Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Hallands 3-dagars

TävlingsinformationVisa startlista per klassSkriv ut

Tävlingens namn: Hallands 3-dagars
Arrangörsorganisationer: FK Friskus-Varberg / OK Nackhe
Datum: fredag 12 juli 2019 - söndag 14 juli 2019

Etapp 1, medelEtapp 2, långEtapp 3, lång

Alfta-Ösa OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
7420223Rolf JakobssonH75 (111)3 610 m10:35:05

Allerød OK

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
9101041Peter HilbertÖppen 8 (398)4 300 m09:47:55
581226Troels Bent HansenH60 (108)4 790 m11:06:38
667777Charlotte BergmannD55 (84)4 060 m11:34:46

Almby IK

7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
1090925Erik KylbornH10 (120)2 210 m10:15
1690801Maria KylbornD50 (96)4 190 m10:50:00
69040305Karl KylbornH16 (183)5 290 m11:10:35
9060925Axel KylbornH14 (171)4 150 m11:13:00
4521002Ann-Britt GöranssonD65 (72)3 670 m11:15:39
1710126Fredrik KylbornH45 (243)6 420 m11:23:46
8011229Nils KylbornH18 (69)6 530 m11:50:00

Alstermo IF

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2062781Annemarie HolmD50 (96)4 190 m10:52:00

Alvesta SOK

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2088984Barbro NilssonÖppen 3 (279)3 260 m09:40:57
9690412Ola NilssonÖppen 8 (398)4 300 m10:03:30
9071021Gustav NilssonH12 (147)3 230 m10:12
7061028Bernt PeterssonH80 (45)3 090 m11:27:00

Amager OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
682231Per RasmussenH55 (180)5 740 m11:02:00

ANCO

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
8650351Margaux TissotD14 (135)4 070 m10:55:00
1409520André TissotH40 (144)7 390 m11:14:00

Anderstorps OK

30 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
7210171Ella AnderssonD12 Kort (24)2 190 m10:02
2095425Alma SvenssonD12 Kort (24)2 190 m10:02
2075259Charlotta TreptowÖppen 3 (279)3 260 m10:02:20
2075120Arvid TreptowU1 (169)2 230 m10:02:43
2050906Astrid TreptowD10 (102)2 190 m10:12
59451854Victor HörnquistH14 (171)4 150 m10:17:39
8060422Hjalmar FolkestadH14 (171)4 150 m10:28:43
451852Edit TreptowD12 (177)3 200 m10:31
2050979Veronica AdolfssonÖppen 8 (398)4 300 m10:37:17
451853Peter AnderssonÖppen 3 (279)3 260 m10:37:20
2095395Jenny AnderssonÖppen 3 (279)3 260 m10:48:33
52095352Stina AnderssonD16 (90)4 710 m10:51:35
451855Vera FolkestadD12 (177)3 200 m11:03
2031498Malcolm SvenssonÖppen 3 (279)3 260 m11:05:38
451860Hjalmar HörnquistH10 (120)2 210 m11:07
2095369Malcolm SvenssonH14 (171)4 150 m11:08:00
302617Geir Inge FolkestadH45 (243)6 420 m11:17:38
302604Maria FolkestadD45 (111)4 590 m11:19:24
42199MarikaTörnqvist Öppen 3 (279)3 260 m11:20:46
7171224Asta TörnkvistD16 (90)4 710 m11:22:00
52139782Agnes AnderssonD14 Kort (21)3 170 m11:30:57
451854Johanna HörnquistU1 (169)2 230 m11:31:12
2075157Elof TreptowU1 (169)2 230 m11:31:12
2075137Martina HeijelD45 (111)4 590 m11:32:00
1236648Andreas KaverénÖppen 9 (106)7 910 m11:32:08
451857Maria HörnquistD40 (99)4 940 m11:34:00
451858Niclas HörnquistH45 (243)6 420 m11:38:00
204605John-Patrik TreptowH45 (243)6 420 m11:50:00
2075283Patrik AnderssonH45 (243)6 420 m11:55:00
1417445Robert SvenssonH45 (243)6 420 m11:56:00

Annebergs GIF

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
27749Martin ErikssonH14 (171)4 150 m10:36:17
5216598Jan-Olov ErikssonH60 (108)4 790 m10:57:16
27736Carina Rosén ErikssonD55 (84)4 060 m11:35:49
27747Camilla RosénD55 (84)4 060 m11:41:12

Arboga OK

5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2075423Amanda BäckD14 (135)4 070 m10:59:00
2075139Kristina BäckD50 (96)4 190 m11:00:00
2075155Peter BäckH50 (150)6 060 m11:04:00
2075357Eric BäckH16 (183)5 290 m11:49:00
2075428Filip BäckH18 (69)6 530 m11:53:00

Attunda OK

5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
36017Anna Martinsson-KarlssonD50 Motion (69)3 090 m10:22:49
520710Anders HallménH65 (156)4 590 m10:24:07
9600801Lars GerhardssonH55 (180)5 740 m10:35:38
62107209Jörgen KarlssonH60 (108)4 790 m10:57:19
439399Margareta HallménD65 (72)3 670 m11:53:00

Avesta OK

6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
214391Leif MarkfjärdH55 (180)5 740 m10:23:08
49441208Anders JohanssonH75 (111)3 610 m10:23:59
938879Elisabeth Hjertqvist JohanssonD60 (60)3 710 m10:33:09
2260767Josefin CedergrenÖppen 7 (529)3 090 m11:13:24
43121Anna-Karin LövgrenÖppen 7 (529)3 090 m11:15:15
364941Anna EricsonD45 (111)4 590 m11:37:00

Bækkelagets SK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
7891050Anders StorbråtenH45 (243)6 420 m10:54:41

Ballerup OK

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
302194Kuno RasmussenÖppen 7 (529)3 090 m10:42:15
8009114Maiken AndersenD50 (96)4 190 m11:01:00
2620Magnus AndersenH16 (183)5 290 m11:38:55

BOK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
7654654Alan HoneyH55 (180)5 740 m10:44:24

Bottnaryds IF

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
28205Malin Van Der MeidenÖppen 8 (398)4 300 m09:40:23
730122Agnes LövhammerU2 (173)2 200 m09:40:30
436187Erik Van der MeidenÖppen 6 (77)5 470 m10:49:02

Boxholm-Mjölby OL

14 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
344307Niklas HallkvistÖppen 5 (374)3 740 m10:15:53
9201721Sören BremerH55 (180)5 740 m10:44:53
11050328Moa KleistD14 Kort (21)3 170 m10:50:00
8150464Patric MolinÖppen 8 (398)4 300 m10:56:22
1020824Patrik KleistH45 (243)6 420 m10:57:22
523451Patricia MolinÖppen 5 (374)3 740 m11:01:26
7770201Lotta FrisellD40 (99)4 940 m11:08:31
41464Patrik BergagårdÖppen 9 (106)7 910 m11:09:46
425069Ingemar MagnussonH70 (150)4 180 m11:15:15
1071123Johanna KleistD12 (177)3 200 m11:21
1011109Ivar FrisellU2 (173)2 200 m11:36:56
1221107Irma FrisellD12 (177)3 200 m11:37
1950623Jennie KleistD40 (99)4 940 m11:41:00
437573Åsa StåhlklooD40 (99)4 940 m11:45:00

Brattås CK

17 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
345241Tor AbrahamssonInskolning (139)1 650 m10:20:09
2260746Ville AbrahamssonU1 (169)2 230 m10:20:43
1060211Malva ArvidssonD14 (135)4 070 m10:33:48
26474Nils ErikssonH12 (147)3 230 m10:42
9090129Anton ArvidssonH10 (120)2 210 m10:45
451957Ida SüdhoffD18 (63)4 790 m10:58:00
451958Erik SüdhoffH14 (171)4 150 m11:00:00
2073392Ester OhlssonU1 (169)2 230 m11:07:42
7940874Lars PerssonÖppen 3 (279)3 260 m11:07:46
2073396Elias OhlssonH10 (120)2 210 m11:11
2073361Caroline OhlssonÖppen 3 (279)3 260 m11:11:07
405544Johanes Schulte SüdhoffH50 (150)6 060 m11:14:00
2132115Christina SüdhoffD45 (111)4 590 m11:14:59
2070796Hanna AbrahamssonÖppen 3 (279)3 260 m11:30:16
2260734Stefan AbrahamssonÖppen 5 (374)3 740 m11:41:06
1031005Erik PerssonH16 (183)5 290 m11:47:00
2073372Mats OhlssonH45 (243)6 420 m12:03:00

Bredareds IF

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
37135Lasse BjörfjällÖppen 8 (398)4 300 m11:48:01

Bredaryds SOK

17 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
984091Moa HanssonÖppen 8 (398)4 300 m09:50:13
2078244Astrid NilssonInskolning (139)1 650 m10:11:28
7530718Erén Lång AlbinssonÖppen 7 (529)3 090 m10:11:28
9806090Amanda LeoD21 (60)6 410 m10:19:59
51396222Åsa Wadensjö LeoD50 (96)4 190 m10:20:17
8196506Micael ElmbladÖppen 8 (398)4 300 m10:35:05
433438Marcus SvenssonÖppen 5 (374)3 740 m10:39:48
7650308Ina SkalbergÖppen 8 (398)4 300 m10:52:35
25428Stina AlbinssonÖppen 7 (529)3 090 m10:55:49
7010702Linnea SkalbergÖppen 8 (398)4 300 m10:57:29
18200206Axel ElmbladH18 (69)6 530 m11:05:00
1178104Stefan JohanssonH55 (180)5 740 m11:07:00
9530916Arne AnderssonÖppen 8 (398)4 300 m11:13:32
409705Maria AnderssonÖppen 7 (529)3 090 m11:13:39
91178107Kristina JohanssonD55 (84)4 060 m11:23:36
67841211Katarina ÖstbergD35 (39)6 170 m11:24:10
7630712Gunnel BörjessonÖppen 7 (529)3 090 m11:36:42

Burseryds IF

7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
362043Mikael JohanssonÖppen 6 (77)5 470 m09:58:19
247869John MikaelssonÖppen 4 (23)3 950 m09:58:21
362046Pernilla JohanssonÖppen 5 (374)3 740 m09:58:24
362047Annika HagstrandÖppen 5 (374)3 740 m10:18:08
8620443Sebastian SanellH21 Motion (12)6 140 m10:30:12
46792Jan-Olof SvenssonÖppen 7 (529)3 090 m10:30:23
2089323Lars HagstrandÖppen 5 (374)3 740 m10:30:33

Centrum OK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2132075Gustaf PeterssonH21 Kort (51)6 660 m11:10:00
17374Sofia AnderssonD35 (39)6 170 m11:38:34

CO Colmar

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
7680400Mélanie DalibardD16 (90)4 710 m11:19:00
8290674Nicolas DalibardH35 (42)7 810 m11:33:16

Dalaportens OL

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
621404Mikael BacklundH55 (180)5 740 m10:24:44

Domnarvets GOIF

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
810510Sara HelanderD35 (39)6 170 m11:47:00

Eds SK

11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
444099Helena ErikssonD50 (96)4 190 m10:18:13
2107317Melker MalmH12 (147)3 230 m10:28
2131955Pär MalmÖppen 6 (77)5 470 m10:28:10
2093254Alexander LännhultH14 (171)4 150 m10:44:09
450694Inger-Lise EriksenÖppen 5 (374)3 740 m10:50:01
2131954Agnes MalmD10 (102)2 190 m10:52
2131964Algot MalmU1 (169)2 230 m10:53:16
2141420William LännhultH12 (147)3 230 m11:16
2107314Linus LännhultH40 (144)7 390 m11:18:00
452783Gunilla OtterstenD40 (99)4 940 m11:28:25
2107303Annika LännhultD40 (99)4 940 m11:37:00

Ej klubbansluten

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
354522Thor KofodÖppen 5 (374)3 740 m09:32:09
353009Karolina OlofssonÖppen 3 (279)3 260 m11:07:50
2801425Vanja Hagnestål LundeniusU1 (169)2 230 m12:14:16
2031396Maria EngmanÖppen 3 (279)3 260 m

Eksjö Garnisons IF

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
204708Christian EricssonH40 (144)7 390 m11:22:00

Eksjö SOK

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
341618Monica HenrikssonD60 (60)3 710 m10:20:40
28141114Klara AxelssonD20 (60)5 120 m10:33:56
8021228Emma ErikssonD18 (63)4 790 m10:56:00

Elfsborg SOK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
5427811Lena ErikssonD55 (84)4 060 m11:19:33
448660Sture GrytheimH70 (150)4 180 m11:27:15

Emmaboda Verda OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
7207282Anders AndreassonÖppen 5 (374)3 740 m11:34:12

Enebybergs IF

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
500598Stellan FehrnströmH75 (111)3 610 m10:40:38
2246000Ann SjöbergD80 (6)2 730 m11:05
204968Ann-Mari FehrnströmD75 (33)3 010 m11:42:00

Eskilstuna OL

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
52125969Agneta NilssonD65 (72)3 670 m11:17:05

Eslövs FK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
8101270Tomas VensrydÖppen 9 (106)7 910 m11:17:37
445430Edvin VensrydÖppen 7 (529)3 090 m11:18:07

Espoon Suunta

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
38090501Siana SennD18 (63)4 790 m10:15:59

Falkenbergs OK

25 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2120003Elin BöregårdU1 (169)2 230 m09:40:47
241986Christina MalmqvistÖppen 7 (529)3 090 m09:57:31
4402872Lennart BengtssonH50 (150)6 060 m10:28:55
2060804Fanny HanssonD14 (135)4 070 m10:29:49
17386Ingela NelsénÖppen 5 (374)3 740 m10:30:44
306585Christer NelsénÖppen 5 (374)3 740 m10:33:39
2119989Jenny SeverinssonD14 (135)4 070 m10:49:29
262262Sandra WallinÖppen 5 (374)3 740 m10:50:33
9071010Mira WallinD12 (177)3 200 m10:51
2081699Håkan HanssonÖppen 8 (398)4 300 m10:53:14
31890121Åsa SöderblomD21 Kort (42)4 800 m10:53:56
2119986Alva SunnenellD10 (102)2 190 m10:54
2139864Fredrik BöregårdÖppen 6 (77)5 470 m10:58:18
15653Monica WassD60 (60)3 710 m10:59:01
8100599Peter BadenfeltH50 (150)6 060 m11:10:00
264183Göta SeverinssonD70 (75)3 100 m11:15:01
17380Ingmar ErikssonH75 (111)3 610 m11:16:00
9680714Martin EricssonH50 (150)6 060 m11:17:00
7401154Martin JohanssonH45 (243)6 420 m11:18:26
748288Rune EliassonH70 (150)4 180 m11:19:45
2119993Eline EricssonD16 (90)4 710 m11:23:00
9031212Emmy WallinD16 (90)4 710 m11:25:00
9010706Linnea BengtssonÖppen 8 (398)4 300 m11:35:00
1890213Ola SöderblomÖppen 8 (398)4 300 m11:58:42
9720708Sven-Åke BengtssonH45 (243)6 420 m12:12:00

Falköpings AIK OK

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2950927Amanda BlennowD21 (60)6 410 m10:03:39
68010708Ellen BlennowD18 (63)4 790 m10:25:35
640527Magnus BlennowH55 (180)5 740 m10:29:29
246096Anki BlennowD50 (96)4 190 m10:36:17

Fellingsbro GOIF

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
530729Mats HastadH65 (156)4 590 m10:22:05

FIF Hillerød

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
1421730Emma Nygaard MonradD10 (102)2 190 m10:18
500116Rune Nygaard MonradÖppen 7 (529)3 090 m10:23:02
407136Ida Nygaard MonradU1 (169)2 230 m10:23:03

Finspångs SOK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
77203721Alice JohanssonD16 (90)4 710 m10:53:35
970615Anders JohanssonH45 (243)6 420 m11:43:00

Fjärås AIK

31 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
423231Veronica AnderssonInskolning (139)1 650 m09:30:04
443225Claes ErikssonÖppen 5 (374)3 740 m09:57:16
216592Lennart NybergÖppen 7 (529)3 090 m09:58:06
1211220Alva BjöremarkU1 (169)2 230 m10:03:21
1107201Lilly EkU1 (169)2 230 m10:03:23
1107207Ellen EkU1 (169)2 230 m10:03:24
2801208Wilhelm EkH12 Kort (18)2 190 m10:22:07
1090418Wilhelm BjöremarkH10 (120)2 210 m10:23
1090122Tyra FlinkD10 (102)2 190 m10:30
1990122Vide FlinkH10 (120)2 210 m10:33
1770419Rikard FlinkÖppen 8 (398)4 300 m10:33:40
650223Per-Johan PerssonH50 Motion (30)4 050 m10:39:08
21371107Göran OlofssonH80 (45)3 090 m10:40:36
450006Karin SundhD40 Motion (81)3 600 m10:43:01
450810Frida OdénD14 (135)4 070 m10:47:36
227892Hans WahlströmH55 (180)5 740 m10:48:20
19247Joel BengtssonH21 Kort (51)6 660 m10:52:10
2122025Stefan HägelmarkH65 (156)4 590 m10:53:00
443299Magnus HagmanH50 Motion (30)4 050 m11:03:06
443275Anna HagmanD50 Motion (69)3 090 m11:04:05
262658Carl-Eric AnderssonH75 (111)3 610 m11:04:24
2423232Daniel AnderssonH17-20 Kort (6)5 490 m11:20
19235Benny IvarssonH70 (150)4 180 m11:20:01
41810306Lena FlinkD35 (39)6 170 m11:23:33
2059006Per-Martin BjöremarkH40 (144)7 390 m11:25:00
2800756Ulrika OdénD45 (111)4 590 m11:26:00
2801090Adam OdénÖppen 7 (529)3 090 m11:27:58
231052Jan AnderssonH65 (156)4 590 m11:30:00
2119695Dan JohanssonH70 (150)4 180 m11:46:00
7030326Elias PerssonH16 (183)5 290 m11:52:00
2079771Fabian OdénH16 (183)5 290 m11:56:00

FK Boken

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
15365Magnus LarsenH50 (150)6 060 m10:49:00
15341Leif-Åke AnderssonH65 (156)4 590 m10:50:00
15342Kerstin AnderssonD60 Motion (33)2 870 m11:28:16

FK Finn

5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
1870427Sandra ElgÖppen 5 (374)3 740 m10:27:24
1071001Albert SvenssonÖppen 3 (279)3 260 m10:52:33
28884Frans SvenssonÖppen 8 (398)4 300 m10:52:34
451927Tobias SvenssonH40 Motion (51)5 280 m10:58:08
28888Göran SvenssonH70 (150)4 180 m11:26:49

FK Friskus-Varberg

26 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
7731025Fredrik OlinderssonÖppen 7 (529)3 090 m09:48:26
7081005William RönnH12 (147)3 230 m10:04
247838Maja EliassonU2 (173)2 200 m10:05:18
2107514Astrid HellerströmD10 (102)2 190 m10:06
1090817Folke FranssonH10 (120)2 210 m10:07
1110306Oskar AnderssonU2 (173)2 200 m10:08:16
451445Alice CarlqvistD12 (177)3 200 m10:19
2123600Hjalmar AntonssonH10 (120)2 210 m10:25
2089105Kasper HellerströmH12 (147)3 230 m10:34
7100623Viola RönnD10 (102)2 190 m10:38
8070625Lova JohanssonD12 (177)3 200 m10:45
1050216Adam BromsH14 (171)4 150 m10:45:41
9061025Lovisa EliassonD14 (135)4 070 m10:48:19
451475Felicia AhlstrandD14 (135)4 070 m10:49:30
2106009Märta JohanssonInskolning (139)1 650 m10:56:10
2089329Arvid JohanssonH12 (147)3 230 m10:58
7101205Elis MarmanderÖppen 1 (76)2 270 m11:01:15
41532Alice MarmanderU1 (169)2 230 m11:02:35
2119708Noa TorstensvikH14 (171)4 150 m11:03:00
7031040Emy HjertströmD14 (135)4 070 m11:06:00
2119512Junia TorstensvikU2 (173)2 200 m11:08:52
2126055Vilmer AntonssonH12 (147)3 230 m11:20
1912221Axel BechtelH16 (183)5 290 m11:22:10
8030829Alex JohanssonH16 (183)5 290 m11:22:39
9030520Emma EliassonD16 (90)4 710 m11:29:00
451410Filip CarlqvistH16 (183)5 290 m12:03:00

