Orientering11:26
Linda HedenblomSjövalla FK11:28
Sara NordenfeltTolered-Utby Ol-klubb11:30
Agnes PetterssonSävedalens AIK11:32
Karin BergquistSjövalla FK11:34
Maria PeterssonTolered-Utby Ol-klubb11:36
Liselott SvenssonJönköpings OK11:38

H40

3 870 m, 10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Anders PåhlmanIstrums SK11:02
Magnus VedinTrollhättans SOK11:04
Ingemar MånssonRonneby OK11:06
Magnus AlinderSjövalla FK11:08
Christian NielsenIFK Göteborg Orientering11:10
Sven GranforsOK Landehof11:12
Martin AnderssonSjövalla FK11:14
Stefan AnderssonIstrums SK11:16
Jonas LindstenNyköpings OK11:18
Johan HördegårdhIFK Göteborg Orientering11:20

D45

2 880 m, 25 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Tove EneljungIFK Göteborg Orientering11:06
Karin ThörnbladOK Flundrehof11:08
Sofia GustafssonTrollhättans SOK11:10
Karin NobornIFK Göteborg Orientering11:12
Angelica BrandqvistTibro OK11:14
Ulrika KindlundOK Tranan11:16
Maria PeterssonHalmstad OK11:18
Jenny JohanssonIK Ymer11:20
Christina SüdhoffBrattås CK11:22
Åse SundinSjövalla FK11:24
Helena RangertIK Hakarpspojkarna11:26
Karin KullmanOK Alehof11:28
Mie ÖstlingKungälvs OK11:30
Kajsa NordinUlricehamns OK11:32
Malin WraneHestra IF11:34
Nina AhlénIF Hagen11:36
Anette CarlssonGällstadbygdens SOK11:38
Sofia ÖstenssonOK Tranan11:40
Cathrine DavidsonGöteborg-Majorna OK11:42
Jessica De Groot BoersmaRydboholms SK11:44
Annica BerglundUlricehamns OK11:46
Fredrika ErikssonRyda SK11:48
Ulrika LjungIK Ymer11:50
Anna-Karin RybergOK Klyftamo11:52
Anna LövgärdOK Alehof11:54

H45

3 850 m, 32 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Johan EngebrattGöteborgs SK10:54
Tom NilssonGöteborg-Majorna OK10:56
Conny ErixonOK Kullingshof10:58
Anders HellgrenFrölunda OL11:00
Fredrik KarlssonGöteborg-Majorna OK11:02
Anders GenbergUlricehamns OK11:04
Daniel OlssonDalsjöfors GoIF11:06
Magnus HedmanKungälvs OK11:08
Martin JohanssonHalmstad OK11:10
Greger AhlénIF Hagen11:12
Per BaierTolered-Utby Ol-klubb11:14
Daniel ValentinGöteborg-Majorna OK11:16
Fredrik BergströmFrölunda OL11:18
Anders LövgärdOK Alehof11:20
Carl-Erik FogelstrandRyda SK11:22
Peter AspIFK Göteborg Orientering11:24
Thomas KarlssonOK Landehof11:26
Axel HansonTolered-Utby Ol-klubb11:28
Olof StåhlSävedalens AIK11:30
Roland PeterssonTolered-Utby Ol-klubb11:32
Per CarlssonIF Hagen11:34
Fredrik SvenssonJönköpings OK11:36
Marcus HanssonFrölunda OL11:38
Fredrik DavidsonGöteborg-Majorna OK11:40
Mattias GrahnGöteborgs SK11:42
Niklas SahlénIF Hagen11:44
Patrik JohanssonLerums SOK11:46
Anders LundellGöteborg-Majorna OK11:48
Mika TolonenOK Amne11:50
Stefan NordinUlricehamns OK11:52
Styrbjörn TörngrenTolered-Utby Ol-klubb11:54
Ulf NyqvistOK Landehof11:56

D50

2 910 m, 20 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Ann-Kristin JanssonHjobygdens OK10:59
Karin AnderssonIF Hagen11:01
Anna AsplundKungälvs OK11:03
Carina AnderssonFK Friskus-Varberg11:05
Ann-Kristin SpetzUlricehamns OK11:07
Lena CarlssonSävedalens AIK11:09
Malin ÅrebäckGöteborg-Majorna OK11:11
Helena ErikssonEds SK11:13
Karin TorstenssonFalköpings AIK OK11:15
Kajsa HolmqvistHagaby GoIF Örebro11:17
Eva Lamm-BergströmFrölunda OL11:19
Gun RosendahlIF Marin Väst11:21
Jeanette LarssonFK Friskus-Varberg11:23
Anette BernhedSävedalens AIK11:25
Anna ErikssonOK Landehof11:27
Carina IvarssonOK Kullingshof11:29
Ann ChihaniFK Herkules11:31
Camilla ÖhgrenSävedalens AIK11:33
Malin LammFrölunda OL11:35
Jenny NymanVänersborgs SK11:37

