Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Hallands 3-dagars

TävlingsinformationVisa startlista per klassVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Hallands 3-dagars
Arrangörsorganisationer: FK Friskus-Varberg / OK Nackhe
Datum: fredag 12 juli 2019 - söndag 14 juli 2019

Etapp 1, medelEtapp 2, långEtapp 3, lång

H40

4 290 m, 48 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1409520André TissotANCO15:46
2083774Magnus BertilssonOK Skogshjortarna15:48
7771114Peter WernklevIK Ymer15:50
7705045Karl NilssonOK Orinto15:52
446008Max KarleOK Skogshjortarna15:54
347402Jacob AxenborgMölndal Outdoor IF15:56
1046021Laust SörensenGöteborg-Majorna OK15:58
9790223Jonas BraamOK Denseln16:00
8010279Mathias Axelsson LöfvenholmOK Hierne16:02
866866Johan HördegårdhIFK Göteborg Orientering16:04
1402387Magnus WallinIK Trenne Ullared16:06
888949Bo RasmussenSøllerød OK16:08
2088310Tobias HöglundSjövalla FK16:10
204708Christian EricssonEksjö Garnisons IF16:12
2107314Linus LännhultEds SK16:14
760417Mathias PerssonHelsingborgs SOK16:16
1770226Magnus VedinTrollhättans SOK16:20
8260576Magnus LindblomGustavsbergs OK16:22
8310778Patrik CorneliussonOK Löftan16:24
7204904Sigleif SteinsvaagHaugesund IL Orientering16:26
8000037Jonas NorénHelsingborgs SOK16:28
751808Mikko MäättäMS Parma16:30
1040575Max LarssonOK Tranan16:32
2139943Johan AdetorpLunds OK16:34
1033076Patrick EricsonMullsjö SOK16:38
666622Anders BestermanIK Trenne Ullared16:40
7575751Anders DalgaardKolding OK16:42
402606Michael ForslundKristinehamns OK16:44
1406287Morten NissenSøllerød OK16:46
968896Martin JohnssonSnättringe SK16:48
7622001Martin SjöbergOK Pan-Kristianstad16:50
9790201Martin AnderssonSjövalla FK16:52
2075217Anders FröbergOK Tor16:54
8011275Fredrik AlzénGustavsbergs OK16:56
8078078Mikael TrofastJönköpings OK16:58
9760229Robert EnbomVänersborgs SK17:00
1780406Daniel HällåsOK Löftan17:02
9781009Gustav BäcklundRonneby OK17:06
2059006Per-Martin BjöremarkFjärås AIK17:08
1402395Mattias KarlssonIK Trenne Ullared17:10
760901Joakim KarlssonJönköpings OK17:12
501835Anders KallinKFUM Örebro OK17:14
2132134Fredrik NobornIFK Göteborg Orientering17:16
1086229Johan PerssonUlricehamns OK17:18
1697827Mattias RehnGränna-Bygdens OK17:20
7601281Olof IngemarssonKarlskrona SOK17:22
1001013Andreas LundholmUmeå OK17:30
909558Brett WeihartHestra IF18:28

Annonser