Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Kortfredan, Five-O, #2

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Kortfredan, Five-O, #2
Arrangörsorganisation: OK Skogsvargarna
Datum: fredag 19 april 2019

D21

3 070 m, 10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
323980006Anna AnderssonIK Gandvik12:35
3247441177Frida KjellmanLidköpings VSK12:37
3259091909Louise BorgHalmstad OK12:39
3269102156Marthe GløersenBækkelagets SK12:41
3277981118Wilma JanssonVänersborgs SK12:43
328930813Sara IvarssonOK Kullingshof12:45
329970513Elvira BjörklundTrollhättans SOK12:47
3309997771Lisa WassénVänersborgs SK12:49
331442175Silje Borge HoviSkien OK12:51
3321971010Sara HägnanderLidköpings VSK12:53

H21

3 430 m, 19 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
118911313Göran WinbladFredrikstad SK12:16
1198441013Johan LarssonOK Skogshjortarna12:18
1208260970Tommy StenkvistRyda SK12:20
1218447271Oskar ErikssonOK Älgen12:22
122352769Hannes WelanderOK Djerf12:24
123961227Filip SödervallIK Gandvik12:26
12442448Oskar DalströmOK Klyftamo12:28
125433662Erik ThorssonTyrving IL12:30
1267077757Anders VisterNydalens SK12:32
1279105041Jakob EnmarkSödertälje-Nykvarn OF12:34
1289940430Anders VedinSundsvalls OK12:36
129914470Adam FredénFalköpings AIK OK12:38
13048809Arno GrønhovdModum O-lag12:40
1318110110Erik ErikssonOK Älgen12:42
132922302Joel AnderssonIK Gandvik12:44
1339606638Linus OlssonOK Gipen12:46
1341267500Karl-Mikael SvenssonLidköpings VSK12:48
1351021811Eirik LarsenSkien OK12:50
1368491029Nicolas SimoninBækkelagets SK12:52

D20

3 010 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
3331403980Aurora GjølsjøOK Moss12:18
334990218Alice SödervallIK Gandvik12:20
3358341708Tove JohanssonOK Alehof12:22
3369000406Sofi AnderssonIK Gandvik12:24

D18

2 950 m, 7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
3372057272Sofia WigleSödertälje-Nykvarn OF12:00
3388021008Alma GustafssonSOK Aneby12:02
3391470465Marie Lindløv JensenOK Moss12:04
3409010810Elsa Aderstedt AlthoffKungälvs OK12:06
3419021105Lovisa MoqvistLerums SOK12:08
3428020605Nicolina MobergOK Tyr12:10
3439022002Emma IvarssonOK Kullingshof12:12

H18

3 040 m, 12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1371020312Arvid AronssonGöteborg-Majorna OK13:01
1389101910Elias ThörnbladTrollhättans SOK13:03
1397020413Simon LiljaIFK Lidingö SOK13:05
1402054925Sigve FeylingKolbotn o Skimt OL13:07
1411020003Nils Forsberg RundströmIFK Enskede13:09
1428020820Hugo MandingerTrollhättans SOK13:11
1438010617Elias BergenfurIK Vikings OK13:13
144444022Wilmer HolmqvistSjövalla FK13:15
1452077553Emrik LindFK Herkules13:17
1461234888Simon NordbergGöteborg-Majorna OK13:19
1477020210Karl PetersénOK Njudung13:21
1488451065Erik JohanssonOK Alehof13:23

D16

2 630 m, 18 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
7012083767Rebecka RundbladFrämmestads IK12:29
7028237648Hanna AlsiöIF Hagen12:30
7039992525Agnes ThulinKungälvs OK12:31
704452615Agnes KamforsOK Kullingshof12:32
7058040331Tilda HagelbergEksjö SOK12:33
7069030905Frida JohanssonOK Skärmen12:34
7078030822Alina NiggliO Jura12:35
7081515202Vilde Margrethe SæbbøStavanger OK12:36
7097041117Linnea Solvang StaggTrollhättans SOK12:37
7101040624Linnea AxelssonÅmåls OK12:38
7118439474Elsa SonessonFalköpings AIK OK12:39
712449544Tova JessenFrämmestads IK12:40
7138200301Hilda MartanderTrollhättans SOK12:41
714511130Vera PetterssonFalköpings AIK OK12:42
7152101573Hanna ThulinVästerås SOK12:43
7169030210Alma AppelgrenTrollhättans SOK12:44
7178040719Wilma PetterssonOK Kullingshof12:45
718449230Ida BengtssonOK Alehof12:46