H50

3 500 m, 35 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Lennart BengtssonFalkenbergs OK10:54
Håkan ErikssonTolered-Utby Ol-klubb10:56
Otto PileKFUK-KFUM Göteborg10:58
Thomas GustafssonGöteborg-Majorna OK11:00
Mats HedmanIF Hagen11:02
Thomas AspIFK Göteborg Orientering11:04
Patrik HultGöteborg-Majorna OK11:06
Mikael BergstedtMarkbygdens OK11:08
Johan WettergrenFK Herkules11:10
Peter TorgénIstrums SK11:12
Svante BerglundUlricehamns OK11:14
Bjørn Idar SætranIF Trauma11:16
Niklas SkoogGöteborg-Majorna OK11:18
Kalle WraneSävedalens AIK11:20
Henrik SvenssonUlricehamns OK11:22
Thomas LjungqvistTibro OK11:24
Bo HallbergFalköpings AIK OK11:26
Anders JohanssonGöteborg-Majorna OK11:28
Magnus NiklassonFalköpings AIK OK11:30
Hans LundgrenIK Hakarpspojkarna11:32
Magnus StafstedtFrämmestads IK11:34
Torbjörn GrahnIK Uven11:36
Anders GustafssonFK Friskus-Varberg11:38
Johan ÅbergOK Landehof11:40
Stefan MusslinderFalköpings AIK OK11:42
Stefan L JohanssonKungälvs OK11:44
Patrik FalkGöteborg-Majorna OK11:46
Stefan SpetzUlricehamns OK11:48
Johanes Schulte SüdhoffBrattås CK11:50
Jonas NiklassonFalköpings AIK OK11:52
Graham KempGöteborg-Majorna OK11:54
Henry LarssonBredareds IF11:56
Anders LammFrölunda OL11:58
Bjarne BäcklundIFK Göteborg Orientering12:00
Kjell JohanssonIF Hagen12:02

D55

2 880 m, 14 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Kerstin LarssonIF Hagen11:02
Marie HögstrandMarkbygdens OK11:04
Maria SkogsbergMariestads FK11:06
Britta SahlinVänersborgs SK11:08
Maria BjörklundTrollhättans SOK11:10
Karin HelmertzFrölunda OL11:12
Karin BergdahlIK Uven11:14
Lena ErikssonElfsborg SOK11:16
Annika AasaIK Uven11:18
Catarina ÅkerströmFK Herkules11:20
Annette Falck LarssonVänersborgs SK11:22
Maria WidmarkIF Hagen11:24
Lena ThuressonRydboholms SK11:26
Lena PeterssonOK Alehof11:28

H55

3 380 m, 35 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Anders KjellbergOK Skogsvargarna10:55
Anders LarssonTolered-Utby Ol-klubb10:57
Jan Petter HansenGöteborg-Majorna OK10:59
Ralph KindeTolered-Utby Ol-klubb11:01
Bertil ÅkessonMarkbygdens OK11:03
Börje PerssonOK Alehof11:05
Mats G AnderssonIFK Göteborg Orientering11:07
Roy JohanssonOK Skogsvargarna11:09
Mikael JungbjerGöteborgs SK11:11
Christer BorgGöteborg-Majorna OK11:13
Staffan AsplundKungälvs OK11:15
Per-Arne WahlgrenSjövalla FK11:17
Thomas AttforsSävedalens AIK11:19
Ulf HolstenHestra IF11:21
Arne SääfGudhems IF11:23
Philip MullinsSjövalla FK11:25
Ingvar IvarssonOK Kullingshof11:27
Benjamin ViebkeMalmö OK11:29
Jonas KarlssonMarkbygdens OK11:31
Lars HolmbergIF Hagen11:33
Leif SandahlOK Tyr11:35
Jan-Olof SvenssonHalmstad OK11:37
Pär ClaessonSävedalens AIK11:39
Peter BrämersonTibro OK11:41
Maths CarlssonTolered-Utby Ol-klubb11:43
Jens LindströmTibro OK11:45
Nils-Olof LarssonVänersborgs SK11:47
Hans WedbergSjövalla FK11:49
Stefan OlofssonOK Gisle11:51
Bengt NorrmanTrollhättans SOK11:53
Stig GustafssonIK Ymer11:55
Ulf AlmehedFrölunda OL11:57
Christer CarlssonIK Uven11:59
Håkan ErikssonOK Räven12:01
Göran TörnbergOK Skogsvargarna12:03

