Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Hallands 3-dagars

TävlingsinformationVisa startlista per klassVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Hallands 3-dagars
Arrangörsorganisationer: FK Friskus-Varberg / OK Nackhe
Datum: fredag 12 juli 2019 - söndag 14 juli 2019

Etapp 1, medelEtapp 2, långEtapp 3, lång

D14

4 070 m, 45 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
19050730Sandra LingIK Hakarpspojkarna10:10:00
21050824Emma ZettervallKarlskrona SOK10:11:02
39050800Sigrid LjunggrenLinköpings OK10:11:15
48050305Maja AxelssonLerums SOK10:11:17
57050209Lisa ÖstenssonOK Tranan10:12:27
61222006Signe HördegårdhIFK Göteborg Orientering10:13:07
78050326Tuva ÖstangårdGamleby OK10:14:09
88051216Ella PetterssonSävedalens AIK10:20:20
91505010Maja LundholmUmeå OK10:21:46
2104145Marie ScheeleNydalens SK10:24:01
1060116Alice RökenTäby OK10:24:08
2800761Amanda CliffordsonTolered-Utby Ol-klubb10:27:46
9060218Agnes JohanssonIF Hagen10:27:58
2060804Fanny HanssonFalkenbergs OK10:29:49
345050Felicia GustafssonOK Njudung10:30:42
1060211Malva ArvidssonBrattås CK10:33:48
446217Tove Wedberg-KilnäsSjövalla FK10:34:14
8050519Milla ForkéusOK Tyr10:37:49
9060323Maja NymanVänersborgs SK10:38:25
2063807Hanna NilssonHestra IF10:40:13
1102206Elin SaleskogRonneby OK10:45:58
8050902Emelie ForslundKristinehamns OK10:46:42
8620600Ida AnderssonOK Löftan10:47:22
450810Frida OdénFjärås AIK10:47:36
9061025Lovisa EliassonFK Friskus-Varberg10:48:19
8070718Liv LundsgaardOK Kontinent10:48:46
2119989Jenny SeverinssonFalkenbergs OK10:49:29
451475Felicia AhlstrandFK Friskus-Varberg10:49:30
9060717Emilia ElverlindOK Tranan10:49:39
8350403Lea FribergOK Vivill10:49:43
7060113Lova KronmarKarlskrona SOK10:51:04
8650351Margaux TissotANCO10:55:00
2057257Hanna BäcklundRonneby OK10:56:00
7950090Tilde BlomOK Nackhe10:57:00
446206Klara Wedberg-KilnäsSjövalla FK10:58:00
2075423Amanda BäckArboga OK10:59:00
7060517Evanna JohanssonOK Njudung11:00:00
1414495Alice OlssonMölndal Outdoor IF11:01:00
1060607Alice WernklevIK Ymer11:02:00
7770608Saga PalmertzHelsingborgs SOK11:03:00
2107149Julia BogeOK Alehof11:04:00
2077594Felicia SandinOK Skärmen11:05:00
7031040Emy HjertströmFK Friskus-Varberg11:06:00
2063885Moa HolstenHestra IF11:07:00
2062004Klara NilssonHestra IF11:08:00

Annonser