Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Jönköpings OK

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Jönköpings OK
Arrangörsorganisation: Jönköpings OK
Datum: söndag 18 augusti 2019

D21

3 820 m, 20 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
8080198Sanna FastEksjö SOK09:56
452707Kajsa Den BraverOK Gränsen09:58
523243Karin BjörnlingerUlricehamns OK10:43
330970Stina ErikssonJönköpings OK10:45
420189Alice StenquistOK 64 Torpa10:47
8377377Viktoria TingströmGöteborg-Majorna OK10:49
780630Anette CarlssonIK Hakarpspojkarna10:51
9912211Elise JosefssonOK Pan-Kristianstad10:53
7010702Linnea SkalbergBredaryds SOK10:55
985018Agnes BerglundUlricehamns OK10:57
8020314Therese NilssonOK Österåker10:59
950530Moa SvenssonNässjö OK11:01
452787Alma HaagOK Gränsen11:03
8030797Gabriella GustafssonIK Hakarpspojkarna11:05
8189102Moa AlsiöIF Hagen11:07
2103679Hana FukalovaOrientacni Beh Opava11:09
943316Kajsa SpetzUlricehamns OK11:11
9000202Stina JohanssonOK Bävern11:13
52386Inda Garin FolkegårdSträngnäs-Malmby OL11:15
8140649Louise BeechIK Hakarpspojkarna11:17

H21

5 250 m, 20 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1423496Ragnar SigurgeirssonIK Vista09:59
8075969Karl PetersénOK Njudung10:01
9961212Moltas ViebkeMalmö OK10:03
515123Jaromir MielecOrientacni Beh Opava10:05
989898Thomas AspIFK Göteborg Orientering10:07
1940513Adam GranstedtIK Hakarpspojkarna10:09
28210Per SternerOK Gränsen10:11
882011Martin HederskogKalmar OK10:15
8137836Albin AlsiöIF Hagen10:17
555657Måns FaxénVäxjö OK10:19
8171215Daniel AttåsOK Tisaren10:21
7960600Daniel SahlinNässjö OK10:23
1000524Simon BjörnehällOK Gränsen10:25
8191275Per ThunbergOK Vivill10:27
7880210Lars LundströmIF Hallby SOK10:31
8656686Filip HadacOrientacni Beh Opava10:33
8160909Joel NilssonIFK Göteborg Orientering10:35
719000Lukas GranstedtIK Hakarpspojkarna10:37
2077543Daniel HåkanssonOK Gränsen10:39
8278180Andreas SamuelssonOK Vivill10:41

H18

3 820 m, 6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
8010829Linus LundbergOK Bävern11:48
8020210Ludvig CarlbomUlricehamns OK11:52
7543288Albin TollOK Njudung11:54
8656577Jiri KostkaOrientacni Beh Opava11:56
8291102Mattis NilssonNAIS Orienteringsklubb11:58
9010102Olle BergstedtMarkbygdens OK12:00

D16

3 630 m, 11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
8040331Tilda HagelbergEksjö SOK11:00
8031002Moa WallenborgLunds OK11:02
8656710Bara PachmannovaOrientacni Beh Opava11:04
8040326Julia WesthMullsjö SOK11:06
8040621Andrea LundellIF Hallby SOK11:08
9040921Ida RosjöJönköpings OK11:10
8004313Anna KovalcikovaOrientacni Beh Opava11:12
8237648Hanna AlsiöIF Hagen11:14
2104204Malva JönssonKalmar OK11:16
8004330Karolina KlechovaOrientacni Beh Opava11:20
2119352Matilda AspIFK Göteborg Orientering11:22

H16

3 630 m, 9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
8004316Vit CechKarlskrona SOK11:35
9001224Albin HjellströmIK Hakarpspojkarna11:37
8039596David AlménVänersborgs SK11:39
8150909Kasper VemdalMullsjö SOK11:41
9041027Emil LarssonOK Tisaren11:43
1420191Albin GenbergUlricehamns OK11:45
951105Linus NilssonOK Österåker11:47
8656684Adam ValikOrientacni Beh Opava11:49
8200517Simon WesthMullsjö SOK11:51