H16

2 670 m, 34 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
6017201150Philip VibergRyda SK12:03
6029101524Isak ThörnbladOK Flundrehof12:04
6031240517Elis Forsberg RundströmIFK Enskede12:05
604452706Viktor JemthIF Thor12:06
6059910060Olle MelénTrollhättans SOK12:07
6061234795Elias NordbergGöteborg-Majorna OK12:08
6072101654Adam SkoglundUlricehamns OK12:09
6088030208Arvid EkströmStenungsunds OK12:10
6098041106Ebbe HolmqvistSjövalla FK12:11
6108664243Hans Grønborg NielsenAllerød OK12:12
6112072722Arvid ÖhrvallOK Skogshjortarna12:13
6121030723Alfred LeonTrollhättans SOK12:14
6138330111Lukas LarssonOK Skogshjortarna12:15
6149457768Gunnar FovaeusSävedalens AIK12:16
6159202080Alvin RösehagVänersborgs SK12:17
61633569Oscar NymanOK Gipen12:18
6177210951Øyvind LamarkGanddal IL12:19
6182089090Hjalmar OlssonUddevalla OK12:20
6197207634Alfred BjørnerødOK Moss12:21
6208652911Melker PalmJärfälla OK12:22
6211030712Fritjof Aderstedt AlthoffKungälvs OK12:23
6222095552Ludvig HedströmOK Skogshjortarna12:24
623449691Albin AppelgrenTrollhättans SOK12:25
6249041017Lucas BoströmOK Alehof12:26
6258039596David AlménVänersborgs SK12:27
6268451503Alfred HallqvistUlricehamns OK12:28
6272093515Samuel BökeOK Skogshjortarna12:29
6282054936Stene FeylingKolbotn o Skimt OL12:30
6298645260Peder HaugaardIndre Østfold OK12:31
6309040518David HermanssonÅmåls OK12:32
6317052931Oscar LundborgKungälvs OK12:33
6328040306Liam JohanssonIF Hagen12:34
6332088601Johan LundStenungsunds OK12:35
6342088576Edvin LakeSundsvalls OK12:36

D14

2 250 m, 36 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
9012058964Ida HederIK Gandvik11:59
9028060208Alva HagelbergEksjö SOK12:00
9037060908Alva KarlssonMariestads FK12:01
9047050122Elsa SödervallIK Gandvik12:02
9052062004Klara NilssonHestra IF12:03
9062054958Elsa WilhelmssonOK Skogsvargarna12:04
9078061007Wilma ReinholdssonOK Alehof12:05
9082104231Linn BjörneldKalmar OK12:06
9098220270Sara Storm-AnderssonOK Tyr12:07
9107050209Lisa ÖstenssonOK Tranan12:08
91114488Maja JosefssonVästvärmlands OK12:09
9122058950Hanna WidegrenIK Gandvik12:10
9138050624Elsa MartanderTrollhättans SOK12:11
9142101763Vilma ThulinVästerås SOK12:12
915452859Lisa AnderssonRyda SK12:13
9167150527Maja LiljaIFK Lidingö SOK12:14
9172063807Hanna NilssonHestra IF12:15
9182058948Hilda AhlgrenIK Gandvik12:16
919722307Lisa Hafstad WallanderBrattås CK12:17
9202083766Josefine ÖhrvallOK Skogshjortarna12:18
9212095570Tilia OlssonUddevalla OK12:19
92215895Rebecca AhlbergOK Skogsvargarna12:20
9238050902Emelie ForslundKristinehamns OK12:21
924448839Ingrid WikströmOK Skogsvargarna12:22
9259001213Elsa MoqvistLerums SOK12:23
9262093571Lina AhlstedtÅmåls OK12:24
9271043169Sara BengtssonOK Alehof12:25
9289050606Elma Sagli GudimIndre Østfold OK12:26
9298051024Alva BjörkTrollhättans SOK12:27
930441109Elin ForsbergIK Gandvik12:28
9312112570Emma ChristianssonUddevalla OK12:29
9322109222Linnea StenbaekOK Skogshjortarna12:30
9331060211Malva ArvidssonBrattås CK12:31
9349060323Maja NymanVänersborgs SK12:32
935225700Ellen ThorssonRyda SK12:33
9362093598Saga KällstrandÅmåls OK12:34