D60

2 380 m, 13 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Kerstin SvenssonTrollhättans SOK10:59
Birgitta AnderssonFrämmestads IK11:01
My EngströmIK Stern11:03
Kerstin BurmanKvillebyns SK11:05
Inger WesterbergIF Hagen11:07
Catharina KarlssonTrollhättans SOK11:09
Ingrid SchmiterlöwHjobygdens OK11:11
Margareta NetzTrollhättans SOK11:13
Kerstin AnderssonRyda SK11:15
Pia SvenssonFalköpings AIK OK11:17
Eva Rabe MagnussonIF Hagen11:19
Eva KarlssonUddevalla OK11:21
Gunilla LarssonBredareds IF11:23

H60

3 360 m, 26 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Jan RydénSjövalla FK10:57
Urban LarssonOK Gipen10:59
Tommy RoosFalköpings AIK OK11:01
Stefan O JanssonLerums SOK11:03
Clas BörjessonIK Uven11:05
Mats StrandhagenGöteborg-Majorna OK11:07
Svante AndrénTibro OK11:09
Johan KarlssonTrollhättans SOK11:11
Egon JohanssonOK Tranan11:13
Torsten BacktemanLerums SOK11:15
Bengt NilssonGöteborg-Majorna OK11:17
Pierre KarlssonOK Alehof11:19
Jan SveideFrölunda OL11:21
Asgeir EdvardsenGöteborg-Majorna OK11:23
Bengt-Åke JanssonFrämmestads IK11:25
Magnus AnderssonUlricehamns OK11:27
Jerker NetzTrollhättans SOK11:29
Per-Olof LarssonHestra IF11:31
Hans GarmerGöteborg-Majorna OK11:33
Bernt AnderssonIF Rigor11:35
Thomas KarlssonFrämmestads IK11:37
Anders BjörklundSävedalens AIK11:39
Bengt JonssonHestra IF11:41
Erik SparrevikLerums SOK11:43
Jörgen IvarssonGöteborg-Majorna OK11:45
Lasse JohanssonEds SK11:47

D65

2 340 m, 18 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Marion HallstenUddevalla OK11:00
Ingrid ÖhlundUlricehamns OK11:02
Margareta JohanssonHalmstad OK11:04
Inger JohanssonOK Klyftamo11:06
Karin AxelssonIK Uven11:08
Solveig HedenblomSjövalla FK11:10
Gunilla HogedalVänersborgs SK11:12
Ingrid JessenFrämmestads IK11:14
Lena Rabe JosefssonFjärås AIK11:16
Eva BlomströmIK Stern11:18
Ann-Britt WinnbergIK Trenne Ullared11:20
Evamarie LundahlIF Hagen11:22
Britt-Marie AnderssonOK Amne11:24
Britt-Marie LarssonSOK 6811:26
Kerstin KarlssonTidaholm SOK Sisu11:28
Ing-Marie Brander StrandGöteborg-Majorna OK11:30
Kristina LarssonOK Klyftamo11:32
Monica KnutssonSävedalens AIK11:34

H65

2 920 m, 29 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Matti LindqvistTrollhättans SOK11:05
Lennart JakobssonTibro OK11:07
Arne AlfredssonUddevalla OK11:09
Lars EkbergTrollhättans SOK11:11
Kent ErikssonLerums SOK11:13
Gunnar BejbomUddevalla OK11:15
Stefan HägelmarkFjärås AIK11:17
Mats AnderssonSelånger SOK11:19
Uno MagnussonIF Hagen11:21
Bo AnderssonFalköpings AIK OK11:23
Robert JessenFrämmestads IK11:25
Bengt SvedjebySkattkärrs SOK11:27
Ingvar AnderssonOK Amne11:29
Lars HogedalVänersborgs SK11:31
Börje SundbergOK Gipen11:33
Bengt JonassonGöteborg-Majorna OK11:35
Bengt AnderssonFrämmestads IK11:37
Yngve NilssonOK Gipen11:39
Roland SvenssonOK Skogsstjärnan11:41
Torbjörn OlssonGöteborg-Majorna OK11:43
Björn PetterssonUlricehamns OK11:45
Tommy WesterbergIF Hagen11:47
Roalh KlevelandKvillebyns SK11:49
Bernhard GrenaboHjobygdens OK11:51
Sten BlomströmIK Stern11:53
Stefan MillegårdSävedalens AIK11:55
Sven Erik MolanderTolered-Utby Ol-klubb11:57
Håkan AnderssonMarkbygdens OK11:59
Jan AnderssonFjärås AIK12:01