D14

3 030 m, 21 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
8060208Alva HagelbergEksjö SOK10:10
8050710Linn BjörneldKalmar OK10:12
7960602Linda SahlinNässjö OK10:14
2077512Moa DahlsonOK Gränsen10:16
8000238Magdalena CetlovaOrientacni Beh Opava10:18
8070412Irma WesthMullsjö SOK10:20
9050814Emma OlinIK Hakarpspojkarna10:22
9050510Alice HallOK Bävern10:24
2122075Moa SälebyNässjö OK10:26
1422640Anna GenbergUlricehamns OK10:28
8033214Katka PachmannovaOrientacni Beh Opava10:30
8050326Tuva ÖstangårdGamleby OK10:32
449751Clara LövgärdOK Alehof10:36
2075322Smilla LennartssonNässjö OK10:38
441627Tilda SundkvistOK Gränsen10:40
8660378Barbora HolasovaOrientacni Beh Opava10:42
1070516Moa VemdalMullsjö SOK10:44
7621829Pia EliassonIK Hakarpspojkarna10:46
2095452Tuva JohanssonNässjö OK10:48
2077566Ida KarlssonOK Gränsen10:50
8648623Natalie GalloOrientacni Beh Opava10:52

H14

3 030 m, 9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
347490Oskar KarlssonBredaryds SOK09:59
8200511Aron MolanderOK Gränsen11:42
27749Martin ErikssonAnnebergs GIF11:44
8297890Viggo WulffOK Gränsen11:48
8200526Elias ThunbergOK Vivill11:50
7060707Felix FrykfeldtIK Hakarpspojkarna11:52
441688Elias DahlqvistOK Gränsen11:54
8470155Wilhelm KarmetunOK Njudung11:56
1422635Lukas KlangUlricehamns OK11:58

D12

2 820 m, 13 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2075312Tilde LennartssonNässjö OK09:56
8646071Frida AhlOK Norrvirdarna11:01
9080623Elsa HallOK Bävern11:05
2061213Iris MøllerOK Sorø11:07
2091596Karolina CetlovaOrientacni Beh Opava11:09
8200811Vera DahlbergJönköpings OK11:11
2078090Ebba StenhagNässjö OK11:13
1496586Siri RehnGränna-Bygdens OK11:15
8071020My WallenborgLunds OK11:17
9454776Linnéa EdvardssonEksjö SOK11:19
8004292Alena KovalcikovaOrientacni Beh Opava11:21
8078008Hilma TrofastJönköpings OK11:23
2054962Ebba LövgärdOK Alehof11:25

H12

2 820 m, 16 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
9080104Anton KarlssonUlricehamns OK09:58
248538Jack AnderssonVaggeryds SOK10:27
8080128Tage MöllerströmJönköpings OK10:29
887599Mads Ottar JespersenOK Sorø10:31
2104320Luka UzurBodafors OK10:33
9672008Melker CarlssonIK Hakarpspojkarna10:35
8648624Ondrej GalloOrientacni Beh Opava10:37
1555011Elliott RehnGränna-Bygdens OK10:39
8103022Måns DjärvJönköpings OK10:41
8139495Rasmus SternerOK Gränsen10:43
7206298Teo PalmérUlricehamns OK10:45
1892504Mose GrafströmAttunda OK10:47
451205Gustav AspIFK Göteborg Orientering10:49
8214559Walter BlomqvistJönköpings OK10:51
8080120Hannes HolmbergOK Gränsen10:53
8004291Viktor CechOrientacni Beh Opava10:57

D12 Kort

2 340 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2138858Alice UllertegJönköpings OK10:48

H12 Kort

2 340 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
443518Albin ThunbergOK Vivill10:54
441660Linus FogelströmOK Gränsen10:56

D10

2 340 m, 9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
787341Edith PalmérJönköpings OK09:57
1100106Elsa AxelssonOK Norrvirdarna10:04
2105238Camille Friis SchebyOK Sorø10:06
8201008Lovisa DahlbergJönköpings OK10:08
7120325Vera WesthMullsjö SOK10:12
2138900Agnes OlssonJönköpings OK10:14
1090411Alma EreltOK Norrvirdarna10:16
8110508Felicia SvenssonJönköpings OK10:18
8078010Alma TrofastJönköpings OK10:20

