Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Park Tour Värmland (PTV) - Deltävling 2

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Park Tour Värmland (PTV) - Deltävling 2
Arrangörsorganisation: OK Älgen
Datum: tisdag 15 maj 2018

Herrar Lång

2 700 m, 42 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Niclas MobergOK Tyr18:00:00
Lars NordströmKils OK18:00:00
Albin SigbyOK Tyr18:00:00
Jonas BergenfurSkattkärrs SOK18:04:36
Johan SöderlundOK Tyr18:06:04
Ulf MellerdalKils OK18:18:32
Fredrik NordströmOK Älgen18:24:02
Olof SkoglundKils OK18:24:46
Mikael RööhsSkattkärrs SOK18:25:17
Leif SalinOK Tyr18:26:30
Jonas UllerKlubblös18:26:57
Matthias Kalle DalheimerIK Vikings OK18:27:59
Anton UllerKils OK18:28:27
Mikael LindOK Tyr18:29:26
Elias LarssonIK Vikings OK18:29:54
Ulf SkoglundKils OK18:30:25
Lars AnderssonOK Tyr18:30:55
Mattias JohannesdalSkattkärrs SOK18:31:56
Sverre WikströmOK Tyr18:32:45
Christer SkoogKils OK18:34:02
Anders HedqvistEksjö Garnisons IF18:34:24
Thomas BomanSkattkärrs SOK18:35:24
Viktor SkoogKils OK18:36:27
Lars HolmgårdKils OK18:37:27
Mattias PerssonOK Tyr18:39:06
Alexander MobergOK Tyr18:40:08
Daniel BrohedeOK Tyr18:40:58
Jonas SamuelssonLustens OK18:41:55
Magnus AlbinssonOK Tyr18:42:26
Jörgen GranefeltOK Tyr18:42:59
Ulf NordzellOK Djerf18:44:47
Alexander JanssonOK Djerf18:47:39
Fredrik EkströmOK Tyr18:48:38
Oskar JohanssonVästvärmlands OK18:48:54
Mikael AlfredssonOK Tyr18:49:21
Sixten WestlundOK Tyr18:51:22
Mats BergenfurIK Vikings OK18:51:55
Gustav PermanOK Tyr18:53:01
Johan WennermarkOK Orion18:54:42
Isak WikströmOK Tyr18:57:37
Rasmus PetterssonOK Djerf18:57:57
Fredrik HaneOK Tyr18:58:16

Damer Lång

2 700 m, 26 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Ann HyvönenSkattkärrs SOK18:13:43
Amanda MellerdalKils OK18:18:56
Lina UllerKils OK18:25:35
Anna UllerKils OK18:27:25
Lottie LindOK Tyr18:29:03
Julia ForsgrenOK Tyr18:33:14
Sofia HolmgårdKils OK18:38:12
Nicolina MobergOK Tyr18:43:21
Amanda AlfredssonOK Tyr18:43:58
Ella NordströmKils OK18:44:23
Anna JanssonOK Djerf18:46:46
Tove OrdqvistKils OK18:47:12
Linn AnderssonOK Tyr18:49:56
Eva-Lill BergenfurIK Vikings OK18:50:23
Johanna KindlundOK Tyr18:50:55
Elin BlomkvistSkattkärrs SOK18:52:27
Jenny NybergSkattkärrs SOK18:53:29
Lova PermanOK Tyr18:53:58
Malin JonssonOK Tyr18:54:20
Elsa AlbinssonOK Tyr18:55:08
Malin NymanOK Tyr18:55:40
Kristin JohanssonVästvärmlands OK18:56:04
Eva AlbinssonOK Tyr18:56:26
Lina RööhsSkattkärrs SOK18:56:50
Cornelia KindlundOK Tyr18:58:45
Klara NordströmKils OK18:59:24

