Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Helg utan älg

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Helg utan älg
Arrangörsorganisation: Gotlands Bro OK
Datum: lördag 19 oktober 2019 - söndag 20 oktober 2019

Dag 1, långDag 2, medel

D21

4 320 m, 25 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
171Carita ThorénGotlands Bro OK10:01
173Kristin OlovssonOK Linné10:03
168Malin CarlssonSöders-Tyresö10:05
172Siri JeppsonKatrineholms OK10:07
169Lisa RönnolsOK Linné10:09
175Helena KarlssonIFK Lidingö SOK10:11
174Frida AnsinSvaide Roma SOK10:13
170Frida ForsbergOK Ravinen10:15
167Emma LindgrenVisborgs OK10:17
166Sofia TörnqvistIFK Lidingö SOK10:19
165Sara SjökvistJärla Orientering10:21
164Ellinor TjernlundOK Tisaren10:23
155Emeli PetterssonTullinge SK10:25
161Julia DavidssonÄrla IF10:27
156Hilda ForsgrenOK Linné10:29
151Emma BjessmoIFK Lidingö SOK10:31
157Matilda MartinssonFalkenbergs OK10:33
163Julia OhlssonOK Linné10:35
158Helena BergmanOK Ravinen10:37
152Lovisa LingforsOK Linné10:39
154Tilda JohanssonOK Orion10:41
153Emma HagrotTäby OK10:43
159Terese HerlinAttunda OK10:45
160Kate MorrisonOK Linné10:47
162Annie ForsbergOK Ravinen10:49

H21

5 240 m, 47 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
127Johan CelanderKöping-Kolsva OK10:15
136Nils-Göran Nilsson BatzSkarpnäcks OL10:17
130Olle CarlssonSöders-Tyresö10:19
137Albin LindgrenVisborgs OK10:21
146Rassmus AnderssonOK Linné10:23
133Emil KaleredOK Denseln10:25
126Anton JohanssonOK Orion10:27
135John HartleySöders-Tyresö10:29
131Kalle BergmanOK Ravinen10:31
145Lucas FredmanOK Älvsjö-Örby10:33
139Oskar SjöbergOK Linné10:35
138Brent KeyGotlands Bro OK10:37
125Jacob SvenssonSöders-Tyresö10:39
147Jacob LindstamOK Ravinen10:41
134David GrossmannKalmar OK10:43
129Leon HanssonVisborgs OK10:45
132Kristoffer EdshageCentrum OK10:47
143Sverre Turter SandvoldNydalens SK10:49
144Joakim BjörkegrenGotlands Bro OK10:51
142Axel WrådheAttunda OK10:53
141Mattias HovmöllerSöders-Tyresö10:55
140Jakob JanssonJärla Orientering10:57
128David LingforsOK Linné10:59
102Felix BäckstädeVisborgs OK11:01
120Markus MartinelleSöders-Tyresö11:03
114Duncan RobertsonSvaide Roma SOK11:05
104Gustav FrænellSundsvalls OK11:07
116Mattias IvaresOK Södertörn11:09
109Edvin StrandbergKalmar OK11:11
117Mattias ÖsterdahlVisborgs OK11:13
113Joel BerringCentrum OK11:15
115Johan HydénKamrat och IF KIF11:17
107Adrian SkobeKalmar OK11:19
111Love BerzellOK Ravinen11:21
105Johan HallgrenBjursås OK11:23
108Oskar LundbergDalaportens OL11:25
106Gustav BergmanOK Ravinen11:27
121Dan WesterJärla Orientering11:29
101Anton AlverbäckCentrum OK11:31
122Stefan WahlgrenVisborgs OK11:33
110Göran ThimbergSöders-Tyresö11:35
118Magnus KarlssonCentrum OK11:37
103Niklas WraneSöders-Tyresö11:39
119Olof ErikssonOK Linné11:41
112Erik RankinVisborgs OK11:43
123Magnus NordströmOK Älvsjö-Örby11:45
124Andreas LiljegrenGotlands Bro OK11:47