H10

2 340 m, 9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
12413Alfred MartinssonJönköpings OK10:24
858500Anton FaxénVäxjö OK10:26
2083980Theo RydénMullsjö SOK10:28
7110601Harald CarlssonIK Hakarpspojkarna10:30
1110602Erik AhlOK Norrvirdarna10:32
2077580Emil SternerOK Gränsen10:34
7003005Petr KovalcikOrientacni Beh Opava10:40
1108051Albert AxelssonOK Norrvirdarna10:42
2077516Calle DahlsonOK Gränsen10:44

D35

3 820 m, 11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
25459Anna KarlssonBredaryds SOK09:59
1770409Elin TudénIK Hakarpspojkarna11:24
8070912Elisabeth HagelbergEksjö SOK11:26
421291Camilla TinglöfOK Gränsen11:28
7206309Lina PalmérUlricehamns OK11:30
800224Emma FaxénVäxjö OK11:32
452741Catrin MolanderOK Gränsen11:36
7841211Katarina ÖstbergBredaryds SOK11:38
28659Susanne AxelssonVaggeryds SOK11:42
2075452Sara WulffOK Gränsen11:44
9750225Kajsa NiemiEmmaboda Verda OK11:46

H35

4 690 m, 8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
246165Jon PeterssonIK Hakarpspojkarna09:57
1697827Mattias RehnGränna-Bygdens OK11:12
36876Kalle FranzénSOK Aneby11:16
9800222Mikael HallOK Bävern11:18
8004329Juraj BencurOrientacni Beh Opava11:20
202453Andreas ClaessonOK Kullingshof11:22
442324Jari HuttunenSOK Aneby11:24
1033076Patrick EricsonMullsjö SOK11:26

D45

3 410 m, 16 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
17893Sari HåkanssonOK Gränsen10:50
2077916Anna LennartssonNässjö OK10:52
699331Susanne WallenborgLunds OK10:56
52385Anna FolkegårdSträngnäs-Malmby OL10:58
512464Kajsa NordinUlricehamns OK11:00
2147802Camilla DahlsonOK Gränsen11:02
9740509Anna OlinIK Hakarpspojkarna11:04
981936Karin NorlanderOK Nackhe11:06
11519Anna LövgärdOK Alehof11:08
9070569Monika HjellströmGränna-Bygdens OK11:10
435833Annica BerglundUlricehamns OK11:12
245899Helena LindmanOK Gränsen11:14
8131823Åsa AlsiöIF Hagen11:16
2107437Karin Rahm BjörneldKalmar OK11:18
7011222Hanne FoghFSK Orientering11:20
7650515Ann-Kristin SpetzUlricehamns OK11:22

H45

4 280 m, 34 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
259237Lars WistedtBoxholm-Mjölby OL09:57
680309Peter JacobssonIK Hakarpspojkarna10:01
8656547Tomas CechOrientacni Beh Opava10:03
8171167Anders JohanssonNAIS Orienteringsklubb10:05
8121068Mats HolmbergOK Gränsen10:07
437363Niklas ErikssonBodafors OK10:09
7203833Daniel AxelssonMålilla OK10:11
740100Daniel GustafssonIK Hakarpspojkarna10:13
7730821Joakim KarmetunOK Njudung10:15
8620952Jesper Munch JespersenOK Sorø10:17
441649Thomas PerssonOK Gränsen10:19
9997799Anders AhlOK Norrvirdarna10:21
2088941Anders GenbergUlricehamns OK10:23
9200662Markus OlinIK Hakarpspojkarna10:25
8656723Miroslav HadacOrientacni Beh Opava10:27
7640349Fredrik MouchardIF Hallby SOK10:29
441669Urban MolanderOK Gränsen10:31
2095203Anders LövgärdOK Alehof10:33
25104Anders RyvalliusIK Hakarpspojkarna10:37
9730625Dan LarssonOK Tisaren10:39
1406280Kåre SørensenOK Sorø10:41
1710923Tomas FridénOK Gränsen10:43
17694Mikael ÖrnOK Bävern10:45
435830Svante BerglundUlricehamns OK10:47
2119897Joakim SpångbergIK Hakarpspojkarna10:49
2085619Tomas KovalcikOrientacni Beh Opava10:51
504395Morten HassOK Sorø10:53
2147830Sven-Eric DahlsonOK Gränsen10:55
9029707Andreas NiemiEmmaboda Verda OK10:57
8090331Magnus WallenborgLunds OK10:59
1010031Klas KarlssonIK Hakarpspojkarna11:01
7171066Kristian Kærsgaard HansenOK Sorø11:03
452711Tobias Den BraverOK Gränsen11:05
7650104Stefan SpetzUlricehamns OK11:07