FK Herkules

25 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
355784Samuel WettergrenU2 (173)2 200 m09:57:21
439712Kristina WettergrenÖppen 5 (374)3 740 m09:58:43
2089495Per PerssonÖppen 7 (529)3 090 m09:59:22
2059081Selma PerssonD12 (177)3 200 m10:05
2077232Frida PerssonÖppen 7 (529)3 090 m10:05:17
451936Arvid JunkellU2 (173)2 200 m10:16:45
26181Alva JunkellD12 (177)3 200 m10:17
2059087Maria JunkellÖppen 6 (77)5 470 m10:17:14
2059091Hannes PerssonH14 (171)4 150 m10:19:55
1100517Olof KarlssonU2 (173)2 200 m10:20:18
1080319Elina KarlssonD12 (177)3 200 m10:53
2138930Lars KarlssonÖppen 5 (374)3 740 m10:53:05
7428685Albin SvenssonÖppen 5 (374)3 740 m11:05:49
451911Johan WettergrenH50 (150)6 060 m11:07:00
2089463Axel PerssonU2 (173)2 200 m11:07:21
11339Bert LuvöH75 (111)3 610 m11:11:00
2139739Kristina KarlssonÖppen 5 (374)3 740 m11:11:22
2439715Erik WettergrenH16 Kort (18)4 060 m11:14:17
438445Arvid HammarH21 Kort (51)6 660 m11:15:00
8072303Gisela LindÖppen 8 (398)4 300 m11:16:27
8133309Emrik LindÖppen 8 (398)4 300 m11:17:50
2077250Alvin LindÖppen 3 (279)3 260 m11:20:00
438438Kristoffer LindÖppen 7 (529)3 090 m11:22:18
2107417Nina KastrupD45 (111)4 590 m11:38:00
2089481Pontus KastrupH45 (243)6 420 m11:40:00

FK Åsen

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
9639108Margareta HeldÖppen 3 (279)3 260 m10:36:08
15920Jan-Eric NelkingH80 (45)3 090 m11:24:00
9818252Tommy HeldH70 (150)4 180 m11:43:00

Frosta OK

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
850404Pia-Maria BondessonÖppen 8 (398)4 300 m09:31:58
9870718Gustaf SchejaÖppen 7 (529)3 090 m11:32:30
581124Nils-Erik BondessonH70 (150)4 180 m11:56:00

Främmestads IK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
1393073Robert JessenH65 (156)4 590 m10:17:20
1413010Ingrid JessenD65 (72)3 670 m11:35:50

Frölunda OL

27 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2031376Erik FedjeÖppen 3 (279)3 260 m09:46:26
2107475William FedjeH10 (120)2 210 m10:03
2078008Marie CarlssonÖppen 3 (279)3 260 m10:09:32
1070619Ellen SkovbjergD12 (177)3 200 m10:11
11320Fredrik NorellÖppen 9 (106)7 910 m10:26:36
242827David HedmanH21 Kort (51)6 660 m10:27:30
52079762Magne HagströmH75 (111)3 610 m10:31:12
11380Jonas BrånaltÖppen 8 (398)4 300 m10:33:31
362507Maria VamlingD60 Motion (33)2 870 m10:36:58
362508Lennart VamlingH65 (156)4 590 m10:42:09
2058811Martin EkH14 (171)4 150 m10:56:56
746953Karin Karlfeldt FedjeD40 (99)4 940 m11:02:30
2079772Erik RuotsalainenH50 (150)6 060 m11:03:00
721107Anders ArfwedsonH45 (243)6 420 m11:04:06
2058889Alexander FedjeH14 (171)4 150 m11:05:00
1090204Martin SkovbjergH10 (120)2 210 m11:09
26162Magnus WideH55 (180)5 740 m11:09:00
710731Martin AhlqvistH45 (243)6 420 m11:15:38
405546Niklas HelmertzH21 Kort (51)6 660 m11:17:00
1270173Susann SkovbjergD40 Motion (81)3 600 m11:17:48
11595Jan JohanssonH45 (243)6 420 m11:23:50
911079Lena MaxD35 (39)6 170 m11:27:37
258677Sofia HelmertzD21 Kort (42)4 800 m11:36:00
441573Erik MaxInskolning (139)1 650 m11:38:57
2070765Karin HelmertzD55 (84)4 060 m11:51:00
247929Sten HelmertzH70 (150)4 180 m11:55:00
618020Zebastian ArfwedsonH18 (69)6 530 m11:58:00

FSK Orientering

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
7207947Kim FolanderH65 (156)4 590 m10:54:00
57011222Hanne FoghD35 (39)6 170 m11:24:02

Gamleby OK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
78050326Tuva ÖstangårdD14 (135)4 070 m10:14:09
2059938Pia ÖstangårdD50 (96)4 190 m10:41:15

Garphyttans IF

14 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
450610Jonna DoeringU2 (173)2 200 m09:55:03
1791117Ylva DoeringÖppen 5 (374)3 740 m09:56:48
2088599Petter BergqvistU2 (173)2 200 m10:14:59
18050831Måns BergqvistH14 (171)4 150 m10:15:00
402937Erik NilssonÖppen 5 (374)3 740 m10:28:51
8450677Rasmus DoeringH14 (171)4 150 m10:33:44
7610406Lars WalldoffH55 (180)5 740 m10:44:36
228028Axel NilssonH14 (171)4 150 m11:02:00
8070917Elin DoeringD12 (177)3 200 m11:05
7501261Niklas DoeringÖppen 8 (398)4 300 m11:07:15
8070723Fabian BergqvistH12 (147)3 230 m11:08
730314Björn BergqvistH40 Motion (51)5 280 m11:08:40
402965Karin NilssonD45 (111)4 590 m11:18:52
417695Anna NilssonD16 (90)4 710 m11:24:00

Gjø-Vard OL

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2031378Arnt Oluf EideH50 (150)6 060 m10:47:15
2031377Charlotte EideD20 (60)5 120 m11:11:00

Gränna-Bygdens OK

5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
9660611Philip HjellströmÖppen 9 (106)7 910 m09:56:56
1496586Siri RehnD12 (177)3 200 m10:27
1555011Elliott RehnH12 (147)3 230 m10:36
9070569Monika HjellströmD50 (96)4 190 m10:56:00
1697827Mattias RehnH40 (144)7 390 m11:08:00

Gudhems IF

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
38305Arne SääfH55 (180)5 740 m10:32:38

Gustavsbergs OK

13 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
8251068Ronnie DahlgrenÖppen 7 (529)3 090 m10:11:37
8170268Carin RosénÖppen 7 (529)3 090 m10:20:39
1975112Hampus AlzénÖppen 1 (76)2 270 m10:35:49
1070402Cecilia AlzénÖppen 8 (398)4 300 m10:37:17
2066527Paulina AlzénD12 (177)3 200 m10:39
12066534Lucas AlzénH16 Kort (18)4 060 m10:40:00
38000522Ulf BurmanH60 (108)4 790 m10:49:34
8260576Magnus LindblomH40 (144)7 390 m11:05:00
1320044Sebastian LindblomH14 (171)4 150 m11:07:00
8011275Fredrik AlzénH40 (144)7 390 m11:19:00
8682488Anneli LindqvistD65 (72)3 670 m11:32:42
770811Angelica LindblomD40 (99)4 940 m11:43:00
8040416Rasmus LindblomH16 (183)5 290 m11:54:00

Gällstadbygdens SOK

8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
352990Curt NorgrenÖppen 8 (398)4 300 m10:00:49
2106047Anna-Lena WullfÖppen 5 (374)3 740 m10:01:48
442026Clas NorgrenÖppen 7 (529)3 090 m10:02:41
352996Pär NorgrenÖppen 7 (529)3 090 m10:02:43
241333Benny MildÖppen 7 (529)3 090 m10:37:02
42107159Anette CarlssonD45 (111)4 590 m10:54:32
25749Leif CarlssonH75 (111)3 610 m11:14:00
25754Ann-Gerd CarlssonD70 (75)3 100 m11:31:00

Gävle OK

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
3888882Dan NorinH50 (150)6 060 m10:28:53
7661122Patrik OttossonH50 (150)6 060 m10:30:51
69040827Ebba OttossonD16 (90)4 710 m10:52:42

Göteborg-Majorna OK

51 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
9120406Ludvig AxenborgU1 (169)2 230 m09:35:46
940923Amanda HanssonÖppen 8 (398)4 300 m09:48:50
226978Siw PetterssonÖppen 3 (279)3 260 m09:53:44
2260705Maja FridU1 (169)2 230 m09:56:01
2260704Nils FridU2 (173)2 200 m09:57:28
7980925Agnes SpånérD21 (60)6 410 m10:07:25
58311103Pär GustavssonH55 (180)5 740 m10:12:45
6900813Anders HedbergH21 Lång (120)10 090 m10:13:57
991021Jonas MerzH21 Lång (120)10 090 m10:15:11
1863355Jonna Jodal GöthforsU2 (173)2 200 m10:15:13
9540930Bengt JonassonH65 (156)4 590 m10:17:01
1021805Isak Jodal GöthforsU1 (169)2 230 m10:18:14
717171Louise GöthforsÖppen 7 (529)3 090 m10:18:51
933796Joakim EliassonH21 Lång (120)10 090 m10:21:41
9760224Anders AxenborgH21 Lång (120)10 090 m10:21:42
10241Johanna FridhagenD21 Motion (21)3 960 m10:24:23
601602Torbjörn AronssonH55 (180)5 740 m10:24:49
532330Ulf WallinH55 (180)5 740 m10:24:52
79990222Jennifer DavidsonD18 (63)4 790 m10:26:49
7840324Petter JönssonH21 Lång (120)10 090 m10:30:43
611061Anders JohanssonH50 (150)6 060 m10:30:44
2148019Arvid AntonssonInskolning (139)1 650 m10:38:14
247908Gunilla CarlssonD60 (60)3 710 m10:38:16
443359Johan ZettergrenH50 (150)6 060 m10:38:50
1980310Johan OlsonH21 (72)8 580 m10:40:00
2031439Ellen ZettergrenÖppen 2 (15)3 780 m10:41:34
7800916Kristina LorentzonÖppen 6 (77)5 470 m10:42:19
19581202Jörgen IvarssonH60 (108)4 790 m10:45:00
4880222Emil BacklundH21 (72)8 580 m10:49:35
1046021Laust SörensenH40 (144)7 390 m10:51:28
4590609Thomas SellgrenH60 (108)4 790 m10:52:46
2260656Johanna FridÖppen 5 (374)3 740 m10:57:23
241111Assar SjölundInskolning (139)1 650 m11:01:13
451080Martin JohanssonÖppen 7 (529)3 090 m11:01:35
234501Ture SjölundInskolning (139)1 650 m11:02:22
8770406Marie-Louise AxenborgD40 (99)4 940 m11:03:08
114001Ing-Marie Brander StrandD65 (72)3 670 m11:05:00
9720117Ola JodalÖppen 9 (106)7 910 m11:12:29
9100707Wilmer AxenborgH10 (120)2 210 m11:13
9580125Ingvar LarssonH60 (108)4 790 m11:13:15
1670913Thomas GustafssonH50 (150)6 060 m11:15:00
7730713Malin Sjölund OlssonÖppen 7 (529)3 090 m11:16:13
970702Rasmus ArfwedsonH21 (72)8 580 m11:17:14
8030394Anna WallinD21 Lång (33)7 980 m11:21:00
8641125Helena SellgrenD55 (84)4 060 m11:21:33
1671128Åsa JellvertÖppen 7 (529)3 090 m11:35:47
7417456Joakim LundqvistÖppen 7 (529)3 090 m11:42:34
800121Anders HöijeÖppen 9 (106)7 910 m11:49:42
7203837Gunilla GedinD55 (84)4 060 m11:53:00
7750414Daniel SjölundÖppen 8 (398)4 300 m11:59:05
7720210Anders LundellH45 (243)6 420 m12:08:00

Göteborgs SK

5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
444045Cecilia KarlssonÖppen 7 (529)3 090 m10:12:07
2101588Susanne AndreassonÖppen 7 (529)3 090 m10:27:50
352268Katarina Rydén MarkinhuhtaD50 Motion (69)3 090 m10:41:38
450149Gunnar MarkinhuhtaH55 (180)5 740 m10:52:00
2106027Tobias AnderssonÖppen 8 (398)4 300 m11:00:37

Hagaby GoIF Örebro

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2880922Oskar EklöfH21 (72)8 580 m10:42:39
919102Lovisa EklöfD21 Kort (42)4 800 m11:11:00

Halden SK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
39806190Elias Bäcklund EkvallH21 Lång (120)10 090 m10:10:21

Halmstad OK

54 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
1417456Matilda NilssonÖppen 5 (374)3 740 m09:46:22
2107551Robin LönnInskolning (139)1 650 m09:47:24
1417454Rickard NilssonÖppen 5 (374)3 740 m09:48:50
1401382Karin KarlssonÖppen 7 (529)3 090 m10:03:12
429761Lotta KihlbergÖppen 7 (529)3 090 m10:06:31
2139138Sara LönnD10 (102)2 190 m10:08
776211Anna EngelbrektssonD21 Motion (21)3 960 m10:11:26
16342Lars DavidssonÖppen 9 (106)7 910 m10:12:42
99091909Louise BorgD21 (60)6 410 m10:13:13
716414Susanne HåkanssonD50 (96)4 190 m10:22:15
8719025Jan LagerÖppen 8 (398)4 300 m10:23:58
17788877Nils Wallentin TärkH21 Kort (51)6 660 m10:25:00
9451287Fredrik EnbergÖppen 6 (77)5 470 m10:26:08
25238Melker SkullmanInskolning (139)1 650 m10:29:01
435795Malte SkullmanInskolning (139)1 650 m10:29:04
9519295Lotta EnbergÖppen 6 (77)5 470 m10:30:42
2074539Julia LönnD12 (177)3 200 m10:33
16350Anna BengtssonÖppen 5 (374)3 740 m10:35:01
7565038Kennet HorvathH50 (150)6 060 m10:45:15
9641011Yngve KihlbergH55 (180)5 740 m10:46:57
9050509Gustav LundqvistH14 (171)4 150 m10:50:35
68010497Loke AgmarkenH21 (72)8 580 m10:51:32
437483Magdalena JohanssonÖppen 7 (529)3 090 m10:54:06
16349Eskil JönssonÖppen 5 (374)3 740 m10:54:13
62144667Ernie BroströmH80 (45)3 090 m10:54:59
8312020Mikael LundqvistH45 (243)6 420 m10:55:43
16446Jonas PetterssonÖppen 8 (398)4 300 m10:58:47
402056Erik SjöbergÖppen 8 (398)4 300 m11:00:48
208593Per GerdleÖppen 8 (398)4 300 m11:03:12
16413Björn HåkanssonH50 (150)6 060 m11:09:00
445109Elliot JägstedtU2 (173)2 200 m11:11:12
445105Sara JägstedtD40 Motion (81)3 600 m11:11:24
9943129Oscar WestH21 Kort (51)6 660 m11:12:00
7730502Helene PerssonÖppen 1 (76)2 270 m11:16:15
7070417Amanda PerssonD12 (177)3 200 m11:17
816314Stig JohanssonH80 (45)3 090 m11:20:00
38141014Albin JägstedtH16 Kort (18)4 060 m11:25:00
7003069Emil JägstedtH16 (183)5 290 m11:29:13
16308Ingolf BengtssonH60 Motion (30)3 650 m11:29:36
7730227Maria PeterssonD45 (111)4 590 m11:30:00
302583Björn EngelbrektssonÖppen 7 (529)3 090 m11:32:14
29728Elin BergInskolning (139)1 650 m11:32:57
7505060Julia BergInskolning (139)1 650 m11:32:57
7131111Martin JohanssonH45 (243)6 420 m11:33:00
8400401Oskar BergÖppen 6 (77)5 470 m11:33:22
16381John KarlssonÖppen 8 (398)4 300 m11:35:08
900216Malin SettergrenÖppen 8 (398)4 300 m11:40:26
8090589Niklas HidmanÖppen 9 (106)7 910 m11:42:39
2068996Maria LönnD35 (39)6 170 m11:45:00
7710515Niklas PerssonH45 (243)6 420 m11:53:00
7003071Mattias JägstedtH45 (243)6 420 m11:54:00
1948520Lars AnderssonH70 (150)4 180 m11:54:00
1214579Katarina BengtssonD65 (72)3 670 m11:56:00
7040505Alexander PerssonH16 (183)5 290 m11:58:00

Haninge SOK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
7620503Karin GreilertÖppen 4 (23)3 950 m10:47:03
7620517Lars GreilertÖppen 8 (398)4 300 m10:47:04

Haugesund IL Orientering

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
7204904Sigleif SteinsvaagH40 (144)7 390 m10:49:48

Helsingborgs SOK

35 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
8270476Christian JohanssonÖppen 9 (106)7 910 m09:33:02
1200205Alma KjellénD12 (177)3 200 m10:07
2119765Agnes PerssonD12 (177)3 200 m10:15
2139935Anders PerssonH40 Motion (51)5 280 m10:15:14
9670715Helena ÅhlinD50 Motion (69)3 090 m10:18:55
9030463Jonas ÅhlinH40 Motion (51)5 280 m10:21:21
2031381Kristin BogsjöÖppen 3 (279)3 260 m10:33:22
2066517Pär EricssonH55 (180)5 740 m10:40:49
8080318Felicia PerssonD12 (177)3 200 m10:43
11061227Elias PerssonH14 Kort (27)3 080 m10:45:00
22031380Jakob Bogsjö JensenH14 Kort (27)3 080 m10:49:41
7080628Elias PalmertzH12 (147)3 230 m10:52
7101009Lowe PalmertzU1 (169)2 230 m10:52:33
32031379Esben Bogsjö JensenH14 Kort (27)3 080 m10:52:49
7120430Liv PalmertzU1 (169)2 230 m10:53:37
1280709Arvid JohanssonH10 (120)2 210 m10:59
7770608Saga PalmertzD14 (135)4 070 m11:03:00
9600722Lennart StenssonH55 (180)5 740 m11:03:00
9031101Johan BökmanH50 (150)6 060 m11:05:00
8031101Thea BökmanD16 (90)4 710 m11:07:21
8000037Jonas NorénH40 (144)7 390 m11:09:00
8070216Kurt SjöbergH12 (147)3 230 m11:26
1416201Harry JohanssonU2 (173)2 200 m11:28:48
1919872Lena JohanssonÖppen 3 (279)3 260 m11:28:48
760417Mathias PerssonH40 (144)7 390 m11:29:00
9630308Britt-Marie StenssonD55 (84)4 060 m11:30:07
7791202Veronika PalmertzD40 Motion (81)3 600 m11:47:12
1080813Linus LindgrenU2 (173)2 200 m11:48:46
2087299Max LindgrenU2 (173)2 200 m11:48:47
1100722Theo LindgrenU1 (169)2 230 m11:51:23
2066532Victor EricssonH16 (183)5 290 m11:55:00
2107596David PerssonH16 (183)5 290 m11:59:00
9021605Alfred KjellénH16 (183)5 290 m12:07:00
2089340Lisa KjellénD40 Motion (81)3 600 m
2089076Klas BogsjöH40 Motion (51)5 280 m

Herlufsholm OK

9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
7000272Claus MikkelsenÖppen 7 (529)3 090 m09:46:29
7508016Frede ScheyeH65 (156)4 590 m10:47:00
8640521Lykke Berg MathiesenD50 (96)4 190 m10:57:00
8631622Peter KarbergH55 (180)5 740 m10:57:00
1308010Lene HansenD60 (60)3 710 m11:00:00
8653089Anders KnudsenH50 (150)6 060 m11:12:00
8640547Henrik MathiesenH50 (150)6 060 m11:19:00
8629595Sebastian HansenH21 (72)8 580 m11:27:00
8631591Tine Meyhoff PetersenD55 (84)4 060 m11:48:00