D70

2 290 m, 16 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Eva HöijeOK Skogsstjärnan11:00
Ingrid Rex WallströmOK Landehof11:02
Ingegerd OlssonOK Alehof11:04
Rosa JohanssonIK Uven11:06
Ulla-Britt OrdasiKungälvs OK11:08
Margareta LarssonOK Njudung11:10
Marianne RosénIK Ymer11:12
Eva HalvarsonOK Kåre11:14
Elisabeth RosénGöteborg-Majorna OK11:16
Lisbeth KarlssonVaggeryds SOK11:18
Maud NilssonHJS-Vansbro OK11:20
Inger LindblomOK Orinto11:22
Kristina JohanssonVänersborgs SK11:24
Inger JönssonIK Ymer11:26
Inger HolmstrandHerrljunga SK Skid o OL11:28
Britt-Marie GrönroosOK Alehof11:30

H70

2 920 m, 37 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Lars-Erik GaddeGöteborg-Majorna OK10:55
Jan FogelbergVästvärmlands OK10:57
Hans CarlstedtSävedalens AIK10:59
Stefan G LarssonOK Njudung11:01
Ingmar OlssonHerrljunga SK Skid o OL11:03
Per-Arne KällénUddevalla OK11:05
Sten HelmertzFrölunda OL11:07
Sören SvenssonSjövalla FK11:09
Bertil KarlssonHjobygdens OK11:11
Olle AdolfssonLerums SOK11:13
Carl-Henry AnderssonOK Orinto11:15
Håkan NilssonMalmö OK11:17
Rune SandbergUddevalla OK11:19
Lennart HermanssonStångenäs AIS11:21
Thomas ÅbergTolered-Utby Ol-klubb11:23
Sture GrytheimElfsborg SOK11:25
Jack GrönroosOK Alehof11:27
Lars PerssonOK Kompassen11:29
Dan JohanssonFjärås AIK11:31
Ronny RagnarssonMarkbygdens OK11:33
Hans LindqvistTrollhättans SOK11:35
Kenneth JohanssonTolered-Utby Ol-klubb11:37
Karl Evert SvenssonIF Hagen11:39
Johnny KarlssonUddevalla OK11:41
Benny IvarssonFjärås AIK11:43
Hans-Gösta BernhardMariestads FK11:45
Håkan OlssonHjobygdens OK11:47
Kjell JeppsonIF Rigor11:49
Håkan WinnbergIK Trenne Ullared11:51
Lennart AnderssonGöteborgs SK11:53
Jan LarssonSävedalens AIK11:55
Stellan HolmstrandHerrljunga SK Skid o OL11:57
Olof KarlssonUddevalla OK11:59
Mats KågesonGöteborg-Majorna OK12:01
Östen ErikssonAvesta OK12:03
Sten OlssonOK Alehof12:05
Torbjörn WikströmOK Orinto12:07

D75

2 150 m, 15 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Lillemor LorénOK Frisene11:01
Ulla LindheIK Stern11:03
Mariann KjellbergBredareds IF11:05
Ingrid HermanssonIK Ymer11:07
Kerstin ErnvidUlricehamns OK11:09
Lena WaernTrollhättans SOK11:11
Elvy BörjessonOK Alehof11:13
Berith IvehagFrämmestads IK11:15
Lillemor HallinOK Landehof11:17
Ann-Catrine AhlströmHjobygdens OK11:19
Birgitta StenströmVänersborgs SK11:21
Britt RangertIK Ymer11:23
Margareta JohanssonTrollhättans SOK11:25
Britta LarssonOK Frisene11:27
Inger GreenSjövalla FK11:29

H75

2 820 m, 20 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Gösta LindqvistOK Löftan10:56
Magne HagströmFrölunda OL10:58
Per-Arne JohanssonVänersborgs SK11:00
Ingemar LindblomOK Orinto11:02
Gösta MalmerIF Marin Väst11:04
Per-Olof JohanssonOK Klyftamo11:06
Lars FinbomOK Landehof11:08
Acke WåhlanderGöteborg-Majorna OK11:10
Ivan ErnvidUlricehamns OK11:12
Karl-Axel JohanssonIK Uven11:14
Lennart HöijeOK Skogsstjärnan11:16
Kenneth RosénGöteborg-Majorna OK11:18
Gunnar BrystHjobygdens OK11:20
Kenneth IvehagFrämmestads IK11:22
Anders SternöTolered-Utby Ol-klubb11:24
Henrik HvoslefIK Stern11:26
Rolf GabrielssonFalköpings AIK OK11:28
Bo LeuchoviusGöteborg-Majorna OK11:30
Dag LorénOK Frisene11:32
Claes GreenSjövalla FK11:34