D55

3 410 m, 15 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
344415Ann-Christine LööfEksjö SOK11:21
27736Carina Rosén ErikssonAnnebergs GIF11:23
591003Karin ErnfridssonOK 64 Torpa11:25
409705Maria AnderssonBredaryds SOK11:27
2123869Liselott SigbyIK Vista11:31
27979Ann-Marie AnderssonTenhults SOK11:33
341878Marianne RosgrenOK Njudung11:35
2063393Monica HenrikssonEksjö SOK11:37
27747Camilla RosénAnnebergs GIF11:39
610907Kerstin SegerssonOK 64 Torpa11:41
1178107Kristina JohanssonBredaryds SOK11:43
249613Katarina SjöholmMullsjö SOK11:45
7630326Marita FilipssonMarkaryds FK11:47
642421Pia Käck FritzellGudhems IF11:49
204440Pia LundbergOK Bävern11:51

H55

3 820 m, 24 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
620321Bengt AnderssonTenhults SOK10:00
8000816Magnus AnderssonUlricehamns OK10:02
18603Ola AllvinIK Hakarpspojkarna10:04
9581202Jörgen IvarssonGöteborg-Majorna OK10:06
7631227Håkan SvenssonBredaryds SOK10:08
1080919Tomas AnderssonVänersborgs SK10:10
2077554Lars KarlssonOK Gränsen10:12
860614Tommy LjungdahlIK Hakarpspojkarna10:14
8337777Clas BörjessonIK Uven10:16
9005068Stefan OlofssonOK Gisle10:18
216598Jan-Olov ErikssonAnnebergs GIF10:20
961018Magnus JoelssonSOK 6810:22
353529Bengt PeterssonIK Hakarpspojkarna10:24
9895435Benjamin ViebkeMalmö OK10:26
9600322Leif SandahlOK Tyr10:28
17691Evert JohanssonOK Bävern10:30
530604Jan LenhammarOK Gränsen10:32
1560511Svante BjurgrenIK Hakarpspojkarna10:34
234493Hans GarmerGöteborg-Majorna OK10:36
1178104Stefan JohanssonBredaryds SOK10:38
441689Anders FogelströmOK Gränsen10:40
1561110Kurt SvenssonIK Hakarpspojkarna10:42
8648546Jan PerinkaOrientacni Beh Opava10:46
1553158Bengt OlssonIK Hakarpspojkarna10:48

D65

2 410 m, 12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
18609Lena BarkestamIK Hakarpspojkarna11:09
9521016Kerstin HjalmarssonEmmaboda Verda OK11:11
540504Monica MartinssonOK Tranan11:13
727645Margareta LarssonOK Njudung11:15
41507Ann-Britt WinnbergIK Trenne Ullared11:17
28151Ann-Britt LingforsIF Hallby SOK11:19
8201905Lisbeth KarlssonVaggeryds SOK11:21
540127Susanne DittmerIK Hakarpspojkarna11:23
9510605Lena SöderbergOK Skogsfalken11:25
44556Inger HolmstrandHerrljunga SK Skid o OL11:29
228023Margareta SchölinTockarps IK11:31
30802Kristina JohanssonMullsjö SOK11:33