Hestra IF

29 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
1414475Marie-Louise StridhD40 Motion (81)3 600 m09:54:26
2888863Kent KlassonH55 (180)5 740 m10:08:08
11414485Jan HildingH50 (150)6 060 m10:15:00
7750616Martin HjertbergÖppen 7 (529)3 090 m10:16:32
1230713Ellie RosénInskolning (139)1 650 m10:18:00
8251121Tom WeihartH14 (171)4 150 m10:20:46
2058324Elsa IngemarssonD12 (177)3 200 m10:23
8050818Albin SundströmH14 (171)4 150 m10:27:48
8022828Alma HjertbergD18 (63)4 790 m10:28:31
880501Sofia LarssonD21 (60)6 410 m10:31:23
1111199Nikki WeihartD12 (177)3 200 m10:35
2063807Hanna NilssonD14 (135)4 070 m10:40:13
89417797Elsa LindeblomD20 (60)5 120 m10:43:35
8080131Melker SundströmH12 (147)3 230 m10:44
18050517Johanna SundströmD40 (99)4 940 m10:45:00
129954Johan IngemarssonH45 (243)6 420 m10:45:00
22647Felicia SärenU2 (173)2 200 m10:46:27
259045Ulf HolstenH55 (180)5 740 m10:53:00
9021003Emely WeihartD18 (63)4 790 m10:53:16
69097750Linnéa BäckströmD40 (99)4 940 m10:56:15
24903Bill AnderssonH65 (156)4 590 m10:58:00
22093649Nanna TorénD14 Kort (21)3 170 m10:58:36
354386Annica HolstenÖppen 1 (76)2 270 m10:58:48
2063885Moa HolstenD14 (135)4 070 m11:07:00
351484Anna-Karin SärénÖppen 7 (529)3 090 m11:07:37
2062004Klara NilssonD14 (135)4 070 m11:08:00
29951Maria IngemarssonD45 (111)4 590 m11:23:35
909558Brett WeihartH40 (144)7 390 m11:27:00
444094Filip IngemarssonH16 (183)5 290 m11:32:42

Hjobygdens OK

8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
16208Tomas JanssonÖppen 3 (279)3 260 m09:53:15
244298Åsa GrenaboÖppen 7 (529)3 090 m10:25:15
660616Ann-Kristin JanssonD50 (96)4 190 m10:42:54
1951607Bernhard GrenaboH65 (156)4 590 m10:45:00
13689Helena KarlssonÖppen 1 (76)2 270 m11:08:05
81490611Bertil KarlssonH70 (150)4 180 m11:10:10
2031491Maria KarlssonÖppen 5 (374)3 740 m11:15:38
2031486Rune PerssonÖppen 3 (279)3 260 m11:15:42

Hjärnarps OL

14 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
433056Albin SigboInskolning (139)1 650 m09:30:09
7201377Fredrik StåhlÖppen 9 (106)7 910 m09:30:45
8080117Annie KrikströmU2 (173)2 200 m09:45:08
8197706Ola KrikströmÖppen 6 (77)5 470 m10:08:25
7480607Kjell LönnÖppen 8 (398)4 300 m10:11:31
8631097Michael LönnÖppen 9 (106)7 910 m10:11:59
9731124Conny RaskÖppen 9 (106)7 910 m10:14:35
98050410Noah KrikströmH14 (171)4 150 m10:19:54
16177Marie SigboÖppen 7 (529)3 090 m10:28:20
9051004Cajsa KrikströmÖppen 3 (279)3 260 m10:31:13
302584Kerstin FränkelÖppen 3 (279)3 260 m11:00:31
217140Björn FränkelH60 Motion (30)3 650 m11:03:02
7201380Marie Ståhl NordströmÖppen 7 (529)3 090 m11:06:25
16096Per SigboÖppen 9 (106)7 910 m11:30:41

Holbæk OK

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
420166Jan ThiesenH55 (180)5 740 m10:54:00
8667790Mogens JensenH75 (111)3 610 m11:10:00
778810Peter LauritzenH21 (72)8 580 m11:28:00
8641006Amalie Snedker MosbækD35 (39)6 170 m11:46:00

Hylte OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
264175Dag SvenssonH55 (180)5 740 m11:01:00

Härlövs IF

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
9497731Carina ThynellD40 (99)4 940 m11:16:36

Hässleholms OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
7610216Anders NilssonÖppen 7 (529)3 090 m09:32:01

Hästveda OK

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
7030101Ronny FhermÖppen 7 (529)3 090 m10:22:18
7730101Charlie FhermÖppen 7 (529)3 090 m10:22:20
2075201Emma WikströmÖppen 3 (279)3 260 m10:36:10
9102606Anna WikströmD40 (99)4 940 m11:32:00

Icebug

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2126037Freja NilssonÖppen 3 (279)3 260 m10:37:15

Icebug

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
1302985Tom NilssonÖppen 8 (398)4 300 m10:37:16

Idefjordens SK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
7520927Göran OlssonH65 (156)4 590 m10:59:00
208310Carina ReichenbergD50 Motion (69)3 090 m11:04:18

IF Hagen

14 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
9040306Renita PåsseÖppen 7 (529)3 090 m10:06:46
15656Evamarie LundahlÖppen 7 (529)3 090 m10:24:15
9060218Agnes JohanssonD14 (135)4 070 m10:27:58
15658Anders ErikssonÖppen 8 (398)4 300 m10:28:28
9970930Jesper LindströmÖppen 8 (398)4 300 m10:56:35
9020428Erica BogrenD18 (63)4 790 m10:57:00
923643Anna LarssonD21 Kort (42)4 800 m11:02:48
9031227Moa SkoogD16 (90)4 710 m11:07:31
2072796Kjell JohanssonH50 (150)6 060 m11:08:00
8181821Marcus CarlssonÖppen 7 (529)3 090 m11:08:08
445413Lena Carlsson TellD50 Motion (69)3 090 m11:30:40
8040306Liam JohanssonH16 (183)5 290 m11:38:53
445417Per CarlssonH45 (243)6 420 m11:44:00
8030102Anton CarlssonH16 (183)5 290 m12:08:00

IF Marin Väst

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
436137Gösta MalmerH75 (111)3 610 m10:45:45
13989Gun RosendahlD50 (96)4 190 m10:55:00

IF Rigor

30 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2058830Victoria BenanderÖppen 5 (374)3 740 m09:45:24
2109306Alvar AlexanderssonH12 (147)3 230 m10:08
7193430Olle FlorénH14 (171)4 150 m10:27:38
9201460Emil SeldénH14 (171)4 150 m10:30:52
446161Olof AnderssonÖppen 7 (529)3 090 m10:33:09
1980073Pernilla AlexanderssonÖppen 7 (529)3 090 m10:39:12
2075356Fredrik HanssonH40 Motion (51)5 280 m10:43:07
2075359Åsa HanssonD40 Motion (81)3 600 m10:45:35
2101816Hugo TolestamH12 (147)3 230 m10:46
2101819Sven TolestamH50 Motion (30)4 050 m10:47:07
9909170Felizia ZienkiewiczD20 (60)5 120 m10:47:08
2031471Ellen HeymanÖppen 5 (374)3 740 m10:50:35
2031451Simon TolestamÖppen 5 (374)3 740 m10:50:37
2107131Edvin AlexanderssonH14 (171)4 150 m10:56:31
446166Annette SeldénD50 (96)4 190 m10:59:00
9710110Jens ArvidssonH45 (243)6 420 m10:59:54
97204901Thilda SeldénD16 (90)4 710 m11:00:58
441683Henryk ZienkiewiczH55 (180)5 740 m11:04:00
2075325Simon HanssonH14 (171)4 150 m11:06:00
9740719Stefan GraadÖppen 8 (398)4 300 m11:07:45
2101829Simon TolestamH14 (171)4 150 m11:10:00
2075406Niklas FlorénH45 (243)6 420 m11:12:13
2095353Per-Martin JohanssonH60 (108)4 790 m11:25:38
25059Nils-Eric TofteredH80 (45)3 090 m11:26:00
52075494Edvin TolestamH16 Kort (18)4 060 m11:27:00
2075323Martin HanssonH16 (183)5 290 m11:45:00
242298Kirsten TofteredD55 (84)4 060 m11:46:00
9030214Alfred ErdeliusH16 (183)5 290 m12:06:00
9710316Fredrik BergH45 (243)6 420 m12:10:00
2075491Ellen HeymanD50 Motion (69)3 090 m

IFK Enskede

7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2125965Felix AhlströmH10 (120)2 210 m10:11
25101Sindri GrimssonU1 (169)2 230 m10:25:01
38783Nora AhlströmD10 (102)2 190 m11:00
217226Simon AhlströmH10 (120)2 210 m11:01
760602Elin AhlströmD40 (99)4 940 m11:16:34
68006260Martin AhlströmH35 (42)7 810 m11:18:43
2031496Grimur MagnussonÖppen 3 (279)3 260 m11:42:42

IFK Göteborg Orientering

42 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2141429Svante LindbergU1 (169)2 230 m09:35:45
770817Frida BakkmanÖppen 9 (106)7 910 m09:57:07
426249Ingrid AndreassonD10 (102)2 190 m10:00
885577Ina JohanssonU2 (173)2 200 m10:12:14
61222006Signe HördegårdhD14 (135)4 070 m10:13:07
2109400Nils AndreassonH12 (147)3 230 m10:20
444676Vera LindbergD10 (102)2 190 m10:24
213960Bjarne BäcklundH50 (150)6 060 m10:24:19
449719Helena LindbergÖppen 7 (529)3 090 m10:25:19
8130264Lars G JohanssonH55 (180)5 740 m10:26:34
9062727Andreas HöyeH21 Lång (120)10 090 m10:27:52
4866866Johan HördegårdhH40 (144)7 390 m10:28:50
7090909Elsie HördegårdhD10 (102)2 190 m10:32
7810383Edvin StjernlöfU2 (173)2 200 m10:37:06
62132134Fredrik NobornH40 (144)7 390 m10:39:03
2771114Ida HördegårdhD40 (99)4 940 m10:45:54
850831Anders HederskogH21 Lång (120)10 090 m10:49:00
59709090Elin PetterssonD21 Lång (33)7 980 m10:49:23
69505100Erica PetterssonD21 Lång (33)7 980 m10:49:25
8199800Mats G AnderssonH55 (180)5 740 m10:50:00
228208Caroline LövhammerD21 Kort (42)4 800 m10:51:57
7595037Artur StjernlöfH12 (147)3 230 m11:00
14199Daniel RobertssonÖppen 5 (374)3 740 m11:00:14
2031484Marie RobertssonÖppen 5 (374)3 740 m11:00:15
451289Malin AlbrektssonÖppen 5 (374)3 740 m11:03:09
2135586Katarina FränkelÖppen 5 (374)3 740 m11:04:37
620706Per FlakbergH55 (180)5 740 m11:05:00
19237Ann-Kristin NyqvistÖppen 3 (279)3 260 m11:05:26
510344Jan CarlssonÖppen 8 (398)4 300 m11:07:11
451272Henrik AlbrektssonÖppen 5 (374)3 740 m11:07:36
2119792Jimmy PetterssonH45 (243)6 420 m11:13:18
2059131Joel FlakbergH21 Kort (51)6 660 m11:16:00
7670531Ingvar ÅkessonH50 (150)6 060 m11:24:00
9071229Elin JohanssonD12 (177)3 200 m11:27
449580Cecilia FlakbergD45 (111)4 590 m11:27:00
14204Carolina EhrencronaD21 Kort (42)4 800 m11:35:00
2109127Rikard AndreassonH45 (243)6 420 m11:37:00
941976Jenny JohanssonD40 (99)4 940 m11:38:00
7037239Marie-Louise StjernlöfÖppen 7 (529)3 090 m11:38:10
870706Siri HöyeInskolning (139)1 650 m11:39:39
2139205Sandra PerssonD40 (99)4 940 m11:40:00
14203David GrimforsH35 (42)7 810 m11:41:00

IFK Lidingö SOK

15 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2025180Emilia GanslandtD21 Motion (21)3 960 m09:46:32
2025134Helena GanslandtÖppen 6 (77)5 470 m09:50:38
8681003Annica JanssonD50 (96)4 190 m10:23:16
52025182Amelie RajanD18 (63)4 790 m10:24:39
62107327Jan SöderbergH75 (111)3 610 m10:32:24
38367911Ebba GanslandtD20 (60)5 120 m10:34:56
421423Elisabeth BengtssonÖppen 7 (529)3 090 m10:34:59
2031448Madeleine CasselÖppen 7 (529)3 090 m10:34:59
2025178Magnus RajanH50 (150)6 060 m10:39:57
7701125Fredrik SundströmÖppen 7 (529)3 090 m10:53:13
9580924Hans TarandiH60 (108)4 790 m10:59:53
1581117Tapani MattusH60 (108)4 790 m11:14:05
15104Marianne SöderbergD70 (75)3 100 m11:16:32
9700903Mattias GanslandtH45 (243)6 420 m11:34:00
15132Madeleine CasselD55 (84)4 060 m11:50:00

IFK Mora OK

6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
41030619Peter FredricsonH45 (243)6 420 m10:47:03
28652907Albin GezeliusH16 (183)5 290 m11:00:34
450657Elsa HermanssonD16 (90)4 710 m11:14:46
720215Peter HermanssonH45 (243)6 420 m11:31:00
660203Linnea HermanssonD14 Kort (21)3 170 m11:31:54
720306Annelie HermanssonD45 (111)4 590 m11:40:00

IK Gandvik

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
16239Hans AnderssonÖppen 7 (529)3 090 m10:33:19
7470424Ingrid TengelandD70 (75)3 100 m11:28:00

IK Hakarpspojkarna

17 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
760902Marcus SennevikÖppen 9 (106)7 910 m09:55:16
8070505Emil LingH12 (147)3 230 m10:06
2970517Arvid NordH21 Lång (120)10 090 m10:09:01
19050730Sandra LingD14 (135)4 070 m10:10:00
4831006Joakim HederskogH21 Lång (120)10 090 m10:10:42
28020411Emma LingD18 (63)4 790 m10:11:14
8551220Albin AxelssonH21 Lång (120)10 090 m10:14:58
9107180Markus HederskogH21 Lång (120)10 090 m10:25:45
18698Per RogneÖppen 7 (529)3 090 m10:26:57
38230199Andreas GustafssonH20 (15)6 960 m10:39:31
25104Anders RyvalliusH45 (243)6 420 m11:01:15
9001224Albin HjellströmH16 (183)5 290 m11:32:49
1828828Mattis CarlströmU1 (169)2 230 m11:35:24
44640Åsa CarlströmD40 Motion (81)3 600 m11:35:29
9005268Erik LingH16 (183)5 290 m11:39:44
1504169Adrian SjödinH16 (183)5 290 m12:04:00
1931828Johan SjödinÖppen 8 (398)4 300 m

IK Omega

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
9915216Karl-Eric WannbergÖppen 3 (279)3 260 m11:00:29
7206785Johan LindeblomH45 (243)6 420 m11:41:00

IK Standard

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
355887Rolf LindH70 (150)4 180 m11:35:00

IK Stern

6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
18000715Lena FromD60 (60)3 710 m10:15:00
230130Sigbritt AndreassonD60 (60)3 710 m10:17:33
2057246Ulrika GreenD60 (60)3 710 m11:04:00
14246Ann-Britt JohanssonD70 (75)3 100 m11:17:43
9580104Jonas RutbergH60 (108)4 790 m11:33:00
302392Jan FromH60 Motion (30)3 650 m

IK Trenne Ullared

17 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
1402385Hugo BestermanH10 (120)2 210 m10:19
1402372Elisabet DahlbergD50 Motion (69)3 090 m10:20:47
31402395Mattias KarlssonH40 (144)7 390 m10:26:27
87570307Marianne ThorssonD60 (60)3 710 m10:30:06
1402388Johannes DahlbergU2 (173)2 200 m10:31:01
13758Agnes BestermanD12 (177)3 200 m10:37
1402371Sven-Erik DahlbergH55 (180)5 740 m10:40:22
666622Anders BestermanH40 (144)7 390 m10:46:08
1402398Katharina MyrénD40 Motion (81)3 600 m10:50:10
413763Lasse OlssonH85 (12)2 790 m10:51:00
1402387Magnus WallinH40 (144)7 390 m10:57:56
1402399Samuel DahlbergH14 (171)4 150 m11:01:00
31402373Håkan WinnbergH70 (150)4 180 m11:03:53
1402389Gunilla CarlssonD45 (111)4 590 m11:29:00
1402400Sabina MårtenssonD45 (111)4 590 m11:35:00
1402379Ing-Marie SamuelssonD55 (84)4 060 m11:45:00
41507Ann-Britt WinnbergD65 (72)3 670 m11:57:00

IK Uven

20 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2109266Eva BergmanD60 Motion (33)2 870 m09:48:47
344033Malte AgnvallInskolning (139)1 650 m09:58:19
2126217Gustav AgnvallU2 (173)2 200 m09:58:33
345125Anders AgnvallÖppen 7 (529)3 090 m09:59:13
214328Carl-Henrik HallbergH85 (12)2 790 m10:13:55
914350Björn JägerströmH65 (156)4 590 m10:15:54
30177Elisabet HemlinÖppen 7 (529)3 090 m10:26:39
4880513Anton HemlinH21 Kort (51)6 660 m10:39:19
438444Jan GrahnH55 (180)5 740 m10:47:10
444029Ulric BjörckÖppen 8 (398)4 300 m10:51:31
2031384Mikkel BergmanH10 (120)2 210 m10:53
331796Leif HagmanH55 (180)5 740 m10:55:00
2031382Merete BergmanD40 Motion (81)3 600 m10:56:04
438426Karl-Axel JohanssonH75 (111)3 610 m11:06:00
444019Torbjörn GrahnÖppen 8 (398)4 300 m11:07:59
814373Rosa JohanssonD70 (75)3 100 m11:08:40
8061337Simon GrahnÖppen 7 (529)3 090 m11:11:30
439711Anna GrahnÖppen 7 (529)3 090 m11:23:04
30178Henrik CarlssonH60 (108)4 790 m11:26:23
9991337Jacob GrahnÖppen 7 (529)3 090 m11:30:08

IK Vista

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
28103Lennart LindbergÖppen 3 (279)3 260 m10:27:12

IK Ymer

26 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
36429Jan RosénÖppen 7 (529)3 090 m10:16:35
39610Lennart WiderströmÖppen 6 (77)5 470 m10:19:09
37894Stefan OdelbergÖppen 1 (76)2 270 m10:22:00
2075250Hugo HallbergÖppen 3 (279)3 260 m10:24:48
760328David HallbergÖppen 8 (398)4 300 m10:25:18
36481Maritha HallbergÖppen 3 (279)3 260 m10:27:58
2075167Simon HallbergU2 (173)2 200 m10:28:21
38376Inez EverdingU2 (173)2 200 m10:28:22
7810610Sara EverdingÖppen 8 (398)4 300 m10:28:38
37769Ellie EverdingInskolning (139)1 650 m10:28:41
36415Jörgen HallbergÖppen 7 (529)3 090 m10:37:59
230358Inger JönssonD70 (75)3 100 m10:47:56
636441Marianne RosénD70 (75)3 100 m10:59:12
441235Stig GustafssonH55 (180)5 740 m11:00:00
1060607Alice WernklevD14 (135)4 070 m11:02:00
9441283Jenny JohanssonD45 (111)4 590 m11:04:22
47800117Peter RosénH35 (42)7 810 m11:06:30
347460Kent JogelandH70 (150)4 180 m11:10:51
7771114Peter WernklevH40 (144)7 390 m11:13:00
8259227Lina JogelandD35 (39)6 170 m11:25:24
4209842Elin PeterssonD14 Kort (21)3 170 m11:25:59
760917Mia HallbergÖppen 4 (23)3 950 m11:27:21
1626839Maria PeterssonD40 Motion (81)3 600 m11:28:15
7540528Anita EklöfD65 (72)3 670 m11:29:32
7441202Lukas GustafssonH18 (69)6 530 m11:30:36
540503Elias PeterssonH16 (183)5 290 m11:46:00

