Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Hallands 3-dagars

TävlingsinformationVisa startlista per klassVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Hallands 3-dagars
Arrangörsorganisationer: FK Friskus-Varberg / OK Nackhe
Datum: fredag 12 juli 2019 - söndag 14 juli 2019

Etapp 1, medelEtapp 2, långEtapp 3, lång

H65

4 450 m, 52 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2135405Kalle WegerfeltVästerbergslagens OL09:00
7508016Frede ScheyeHerlufsholm OK09:02
9707606Ken RagnarssonOK Kompassen09:06
1951607Bernhard GrenaboHjobygdens OK09:08
9520520Pelle SkullmanLinköpings OK09:10
9525487Kalle LindqvistVäxjö OK09:12
545400Ingemar CarlssonSävedalens AIK09:14
7531117Ulf SvenssonOK Njudung09:18
36860Lars-Inge AnderssonOK Räven09:20
2122025Stefan HägelmarkFjärås AIK09:22
530729Mats HastadFellingsbro GOIF09:24
1525500Ingvar AnderssonOK Amne09:26
9520704Peter RasmussenNyköpings OK09:28
1011018Sven Erik MolanderTolered-Utby Ol-klubb09:30
19540Kent IvarssonOK Skogshjortarna09:32
17897Lars GustafssonOK Gränsen09:34
19681Tomas MårtenssonOK Vivill09:36
2087114Bert OlofssonOK Kompassen09:38
510704Bengt-Göran MånssonOK Pan-Kristianstad09:40
7207947Kim FolanderFSK Orientering09:42
362508Lennart VamlingFrölunda OL09:44
7500718Kent KardellLjungskile FK09:46
1393073Robert JessenFrämmestads IK09:48
14771Stefan JanslättTolered-Utby Ol-klubb09:50
8100451Stefan MillegårdSävedalens AIK09:52
9500514Lars HogedalVänersborgs SK09:54
9111254Henrik KleffelSøllerød OK09:56
258594Gert OlssonTockarps IK10:00
14350Björn JägerströmIK Uven10:02
9510225Christer NordströmOK Älvsjö-Örby10:04
9540930Bengt JonassonGöteborg-Majorna OK10:06
340685Börje SundbergOK Gipen10:08
8195204Lennart GustafssonJönköpings OK10:10
520710Anders HallménAttunda OK10:12
1025267Bo Anders NilssonLunds OK10:14
14770Jan KüchlerTolered-Utby Ol-klubb10:16
22064Bo W LarssonVäxjö OK10:18
446293Kent ErikssonLerums SOK10:20
2132232Torbjörn BergstrandSurahammars SOK10:22
541106Kjell NeroNässjö OK10:24
7530413Björn PetterssonUlricehamns OK10:26
7520927Göran OlssonIdefjordens SK10:28
26586Clyde PerssonLjungskile FK10:30
7521201Håkan AnderssonMarkbygdens OK10:32
7195129Roalh KlevelandKvillebyns SK10:36
19689Arne BogrenOK Vivill10:38
888947Anders JonssonSøllerød OK10:40
247544Bengt JohanssonOK Skogshjortarna10:42
15341Leif-Åke AnderssonFK Boken10:44
526837Hans TrofastTenhults SOK10:46
24903Bill AnderssonHestra IF10:48
231052Jan AnderssonFjärås AIK10:50

Annonser