Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Hallands 3-dagars

TävlingsinformationVisa startlista per klassVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Hallands 3-dagars
Arrangörsorganisationer: FK Friskus-Varberg / OK Nackhe
Datum: fredag 12 juli 2019 - söndag 14 juli 2019

Etapp 1, medelEtapp 2, långEtapp 3, lång

H21 Lång

10 090 m, 40 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
18080114Isac von KrusenstiernaOK Kåre10:00:00
2970517Arvid NordIK Hakarpspojkarna10:09:01
39806190Elias Bäcklund EkvallHalden SK10:10:21
4831006Joakim HederskogIK Hakarpspojkarna10:10:42
58199102Måns SandgrenOK Orion10:12:27
6900813Anders HedbergGöteborg-Majorna OK10:13:57
78119991August MollénOK Denseln10:14:43
8551220Albin AxelssonIK Hakarpspojkarna10:14:58
99871010Erik Ivarsson SandbergOK Denseln10:15:10
991021Jonas MerzGöteborg-Majorna OK10:15:11
8071992Henrik JonssonÄrla IF10:17:19
8098092Olle JosarpOK Tisaren10:17:40
850809Johan LevinSävedalens AIK10:21:14
933796Joakim EliassonGöteborg-Majorna OK10:21:41
9760224Anders AxenborgGöteborg-Majorna OK10:21:42
950821Gustav HindérOK Tisaren10:22:43
8199222Martin JanssonSödertälje-Nykvarn OF10:24:27
9107180Markus HederskogIK Hakarpspojkarna10:25:45
9062727Andreas HöyeIFK Göteborg Orientering10:27:52
8442019Erik Barr ZeilonSkåneslättens OL10:28:14
910956Niclas TjernlundSkåneslättens OL10:28:20
8101992François BornerOLV ZUG10:29:33
7840324Petter JönssonGöteborg-Majorna OK10:30:43
8308205Erik MartinssonLinköpings OK10:33:09
7910202Dag StridhMalungs OK Skogsmårdarna10:34:50
810517Per AspegrenOK Kontinent10:35:51
9960966Mathias HallménOK Denseln10:36:34
8121994Joël BornerOLV ZUG10:37:59
8095714Christoffer JohanssonTrollhättans SOK10:44:59
9931204Anton SundgrenLånghundra IF10:45:00
8086061Erik SchultzLunds OK10:46:00
344945Gustav le DousMölndal Outdoor IF10:47:00
438419Anders le DousMölndal Outdoor IF10:48:00
850831Anders HederskogIFK Göteborg Orientering10:49:00
931302Anton ForsbergStora Tuna OK10:50:00
8060199Felix AxelssonMarkbygdens OK10:51:00
882011Martin HederskogKalmar OK10:52:00
8012210Oliwer LundbergOK Bävern10:53:00
9981127Otto StuhlhoferOK Landehof10:54:00
2031559Simon LarssonOK Hällen10:55:00

Annonser