IS Skanne

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
36139Per-Olof FernbergH70 (150)4 180 m11:21:06

Istrums SK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
431003Fanny BrodinÖppen 7 (529)3 090 m10:31:50
2041811Mats JohanssonÖppen 7 (529)3 090 m11:24:24

Järfälla OK

5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
27721010Mårten WaldenfjordH45 (243)6 420 m10:46:41
355678Birgitta ByströmÖppen 5 (374)3 740 m11:06:12
7560415Mikael ByströmH60 (108)4 790 m11:19:01
910912Ingrid UlfstedtÖppen 5 (374)3 740 m11:20:52
1500459Stefan SundeliusH60 (108)4 790 m11:30:00

Järla Orientering

5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2089157Michael AhlquistÖppen 9 (106)7 910 m10:13:12
1278464Matilda AhlquistÖppen 9 (106)7 910 m10:14:50
1530419Martin SahlinH21 Motion (12)6 140 m10:41:28
686688Sara HektorD50 (96)4 190 m10:51:00
640119Magnus HektorH55 (180)5 740 m10:56:00

Jönköpings OK

18 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
14237Karin HederskogÖppen 8 (398)4 300 m09:46:49
451944Lova BeijerD10 (102)2 190 m10:14
8480110Martin BeijerÖppen 9 (106)7 910 m10:14:17
8195204Lennart GustafssonH65 (156)4 590 m10:16:09
1760901Joakim KarlssonH40 (144)7 390 m10:20:00
72057367Erland LingH75 (111)3 610 m10:32:54
8078078Mikael TrofastH40 (144)7 390 m10:53:44
980203Elin PoschÖppen 7 (529)3 090 m10:56:38
8078010Alma TrofastD10 (102)2 190 m11:02
8078080Anna TrofastD21 Motion (21)3 960 m11:04:21
405494Jennie BjurgrenÖppen 4 (23)3 950 m11:06:04
610111Tord HederskogÖppen 9 (106)7 910 m11:14:44
28882Kasper Bjurgren KarlssonH10 (120)2 210 m11:15
28058John-Erik ErikssonH80 (45)3 090 m11:25:00
2078062Ulla LingD70 (75)3 100 m11:33:00
828059Anna-Cajsa ErikssonD75 (33)3 010 m11:36:49
8078008Hilma TrofastD12 (177)3 200 m11:43
602168Kristina HederskogÖppen 7 (529)3 090 m11:54:26

Kalmar OK

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
790508Oskar HultquistÖppen 8 (398)4 300 m10:51:09
882011Martin HederskogH21 Lång (120)10 090 m10:52:00
42662Carl AlvelidH21 (72)8 580 m11:30:00
630064Kent LindbladH45 (243)6 420 m12:00:00

Kamrat och IF KIF

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
1830410Alexandra VejedalD35 (39)6 170 m11:00:00

Karlskrona SOK

13 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
21050824Emma ZettervallD14 (135)4 070 m10:11:02
8201208Svante EliassonU1 (169)2 230 m10:18:55
8012011Sixten EliassonH10 (120)2 210 m10:21
12577Annika JosefssonD50 (96)4 190 m10:30:09
9670918Anne JohanssonÖppen 7 (529)3 090 m10:37:13
7010228Lovisa JohanssonÖppen 7 (529)3 090 m10:39:45
7060113Lova KronmarD14 (135)4 070 m10:51:04
816858Linda IngemarssonD45 (111)4 590 m11:02:05
7601281Olof IngemarssonH40 (144)7 390 m11:02:11
7080525Elias KronmarH12 (147)3 230 m11:18
1684407Sara EliassonD21 Motion (21)3 960 m11:22:23
730224Magnus KronmarH45 (243)6 420 m11:46:00
7021219Arvid KronmarH18 (69)6 530 m11:51:00

KFUM Örebro OK

6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
1957611Bo MagnussonÖppen 7 (529)3 090 m09:50:23
2104462Annica MagnussonÖppen 7 (529)3 090 m09:53:53
16142Viktor KallinH10 (120)2 210 m10:29
501835Anders KallinH40 (144)7 390 m10:45:58
5786708Charlotte WahlströmD40 (99)4 940 m10:55:21
4011Sanna KallinD12 (177)3 200 m11:57

Kils OK

6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
960720Klara HolmgårdÖppen 8 (398)4 300 m10:20:25
8010164Lars HolmgårdÖppen 9 (106)7 910 m10:27:07
701212Sofia HolmgårdÖppen 9 (106)7 910 m10:27:43
1050604Isak HolmgårdH14 (171)4 150 m10:36:50
58040599Elsa HolmgårdD20 (60)5 120 m10:37:34
9080305Joel HolmgårdH12 (147)3 230 m11:22

Kinnaströms SK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
17416Jan FlansbjerÖppen 6 (77)5 470 m11:00:57
17415Ulla-Britt FlansbjerÖppen 5 (374)3 740 m11:01:14

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
41449Lova ClassonInskolning (139)1 650 m10:20:05

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2031412Isac BerggrenInskolning (139)1 650 m10:25:10

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2031450Ester RydingInskolning (139)1 650 m10:38:16

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2141411Alexander Diaz AntossonInskolning (139)1 650 m10:38:20

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2031493Hugo AlmbergInskolning (139)1 650 m11:14:36

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2031500Erik OlguinInskolning (139)1 650 m11:14:39

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2031485Emma OlguinInskolning (139)1 650 m11:14:40

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2031440Maja AlmbergInskolning (139)1 650 m11:14:42

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2031497Olof SvenssonInskolning (139)1 650 m11:41:32

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2031495Matilda SvenssonInskolning (139)1 650 m11:41:36

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
9859682Emma Slättorp GustafssonU1 (169)2 230 m10:07:29

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
16303Noel BerthagU1 (169)2 230 m11:05:40

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2031490Alva BåthU1 (169)2 230 m11:09:36

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2031408Hannes BerggrenU2 (173)2 200 m10:25:06

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
890922Aalvin BerthagU2 (173)2 200 m11:04:35

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2031407Susanne EricsonÖppen 1 (76)2 270 m09:36:33

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2031479Barbro SahlinÖppen 1 (76)2 270 m10:53:32

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2031483Boris SahlinÖppen 1 (76)2 270 m10:53:32

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2031431Emma NilssonÖppen 1 (76)2 270 m11:01:07

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2031442Jack WadeliusÖppen 1 (76)2 270 m11:01:09

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2059027Ulla LindÖppen 1 (76)2 270 m11:20:05

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
343449Madelaine JohanssonÖppen 1 (76)2 270 m11:29:43

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2031423Kristina Hård af SegerstadÖppen 3 (279)3 260 m09:36:32

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2031416Eva-Lena FrickÖppen 3 (279)3 260 m09:36:42

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
443606Lars JosefssonÖppen 3 (279)3 260 m10:19:34

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
443696Peter JosefssonÖppen 3 (279)3 260 m10:22:57

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
438358Lovisa Loveby GustavssonÖppen 3 (279)3 260 m10:37:07

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2031426Cecilia CederholmÖppen 3 (279)3 260 m10:37:09

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2031430Carl-Eric CarlssonÖppen 3 (279)3 260 m10:38:51

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2031414Julia KarlssonÖppen 3 (279)3 260 m10:39:42

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2031436Jesper CederholmÖppen 3 (279)3 260 m10:42:57

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
231234Elisabeth SavefjordÖppen 3 (279)3 260 m10:49:59

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
424715Tova AnderssonÖppen 3 (279)3 260 m10:57:50

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2031492Karl NyströmÖppen 3 (279)3 260 m11:06:16

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2031483Eric van NunenÖppen 3 (279)3 260 m11:11:36

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2031418Nellie SjödahlÖppen 3 (279)3 260 m11:20:49

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2031489Helena SvenssonÖppen 3 (279)3 260 m11:41:29

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2139732Michael WängrothÖppen 4 (23)3 950 m10:31:11

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2031405Rebecka SvenssonÖppen 5 (374)3 740 m10:07:15

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2031401Elisabeth KarlssonÖppen 5 (374)3 740 m10:07:25

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
1977120Michael GrundbergÖppen 5 (374)3 740 m10:16:19

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
42849Ronny AndreassonÖppen 5 (374)3 740 m10:27:47

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2139795Cecilia WängrothÖppen 5 (374)3 740 m10:31:10

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
450067Monica StrandlyckeÖppen 5 (374)3 740 m10:41:58

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
21341Per MellbergÖppen 5 (374)3 740 m10:52:01

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2031421Joakim FridÖppen 5 (374)3 740 m10:55:54

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2031477Magnus BåthÖppen 5 (374)3 740 m11:15:35

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2126641Carl EmmeÖppen 5 (374)3 740 m11:29:45

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2031494Maria EngmanÖppen 5 (374)3 740 m11:36:01

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
259526Erik BörjessonÖppen 5 (374)3 740 m11:40:00

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2041834Oscar OlssonÖppen 5 (374)3 740 m11:44:44

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2031481Malin MobergÖppen 5 (374)3 740 m11:45:20

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
442146Erik AnderssonÖppen 5 (374)3 740 m11:48:41

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2031488Jonas SteinfeldÖppen 5 (374)3 740 m12:07:11

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
405539Bernard FiedlerÖppen 6 (77)5 470 m10:25:32

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
450089Gustav StrandlyckeÖppen 6 (77)5 470 m10:28:10

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
424722Lena OlssonÖppen 7 (529)3 090 m10:41:19

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
424723Per-Erik OlssonÖppen 7 (529)3 090 m10:42:08

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
39682Jon ÅsanderÖppen 7 (529)3 090 m10:55:45

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
204701William BlomströmÖppen 7 (529)3 090 m11:06:36

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
7530914Ellen BörjessonÖppen 7 (529)3 090 m11:47:06

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2031417Stefan RosénÖppen 8 (398)4 300 m10:16:25

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
354321Kjell BengtssonÖppen 8 (398)4 300 m10:25:03

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
12402Christin BorgÖppen 8 (398)4 300 m11:37:52

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2031446Peter AngvarsonÖppen 8 (398)4 300 m11:41:26

Kolbotn o Skimt OL

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
8441144Knut BjörkeloÖppen 8 (398)4 300 m11:57:12

Kolding OK

9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
8333332Emil DalgaardH12 (147)3 230 m10:00
78222224Niels DalgaardH14 (171)4 150 m10:18:58
7575759Rasmus DalgaardH10 (120)2 210 m10:27
8220238Jack SkrydstrupÖppen 7 (529)3 090 m10:32:45
7575755Camilla DalgaardD40 Motion (81)3 600 m10:39:39
8333331Johan DalgaardH12 (147)3 230 m10:40
97575752Tine DalgaardD20 (60)5 120 m10:45:35
7575751Anders DalgaardH40 (144)7 390 m10:45:55
97575753Jens DalgaardH16 (183)5 290 m11:12:07

Korsnäs IF OK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2050964Ewa EdmanÖppen 5 (374)3 740 m10:56:02
670927Peter EdmanH50 Motion (30)4 050 m10:56:33

Kristinehamns OK

7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
402651Sofia ForslundU1 (169)2 230 m10:26:42
8050902Emelie ForslundD14 (135)4 070 m10:46:42
36530Christer ElfsbergH70 (150)4 180 m11:18:31
402606Michael ForslundH40 (144)7 390 m11:21:00
9801480David LindqvistH35 (42)7 810 m11:42:00
28937Gunnel GillenäsD65 (72)3 670 m11:45:48
28936Christer GillenäsH70 (150)4 180 m11:51:00

Kungälvs OK

37 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2031561Håkan HåkanssonH60 Motion (30)3 650 m09:46:18
7081113Emilia HedmanD12 Kort (24)2 190 m10:12
2031427Wilgot BergagårdInskolning (139)1 650 m10:20:13
8062322Arvid HermanssonH14 (171)4 150 m10:22:22
9060405Karl Aderstedt AlthoffH14 (171)4 150 m10:22:48
49010810Elsa Aderstedt AlthoffD18 (63)4 790 m10:23:58
450858Eva NilssonD50 Motion (69)3 090 m10:35:17
26617Anette LundborgÖppen 3 (279)3 260 m10:40:28
78000511Johanna NilssonD20 (60)5 120 m10:40:35
39030303Sabina AumoD16 (90)4 710 m10:42:30
9717470Clas-Martin LundborgÖppen 3 (279)3 260 m10:44:51
9102627Elly EinarssonD12 (177)3 200 m10:49
514504Andre AlexanderssonH80 (45)3 090 m10:54:40
97142856Magnus HedmanH45 (243)6 420 m10:55:18
9201444Elina HansonD20 (60)5 120 m10:55:57
214348Teres ZachrissonD40 Motion (81)3 600 m10:56:23
2048652Hans NilssonH50 (150)6 060 m10:56:32
9000914Lisa BörnstedtD20 (60)5 120 m10:58:36
9990906Alwin EinarssonH14 (171)4 150 m10:59:43
340210Lars ZachrissonH50 Motion (30)4 050 m11:01:00
9020301Felix AumoH10 (120)2 210 m11:03
9710404Jussi AumoH45 (243)6 420 m11:03:32
37212315Erik WeimannH35 (42)7 810 m11:04:48
9990419Ulla EinarssonD40 Motion (81)3 600 m11:05:27
9670415Stefan L JohanssonH50 (150)6 060 m11:11:00
1030712Fritjof Aderstedt AlthoffH16 (183)5 290 m11:20:35
214327Elin ZachrissonD12 (177)3 200 m11:23
2041859Karin AlthoffD45 (111)4 590 m11:34:00
9101274Jeannette AumoD45 (111)4 590 m11:41:00
8090910Arvid HägerstrandU2 (173)2 200 m11:41:53
9750113Anna BerlinÖppen 8 (398)4 300 m11:43:17
11506Evelina BjörkmanD12 (177)3 200 m11:47
2085399Olof BjörkmanÖppen 8 (398)4 300 m11:47:10
7052931Oscar LundborgH16 (183)5 290 m11:48:00
9760418Daniel HägerstrandÖppen 9 (106)7 910 m11:56:05
9730526Erik AderstedtH45 (243)6 420 m12:05:00
2062139Joel BjörkmanU1 (169)2 230 m

Kvarnsvedens GOIF OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
403977Anna WidströmD55 (84)4 060 m11:40:35

Kvillebyns SK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
4560809Kerstin BurmanD60 (60)3 710 m10:21:56
7195129Roalh KlevelandH65 (156)4 590 m10:39:36

Köping-Kolsva OK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
30670Moa LindgrenÖppen 1 (76)2 270 m09:55:24
1800907Erik LindgrenÖppen 8 (398)4 300 m09:56:36

Laholms IF OK

10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2119366Ulrica OlovssonD50 Motion (69)3 090 m10:39:13
12119370Britt-Marie MagnussonD70 (75)3 100 m10:40:00
1421257Louise AsplundD16 Kort (3)3 750 m10:45
1274274Håkan LejonÖppen 5 (374)3 740 m10:46:21
1270474Ivar LejonÖppen 3 (279)3 260 m10:49:13
2119363Susanne ModigD50 Motion (69)3 090 m10:54:12
7661217Roger NilssonH50 Motion (30)4 050 m10:55:18
2119364Simon SvenssonH21 Kort (51)6 660 m11:11:00
68014145Ingrid JohanssonD55 (84)4 060 m11:19:37
421258Johan AsplundH45 (243)6 420 m11:59:00

Lerums SOK

11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
14093Borg StefanÖppen 6 (77)5 470 m10:00:30
262442Göran LefflerÖppen 7 (529)3 090 m10:09:31
48050305Maja AxelssonD14 (135)4 070 m10:11:17
7446293Kent ErikssonH65 (156)4 590 m10:13:04
2031433Arvid BorgInskolning (139)1 650 m10:20:06
2031438Adrian BorgU2 (173)2 200 m10:37:06
9701003Jonas AxelssonH45 (243)6 420 m11:01:05
8110213Patrick DjerfÖppen 8 (398)4 300 m11:16:00
48020507Emil AxelssonH18 (69)6 530 m11:16:20
9650208Nina DjerfÖppen 7 (529)3 090 m11:17:58
9020130Jakob GunnarssonH18 (69)6 530 m11:42:11

Lesjöfors SK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
661022Matz AnderssonH50 (150)6 060 m10:48:34
971022Olle WidmanH14 Kort (27)3 080 m11:31:00

Lessebo OK

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
1030915Fabian EvertssonÖppen 7 (529)3 090 m10:24:19
408698Christina EvertssonÖppen 7 (529)3 090 m10:27:13
17543Gerth SällströmH75 (111)3 610 m10:36:33
Tore KrigU2 (173)2 200 m

Lidköpings VSK

5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2109381Evelina LindgrenD12 (177)3 200 m10:21
426246Sara LindgrenD40 Motion (81)3 600 m10:21:53
2052779Anders SwedinÖppen 7 (529)3 090 m10:28:30
7202465Nils GustavssonÖppen 7 (529)3 090 m10:41:53
202305Astrid LindgrenD10 (102)2 190 m10:50

Linköpings AIK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
441467Anders AdlerH80 (45)3 090 m10:53:27

Linköpings OK

24 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
344434Simon ÅttingU2 (173)2 200 m09:43:33
802091Ole PedersenÖppen 5 (374)3 740 m09:57:30
19630527Anders BergH55 (180)5 740 m10:05:00
39050800Sigrid LjunggrenD14 (135)4 070 m10:11:15
1070318Edvin ÅttingH12 (147)3 230 m10:18
9520520Pelle SkullmanH65 (156)4 590 m10:23:03
981011Klara LjunggrenD21 (60)6 410 m10:25:00
8308205Erik MartinssonH21 Lång (120)10 090 m10:33:09
660618Johan ÅttingH50 (150)6 060 m10:37:34
630409Magnus HerberthsonÖppen 7 (529)3 090 m10:39:43
3700213Annika IvarssonD45 (111)4 590 m10:44:07
601010Vidar HelanderInskolning (139)1 650 m10:52:17
1620929Inger BergD55 (84)4 060 m11:00:00
700400Åke LjunggrenH45 (243)6 420 m11:00:15
7700916Kristina LjunggrenD45 (111)4 590 m11:01:03
1030309Kristin HerberthsonD16 (90)4 710 m11:01:39
1967082Stefan IvehammarÖppen 3 (279)3 260 m11:02:09
1971051Pernilla IvehammarÖppen 3 (279)3 260 m11:02:10
262360Christian Eriksson SternerH45 (243)6 420 m11:10:17
701513Amanda IvehammarÖppen 3 (279)3 260 m11:11:36
3700521Olof LjunggrenH18 (69)6 530 m11:14:29
9461001Roger DanielssonH70 (150)4 180 m11:27:02
7070508Ebba SkullmanD12 (177)3 200 m11:53
8010621Emanuel HerberthsonH18 (69)6 530 m11:59:00

Ljungskile FK

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
26586Clyde PerssonH65 (156)4 590 m10:37:17
7500718Kent KardellH65 (156)4 590 m11:02:00
2031400Jens UddénH21 Kort (51)6 660 m11:13:00

Lunds OK

28 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
8078125Anders SvenssonÖppen 9 (106)7 910 m09:50:28
17077Maria SvenssonÖppen 8 (398)4 300 m09:54:28
18986Filip BengtslinU1 (169)2 230 m09:57:51
41481Tilda HarrieU1 (169)2 230 m09:57:54
19824Maria HarrieÖppen 8 (398)4 300 m10:15:08
2085383Alfred OlssonH12 (147)3 230 m10:30
451403Maureen Olsson LoÖppen 8 (398)4 300 m10:32:32
1101299Isak GrönlundU2 (173)2 200 m10:44:01
771218Marie GrönlundÖppen 8 (398)4 300 m10:44:56
8086061Erik SchultzH21 Lång (120)10 090 m10:46:00
770407Eva-Lotta BengtslinÖppen 8 (398)4 300 m10:48:28
311239Ingvar LennerstedtH85 (12)2 790 m10:50:00
1025267Bo Anders NilssonH65 (156)4 590 m10:51:00
780709Rasmus GrönlundÖppen 9 (106)7 910 m10:54:27
7206840Tom LindbergH75 (111)3 610 m10:54:41
8333875Lucas TreldalÖppen 6 (77)5 470 m11:03:28
8402708Pontus GustavssonÖppen 6 (77)5 470 m11:03:29
340605Thomas VinbladÖppen 7 (529)3 090 m11:18:51
7020514Johan VinbladÖppen 5 (374)3 740 m11:19:59
2139943Johan AdetorpH40 (144)7 390 m11:23:00
991100Jenny VinbladD45 (111)4 590 m11:25:00
7206829Kristin LindbergD70 (75)3 100 m11:26:00
61025266Gudrun NilssonD65 (72)3 670 m11:28:30
9681114Lars HarrieÖppen 8 (398)4 300 m11:33:07
760629Peter BengtslinÖppen 8 (398)4 300 m11:34:09
342460Jenny GustafssonÖppen 8 (398)4 300 m11:42:51
41480Jan HanssonH70 (150)4 180 m11:45:00
256883Karin JohanssonÖppen 5 (374)3 740 m11:48:12