D80

2 150 m, 9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Gunnel BörjessonIK Uven11:02
Vivi-Anne BylundRydboholms SK11:04
Gull-Britt GrönbergKungälvs OK11:06
Gudrun BromanGöteborg-Majorna OK11:08
Brita SärdquistIK Ymer11:10
Barbro VallinKungälvs OK11:12
Marianne GrahnGöteborgs SK11:14
Eivor Steen-OlssonKungälvs OK11:16
Anne-Catrine PerssonMariestads FK11:18

H80

2 350 m, 6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Leif JohanssonTrollhättans SOK11:20
Atte HeikkiläOK Gipen11:22
Kjell PerssonMariestads FK11:24
Gunnar BylundRydboholms SK11:26
Roland BrandshageSävedalens AIK11:28
Gösta GrahnGöteborgs SK11:30

H85

2 160 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Nils JanssonSkattkärrs SOK11:04
Carl-Henrik HallbergIK Uven11:06
Gösta CederinGöteborg-Majorna OK11:08
Bo ElvingsonHerrljunga SK Skid o OL11:10

Inskolning

1 530 m, 21 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Veronica AnderssonFjärås AIK10:21:22
Signe SvedbergTibro OK10:27:05
Elmer MartinssonLerums SOK10:31:30
Eskil OrjuelaOK Skogshjortarna10:31:50
Perla SvenssonOK Skogshjortarna10:54:45
Gillis JunforsOK Skogshjortarna10:58:23
Linn JunforsOK Skogshjortarna10:58:25
Ellen EkströmOK Gläntan Vessigebro11:01:44
Karl HilmertzOK Orinto11:03:49
Waldemar LarssonHestra IF11:09:54
Otto NilssonGöteborg-Majorna OK11:13:23
Theo AugustssonKinnaströms SK11:18:18
Gustav ThorssonRyda SK11:24:33
Viktoria JohanssonOK Gipen11:26:40
Marius PercivallOK Skogshjortarna11:28:10
Emilia JernbergSjövalla FK11:42:39
Olle EngstrandIFK Göteborg Orientering12:08:20
Elsa EngstrandIFK Göteborg Orientering12:08:22
Klara GörjevikKlubblös12:10:21
Oliver AgrérIK Uven12:12:39
Selma JorlövOK Skogshjortarna12:17:00

U1

2 000 m, 33 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
August LennartsonUlricehamns OK10:42:36
Nils MagnussonOK Skogshjortarna10:54:23
Pennie SvedjenäsOK Skogshjortarna10:54:51
Hannes ModénVänersborgs SK10:55:15
Oskar StenborgLerums SOK10:55:21
Viggo KällbergIFK Göteborg Orientering10:56:40
Vera KällbergIFK Göteborg Orientering10:56:49
Viktor WängrothOK Skogshjortarna11:04:42
Emmy HilmertzOK Orinto11:04:56
Sixten JohanssonOK Kullingshof11:05:03
Arthur JohanssonOK Kullingshof11:05:04
Gunnar HäggmarkMarkbygdens OK11:05:12
Albin PeterssonOK Alehof11:11:30
Ingalisa ÖbergOK Hällen11:11:54
Alma PerssonOK Orinto11:12:47
Amanda  WellnerOK Skogshjortarna11:12:53
Ruben HolmquistGöteborg-Majorna OK11:15:17
Alva BergquistSjövalla FK11:16:20
Matilda CrusellOK Skogshjortarna11:20:19
Henry CrusellOK Skogshjortarna11:20:25
Anton LindellOK Alehof11:21:15
Erik LidénOK Landehof11:24:58
Milton BerggrenOK Skogshjortarna11:32:27
Viktor ZachrissonOK Alehof11:33:42
Märta DuellHestra IF11:43:09
Henny HördegårdhIFK Göteborg Orientering11:49:13
Sally PilbladIFK Göteborg Orientering11:49:16
Doris PilbladIFK Göteborg Orientering11:49:18
Hilda PilbladIFK Göteborg Orientering11:49:20
Linnea SjögrenOK Orinto11:51:29
Adelia BurvallOK Orinto12:06:23
Folke LarssonIstrums SK12:09:45
Algot  LindstenNyköpings OK12:22:14

