Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för DM, sprintstafett, Bohuslän-Dal

TävlingsinformationVisa startlista per organisationDölj laguppställningarSkriv ut

Tävlingens namn: DM, sprintstafett, Bohuslän-Dal
Arrangörsorganisation: Stångenäs AIS
Datum: söndag 12 maj 2019

DH21

16 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
282Brattås CK 113:35
28277408101. Odd Wallander
28270108012. Vera Uhrberg
28215375433. Jan Uhrberg
2824519574. Ida Südhoff
283Eds SK 113:35
2834506371. Melker Andersson
283440992. Helena Eriksson
2834506373. Melker Andersson
28321073034. Annika Lännhult
284Eds SK 213:35
28421073141. Linus Lännhult
28415805172. Hanna Struts
28418206033. Joakim Gustafsson
28420781074. Marie Karlsson
285FK Herkules 113:35
28520775531. Emrik Lind
28580723032. Gisela Lind
28520775533. Emrik Lind
28580723034. Gisela Lind
286Idefjordens SK 113:35
28675209271. Göran Olsson
28679204032. Lisa Reichenberg
2868801203. Oscar Gustafsson
28679204034. Lisa Reichenberg
287Ljungskile FK 113:35
287264581. Mattias Klingberg
2872441862. Emma Klingberg
2874422373. Per Blad
2872441864. Emma Klingberg
288OK Skärmen 113:35
28820628001. Agnes Gleisner
28890309052. Frida Johansson
28820628003. Agnes Gleisner
28890309054. Frida Johansson
289Stenungsunds OK 113:35
28996006051. Jan Hansson
28999408232. Julia Birath
28982422423. Mattias Wahlberg
2892585844. Christina Birath
290Stenungsunds OK 213:35
29020819431. Erik Lund
29020819732. Maria Lund
29020886013. Johan Lund
29020819734. Maria Lund
291Uddevalla OK 113:35
29181807091. Christoffer Ohlsson
29180806192. Frida Strömgård
29181807093. Christoffer Ohlsson
29180806194. Frida Strömgård
292Uddevalla OK 213:35
29277540221. Jonas Zakariasson
29213530302. Anna-Sara Zakariasson
29277540223. Jonas Zakariasson
29213530304. Anna-Sara Zakariasson
293Uddevalla OK 313:35
2939380161. Anders Ohlsson
2932643942. Ulrika Hellman
29320754193. Thomas Bergstrand
29320885834. Malin Christiansson
294Uddevalla OK 413:35
29479405011. Victor Flingmark
29421397042. Åsa Jarhag Håkansson
29470013373. Daniel Olsson
29421397044. Åsa Jarhag Håkansson
295Uddevalla OK 513:35
2954491511. Håkan Lindén
29512090632. Katarina Lindén
2954491513. Håkan Lindén
29512090634. Katarina Lindén
296Åmåls OK 113:35
29697101051. Jörgen Åhl
2962639862. Erika Jensen
29697101053. Jörgen Åhl
2962639864. Erika Jensen
297Åmåls OK 213:35
29721071101. Tommy Reuter
29720955362. Ann Reuter
29779050143. Mattias Holmström
29779053014. Michaela Källstrand

DH16

20 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
41Brattås CK 113:35
4121319231. Floyd Gerhardt
4121319202. Elsie Gerhardt
4121319233. Floyd Gerhardt
4121319204. Elsie Gerhardt
42Brattås CK 213:35
4221319341. Miles Gerhardt
427223072. Lisa Hafstad Wallander
4221319343. Miles Gerhardt
427223074. Lisa Hafstad Wallander
43Brattås CK 313:35
4390901291. Anton Arvidsson
4310602112. Malva Arvidsson
4390901293. Anton Arvidsson
4310602114. Malva Arvidsson
44Ljungskile FK 113:35
444422411. Vera Klingberg
444401022. Elsa Forseng
444422223. Celia Klingberg
444401024. Elsa Forseng
49OK Skärmen 113:35
4920775941. Felicia Sandin
4920775922. Emilia Sandin
4920775943. Felicia Sandin
4920775924. Emilia Sandin
50OK Skärmen 213:35
503434741. Jessica Eriksson
5020953822. Rebecca Eriksson
503434743. Jessica Eriksson
5020953824. Rebecca Eriksson
51Stenungsunds OK 113:35
5180302081. Arvid Ekström
5170706042. Hilma Ekström
5180302083. Arvid Ekström
5170706044. Hilma Ekström
52Uddevalla OK 113:35
5221414791. Linn Alm
5214892062. Alva Zakariasson
5221414793. Linn Alm
5214892064. Alva Zakariasson
53Uddevalla OK 213:35
5320955701. Tilia Olsson
5320753332. Molly Bergstrand
5320955703. Tilia Olsson
5321125704. Emma Christiansson
54Vänersborgs SK 113:35
5471008081. Elvira Åhlund
5416606262. Ida Sylvan
5471008083. Elvira Åhlund
5416606264. Ida Sylvan
56Åmåls OK 113:35
5620936511. Elin Reuter
5610901242. Eira Olsson
5620935843. Alice Källstrand
5610901244. Eira Olsson
58Åmåls OK 213:35
5891001281. Simon Skott
5890912162. Jonna Åhl
5891001283. Simon Skott
5890912164. Jonna Åhl
59Åmåls OK 313:35
5920935701. Oscar Ahlstedt
5920936892. Emma Hellström
5920935703. Oscar Ahlstedt
5920936894. Emma Hellström
60Åmåls OK 413:35
6090701081. Eric Åhl
6020936532. Elsa Reuter
6090701083. Eric Åhl
6020936534. Elsa Reuter
63Åmåls OK 513:35
6370704111. Pontus Nilsson
6320936832. Emilie Hellström
6370704113. Pontus Nilsson
6320936834. Emilie Hellström
64Åmåls OK 613:35
6420935771. Arvid Eriksson
6470703202. Alva Olsson
6420935773. Arvid Eriksson
6470703204. Alva Olsson
65Åmåls OK 713:35
6590602101. Albin Skott
6520935712. Lina Ahlstedt
6590602103. Albin Skott
6520935984. Saga Källstrand
67Åmåls OK 813:35
6720894051. Linus Nilsson
6710320032. Emelie Backman
6720894053. Linus Nilsson
6710320034. Emelie Backman
68Åmåls OK 913:35
6890405181. David Hermansson
6810406242. Linnea Axelsson
6890405183. David Hermansson
6810406244. Linnea Axelsson
69Stångenäs AIS 113:35
6920955611. Viktor Rödström
6921193202. Hanna Lagerqvist
692537873. Viktor Nilsson
6921193204. Hanna Lagerqvist