Långhundra IF

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
601337Conny ForsbergH50 (150)6 060 m10:36:13
9931204Anton SundgrenH21 Lång (120)10 090 m10:45:00

Løten o-lag

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2031398Stine Sønsterud BergD40 Motion (81)3 600 m10:58:50
2031397Johanne BergD12 (177)3 200 m11:11
345266Torstein BergH40 Motion (51)5 280 m11:11:25
7003435Henriette BergD16 (90)4 710 m11:21:00

Malmö OK

7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
9895435Benjamin ViebkeH55 (180)5 740 m10:44:33
7680501Håkan GrubbH50 (150)6 060 m10:52:16
9671026Carolina LandinD50 (96)4 190 m10:53:00
99961212Moltas ViebkeH21 (72)8 580 m11:06:00
2031435Gustav KlotzÖppen 5 (374)3 740 m11:25:54
256892Roger KlotzÖppen 8 (398)4 300 m11:25:54
2075166Thomas DagsbergH60 (108)4 790 m11:37:00

Malungs OK Skogsmårdarna

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
7910202Dag StridhH21 Lång (120)10 090 m10:34:50

Markbygdens OK

31 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
8109044Kristian ErikssonÖppen 7 (529)3 090 m09:33:48
2031447Hugo LidénU2 (173)2 200 m09:37:16
10541Martina LidénÖppen 7 (529)3 090 m09:41:49
2031428Pär BrundinÖppen 5 (374)3 740 m09:59:23
2031473Nova BrundinU1 (169)2 230 m09:59:59
317083Bertil ÅkessonH55 (180)5 740 m10:09:19
37910Tobias LidénÖppen 7 (529)3 090 m10:20:32
244979Niclas EkH55 (180)5 740 m10:21:51
7203435Elsie HäggmarkÖppen 3 (279)3 260 m10:26:43
2031429Ida HäggmarkÖppen 1 (76)2 270 m10:27:19
7521201Håkan AnderssonH65 (156)4 590 m10:27:23
17088Stellan HelgessonÖppen 3 (279)3 260 m10:28:17
700228Marina AxelssonÖppen 6 (77)5 470 m10:29:30
2530108Lisa ÅkessonD16 (90)4 710 m10:32:21
7820101Rickard ÖlanderÖppen 6 (77)5 470 m10:32:57
679999Per-Anders AxelssonÖppen 6 (77)5 470 m10:34:29
11010908Marcus RagnarssonH17-20 Kort (6)5 490 m10:35
117091Håkan SkogumH80 (45)3 090 m10:35:00
4990312Olle SörqvistH20 (15)6 960 m10:42:49
4730108Erika ÅkessonD16 (90)4 710 m10:45:01
8060199Felix AxelssonH21 Lång (120)10 090 m10:51:00
7591031Lars ErikssonÖppen 7 (529)3 090 m10:52:06
36759Leila LjunggrenÖppen 7 (529)3 090 m10:58:45
42264Åsa HagnestålÖppen 8 (398)4 300 m11:05:10
1418151Anders SandbergH50 (150)6 060 m11:20:00
28837Emma BrundinÖppen 7 (529)3 090 m11:37:31
241769Christer LundeniusÖppen 6 (77)5 470 m11:38:17
1441310Elin BlomqvistÖppen 5 (374)3 740 m11:45:28
641310Olle BlomqvistU2 (173)2 200 m11:45:33
941310Helena BlomqvistÖppen 8 (398)4 300 m11:45:42
28526Ronny RagnarssonH70 (150)4 180 m11:48:00

Motala AIF OL

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
900126Anna AlgotsonD21 Kort (42)4 800 m11:03:48
37205416Kerstin BengtssonD75 (33)3 010 m11:10:52
97205413Stig BengtssonH80 (45)3 090 m11:21:00

MS Parma

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
751808Mikko MäättäH40 (144)7 390 m11:30:00

Mullsjö SOK

8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
81050909Kasper VemdalH14 (171)4 150 m10:19:05
630816Klaes AxelssonH55 (180)5 740 m10:42:36
1033076Patrick EricsonH40 (144)7 390 m10:56:51
1061975Sigrid VemdalÖppen 7 (529)3 090 m10:59:21
1070516Moa VemdalD12 (177)3 200 m11:01
2083995Sven Erik SjöholmH75 (111)3 610 m11:05:00
351739Elin AxelssonD16 (90)4 710 m11:18:00
8010518Hugo StrömH18 (69)6 530 m12:00:00

Måren OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2031385Audun BjerknesH45 (243)6 420 m11:20:43

Mälarö SOK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
27772Christer GalleH70 (150)4 180 m11:47:00

Mölndal Outdoor IF

24 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
9100926Vera WildheimD10 (102)2 190 m10:28
450608Sofia BrockmarkÖppen 7 (529)3 090 m10:30:53
2123943Gustav BrockmarkH10 (120)2 210 m10:31
9081109Theander HulthénH12 (147)3 230 m10:32
9110224Frederik HulthénU2 (173)2 200 m10:34:01
2079662Vilhelmina AxenborgInskolning (139)1 650 m10:37:04
264518Susanne BerghD50 (96)4 190 m10:41:44
344945Gustav le DousH21 Lång (120)10 090 m10:47:00
438419Anders le DousH21 Lång (120)10 090 m10:48:00
400001Erika AspÖppen 8 (398)4 300 m10:52:39
438412Gunilla le DousÖppen 5 (374)3 740 m10:54:11
438410Tove PerssonD20 (60)5 120 m10:55:30
5239872Karolina WildheimD45 (111)4 590 m10:55:31
1414495Alice OlssonD14 (135)4 070 m11:01:00
9080525Saga WildheimD12 (177)3 200 m11:09
9790626Johanna HulthénÖppen 5 (374)3 740 m11:13:15
347402Jacob AxenborgH40 (144)7 390 m11:20:00
26164Karl SchneiderH60 (108)4 790 m11:28:00
2123939Klara BrockmarkD12 (177)3 200 m11:31
9667665Erik HulthénH35 (42)7 810 m11:32:18
449564Arvid PerssonH16 (183)5 290 m11:41:49
1550001Nils Anders DanielssonÖppen 8 (398)4 300 m11:56:19
450674Mattias BrockmarkH45 (243)6 420 m11:57:00
452727Henrik OlssonH45 (243)6 420 m12:02:00

NAIS Orienteringsklubb

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2075234Alva LindgrenInskolning (139)1 650 m10:08:42
8112229Emma LindgrenD12 (177)3 200 m10:09
2078194Helena LindgrenD40 (99)4 940 m11:33:00

New York OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2031476Andrea WesterlindÖppen 5 (374)3 740 m11:59:59

New Zealand

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
335125Stephen MurdochH55 (180)5 740 m10:59:00

Nydalens SK

5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
12104120Oda ScheeleD18 (63)4 790 m10:10:00
2104145Marie ScheeleD14 (135)4 070 m10:24:01
2104465Else Kari Nordli ScheeleD45 (111)4 590 m11:15:56
2104474Rune ScheeleH50 (150)6 060 m11:23:00
2104146Helene ScheeleD12 (177)3 200 m11:51

Nyköpings OK

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
39520704Peter RasmussenH65 (156)4 590 m10:10:16
2062733Göran ForsbergH70 (150)4 180 m11:14:37
2119530Mona ForsbergD65 (72)3 670 m11:36:51

Nässjö OK

5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
950530Moa SvenssonÖppen 9 (106)7 910 m09:37:29
2541106Kjell NeroH65 (156)4 590 m10:04:02
660902Adam NeroH14 (171)4 150 m11:04:00
960728Markus NordmarkH21 (72)8 580 m11:32:00
7010606David NeroH18 (69)6 530 m11:55:00

O - Motion

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
8625740Peter RutzH55 (180)5 740 m11:06:00

Odense OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2075097Holger MikkelsenH75 (111)3 610 m11:13:00

OK Alehof

15 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2112301Ebba BogeD10 (102)2 190 m10:04
2107136Agnes BogeD12 (177)3 200 m10:25
1581107Monika NilssonD60 (60)3 710 m10:44:13
11508Bengt BörjessonH75 (111)3 610 m10:47:58
2112552Anna LindenauÖppen 5 (374)3 740 m10:54:09
2115580Ludvig LindenauH10 (120)2 210 m10:55
2107149Julia BogeD14 (135)4 070 m11:04:00
39060706Hanna SchälinD14 Kort (21)3 170 m11:05:11
11520Britt-Marie GrönroosD70 (75)3 100 m11:14:15
11546Ingegerd OlssonD70 (75)3 100 m11:25:00
11521Jack GrönroosH70 (150)4 180 m11:25:22
11568Sven BogeH45 (243)6 420 m11:39:00
11545Sten OlssonH70 (150)4 180 m11:40:00
2087290Olof FagrellÖppen 1 (76)2 270 m11:54:57
246042Olof FagrellH60 Motion (30)3 650 m

OK Amne

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
1525500Ingvar AnderssonH65 (156)4 590 m11:01:00
1525601Britt-Marie AnderssonD65 (72)3 670 m11:52:00

OK Brunnen

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
696669Erik ProninÖppen 9 (106)7 910 m11:13:00

OK Bävern

9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
404181Ingrid AdolfssonD50 Motion (69)3 090 m09:30:03
17693Liam FjärrnäsInskolning (139)1 650 m09:47:38
17692Amelia FjärrnäsInskolning (139)1 650 m09:48:07
2041802Loviza KarlssonD12 Kort (24)2 190 m10:06
2041833Hampus KarlssonH10 (120)2 210 m10:39
8012210Oliwer LundbergH21 Lång (120)10 090 m10:53:00
404183Anders FjärrnäsH21 Motion (12)6 140 m10:55:48
17699Henrik AdolfssonÖppen 8 (398)4 300 m11:27:36
231127Stefan AdolfssonH60 (108)4 790 m11:34:00

OK Denseln

19 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2048629Isabella BraamInskolning (139)1 650 m10:07:10
259447Elsa LiljaInskolning (139)1 650 m10:07:10
2148010Emmy AnderssonInskolning (139)1 650 m10:07:11
2089115Magnus AnderssonÖppen 7 (529)3 090 m10:13:09
78119991August MollénH21 Lång (120)10 090 m10:14:43
99871010Erik Ivarsson SandbergH21 Lång (120)10 090 m10:15:10
39505050Hugo BraamH14 (171)4 150 m10:16:33
5555556Thomas PerssonH50 (150)6 060 m10:29:07
9960966Mathias HallménH21 Lång (120)10 090 m10:36:34
59790223Jonas BraamH40 (144)7 390 m10:37:03
19730702Nina AhlanderD45 (111)4 590 m10:40:00
1090622Lova BraamD10 (102)2 190 m10:44
36434Johanna LiljaÖppen 7 (529)3 090 m11:07:27
57800888Hugo PerssonH16 (183)5 290 m11:10:18
89200693Sarah PerssonD21 Lång (33)7 980 m11:11:29
7024272Malin PerssonD45 (111)4 590 m11:22:36
1551209Karl MollénH60 (108)4 790 m11:35:00
9040903Niclas AhlanderÖppen 7 (529)3 090 m11:35:58
7790903Åsa BraamD40 (99)4 940 m11:39:00

OK Djerf

6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
997971Vide Zetterberg ViklundU1 (169)2 230 m09:30:43
8657125Åsa Zetterberg ErikssonD21 (60)6 410 m10:14:46
1080310Axel LindbladH12 (147)3 230 m10:56
8657868Jonna LindbladD16 (90)4 710 m10:58:55
71213712Christer NälemarkH70 (150)4 180 m11:09:25
736363Henrik LindbladH45 (243)6 420 m11:09:34

OK Enen

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
27785Katarina GalleÖppen 7 (529)3 090 m11:59:13

OK Flundrehof

11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
7630524Krister WessmarkÖppen 3 (279)3 260 m09:53:50
2139724Karin EngqvistÖppen 4 (23)3 950 m10:09:15
419721Annika WessmarkD50 Motion (69)3 090 m10:09:25
419726Leif OlofssonH75 (111)3 610 m10:38:23
1808093Karin ThörnbladÖppen 7 (529)3 090 m11:15:49
6419727Eva OlofssonD75 (33)3 010 m11:24:02
433652Karin LaurellD55 (84)4 060 m11:29:02
1081226Gabriel ThörnbladÖppen 6 (77)5 470 m11:30:25
7061031Simon ThörnbladÖppen 5 (374)3 740 m11:38:34
9101524Isak ThörnbladÖppen 8 (398)4 300 m11:41:58
2139878Karin EngqvistÖppen 5 (374)3 740 m11:45:52

OK Frisene

7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
42852Fredrik LorénÖppen 8 (398)4 300 m09:51:00
42853Lars LorénÖppen 7 (529)3 090 m10:10:59
3501513Dag LorénH75 (111)3 610 m10:23:30
362647Lars LorénÖppen 8 (398)4 300 m10:37:19
542851Lillemor LorénD75 (33)3 010 m11:14:36
42845Lars LarssonH70 (150)4 180 m11:14:37
42844Ann-Christin LarssonD65 (72)3 670 m11:51:00

OK Gipen

11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
26615Lars HolmH60 Motion (30)3 650 m09:30:49
9441112Mårten SvenssonÖppen 5 (374)3 740 m09:31:16
2031554Kerstin LjungbergD60 Motion (33)2 870 m10:07:52
2067160Erik KarlénH12 (147)3 230 m10:14
8340685Börje SundbergH65 (156)4 590 m10:15:29
1500124Eva LindahlD60 Motion (33)2 870 m10:42:24
440933Nils-Erik GunnarssonH75 (111)3 610 m10:50:33
364855Sophie Hedlund StridhD60 Motion (33)2 870 m10:50:39
7570114Örjan WängdahlH60 (108)4 790 m11:15:08
2067154Matilda KarlénU1 (169)2 230 m11:24:10
2067199Erik KarlénU2 (173)2 200 m11:24:21

OK Gisle

15 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2112391Oskar LindqvistU2 (173)2 200 m09:30:15
15299Moa JohanssonU2 (173)2 200 m09:31:21
2115570Cajsa LindqvistU2 (173)2 200 m09:36:36
2115564Kurt JohanssonÖppen 7 (529)3 090 m09:49:29
205365Bernt JohanssonÖppen 3 (279)3 260 m10:11:46
2135746Robert LindqvistH40 Motion (51)5 280 m10:25:51
2135741Christina LindqvistD40 Motion (81)3 600 m10:29:36
354073Gustav LindqvistH12 Kort (18)2 190 m10:30:00
7051007Isak JohanssonH14 (171)4 150 m10:32:57
88111257Mikael JohanssonH60 (108)4 790 m10:58:36
97602060Jenny JohanssonD40 (99)4 940 m11:06:22
7005180Ulf JohanssonH45 (243)6 420 m11:14:30
15593Sigvard RudolfssonH80 (45)3 090 m11:22:00
452999Bengt SvenssonH60 (108)4 790 m11:36:00
8230563Helena JohanssonD55 (84)4 060 m11:47:00

OK Gläntan Vessigebro

7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
444526Sixten BöregårdU1 (169)2 230 m09:35:43
444597Märta BöregårdU2 (173)2 200 m09:42:52
41752Louise BöregårdÖppen 6 (77)5 470 m09:44:32
41739Gunnar BengtssonÖppen 1 (76)2 270 m10:23:49
41757Magnus IvarssonÖppen 6 (77)5 470 m10:38:30
441740Margareta BengtssonD75 (33)3 010 m11:14:05
431309Leif RylanderH70 (150)4 180 m11:31:41

OK Gränsen

6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
1710923Tomas FridénÖppen 6 (77)5 470 m10:18:02
1000524Simon BjörnehällÖppen 6 (77)5 470 m10:25:41
17897Lars GustafssonH65 (156)4 590 m10:31:30
2077566Ida KarlssonÖppen 5 (374)3 740 m11:25:29
2077554Lars KarlssonÖppen 5 (374)3 740 m11:25:29
17895Kerstin GustafssonD65 (72)3 670 m11:55:00

OK Gynge

5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
529220Linnea GustafssonD21 (60)6 410 m10:34:34
7210288Caspar PegardH14 (171)4 150 m10:44:02
2139957Per PegardH50 (150)6 060 m11:16:00
7203425Fifi PegardD12 (177)3 200 m11:29
1234569Fredy SchwyterH70 (150)4 180 m11:42:00

OK Hammaren

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
67740822Åsa SundD45 (111)4 590 m10:58:53
7060413Melker SundH14 (171)4 150 m11:14:00
7730824Daniel SundH45 (243)6 420 m11:58:00
7040409Fabian SundH16 (183)5 290 m12:02:00

OK Hierne

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
8010279Mathias Axelsson LöfvenholmH40 (144)7 390 m11:11:00

OK Hällen

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2031559Simon LarssonH21 Lång (120)10 090 m10:55:00
510627Kerstin SvenskD65 (72)3 670 m12:01:00

OK Järnbärarna

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2095408Lennart LindgrenH70 (150)4 180 m11:37:00
2095414Lena LindgrenD65 (72)3 670 m12:00:00

OK Kolmården

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
7070600Bengt SchwartzH60 (108)4 790 m11:10:42

OK Kompassen

10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2087141Marita OlofssonÖppen 3 (279)3 260 m09:54:18
36066Helle RagnarssonÖppen 3 (279)3 260 m09:54:18
19707606Ken RagnarssonH65 (156)4 590 m10:00:00
2052775Iréne BengtssonD50 Motion (69)3 090 m10:25:05
2087136Ulf BengtssonH60 Motion (30)3 650 m10:25:08
33722Kjell LindauH75 (111)3 610 m10:54:14
2087114Bert OlofssonH65 (156)4 590 m10:57:00
600109Göran LarssonH70 (150)4 180 m11:44:00
9481206Lars PerssonH70 (150)4 180 m11:57:00
7500417Karin LarssonD65 (72)3 670 m11:59:00

OK Kontinent

8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
7552266Emma LundsgaardD10 (102)2 190 m10:22
810517Per AspegrenH21 Lång (120)10 090 m10:35:51
36619Madeleine HellqvistÖppen 5 (374)3 740 m10:38:41
919919Johan AspegrenÖppen 9 (106)7 910 m10:40:48
7140506Alva AspegrenInskolning (139)1 650 m10:46:57
8070718Liv LundsgaardD14 (135)4 070 m10:48:46
1820408Kajsa AspegrenÖppen 5 (374)3 740 m10:55:13
9808808Line LundsgaardD40 Motion (81)3 600 m11:08:44

OK Kullingshof

8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
17286Hans SvenssonÖppen 7 (529)3 090 m09:40:57
29971Yvonne SvenssonD60 Motion (33)2 870 m09:45:19
17287Kerstin SvenssonU2 (173)2 200 m09:49:04
980304Johan HöögÖppen 8 (398)4 300 m10:40:52
8020118Kristin HöögÖppen 8 (398)4 300 m10:53:00
17297Lennart SvenssonH60 Motion (30)3 650 m10:54:08
81902933Anton KarlssonH21 (72)8 580 m10:56:27
17263Jonas LarssonH70 (150)4 180 m11:12:54

OK Kåre

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
18080114Isac von KrusenstiernaH21 Lång (120)10 090 m10:00:00
7651212Anna Von KrusenstiernaD50 (96)4 190 m10:34:30
8220922Vilma V Von KrusenstiernaD20 (60)5 120 m11:15:00