H14

2 250 m, 21 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
8019060908Axel VibergRyda SK12:37
8027061031Simon ThörnbladOK Flundrehof12:38
803452888Hampus KarlssonRyda SK12:39
804960902Julius WiklundFalköpings AIK OK12:40
8051061222Albin JemthIF Thor12:41
8062083778Noel BengtssonOK Skogshjortarna12:42
8079060405Karl Aderstedt AlthoffKungälvs OK12:43
8088297890Viggo WulffOK Gränsen12:44
8099050329Johan ErikssonTrollhättans SOK12:45
8101061008Liam HogedalVänersborgs SK12:46
8117061234Birk BreimoOK Moss12:47
8128656158Erik Grønborg NielsenAllerød OK12:48
813502834Hugo TofténSOK Träff12:49
8149060210Albin SkottÅmåls OK12:50
815244621Petter RybergMariestads FK12:51
8169050517Olle PetersénOK Njudung12:52
817253787Viktor NilssonStångenäs AIS12:53
8188061018Johan AnderssonIK Gandvik12:54
8199050222Edvin OckbornTrollhättans SOK12:55
8202101675Isak SkoglundUlricehamns OK12:56
8219201634Hugo BergenfurIK Vikings OK12:57

D12

1 760 m, 22 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
3982093683Emilie HellströmÅmåls OK12:14
3997080516Olivia GustafssonTrollhättans SOK12:16
400214327Elin ZachrissonKungälvs OK12:18
4011070731Frida KällbergOK Skogsvargarna12:20
402444578Ella PetterssonOK Kullingshof12:22
403308937Emma Aune JakobsenOK Moss12:24
4042093584Alice KällstrandÅmåls OK12:26
4051660626Ida SylvanVänersborgs SK12:28
40611506Evelina BjörkmanKungälvs OK12:30
4072104387Frida ÖhrvallOK Skogshjortarna12:32
408217413Greta DelinRyda SK12:34
4099709122Andrea EnbomVänersborgs SK12:36
4102054911Nora PantzarOK Skogsvargarna12:38
4112101656Frida SkoglundUlricehamns OK12:40
4129070512Ida AnderssonVänersborgs SK12:42
413502832Ida TofténSOK Träff12:44
4142095435Emilia MellegårdLidköpings VSK12:46
4152112327Moa BengtssonOK Skogshjortarna12:48
4162093272Alice KlintefeltLidköpings VSK12:50
4179709121Linn EnbomVänersborgs SK12:52
418450117Emelina HolmqvistSjövalla FK12:54
4197070604Hilma EkströmStenungsunds OK12:56

H12

1 750 m, 18 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2047414108Daniel Wong LarssonTrollhättans SOK11:58
2059995273Bruno FovaeusSävedalens AIK12:00
2061555015Oliver HammarFalköpings AIK OK12:02
2071696016Filip ValentinGöteborg-Majorna OK12:04
2087092008Selmer LøkenOK Moss12:06
2092141420William LännhultEds SK12:08
2101080608Rickard JemthIF Thor12:10
211217480Emil AnderssonRyda SK12:12
2121090708Nore ModénVänersborgs SK12:14
213229583Vilmer RybergMariestads FK12:16
2147591362Ole HillebrandVänersborgs SK12:18
215444650Hugo GustavssonMullsjö SOK12:20
2161080722Gabriel HogedalVänersborgs SK12:22
2171515203Peter SæbbøStavanger OK12:24
2187080701Vilgot ÅhlundVänersborgs SK12:26
2192095506Viktor HedströmOK Skogshjortarna12:28
22014428Elias JosefssonVästvärmlands OK12:30
2212062177Isak DahlOK Alehof12:32

D10

1 390 m, 9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
420208684Lovisa KristianssonTrollhättans SOK12:00
4212075480Moa DahlOK Alehof12:02
4221426973Elvira BuudIFK Mora OK12:04
4232104482Elsa LakeSundsvalls OK12:06
4247100808Elvira ÅhlundVänersborgs SK12:08
4252054960Selma FeylingKolbotn o Skimt OL12:10
426452866Meja PetterssonOK Kullingshof12:12
4272095446Stina KlintefeltLidköpings VSK12:14
428351094Selma MartanderTrollhättans SOK12:16

