Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Helg utan älg

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Helg utan älg
Arrangörsorganisation: Gotlands Bro OK
Datum: lördag 19 oktober 2019 - söndag 20 oktober 2019

Dag 1, långDag 2, medel

D21

7 840 m, 25 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
151Emma BjessmoIFK Lidingö SOK11:56
152Lovisa LingforsOK Linné11:58
153Emma HagrotTäby OK12:00
154Tilda JohanssonOK Orion12:02
155Emeli PetterssonTullinge SK12:04
156Hilda ForsgrenOK Linné12:06
157Matilda MartinssonFalkenbergs OK12:08
158Helena BergmanOK Ravinen12:10
159Terese HerlinAttunda OK12:12
160Kate MorrisonOK Linné12:14
161Julia DavidssonÄrla IF12:16
162Annie ForsbergOK Ravinen12:18
163Julia OhlssonOK Linné12:20
164Ellinor TjernlundOK Tisaren12:22
165Sara SjökvistJärla Orientering12:24
166Sofia TörnqvistIFK Lidingö SOK12:26
167Emma LindgrenVisborgs OK12:28
168Malin CarlssonSöders-Tyresö12:30
169Lisa RönnolsOK Linné12:32
170Frida ForsbergOK Ravinen12:34
171Carita ThorénGotlands Bro OK12:36
172Siri JeppsonKatrineholms OK12:38
173Kristin OlovssonOK Linné12:40
174Frida AnsinSvaide Roma SOK12:42
175Helena KarlssonIFK Lidingö SOK12:44

H21

10 310 m, 47 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
101Anton AlverbäckCentrum OK11:01
102Felix BäckstädeVisborgs OK11:03
103Niklas WraneSöders-Tyresö11:05
104Gustav FrænellSundsvalls OK11:07
105Johan HallgrenBjursås OK11:09
106Gustav BergmanOK Ravinen11:11
107Adrian SkobeKalmar OK11:13
108Oskar LundbergDalaportens OL11:15
109Edvin StrandbergKalmar OK11:17
110Göran ThimbergSöders-Tyresö11:19
111Love BerzellOK Ravinen11:21
112Erik RankinVisborgs OK11:23
113Joel BerringCentrum OK11:25
114Duncan RobertsonSvaide Roma SOK11:27
115Johan HydénKamrat och IF KIF11:29
116Mattias IvaresOK Södertörn11:31
117Mattias ÖsterdahlVisborgs OK11:33
118Magnus KarlssonCentrum OK11:35
119Olof ErikssonOK Linné11:37
120Markus MartinelleSöders-Tyresö11:39
121Dan WesterJärla Orientering11:41
122Stefan WahlgrenVisborgs OK11:43
123Magnus NordströmOK Älvsjö-Örby11:45
124Andreas LiljegrenGotlands Bro OK11:47
125Jacob SvenssonSöders-Tyresö11:49
126Anton JohanssonOK Orion11:51
127Johan CelanderKöping-Kolsva OK11:53
128David LingforsOK Linné11:55
129Leon HanssonVisborgs OK11:57
130Olle CarlssonSöders-Tyresö11:59
131Kalle BergmanOK Ravinen12:01
132Kristoffer EdshageCentrum OK12:03
133Emil KaleredOK Denseln12:05
134David GrossmannKalmar OK12:07
135John HartleySöders-Tyresö12:09
136Nils-Göran Nilsson BatzSkarpnäcks OL12:11
137Albin LindgrenVisborgs OK12:13
138Brent KeyGotlands Bro OK12:15
139Oskar SjöbergOK Linné12:17
140Jakob JanssonJärla Orientering12:19
141Mattias HovmöllerSöders-Tyresö12:21
142Axel WrådheAttunda OK12:23
143Sverre Turter SandvoldNydalens SK12:25
144Joakim BjörkegrenGotlands Bro OK12:27
145Lucas FredmanOK Älvsjö-Örby12:29
146Rassmus AnderssonOK Linné12:31
147Jacob LindstamOK Ravinen12:33

D21 Kort

5 040 m, 14 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Linnea BörjarsCentrum OK11:00
Ylva PaavoOK Klemmingen11:02
Rebecka HöögHagaby GoIF Örebro11:04
Maria ArvidssonKalmar OK11:06
Laura D'AngeloAttunda OK11:08
Caroline JohanssonSundsvalls OK11:10
Kristina AspvallCentrum OK11:12
Ronja HillTumba-Mälarhöjden OK11:14
Anna ArvidssonKalmar OK11:16
Sara Nordvall ForsbergOK Kolmården11:18
Elin ThyrCentrum OK11:20
Maria ÅkerblomStora Tuna OK11:22
Hedvig MarkgrenCentrum OK11:24
Matilda HektorAttunda OK11:26

H21 Kort

7 780 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Björn JohanssonSundsvalls OK11:01
Daniel JönssonAttunda OK11:03

D20

5 330 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Carolina JonsellOK Linné11:02

D18

4 670 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Ebba AdebrantTumba-Mälarhöjden OK11:04
Maja SandvikAttunda OK11:06
Vera RolfssonSkarpnäcks OL11:08
Tove FrænellSundsvalls OK11:10
Elin BjessmoBromma-Vällingby SOK11:12

H18

6 650 m, 9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Ola EklundKatrineholms OK11:21
Johan BergiusVisborgs OK11:23
Erik BovalliusJärfälla OK11:25
Sixten EkbladhSol Tranås11:27
Erik NilssonGotlands Bro OK11:29
Petter BergstedtMarkbygdens OK11:31
Edvin NilssonGotlands Bro OK11:33
Linus BerggrenOK Älvsjö-Örby11:35
Erik IngemarssonHestra IF11:37

D16

4 120 m, 9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
196Lisa SwartzOK Orion11:39
197Cecilia HectorSnättringe SK11:41
198Ida SvahnSöders-Tyresö11:43
199Linnea SkobeKalmar OK11:45
200Lovisa Göstas KällmanSöders-Tyresö11:47
201Natalie GardelinGotlands Bro OK11:49
202Elin WolgastSnättringe SK11:51
203Emma NorinSöders-Tyresö11:53
204Klara BäckstädeVisborgs OK11:55

H16

4 990 m, 14 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
179Lukas HagbergKalmar OK12:19
180Tim BergbomSöders-Tyresö12:21
181Folke SvangrenGotlands Bro OK12:23
182Mattias HedinSöders-Tyresö12:25
183Jonathan FlodmanGotlands Bro OK12:27
184Adam ÖsterdahlVisborgs OK12:29
185Olle ThimbergSöders-Tyresö12:31
186Hugo UnossonKalmar OK12:33
187Edvard PetterssonGotlands Bro OK12:35
188Carl-Johan KrookSöders-Tyresö12:37
189Peder PerssonGotlands Bro OK12:39
190Lucas ChavdaSöders-Tyresö12:41
191Malte BerggrenOK Älvsjö-Örby12:43
192Ville LundgrenKalmar OK12:45

D16 Kort

4 210 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Vilda PerssonSöders-Tyresö11:04
Emma SvidénSöders-Tyresö11:06