OK Landehof

22 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2087239Martin TöppnerÖppen 6 (77)5 470 m10:05:41
69950505Felicia StuhlhoferD21 (60)6 410 m10:06:15
2087329Linnéa TöppnerÖppen 5 (374)3 740 m10:08:30
2093606Johanna TöppnerÖppen 3 (279)3 260 m10:08:35
445485Andreas PihlströmÖppen 7 (529)3 090 m10:08:43
212039Jonathan RexU1 (169)2 230 m10:12:16
9961130Anders WadstenH50 (150)6 060 m10:35:24
9631106Göran StuhlhoferH55 (180)5 740 m10:36:28
14594Lars FinbomH75 (111)3 610 m10:40:30
452625Valter DrejmoÖppen 5 (374)3 740 m10:45:09
451605Kristofer DrejmoÖppen 5 (374)3 740 m10:45:10
2065136Charlotte DrejmoÖppen 8 (398)4 300 m10:48:26
9981127Otto StuhlhoferH21 Lång (120)10 090 m10:54:00
2048786Linnéa RexD10 (102)2 190 m11:04
231235Johan ÅbergH50 (150)6 060 m11:06:00
242266Kerstin OlesundD50 Motion (69)3 090 m11:09:53
2048787Gustav RexH12 (147)3 230 m11:10
59712120Felix DrejmoH18 (69)6 530 m11:17:06
8120614William RexH45 (243)6 420 m11:18:17
405562Göran OlesundH60 (108)4 790 m11:22:07
79800425Desiré RexD35 (39)6 170 m11:24:58
2087063Edvin SonedahlH12 (147)3 230 m11:30

OK Lindéna

8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
8090913Berit BengtssonD50 (96)4 190 m10:28:08
8001337Filip BengtssonÖppen 8 (398)4 300 m10:37:32
8001334Molly LindÖppen 3 (279)3 260 m10:40:21
443362Christer LindÖppen 7 (529)3 090 m10:40:24
18001346Gun LarssonD75 (33)3 010 m10:55:00
28001342Kjell ErlandssonH70 (150)4 180 m11:03:45
78001339Bernt LarssonH80 (45)3 090 m11:05:03
8001335Hjördis ErlandssonD70 (75)3 100 m11:21:48

OK Linné

8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
38098013Vilma BlennowD21 Lång (33)7 980 m10:38:10
31406186Anders BoströmH45 (243)6 420 m10:46:54
67907034Mattias NilssonH45 (243)6 420 m10:49:12
418645Helene NilssonD40 (99)4 940 m10:54:45
79997900Pelle NilssonH16 (183)5 290 m11:11:07
9040819Viktor BoströmH16 (183)5 290 m11:19:42
9987900Lisa NilssonD16 (90)4 710 m11:20:00
89020326Emil BoströmH18 (69)6 530 m11:31:18

OK Löftan

59 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
9750806Jeanette PerssonD40 Motion (81)3 600 m09:35:34
7898066Alfred ArnellU2 (173)2 200 m09:45:19
7100727Stina AnderssonU1 (169)2 230 m09:53:05
9440717Torbjörn ToresonÖppen 3 (279)3 260 m09:57:11
14556Roland LagessonÖppen 7 (529)3 090 m09:58:59
8040827Tobias JohanssonÖppen 8 (398)4 300 m09:59:17
1401327Liselotte JohanssonÖppen 7 (529)3 090 m10:00:39
7142444Edward ArnellH10 (120)2 210 m10:01
16840Christer SamuelssonÖppen 7 (529)3 090 m10:01:11
1366622Magnus JohanssonÖppen 8 (398)4 300 m10:04:34
2031420Jonas HultinÖppen 7 (529)3 090 m10:06:49
1850409Almer HanningH10 (120)2 210 m10:09
830612Vidar HanningU1 (169)2 230 m10:09:51
8626752Ella AnderssonD12 (177)3 200 m10:13
7750122Annika BengtssonD40 Motion (81)3 600 m10:13:06
2107537Zmilla ArdforsD12 Kort (24)2 190 m10:14
1111211Zamuel ArdforsU1 (169)2 230 m10:14:54
16821Lisbeth LindqvistÖppen 7 (529)3 090 m10:15:30
2122066Ztella ArdforsD10 (102)2 190 m10:16
68050321Simon CorneliussonH14 (171)4 150 m10:18:06
2075228Gustav FrankH12 Kort (18)2 190 m10:20:00
41392Linda FrankÖppen 3 (279)3 260 m10:20:11
16819Rune KarlssonÖppen 1 (76)2 270 m10:24:36
231001Karl GustavssonÖppen 7 (529)3 090 m10:26:09
9051125Albin PaulssonH14 (171)4 150 m10:26:14
27069Bo AnderssonÖppen 2 (15)3 780 m10:46:00
9751013Niklas PaulssonÖppen 5 (374)3 740 m10:46:59
8620600Ida AnderssonD14 (135)4 070 m10:47:22
1780405Daniel MobergH40 Motion (51)5 280 m10:48:18
11100200Marie Arnesson GallerD21 Kort (42)4 800 m10:50:00
8080808Alice HultinD20 (60)5 120 m10:51:09
71422647Olle WinrothH21 (72)8 580 m10:52:37
9081011Agnes PaulssonD12 (177)3 200 m10:55
8310778Patrik CorneliussonH40 (144)7 390 m11:00:01
404206Josefin HanningÖppen 7 (529)3 090 m11:02:06
7101214Ralf GustavssonH10 (120)2 210 m11:05
9102602Mats AnderssonÖppen 7 (529)3 090 m11:09:29
51060628Melker JohanssonH14 Kort (27)3 080 m11:09:45
7120326Valter GustavssonU2 (173)2 200 m11:11:20
8061211Walter HällåsH14 (171)4 150 m11:12:00
9990807Johanna RundqvistD20 (60)5 120 m11:13:00
16820Gösta LindqvistH75 (111)3 610 m11:15:00
2031443Caroline LinnerosÖppen 1 (76)2 270 m11:16:54
9800110Jonas HultinH50 (150)6 060 m11:18:00
8628168Elin AnderssonD12 (177)3 200 m11:19
8000145Jakob MobergH16 (183)5 290 m11:21:13
1681524Oscar MobergH14 Kort (27)3 080 m11:21:39
1185137Johanna RönnqvistÖppen 5 (374)3 740 m11:21:52
8001336Isak BengtssonH16 (183)5 290 m11:23:15
8080225Hugo CorneliussonH12 (147)3 230 m11:24
1780406Daniel HällåsH40 (144)7 390 m11:24:00
716801Carola AnderssonD75 (33)3 010 m11:24:27
1546143Zebastian ArdforsH14 Kort (27)3 080 m11:25:38
7781229Linda CorneliussonD40 (99)4 940 m11:31:00
8619635Gustav AnderssonH16 (183)5 290 m11:36:44
8070171Johan HanssonH45 (243)6 420 m11:48:00
7080521Cornelia HällåsD12 (177)3 200 m11:49
257304Hugo ÅkerbergH16 (183)5 290 m12:00:00
7006998Elisa LindbergU2 (173)2 200 m

OK Milan

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
209812Malin GustafssonÖppen 7 (529)3 090 m11:45:08

OK Moss

6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2031399Hege Rytter JakobsenÖppen 7 (529)3 090 m10:06:57
2031419Eirik TveitenÖppen 7 (529)3 090 m10:06:57
58141080Erik JakobsenH35 (42)7 810 m11:13:24
308937Emma Aune JakobsenD12 (177)3 200 m11:45
1422639Elisabeth Aune JakobsenÖppen 5 (374)3 740 m11:45:13
7207634Alfred BjørnerødH16 (183)5 290 m12:05:00

OK Nackhe

19 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
8118189Alinda RundqvistU1 (169)2 230 m09:53:37
2041889Alice SjööarvD12 Kort (24)2 190 m10:04
29050126Adam SjööarvH14 (171)4 150 m10:16:02
244686Casper AnderssonU1 (169)2 230 m10:35:48
15344Oskar AnderssonU2 (173)2 200 m10:38:26
2031461Alex KarlssonInskolning (139)1 650 m10:38:30
438199Adam JohanssonU2 (173)2 200 m10:38:39
2031455Lukas KarlssonU2 (173)2 200 m10:38:39
36366Siri JohanssonInskolning (139)1 650 m10:38:47
9730518Hugo WadsöU1 (169)2 230 m10:39:53
2031437Ruben LundahlInskolning (139)1 650 m10:42:09
2031449Karin NilssonInskolning (139)1 650 m10:42:10
7950090Tilde BlomD14 (135)4 070 m10:57:00
402686Kenth VenöstrandÖppen 8 (398)4 300 m11:19:44
2041893Amanda SjööarvU1 (169)2 230 m11:25:38
48040820Albin SeverinssonH16 Kort (18)4 060 m11:26:00
8040709Jonathan RundqvistH16 (183)5 290 m11:29:05
244969Hanna Jögård WassÖppen 3 (279)3 260 m11:57:22
438378Adam NorlanderU1 (169)2 230 m

OK Njudung

27 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2059163Ulrika FranssonÖppen 3 (279)3 260 m10:12:20
7531117Ulf SvenssonH65 (156)4 590 m10:21:14
2059154Lars RibbholmÖppen 7 (529)3 090 m10:21:17
2059159Thomas ElofssonÖppen 7 (529)3 090 m10:23:30
449216Dennis GustafssonÖppen 6 (77)5 470 m10:26:10
9050517Olle PetersénH14 (171)4 150 m10:28:23
2059172Ulrika RibbholmD50 (96)4 190 m10:30:11
345050Felicia GustafssonD14 (135)4 070 m10:30:42
7661124Jonny JohanssonÖppen 7 (529)3 090 m10:31:27
2059990Per SundlingÖppen 3 (279)3 260 m10:42:36
449296Tomas PetersénÖppen 4 (23)3 950 m10:45:53
2260693Ebba SundlingD10 (102)2 190 m10:46
8170517Matti JohanssonH14 (171)4 150 m10:47:19
1711023Morgan MiledalÖppen 6 (77)5 470 m10:52:25
2058921Martina SundlingÖppen 3 (279)3 260 m10:53:02
42260795Edwin SundlingH14 Kort (27)3 080 m10:58:22
7060517Evanna JohanssonD14 (135)4 070 m11:00:00
9727645Margareta LarssonD70 (75)3 100 m11:10:21
99450325Stefan G LarssonH70 (150)4 180 m11:10:48
345270Maria SundbergD45 (111)4 590 m11:11:38
8423070Oscar HultgrenH16 (183)5 290 m11:13:46
2059156Anders PeterssonH45 (243)6 420 m11:16:54
8667111Isak FranssonH16 (183)5 290 m11:24:31
2023778Lia FranssonD12 (177)3 200 m11:39
9415729Alexander GustafssonH16 (183)5 290 m11:50:00
8075969Karl PetersénH18 (69)6 530 m11:57:00
2023773Hans FranssonH45 (243)6 420 m12:06:00

OK Nolaskogsarna

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2089233Louise HaneD21 (60)6 410 m10:47:00

OK Norrvirdarna

8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
1902420Tomas RahmÖppen 8 (398)4 300 m10:03:19
1987406Elin RahmÖppen 8 (398)4 300 m10:04:57
1100106Elsa AxelssonD10 (102)2 190 m10:20
1850913Johannes AxelssonÖppen 7 (529)3 090 m10:23:00
1110602Erik AhlU2 (173)2 200 m10:53:05
1108051Albert AxelssonU2 (173)2 200 m10:53:06
8646071Frida AhlD12 (177)3 200 m11:07
9997799Anders AhlÖppen 8 (398)4 300 m11:11:32

OK Orinto

13 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
7900221Sandra EkströmÖppen 8 (398)4 300 m10:10:37
362552Per AnderssonÖppen 8 (398)4 300 m10:29:52
1840301Carl-Henry AnderssonH70 (150)4 180 m10:50:00
701214Magnus HomannH45 (243)6 420 m11:01:09
11077Jenny HomannD50 Motion (69)3 090 m11:02:14
362551Pertti HeedÖppen 7 (529)3 090 m11:10:25
9470130Torbjörn WikströmH70 (150)4 180 m11:16:10
7705045Karl NilssonH40 (144)7 390 m11:17:00
2114682Vidar NilssonU1 (169)2 230 m11:24:59
2114681Kerstin JohanssonU1 (169)2 230 m11:33:25
2114678Karl Hugo NilssonH12 (147)3 230 m11:34
2800705Gustav BohmanH18 (69)6 530 m11:56:00
448333Ronnie BohmanH45 (243)6 420 m12:01:00

OK Orion

10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
58199102Måns SandgrenH21 Lång (120)10 090 m10:12:27
9960701Amanda JohanssonÖppen 8 (398)4 300 m10:31:07
8262490Nils SwartzH14 (171)4 150 m10:33:49
29000723Gustav OlssonH20 (15)6 960 m10:37:40
17521040Martina SundelinD17-20 Kort (3)4 350 m10:50
29620620Lena SwartzD55 (84)4 060 m11:08:56
1401311Erik SundelinH16 Kort (18)4 060 m11:28:00
1401388Nanna SundelinD14 Kort (21)3 170 m11:35:00
9650108Katarina SundelinD55 (84)4 060 m11:54:00
9700716Anders SundelinH45 (243)6 420 m12:09:00

OK Pan-Kristianstad

8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
7922001Johanna KarlssonD40 Motion (81)3 600 m09:37:25
5960416Pim HedbergD21 (60)6 410 m10:05:52
9402150Joel SjöholmH21 Motion (12)6 140 m10:09:58
6510704Bengt-Göran MånssonH65 (156)4 590 m10:12:32
49912212Sofie JosefssonD20 (60)5 120 m10:36:39
69912211Elise JosefssonD20 (60)5 120 m10:38:43
13690Elin Sjöberg DietschD10 (102)2 190 m11:06
7622001Martin SjöbergH40 (144)7 390 m11:06:00

OK Ravinen

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
9981017Rebecca WaldenfjordD21 (60)6 410 m10:13:18
2089160Erik LundquistH14 (171)4 150 m10:24:28

OK Reftele

8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
302666Johan LarssonÖppen 8 (398)4 300 m10:49:02
28639Per JohanssonH50 (150)6 060 m10:50:06
302662Karin HelmiusÖppen 5 (374)3 740 m10:51:13
1129675Niclas PetterssonÖppen 7 (529)3 090 m10:58:00
1170194Gudrun PetterssonÖppen 3 (279)3 260 m11:00:19
8033432Tomas PetterssonH45 (243)6 420 m11:36:00
2048745Kjell AnderssonH70 (150)4 180 m11:38:00
28655Kjell RehnströmÖppen 5 (374)3 740 m

OK Roskilde

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
1422371Kent PihlH55 (180)5 740 m10:42:19

OK Roslagen

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
89681029Pontus GilleH50 (150)6 060 m10:34:24
441915Anton GilleH21 (72)8 580 m11:25:00

OK Roxen

6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2147951Kerstin BobergÖppen 5 (374)3 740 m10:02:08
21720324Susanne AldénD45 (111)4 590 m10:42:19
450365Hugo AldénH10 (120)2 210 m10:47
7892020Karolina FalkD21 Kort (42)4 800 m11:05:16
7900900Björn CarlsonH21 Kort (51)6 660 m11:18:00
730411Christer AldénH45 (243)6 420 m11:52:00

OK Räven

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
36860Lars-Inge AnderssonH65 (156)4 590 m10:55:00
2058217Rune DavidssonH70 (150)4 180 m11:49:00

OK SG

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
1395501Birgit HausnerD65 (72)3 670 m11:50:00
2035228Niels TuliniusH70 (150)4 180 m11:53:00

OK Skogshjortarna

46 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
247523Martin AxelssonÖppen 8 (398)4 300 m09:44:36
28440Gunnel AxelssonÖppen 3 (279)3 260 m09:46:52
2801216Agnes IvarssonÖppen 5 (374)3 740 m10:03:08
2095517Sven TholénH10 (120)2 210 m10:05
720411Erik TholénÖppen 8 (398)4 300 m10:05:13
1144191Emilia WängrothU2 (173)2 200 m10:07:04
2141488Ida TholénU2 (173)2 200 m10:15:35
429853Elmer KarleU2 (173)2 200 m10:26:17
2126099Erik JohanssonÖppen 9 (106)7 910 m10:28:47
2095545Åsa HedströmÖppen 8 (398)4 300 m10:29:18
19548Lars-Erik FredrikssonÖppen 7 (529)3 090 m10:30:27
8505535Ronny AnderssonH75 (111)3 610 m10:33:50
660628Suzy LarssonD50 (96)4 190 m10:38:47
2112327Moa BengtssonD12 (177)3 200 m10:41
2083778Noel BengtssonH14 (171)4 150 m10:41:04
15804Lars BjörkingÖppen 8 (398)4 300 m10:41:57
405523Linda StrömqvistD21 Motion (21)3 960 m10:43:24
247544Bengt JohanssonH65 (156)4 590 m10:43:30
19540Kent IvarssonH65 (156)4 590 m10:44:43
2104383Nils TholénH10 (120)2 210 m10:51
640124Kjell EinarssonH55 (180)5 740 m10:51:00
446008Max KarleH40 (144)7 390 m10:54:54
18330111Lukas LarssonH16 (183)5 290 m11:00:00
2089318Olof TholénH12 (147)3 230 m11:02
14221Karl TholénH50 (150)6 060 m11:02:00
353006Annette OlofssonD60 Motion (33)2 870 m11:03:46
405521Pelle OlofssonH60 Motion (30)3 650 m11:05:33
8001832Mats EricssonÖppen 7 (529)3 090 m11:06:54
263746Johan OlofssonÖppen 8 (398)4 300 m11:07:47
2095506Viktor HedströmH12 (147)3 230 m11:12
15821Sebastian SundbergH21 Kort (51)6 660 m11:14:00
851123Lars StrömqvistH21 Kort (51)6 660 m11:19:00
2031445Anton LundÖppen 5 (374)3 740 m11:22:22
11024Henning AndreassonU1 (169)2 230 m11:22:50
450481Anders LundÖppen 7 (529)3 090 m11:23:25
7721206Gary LarssonH45 (243)6 420 m11:23:29
505560Barbro AnderssonD70 (75)3 100 m11:24:01
15956Emil AndreassonÖppen 9 (106)7 910 m11:24:26
2095552Ludvig HedströmH16 (183)5 290 m11:26:41
2083774Magnus BertilssonH40 (144)7 390 m11:28:00
433701Melvin LundH14 Kort (27)3 080 m11:30:00
450485Madeleine JohanssonD45 (111)4 590 m11:33:00
450489Christine LundD45 (111)4 590 m11:36:00
15812Monica IvarssonD65 (72)3 670 m11:54:00
11027Annie AndreassonÖppen 2 (15)3 780 m11:56:25
433708Anton LundH16 (183)5 290 m12:10:00

OK Skogsmunken

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
26353Savannah KarlssonU2 (173)2 200 m10:38:48
26348Tomas KarlssonH50 Motion (30)4 050 m10:52:45
260822Ann-Sofie KarlssonD50 Motion (69)3 090 m11:00:54

OK Skogsvargarna

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2106206Anders AxelssonH60 (108)4 790 m11:03:20
404424David LundeviÖppen 5 (374)3 740 m11:39:54

OK Skärmen

9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2095382Rebecca ErikssonD10 (102)2 190 m10:10
89020220Ebba LindD18 (63)4 790 m10:27:35
2062775Kristina LindD50 (96)4 190 m10:35:26
343474Jessica ErikssonD10 (102)2 190 m10:58
343804Patricia ErikssonU2 (173)2 200 m10:58:04
52078114Linda ErikssonD21 Kort (42)4 800 m11:01:00
2077594Felicia SandinD14 (135)4 070 m11:05:00
2077592Emilia SandinD16 (90)4 710 m11:28:00
2062773Liv LindÖppen 3 (279)3 260 m12:08:04

OK Sorø

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
504395Morten HassH50 (150)6 060 m10:58:07
501133Kristian Kærsgaard HansenH50 (150)6 060 m11:01:00
500644Peter HansenH21 (72)8 580 m11:16:56
449344Frederik HassH21 (72)8 580 m11:31:00