H65

3 290 m, 35 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
8480228Kjell-Åke NilssonUlricehamns OK10:00
18676Per LindgrenIK Hakarpspojkarna10:02
247544Bengt JohanssonOK Skogshjortarna10:04
27743Göran DehlinAnnebergs GIF10:06
8420823Lars GrehnMullsjö SOK10:08
1402373Håkan WinnbergIK Trenne Ullared10:10
14651Magnus RehnSävedalens AIK10:12
2087075Hans BredhIK Hakarpspojkarna10:14
8000667Roland NilssonSOK Viljan10:16
29394Bo-Gunnar JosefssonNässjö OK10:18
9530916Arne AnderssonBredaryds SOK10:20
526837Hans TrofastTenhults SOK10:22
7530413Björn PetterssonUlricehamns OK10:24
1500322Klas BjörkIK Hakarpspojkarna10:26
205295Rainer ScholzIK Vista10:28
29814Stellan AhnströmForserums SOK10:30
7207947Kim FolanderFSK Orientering10:32
42495Arne JohanssonOK Ravinen10:34
9450325Stefan G LarssonOK Njudung10:36
504810Staffan DittmerIK Hakarpspojkarna10:38
9189469Hans SvensonSOK Viljan10:40
7480704Bill SchölinTockarps IK10:42
249615Thomas SjöholmMullsjö SOK10:44
7203832Leif AxelssonMålilla OK10:46
33625Roland BomanUlricehamns OK10:48
2139012Gunnar EckertIK Hakarpspojkarna10:50
7471222Karl-Evert AnnegårdSOK Viljan10:52
9471101Ronny HjalmarssonEmmaboda Verda OK10:54
890406Kjell MartinssonOK Tranan10:56
27959Stefan ElmquistTenhults SOK10:58
36860Lars-Inge AnderssonOK Räven11:00
441288Sonny AnderssonIK Hakarpspojkarna11:02
520101Göran SvensonSOK Viljan11:04
27461Ingemar KyhlbergForserums SOK11:06
30357Lennart AnderssonOK Orion11:08

D75

2 330 m, 12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
37365Berith IvehagFrämmestads IK10:01
7206830Kaarina VoudinmäkiMullsjö SOK10:03
18041Elisabeth KimellGotlands Bro OK10:05
10313Siv EkelöfVärend GN OL10:07
8652919Gunnel BörjessonIK Uven10:09
451423Bernice AntonssonFK Friskus-Varberg10:11
29382Kerstin GunnarssonNässjö OK10:13
8250204Ulla NilssonSOK Viljan10:15
9431010Ingrid HermanssonIK Ymer10:19
10316Eva BergstrandVärend GN OL10:21
1040141Mariann KjellbergBredareds IF10:23
205289Ann-Britt BjörnlingerIK Vista10:25

H75

2 950 m, 29 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
501513Dag LorénOK Frisene10:56
18406Bengt OlssonMarkbygdens OK10:58
7750921Torild BornetunSkillingaryds FK11:02
10312Erling EkelöfVärend GN OL11:04
28313Reine FriskVaggeryds SOK11:06
37384Kenneth IvehagFrämmestads IK11:08
505535Ronny AnderssonOK Skogshjortarna11:10
7430903Göran LillieströmSOK Aneby11:12
262668Ivan ErnvidUlricehamns OK11:14
7061028Bernt PeterssonAlvesta SOK11:16
1441104Åke EckerbomIFK Sävsjö11:18
345319Arne SvenssonOK Njudung11:20
353538Gunnar AnderssonIK Vista11:22
10315John-Erik BergstrandVärend GN OL11:24
9420318Lennart SturessonVästerviks OK11:26
17543Gerth SällströmLessebo OK11:28
7542091Kalle JohanssonOK Skogshjortarna11:30
245832Rune GunnarssonNässjö OK11:32
7206820Toivo VoudinmäkiMullsjö SOK11:34
29815Alf OlssonForserums SOK11:36
27739Roland SandahlAnnebergs GIF11:38
17994Göran JanssonGränna-Bygdens OK11:40
7202810Lars-Åke ClaessonSkillingaryds FK11:42
263097Göran ThourVärend GN OL11:44
28328Bernt EkfeldtVaggeryds SOK11:46
30674Rolf GabrielssonFalköpings AIK OK11:48
355805Lars JohanssonOK Skogshjortarna11:50
17111Karl-Gerhard RamdeSOK Aneby11:52
2083995Sven Erik SjöholmMullsjö SOK11:54