H16 Kort

3 980 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Gustav AhlströmOK Älvsjö-Örby11:00

D14

4 210 m, 6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Elvira SkobeKalmar OK11:30
Ulrika PerssonGotlands Bro OK11:32
Estrid Loré SundbladSvaide Roma SOK11:34
Alma PetterssonGotlands Bro OK11:36
Jenny Göstas KällmanSöders-Tyresö11:38
Ida WestfältGotlands Bro OK11:40

H14

3 980 m, 12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Olle SandbergOK Älvsjö-Örby11:55
Elmin HovmöllerSöders-Tyresö11:57
Albin Lindh SporreVisborgs OK11:59
Erik NorinSöders-Tyresö12:01
Oscar KoertgeVisborgs OK12:03
Samuel DambergGotlands Bro OK12:05
Nils SwartzOK Orion12:07
Neo CederqvistVisborgs OK12:09
Alexander RydbergSöders-Tyresö12:11
Oskar RoslundÅkers IF12:13
Felix BergbomSöders-Tyresö12:15
Simon AdebrantTumba-Mälarhöjden OK12:17

D14 Kort

2 920 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Havanna FilanderGotlands Bro OK11:11
Meja LundinSvaide Roma SOK11:13
Jorunn Robsarve MalmrosGotlands Bro OK11:15

H14 Kort

2 920 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Viggo PerssonSöders-Tyresö11:01
Erik MölsäOK Älvsjö-Örby11:03
Anton HedströmSöders-Tyresö11:05

D12

2 920 m, 13 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Alice ReintzGotlands Bro OK11:46
Joline PetriOK Djerf11:48
Alva Lindh SporreVisborgs OK11:50
Alva SchylanderOK Älvsjö-Örby11:52
Elin AlmgrenSöders-Tyresö11:54
Alice Slars PaulssonSundbybergs IK11:56
Maja ThimbergSöders-Tyresö11:58
Moa ÖbergBjörkfors GOIF12:00
Linnea Kimell TynnvallGotlands Bro OK12:02
Elina OlssonSidensjö IK12:04
Maja GustafssonOK Älvsjö-Örby12:06
Tyra ÖforsSvaide Roma SOK12:08
Felice GardelinGotlands Bro OK12:10

H12

2 920 m, 14 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Nils GidlöfOK Älvsjö-Örby12:18
Edvin RejnusSöders-Tyresö12:20
Edvin DambergGotlands Bro OK12:22
Aston GustafssonSvaide Roma SOK12:24
Gustav HellminVisborgs OK12:26
Alvin NordinOK Älvsjö-Örby12:28
Joakim GustafssonGotlands Bro OK12:30
Fredrik RydbergSöders-Tyresö12:32
Enar LöfstedtGotlands Bro OK12:34
Selmer MånssonKalmar OK12:36
Ivar MessingOK Älvsjö-Örby12:38
Truls AppelgrenVisborgs OK12:40
Anton AkterinOK Älvsjö-Örby12:42
Johan GlatzKalmar OK12:44

D12 Kort

2 310 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Harriet Loré SundbladSvaide Roma SOK11:06

H12 Kort

2 310 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Lukas NyströmGotlands Bro OK11:00
Viktor Nimrodsson EngblomOK Älvsjö-Örby11:02

D10

2 310 m, 8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Alva NilssonGotlands Bro OK12:08
Olga Bertilsson SkogOK Linné12:10
Nellie LeveauGotlands Bro OK12:12
Lilly Slars PaulssonSundbybergs IK12:14
Greta SandvikAttunda OK12:16
Ebba SahlstedtSöders-Tyresö12:18
Liv LöfstedtGotlands Bro OK12:20
Mira LundhSvaide Roma SOK12:22

H10

2 310 m, 14 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Samuel EklundGotlands Bro OK11:38
Alexander Nimrodsson EngblomOK Älvsjö-Örby11:40
Hjalmar ÖbergBjörkfors GOIF11:42
Love AkterinOK Älvsjö-Örby11:44
Simon OlssonSidensjö IK11:46
Emil BjörksvedGotlands Bro OK11:48
Malte HallmanAttunda OK11:50
Albin TjernbyGotlands Bro OK11:52
Harry MickelåkerSvaide Roma SOK11:54
Jacob TynnvallGotlands Bro OK11:56
Adam UllbergSvaide Roma SOK11:58
Svante GustafssonGotlands Bro OK12:00
Emil ThimbergSöders-Tyresö12:02
Martin Svensson EikenesSvaide Roma SOK12:04

D35

5 330 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Karin GreenKalmar OK11:30
Kristina LorentzonGöteborg-Majorna OK11:32
Viktoria OlssonIF Hansa-Hoburg11:34
Ida Pihl SkogOK Linné11:36

H35

7 790 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Robert SundströmFK Friskus-Varberg11:44
Stefan NordströmOK Älvsjö-Örby11:46
Andreas JakobssonGarda OK11:48
Henrik AlmkvistOK Älvsjö-Örby11:50

D40

4 880 m, 14 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Susanne AkterinOK Älvsjö-Örby11:00
Matilda AhlquistJärla Orientering11:02
Sara RosengrenOK Gränsen11:04
Karin AlmgrenSöders-Tyresö11:06
Elisabeth SchylanderOK Älvsjö-Örby11:08
Anna RosnäsIK Stern11:10
Emma LundberghKamrat och IF KIF11:12
Linda RuthströmJärla Orientering11:14
Daniela RennerOK Södertörn11:16
Katrin SöderbergTäby OK11:18
Eva HagwallJärla Orientering11:20
Susanna CaleklintKarlskrona SOK11:22
Elisabeth HovmöllerSöders-Tyresö11:24
Mette BrolinsonCentrum OK11:26

H40

6 770 m, 12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Laust SörensenGöteborg-Majorna OK11:01
Stefan CaleklintKarlskrona SOK11:03
Per HolmIFK Mora OK11:05
Ove OksvoldCentrum OK11:07
Fredrik WestergaardSvaide Roma SOK11:09
Anders HellminVisborgs OK11:11
Mattias WhiteGarda OK11:13
Greger WesterlundSvaide Roma SOK11:15
Jerker DrottenmyrVisborgs OK11:17
Jonny KarlssonOK Denseln11:19
Per OksvoldCentrum OK11:21
Pontus FulkeOK Älvsjö-Örby11:23

