Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Hallands 3-dagars

TävlingsinformationVisa startlista per klassVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Hallands 3-dagars
Arrangörsorganisationer: FK Friskus-Varberg / OK Nackhe
Datum: fredag 12 juli 2019 - söndag 14 juli 2019

Etapp 1, medelEtapp 2, långEtapp 3, lång

Tolered-Utby Ol-klubb

39 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
30143Lisbeth BernhedÖppen 73 090 m10:01:09
2132202Elise EhleskogD102 190 m10:02
570303Lennart BernhedÖppen 73 090 m10:03:14
1410152Anna JonssonD12 Kort2 190 m10:10
4611228Maths CarlssonH555 740 m10:10:36
14774Jan HindérÖppen 97 910 m10:17:21
14771Stefan JanslättH654 590 m10:27:12
2800761Amanda CliffordsonD144 070 m10:27:46
1011018Sven Erik MolanderH654 590 m10:32:10
2122063Stina PeterssonD102 190 m10:34
442263David GlänneskogÖppen 33 260 m10:37:35
2115433Ing-Britt GlänneskogÖppen 53 740 m10:37:53
2031480Felix KindeÖppen 73 090 m10:37:55
14770Jan KüchlerH654 590 m10:37:57
2104136Ivar HenrikssonH144 150 m10:42:58
2048733Ralph KindeÖppen 73 090 m10:46:37
263537Agne GelotteÖppen 73 090 m10:48:01
452844Siri EhleskogU12 230 m10:48:42
444020Pernilla KindeÖppen 73 090 m10:49:39
11386Bjarne GelotteH21 Kort6 660 m10:55:39
4821121Sara MelinD21 Kort4 800 m10:57:42
2122085Erik PeterssonH144 150 m11:11:00
910623Mia GustafssonÖppen 73 090 m11:12:36
930630Kristian Narbro PorathH218 580 m11:12:56
9900414Rakel HansonÖppen 73 090 m11:16:55
7011023Jan VulcanH704 180 m11:17:27
9427019Emma EkbergD21 Lång7 980 m11:20
8333399Rickard EhleskogH456 420 m11:20:54
714784Karin GelotteD554 060 m11:21:11
2122072Roland PeterssonH456 420 m11:21:31
1720727Sofia HansonÖppen 73 090 m11:22:59
1462146Johan SärnbrattH218 580 m11:29:00
1971093Björn HenrikssonH456 420 m11:32:00
2122089Maria PeterssonD404 940 m11:35
7672080Jonas RothénH456 420 m11:42:00
2059111Axel HansonH456 420 m11:47:00
2122100Arvid PeterssonH165 290 m11:57
1410153Henrik RubensonH456 420 m12:04:00
1470509Elsa JonssonU22 200 m

Annonser