H85

2 330 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2048770Tore JohanssonSOK Aneby10:00

Inskolning

1 700 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
28084Alina NordLekeryd-Svarttorps SK09:33:47
2138860Lilly AnderssonJönköpings OK10:44:49
2138854Sigge AronssonJönköpings OK10:57:07

U1

1 890 m, 11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
9787341Liv SveningssonJönköpings OK09:33:16
2138869Ester UllertegJönköpings OK09:33:42
451705Elias SkillermarkEksjö SOK09:44:54
2138860Loui StarkSol Tranås09:47:16
1138209Stella SjöholmOK Norrvirdarna09:48:20
2139006Elric SonnerfjordJönköpings OK09:55:21
1211200Thea TudénIK Hakarpspojkarna10:03:05
344408Fabian NordstrandIFK Stockaryd10:21:12
7120217Jens EliassonIK Hakarpspojkarna10:32:18
2138879Oskar AnderssonJönköpings OK10:44:42
1110405Bo MöllerströmJönköpings OK11:51:17

U2

2 340 m, 10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
7873515Theo KronmarkerMullsjö SOK09:39:01
1120905Emil EreltOK Norrvirdarna09:48:10
1100309Leon SjöholmOK Norrvirdarna09:50:57
423205Elise JohanssonNässjö OK10:03:28
443517Sixten ThunbergOK Vivill10:19:20
2420590Elsa FrykfeldtIK Hakarpspojkarna10:26:25
1100510Assar Rosén ThelinJönköpings OK10:46:59
2075497Malte StenhagNässjö OK11:04:44
28882Kasper KarlssonJönköpings OK11:07:45
1130227Alma FaxénVäxjö OK

Öppen 1

2 340 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
28139Alina NilssonIK Vista10:42:05
16590Petra NilssonNAIS Orienteringsklubb11:01:58

Öppen 3

2 820 m, 13 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
7721216Cecilia KronmarkerMullsjö SOK09:38:09
2104470Elisabeth HenningssonOK Gisle10:04:14
25756Lena NilssonUlricehamns OK10:09:21
858890Majvie AnnegårdSOK Viljan10:10:48
17896Anna BjörnehällOK Gränsen10:14:34
28230Gunnar GrönkvistBottnaryds IF10:16:59
409297Mikael SvenningssonJönköpings OK10:17:58
2088984Barbro NilssonAlvesta SOK10:22:15
1848484Sara SjöholmOK Norrvirdarna10:35:14
2138892Dick UllertegJönköpings OK10:36:27
1081214Åsa AhlOK Norrvirdarna10:42:34
2420570Wilhelm LärnevikIK Hakarpspojkarna11:39:38
7579434Karin FrykfeldtIK Hakarpspojkarna11:39:39

Öppen 5

3 030 m, 27 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
36854Johanna AnderssonSOK Aneby09:31:13
226495Helena AnderssonSOK Aneby09:35:05
2138884Kerstin LiljaBredaryds SOK09:52:43
442351Henrik EkwurtzelVaggeryds SOK09:52:58
7206810David WesthMullsjö SOK09:53:17
2138876Karin BengtssonBredaryds SOK09:54:59
2138864Julia BjuvensjöBredaryds SOK09:55:02
17518Ylva HolmqvistOK 64 Torpa10:00:23
2093525Isak HenningssonOK Gisle10:04:12
542000Julia ThuressonBurseryds IF10:07:44
2112541Carina WennblomJönköpings OK10:19:23
354069Maja NordinUlricehamns OK10:20:04
353521Yvonne EckertIK Hakarpspojkarna10:20:54
349855Jan EliassonTenhults SOK10:25:16
27997Julia NayströKlubblös10:29:46
2138882Filip WessmanKlubblös10:35:21
1975107Fredrik EreltOK Norrvirdarna10:39:44
1811121Pontus SjöholmOK Norrvirdarna10:44:25
41879Monica LaageGudhems IF10:49:36
450270Lena NilssonOK Österåker10:54:43
2095134Jörgen StenhagNässjö OK11:00:34
15821Sebastian SundbergOK Skogshjortarna11:02:15
403477Victoria LindénGränna-Bygdens OK11:11:02
2119360Jeanette RingbergBredaryds SOK11:14:07
2078071Charlotte StenhagNässjö OK11:17:39
9770417Anders EdvardssonEksjö SOK11:19:06
988150Jessica ElmerssonOK Bävern11:21:28

