Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Hallands 3-dagars

TävlingsinformationVisa startlista per klassVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Hallands 3-dagars
Arrangörsorganisationer: FK Friskus-Varberg / OK Nackhe
Datum: fredag 12 juli 2019 - söndag 14 juli 2019

Etapp 1, medelEtapp 2, långEtapp 3, lång

H14

4 150 m, 57 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
18050831Måns BergqvistGarphyttans IF10:15:00
29050126Adam SjööarvOK Nackhe10:16:02
39505050Hugo BraamOK Denseln10:16:33
49051030Elia KämpeÖrkelljunga FK10:17:17
59451854Victor HörnquistAnderstorps OK10:17:39
68050321Simon CorneliussonOK Löftan10:18:06
78222224Niels DalgaardKolding OK10:18:58
81050909Kasper VemdalMullsjö SOK10:19:05
98050410Noah KrikströmHjärnarps OL10:19:54
2059091Hannes PerssonFK Herkules10:19:55
8251121Tom WeihartHestra IF10:20:46
8223456Isak SkoglundUlricehamns OK10:22:02
8062322Arvid HermanssonKungälvs OK10:22:22
9060405Karl Aderstedt AlthoffKungälvs OK10:22:48
2089160Erik LundquistOK Ravinen10:24:28
9051118Arvid JonforsenSurahammars SOK10:24:41
1061008Liam HogedalVänersborgs SK10:24:53
8060929Viggo HolmbergOK Tylöskog10:25:53
9990826Emil LindbladSävedalens AIK10:25:58
9051125Albin PaulssonOK Löftan10:26:14
7193430Olle FlorénIF Rigor10:27:38
8050818Albin SundströmHestra IF10:27:48
9050517Olle PetersénOK Njudung10:28:23
8060422Hjalmar FolkestadAnderstorps OK10:28:43
9201460Emil SeldénIF Rigor10:30:52
7051007Isak JohanssonOK Gisle10:32:57
8450677Rasmus DoeringGarphyttans IF10:33:44
8262490Nils SwartzOK Orion10:33:49
1051010Malte AlbinssonOK Österåker10:35:16
27749Martin ErikssonAnnebergs GIF10:36:17
1050604Isak HolmgårdKils OK10:36:50
1050615Otto LarssonOK Tranan10:39:06
2083778Noel BengtssonOK Skogshjortarna10:41:04
2104136Ivar HenrikssonTolered-Utby Ol-klubb10:42:58
7210288Caspar PegardOK Gynge10:44:02
2093254Alexander LännhultEds SK10:44:09
1050216Adam BromsFK Friskus-Varberg10:45:41
8170517Matti JohanssonOK Njudung10:47:19
9050509Gustav LundqvistHalmstad OK10:50:35
2107131Edvin AlexanderssonIF Rigor10:56:31
2058811Martin EkFrölunda OL10:56:56
9990906Alwin EinarssonKungälvs OK10:59:43
451958Erik SüdhoffBrattås CK11:00:00
1402399Samuel DahlbergIK Trenne Ullared11:01:00
228028Axel NilssonGarphyttans IF11:02:00
2119708Noa TorstensvikFK Friskus-Varberg11:03:00
660902Adam NeroNässjö OK11:04:00
2058889Alexander FedjeFrölunda OL11:05:00
2075325Simon HanssonIF Rigor11:06:00
1320044Sebastian LindblomGustavsbergs OK11:07:00
2095369Malcolm SvenssonAnderstorps OK11:08:00
2031391Martin G. DybvikStokke IL11:09:00
2101829Simon TolestamIF Rigor11:10:00
2122085Erik PeterssonTolered-Utby Ol-klubb11:11:00
8061211Walter HällåsOK Löftan11:12:00
9060925Axel KylbornAlmby IK11:13:00
7060413Melker SundOK Hammaren11:14:00

Annonser