D21 Kort

3 400 m, 14 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Matilda HektorAttunda OK10:22
Ronja HillTumba-Mälarhöjden OK10:24
Elin ThyrCentrum OK10:26
Maria ÅkerblomStora Tuna OK10:28
Anna ArvidssonKalmar OK10:30
Hedvig MarkgrenCentrum OK10:32
Sara Nordvall ForsbergOK Kolmården10:34
Laura D'AngeloAttunda OK10:36
Maria ArvidssonKalmar OK10:38
Kristina AspvallCentrum OK10:40
Rebecka HöögHagaby GoIF Örebro10:42
Linnea BörjarsCentrum OK10:44
Ylva PaavoOK Klemmingen10:46
Caroline JohanssonSundsvalls OK10:48

H21 Kort

4 350 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Daniel JönssonAttunda OK10:30
Björn JohanssonSundsvalls OK10:32

D20

3 400 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Carolina JonsellOK Linné10:52

D18

3 400 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Tove FrænellSundsvalls OK10:56
Elin BjessmoBromma-Vällingby SOK10:58
Vera RolfssonSkarpnäcks OL11:00
Ebba AdebrantTumba-Mälarhöjden OK11:02
Maja SandvikAttunda OK11:04

H18

3 400 m, 9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Edvin NilssonGotlands Bro OK10:00
Petter BergstedtMarkbygdens OK10:02
Linus BerggrenOK Älvsjö-Örby10:04
Erik IngemarssonHestra IF10:06
Sixten EkbladhSol Tranås10:08
Johan BergiusVisborgs OK10:10
Erik NilssonGotlands Bro OK10:12
Ola EklundKatrineholms OK10:14
Erik BovalliusJärfälla OK10:16

D16

3 570 m, 9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
204Klara BäckstädeVisborgs OK11:31
202Elin WolgastSnättringe SK11:33
203Emma NorinSöders-Tyresö11:35
201Natalie GardelinGotlands Bro OK11:37
198Ida SvahnSöders-Tyresö11:39
199Linnea SkobeKalmar OK11:41
196Lisa SwartzOK Orion11:43
200Lovisa Göstas KällmanSöders-Tyresö11:45
197Cecilia HectorSnättringe SK11:47

H16

3 570 m, 14 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
189Peder PerssonGotlands Bro OK10:05
191Malte BerggrenOK Älvsjö-Örby10:07
192Ville LundgrenKalmar OK10:09
190Lucas ChavdaSöders-Tyresö10:11
187Edvard PetterssonGotlands Bro OK10:13
188Carl-Johan KrookSöders-Tyresö10:15
186Hugo UnossonKalmar OK10:17
180Tim BergbomSöders-Tyresö10:19
181Folke SvangrenGotlands Bro OK10:21
179Lukas HagbergKalmar OK10:23
183Jonathan FlodmanGotlands Bro OK10:25
185Olle ThimbergSöders-Tyresö10:27
184Adam ÖsterdahlVisborgs OK10:29
182Mattias HedinSöders-Tyresö10:31

D16 Kort

3 100 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Emma SvidénSöders-Tyresö10:37
Vilda PerssonSöders-Tyresö10:39

H16 Kort

3 100 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Gustav AhlströmOK Älvsjö-Örby10:03

D14

3 100 m, 6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Alma PetterssonGotlands Bro OK10:46
Jenny Göstas KällmanSöders-Tyresö10:48
Ida WestfältGotlands Bro OK10:50
Elvira SkobeKalmar OK10:52
Estrid Loré SundbladSvaide Roma SOK10:54
Ulrika PerssonGotlands Bro OK10:56

