Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Hallands 3-dagars

TävlingsinformationVisa startlista per klassVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Hallands 3-dagars
Arrangörsorganisationer: FK Friskus-Varberg / OK Nackhe
Datum: fredag 12 juli 2019 - söndag 14 juli 2019

Etapp 1, medelEtapp 2, långEtapp 3, lång

U2

2 200 m, 63 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2112391Oskar LindqvistOK Gisle09:30:15
15299Moa JohanssonOK Gisle09:31:21
2115570Cajsa LindqvistOK Gisle09:36:36
2031447Hugo LidénMarkbygdens OK09:37:16
730122Agnes LövhammerBottnaryds IF09:40:30
444597Märta BöregårdOK Gläntan Vessigebro09:42:52
452044Vera ArvidssonSjövalla FK09:43:02
344434Simon ÅttingLinköpings OK09:43:33
8080117Annie KrikströmHjärnarps OL09:45:08
7898066Alfred ArnellOK Löftan09:45:19
8307799Isak KämpeÖrkelljunga FK09:48:43
17287Kerstin SvenssonOK Kullingshof09:49:04
450610Jonna DoeringGarphyttans IF09:55:03
355784Samuel WettergrenFK Herkules09:57:21
2260704Nils FridGöteborg-Majorna OK09:57:28
2126217Gustav AgnvallIK Uven09:58:33
449176Joel DåverhögVästvärmlands OK10:03:35
247838Maja EliassonFK Friskus-Varberg10:05:18
1047027Max SylvanVänersborgs SK10:06:08
1144191Emilia WängrothOK Skogshjortarna10:07:04
1110306Oskar AnderssonFK Friskus-Varberg10:08:16
885577Ina JohanssonIFK Göteborg Orientering10:12:14
2088599Petter BergqvistGarphyttans IF10:14:59
1863355Jonna Jodal GöthforsGöteborg-Majorna OK10:15:13
2141488Ida TholénOK Skogshjortarna10:15:35
451936Arvid JunkellFK Herkules10:16:45
1100517Olof KarlssonFK Herkules10:20:18
2031408Hannes BerggrenKlubblös10:25:06
429853Elmer KarleOK Skogshjortarna10:26:17
2075167Simon HallbergIK Ymer10:28:21
38376Inez EverdingIK Ymer10:28:22
1402388Johannes DahlbergIK Trenne Ullared10:31:01
9110224Frederik HulthénMölndal Outdoor IF10:34:01
2031438Adrian BorgLerums SOK10:37:06
7810383Edvin StjernlöfIFK Göteborg Orientering10:37:06
15344Oskar AnderssonOK Nackhe10:38:26
438199Adam JohanssonOK Nackhe10:38:39
2031455Lukas KarlssonOK Nackhe10:38:39
26353Savannah KarlssonOK Skogsmunken10:38:48
1101299Isak GrönlundLunds OK10:44:01
22647Felicia SärenHestra IF10:46:27
1110602Erik AhlOK Norrvirdarna10:53:05
1108051Albert AxelssonOK Norrvirdarna10:53:06
343804Patricia ErikssonOK Skärmen10:58:04
2260664Arvid WennerstrandPorsgrunn OL10:59:38
452676Siri EdvardssonUmeå OK11:00:22
890922Aalvin BerthagKlubblös11:04:35
2089463Axel PerssonFK Herkules11:07:21
2119512Junia TorstensvikFK Friskus-Varberg11:08:52
1016212Vera BergquistSjövalla FK11:10:39
445109Elliot JägstedtHalmstad OK11:11:12
7120326Valter GustavssonOK Löftan11:11:20
2067199Erik KarlénOK Gipen11:24:21
1416201Harry JohanssonHelsingborgs SOK11:28:48
1011109Ivar FrisellBoxholm-Mjölby OL11:36:56
8090910Arvid HägerstrandKungälvs OK11:41:53
641310Olle BlomqvistMarkbygdens OK11:45:33
1080813Linus LindgrenHelsingborgs SOK11:48:46
2087299Max LindgrenHelsingborgs SOK11:48:47
2078158Linnea LundstedtSjövalla FK11:52:18
1470509Elsa JonssonTolered-Utby Ol-klubb
Tore KrigLessebo OK
7006998Elisa LindbergOK Löftan

Annonser