U2

2 460 m, 17 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Hilda LeanderKlubblös10:27:38
Folke  LeanderKlubblös10:27:40
Nelli RedebrattOK Kullingshof10:44:09
Elin KarlssonLerums SOK10:55:09
Nils HallbergBredareds IF10:58:21
Felicia WraneHestra IF11:00:00
Emilia WängrothOK Skogshjortarna11:04:44
Anton HedlundHestra IF11:07:08
Freja HesselSjövalla FK11:07:33
Vidar NilssonOK Orinto11:12:49
Julius Hellqvist JakobssonOK Orinto11:30:36
Elton  BokgrenIFK Göteborg Orientering11:31:40
Haldan LomanderUddevalla OK11:36:30
Miliam BerggrenOK Skogshjortarna11:39:20
Annie SchröderOK Skogshjortarna11:49:09
Sofia NystrandOK Klyftamo11:54:45
Alva KullmanOK Alehof12:09:59

ÖM 1

2 590 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Rigmor SternöTolered-Utby Ol-klubb10:35:00
Gunnar WaernTrollhättans SOK11:16:28
Lina AdrianssonKlubblös11:19:53

ÖM 3

3 080 m, 33 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Gurjeet SinghOK Gipen10:39:39
Helena KarlssonHjobygdens OK10:44:59
Gunnel HaknertKlubblös10:46:25
Susanne OlssonHerrljunga SK Skid o OL10:48:57
Tomas JanssonHjobygdens OK10:54:14
Hanna HolmquistKlubblös10:58:27
Helena NorbergIF Marin Väst10:59:03
Stephanie BaidaUlricehamns OK10:59:33
Siw PetterssonGöteborg-Majorna OK11:02:10
Sara PetterssonHestra IF11:04:47
Johanna HelgarKlubblös11:06:23
Sara AlfredssonLerums SOK11:06:53
Malin AlfredssonLerums SOK11:06:54
Jonathan HagmanOK Orinto11:09:43
Frida LöfgrenOK Skogshjortarna11:12:23
Arvid BjörnstamOK Skogshjortarna11:13:13
Rolf BååthHestra IF11:15:42
Ylva BjörnstamOK Skogshjortarna11:15:51
Johanna BörjessonFrämmestads IK11:16:46
Hugo KonradssonIK Omega11:17:19
Berit BarkestedtOK Kullingshof11:20:12
Mary LarnerGöteborg-Majorna OK11:23:25
Monica JohanssonOK Gipen11:26:42
Gustav  AnderssonOK Skogshjortarna11:27:42
Jesper LundOK Hammaren11:29:58
Jan WiderströmIK Ymer11:32:15
Lena LarssonSävedalens AIK11:36:08
Albin WraneHestra IF11:36:33
Louise ThorssonRyda SK11:36:38
Lars WiderströmIK Ymer11:42:51
Sigrid LarssonHestra IF11:43:06
Helen KarlssonLerums SOK11:45:31
Frida EkströmOK Gläntan Vessigebro12:17:15