D45

4 760 m, 32 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Annica CrispinOK Denseln11:02
Camilla GöstasSöders-Tyresö11:04
Jenny KoertgeVisborgs OK11:06
Pernilla SvedinLånghundra IF11:08
Karin Rahm BjörneldKalmar OK11:10
Petra NicanderJärla Orientering11:12
Paula JakobssonGarda OK11:14
Kerstin FrænellSundsvalls OK11:16
Åsa BörjessonJärla Orientering11:18
Anna ChavdaSöders-Tyresö11:20
Åsa GunnarssonVisborgs OK11:22
Marina DickforsDalaportens OL11:24
Carina KaleredOK Denseln11:26
Nina BjersanderSvaide Roma SOK11:28
Gith TellsénOK Roxen11:30
Annika JakobssonGarda OK11:32
Anna TimnerKatrineholms OK11:34
Helene LindelavOK Roslagen11:36
Sara MelchersonIFK Lidingö SOK11:38
Lill NallgårdVästerås SOK11:40
Maria PerssonVisborgs OK11:42
Sofie HöglundJärla Orientering11:44
Pernilla MellinSvaide Roma SOK11:46
Susanne KarlssonOK Denseln11:48
Anna WolgastSnättringe SK11:50
Annika IvarssonLinköpings OK11:52
Anna ForsbergJärla Orientering11:54
Ulrika NikolaussonSvaide Roma SOK11:56
Anna BäckstädeVisborgs OK11:58
Pille HedströmSöders-Tyresö12:00
Anneli WendeliusIFK Lidingö SOK12:02
Maria Von SchmalenséeAttunda OK12:04

H45

6 230 m, 24 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Anders EklundSvaide Roma SOK11:57
Robert SöderbergTäby OK11:59
Patrik AdebrantTumba-Mälarhöjden OK12:01
Viktor SkobeKalmar OK12:03
Torbjörn OhlssonHaninge SOK12:05
Janne HedströmSöders-Tyresö12:07
John SolbreckLånghundra IF12:09
Anders KnutssonLinköpings OK12:11
Henrik MorastHaninge SOK12:13
Tomas BomanLinköpings OK12:15
Andreas FredrikssonAttunda OK12:17
Tobias AppelgrenVisborgs OK12:19
Stefan NorinSöders-Tyresö12:21
Patrik KleistBoxholm-Mjölby OL12:23
Magnus LindstrandKalmar OK12:25
Tomas L KarlssonLindebygdens OK12:27
Björn NilssonTumba-Mälarhöjden OK12:29
Olle BjörneldKalmar OK12:31
Peter AnderssonSöders-Tyresö12:33
Mattias HolmbergCentrum OK12:35
Fredrik MorastHaninge SOK12:37
Johan SwartzOK Orion12:39
Björn KarlssonOK Denseln12:41
Johan PetriOK Djerf12:43

D50

4 320 m, 44 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Camilla CarlssonHärlövs IF11:18
Anna LarssonSöders-Tyresö11:20
Sofie HagbergNyköpings OK11:22
Lina BerggrenTullinge SK11:24
Anna PramborgIFK Lidingö SOK11:26
Lena SundqvistTullinge SK11:28
Ylva RudanderJärla Orientering11:30
Susanne CurmanIFK Lidingö SOK11:32
Josefine NordströmOK Triangeln11:34
Anna ForsgrenTäby OK11:36
Eva-Lena NilssonNyköpings OK11:38
Sofie Von FrenckellIFK Lidingö SOK11:40
Maria LillieströmOK Roxen11:42
Carin KihlströmTäby OK11:44
Annelie RosénBoxholm-Mjölby OL11:46
Kristina ForsOK Grip11:48
Anna-Lena CostermansJärla Orientering11:50
Monica HatlenSnättringe SK11:52
Sussie TistadIFK Lidingö SOK11:54
Caroline LiljebjörnNybro OK11:56
Anneli FredmanOK Älvsjö-Örby11:58
Teija LeppinenIFK Lidingö SOK12:00
Monica CarlssonNyköpings OK12:02
Gunilla KallhaugeSnättringe SK12:04
Agnes ModinBromma-Vällingby SOK12:06
Anne LindellKalmar OK12:08
Anna EngquistHaninge SOK12:10
Nina KarlssonIFK Lidingö SOK12:12
Maria FredrikssonNyköpings OK12:14
Susanne BovalliusJärfälla OK12:16
Cina BroquistIFK Lidingö SOK12:18
Carina AnderssonFK Friskus-Varberg12:20
Sara HektorJärla Orientering12:22
Kerstin DahlHärlövs IF12:24
Helena LindmanOK Gränsen12:26
Anna TedhamreSnättringe SK12:28
Catrin JohanssonSundsvalls OK12:30
Mia LiljaIFK Lidingö SOK12:32
Lena PetterssonNyköpings OK12:34
Lena BjessmoBromma-Vällingby SOK12:36
Saga ÖforsSvaide Roma SOK12:38
Helena BerglindOK Södertörn12:40
Jenny SöderbergJärla Orientering12:42
Mia HillerhagIFK Lidingö SOK12:44

H50

5 870 m, 41 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Niklas OlssonFagersta OK11:01
Gunnar HedinSöders-Tyresö11:03
Pontus GustafssonSvaide Roma SOK11:05
Anders LarssonHammarby IF OF11:07
Staffan BjessmoBromma-Vällingby SOK11:09
Fredrik SandbergOK Älvsjö-Örby11:11
Svante JonsellVallentuna-Össeby OL11:13
Lars Håkan SandvikAttunda OK11:15
Lars KlassonOK Ravinen11:17
Magnus TenghagenHärlövs IF11:19
Lars G BerggrenOK Älvsjö-Örby11:21
Ulrik EnglundTumba-Mälarhöjden OK11:23
Anders GustafssonFK Friskus-Varberg11:25
Jörgen EklundKatrineholms OK11:27
Johan JakobssonLånghundra IF11:29
Peter JuthbergSöders-Tyresö11:31
Nigel ColeVäsby OK11:33
Per NilssonJärfälla OK11:35
Peter ForsOK Grip11:37
Niklas CedstedtVallentuna-Össeby OL11:39
Roger CarlssonVästerås SOK11:41
Kjell ObergerIFK Lidingö SOK11:43
Jan CarlssonSöders-Tyresö11:45
Fredrik SteneboAttunda OK11:47
Ulf JanssonOK Triangeln11:49
Björn FredmanOK Älvsjö-Örby11:51
Johan ScherlinNyköpings OK11:53
Johan MalmerSvaide Roma SOK11:55
Fredrik UrbergHammarkinds OK11:57
Rolf JohanssonSundsvalls OK11:59
Anders LillieströmOK Roxen12:01
Örjan SahlOK Klemmingen12:03
Roger LarssonKatrineholms OK12:05
Mats GunnemyrSöders-Tyresö12:07
Erik BerggrenTullinge SK12:09
Jonas OlssonOK Roxen12:11
Fredrik MolinAttunda OK12:13
Niklas HermanssonIF Hansa-Hoburg12:15
Ola HultinOK Roslagen12:17
Johan JacobssonOK Orion12:19
Ola BovalliusJärfälla OK12:21