H10

1 390 m, 13 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
222448911Oskar GustafssonTrollhättans SOK11:59
2231047027Max SylvanVänersborgs SK12:01
224262306Alexander ThulinVästerås SOK12:03
2252093570Oscar AhlstedtÅmåls OK12:05
2267091234Trym BreimoOK Moss12:07
2271143889Emil HillebrandVänersborgs SK12:09
2281426992Sixten BuudIFK Mora OK12:11
229452895Jonathan ThorssonRyda SK12:13
2309090312Johannes AnderssonVänersborgs SK12:15
2318090728Vilmer HagelbergEksjö SOK12:17
2321100503Jon Forsberg RundströmIFK Enskede12:19
233448840Folke WikströmOK Skogsvargarna12:21
2349601465Malte AnderssonTrollhättans SOK12:23

D35

2 950 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
319800707Emelie SvalinVänersborgs SK12:23
320810428Jenny GullqvistVästvärmlands OK12:25
321448859Jenny EkströmStenungsunds OK12:27
3221555002Anna HammarFalköpings AIK OK12:29

H35

3 070 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1152144632Viktor SundströmBredareds IF12:25
116203852Rikard AnderssonFalköpings AIK OK12:27
1178141080Erik JakobsenOK Moss12:29

D40

2 470 m, 16 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
303231243Sofia JessenFrämmestads IK12:25
3049750325Maria HolmqvistSjövalla FK12:27
3052095545Åsa HedströmOK Skogshjortarna12:29
3067781110Kristina ÅhlundVänersborgs SK12:31
3078645562Ann Helen Aaboge HaugaardIndre Østfold OK12:33
3088390000Daria NiggliO Jura12:35
3098070912Elisabeth HagelbergEksjö SOK12:37
3108657117Kristine RoskifteOK Moss12:39
3112060750Linda LarssonFrämmestads IK12:41
3127922001Johanna KarlssonOK Pan-Kristianstad12:43
3132109382Jenny JohnssonLidköpings VSK12:45
3149761202Katarina EnbomVänersborgs SK12:47
3152107303Annika LännhultEds SK12:49
3161770410Louise ModénVänersborgs SK12:51
3172075452Sara WulffOK Gränsen12:53
318217229Eva DahlOK Alehof12:55

H40

3 010 m, 16 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
992050986Daniel JohanssonRyda SK12:26
1007622001Martin SjöbergOK Pan-Kristianstad12:28
1012095481Mikael MellegårdLidköpings VSK12:30
102450158Henning Bratland CarlsenOK Moss12:32
1032107314Linus LännhultEds SK12:34
1047210070Thomas RoskifteOK Moss12:36
105260968Viktor ThorssonRyda SK12:38
1062083774Magnus BertilssonOK Skogshjortarna12:40
10711505Stefan DahlOK Alehof12:42
1082126099Erik JohanssonOK Skogshjortarna12:44
1099760229Robert EnbomVänersborgs SK12:46
110402606Michael ForslundKristinehamns OK12:48
1117101977Øyvind LøkenOK Moss12:50
1121770226Magnus VedinTrollhättans SOK12:52
1138007788Anders FranzénLidköpings VSK12:54
114760528Tomas JohanssonVänersborgs SK12:56

D45

2 470 m, 20 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2837207655Martina Dahlström StigssonTrollhättans SOK12:55
284214348Teres ZachrissonKungälvs OK12:57
285449551Ulrika RundbladFrämmestads IK12:59
2862088568Kajsa LakeSundsvalls OK13:01
287721204Sofia DelinRyda SK13:03
2881225595Åsa SylvanVänersborgs SK13:05
28914800Mia ThulinKungälvs OK13:07
2907210957Vibeke LamarkGanddal IL13:09
291450485Madeleine JohanssonOK Skogshjortarna13:11
2922041859Karin AlthoffKungälvs OK13:13
2939201638Eva-Lill BergenfurIK Vikings OK13:15
2941710927Maria HederIK Gandvik13:17
295981611Angélique Grønbo RasmussenAllerød OK13:19
296452876Åsa PetterssonOK Kullingshof13:21
2971973817Eva OdeVästerås SOK13:23
298263612Carina WallgrenIstrums SK13:25
2997612261Wenche M. SæbbøStavanger OK13:27
3002107437Karin Rahm BjörneldKalmar OK13:29
3017202461Anita SælevikTorvastad Idrettslag13:31
3022059027Gisela LindFK Herkules13:33