ÖM 5

3 490 m, 57 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Karl-Anton KarlssonUlricehamns OK10:24:06
Lars-Olof RönnqvistOK Löftan10:31:35
Ture ErikssonEds SK10:32:24
Frida RönnqvistOK Löftan10:37:31
Jenny RönnqvistOK Löftan10:42:03
Peter HaknertKlubblös10:46:37
Linda SävenstrandOK Kullingshof10:48:41
Ylva GrönroosOK Alehof10:51:09
Mårten SvenssonOK Gipen10:54:37
Camilla AlexanderssonIK Uven10:55:10
Åse NilssonOK Landehof10:56:54
Annie KamforsOK Kullingshof10:57:11
Primus HäggbomTolered-Utby Ol-klubb10:58:34
Patrik LitzellOK Kullingshof10:58:54
Lisa JohanssonOK Tranan10:59:44
Peter NorbergIF Marin Väst11:01:04
Josefin  BernhedSävedalens AIK11:01:09
Louise ModénVänersborgs SK11:01:20
Anna TimellMarkbygdens OK11:01:26
Malin RobertssonKlubblös11:01:28
Cecilia  LindvallHärlövs IF11:03:22
Elisabeth JonassonOK Orinto11:03:57
Anders BillströmOK Orinto11:05:19
Marie HermanssonOK Kullingshof11:05:47
Lennart SvenssonOK Kullingshof11:07:11
Anton KarlssonUlricehamns OK11:08:34
Rickard BarthOK Orinto11:08:40
Julia SvarfvarSjövalla FK11:09:20
Yvonne SvenssonOK Kullingshof11:09:29
Niklas KamforsOK Kullingshof11:11:44
Maria GrahnElfsborg SOK11:12:02
Eva KilnäsSjövalla FK11:13:38
Birgitta LarssonRyda SK11:14:13
Robert MellbergOK Kullingshof11:14:16
Anton WåhlinBorås GIF11:15:27
Håkan EggertIF Hagen11:16:43
Daniel WincklerOK Orinto11:19:42
Jörgen AdrianssonBorås GIF11:20:21
Victoria BenanderIF Rigor11:20:22
Pia JohanssonIFK Göteborg Orientering11:22:54
Torbjörn NyströmTrollhättans SOK11:24:18
Pia WallinFalköpings AIK OK11:25:40
Jonas LarssonKlubblös11:25:49
Helen JosefssonOK Kullingshof11:27:15
Sandra CervinIFK Göteborg Orientering11:27:32
Ulf ClaessonUlricehamns OK11:30:05
Maria ÅbergOK Landehof11:32:01
Morgan NilssonHestra IF11:32:19
Kerstin OlesundOK Landehof11:38:24
Petter FranssonKlubblös11:41:23
Rickard ÖlanderMarkbygdens OK11:43:51
Johan KarlssonLerums SOK11:44:19
Jessica SvenssonOK Kullingshof11:44:29
Anna LjungkvistIFK Göteborg Orientering11:57:56
Olga BordykKlubblös12:06:26
fJohan AleniusKlubblös12:06:28
Andreas HesselSjövalla FK12:10:16

ÖM 7

2 820 m, 76 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Lisbeth BernhedTolered-Utby Ol-klubb10:37:44
Jan RosénIK Ymer10:41:53
Frida PerssonFK Herkules10:43:09
Inger SundinOK Landehof10:48:25
Charlotte CarlstedtSävedalens AIK10:50:54
Tomas GöransonIK Ymer10:52:52
Magnus SöderbomSävedalens AIK10:53:07
Kent OlaussonOK Orinto10:53:14
Per-Ola JohnssonOK Kullingshof10:54:28
Carina WallgrenIstrums SK10:55:34
Marika Ogrelius EngströmKlubblös10:57:40
Henrik CarlssonIK Uven10:57:44
Eric OlofssonIFK Göteborg Orientering10:57:54
Magnus BåthSOK 6810:58:15
Jan RobertssonOK Mark10:58:43
Markus HögängVästerviks OK11:00:00
Conny SahlinVänersborgs SK11:00:11
Fredrik BackmanOK Tranan11:00:17
Bengt KlassonOK Orinto11:03:38
Kristina Wall JungbjerGöteborgs SK11:04:35
Lotta LemanGöteborgs SK11:05:51
Kjell EhrencronaIFK Göteborg Orientering11:05:57
Åsa GrenaboHjobygdens OK11:06:06
Anders LarssonOK Landehof11:06:18
Sten-Åke NilssonOK Alehof11:06:46
Johanna RönnqvistOK Löftan11:06:56
Tore GunnarssonMarkbygdens OK11:07:03
Helena ErnstsonGöteborgs SK11:07:17
Alexandra HägglinKlubblös11:07:21
Sofia HansonTolered-Utby Ol-klubb11:07:45
Charlotta SvarfvarSjövalla FK11:09:18
Inger UnossonBredareds IF11:10:03
Katarina FränkelIFK Göteborg Orientering11:10:06
Lotta NybergOK Alehof11:10:53
Per-Erik JohanssonKlubblös11:11:38
Karin WahlgrenSjövalla FK11:12:20
Jan UnossonBredareds IF11:12:26
Håkan HagmanOK Orinto11:13:28
Niclas KonradssonIK Omega11:16:10
Jan SonedahlOK Landehof11:16:24
Reinhold ReulOK Orinto11:17:14
Bodil AhlströmTrollhättans SOK11:18:01
Katja Stenström BohlinIFK Göteborg Orientering11:18:24
Lena OlssonKinnaströms SK11:18:30
Jesper AugustssonKinnaströms SK11:18:32
Martin EnströmTrollhättans SOK11:19:11
Pertti HeedOK Orinto11:19:40
Owe TörnrothHjobygdens OK11:19:50
Sara SvenssonTibro OK11:21:13
Viktor ÅkerlindIFK Göteborg Orientering11:21:56
Peter ÖstenssonOK Tranan11:23:02
Rikard AndreassonIFK Göteborg Orientering11:23:33
Kurt ErikssonIFK Göteborg Orientering11:23:57
Maare OllinSävedalens AIK11:25:59
Anna KarlssonSOK 6811:26:03
Jonas SvedbergTibro OK11:26:21
Anna GrahnIK Uven11:26:25
Mattias ModénVänersborgs SK11:26:30
Maria LennartsonUlricehamns OK11:27:44
Gunnel KarlssonSOK 6811:31:01
Ulf StrömSävedalens AIK11:32:40
Anette TolonenOK Amne11:35:23
Katarina AlmehedFrölunda OL11:36:20
Lena Carlsson TellIF Hagen11:38:27
Kenneth ÖhlundIK Ymer11:41:19
Elsa VilhelmssonFalköpings AIK OK11:44:05
Lisa PalmSävedalens AIK11:44:41
Karin SamuelssonIK Ymer11:45:09
Roger HallgrenIFK Göteborg Orientering11:52:58
Kristin SkaarRyda SK11:57:14
Viktor ThorssonRyda SK12:02:27
Ann-Louise EliassonGöteborg-Majorna OK12:04:27
Erik PerssonOK Orinto12:09:47
Anders ErikssonIF Hagen12:14:33
Elisabet HemlinIK Uven12:14:57
Gustav JorlövKlubblös12:20:57