D55

4 200 m, 41 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Kerstin OhlssonHaninge SOK11:01
Anne Cecilie LövaldTäby OK11:03
Eva SvanbergJärfälla OK11:05
Ulla MolinAttunda OK11:07
Annika SundvallJärla Orientering11:09
Kerstin TjernlundOK Vilse 8711:11
Monika LundqvistSkogspojkarnas OK11:13
Annika SvenssonSolna OK11:15
Pia VångellLinköpings OK11:17
Marita AxelssonOK Ravinen11:19
Annika ArdellOK Rodhen11:21
Lena SwartzOK Orion11:23
Elisabeth TollemarkSkogsluffarnas OK11:25
Monika JonssonSvaide Roma SOK11:27
Johanna SundströmJärla Orientering11:29
Lena TörnqvistVästerås SOK11:31
Ann-sofie SvanbergOK Södertörn11:33
Elisabeth HectorSnättringe SK11:35
Annika BrodinLindebygdens OK11:37
Marie ÖhmanVallentuna-Össeby OL11:39
Kristina RunemalmKalmar OK11:41
Karin JohanssonOK Orion11:43
Anki HallströmSvaide Roma SOK11:45
Annika LundströmVäsby OK11:47
Marianne NymanTjällmo-Godegårds OK11:49
Carina JohanssonTumba-Mälarhöjden OK11:51
Birgitta OlssonTäby OK11:53
Karin JanssonOK Rodhen11:55
Monica FröjdSnättringe SK11:57
Eva ElisdotterSvaide Roma SOK11:59
Åsa BergströmTäby OK12:01
Anna-Maria BackrydLindebygdens OK12:03
Sussie BjörkmanDalaportens OL12:05
Marie MalmborgSöders-Tyresö12:07
Inger BergLinköpings OK12:09
Barbro KarlssonKatrineholms OK12:11
Karin GreilertHaninge SOK12:13
Christina GranathOK Södertörn12:15
Ingrid MattssonOK Älvsjö-Örby12:17
Ann-Britt LevinGarda OK12:19
Lena NordSkogspojkarnas OK12:21

H55

5 650 m, 35 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Johan PalmgrenTäby OK11:37
Per CarlssonNyköpings OK11:39
Kennet NilssonOK Älvsjö-Örby11:41
Anders GranqvistVärend GN OL11:43
Håkan LundbergSvaide Roma SOK11:45
Bengt NilssonSolna OK11:47
Ronny NordgrenSundbybergs IK11:49
Hans SundqvistTullinge SK11:51
Anders StrömbäckAnkarsrums OK11:53
Stefan UnossonKalmar OK11:55
Björn AlbinssonIFK Mora OK11:57
Gunnar HedlundSödertälje-Nykvarn OF11:59
Göran ModinBromma-Vällingby SOK12:01
Stefan ThellsénOK Roxen12:03
Jörgen BatzSkarpnäcks OL12:05
Niklas GustafssonGarda OK12:07
Ulf K. RaskIFK Mora OK12:09
Torsten FlemmingVisby IF Gute SOK12:11
Ove LernåKalmar OK12:13
Michael BergkvistHällefors OK12:15
Anders MattssonOK Älvsjö-Örby12:17
Magnus AxelssonSträngnäs-Malmby OL12:19
Jörgen AxelssonTullinge SK12:21
Jan KaleredOK Denseln12:23
Håkan RolfssonSkarpnäcks OL12:25
Martin JohanssonOK Orion12:27
Jan-Åke IsraelssonOK Milan12:29
Mats EnglundSvaide Roma SOK12:31
Lars GreilertHaninge SOK12:33
Anders DalhammerOK Roxen12:35
Per BacklundOK Södertörn12:37
Dan NilssonNyköpings OK12:39
Patrik AhlgrenTäby OK12:41
Mats SöderbergKalmar OK12:43
Kent BerggrenTullinge SK12:45

D60

3 620 m, 33 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
My RönnolsTäby OK11:41
Lotta ValentinGustavsbergs OK11:43
Gittel KarlssonAttunda OK11:45
Eva WareniusAvesta OK11:47
Elisabeth BybergerSolna OK11:49
Lena LarssonSala OK11:51
Gunilla PetterssonKFUM Örebro OK11:53
Lena FornanderSkogspojkarnas OK11:55
Linnea CarlssonSkarpnäcks OL11:57
Gunilla KreissJärla Orientering11:59
Monica OhlinRånäs OK12:01
Pia-Lena PutkonenTullinge SK12:03
Inga-Britt PetterssonSala OK12:05
Margareta WadinOK Älvsjö-Örby12:07
Pia StålhandskeBjörkfors GOIF12:09
Karin BengtssonVisborgs OK12:11
Annika DavidssonOK Klemmingen12:13
Elisabeth HedlöfRånäs OK12:15
EvaLena EricsonSödertälje-Nykvarn OF12:17
Monika LarssonSkarpnäcks OL12:19
Anita KarlssonOK Södertörn12:21
Susanne PerssonÄrla IF12:23
Katarina JakobssonGarda OK12:25
Lena FröbergTjalve IF Norrköping12:27
Anne-Christine SchunnessonAttunda OK12:29
Barbro LönnkvistTullinge SK12:31
Eva OskarssonHagaby GoIF Örebro12:33
Margareta LundhSödertälje-Nykvarn OF12:35
Carina Berger-SvenssonMotala AIF OL12:37
Eva-Karin JönssonOK Kolmården12:39
Anne-Marie KarlssonSvaide Roma SOK12:41
Ingrid LarsenTäby OK12:43
Christina OhlinRånäs OK12:45

H60

4 740 m, 38 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Mats BirkestålKöping-Kolsva OK11:18
Tomas VångellLinköpings OK11:20
Torgny JeppssonKatrineholms OK11:22
Olof FrænellSundsvalls OK11:24
Eddie IsraelssonLindebygdens OK11:26
Börje ÅbergOK Roslagen11:28
Ulf MalmborgSkogsluffarnas OK11:30
Björn RosendahlÄrla IF11:32
Thomas AlmqvistVästerviks OK11:34
Werner KöhlerTullinge SK11:36
Göran NilssonSnättringe SK11:38
Tomas LefflerJärfälla OK11:40
Lars OhlinRånäs OK11:42
Ingvar BlombergNyköpings OK11:44
Kenneth PetterssonJärfälla OK11:46
Bo SalomonsonKalmar OK11:48
Stefan PerssonSödertälje-Nykvarn OF11:50
Gunnar HallströmVisborgs OK11:52
Bo DavidssonSolna OK11:54
Tore TjernlundOK Vilse 8711:56
Thomas SvenssonMotala AIF OL11:58
Lars LönnkvistTullinge SK12:00
Göran WelénKöping-Kolsva OK12:02
Kjell GustafssonOK Järnbärarna12:04
Lars RönnolsTäby OK12:06
Mats LundbergDalaportens OL12:08
Carl-Erik BerglövFagersta OK12:10
Klas ThybeckLindebygdens OK12:12
Håkan ForsmanRonneby OK12:14
Hans WesterOK Järnbärarna12:16
Jens KaminskyGöteborg-Majorna OK12:18
Jan GottfridssonNorbergs OK12:20
Bo KarlssonKatrineholms OK12:22
Gunnar SvanbergJärfälla OK12:24
Stefan OlhedenSOK Viljan12:26
Håkan SjunnestrandSolna OK12:28
Bo PetterssonKFUM Örebro OK12:30
Christer HördellSöders-Tyresö12:32

