Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Hallands 3-dagars

TävlingsinformationVisa startlista per klassVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Hallands 3-dagars
Arrangörsorganisationer: FK Friskus-Varberg / OK Nackhe
Datum: fredag 12 juli 2019 - söndag 14 juli 2019

Etapp 1, medelEtapp 2, långEtapp 3, lång

Öppen 8

4 300 m, 116 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2101563Gustaf BergquistSjövalla FK09:30:46
850404Pia-Maria BondessonFrosta OK09:31:58
28205Malin Van Der MeidenBottnaryds IF09:40:23
247523Martin AxelssonOK Skogshjortarna09:44:36
14237Karin HederskogJönköpings OK09:46:49
9101041Peter HilbertAllerød OK09:47:55
940923Amanda HanssonGöteborg-Majorna OK09:48:50
984091Moa HanssonBredaryds SOK09:50:13
42852Fredrik LorénOK Frisene09:51:00
17077Maria SvenssonLunds OK09:54:28
1800907Erik LindgrenKöping-Kolsva OK09:56:36
9790715Marcus JosefssonOK Vivill09:57:40
8040827Tobias JohanssonOK Löftan09:59:17
352990Curt NorgrenGällstadbygdens SOK10:00:49
1902420Tomas RahmOK Norrvirdarna10:03:19
9690412Ola NilssonAlvesta SOK10:03:30
1366622Magnus JohanssonOK Löftan10:04:34
1987406Elin RahmOK Norrvirdarna10:04:57
720411Erik TholénOK Skogshjortarna10:05:13
7900221Sandra EkströmOK Orinto10:10:37
7480607Kjell LönnHjärnarps OL10:11:31
19824Maria HarrieLunds OK10:15:08
2031417Stefan RosénKlubblös10:16:25
351645Peter NilssonSimlångsdalens IF10:18:08
7630502Christina SternerTockarps IK10:18:46
960720Klara HolmgårdKils OK10:20:25
7590415Mats BrorssonTockarps IK10:22:12
8719025Jan LagerHalmstad OK10:23:58
354321Kjell BengtssonKlubblös10:25:03
760328David HallbergIK Ymer10:25:18
15658Anders ErikssonIF Hagen10:28:28
7810610Sara EverdingIK Ymer10:28:38
2095545Åsa HedströmOK Skogshjortarna10:29:18
362552Per AnderssonOK Orinto10:29:52
2104403Nikiforos PapasikasSkarpnäcks OL10:29:59
9960701Amanda JohanssonOK Orion10:31:07
1720428Niclas RökenTäby OK10:31:54
451403Maureen Olsson LoLunds OK10:32:32
11380Jonas BrånaltFrölunda OL10:33:31
1770419Rikard FlinkFjärås AIK10:33:40
8196506Micael ElmbladBredaryds SOK10:35:05
1302985Tom NilssonIcebug10:37:16
2050979Veronica AdolfssonAnderstorps OK10:37:17
1070402Cecilia AlzénGustavsbergs OK10:37:17
362647Lars LorénOK Frisene10:37:19
8001337Filip BengtssonOK Lindéna10:37:32
980304Johan HöögOK Kullingshof10:40:52
15804Lars BjörkingOK Skogshjortarna10:41:57
771218Marie GrönlundLunds OK10:44:56
362582Håkan AhlqvistOK Tyr10:46:23
7620517Lars GreilertHaninge SOK10:47:04
2065136Charlotte DrejmoOK Landehof10:48:26
770407Eva-Lotta BengtslinLunds OK10:48:28
302666Johan LarssonOK Reftele10:49:02
790508Oskar HultquistKalmar OK10:51:09
444029Ulric BjörckIK Uven10:51:31
28884Frans SvenssonFK Finn10:52:34
7650308Ina SkalbergBredaryds SOK10:52:35
400001Erika AspMölndal Outdoor IF10:52:39
7870706Märta MollénSävedalens AIK10:52:53
8020118Kristin HöögOK Kullingshof10:53:00
2081699Håkan HanssonFalkenbergs OK10:53:14
8150464Patric MolinBoxholm-Mjölby OL10:56:22
9970930Jesper LindströmIF Hagen10:56:35
7010702Linnea SkalbergBredaryds SOK10:57:29
16446Jonas PetterssonHalmstad OK10:58:47
449155Fredrik KarlssonVästvärmlands OK10:59:56
2106027Tobias AnderssonGöteborgs SK11:00:37
402056Erik SjöbergHalmstad OK11:00:48
19682Gustav ErlandssonOK Vivill11:01:16
208593Per GerdleHalmstad OK11:03:12
42264Åsa HagnestålMarkbygdens OK11:05:10
25115Anders LarssonVänersborgs SK11:05:15
510344Jan CarlssonIFK Göteborg Orientering11:07:11
7501261Niklas DoeringGarphyttans IF11:07:15
9740719Stefan GraadIF Rigor11:07:45
263746Johan OlofssonOK Skogshjortarna11:07:47
444019Torbjörn GrahnIK Uven11:07:59
8074008Lotta EkbergÖrkelljunga FK11:09:15
882104Rasmus LeoVäxjö OK11:09:41
9997799Anders AhlOK Norrvirdarna11:11:32
2093660Andreas SamuelssonOK Vivill11:12:25
9530916Arne AnderssonBredaryds SOK11:13:32
8110213Patrick DjerfLerums SOK11:16:00
8072303Gisela LindFK Herkules11:16:27
8133309Emrik LindFK Herkules11:17:50
402686Kenth VenöstrandOK Nackhe11:19:44
256892Roger KlotzMalmö OK11:25:54
17699Henrik AdolfssonOK Bävern11:27:36
9010419Lovisa WeidenSkåneslättens OL11:30:03
9681114Lars HarrieLunds OK11:33:07
760629Peter BengtslinLunds OK11:34:09
9010706Linnea BengtssonFalkenbergs OK11:35:00
16381John KarlssonHalmstad OK11:35:08
760125Daniel EvaldssonVäxjö OK11:36:56
12402Christin BorgKlubblös11:37:52
225763Stefan JohanssonOK Vivill11:39:17
1470527Patrik GustafssonVästerbergslagens OL11:40:14
900216Malin SettergrenHalmstad OK11:40:26
2031446Peter AngvarsonKlubblös11:41:26
9101910Elias ThörnbladTrollhättans SOK11:41:58
9101524Isak ThörnbladOK Flundrehof11:41:58
342460Jenny GustafssonLunds OK11:42:51
9750113Anna BerlinKungälvs OK11:43:17
452527Rebecca SvenssonVärend GN OL11:43:32
7190495Amalie TripaxSøllerød OK11:44:51
941310Helena BlomqvistMarkbygdens OK11:45:42
2085399Olof BjörkmanKungälvs OK11:47:10
37135Lasse BjörfjällBredareds IF11:48:01
8030518Olivia LundstedtSjövalla FK11:52:29
2260623Henrik WennestrandPorsgrunn OL11:53:03
1550001Nils Anders DanielssonMölndal Outdoor IF11:56:19
8441144Knut BjörkeloKolbotn o Skimt OL11:57:12
1890213Ola SöderblomFalkenbergs OK11:58:42
7750414Daniel SjölundGöteborg-Majorna OK11:59:05
1931828Johan SjödinIK Hakarpspojkarna

Annonser