Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Hallands 3-dagars

TävlingsinformationVisa startlista per klassVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Hallands 3-dagars
Arrangörsorganisationer: FK Friskus-Varberg / OK Nackhe
Datum: fredag 12 juli 2019 - söndag 14 juli 2019

Etapp 1, medelEtapp 2, långEtapp 3, lång

H40

7 390 m, 48 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1760901Joakim KarlssonJönköpings OK10:20:00
2968896Martin JohnssonSnättringe SK10:24:06
31402395Mattias KarlssonIK Trenne Ullared10:26:27
4866866Johan HördegårdhIFK Göteborg Orientering10:28:50
59790223Jonas BraamOK Denseln10:37:03
62132134Fredrik NobornIFK Göteborg Orientering10:39:03
71001013Andreas LundholmUmeå OK10:40:21
89760229Robert EnbomVänersborgs SK10:40:38
91086229Johan PerssonUlricehamns OK10:42:39
2075217Anders FröbergOK Tor10:45:47
7575751Anders DalgaardKolding OK10:45:55
501835Anders KallinKFUM Örebro OK10:45:58
666622Anders BestermanIK Trenne Ullared10:46:08
7204904Sigleif SteinsvaagHaugesund IL Orientering10:49:48
1046021Laust SörensenGöteborg-Majorna OK10:51:28
8078078Mikael TrofastJönköpings OK10:53:44
446008Max KarleOK Skogshjortarna10:54:54
1033076Patrick EricsonMullsjö SOK10:56:51
1040575Max LarssonOK Tranan10:57:55
1402387Magnus WallinIK Trenne Ullared10:57:56
8310778Patrik CorneliussonOK Löftan11:00:01
7601281Olof IngemarssonKarlskrona SOK11:02:11
8260576Magnus LindblomGustavsbergs OK11:05:00
7622001Martin SjöbergOK Pan-Kristianstad11:06:00
1770226Magnus VedinTrollhättans SOK11:07:00
1697827Mattias RehnGränna-Bygdens OK11:08:00
8000037Jonas NorénHelsingborgs SOK11:09:00
9781009Gustav BäcklundRonneby OK11:10:00
8010279Mathias Axelsson LöfvenholmOK Hierne11:11:00
9790201Martin AnderssonSjövalla FK11:12:00
7771114Peter WernklevIK Ymer11:13:00
1409520André TissotANCO11:14:00
888949Bo RasmussenSøllerød OK11:15:00
2088310Tobias HöglundSjövalla FK11:16:00
7705045Karl NilssonOK Orinto11:17:00
2107314Linus LännhultEds SK11:18:00
8011275Fredrik AlzénGustavsbergs OK11:19:00
347402Jacob AxenborgMölndal Outdoor IF11:20:00
402606Michael ForslundKristinehamns OK11:21:00
204708Christian EricssonEksjö Garnisons IF11:22:00
2139943Johan AdetorpLunds OK11:23:00
1780406Daniel HällåsOK Löftan11:24:00
2059006Per-Martin BjöremarkFjärås AIK11:25:00
1406287Morten NissenSøllerød OK11:26:00
909558Brett WeihartHestra IF11:27:00
2083774Magnus BertilssonOK Skogshjortarna11:28:00
760417Mathias PerssonHelsingborgs SOK11:29:00
751808Mikko MäättäMS Parma11:30:00

Annonser