D65

3 480 m, 27 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Marianne EinarssonFagersta OK11:13
Ingrid E StrömRonneby OK11:15
Margaretha NylundOK Södertörn11:17
Marie SvernestamLinköpings OK11:19
Ulla-Karin JohanssonAnkarsrums OK11:21
Helena HemströmGävle OK11:23
Britt FredrikssonKroppa IF11:25
Kerstin SvenskOK Hällen11:27
Brita AugustssonVisborgs OK11:29
Inger OnsbringEskilstuna OL11:31
Kerstin HjalmarssonEmmaboda Verda OK11:33
Monica SvärdOK Klemmingen11:35
Lena JansonArboga OK11:37
Gurli Hörnell RondahlVisborgs OK11:39
Inger SchwartzOK Södertörn11:41
Ingrid LundströmVästerås SOK11:43
Ann-Helen LinnersjöOK Orion11:45
Ann-Christin SöderbergIF Hansa-Hoburg11:47
Lena LindgrenOK Järnbärarna11:49
Ulla GummesonVäsby OK11:51
Maj-Britt GardeliusIF Hansa-Hoburg11:53
Anna-Karin JohanssonVandrarringen11:55
Annika GillgrenGävle OK11:57
Ing-Marie BackEksjö SOK11:59
Catherine DawsonGafanhori12:01
Lena NyströmVisborgs OK12:03
Anita LindbohmSkarpnäcks OL12:05

H65

4 680 m, 53 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Lars-Gunnar LarssonOK Södertörn11:00
Arne HolmerIFK Mora OK11:02
Leo JohanssonVandrarringen11:04
Matz LarssonGustavsbergs OK11:06
Leif AnderssonOK Kolmården11:08
Tommy HöglundLånghundra IF11:10
Lars SegerqvistSkarpnäcks OL11:12
Lennart SvernestamLinköpings OK11:14
Conny NilssonNyköpings OK11:16
Thomas KarlssonSödertälje-Nykvarn OF11:18
Olof OlofssonHagaby GoIF Örebro11:20
Göran DavidssonOK Klemmingen11:22
Göran HanssonTäby OK11:24
Roland WareniusAvesta OK11:26
Göran BlombergTjalve IF Norrköping11:28
Kjell HolmbergOK Södertörn11:30
Leif JonssonGustavsbergs OK11:32
Anders KarlssonTullinge SK11:34
Hans OhlinRånäs OK11:36
Kalle WegerfeltVästerbergslagens OL11:38
Peter BrunnbergVallentuna-Össeby OL11:40
Arne BackEksjö SOK11:42
Sten SvangrenIFK Mora OK11:44
Knut-Åke HallebroOK Klemmingen11:46
Kjell JanssonLånghundra IF11:48
Karl-Erik JohanssonOK Södertörn11:50
Magnus HaraldssonGustavsbergs OK11:52
Mats HemströmGävle OK11:54
Svante SandbergSödertälje-Nykvarn OF11:56
Mats SandewallUmeå OK11:58
Tommy LjungkvistÄrla IF12:00
Bo MagnussonVisborgs OK12:02
Thomas WesterGustavsbergs OK12:04
Anders SohlbergOK Södertörn12:06
Anders ÖbergIFK Mora OK12:08
Bengt-Ove BlomkvistBjörkfors GOIF12:10
Mats  V. ErikssonHagaby GoIF Örebro12:12
Matts BjörkeSöders-Tyresö12:14
Kjell JohanssonAnkarsrums OK12:16
Bengt AspvallRonneby OK12:18
Knut NordSkogspojkarnas OK12:20
Anders ErikssonVallentuna-Össeby OL12:22
Olivier BenevelloValbonne SAO12:24
Paul NorénOK Södertörn12:26
Anders ClaessonIFK Mora OK12:28
Carl-Gunnar BoströmEnebybergs IF12:30
Robert GustafssonVisborgs OK12:32
Christer NordströmOK Älvsjö-Örby12:34
Anders KjellLinköpings OK12:36
Carl-Arne MalmbergVallentuna-Össeby OL12:38
Claes-Erik KarlssonTurebergs IF SOK12:40
Anders RunanderTrosabygdens OK12:42
Göran LarssonSala OK12:44

D70

3 260 m, 29 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Gittan JonssonKjula IF11:04
Siv FrodinKöping-Kolsva OK11:06
Ingrid EnekvistVisborgs OK11:08
Ewa NordlundLänna IF11:10
Anne LundmarkJärfälla OK11:12
Gullevi SvenssonRonneby OK11:14
Inga-Lill PetterssonLinköpings OK11:16
Elisabeth CarlinSöders-Tyresö11:18
Margareta LöfqvistVästerås SOK11:20
Ylva NilssonVallentuna-Össeby OL11:22
Ingrid DanielssonVisborgs OK11:24
Louise-Marie NilssonOK Klemmingen11:26
Anna BlomgrenTullinge SK11:28
Margareta HaraldssonGustavsbergs OK11:30
Ann-Marie Rees-AnderssonEnebybergs IF11:32
Margareta SvenssonAnkarsrums OK11:34
Ulla LindellOK Hällen11:36
Lena HedmanHallstahammars OK11:38
Marie-Louise KarlssonNybro OK11:40
Lisbeth KarlssonVaggeryds SOK11:42
Eva LindgrenLinköpings OK11:44
Ing-Marie BergmanVisborgs OK11:46
Britt ErikssonSala OK11:48
Gunnel FranssonVisborgs OK11:50
Agneta Pihl SkoogEnköpings AIF11:52
Majvie AnnegårdSOK Viljan11:54
Ingalill TimgrenOK Österåker11:56
Britta EklundTrosabygdens OK11:58
Ann-Marie HolmströmGustavsbergs OK12:00

H70

4 380 m, 43 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Lennart LindgrenOK Järnbärarna11:01
Jan-Olof WåhlbergIBM Club Sweden11:03
Gunnar WallquistSvaide Roma SOK11:05
Ulf KjellinOK Hedströmmen11:07
Börje SanderLeksands OK11:09
Per-Erik CarleniusKatrineholms OK11:11
Kurt Håkan AnderssonOK Tor11:13
Leif AnderssonVisborgs OK11:15
Eric JohanssonIF Hansa-Hoburg11:17
Leif WallenbroVäsby OK11:19
Kjell NilssonOK Klemmingen11:21
Tommie OlssonVisborgs OK11:23
Göran SvärdOK Klemmingen11:25
Stig LandstorpOK Tor11:27
Jan BojlingSolna OK11:29
Bo SegerEskilstuna OL11:31
Lars-Olof LundströmVästerås SOK11:33
Per-Åke CarlenstamVäsby OK11:35
Peter JakobssonLinköpings OK11:37
Sven PihlEnköpings AIF11:39
Åke LewanderSkarpnäcks OL11:41
Tomas NorlénSödertälje-Nykvarn OF11:43
Gunnar EnbergMålilla OK11:45
Ingemar WidénKFUM Örebro OK11:47
Leif NordlundLänna IF11:49
Leif CarlssonSkarpnäcks OL11:51
Per-Erik WåhlbergOK Linné11:53
Bo WinanderJärfälla OK11:55
Runar AldénOK Kolmården11:57
Lars WestinVallentuna-Össeby OL11:59
Göran EklundTrosabygdens OK12:01
Olle GardellVisborgs OK12:03
Ulf AhlquistIF Hansa-Hoburg12:05
Roy DawsonGafanhori12:07
Klas LangelsSkarpnäcks OL12:09
Ronny HjalmarssonEmmaboda Verda OK12:11
Åke WansölinSöders-Tyresö12:13
Karl-Evert AnnegårdSOK Viljan12:15
Bengt-Göran StjernaLänna IF12:17
Jerker EnekvistIF Hansa-Hoburg12:19
Folke BoströmOK Linné12:21
Måns ÖhmanVisborgs OK12:23
Åke BorgerAnkarsrums OK12:25