H14

3 100 m, 12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Felix BergbomSöders-Tyresö11:18
Oskar RoslundÅkers IF11:20
Simon AdebrantTumba-Mälarhöjden OK11:22
Neo CederqvistVisborgs OK11:24
Alexander RydbergSöders-Tyresö11:26
Nils SwartzOK Orion11:28
Samuel DambergGotlands Bro OK11:30
Elmin HovmöllerSöders-Tyresö11:32
Oscar KoertgeVisborgs OK11:34
Erik NorinSöders-Tyresö11:36
Albin Lindh SporreVisborgs OK11:38
Olle SandbergOK Älvsjö-Örby11:40

D14 Kort

2 460 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Jorunn Robsarve MalmrosGotlands Bro OK10:32
Meja LundinSvaide Roma SOK10:34
Havanna FilanderGotlands Bro OK10:36

H14 Kort

2 460 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Anton HedströmSöders-Tyresö10:22
Erik MölsäOK Älvsjö-Örby10:24
Viggo PerssonSöders-Tyresö10:26

D12

2 460 m, 13 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Linnea Kimell TynnvallGotlands Bro OK11:22
Maja GustafssonOK Älvsjö-Örby11:24
Elina OlssonSidensjö IK11:26
Moa ÖbergBjörkfors GOIF11:28
Felice GardelinGotlands Bro OK11:30
Tyra ÖforsSvaide Roma SOK11:32
Maja ThimbergSöders-Tyresö11:34
Alice Slars PaulssonSundbybergs IK11:36
Alva Lindh SporreVisborgs OK11:38
Joline PetriOK Djerf11:40
Elin AlmgrenSöders-Tyresö11:42
Alice ReintzGotlands Bro OK11:44
Alva SchylanderOK Älvsjö-Örby11:46

H12

2 460 m, 14 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Selmer MånssonKalmar OK10:52
Truls AppelgrenVisborgs OK10:54
Anton AkterinOK Älvsjö-Örby10:56
Fredrik RydbergSöders-Tyresö10:58
Ivar MessingOK Älvsjö-Örby11:00
Enar LöfstedtGotlands Bro OK11:02
Johan GlatzKalmar OK11:04
Joakim GustafssonGotlands Bro OK11:06
Nils GidlöfOK Älvsjö-Örby11:08
Aston GustafssonSvaide Roma SOK11:10
Alvin NordinOK Älvsjö-Örby11:12
Edvin RejnusSöders-Tyresö11:14
Edvin DambergGotlands Bro OK11:16
Gustav HellminVisborgs OK11:18

D12 Kort

2 180 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Harriet Loré SundbladSvaide Roma SOK10:40

H12 Kort

2 180 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Viktor Nimrodsson EngblomOK Älvsjö-Örby10:44
Lukas NyströmGotlands Bro OK10:46

D10

2 180 m, 8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Greta SandvikAttunda OK10:50
Liv LöfstedtGotlands Bro OK10:52
Mira LundhSvaide Roma SOK10:54
Ebba SahlstedtSöders-Tyresö10:56
Alva NilssonGotlands Bro OK10:58
Lilly Slars PaulssonSundbybergs IK11:00
Nellie LeveauGotlands Bro OK11:02
Olga Bertilsson SkogOK Linné11:04

H10

2 180 m, 14 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Martin Svensson EikenesSvaide Roma SOK10:08
Jacob TynnvallGotlands Bro OK10:10
Emil ThimbergSöders-Tyresö10:12
Albin TjernbyGotlands Bro OK10:14
Adam UllbergSvaide Roma SOK10:16
Svante GustafssonGotlands Bro OK10:18
Harry MickelåkerSvaide Roma SOK10:20
Malte HallmanAttunda OK10:22
Simon OlssonSidensjö IK10:24
Emil BjörksvedGotlands Bro OK10:26
Alexander Nimrodsson EngblomOK Älvsjö-Örby10:28
Hjalmar ÖbergBjörkfors GOIF10:30
Love AkterinOK Älvsjö-Örby10:32
Samuel EklundGotlands Bro OK10:34

D35

3 630 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Ida Pihl SkogOK Linné10:00
Viktoria OlssonIF Hansa-Hoburg10:02
Kristina LorentzonGöteborg-Majorna OK10:04
Karin GreenKalmar OK10:06