H45

2 950 m, 24 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
752104243Olle BjörneldKalmar OK12:41
769170169Asle Sagli GudimIndre Østfold OK12:43
77740531Patrik SvalinVänersborgs SK12:45
787721206Gary LarssonOK Skogshjortarna12:47
791516531Joel GöranssonLidköpings VSK12:49
809730526Erik AderstedtKungälvs OK12:51
81448895Espen FeylingKolbotn o Skimt OL12:53
82981612Niels-Peter Vest NielsenAllerød OK12:55
837408000Jörgen JohanssonKarlskrona SOK12:57
847710811Olof MartanderTrollhättans SOK12:59
8514775Anders ThulinKungälvs OK13:01
861711013Per JemthIF Thor13:03
871515201Jone SæbbøStavanger OK13:05
888270570Matthias Kalle DalheimerIK Vikings OK13:07
897734321Morten BreimoOK Moss13:09
90970209Mats BergenfurIK Vikings OK13:11
9114060Daniel ValentinGöteborg-Majorna OK13:13
922084112Magnus AhlgrenIK Gandvik13:15
937740810Odd WallanderBrattås CK13:17
941426985Jonas BuudIFK Mora OK13:19
951971214Mats ThulinVästerås SOK13:21
967720406Pär LiljaIFK Lidingö SOK13:23
97452107Jonas MelénTrollhättans SOK13:25
98225685Karl DelinRyda SK13:27

D50

2 360 m, 14 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
269519400Helena SödervallIK Gandvik13:14
270441930Annika JohanssonOK Alehof13:16
271306497Anna-Karin MattssonTrollhättans SOK13:18
272680712Anneli AnderssonIK Gandvik13:20
2737670204Mia LiljaIFK Lidingö SOK13:22
274330838Wenche LindløvSarpsborg OL13:24
2759650327Karin ÖhlinSOK Aneby13:26
27625121Jenny NymanVänersborgs SK13:28
277260955Therése AnderssonRyda SK13:30
278615465Charlotte ÖstermanVänersborgs SK13:32
2791690625Katarina RundströmIFK Enskede13:34
280902958Teija LaunisASS Raisu Lumous13:36
2811819933Monica FeylingKolbotn o Skimt OL13:38
282747284Anna ErikssonOK Älgen13:40

H50

2 470 m, 21 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
54970088Stefan ErikssonOK Älgen12:50
557210937Trond LamarkGanddal IL12:52
568399399Magnus SödervallIK Gandvik12:54
572078104Per ForsbergIFK Enskede12:56
588067071Marthin AnderssonIK Gandvik12:58
599650815Janne MattssonTrollhättans SOK13:00
60522290Peter AnderssonOK Klyftamo13:02
612054986Dan-Olof JohanssonOK Alehof13:04
622072796Kjell JohanssonIF Hagen13:06
638201167Jurg NiggliO Jura13:08
64450155Tore BjørnerødOK Moss13:10
659650426Martin MandingerTrollhättans SOK13:12
6611061Anders JohanssonGöteborg-Majorna OK13:14
678637530Kasperi LaunisASS Raisu Lumous13:16
68264604Håkan JanssonVänersborgs SK13:18
69990919Jan WiklundFalköpings AIK OK13:20
707202457Per MyhreTorvastad Idrettslag13:22
71230571Mats LiljaOK Älgen13:24
728060800Lars HagelbergEksjö SOK13:26
73451118Claes OlssonOK Gipen13:28
74421650Lars WassénVänersborgs SK13:30

D55

2 270 m, 8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
26126221Birgit HanssonHerrestads AIF12:50
26236217Anita BodinGällstadbygdens SOK12:52
263241270Nina SchmidtTrollhättans SOK12:54
264409781Annika SvenssonSolna OK12:56
2652107480Lena PeterssonOK Alehof12:58
2661441111Eva HägnanderLidköpings VSK13:00
2679020820Margareta MandingerTrollhättans SOK13:02
268258584Christina BirathStenungsunds OK13:04