D75

3 180 m, 17 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Ulla HellmanSundsvalls OK11:34
Gun LarssonHammarby IF OF11:36
Monica BäckmanFagersta OK11:38
Britt AxelssonNybro OK11:40
Lena LeanderssonÄlvdalens IF OK11:42
Gunnel BalckIFK Lidingö SOK11:44
Pia VikströmTäby OK11:46
Irma BjärudVästerbergslagens OL11:48
Sonia JohanssonKvarnsvedens GOIF OK11:50
Inger PahlénSöders-Tyresö11:52
Kerstin JohanssonMarkbygdens OK11:54
Lena TimnerUmeå OK11:56
Ann-Mari FehrnströmEnebybergs IF11:58
Lotta GranholmLinköpings OK12:00
Edith BergvallVisby IF Gute SOK12:02
Siv JohanssonVisborgs OK12:04
Britt NybergNybro OK12:06

H75

3 540 m, 22 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Rolf JakobssonAlfta-Ösa OK11:01
Pär GustafssonSvaide Roma SOK11:03
Rolf MalmrosVisborgs OK11:05
Roland AlsénOK Roxen11:07
Kurt AnderssonEnebybergs IF11:09
Roland NordLindebygdens OK11:11
Leo LövdahlVisby IF Gute SOK11:13
Sven-Arne NilssonOK Klemmingen11:15
Anders SvenssonAnkarsrums OK11:17
Bengt MattiassonSödertälje-Nykvarn OF11:19
Björn LinnersjöOK Orion11:21
Lars JohanssonOK Skogshjortarna11:23
Bo HedlundIFK Enskede11:25
Torbjörn TirénHellas Orientering11:27
Roland JohanssonVisborgs OK11:29
Rolf BjärudVästerbergslagens OL11:31
Gunnar HellmanSundsvalls OK11:33
Olle AnderssonIFK Mora OK11:35
Rolf HelmerssonLindebygdens OK11:37
Stellan FehrnströmEnebybergs IF11:39
Anders BuhréNybro OK11:41
Staffan ElmhagenSöders-Tyresö11:43

D80

2 780 m, 6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Gunnel JunegardOK Södertörn11:14
Lisbeth JohanssonOK Skogshjortarna11:16
Gunvor GranathNynäshamns OK11:18
Edda NilssonStockholmspolisens IF OF11:20
Asta SjöbergLindebygdens OK11:22
Birgitta BergGarda OK11:24

H80

3 180 m, 12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Nils HallgrenVisborgs OK11:05
Leif LundquistEnebybergs IF11:07
Åke SundbergFagersta OK11:09
Sune LindellOK Hällen11:11
Lars-Erik LindellVäsby OK11:13
Bille WidellVisby IF Gute SOK11:15
Sivert AxelssonKalmar OK11:17
John VallinOK Hedströmmen11:19
Folke LindgrenVisborgs OK11:21
Sture NilssonStockholmspolisens IF OF11:23
Bjarne ErlandssonHammarby IF OF11:25
Evert BergströmHudiksvalls OK11:27

H85

2 780 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Alf LundkvistOK Tor11:00
Rolf AnderssonRimbo SOK11:02
Alf PerssonOK Österåker11:04
Gunnar TimnerUmeå OK11:06
Sten BergstrandSkogsluffarnas OK11:08

Inskolning

2 090 m, 17 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Malte GreenKalmar OK10:25:10
Carla BayerKamrat och IF KIF10:25:16
Doris JohanssonSvaide Roma SOK10:30:00
Vilma GyllenswärdOK Linné10:37:25
Viktor GyllenswärdOK Linné10:37:29
Hugo HartleySöders-Tyresö10:44:59
Erik SolbreckLånghundra IF10:47:31
Carl Edner SvedlundOK Älvsjö-Örby10:47:43
Vilma NordströmOK Älvsjö-Örby10:50:41
Willhelm PetterssonSvaide Roma SOK11:02:23
Matilda AlfströmSvaide Roma SOK11:04:36
Malva SjöblomKlubblös11:21:51
Daniel GunnarssonKlubblös11:24:46
Anna LindmanOK Gränsen12:15:12
Bianca JakobssonGarda OK12:15:16
Emmett KeyGotlands Bro OK12:55:10
Lewis KeyGotlands Bro OK12:55:15

U1

2 090 m, 11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Melker HallmanAttunda OK10:52:20
Axel KrookSöders-Tyresö11:01:30
Tove NordströmOK Älvsjö-Örby11:01:37
Ida Svensson EikenesSvaide Roma SOK11:08:58
Freja SöderbergTäby OK11:09:58
Sara AlmgrenSöders-Tyresö11:10:01
Ronja HermanssonIF Hansa-Hoburg12:05:15
Irma SahlstedtSöders-Tyresö12:05:48
Elsa Edner SvedlundOK Älvsjö-Örby12:19:39
Mille Falk-RindbäckGotlands Bro OK12:21:08
Elmer Falk-RindbäckGotlands Bro OK12:21:09

U2

2 310 m, 17 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Vide MessingOK Älvsjö-Örby10:25:03
Carl GrindangeKlubblös10:31:02
Alvin ChavdaSöders-Tyresö10:35:01
Eric Song-Young Strålenstam PakKalmar OK10:49:41
Hedda HedströmSöders-Tyresö10:54:53
Emil SöderbergTäby OK11:01:35
Miranda HallbergSvaide Roma SOK11:04:47
Kasper SöderbergTäby OK11:05:13
Tilda NygårdhsBjörkfors GOIF11:15:46
Stina MartinelleSöders-Tyresö11:20:06
Signe MartinelleSöders-Tyresö11:20:08
Signe LindelavOK Roslagen11:29:16
Ingrid GidlöfOK Älvsjö-Örby11:29:59
Hanna EklundGotlands Bro OK11:37:09
Molly ÖbergBjörkfors GOIF11:42:09
Vera EngelbrektssonSvaide Roma SOK12:17:55
Ellen NybomSvaide Roma SOK12:17:55