H35

4 510 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Henrik AlmkvistOK Älvsjö-Örby11:06
Andreas JakobssonGarda OK11:08
Stefan NordströmOK Älvsjö-Örby11:10
Robert SundströmFK Friskus-Varberg11:12

D40

3 540 m, 14 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Elisabeth HovmöllerSöders-Tyresö10:00
Katrin SöderbergTäby OK10:02
Linda RuthströmJärla Orientering10:04
Susanna CaleklintKarlskrona SOK10:06
Eva HagwallJärla Orientering10:08
Mette BrolinsonCentrum OK10:10
Daniela RennerOK Södertörn10:12
Anna RosnäsIK Stern10:14
Elisabeth SchylanderOK Älvsjö-Örby10:16
Karin AlmgrenSöders-Tyresö10:18
Sara RosengrenOK Gränsen10:20
Emma LundberghKamrat och IF KIF10:22
Matilda AhlquistJärla Orientering10:24
Susanne AkterinOK Älvsjö-Örby10:26

H40

4 350 m, 12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Mattias WhiteGarda OK10:01
Jerker DrottenmyrVisborgs OK10:03
Jonny KarlssonOK Denseln10:05
Greger WesterlundSvaide Roma SOK10:07
Pontus FulkeOK Älvsjö-Örby10:09
Per OksvoldCentrum OK10:11
Per HolmIFK Mora OK10:13
Laust SörensenGöteborg-Majorna OK10:15
Stefan CaleklintKarlskrona SOK10:17
Anders HellminVisborgs OK10:19
Fredrik WestergaardSvaide Roma SOK10:21
Ove OksvoldCentrum OK10:23

D45

3 540 m, 32 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Pille HedströmSöders-Tyresö10:42
Anna ForsbergJärla Orientering10:44
Annika IvarssonLinköpings OK10:46
Maria PerssonVisborgs OK10:48
Sara MelchersonIFK Lidingö SOK10:50
Ulrika NikolaussonSvaide Roma SOK10:52
Lill NallgårdVästerås SOK10:54
Susanne KarlssonOK Denseln10:56
Helene LindelavOK Roslagen10:58
Pernilla MellinSvaide Roma SOK11:00
Anna BäckstädeVisborgs OK11:02
Maria Von SchmalenséeAttunda OK11:04
Sofie HöglundJärla Orientering11:06
Anna WolgastSnättringe SK11:08
Anna TimnerKatrineholms OK11:10
Anneli WendeliusIFK Lidingö SOK11:12
Kerstin FrænellSundsvalls OK11:14
Carina KaleredOK Denseln11:16
Jenny KoertgeVisborgs OK11:18
Camilla GöstasSöders-Tyresö11:20
Paula JakobssonGarda OK11:22
Petra NicanderJärla Orientering11:24
Gith TellsénOK Roxen11:26
Pernilla SvedinLånghundra IF11:28
Åsa BörjessonJärla Orientering11:32
Åsa GunnarssonVisborgs OK11:34
Nina BjersanderSvaide Roma SOK11:36
Annica CrispinOK Denseln11:38
Anna ChavdaSöders-Tyresö11:40
Karin Rahm BjörneldKalmar OK11:42
Marina DickforsDalaportens OL11:44
Annika JakobssonGarda OK11:46

H45

4 350 m, 24 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Johan SwartzOK Orion11:00
Mattias HolmbergCentrum OK11:02
Magnus LindstrandKalmar OK11:04
Stefan NorinSöders-Tyresö11:06
Tomas L KarlssonLindebygdens OK11:08
Björn KarlssonOK Denseln11:10
Fredrik MorastHaninge SOK11:12
Johan PetriOK Djerf11:14
Olle BjörneldKalmar OK11:16
Peter AnderssonSöders-Tyresö11:18
Patrik KleistBoxholm-Mjölby OL11:20
Björn NilssonTumba-Mälarhöjden OK11:22
Tobias AppelgrenVisborgs OK11:24
Patrik AdebrantTumba-Mälarhöjden OK11:26
Anders EklundSvaide Roma SOK11:28
Viktor SkobeKalmar OK11:30
Torbjörn OhlssonHaninge SOK11:32
Anders KnutssonLinköpings OK11:34
Andreas FredrikssonAttunda OK11:36
Robert SöderbergTäby OK11:38
Janne HedströmSöders-Tyresö11:40
Tomas BomanLinköpings OK11:42
John SolbreckLånghundra IF11:44
Henrik MorastHaninge SOK11:46