OK Stigen

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
256636Stefan ClaessonH50 Motion (30)4 050 m10:20:57
404056Camilla HolmqvistD50 (96)4 190 m10:35:25
15526Marita JohanssonD60 Motion (33)2 870 m10:42:13
15515Bo JohanssonH70 (150)4 180 m11:22:21

OK Tisaren

7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
8098092Olle JosarpH21 Lång (120)10 090 m10:17:40
19441213Lennart LundhH75 (111)3 610 m10:20:00
950821Gustav HindérH21 Lång (120)10 090 m10:22:43
17322Magdalena SjödinÖppen 5 (374)3 740 m10:25:13
9040208Amanda SjödinD16 (90)4 710 m11:17:00
9102608Philip SjödinH12 (147)3 230 m11:32
9102607Maja SjödinD12 (177)3 200 m11:35

OK Tor

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2075217Anders FröbergH40 (144)7 390 m10:45:47
67460126Stig LandstorpH70 (150)4 180 m11:08:37
2075473Viktor FröbergH16 (183)5 290 m11:25:38

OK Tranan

22 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2107540Jesper IngelsboH40 Motion (51)5 280 m10:10:45
57050209Lisa ÖstenssonD14 (135)4 070 m10:12:27
1080117Theo LarssonH12 (147)3 230 m10:22
1040612Terese LarssonD40 Motion (81)3 600 m10:23:06
9100415Gustaf IngelsboH10 (120)2 210 m10:35
7879897Marika ElverlindD40 Motion (81)3 600 m10:35:13
9080419Hjalmar IngelsboH12 (147)3 230 m10:38
7680008Magnus ElverlindH40 Motion (51)5 280 m10:38:43
1050615Otto LarssonH14 (171)4 150 m10:39:06
1100216Elsa PalmqvistD10 (102)2 190 m10:40
407241Christina PetersonÖppen 3 (279)3 260 m10:48:54
9060717Emilia ElverlindD14 (135)4 070 m10:49:39
1040575Max LarssonH40 (144)7 390 m10:57:55
1500528Thomas PalmqvistÖppen 7 (529)3 090 m11:07:33
2107348Anna HögbergÖppen 3 (279)3 260 m11:08:15
740788Jenny PalmqvistÖppen 3 (279)3 260 m11:08:15
443694Peter ÖstenssonH50 Motion (30)4 050 m11:19:36
443691Sofia ÖstenssonD45 (111)4 590 m11:20:35
1040916Emma EmanuelssonD16 (90)4 710 m11:27:00
1131276Frida EmanuelssonÖppen 3 (279)3 260 m11:41:40
1197612Mattias PalmqvistH40 Motion (51)5 280 m11:49:09
1070608Wilma PalmqvistD12 (177)3 200 m11:55

OK Tylöskog

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
8343434Tony HolmbergH40 Motion (51)5 280 m09:33:10
8343435Cecilia HolmbergÖppen 7 (529)3 090 m09:58:49
8060929Viggo HolmbergH14 (171)4 150 m10:25:53

OK Tyr

6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
402849Monika WikströmD50 Motion (69)3 090 m10:26:42
8050519Milla ForkéusD14 (135)4 070 m10:37:49
362582Håkan AhlqvistÖppen 8 (398)4 300 m10:46:23
260628Lars AnderssonH55 (180)5 740 m10:48:33
2590927Rolf WikströmH60 (108)4 790 m10:49:26
260626Ann-Sofie HultsvedD55 (84)4 060 m11:52:00

OK Vilse 87

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
205243Per-Ola OlssonÖppen 9 (106)7 910 m10:31:39
260793Mats KarlssonH55 (180)5 740 m10:58:00

OK Virdarna

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
33600Therese GustafssonD40 Motion (81)3 600 m10:55:52
13913Solbritt GustafssonD70 (75)3 100 m11:32:00

OK Vivill

39 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
9790715Marcus JosefssonÖppen 8 (398)4 300 m09:57:40
19140827Jennie RunessonD21 (60)6 410 m10:00:00
8030508Emma IsidorssonÖppen 7 (529)3 090 m10:08:59
225774Annika IsidorssonÖppen 7 (529)3 090 m10:09:21
2093676Emelie JohanssonÖppen 5 (374)3 740 m10:09:28
8170925Elias SamuelssonH12 (147)3 230 m10:16
2089038Torbjörn LönkvistÖppen 9 (106)7 910 m10:22:37
249534Mikael HanssonH55 (180)5 740 m10:23:14
44542Ola SamuelssonÖppen 5 (374)3 740 m10:23:28
19693Arvid JosefssonH12 (147)3 230 m10:24
2089048Alvin LönkvistH12 Kort (18)2 190 m10:26:00
19689Arne BogrenH65 (156)4 590 m10:26:52
59590412Lena RunessonD60 (60)3 710 m10:28:06
3860321Mikael BogrenH21 Kort (51)6 660 m10:36:03
730620Tore MårtenssonÖppen 9 (106)7 910 m10:37:11
2093685Mikael WardÖppen 7 (529)3 090 m10:44:15
19681Tomas MårtenssonH65 (156)4 590 m10:48:00
19687Martin MårtenssonÖppen 9 (106)7 910 m10:48:02
8350403Lea FribergD14 (135)4 070 m10:49:43
9792414Therese FribergD21 Motion (21)3 960 m10:52:08
8010316Vendela LönkvistD18 (63)4 790 m10:55:00
225705Oskar WardÖppen 3 (279)3 260 m10:58:17
2093686Annelie WardÖppen 3 (279)3 260 m10:59:48
19682Gustav ErlandssonÖppen 8 (398)4 300 m11:01:16
582612Lars RunessonH60 (108)4 790 m11:09:05
8225714Olivia LönkvistD20 (60)5 120 m11:10:00
2093660Andreas SamuelssonÖppen 8 (398)4 300 m11:12:25
443509Elma FribergD12 (177)3 200 m11:13
2089019Ann BägebyD45 (111)4 590 m11:13:15
17799Charlotte JosefssonD40 (99)4 940 m11:23:10
402597Anna RosénÖppen 6 (77)5 470 m11:29:05
402593Kjell RosénÖppen 5 (374)3 740 m11:29:21
402594Marita RosénÖppen 3 (279)3 260 m11:29:41
402596Ida Abrahamsson-HjelmqvistÖppen 4 (23)3 950 m11:37:42
402595Lukas RosénÖppen 6 (77)5 470 m11:37:55
225763Stefan JohanssonÖppen 8 (398)4 300 m11:39:17
43795Anders HolmbergH45 (243)6 420 m11:49:00
8050741Linus BägebyH16 (183)5 290 m11:51:00
8040717Albin SamuelssonH16 (183)5 290 m11:53:00

OK Älme

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
17701Lars HenrikssonH75 (111)3 610 m10:48:14
435822Olle SjöforsH50 (150)6 060 m11:22:00
925912Berit NilssonD75 (33)3 010 m11:40:00

OK Älvsjö-Örby

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
9510225Christer NordströmH65 (156)4 590 m10:31:43
29101545Magnus NordströmH35 (42)7 810 m11:03:58

OK Österåker

7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
610424Håkan DahlbäckH55 (180)5 740 m10:23:16
1051010Malte AlbinssonH14 (171)4 150 m10:35:16
7910260Caroline WestbomÖppen 7 (529)3 090 m10:35:45
1090709Signe AlbinssonD10 (102)2 190 m10:36
88388888Tomas AlbinssonH45 (243)6 420 m10:55:04
42490Sven-Erik WidinH75 (111)3 610 m11:08:00
990529Malin DahlbäckD20 (60)5 120 m11:14:00

OLC Winterthur

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
79119911Johannes ItenH35 (42)7 810 m11:20:41
840928Reni ItenÖppen 7 (529)3 090 m11:29:10

OLG Thun

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
98006006Judith HoferD50 (96)4 190 m10:25:09

OLV ZUG

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
8101992François BornerH21 Lång (120)10 090 m10:29:33
8121994Joël BornerH21 Lång (120)10 090 m10:37:59
8051964Kathrin BornerD55 (84)4 060 m11:34:44

OSC Kassel

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2260Martin GreinerH55 (180)5 740 m10:48:30
2266Claudia GreinerD55 (84)4 060 m11:25:02

Oskarströms OK

5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
16554Bengt GardH75 (111)3 610 m10:35:49
16565Anita KarlssonD60 (60)3 710 m11:02:00
16553Ingvar BengtssonH75 (111)3 610 m11:09:00
262561Stig NilssonH60 (108)4 790 m11:23:27
16564Barbro BengtssonD70 (75)3 100 m11:29:00

PI-København

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
239731Philip Gade KnakÖppen 5 (374)3 740 m09:59:06
239733Susan StubD50 Motion (69)3 090 m10:01:41
81411289Mette StubD21 (60)6 410 m10:11:45
1411290Bruno StubH60 (108)4 790 m11:12:47

Porsgrunn OL

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2260641Vidar WennerstrandU1 (169)2 230 m10:59:09
2260664Arvid WennerstrandU2 (173)2 200 m10:59:38
2260623Henrik WennestrandÖppen 8 (398)4 300 m11:53:03
2260677Alexandra WennerstrandÖppen 5 (374)3 740 m11:53:07

Post SV Dresden

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2031432Marie-Kristin MeyerÖppen 3 (279)3 260 m10:24:17
91231982Dirk MeyerH35 (42)7 810 m11:31:44

RO Paris

6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
1396426Marion DurandÖppen 5 (374)3 740 m09:31:02
2141779Tiago GastineauU1 (169)2 230 m10:00:01
31810902Erika Boyenga ÖdlundD35 (39)6 170 m11:21:34
26286Eowyn Ödlund BoyengaInskolning (139)1 650 m11:29:33
2141801Zoe GastineauInskolning (139)1 650 m11:29:34
8141081Guillaume GastineauH35 (42)7 810 m11:40:00

Ronneby OK

10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2093559Hugo BäcklundH10 (120)2 210 m10:13
1968062Anders SaleskogÖppen 3 (279)3 260 m10:40:10
1708209Olle SaleskogH10 (120)2 210 m10:41
1977119Jennie SaleskogÖppen 3 (279)3 260 m10:43:34
1102206Elin SaleskogD14 (135)4 070 m10:45:58
2057257Hanna BäcklundD14 (135)4 070 m10:56:00
9781009Gustav BäcklundH40 (144)7 390 m11:10:00
2057288Maja BäcklundD16 (90)4 710 m11:10:44
12373Rune BengtssonH80 (45)3 090 m11:23:00
591016Ingemar MånssonH60 (108)4 790 m11:39:00

Ryda SK

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
7070221Hanna AronssonD12 Kort (24)2 190 m10:00
7740426Per SvenssonÖppen 5 (374)3 740 m10:03:10
7766666Simon BörjesonÖppen 9 (106)7 910 m10:58:51

Rydboholms SK

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
318846Linnea ClaessonD70 (75)3 100 m10:52:13
18869Lena ThuressonD55 (84)4 060 m11:30:42
18845Gösta ClaessonH70 (150)4 180 m11:41:00

Rävetofta OK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
5263060Kristian SvenssonH21 Kort (51)6 660 m10:40:27
263059Lennart SvenssonH70 (150)4 180 m11:52:00

Sigtuna OK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
4449535Anders SellgrenH70 (150)4 180 m11:05:44
902980Marianne SellgrenD70 (75)3 100 m11:30:00

Simlångsdalens IF

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
16547Helen NilssonÖppen 7 (529)3 090 m10:08:54
16548Mats GunnarssonH60 Motion (30)3 650 m10:13:16
351645Peter NilssonÖppen 8 (398)4 300 m10:18:08
351645Elis NilssonInskolning (139)1 650 m11:45:16

Sjövalla FK

37 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2101563Gustaf BergquistÖppen 8 (398)4 300 m09:30:46
2139872Jakob ArvidssonÖppen 5 (374)3 740 m09:39:01
452044Vera ArvidssonU2 (173)2 200 m09:43:02
2031403Karin WahlgrenÖppen 7 (529)3 090 m10:18:47
9620305Per-Arne WahlgrenH55 (180)5 740 m10:21:27
2101680Hans WedbergH55 (180)5 740 m10:25:28
9080121William BjörnbeckerH12 Kort (18)2 190 m10:28:00
2101683Elin JonssonD12 (177)3 200 m10:29
2088306Karin JonssonÖppen 1 (76)2 270 m10:29:06
9020219Märta LjungbergD18 (63)4 790 m10:31:04
446217Tove Wedberg-KilnäsD14 (135)4 070 m10:34:14
2078174Linnea Wedberg-KilnäsD18 (63)4 790 m10:40:07
2112343Jesper RandåkerH10 (120)2 210 m10:43
2135677Calle Randåker BokedalÖppen 7 (529)3 090 m10:53:21
2139879Elsa ArvidssonD12 (177)3 200 m10:57
446206Klara Wedberg-KilnäsD14 (135)4 070 m10:58:00
452033Anna ArvidssonÖppen 7 (529)3 090 m11:01:12
263524Lisa LarssonD60 (60)3 710 m11:03:00
11390Barbro JohanssonÖppen 7 (529)3 090 m11:03:50
209738Åse SundinD45 (111)4 590 m11:06:13
1016212Vera BergquistU2 (173)2 200 m11:10:39
263523Lars LarssonÖppen 7 (529)3 090 m11:11:08
9790201Martin AnderssonH40 (144)7 390 m11:12:00
311005Solveig HedenblomD65 (72)3 670 m11:14:45
2088310Tobias HöglundH40 (144)7 390 m11:16:00
446231Christina PetterssonÖppen 5 (374)3 740 m11:20:19
239894Håkan BjörklundÖppen 6 (77)5 470 m11:27:26
2088307Oskar SvarfvarÖppen 7 (529)3 090 m11:33:54
2112350Lukas RandåkerH12 (147)3 230 m11:36
7771106Maria HöglundD40 (99)4 940 m11:36:00
247958Camilla BjörklundÖppen 7 (529)3 090 m11:36:39
2088301Vera HöglundD12 (177)3 200 m11:41
2115405Alva BergquistInskolning (139)1 650 m11:42:24
2119795Linda RandåkerD40 (99)4 940 m11:44:00
2078158Linnea LundstedtU2 (173)2 200 m11:52:18
2078274Dan LundstedtÖppen 7 (529)3 090 m11:52:20
8030518Olivia LundstedtÖppen 8 (398)4 300 m11:52:29

Skalvik OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2087288Esther WesterlindÖppen 1 (76)2 270 m12:09:06

Skalvik OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2031567Edvin WesterlindÖppen 3 (279)3 260 m12:04:06

Skalvik OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2031499Gian Marco HeilmannÖppen 5 (374)3 740 m12:02:55

Skalvik OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2031478Paulina WesterlindÖppen 5 (374)3 740 m12:09:03

Skarpnäcks OL

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2104403Nikiforos PapasikasÖppen 8 (398)4 300 m10:29:59
2089124Karolina Bergh PapasikasD16 (90)4 710 m11:15:00
2077381Linus HalvorsenH18 (69)6 530 m11:52:00
7730714Lukas ÖstmanH18 (69)6 530 m11:54:00

Skattkärrs SOK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
136178Nils JanssonH85 (12)2 790 m10:05:00

Skillingaryds FK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
27202810Lars-Åke ClaessonH75 (111)3 610 m10:20:07

Skåneslättens OL

15 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
39880918Pernilla OlssonD21 (60)6 410 m10:03:52
7930629Stefan PålssonH55 (180)5 740 m10:14:46
8442019Erik Barr ZeilonH21 Lång (120)10 090 m10:28:14
910956Niclas TjernlundH21 Lång (120)10 090 m10:28:20
7591103Christina SegerslättD60 (60)3 710 m10:29:57
18991Göran MattssonÖppen 7 (529)3 090 m10:32:32
2031552Anders JägrydH50 (150)6 060 m10:36:36
3921205Hugo MattssonH21 (72)8 580 m10:44:48
7720118Hans KulstadÖppen 6 (77)5 470 m10:46:40
7080221Atle KulstadH12 (147)3 230 m10:54
8324901Karin JägrydD50 (96)4 190 m10:54:00
981030Jakob SegerslättH21 (72)8 580 m11:08:54
8011939Sten SegerslättH60 (108)4 790 m11:14:42
9981030Adam SegerslättH21 (72)8 580 m11:17:13
9010419Lovisa WeidenÖppen 8 (398)4 300 m11:30:03

Snättringe SK

10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
343934Nike VejedalU1 (169)2 230 m09:37:39
1420208Kerstin ChristieD12 (177)3 200 m10:03
2031470Hanna BrusÖppen 7 (529)3 090 m10:06:35
19009Anders EjewallÖppen 3 (279)3 260 m10:07:12
2968896Martin JohnssonH40 (144)7 390 m10:24:06
306553Mira VejedalD10 (102)2 190 m10:26
440715Hanna BrusD21 (60)6 410 m10:46:00
2107411James ChristieH50 (150)6 060 m11:13:00
2147902Lilly ChristieD16 (90)4 710 m11:26:00
2123474Anneli ChristieÖppen 7 (529)3 090 m

SOK Träff

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
229238Torben GustavssonÖppen 5 (374)3 740 m10:31:52
229267Karin StattinÖppen 5 (374)3 740 m10:32:52

SOK Viljan

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
343860Ann BrenanderÖppen 3 (279)3 260 m09:31:10
981222Pontus ErlandssonH21 (72)8 580 m11:07:27

Sol Tranås

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
671203Göran NordH50 (150)6 060 m10:44:36
501126Lovisa NordÖppen 7 (529)3 090 m10:47:05
711003Marie NordD45 (111)4 590 m11:04:38

Stenungsunds OK

5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
209022Catharina WinbergÖppen 5 (374)3 740 m10:14:38
614081Anneli Brander NilssonD60 (60)3 710 m10:28:33
2077202Willy FjällborgH16 (183)5 290 m11:14:14
345327Pär SvenssonÖppen 9 (106)7 910 m11:43:37
19000Martin LindqvistÖppen 9 (106)7 910 m11:52:13

Stockholm Multisport Klubb

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2138979Fredrik AnderssonÖppen 6 (77)5 470 m09:51:56

Stokke IL

9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2031393Vigdis SigurdsdottirU1 (169)2 230 m09:56:02
2031394Sturla SigurdssonInskolning (139)1 650 m09:57:05
2031390Magnus SigurdssonH12 (147)3 230 m10:10
2031395Sigurdur Freyr SigurdssonH40 Motion (51)5 280 m10:35:41
2031387Anikken G. DybvikD40 Motion (81)3 600 m10:48:11
2031389Jens G DybvikH12 (147)3 230 m10:50
2031388Alexander G DybvikH10 (120)2 210 m10:57
2031392Kenneth DybvikH40 Motion (51)5 280 m11:03:27
2031391Martin G. DybvikH14 (171)4 150 m11:09:00

Stora Tuna OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
931302Anton ForsbergH21 Lång (120)10 090 m10:50:00

Stångenäs AIS

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
435995Gunnar ElveljungH45 (243)6 420 m12:11:00

Sundbybergs IK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
1070409Ludvig SundströmH12 (147)3 230 m10:26
1090808Hanna SundströmD10 (102)2 190 m10:48

Sundsvalls OK

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
8014017Albin ÅlinH40 Motion (51)5 280 m10:37:11
530982Margareta NobornD70 (75)3 100 m10:58:03
682139Anna ÅlinD21 Kort (42)4 800 m11:16:14
2050779Anders AdetorpH45 (243)6 420 m11:51:00

Surahammars SOK

5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
1470563David JonforsenH12 Kort (18)2 190 m10:24:00
9051118Arvid JonforsenH14 (171)4 150 m10:24:41
1131804Frida JonforsenD40 Motion (81)3 600 m10:33:12
2132232Torbjörn BergstrandH65 (156)4 590 m10:49:00
1976917Rickard JonforsenH50 (150)6 060 m10:49:21

Svendborg OK

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
439315Annette FæringD60 (60)3 710 m11:01:00
8629830Knud Erik ThomsenH75 (111)3 610 m11:12:00
9080455Per Storm HansenH60 (108)4 790 m11:38:00

