Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Hallands 3-dagars

TävlingsinformationVisa startlista per klassVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Hallands 3-dagars
Arrangörsorganisationer: FK Friskus-Varberg / OK Nackhe
Datum: fredag 12 juli 2019 - söndag 14 juli 2019

Etapp 1, medelEtapp 2, långEtapp 3, lång

H45

4 130 m, 81 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
7721010Mårten WaldenfjordJärfälla OK15:40
720215Peter HermanssonIFK Mora OK15:42
710731Martin AhlqvistFrölunda OL15:44
2075406Niklas FlorénIF Rigor15:46
25128Peter WesterbergVänersborgs SK15:48
7710515Niklas PerssonHalmstad OK15:50
1710126Fredrik KylbornAlmby IK15:52
1971093Björn HenrikssonTolered-Utby Ol-klubb15:54
7401154Martin JohanssonFalkenbergs OK15:56
8070171Johan HanssonOK Löftan15:58
500723Magnus OlssonTorsås OK16:00
7206785Johan LindeblomIK Omega16:02
9710404Jussi AumoKungälvs OK16:04
7005180Ulf JohanssonOK Gisle16:06
891050Anders StorbråtenBækkelagets SK16:08
11595Jan JohanssonFrölunda OL16:10
450674Mattias BrockmarkMölndal Outdoor IF16:12
2073372Mats OhlssonBrattås CK16:14
9710316Fredrik BergIF Rigor16:16
2059111Axel HansonTolered-Utby Ol-klubb16:18
25104Anders RyvalliusIK Hakarpspojkarna16:20
2059156Anders PeterssonOK Njudung16:22
730224Magnus KronmarKarlskrona SOK16:24
630064Kent LindbladKalmar OK16:26
302617Geir Inge FolkestadAnderstorps OK16:28
1406186Anders BoströmOK Linné16:32
7003071Mattias JägstedtHalmstad OK16:34
2122072Roland PeterssonTolered-Utby Ol-klubb16:36
7740608Johan ÅhlundVänersborgs SK16:38
2119792Jimmy PetterssonIFK Göteborg Orientering16:40
445417Per CarlssonIF Hagen16:44
730411Christer AldénOK Roxen16:46
7672080Jonas RothénTolered-Utby Ol-klubb16:48
435995Gunnar ElveljungStångenäs AIS16:52
417596Per HolmbergUlricehamns OK16:54
451858Niclas HörnquistAnderstorps OK16:56
7131111Martin JohanssonHalmstad OK16:58
736363Henrik LindbladOK Djerf17:00
701031Robert HjelmVimmerby OK17:02
2050779Anders AdetorpSundsvalls OK17:06
8312020Mikael LundqvistHalmstad OK17:08
448333Ronnie BohmanOK Orinto17:10
2089481Pontus KastrupFK Herkules17:12
452727Henrik OlssonMölndal Outdoor IF17:14
262360Christian Eriksson SternerLinköpings OK17:16
7730824Daniel SundOK Hammaren17:18
2075283Patrik AnderssonAnderstorps OK17:20
1030619Peter FredricsonIFK Mora OK17:22
8120614William RexOK Landehof17:24
730227Tommy AnderssonVänersborgs SK17:26
9700716Anders SundelinOK Orion17:28
1410153Henrik RubensonTolered-Utby Ol-klubb17:30
29954Johan IngemarssonHestra IF17:32
700400Åke LjunggrenLinköpings OK17:34
11568Sven BogeOK Alehof17:36
1417445Robert SvenssonAnderstorps OK17:38
970615Anders JohanssonFinspångs SOK17:40
7907034Mattias NilssonOK Linné17:42
14699Mats KarlfeldtSävedalens AIK17:44
9700903Mattias GanslandtIFK Lidingö SOK17:46
9710110Jens ArvidssonIF Rigor17:48
7721206Gary LarssonOK Skogshjortarna17:50
7142856Magnus HedmanKungälvs OK17:52
8333399Rickard EhleskogTolered-Utby Ol-klubb17:54
2109127Rikard AndreassonIFK Göteborg Orientering17:56
2031385Audun BjerknesMåren OK17:58
1710506Johan DahmTjalve IF Norrköping18:00
9730526Erik AderstedtKungälvs OK18:02
1020824Patrik KleistBoxholm-Mjölby OL18:04
701214Magnus HomannOK Orinto18:06
43795Anders HolmbergOK Vivill18:08
9701003Jonas AxelssonLerums SOK18:10
424953Andreas KarlqvistTjällmo-Godegårds OK18:12
204605John-Patrik TreptowAnderstorps OK18:14
9720708Sven-Åke BengtssonFalkenbergs OK18:16
2023773Hans FranssonOK Njudung18:18
7720210Anders LundellGöteborg-Majorna OK18:20
421258Johan AsplundLaholms IF OK18:22
8033432Tomas PetterssonOK Reftele18:24
8388888Tomas AlbinssonOK Österåker18:26
721107Anders ArfwedsonFrölunda OL18:28

Annonser