ÖM 8

4 200 m, 53 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Per PerssonFK Herkules10:39:21
Lars KullmanOK Alehof10:49:35
Andreas EnglundOK Denseln10:54:07
Henrik NordholmSävedalens AIK11:01:57
Niklas JohanssonGöteborg-Majorna OK11:02:05
Leif SvenssonOK Tisaren11:02:19
Sara LorénOK Landehof11:03:07
Lars ÖstlingKungälvs OK11:03:13
Magnus CarlstedtSävedalens AIK11:04:33
Tommy StenkvistRyda SK11:04:52
Mattias BillsonVänersborgs SK11:05:49
Simon GöthbergKlubblös11:07:24
Daniel LarssonIFK Göteborg Orientering11:07:51
Jesper SjögrenHestra IF11:08:22
Erik ÖsterlinSävedalens AIK11:09:06
Linus ÅbergTjällmo-Godegårds OK11:09:47
Mats LarssonTrollhättans SOK11:10:23
Magnus Wall JungbjerGöteborgs SK11:10:26
Marita PetterssonKlubblös11:10:30
Peter GrimbeckSävedalens AIK11:11:13
Bo KarlssonTrollhättans SOK11:11:16
Axel JosefssonOK Alehof11:12:41
Karin BorggrenGöteborg-Majorna OK11:15:22
Mattihas KjellFrämmestads IK11:16:37
Joakim RingsgårdKlubblös11:16:48
Anders LarssonVänersborgs SK11:17:57
Anton KarlssonOK Kullingshof11:19:34
Johan TykessonRävetofta OK11:21:38
Helena BengtssonSävedalens AIK11:24:36
Linnéa CreaserSävedalens AIK11:24:52
Johan LidénOK Landehof11:25:00
Fredrik HöökOK Skogshjortarna11:26:27
Stefan MårtenssonFrölunda OL11:29:02
Erik ÖstlingKungälvs OK11:30:13
Lennart WiderströmIK Ymer11:33:56
Jenny JohanssonIFK Göteborg Orientering11:34:20
Göran OlesundOK Landehof11:34:48
Magnus BergOK Skogshjortarna11:39:01
Niklas ÖsterlundUlricehamns OK11:39:51
Peter LöblinKlubblös11:40:14
Pernilla NilssonSävedalens AIK11:40:30
Peter TörnqvistKlubblös11:42:59
Anders JernbergSjövalla FK11:43:03
Lars AxviLerums SOK11:44:35
Gabriella RydgrenTolered-Utby Ol-klubb11:48:32
Henrik SahlbergIFK Göteborg Orientering11:52:10
Lars-Olof LannfeltOK Skogshjortarna11:56:53
Patrik IsakssonKlubblös11:58:02
Andreas EklundGöteborg-Majorna OK12:01:21
Peter ÖbergOK Hällen12:02:39
Tobias LindellOK Alehof12:05:00
Gustav HolmquistGöteborg-Majorna OK12:07:15
Oskar SvarfvarSjövalla FK12:23:23

ÖM Trail Medel

4 390 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Lennart NymanVänersborgs SK11:04:58
Soifie JohanssonOK Tranan11:05:42
Johan SvenssonTolered-Utby Ol-klubb11:07:14

Annonser