Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Hallands 3-dagars

TävlingsinformationVisa startlista per klassVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Hallands 3-dagars
Arrangörsorganisationer: FK Friskus-Varberg / OK Nackhe
Datum: fredag 12 juli 2019 - söndag 14 juli 2019

Etapp 1, medelEtapp 2, långEtapp 3, lång

U2

2 330 m, 52 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2126217Gustav AgnvallIK Uven15:30:25
2260704Nils FridGöteborg-Majorna OK15:34:58
17287Kerstin SvenssonOK Kullingshof15:36:55
2060887Oskar WallinFalkenbergs OK15:38:51
1110602Erik AhlOK Norrvirdarna15:42:29
247838Maja EliassonFK Friskus-Varberg15:44:56
2115570Cajsa LindqvistOK Gisle15:47:06
7006998Elisa LindbergOK Löftan15:48:37
7120326Valter GustavssonOK Löftan15:52:37
1047027Max SylvanVänersborgs SK15:53:15
1110306Oskar AnderssonFK Friskus-Varberg15:55:22
2125955Ida AnderssonTullinge SK15:55:28
344434Simon ÅttingLinköpings OK15:56:20
343804Patricia ErikssonOK Skärmen15:56:41
2141488Ida TholénOK Skogshjortarna15:57:09
2119512Junia TorstensvikFK Friskus-Varberg16:05:52
26353Savannah KarlssonOK Skogsmunken16:06:41
2075157Elof TreptowAnderstorps OK16:06:45
1101299Isak GrönlundLunds OK16:08:14
244826Knut ErikssonBrattås CK16:10:05
11534Vidar SunessonOK Alehof16:13:22
14704Moa WallströmSävedalens AIK16:15:05
451936Arvid JunkellFK Herkules16:15:22
355784Samuel WettergrenFK Herkules16:18:55
450610Jonna DoeringGarphyttans IF16:19:27
7810383Edvin StjernlöfIFK Göteborg Orientering16:21:21
14093Adrian BorgLerums SOK16:24:17
2041829Vanja CullinKlubblös16:25:59
2041851Henning CullinKlubblös16:26:07
1100517Olof KarlssonFK Herkules16:32:32
19535Einar AamotFrölunda OL16:34:07
2088599Petter BergqvistGarphyttans IF16:34:11
730122Agnes LövhammerBottnaryds IF16:36:12
1402388Johannes DahlbergIK Trenne Ullared16:37:02
429853Elmer KarleOK Skogshjortarna16:42:56
8090910Arvid HägerstrandKungälvs OK16:45:10
2041899Stina CarlssonKungälvs OK16:45:52
885577Ina JohanssonIFK Göteborg Orientering16:55:54
15299Moa JohanssonOK Gisle16:56:46
1011109Ivar FrisellBoxholm-Mjölby OL17:03:55
7898066Alfred ArnellOK Löftan17:03:59
2106159Lisa InghammarHestra IF17:04:10
7100727Stina AnderssonOK Löftan17:10:23
444597Märta BöregårdOK Gläntan Vessigebro17:12:07
452044Vera ArvidssonSjövalla FK17:19:34
452676Siri EdvardssonUmeå OK17:21:08
15344Oskar AnderssonOK Nackhe17:30:57
2075120Arvid TreptowAnderstorps OK17:31:08
1080813Max LindgrenHelsingborgs SOK17:32:06
2112391Oskar LindqvistOK Gisle17:34:49
1470509Elsa JonssonTolered-Utby Ol-klubb17:41:29
9110224Frederik HulthénMölndal Outdoor IF17:46:08

Annonser