D50

3 120 m, 44 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Helena BerglindOK Södertörn10:44
Anne LindellKalmar OK10:45
Sara HektorJärla Orientering10:46
Cina BroquistIFK Lidingö SOK10:47
Lena PetterssonNyköpings OK10:48
Jenny SöderbergJärla Orientering10:49
Anna EngquistHaninge SOK10:50
Mia HillerhagIFK Lidingö SOK10:51
Saga ÖforsSvaide Roma SOK10:52
Monica CarlssonNyköpings OK10:53
Anna TedhamreSnättringe SK10:54
Carina AnderssonFK Friskus-Varberg10:55
Nina KarlssonIFK Lidingö SOK10:56
Lena BjessmoBromma-Vällingby SOK10:57
Maria FredrikssonNyköpings OK10:58
Susanne BovalliusJärfälla OK10:59
Gunilla KallhaugeSnättringe SK11:00
Catrin JohanssonSundsvalls OK11:01
Mia LiljaIFK Lidingö SOK11:02
Helena LindmanOK Gränsen11:03
Kerstin DahlHärlövs IF11:04
Agnes ModinBromma-Vällingby SOK11:05
Teija LeppinenIFK Lidingö SOK11:06
Lena SundqvistTullinge SK11:07
Eva-Lena NilssonNyköpings OK11:08
Anneli FredmanOK Älvsjö-Örby11:09
Anna LarssonSöders-Tyresö11:10
Ylva RudanderJärla Orientering11:11
Annelie RosénBoxholm-Mjölby OL11:12
Sofie HagbergNyköpings OK11:13
Susanne CurmanIFK Lidingö SOK11:14
Maria LillieströmOK Roxen11:15
Kristina ForsOK Grip11:16
Anna PramborgIFK Lidingö SOK11:17
Caroline LiljebjörnNybro OK11:18
Anna ForsgrenTäby OK11:19
Josefine NordströmOK Triangeln11:20
Anna-Lena CostermansJärla Orientering11:21
Lina BerggrenTullinge SK11:22
Sussie TistadIFK Lidingö SOK11:23
Carin KihlströmTäby OK11:24
Sofie Von FrenckellIFK Lidingö SOK11:25
Camilla CarlssonHärlövs IF11:26
Monica HatlenSnättringe SK11:27

H50

3 770 m, 41 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Ola BovalliusJärfälla OK10:01
Johan JacobssonOK Orion10:03
Kjell ObergerIFK Lidingö SOK10:05
Björn FredmanOK Älvsjö-Örby10:07
Fredrik MolinAttunda OK10:09
Erik BerggrenTullinge SK10:11
Mats GunnemyrSöders-Tyresö10:13
Ulf JanssonOK Triangeln10:15
Anders LillieströmOK Roxen10:17
Rolf JohanssonSundsvalls OK10:19
Roger LarssonKatrineholms OK10:21
Örjan SahlOK Klemmingen10:23
Ola HultinOK Roslagen10:25
Johan MalmerSvaide Roma SOK10:27
Johan ScherlinNyköpings OK10:29
Niklas HermanssonIF Hansa-Hoburg10:31
Fredrik SteneboAttunda OK10:33
Jan CarlssonSöders-Tyresö10:35
Fredrik UrbergHammarkinds OK10:37
Jonas OlssonOK Roxen10:39
Per NilssonJärfälla OK10:41
Anders LarssonHammarby IF OF10:43
Niklas CedstedtVallentuna-Össeby OL10:45
Lars G BerggrenOK Älvsjö-Örby10:47
Jörgen EklundKatrineholms OK10:49
Staffan BjessmoBromma-Vällingby SOK10:51
Gunnar HedinSöders-Tyresö10:53
Lars KlassonOK Ravinen10:55
Johan JakobssonLånghundra IF10:57
Anders GustafssonFK Friskus-Varberg10:59
Peter ForsOK Grip11:01
Nigel ColeVäsby OK11:03
Magnus TenghagenHärlövs IF11:05
Roger CarlssonVästerås SOK11:07
Lars Håkan SandvikAttunda OK11:09
Pontus GustafssonSvaide Roma SOK11:11
Peter JuthbergSöders-Tyresö11:13
Fredrik SandbergOK Älvsjö-Örby11:15
Niklas OlssonFagersta OK11:17
Svante JonsellVallentuna-Össeby OL11:19
Ulrik EnglundTumba-Mälarhöjden OK11:21

