Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Hallands 3-dagars

TävlingsinformationVisa startlista per klassVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Hallands 3-dagars
Arrangörsorganisationer: FK Friskus-Varberg / OK Nackhe
Datum: fredag 12 juli 2019 - söndag 14 juli 2019

Etapp 1, medelEtapp 2, långEtapp 3, lång

H16

5 290 m, 61 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
18330111Lukas LarssonOK Skogshjortarna11:00:00
28652907Albin GezeliusIFK Mora OK11:00:34
38030714Hugo EricssonVäxjö OK11:01:20
48039596David AlménVänersborgs SK11:07:56
57800888Hugo PerssonOK Denseln11:10:18
69040305Karl KylbornAlmby IK11:10:35
79997900Pelle NilssonOK Linné11:11:07
87619107Ludvig KarlqvistTjällmo-Godegårds OK11:11:47
97575753Jens DalgaardKolding OK11:12:07
8423070Oscar HultgrenOK Njudung11:13:46
2077202Willy FjällborgStenungsunds OK11:14:14
8430614Edvin HenryssonTibro OK11:17:30
8040829Hugo CedervallÖrkelljunga FK11:19:05
444049Simon BååthSävedalens AIK11:19:38
9040819Viktor BoströmOK Linné11:19:42
1440991Isak LundholmUmeå OK11:20:24
1030712Fritjof Aderstedt AlthoffKungälvs OK11:20:35
8000145Jakob MobergOK Löftan11:21:13
1912221Axel BechtelFK Friskus-Varberg11:22:10
8030829Alex JohanssonFK Friskus-Varberg11:22:39
8001336Isak BengtssonOK Löftan11:23:15
8667111Isak FranssonOK Njudung11:24:31
2075473Viktor FröbergOK Tor11:25:38
2095552Ludvig HedströmOK Skogshjortarna11:26:41
8403026Joel HolmbergUlricehamns OK11:28:57
8040709Jonathan RundqvistOK Nackhe11:29:05
7003069Emil JägstedtHalmstad OK11:29:13
8112345Adam SkoglundUlricehamns OK11:31:41
444094Filip IngemarssonHestra IF11:32:42
9001224Albin HjellströmIK Hakarpspojkarna11:32:49
8619635Gustav AnderssonOK Löftan11:36:44
8040306Liam JohanssonIF Hagen11:38:53
2620Magnus AndersenBallerup OK11:38:55
9005268Erik LingIK Hakarpspojkarna11:39:44
449564Arvid PerssonMölndal Outdoor IF11:41:49
2075323Martin HanssonIF Rigor11:45:00
540503Elias PeterssonIK Ymer11:46:00
1031005Erik PerssonBrattås CK11:47:00
7052931Oscar LundborgKungälvs OK11:48:00
2075357Eric BäckArboga OK11:49:00
9415729Alexander GustafssonOK Njudung11:50:00
8050741Linus BägebyOK Vivill11:51:00
7030326Elias PerssonFjärås AIK11:52:00
8040717Albin SamuelssonOK Vivill11:53:00
8040416Rasmus LindblomGustavsbergs OK11:54:00
2066532Victor EricssonHelsingborgs SOK11:55:00
2079771Fabian OdénFjärås AIK11:56:00
2122100Arvid PeterssonTolered-Utby Ol-klubb11:57:00
7040505Alexander PerssonHalmstad OK11:58:00
2107596David PerssonHelsingborgs SOK11:59:00
257304Hugo ÅkerbergOK Löftan12:00:00
9040525Axel GrimbeckSävedalens AIK12:01:00
7040409Fabian SundOK Hammaren12:02:00
451410Filip CarlqvistFK Friskus-Varberg12:03:00
1504169Adrian SjödinIK Hakarpspojkarna12:04:00
7207634Alfred BjørnerødOK Moss12:05:00
9030214Alfred ErdeliusIF Rigor12:06:00
9021605Alfred KjellénHelsingborgs SOK12:07:00
8030102Anton CarlssonIF Hagen12:08:00
8298500Anton KastrupSävedalens AIK12:09:00
433708Anton LundOK Skogshjortarna12:10:00

Annonser