Öppen motion 1

2 300 m, 17 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Andreas PaulssonSundbybergs IK10:30:00
Lotti UhrnellSkarpnäcks OL10:51:22
Brigitte AlsénOK Roxen11:03:39
Jan DahlgrenGustavsbergs OK11:15:13
Yvonne NilssonSolna OK11:15:32
Rita SyrénÄrla IF11:20:11
Arvid BomanLinköpings OK11:23:10
Gustav BomanLinköpings OK11:23:11
Erik BomanKlubblös11:23:12
Valter WinzellKlubblös11:23:14
Movitz WinzellKlubblös11:23:20
Cecilia CarlssonSOK Västerås11:23:24
Kenneth KarlssonNybro OK11:26:19
Ulrika StrömbäckAnkarsrums OK11:39:22
Matilda BjörneldKalmar OK11:48:09
Susanne KarlssonLindebygdens OK11:56:12
Betty GunnarssonKlubblös12:07:26

Öppen motion 2

2 940 m, 19 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Anki GustafssonSvaide Roma SOK10:40:01
Lars-Åke HolmgrenSvaide Roma SOK10:44:24
Anders HolmbergLindebygdens OK10:47:49
Ethel NordLindebygdens OK10:57:31
Doris NilssonOK Klemmingen10:57:54
Ulla-Karin JohanssonAnkarsrums OK10:59:12
Kristina Gerndt BerggrenKlubblös11:07:28
Eva LundinSvaide Roma SOK11:09:42
Eva-Lotta KrookSöders-Tyresö11:09:49
Anna EinarssonKlubblös11:10:37
Marie CronströmVäsby OK11:13:07
Ulla ThudenKlubblös11:13:10
Ewa ArvidssonVästerviks OK11:20:37
Anna-Karin BergiusVisborgs OK11:23:33
Vilda PerssonSöders-Tyresö11:32:24
Amanda LinderborgKlubblös11:44:43
Susana FribergKlubblös11:44:47
Petra NorbergNyköpings OK11:49:13
Moa HillTumba-Mälarhöjden OK12:33:47

Öppen motion 3

3 610 m, 43 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Cecilia JanssonLånghundra IF10:50:00
Lena HallebroOK Klemmingen10:51:34
Erik HöglundTurebergs IF SOK10:53:04
Elias WestergaardSvaide Roma SOK10:53:18
Solveig HöglundLånghundra IF10:54:42
Oscar KoertgeVisborgs OK10:56:09
Pia JohanssonVäsby OK10:56:25
Annika HillgrenOK Södertörn10:58:22
Magnus EngblomOK Älvsjö-Örby11:00:49
Eeva EuropeOK Älvsjö-Örby11:02:20
Britt-Marie AldénOK Kolmården11:03:09
Anders PerssonSvaide Roma SOK11:03:14
Annika SolbreckLånghundra IF11:09:09
Ulf RosbergOK Älvsjö-Örby11:11:55
Kristina ViinikainenOK Älvsjö-Örby11:11:58
Marcus GrindangeKlubblös11:12:21
Marianne JernbergSöders-Tyresö11:12:27
Louise BergmanSöders-Tyresö11:12:28
Ann HerlinTurebergs IF11:12:44
Eva SvedlundOK Älvsjö-Örby11:12:54
Anne-Marie LundquistGotlands Bro OK11:15:07
Sebastian HolmkvistOK Klemmingen11:16:29
Erik AnderssonOK Roslagen11:19:15
Lars BorgmanKlubblös11:19:21
Ingegerd Maurer BergqvistOK Älvsjö-Örby11:19:35
Agneta SkohgTäby OK11:19:38
Kerstin FåhraeusKlubblös11:20:30
Anna GustavssonKalmar OK11:22:33
Lena BorgmanKlubblös11:23:31
Lars-Åke HolmLinköpings OK11:27:32
Claes RundströmOK Älvsjö-Örby11:29:37
Helene SwartzIFK Lidingö SOK11:31:50
Jeanette JarlemarkIFK Lidingö SOK11:31:51
Erik AkterinOK Älvsjö-Örby11:46:42
Amanda FribergKlubblös11:47:21
Lisa FåhraeusKlubblös11:47:22
Annica AhlgrenTäby OK11:50:48
Lena LarssonKlubblös11:53:44
Anders HargebyBjörkfors GOIF11:53:51
Eva HagrotTäby OK12:00:13
Kristin OlssonSidensjö IK12:04:31
Isak WestergaardSvaide Roma SOK12:17:39
Erik GreenKalmar OK12:26:14

Öppen motion 4

3 330 m, 21 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Bo RockJärfälla OK10:39:37
Ulla KjellLinköpings OK10:50:06
Helena BachmanTäby OK10:56:13
Terese AhlströmOK Älvsjö-Örby10:57:18
Pyttan AsplundOK Södertörn10:57:44
Britt-Marie ReinholdssonJärfälla OK10:58:48
Annelie AnderssonVisborgs OK11:00:47
Kerstin AnderssonOK Hällen11:03:03
Louise DalhammerOK Roxen11:12:10
Garnet SchindlerSnättringe SK11:12:50
Tommy LjuseniusSkogsluffarnas OK11:18:26
Ulrika Lindh-SporreVisborgs OK11:24:28
Börje HolmgrenVallentuna-Össeby OL11:26:29
Ola BlomdinVallentuna-Össeby OL11:29:18
Sigrid FröbergOK Roxen11:30:54
Bengt  DahlbeckVallentuna-Össeby OL11:33:04
Karin SetterqvistOK Södertörn11:35:35
Arne OlssonHudiksvalls OK11:41:58
Victoria Schön MånssonKalmar OK11:51:26
Berit AhlstenSvaide Roma SOK12:02:20
Agneta KarlssonSOK Viljan12:04:12

Öppen motion 5

4 240 m, 41 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Johanna SahlstedtSöders-Tyresö10:26:50
Julia LindVisborgs OK10:30:00
Sofia GyllenswärdOK Linné10:37:06
Emma MartinelleSöders-Tyresö10:38:06
Katja EneqvistGarda OK10:48:04
Kjell AnderssonKatrineholms OK10:54:31
Joakim LarssonVäsby OK10:56:24
Britt-Marie ErikssonGävle OK10:56:35
Susanne DahlbergTjalve IF Norrköping11:00:56
Håkan LarssonOK Älvsjö-Örby11:02:53
Anna Maria SandénOK Södertörn11:03:17
Helene Östling-MattssonJärla Orientering11:04:10
Ida GustafssonOK Älvsjö-Örby11:04:51
Ylva LagerbergOK Södertörn11:05:52
Susanne SvidénSöders-Tyresö11:09:52
Anna AhlbergJärla Orientering11:10:24
Kristina NorinSöders-Tyresö11:12:33
Eva LenellMälarö SOK11:12:46
Malin SandbergOK Älvsjö-Örby11:12:57
Gunilla SahlOK Klemmingen11:13:41
Caroline LiwångIFK Lidingö SOK11:14:39
Petra LundgrenKalmar OK11:15:21
Nils ThudenKlubblös11:16:43
Anna ReforsJärla Orientering11:19:31
Katarina Wangler BjörkJärla Orientering11:23:26
Cecilia EnbäckSöders-Tyresö11:24:15
Erik LinderVäsby OK11:26:32
Annika GranqvistVärend GN OL11:26:36
Elisabeth StålhammarTullinge SK11:26:48
Linda Kraft UnossonKalmar OK11:27:47
Anna FröbergOK Roxen11:29:09
Marie HalvorsenOK Södertörn11:34:56
Erika StrömbäckAnkarsrums OK11:39:50
Christopher AppelbroKlubblös11:39:51
Linda NimrodssonOK Älvsjö-Örby11:41:34
Ing-Marie NilssonOK Södertörn11:51:08
Joakim MånssonKalmar OK11:51:30
Katarina BerggrenTullinge SK11:58:08
Kristina ThimbergSöders-Tyresö12:06:51
Christoffer LindelavOK Roslagen12:16:59
Sarah StrålenstamKalmar OK12:19:48