D55

3 120 m, 41 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Inger BergLinköpings OK10:00
Carina JohanssonTumba-Mälarhöjden OK10:01
Åsa BergströmTäby OK10:02
Karin GreilertHaninge SOK10:03
Lena NordSkogspojkarnas OK10:04
Marianne NymanTjällmo-Godegårds OK10:05
Sussie BjörkmanDalaportens OL10:06
Eva ElisdotterSvaide Roma SOK10:07
Karin JohanssonOK Orion10:08
Karin JanssonOK Rodhen10:09
Marie MalmborgSöders-Tyresö10:10
Anki HallströmSvaide Roma SOK10:11
Ann-Britt LevinGarda OK10:12
Monica FröjdSnättringe SK10:13
Ingrid MattssonOK Älvsjö-Örby10:14
Birgitta OlssonTäby OK10:15
Christina GranathOK Södertörn10:16
Barbro KarlssonKatrineholms OK10:17
Anna-Maria BackrydLindebygdens OK10:18
Annika LundströmVäsby OK10:19
Pia VångellLinköpings OK10:20
Monika JonssonSvaide Roma SOK10:21
Elisabeth HectorSnättringe SK10:22
Elisabeth TollemarkSkogsluffarnas OK10:23
Annika SundvallJärla Orientering10:24
Kerstin OhlssonHaninge SOK10:25
Kristina RunemalmKalmar OK10:26
Monika LundqvistSkogspojkarnas OK10:27
Ann-sofie SvanbergOK Södertörn10:28
Lena TörnqvistVästerås SOK10:29
Marita AxelssonOK Ravinen10:30
Lena SwartzOK Orion10:31
Marie ÖhmanVallentuna-Össeby OL10:32
Annika BrodinLindebygdens OK10:33
Eva SvanbergJärfälla OK10:34
Annika SvenssonSolna OK10:35
Anne Cecilie LövaldTäby OK10:36
Johanna SundströmJärla Orientering10:37
Ulla MolinAttunda OK10:38
Kerstin TjernlundOK Vilse 8710:39
Annika ArdellOK Rodhen10:40