Öppen 7

2 950 m, 32 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
691030Dennis PerssonVäxjö OK09:30:21
227235Christer AnderssonSOK Aneby09:31:36
2138859Anna GöranssonKlubblös09:43:31
2062764Henrik StjernmanIK Hakarpspojkarna09:43:52
11518Fredrik SkillermarkOK 64 Torpa09:45:58
246196Sven-Åke KarlssonIK Hakarpspojkarna09:55:04
202571Peter SahlinNässjö OK10:02:24
650723Jan ThuressonBurseryds IF10:04:28
36863Andreas BerggrenSOK Aneby10:06:01
1967083Lena ThuressonBurseryds IF10:07:47
330881Jan FranssonJönköpings OK10:09:02
7201367Ulf PerssonBottnaryds IF10:11:02
2107152Walter BodinGällstadbygdens SOK10:15:28
352988Morgan BodinGällstadbygdens SOK10:15:29
9101918Oscar OlinIK Hakarpspojkarna10:15:47
2138877Jimmy EkströmSOK Aneby10:16:42
1790521Mats FridénOK Gränsen10:17:28
443516Ida ThunbergOK Vivill10:19:24
351748Jan-Eric RemängMullsjö SOK10:21:03
28372Karin EmmanuelssonBredaryds SOK10:23:50
37647Rune AhlanderJönköpings OK10:26:03
409704Nils-Åke EmmanuelssonBredaryds SOK10:26:37
1930994Samuel OlssonIK Hakarpspojkarna10:36:48
343838Sven NilssonIK Vista10:41:47
2059938Pia ÖstangårdGamleby OK10:42:12
1061975Sigrid VemdahlMullsjö SOK10:53:11
245855Atakilte BeyeneOK Gränsen10:53:49
17892Håkan HåkanssonOK Gränsen10:54:09
8631589Tine Friis SchebyOK Sorø11:11:09
2117591Mikael SchebyOK Sorø11:11:11
9101429Dennis TollOK Njudung11:30:17
9100202Patrik CarlbomUlricehamns OK11:39:05

Öppen 8

4 690 m, 26 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
9731011Mattias GunnarssonBredaryds SOK09:34:55
600708Christer MannfolkUlricehamns OK09:39:18
8020605Nicolina MobergOK Tyr09:49:09
9020728Agnes LindblomMalmö OK09:52:16
519094Anton GunnarssonBredaryds SOK09:56:26
433608Stefan Karlsson AlsiöIF Hagen10:01:56
801110Jakob IngströmIK Hakarpspojkarna10:10:54
1850913Johannes AxelssonOK Norrvirdarna10:16:36
9102161Nicklas EnlundGamleby OK10:16:50
231175Lars FredrikssonIK Hakarpspojkarna10:17:31
450615Daniel JohanssonNässjö OK10:17:47
2260716Pontus KronmarkerMullsjö SOK10:29:02
2132119Emeli GrafströmAttunda OK10:42:25
687522Krister RosjöJönköpings OK10:44:37
17451Sara RosengrenOK Gränsen10:45:15
1061055Daniel SonnerfjordJönköpings OK10:46:28
9660611Philip HjellströmGränna-Bygdens OK10:47:46
810501Per HultJönköpings OK10:58:50
9555556Josh BeechEspoon Suunta11:03:00
680920Niclas NilssonOK Österåker11:03:13
204708Christian EricssonEksjö Garnisons IF11:16:48
403472Conny SimonssonGränna-Bygdens OK11:17:17
7670531Ingvar ÅkessonIFK Göteborg Orientering11:22:26
8195204Lennart GustafssonJönköpings OK11:24:26
2138861Eric DahlqvistOK Gränsen11:37:34
1410794Stig MøllerOK Sorø

Annonser