Säterbygdens OK

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
9910804Beatrice KöhlerD21 (60)6 410 m10:27:26
7640114Magnus BacklundH55 (180)5 740 m10:35:03
940410Emma BacklundD21 (60)6 410 m10:45:00
9910222Anton BacklundH21 (72)8 580 m11:26:00

Sävedalens AIK

43 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
4950602Klara PålssonD21 (60)6 410 m10:04:08
7198808Henrik BrusÖppen 9 (106)7 910 m10:06:33
7880827Joanna MalmkvistÖppen 7 (529)3 090 m10:06:36
48100451Stefan MillegårdH65 (156)4 590 m10:11:56
226987Noah GrundbergÖppen 2 (15)3 780 m10:15:45
89600219Magnus JosefssonH55 (180)5 740 m10:18:00
7007010Kerstin LindbladÖppen 5 (374)3 740 m10:19:54
88051216Ella PetterssonD14 (135)4 070 m10:20:20
941234Filippa SpånérD21 (60)6 410 m10:20:34
850809Johan LevinH21 Lång (120)10 090 m10:21:14
6653358Anette BernhedD50 (96)4 190 m10:22:05
721000Pär ClaessonH55 (180)5 740 m10:25:27
9990826Emil LindbladH14 (171)4 150 m10:25:58
18020909Maria MagnussonD21 Lång (33)7 980 m10:35:00
28190893Amilia BjörklundD21 Lång (33)7 980 m10:35:28
9990624Julia LindbladD18 (63)4 790 m10:46:34
314727Roland BrandshageH80 (45)3 090 m10:46:59
8080422Herman PetterssonH12 (147)3 230 m10:48
676728Magnus Ö BernhedH50 (150)6 060 m10:49:35
38000916Agnes PetterssonD40 (99)4 940 m10:49:53
7870706Märta MollénÖppen 8 (398)4 300 m10:52:53
809092Kristin IvarssonÖppen 3 (279)3 260 m10:56:13
451952Ann GrimbeckÖppen 3 (279)3 260 m10:59:50
451951Peter GrimbeckÖppen 7 (529)3 090 m10:59:55
7739545Björn LindbladH50 (150)6 060 m11:00:00
545400Ingemar CarlssonH65 (156)4 590 m11:00:00
2031454Axel GrimbeckÖppen 5 (374)3 740 m11:00:25
7750915Emma AnderssonD21 Lång (33)7 980 m11:04:27
610307Thomas AttforsH55 (180)5 740 m11:08:00
9990326Emelie KarlssonD20 (60)5 120 m11:12:00
29010111Carl JosefssonH18 (69)6 530 m11:12:09
57750778Elias LjungqvistH20 (15)6 960 m11:15:00
1410170Filippa KindeD16 (90)4 710 m11:16:00
444049Simon BååthH16 (183)5 290 m11:19:38
670423Henrik NordholmH50 (150)6 060 m11:21:00
30188Lena LarssonD60 Motion (33)2 870 m11:27:29
14699Mats KarlfeldtH45 (243)6 420 m11:30:00
6882211Per NordholmH18 (69)6 530 m11:30:08
98020828Rasmus Johansson FjordsideH18 (69)6 530 m11:33:31
1545545Jan LarssonH70 (150)4 180 m11:36:00
8020315Nils GrimbeckH18 (69)6 530 m11:36:03
9040525Axel GrimbeckH16 (183)5 290 m12:01:00
8298500Anton KastrupH16 (183)5 290 m12:09:00

Söders-Tyresö

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2107384Magnus HagfjärdÖppen 6 (77)5 470 m09:37:50

Södertälje-Nykvarn OF

6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
1253938Maria KleijnD50 (96)4 190 m10:05:00
8199222Martin JanssonH21 Lång (120)10 090 m10:24:27
12109106Amanda KleijnD20 (60)5 120 m10:25:00
2057272Sofia WigleD18 (63)4 790 m10:38:36
355816Margareta LundhD60 (60)3 710 m11:05:00
438129Leif BergmanH60 (108)4 790 m11:27:51

Søllerød OK

9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
435301Bettina Katy AndersenÖppen 7 (529)3 090 m10:21:46
888947Anders JonssonH65 (156)4 590 m10:24:37
888040Ann RasmussenÖppen 7 (529)3 090 m10:26:06
9111254Henrik KleffelH65 (156)4 590 m10:41:42
888949Bo RasmussenH40 (144)7 390 m11:15:00
1406287Morten NissenH40 (144)7 390 m11:26:00
8640540Anders OlesenÖppen 9 (106)7 910 m11:44:02
7190495Amalie TripaxÖppen 8 (398)4 300 m11:44:51
8631620Mogens JørgensenH70 (150)4 180 m11:50:00

Tenhults SOK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
526837Hans TrofastH65 (156)4 590 m10:33:17
440121Arne JohanssonH75 (111)3 610 m11:07:00

Tibro OK

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
9030641Thomas HenryssonÖppen 5 (374)3 740 m10:22:28
341073Annica HenryssonD50 Motion (69)3 090 m10:25:19
8430614Edvin HenryssonH16 (183)5 290 m11:17:30

Tisvilde Hegn OK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
720611Jonathan JögensenÖppen 3 (279)3 260 m11:11:01
9110672Simon JörgensenÖppen 3 (279)3 260 m11:13:46

Tjalve IF Norrköping

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
1710506Johan DahmH45 (243)6 420 m12:07:00

Tjällmo-Godegårds OK

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
42475Oskar KarlqvistH12 (147)3 230 m10:02
41455Anna KarlqvistÖppen 7 (529)3 090 m10:02:10
424953Andreas KarlqvistH45 (243)6 420 m11:06:49
87619107Ludvig KarlqvistH16 (183)5 290 m11:11:47

Tockarps IK

5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
7630502Christina SternerÖppen 8 (398)4 300 m10:18:46
7590415Mats BrorssonÖppen 8 (398)4 300 m10:22:12
258594Gert OlssonH65 (156)4 590 m10:52:00
7480704Bill SchölinH70 (150)4 180 m11:20:46
228023Margareta SchölinD65 (72)3 670 m11:58:00

Tolered-Utby Ol-klubb

39 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
30143Lisbeth BernhedÖppen 7 (529)3 090 m10:01:09
2132202Elise EhleskogD10 (102)2 190 m10:02
570303Lennart BernhedÖppen 7 (529)3 090 m10:03:14
1410152Anna JonssonD12 Kort (24)2 190 m10:10
4611228Maths CarlssonH55 (180)5 740 m10:10:36
14774Jan HindérÖppen 9 (106)7 910 m10:17:21
14771Stefan JanslättH65 (156)4 590 m10:27:12
2800761Amanda CliffordsonD14 (135)4 070 m10:27:46
1011018Sven Erik MolanderH65 (156)4 590 m10:32:10
2122063Stina PeterssonD10 (102)2 190 m10:34
442263David GlänneskogÖppen 3 (279)3 260 m10:37:35
2115433Ing-Britt GlänneskogÖppen 5 (374)3 740 m10:37:53
2031480Felix KindeÖppen 7 (529)3 090 m10:37:55
14770Jan KüchlerH65 (156)4 590 m10:37:57
2104136Ivar HenrikssonH14 (171)4 150 m10:42:58
2048733Ralph KindeÖppen 7 (529)3 090 m10:46:37
263537Agne GelotteÖppen 7 (529)3 090 m10:48:01
452844Siri EhleskogU1 (169)2 230 m10:48:42
444020Pernilla KindeÖppen 7 (529)3 090 m10:49:39
11386Bjarne GelotteH21 Kort (51)6 660 m10:55:39
4821121Sara MelinD21 Kort (42)4 800 m10:57:42
2122085Erik PeterssonH14 (171)4 150 m11:11:00
910623Mia GustafssonÖppen 7 (529)3 090 m11:12:36
930630Kristian Narbro PorathH21 (72)8 580 m11:12:56
9900414Rakel HansonÖppen 7 (529)3 090 m11:16:55
7011023Jan VulcanH70 (150)4 180 m11:17:27
9427019Emma EkbergD21 Lång (33)7 980 m11:20:00
8333399Rickard EhleskogH45 (243)6 420 m11:20:54
714784Karin GelotteD55 (84)4 060 m11:21:11
2122072Roland PeterssonH45 (243)6 420 m11:21:31
1720727Sofia HansonÖppen 7 (529)3 090 m11:22:59
1462146Johan SärnbrattH21 (72)8 580 m11:29:00
1971093Björn HenrikssonH45 (243)6 420 m11:32:00
2122089Maria PeterssonD40 (99)4 940 m11:35:00
7672080Jonas RothénH45 (243)6 420 m11:42:00
2059111Axel HansonH45 (243)6 420 m11:47:00
2122100Arvid PeterssonH16 (183)5 290 m11:57:00
1410153Henrik RubensonH45 (243)6 420 m12:04:00
1470509Elsa JonssonU2 (173)2 200 m

Torsås OK

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
9020523Lisa OlssonD18 (63)4 790 m10:38:56
721229Catrine OlssonD45 (111)4 590 m11:31:00
500723Magnus OlssonH45 (243)6 420 m11:45:00
8020812Simon FogelströmH18 (69)6 530 m12:01:00

Trollhättans SOK

13 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
1522522Martin EnströmÖppen 7 (529)3 090 m10:05:15
226365Lennart EkvallH55 (180)5 740 m10:42:56
8095714Christoffer JohanssonH21 Lång (120)10 090 m10:44:59
448911Oskar GustafssonH10 (120)2 210 m10:49
959700Petra JohanssonÖppen 7 (529)3 090 m10:50:21
9580504Stefan JohanssonH60 (108)4 790 m11:05:31
1770226Magnus VedinH40 (144)7 390 m11:07:00
721121Sofia GustafssonD45 (111)4 590 m11:28:00
208450Bodil AhlströmÖppen 3 (279)3 260 m11:28:35
9080723Lukas EnglundÖppen 3 (279)3 260 m11:28:35
427845Torbjörn NyströmH60 (108)4 790 m11:31:00
7080516Olivia GustafssonD12 (177)3 200 m11:33
9101910Elias ThörnbladÖppen 8 (398)4 300 m11:41:58

Täby OK

5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
1060116Alice RökenD14 (135)4 070 m10:24:08
1720428Niclas RökenÖppen 8 (398)4 300 m10:31:54
1110720Emelie RökenÖppen 7 (529)3 090 m10:39:16
7710304Anna RökenÖppen 9 (106)7 910 m10:41:12
1080902Ida RökenD12 (177)3 200 m11:25

Uddevalla OK

7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
7630510Ylva WestD50 Motion (69)3 090 m10:54:46
356097Eva KarlssonD60 (60)3 710 m10:58:14
530302Olof KarlssonH70 (150)4 180 m11:07:19
610801Nina BejbomÖppen 7 (529)3 090 m11:29:28
7581220Martin WestH60 (108)4 790 m11:32:00
356093Johnny KarlssonH70 (150)4 180 m11:39:00
866886Gunnar BejbomÖppen 7 (529)3 090 m11:45:03

Ulricehamns OK

19 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
8223456Isak SkoglundH14 (171)4 150 m10:22:02
2101656Frida SkoglundÖppen 5 (374)3 740 m10:27:05
2101652Christer SkoglundÖppen 5 (374)3 740 m10:27:06
7530413Björn PetterssonH65 (156)4 590 m10:34:04
91086229Johan PerssonH40 (144)7 390 m10:42:39
5910405Jesper NilssonH21 (72)8 580 m10:51:16
263624Mio KvarndalU1 (169)2 230 m10:53:40
18100300Marcus KvarndalH35 (42)7 810 m10:55:00
500600Minna KvarndalD10 (102)2 190 m10:56
78000816Magnus AnderssonH60 (108)4 790 m10:57:22
449756Jacob HolmbergH12 (147)3 230 m11:06
417596Per HolmbergH45 (243)6 420 m11:08:01
9091209Gustav KarlssonH10 (120)2 210 m11:19
262662Birgit EkmanD70 (75)3 100 m11:27:00
9080104Anton KarlssonH12 (147)3 230 m11:28
8403026Joel HolmbergH16 (183)5 290 m11:28:57
82031570Karl-Anton KarlssonH35 (42)7 810 m11:30:30
8112345Adam SkoglundH16 (183)5 290 m11:31:41
9830502Johanna KarlssonD21 Kort (42)4 800 m11:33:31

Ulriksbergs IK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2408974Karin RabeD65 (72)3 670 m11:11:24

Umeå OK

10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
91505010Maja LundholmD14 (135)4 070 m10:21:46
71001013Andreas LundholmH40 (144)7 390 m10:40:21
1010605Louise RamebäckD18 (63)4 790 m10:41:14
1671211Chatarina KarlssonD50 (96)4 190 m10:58:00
452676Siri EdvardssonU2 (173)2 200 m11:00:22
2089244Dan EdvardssonH50 Motion (30)4 050 m11:01:24
2089211Lea EdvardssonD16 (90)4 710 m11:07:16
1440991Isak LundholmH16 (183)5 290 m11:20:24
452666Linda SandbladD40 (99)4 940 m11:27:10
440991Emma LundholmD40 (99)4 940 m11:42:00

Vaggeryds SOK

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
451945Lilly AxelssonÖppen 5 (374)3 740 m11:23:12
451950Colin AxelssonÖppen 5 (374)3 740 m11:23:14
441133Jonny AxelssonÖppen 5 (374)3 740 m11:23:15
28659Susanne AxelssonÖppen 7 (529)3 090 m11:23:15

Vimmerby OK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
33675Karin HemmingsD40 Motion (81)3 600 m11:19:10
701031Robert HjelmH45 (243)6 420 m11:28:47

Vänersborgs SK

29 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
9709122Andrea EnbomD12 (177)3 200 m10:01
1047027Max SylvanU2 (173)2 200 m10:06:08
59500514Lars HogedalH65 (156)4 590 m10:12:06
61620418Peter CederbergH55 (180)5 740 m10:13:27
2610310Jenny NymanD50 (96)4 190 m10:15:27
1061008Liam HogedalH14 (171)4 150 m10:24:53
600328Nils-Olof LarssonH55 (180)5 740 m10:38:01
9060323Maja NymanD14 (135)4 070 m10:38:25
89760229Robert EnbomH40 (144)7 390 m10:40:38
7100808Elvira ÅhlundD10 (102)2 190 m10:42
9070512Ida AnderssonD12 (177)3 200 m10:47
5730227Tommy AnderssonH45 (243)6 420 m10:47:08
9709121Linn EnbomD12 (177)3 200 m10:59
7080701Vilgot ÅhlundH12 (147)3 230 m11:04
25115Anders LarssonÖppen 8 (398)4 300 m11:05:15
48039596David AlménH16 (183)5 290 m11:07:56
1225595Åsa SylvanÖppen 7 (529)3 090 m11:11:59
3611026Annette Falck LarssonD55 (84)4 060 m11:14:00
1080722Gabriel HogedalH12 (147)3 230 m11:14
1660626Ida SylvanD12 (177)3 200 m11:15
1130825Moa SylvanInskolning (139)1 650 m11:15:36
9761202Katarina EnbomD40 (99)4 940 m11:15:37
9090312Johannes AnderssonH10 (120)2 210 m11:17
2800707Emelie SvalinD35 (39)6 170 m11:17:49
7740608Johan ÅhlundH45 (243)6 420 m11:18:34
7730913Sara AnderssonÖppen 3 (279)3 260 m11:20:38
7781110Kristina ÅhlundD40 (99)4 940 m11:30:00
25128Peter WesterbergH45 (243)6 420 m11:35:00
99530312Gunilla HogedalD65 (72)3 670 m11:35:07

Värend GN OL

5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
10312Erling EkelöfH75 (111)3 610 m10:37:22
10313Siv EkelöfD75 (33)3 010 m11:41:00
344223Rasmus SvenssonÖppen 9 (106)7 910 m11:41:43
452579Pär SvenssonÖppen 7 (529)3 090 m11:43:07
452527Rebecca SvenssonÖppen 8 (398)4 300 m11:43:32

Västerbergslagens OL

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2260668Gunilla Maria BrusD60 Motion (33)2 870 m10:06:09
2135405Kalle WegerfeltH65 (156)4 590 m11:03:00
1470527Patrik GustafssonÖppen 8 (398)4 300 m11:40:14
1470567Lotta LarssonÖppen 7 (529)3 090 m11:45:40

Västerås SOK

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
443400Karin ÅkermanÖppen 7 (529)3 090 m10:03:15
19031028Klara Åkerman SjöströmD16 (90)4 710 m10:30:00
92060859Per HaepplingH75 (111)3 610 m10:34:22

Västvärmlands OK

5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
449176Joel DåverhögU2 (173)2 200 m10:03:35
449167Oskar DåverhögInskolning (139)1 650 m10:03:52
449155Fredrik KarlssonÖppen 8 (398)4 300 m10:59:56
8011290Kristina Axelsson LöfvenholmD21 Kort (42)4 800 m11:13:48
8047971Maria DåverhögD45 (111)4 590 m11:39:00

Växjö AIS

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
25585Eva TollsternD55 (84)4 060 m11:49:00

Växjö OK

18 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
7850715Marie KarlssonÖppen 5 (374)3 740 m10:07:27
38091269Annika EricssonD50 (96)4 190 m10:15:55
2088549Linus LindénH10 (120)2 210 m10:17
9848888Maja PorleD18 (63)4 790 m10:28:13
18117839Isac EricssonH20 (15)6 960 m10:30:00
9525487Kalle LindqvistH65 (156)4 590 m10:30:08
7907255Joar AnderssonH10 (120)2 210 m10:37
15998Hagbert PerssonH75 (111)3 610 m10:41:03
777929Magnus PorleH55 (180)5 740 m10:41:52
27161Sofia PorleD50 Motion (69)3 090 m10:43:10
22064Bo W LarssonH65 (156)4 590 m10:46:00
4350747Ulla-Britt KarlssonD70 (75)3 100 m10:54:17
38030714Hugo EricssonH16 (183)5 290 m11:01:20
882104Rasmus LeoÖppen 8 (398)4 300 m11:09:41
7912134Eva GustafssonD40 (99)4 940 m11:15:17
920225Kristin SchybergÖppen 7 (529)3 090 m11:16:17
16000Ann-Mari PerssonD70 (75)3 100 m11:20:38
760125Daniel EvaldssonÖppen 8 (398)4 300 m11:36:56

Ås-NMBU Orientering

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
7000276Anne NilsenÖppen 7 (529)3 090 m11:48:03

Ärla IF

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
8071992Henrik JonssonH21 Lång (120)10 090 m10:17:19
48199000Julia DavidssonD21 Lång (33)7 980 m10:44:10
880119Mattias NilssonH21 (72)8 580 m11:14:41
8639901Lisa AnderssonD21 Lång (33)7 980 m11:22:00

Ätrans IF

7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
110038Gunni EkbergD80 (6)2 730 m10:20
1964725Katarina AnderssonD50 Motion (69)3 090 m10:26:44
364863Ann AndersdotterÖppen 3 (279)3 260 m10:26:46
1963051Mikael AnderssonÖppen 5 (374)3 740 m10:26:48
7202426Irene AnderssonD70 (75)3 100 m11:05:58
4600802Christina SöderblomD55 (84)4 060 m11:17:57
1995209Jenny AnderssonÖppen 7 (529)3 090 m11:29:15

Örkelljunga FK

11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
1399774Annika KämpeÖppen 3 (279)3 260 m09:48:25
8307799Isak KämpeU2 (173)2 200 m09:48:43
49051030Elia KämpeH14 (171)4 150 m10:17:17
17163Anna LarssonD60 (60)3 710 m10:48:25
258531Bo SvenssonH75 (111)3 610 m10:57:06
2444055Gull SvenssonD75 (33)3 010 m10:58:11
17180Mona RosbergÖppen 7 (529)3 090 m11:09:14
8074008Lotta EkbergÖppen 8 (398)4 300 m11:09:15
8040829Hugo CedervallH16 (183)5 290 m11:19:05
501623Angelika LarssonÖppen 6 (77)5 470 m11:26:56
8137555Daniel KämpeH40 Motion (51)5 280 m

Annonser