H55

2 360 m, 11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
439620926Stefan HornebrantTrollhättans SOK12:49
4426430Ralph JohanssonStångenäs AIS12:51
45306507Håkan SchmidtTrollhättans SOK12:53
46610827Andres LaasOK Skogshjortarna12:55
47351460Odd-Ragnar PettersenOK Moss12:57
48600600Jörgen BatzSkarpnäcks OL12:59
491470576Øystein JensenSarpsborg OL13:01
50402994Charles MolinFalköpings AIK OK13:03
519640304Bengt NorrmanTrollhättans SOK13:05
52433608Stefan Karlsson AlsiöIF Hagen13:07
531416208Tormod JensenSarpsborg OL13:09

D60

2 030 m, 11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
25038214Anna-Carin MolinFalköpings AIK OK12:01
25127755Margareta NetzTrollhättans SOK12:03
252722005Anna-Lena SvenssonLidköpings VSK12:05
2539101522Grete Synnøve Borge HoviSkien OK12:07
2541958103Ann Warma LaasOK Skogshjortarna12:09
255448682Kerstin Haugen LundStenungsunds OK12:11
2569581029Märit GustafssonEds SK12:13
25733504Monika LarssonSkarpnäcks OL12:15
258238954Wenche BjørnstadRingsaker OK12:17
259550815Pia SvenssonFalköpings AIK OK12:19
2607202678Anne SørumIndre Østfold OK12:21

H60

2 270 m, 17 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
269550226Urban LarssonOK Gipen13:08
272081968Arne LundStenungsunds OK13:10
288337777Clas BörjessonIK Uven13:12
29890098Ulf BjörkdahlHerrestads AIF13:14
30660331Lars LandströmLånghundra IF13:16
31262432Herman BakkeLøten o-lag13:18
327777006Sture OttesenIndre Østfold OK13:20
331309174Lars ElfvingOK Gipen13:22
349500500Jens KaminskyGöteborg-Majorna OK13:24
357041256Jerker NetzTrollhättans SOK13:26
369570505Lasse JohanssonEds SK13:28
379580504Stefan JohanssonTrollhättans SOK13:30
382088949Sven SundströmBredareds IF13:32
399580125Ingvar LarssonGöteborg-Majorna OK13:34
407202446Thord EkströmTrollhättans SOK13:36
411178103Harald HoviSkien OK13:38
429570726Sten GustafssonEds SK13:40

D65

2 030 m, 7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
24315961Eva PetterssonVäxjö OK13:27
24415656Evamarie LundahlIF Hagen13:29
2451525601Britt-Marie AnderssonOK Amne13:31
2469530312Gunilla HogedalVänersborgs SK13:33
247540321Lis DæhliLøten o-lag13:35
2481541217Britt GunnarssonKristinehamns OK13:37
2491413010Ingrid JessenFrämmestads IK13:39

H65

2 030 m, 6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2015658Anders ErikssonIF Hagen13:13
21500410Per FredrikssonOK Skogshjortarna13:15
229500514Lars HogedalVänersborgs SK13:17
231525500Ingvar AnderssonOK Amne13:19
241541223Stefan GunnarssonKristinehamns OK13:21
2514440Ulf PetersonKungälvs OK13:23

D70

1 760 m, 6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
237206026Tordis Rytter JakobsenOK Moss12:01
23828667Anna-Lisa HanssonOK Pan-Kristianstad12:03
23919601Barbro BörjesonOK Skogshjortarna12:05
24013684Kajsa TofténHjobygdens OK12:07
2417470424Ingrid TengelandIK Gandvik12:09
24218609Lena BarkestamIK Hakarpspojkarna12:11

H70

1 810 m, 9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
111490611Bertil KarlssonHjobygdens OK13:14
1242318Lennart KorénOK Branten13:16
13440900Arne AlexanderssonStenungsunds OK13:18
1419204Jan BojlingSolna OK13:20
1536356Kurt BodinGällstadbygdens SOK13:22
16600545Geir TrøanKolbotn o Skimt OL13:24
1710320Lars-Åke SjökvistVärend GN OL13:26
188004323Helge RevhaugRingerike OL13:28
191470226Leif LöfTrollhättans SOK13:30

D75

1 750 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
23514614Lillemor HallinOK Landehof12:35
23637365Berith IvehagFrämmestads IK12:38