Öppen motion 6

5 920 m, 15 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Mikael PihlbladSöders-Tyresö10:43:54
Ulf ErikssonGävle OK10:58:19
Johanna LöfveniusCentrum OK10:58:59
Per EdnerOK Älvsjö-Örby11:05:20
Eva BuskasSvaide Roma SOK11:14:06
Helena GanslandtIFK Lidingö SOK11:14:32
Jonathan KonradssonKalmar OK11:16:11
Petra CarlenarsonJärla Orientering11:16:13
Anna SkobeKalmar OK11:18:08
Daniel ÅkerlundOK Roslagen11:19:13
Johanna JonssonIK Gandvik11:33:27
Linnéa JonssonSOK Viljan12:06:00
Ulf HedbergSöders-Tyresö12:06:38
Maria Slars PaulssonSundbybergs IK12:17:21
Marcus NäslundOK Älvsjö-Örby12:27:47

Öppen motion 7

3 570 m, 65 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Peter EkbergGarda OK10:24:59
Gunilla SchönningJärfälla OK10:36:27
Karin IsraelssonSöders-Tyresö10:44:53
Martin LöfblomSvaide Roma SOK10:48:18
Linda NordströmOK Älvsjö-Örby10:50:45
Kerstin ErikssonSnättringe SK10:51:14
Allan OlofssonSvaide Roma SOK10:54:39
Oskar LarssonKatrineholms OK10:57:07
Catharina DahlmarkVästerås SOK10:57:22
Monika HögbergOK Södertörn10:58:00
Nina LimbäckVästerås SOK10:58:13
Göran ReinholdssonJärfälla OK10:58:46
Bo SkoogTumba-Mälarhöjden OK10:58:50
Kerstin SkoogTumba-Mälarhöjden OK10:58:52
Agneta JansKlubblös11:01:03
Sonja Albisser SvenssonFinspångs SOK11:02:12
Ulf SvenssonFinspångs SOK11:02:16
Lars Åke SvenskOK Hällen11:03:19
Helena AdebrantTumba-Mälarhöjden OK11:06:01
Christer JönssonLunds OK11:06:03
Kristoffer EdshageCentrum OK11:07:22
Ingemar BerggrenKlubblös11:07:26
Örjan Hallgren BäckstädeVisborgs OK11:07:31
Tommy UllbergSvaide Roma SOK11:07:47
Ylva NilssonSnättringe SK11:08:20
Moa HjortOK Roxen11:09:31
Thomas KarlssonOK Älvsjö-Örby11:10:18
Elisabet LarssonOK Älvsjö-Örby11:13:02
Göran WiklundKlubblös11:14:03
Yvonne GrehnOK Rodhen11:15:10
Per ÖbergBjörkfors GOIF11:15:30
Karin Rådenman GidlöfOK Älvsjö-Örby11:16:26
Camilla KarlssonOK Älvsjö-Örby11:18:18
Ulf CarnbyTäby OK11:21:10
Ulf LundbergKalmar OK11:22:27
Anders GunnarssonKlubblös11:22:47
Bengt PetterssonNyköpings OK11:24:59
Ulf LarssonVästerås SOK11:26:21
Per StålhammarTullinge SK11:26:26
Hans AnderssonRånäs OK11:28:07
Carl CarlinSöders-Tyresö11:28:17
Lennart GardeliusIF Hansa-Hoburg11:29:40
Anders YttergårdVallentuna-Össeby OL11:29:41
Anette ÖnerudOK Ravinen11:30:14
Freddie LiljegrenKlubblös11:30:46
Kerstin SjökvistOK Österåker11:33:19
Fredrik HofflanderGöteborg-Majorna OK11:34:13
Magnus HerberthsonLinköpings OK11:34:20
Thomas HoffRimbo SOK11:34:26
Annika ÖsterdahlVisborgs OK11:38:55
Margareta HofflanderGöteborg-Majorna OK11:40:29
Rolf JungbarkTjällmo-Godegårds OK11:46:10
Kerstin MorastHaninge SOK11:49:20
Inger VikströmOK Linné11:51:35
Maximilian KernKlubblös11:51:36
Jenny HallmanAttunda OK11:51:39
Gittan GeliusSnättringe SK11:53:16
Christina GustavssonSvaide Roma SOK11:53:28
Mats RunanderKlubblös11:57:28
Rolf Vikström LookKlubblös11:58:56
Jan SjöbergOK Linné12:00:17
Rolf JohnssonBjörkfors GOIF12:09:03
Sanna BatzSkarpnäcks OL12:16:17
Erik OskarssonHagaby GoIF Örebro12:16:22
Mats ZackrissonOK Älvsjö-Örby12:28:04

Öppen motion 8

5 370 m, 19 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Erik BergGarda OK10:08:44
Rolf AnderssonSvaide Roma SOK10:39:24
Per MagnussonLinköpings OK10:49:07
Per FröbergTjalve IF Norrköping10:49:25
Lars PerssonHagaby GoIF Örebro10:57:56
Stefan OhlssonKlubblös11:00:32
Joel LenellKlubblös11:09:57
Calle NilssonJärfälla OK11:13:22
Jan LarssonVäsby OK11:15:11
Magnus KarlssonCentrum OK11:17:17
Mattias OlssonSidensjö IK11:18:00
Lars-Åke DickforsDalaportens OL11:19:33
Claes-Göran SkoghTäby OK11:21:15
Lars DahlHärlövs IF11:26:12
Jerker LoréSvaide Roma SOK11:29:46
Tomas SjökvistOK Österåker11:37:48
Daniel GlatzKalmar OK11:41:00
Mattias GyllenswärdOK Linné12:24:31
Ivo Cousins ClarhällSöders-Tyresö12:43:52

Öppen motion 9

6 880 m, 9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Beata PetterssonGotlands Bro OK10:57:03
Oskar HermanssonCentrum OK10:57:35
Malin AnnegårdCentrum OK11:05:49
Erik EinarssonLerums SOK11:11:50
Moa KjellstrandCentrum OK11:23:29
Lars Håkan SandvikAttunda OK12:14:09
Patrik RönnbäckVisborgs OK12:20:38
Anna SameliusVisborgs OK12:24:07
Jens WicksénCentrum OK12:30:56

Annonser