Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Hallands 3-dagars

TävlingsinformationVisa startlista per klassVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Hallands 3-dagars
Arrangörsorganisationer: FK Friskus-Varberg / OK Nackhe
Datum: fredag 12 juli 2019 - söndag 14 juli 2019

Etapp 1, medelEtapp 2, långEtapp 3, lång

Öppen 3

2 840 m, 94 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
17084Åsa DryseliusMarkbygdens OK15:31:00
9450925Birgit LjungOK Gipen15:31:14
438432Anna PihlströmOK Landehof15:38:43
16208Tomas JanssonHjobygdens OK15:39:10
1810109Susanna WernklevIK Ymer15:43:17
8410217Bengt HanssonOK Löftan15:43:30
28103Lennart LindbergIK Vista15:44:26
17267Gunnel LitzellOK Kullingshof15:44:48
443606Lars JosefssonKlubblös15:45:07
2087141Marita OlofssonOK Kompassen15:49:08
36066Helle RagnarssonOK Kompassen15:49:10
443696Peter JosefssonKlubblös15:52:11
2050793Camilla ThuressonHalmstad Garnisons IF15:57:45
9470717Anki HolmbergJärla Orientering15:57:51
352299Tina WagnerKlubblös15:59:09
17088Stellan HelgessonMarkbygdens OK15:59:55
41755Margareta RylanderOK Gläntan Vessigebro16:00:47
2059990Per SundlingOK Njudung16:01:19
2059163Ulrika FranssonOK Njudung16:04:12
12657Cim HolmqvistOK Österåker16:05:16
1968062Anders SaleskogRonneby OK16:10:12
13689Helena KarlssonHjobygdens OK16:13:19
441081Cecilia ElofssonOK Njudung16:14:23
451952Ann GrimbeckSävedalens AIK16:14:27
2073361Caroline OhlssonBrattås CK16:16:25
439971David CarlssonIK Trenne Ullared16:16:31
1402390Amanda CarlssonIK Trenne Ullared16:16:32
2031376Erik FedjeFrölunda OL16:16:40
449296Tomas PetersénOK Njudung16:16:43
226978Siw PetterssonGöteborg-Majorna OK16:17:06
2139724Karin EngqvistOK Flundrehof16:18:37
36619Madeleine HellqvistOK Kontinent16:19:01
2041832Susanne EricsonKlubblös16:20:24
7730913Sara AnderssonVänersborgs SK16:20:33
2088984Barbro NilssonAlvesta SOK16:21:34
33435Verner LönnquistHärlövs IF16:21:49
2093606Johanna TöppnerOK Landehof16:21:56
9777333Johanna BrockmarKlubblös16:23:21
2107526Cecilia OlofssonSjövalla FK16:24:28
2132159Ella HagstrandBurseryds IF16:25:04
2088303Frida OlofssonSjövalla FK16:25:09
1131276Frida EmanuelssonOK Tranan16:25:14
41741Frida EkströmOK Gläntan Vessigebro16:25:24
2057391Eric OlofssonSjövalla FK16:25:42
2075259Charlotta TreptowAnderstorps OK16:26:16
1977119Jennie SaleskogRonneby OK16:30:09
2104112Ella NilssonHalmstad OK16:30:15
7630524Krister WessmarkOK Flundrehof16:30:31
7940874Lars PerssonBrattås CK16:31:24
9639108Margareta HeldFK Åsen16:32:04
2075201Emma WikströmHästveda OK16:32:06
407241Christina PetersonOK Tranan16:32:22
344033Lisa AgnvallIK Uven16:33:42
1967082Stefan IvehammarLinköpings OK16:34:17
1971051Pernilla IvehammarLinköpings OK16:34:19
437096Estelle SjögrenBromma-Vällingby SOK16:34:19
442263David GlänneskogTolered-Utby Ol-klubb16:35:37
362559Kristina BohmanOK Orinto16:36:14
362560Lotta BohmanOK Orinto16:36:15
438358Lovisa Gustavsson LovebyKlubblös16:37:24
2095395Jenny AnderssonAnderstorps OK16:37:33
257359Anette SvenssonOK Löftan16:37:58
330885Henrik SvenssonOK Löftan16:38:02
2101588Susanne AndreassonGöteborgs SK16:39:37
42849Anita KarlssonKlubblös16:39:38
2104141Ulrik OlssonTolered-Utby Ol-klubb16:40:20
2119349Maja CarlssonKungälvs OK16:41:51
424715Tova AnderssonKlubblös16:44:30
353009Karolina OlofssonEj klubbansluten16:46:33
1090821Axel PerssonGöteborg-Majorna OK16:47:16
2087300Maria EngmanKlubblös16:47:57
2058921Martina SundlingOK Njudung16:48:32
740788Jenny PalmqvistOK Tranan16:49:46
2107348Anna HögbergOK Tranan16:49:47
701513Amanda IvehammarLinköpings OK16:49:56
2087270Eric van NunenKlubblös16:49:56
2070796Hanna AbrahamssonBrattås CK16:52:07
2126642Emelie JohanssonKlubblös16:53:17
2031381Kristin BogsjöHelsingborgs SOK16:53:27
246609Amanda GottfridssonHalmstad OK16:53:31
2062773Liv LindOK Skärmen16:56:49
2041857Malin MobergKlubblös16:58:13
424723Per-Erik OlssonKlubblös16:59:27
7850302Lena CardfeltKlubblös17:03:58
36070Sven-Ivar JögårdOK Nackhe17:04:20
343449Madelaine JohanssonKlubblös17:10:04
451853Peter AnderssonAnderstorps OK17:11:32
1170194Gudrun PetterssonOK Reftele17:17:54
9080723Lukas EnglundTrollhättans SOK17:28:43
208450Bodil AhlströmTrollhättans SOK17:28:45
302584Kerstin FränkelHjärnarps OL17:48:19
244969Hanna Jögård WassOK Nackhe17:50:34
2031396Maria EngmanEj klubbansluten
41733Lars RylanderOK Gläntan Vessigebro

Annonser