Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Hallands 3-dagars

TävlingsinformationVisa startlista per klassVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Hallands 3-dagars
Arrangörsorganisationer: FK Friskus-Varberg / OK Nackhe
Datum: fredag 12 juli 2019 - söndag 14 juli 2019

Etapp 1, medelEtapp 2, långEtapp 3, lång

D12

2 210 m, 59 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1159071010Mira WallinFalkenbergs OK15:44:00
1162112327Moa BengtssonOK Skogshjortarna15:46:00
1178628168Elin AnderssonOK Löftan15:48:00
1181070619Ellen SkovbjergFrölunda OL15:50:00
119308937Emma Aune JakobsenOK Moss15:52:00
1202031397Johanne BergLøten o-lag15:54:00
818646071Frida AhlOK Norrvirdarna15:56:00
927070417Amanda PerssonHalmstad OK15:58:00
612059081Selma PerssonFK Herkules16:00:00
629709121Linn EnbomVänersborgs SK16:02:00
639080525Saga WildheimMölndal Outdoor IF16:04:00
641420208Kerstin ChristieSnättringe SK16:06:00
652074539Julia LönnHalmstad OK16:08:00
661200205Alma KjellénHelsingborgs SOK16:10:00
679071229Elin JohanssonIFK Göteborg Orientering16:12:00
681070516Moa VemdalMullsjö SOK16:14:00
691071123Johanna KleistBoxholm-Mjölby OL16:16:00
7026181Alva JunkellFK Herkules16:18:00
717080521Cornelia HällåsOK Löftan16:20:03
72451855Vera FolkestadAnderstorps OK16:22:00
732109381Evelina LindgrenLidköpings VSK16:24:00
748070917Elin DoeringGarphyttans IF16:26:00
754011Sanna KallinKFUM Örebro OK16:28:00
762066527Paulina AlzénGustavsbergs OK16:30:00
778080318Felicia PerssonHelsingborgs SOK16:32:00
789070512Ida AnderssonVänersborgs SK16:34:00
79451852Edit TreptowAnderstorps OK16:36:00
802088301Vera HöglundSjövalla FK16:38:00
822123939Klara BrockmarkMölndal Outdoor IF16:42:00
839081011Agnes PaulssonOK Löftan16:44:00
8411506Evelina BjörkmanKungälvs OK16:46:00
851660626Ida SylvanVänersborgs SK16:48:00
872058324Elsa IngemarssonHestra IF16:52:00
887070508Ebba SkullmanLinköpings OK16:54:00
892101683Elin JonssonSjövalla FK16:56:00
901070608Wilma PalmqvistOK Tranan16:58:00
911080319Elina KarlssonFK Herkules17:00:00
938078008Hilma TrofastJönköpings OK17:04:00
941080902Ida RökenTäby OK17:06:00
958626752Ella AnderssonOK Löftan17:08:00
969102627Elly EinarssonKungälvs OK17:10:00
971221107Irma FrisellBoxholm-Mjölby OL17:12:00
982104146Helene ScheeleNydalens SK17:14:00
998070625Lova JohanssonFK Friskus-Varberg17:16:00
1009709122Andrea EnbomVänersborgs SK17:18:00
10113758Agnes BestermanIK Trenne Ullared17:20:00
1027080516Olivia GustafssonTrollhättans SOK17:22:00
104214327Elin ZachrissonKungälvs OK17:26:00
1051496586Siri RehnGränna-Bygdens OK17:28:00
1062023778Lia FranssonOK Njudung17:30:00
1072107136Agnes BogeOK Alehof17:32:00
109451445Alice CarlqvistFK Friskus-Varberg17:36:00
1108112229Emma LindgrenNAIS Orienteringsklubb17:38:00
1112139879Elsa ArvidssonSjövalla FK17:40:00
112443509Elma FribergOK Vivill17:42:00
1137203425Fifi PegardOK Gynge17:44:00
1142119765Agnes PerssonHelsingborgs SOK17:46:00
869102607Maja SjödinOK Tisaren17:48:00
1031111199Nikki WeihartHestra IF18:28:00

Annonser