H75

1 810 m, 10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1403629Kuno EkdahlOK P411:59
29441112Mårten SvenssonOK Gipen12:45
328492Lennart KarlssonTrollhättans SOK12:47
42083775Åke GatelidOK Skogshjortarna12:49
51939504Gunnar BrystHjobygdens OK12:51
62119859Per LjungbergOK Alehof12:53
726434Tord LöövOK Klyftamo12:55
87019555Kurt FredrixonOK Skogshjortarna12:57
9717445Lars LjungbergTrollhättans SOK12:59
10354710Raimo SalminenOK Pan-Kristianstad13:01

D80

1 750 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
4439650578Inger E. VamnesHamar OK12:44
4448652919Gunnel BörjessonIK Uven12:47

U1

1 320 m, 18 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
4407062012Solan LøkenOK Moss11:59:13
441441115Vidar NilssonLidköpings VSK12:00:00
7670415Oscar LarssonTrollhättans SOK12:02:02
433669Sofie ÖjerssonOK Flundrehof12:02:33
439441185Isac GötesjöLidköpings VSK12:05:40
2073359Vidar NilssonLidköpings VSK12:09:14
421231Gustav HederIK Gandvik12:10:00
442448920Siri SvalinVänersborgs SK12:11:42
435433614Klara AnderssonFalköpings AIK OK12:25:00
231206Albin PetterssonOK Alehof12:27:21
4382063308Algot HulténVänersborgs SK12:33:06
4372063315Siri HulténVänersborgs SK12:33:21
2063319Filip von SneidernVänersborgs SK12:34:35
4361120815Hannes ModénVänersborgs SK12:34:56
433661Johanna Larsson-EnerothVänersborgs SK12:41:30
448681Jonathan Larsson-EnerothVänersborgs SK12:41:32
429881Robin GullqvistVästvärmlands OK13:02:25
448683Olivia RoskifteOK Moss13:13:05

U2

1 460 m, 13 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
434448899Anna HallOK Skogsvargarna11:58:32
2073331Karl PerssonEj klubbansluten12:02:08
4322067147Alexander JohanssonOK Gipen12:05:56
4332054908Alfred SvenssonOK Skogsvargarna12:06:39
218249Malte ZijpVänersborgs SK12:11:20
450790Elmer LilleengHerrestads AIF12:23:28
4292054928Alice PantzarOK Skogsvargarna12:35:50
2078110Noah Nilsson-DagEds SK12:44:16
43138042Petter AnderssonRyda SK12:44:45
4302109351Alva MellegårdLidköpings VSK12:45:00
449531Nils EkströmStenungsunds OK12:53:59
433658Max ErikssonOK Flundrehof13:04:19
433663Victor ErikssonOK Flundrehof13:04:24

Öppen motion 1

1 390 m, 7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2073307Berit LarssonEj klubbansluten12:02:10
4479151003Elida Sagli GudimIndre Østfold OK12:09:06
4461555010Oskar AnderssonFalköpings AIK OK12:24:43
4482104321Ewa ForsbergIK Gandvik12:25:38
937419726Elvira SyrEj klubbansluten12:33:11
203840Renee JohanssonVänersborgs SK12:58:49
4452119661Anna-Lena AnderssonFalköpings AIK OK13:02:29

Öppen motion 3

1 760 m, 18 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
244044Sofia SamuelssonOK Gipen11:47:37
456448525Jessica Käck KarlssonMariestads FK11:57:52
2104163Ivar LakeSundsvalls OK12:01:04
4541680113Lena AxelssonÅmåls OK12:02:35
2107438Noah RingströmRydboholms SK12:06:30
4537731234Elisabet BreimoOK Moss12:11:26
4499450925Birgit LjungOK Gipen12:12:20
452244066Bengt HogedalOK Gipen12:12:22
253761Birgitta WiklundOK Skogsvargarna12:17:02
18650Lennart BarkestamIK Hakarpspojkarna12:21:01
451449663Ulrika AppelgrenTrollhättans SOK12:25:36
256638Maria BjörklundTrollhättans SOK12:38:35
4502054974Karin PantzarOK Skogsvargarna12:39:29
203838Erica JohanssonVänersborgs SK12:58:44
2073312Alexander Martinez-NiklassonEj klubbansluten12:59:02
448688Anders BlomqvistOK Skogsvargarna13:08:27
452861Louise ThorssonRyda SK13:11:20
433668Ida ZetterströmLidköpings VSK13:13:39

