Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Hallands 3-dagars

TävlingsinformationVisa startlista per klassVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Hallands 3-dagars
Arrangörsorganisationer: FK Friskus-Varberg / OK Nackhe
Datum: fredag 12 juli 2019 - söndag 14 juli 2019

Etapp 1, medelEtapp 2, långEtapp 3, lång

H50

3 780 m, 50 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1670913Thomas GustafssonGöteborg-Majorna OK15:48
601337Conny ForsbergLånghundra IF15:50
15365Magnus LarsenFK Boken15:52
2079772Erik RuotsalainenFrölunda OL15:54
435822Olle SjöforsOK Älme15:56
402872Lennart BengtssonFalkenbergs OK15:58
14221Karl TholénOK Skogshjortarna16:00
661122Patrik OttossonGävle OK16:02
9681029Pontus GilleOK Roslagen16:06
443359Johan ZettergrenGöteborg-Majorna OK16:08
501133Kristian Kærsgaard HansenOK Sorø16:10
2104474Rune ScheeleNydalens SK16:12
2048652Hans NilssonKungälvs OK16:16
7565038Kennet HorvathHalmstad OK16:18
2075155Peter BäckArboga OK16:20
7739545Björn LindbladSävedalens AIK16:22
504395Morten HassOK Sorø16:24
555556Thomas PerssonOK Denseln16:26
7670531Ingvar ÅkessonIFK Göteborg Orientering16:28
1418151Anders SandbergMarkbygdens OK16:30
451911Johan WettergrenFK Herkules16:32
961130Anders WadstenOK Landehof16:34
2025178Magnus RajanIFK Lidingö SOK16:38
9670415Stefan L JohanssonKungälvs OK16:40
2072796Kjell JohanssonIF Hagen16:42
2107411James ChristieSnättringe SK16:44
7680501Håkan GrubbMalmö OK16:46
670423Henrik NordholmSävedalens AIK16:48
1414485Jan HildingHestra IF16:50
8640547Henrik MathiesenHerlufsholm OK16:52
16413Björn HåkanssonHalmstad OK16:54
888882Dan NorinGävle OK16:56
231235Johan ÅbergOK Landehof16:58
661022Matz AnderssonLesjöfors SK17:00
8653089Anders KnudsenHerlufsholm OK17:02
8100599Peter BadenfeltFalkenbergs OK17:04
28639Per JohanssonOK Reftele17:06
2139957Per PegardOK Gynge17:08
9800110Jonas HultinOK Löftan17:10
8638365Anders JägrydSkåneslättens OL17:12
11061Anders JohanssonGöteborg-Majorna OK17:14
676728Magnus Ö BernhedSävedalens AIK17:16
1976917Rickard JonforsenSurahammars SOK17:18
660618Johan ÅttingLinköpings OK17:20
13960Bjarne BäcklundIFK Göteborg Orientering17:22
9680714Martin EricssonFalkenbergs OK17:24
9031101Johan BökmanHelsingborgs SOK17:26
405544Johanes Schulte SüdhoffBrattås CK17:28
671203Göran NordSol Tranås17:30
2031378Arnt Oluf EideGjø-Vard OL17:32

Annonser