Herrar Kort

2 150 m, 16 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Anton JonssonOK Tyr18:26:01
Fredrik WestlundKils OK18:26:37
Felix LindOK Tyr18:28:47
Tony GullqvistVästvärmlands OK18:31:23
Gustav JörgOK Tyr18:35:11
Linus NilssonOK Tyr18:36:14
Arvid ErikssonOK Tyr18:38:09
Albert BrohedeOK Tyr18:39:10
Malte GranefeltOK Tyr18:42:58
Axel LindOK Tyr18:43:01
Oscar AnderssonOK Tyr18:43:26
Hugo BergenfurIK Vikings OK18:47:02
Magnus EklindOK Tyr18:48:13
Hugo EkströmOK Tyr18:49:06
Alfred NybergSkattkärrs SOK18:52:22
Simon AlbinssonOK Tyr18:58:07

Damer Kort

2 150 m, 18 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Monica DjurbergOK Tyr18:18:12
Heléne SvenssonKristinehamns OK18:20:01
Felicia RööhsSkattkärrs SOK18:25:05
Eva TrangiusOK Tyr18:25:27
Elin BomanSkattkärrs SOK18:33:50
Lea JohannesdalSkattkärrs SOK18:34:26
Emma AlfredssonOK Tyr18:38:39
Milla ForkéusOK Tyr18:39:55
Emelie ForslundKristinehamns OK18:40:37
Mona OrdqvistKils OK18:41:31
Linnea BjörklundOK Tyr18:42:09
Sara Storm-AnderssonOK Tyr18:42:30
Eva SvenssonOK Tyr18:42:40
Izabella LjungbergOK Tyr18:45:46
Karin MoodhOK Tyr18:48:40
Maria ErikssonOK Tyr18:50:39
Jonna LindbladOK Djerf18:51:45
Sandra HaneOK Tyr18:52:49

Upp till 12/Prova på

1 610 m, 48 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Wilma JonssonOK Tyr18:00:00
Axel LindbladOK Djerf18:00:00
William LundqvistOK Tyr18:21:01
Alva RööhsSkattkärrs SOK18:23:40
Elias JosefssonVästvärmlands OK18:25:14
Maja JosefssonVästvärmlands OK18:30:17
Joel HolmgårdKils OK18:31:03
Carl EdlingOK Älgen18:32:17
Ivar WikströmOK Tyr18:33:38
Albin RansjöOK Tyr18:33:46
Julia SkoglundOK Tyr18:33:57
Isabelle SkoglundOK Tyr18:33:59
Emma AirimanOK Älgen18:34:13
Elin EdlingOK Älgen18:34:16
Axel NordqvistOK Tyr18:34:54
Jonatan EmmesjöOK Älgen18:35:23
Hugo StåhlOK Tyr18:35:38
Axel AronsonOK Tyr18:35:43
Gilbert KarlströmOK Tyr18:35:48
Ebba AronsonOK Tyr18:35:54
Matteo MobergOK Tyr18:36:04
Christoffer EmmesjöOK Älgen18:36:27
Emil ForsgrenOK Tyr18:37:34
Gösta WirénOK Tyr18:38:17
Mira KarlströmOK Tyr18:38:52
Birger KarlströmOK Tyr18:40:47
Bure Niss-JonssonOK Tyr18:43:33
Dino GöranssonOK Tyr18:43:36
Melvin JörlénOK Tyr18:43:41
Emil NilssonOK Tyr18:47:08
Martin EdekransOK Tyr18:47:49
Livia BubholzOK Tyr18:47:51
Ellen BjörklundOK Tyr18:47:53
Monika BubholzOK Tyr18:47:54
Jadwiga BubholzOK Tyr18:47:57
Ruben BubholzOK Tyr18:47:59
Vilma NilssonOK Tyr18:48:02
Nils Gälterstad LufOK Tyr18:48:03
Alvar EklindOK Tyr18:48:05
Emil PetterssonOK Tyr18:48:05
Vincent LjungbergOK Tyr18:48:10
Edith BergenfurSkattkärrs SOK18:50:02
Irma ErikssonOK Tyr18:50:09
Lilly BergenfurSkattkärrs SOK18:50:46
Stina  SmederödKils OK18:51:40
Ella NybergSkattkärrs SOK18:52:16
Tindra BlomkvistSkattkärrs SOK18:52:17
Robin GullqvistVästvärmlands OK18:54:08

Annonser