Öppen motion 5

2 270 m, 24 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
4621422639Elisabeth Aune JakobsenOK Moss11:56:33
2073329Michael BackmanEj klubbansluten12:00:38
1522522Martin EnströmTrollhättans SOK12:01:09
2139985Fredrik BackmanOK Tranan12:01:52
4582109396Lisa ErikssonLidköpings VSK12:01:58
4617051977Marianne LøkenOK Moss12:04:32
463441022Lotta PetersénOK Njudung12:05:45
25558Anna-Karin ChristianssonTrollhättans SK12:07:00
4609671201Carina IvarssonOK Kullingshof12:12:17
341772Rune PetterssonFrämmestads IK12:13:42
2059137Fredrik WulffOK Gränsen12:15:41
430001Anna SandgrenVänersborgs SK12:21:15
4592083765Eva ÖhrvallOK Skogshjortarna12:21:31
264602Lennart NymanVänersborgs SK12:22:37
670522Silvana LilleengHerrestads AIF12:23:09
7089689Elinor DalstrandÅmåls OK12:25:05
2093503Niklas KamforsOK Kullingshof12:26:24
4572093572Lise-Lott AhlstedtÅmåls OK12:29:10
455650125Tony GullqvistVästvärmlands OK12:29:52
2093506Annie KamforsOK Kullingshof12:33:01
2073315Patric SvenssonOK Skogsvargarna12:35:27
9001011Anders BjörklundTrollhättans SOK12:37:49
1169824Gurjeet SinghOK Gipen12:46:19
880430Anna RedforsEj klubbansluten13:17:13

Öppen motion Häxtrail

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1426997Zandra BuudIFK Mora OK12:04:06
472449296Tomas PetersénOK Njudung12:15:24
448685Susanne JohanssonStångenäs AIS12:21:09

Inskolning

1 320 m, 7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
15892Sofia NygrenOK Skogsvargarna11:50:15
4751130825Moa SylvanVänersborgs SK12:04:27
4772126160Mats HillebrandVänersborgs SK12:13:16
4762063301Emma HillebrandVänersborgs SK12:13:37
474452878Gustav ThorssonRyda SK12:17:40
26618Alvin KösterKungälvs OK12:19:03
4732063302Alfred NorbergVänersborgs SK12:34:44

Öppen motion 8

3 390 m, 29 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
440124Barbara SkogtjärnSödertälje-Nykvarn OF12:04:39
2048702Hannah FovaeusSävedalens AIK12:06:24
2101769Urban RingströmRydboholms SK12:06:34
2048706Magnus FovaeusSävedalens AIK12:06:42
46954Caroline KarlssonTrollhättans SK12:07:18
430156Åsa WidarssonLinköpings OK12:08:46
203842Peter HallEj klubbansluten12:08:47
47125184Per-Erik SvenssonLidköpings VSK12:09:33
46955Hampus KarlssonTrollhättans SK12:10:13
47016239Hans AnderssonIK Gandvik12:10:26
469452881Torbjörn PetterssonOK Kullingshof12:12:09
30491Lars KarlssonTrollhättans SK12:14:58
7042147Jörgen NymanOK Gipen12:16:59
464451501Magnus HallqvistUlricehamns OK12:21:03
4672072721Henrik ÖhrvallOK Skogshjortarna12:22:05
2073335Gustav KlotzMalmö OK12:27:28
4682085399Olof BjörkmanKungälvs OK12:28:04
256892Roger KlotzMalmö OK12:28:38
8628688Björn SätranEj klubbansluten12:29:37
448689Anna DavidssonEj klubbansluten12:29:48
7441184Niclas KjellmanLidköpings VSK12:31:11
2083754Linus IsebornFrämmestads IK12:32:55
2088642Martin LundStenungsunds OK12:35:30
448686Sofie LarssonEj klubbansluten12:36:28
750822Fredrik HederIK Gandvik12:38:23
4661555148Oliwer GöranssonLidköpings VSK12:41:03
4652093600Tomas CarlssonÅmåls OK12:55:03
660522Patrik LilleengOK Gipen13:06:50
2063314Markus HedenVänersborgs SK13:10:54

Annonser