DH50

13 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
9Eds SK 113:35
94506921. Gert Andersson
995810292. Märit Gustafsson
995705053. Lasse Johansson
995810294. Märit Gustafsson
10Eds SK 213:35
1070125511. Arvid Galborgen
1020775072. Yvonne Galborgen
1070125513. Arvid Galborgen
1020775074. Yvonne Galborgen
11Eds SK 313:35
1115709161. Carl-Göran Struts
114095712. Hanne Jensen
114095693. Janne Eriksson
114095714. Hanne Jensen
12FK Herkules13:35
12110611. Anders Johansson
1280675152. Helena Svensson
12110613. Anders Johansson
1280675154. Helena Svensson
13Herrestads AIF 113:35
138900981. Ulf Björkdahl
132608102. Gunilla Holmberg
138900983. Ulf Björkdahl
13262214. Birgit Hansson
14Idefjordens SK 113:35
143429491. Rune Kristiansen
142083102. Carina Reichenberg
14444903. Christer Bech
144232234. Camilla Edlund
15Kvillebyns SK 113:35
1571951291. Kleveland Roalh
152393502. Turpeinen Gunnel
1571951293. Kleveland Roalh
155608094. Burman Kerstin
16OK Skogsvargarna 113:35
1676606121. Magnus Emanuelsson
1676706282. Ann-Charlotte Solvang
1676606123. Magnus Emanuelsson
1676706284. Ann-Charlotte Solvang
17OK Skärmen 113:35
17265021. Mats Hallsten
17265032. May Hallsten
17265023. Mats Hallsten
17265034. May Hallsten
18Stenungsunds OK 113:35
1820819681. Arne Lund
1820819452. Kerstin Haugen Lund
1820819683. Arne Lund
1820819454. Kerstin Haugen Lund
19Uddevalla OK 113:35
198668861. Gunnar Bejbom
196108012. Nina Bejbom
198668863. Gunnar Bejbom
196108014. Nina Bejbom
20Uddevalla OK 213:35
205505231. Rune Sandberg
203560972. Eva Karlsson
2076305103. Ylva West
203560974. Eva Karlsson
21Uddevalla OK 313:35
2190406121. Mats Christiansson
21264482. Agneta Eriksson
2190406123. Mats Christiansson
21264484. Agneta Eriksson

U1

6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
191Eds SK 113:35
19120653081. Julia Johansson
1912566522. Hampus Gustafsson
1912566423. Joel Gustafsson
19121073074. Oskar Galle
192OK Skärmen 113:35
19220952741. Andre Eriksson
1923438042. Patricia Eriksson
19220952743. Andre Eriksson
1923438044. Patricia Eriksson
193Uddevalla OK 113:35
19321235591. Vilma Henriksson
19321239132. Alma Olsson
19321235593. Vilma Henriksson
19321125744. Elina Christiansson
194Uddevalla OK 213:35
19420752891. Rasmus Lindén
19421155892. Olivia Mellqvist Bjelke
19420752893. Rasmus Lindén
19421155894. Olivia Mellqvist Bjelke
195Vänersborgs SK 113:35
19511308251. Moa Sylvan
19511208152. Hannes Modén
19511308253. Moa Sylvan
19511208154. Hannes Modén
196Vänersborgs SK 213:35
19670807011. Vilgot Åhlund
19610907082. Nore Modén
19670807013. Vilgot Åhlund
19610907084. Nore Modén

Ö3

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
3Eds SK 113:35
320932541. Alexander Lännhult
321414202. William Lännhult
320932543. Alexander Lännhult
321414204. William Lännhult

Ö5

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
24Herrestads AIF 113:35
246605221. Patrik Lilleeng
246705222. Silvana Lilleeng
2496209263. Stefan hornebrandt
246605224. Patrik Lilleeng

Annonser