H55

3 630 m, 35 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Johan PalmgrenTäby OK10:39
Håkan RolfssonSkarpnäcks OL10:41
Jan-Åke IsraelssonOK Milan10:43
Patrik AhlgrenTäby OK10:45
Martin JohanssonOK Orion10:47
Jörgen AxelssonTullinge SK10:49
Ove LernåKalmar OK10:51
Michael BergkvistHällefors OK10:53
Anders MattssonOK Älvsjö-Örby10:55
Anders DalhammerOK Roxen10:57
Jan KaleredOK Denseln10:59
Mats EnglundSvaide Roma SOK11:01
Kent BerggrenTullinge SK11:03
Per BacklundOK Södertörn11:05
Lars GreilertHaninge SOK11:07
Dan NilssonNyköpings OK11:09
Magnus AxelssonSträngnäs-Malmby OL11:11
Mats SöderbergKalmar OK11:13
Anders StrömbäckAnkarsrums OK11:15
Stefan ThellsénOK Roxen11:17
Bengt NilssonSolna OK11:19
Kennet NilssonOK Älvsjö-Örby11:21
Jörgen BatzSkarpnäcks OL11:23
Björn AlbinssonIFK Mora OK11:25
Gunnar HedlundSödertälje-Nykvarn OF11:27
Ronny NordgrenSundbybergs IK11:29
Håkan LundbergSvaide Roma SOK11:31
Per CarlssonNyköpings OK11:33
Niklas GustafssonGarda OK11:35
Ulf K. RaskIFK Mora OK11:37
Göran ModinBromma-Vällingby SOK11:39
Hans SundqvistTullinge SK11:41
Anders GranqvistVärend GN OL11:43
Torsten FlemmingVisby IF Gute SOK11:45
Stefan UnossonKalmar OK11:47

D60

2 580 m, 33 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Anita KarlssonOK Södertörn10:01
Eva OskarssonHagaby GoIF Örebro10:02
Katarina JakobssonGarda OK10:03
Lena FröbergTjalve IF Norrköping10:04
Christina OhlinRånäs OK10:05
Susanne PerssonÄrla IF10:06
Margareta LundhSödertälje-Nykvarn OF10:07
Barbro LönnkvistTullinge SK10:08
Anne-Christine SchunnessonAttunda OK10:09
Monika LarssonSkarpnäcks OL10:10
Eva-Karin JönssonOK Kolmården10:11
Ingrid LarsenTäby OK10:12
Elisabeth HedlöfRånäs OK10:13
Carina Berger-SvenssonMotala AIF OL10:14
EvaLena EricsonSödertälje-Nykvarn OF10:15
Anne-Marie KarlssonSvaide Roma SOK10:16
Margareta WadinOK Älvsjö-Örby10:17
My RönnolsTäby OK10:18
Karin BengtssonVisborgs OK10:19
Monica OhlinRånäs OK10:20
Linnea CarlssonSkarpnäcks OL10:21
Pia-Lena PutkonenTullinge SK10:22
Lena LarssonSala OK10:23
Pia StålhandskeBjörkfors GOIF10:24
Eva WareniusAvesta OK10:25
Lotta ValentinGustavsbergs OK10:26
Lena FornanderSkogspojkarnas OK10:27
Gunilla PetterssonKFUM Örebro OK10:28
Gunilla KreissJärla Orientering10:29
Gittel KarlssonAttunda OK10:30
Annika DavidssonOK Klemmingen10:31
Inga-Britt PetterssonSala OK10:32
Elisabeth BybergerSolna OK10:33

H60

3 450 m, 38 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Hans WesterOK Järnbärarna10:02
Jan GottfridssonNorbergs OK10:04
Göran WelénKöping-Kolsva OK10:06
Carl-Erik BerglövFagersta OK10:08
Tore TjernlundOK Vilse 8710:10
Håkan ForsmanRonneby OK10:12
Lars RönnolsTäby OK10:14
Christer HördellSöders-Tyresö10:16
Stefan OlhedenSOK Viljan10:18
Jens KaminskyGöteborg-Majorna OK10:20
Kjell GustafssonOK Järnbärarna10:22
Klas ThybeckLindebygdens OK10:24
Gunnar SvanbergJärfälla OK10:26
Thomas SvenssonMotala AIF OL10:28
Bo KarlssonKatrineholms OK10:30
Bo PetterssonKFUM Örebro OK10:32
Håkan SjunnestrandSolna OK10:34
Mats LundbergDalaportens OL10:36
Lars LönnkvistTullinge SK10:38
Ulf MalmborgSkogsluffarnas OK10:40
Börje ÅbergOK Roslagen10:42
Tomas LefflerJärfälla OK10:44
Ingvar BlombergNyköpings OK10:46
Gunnar HallströmVisborgs OK10:48
Björn RosendahlÄrla IF10:50
Bo DavidssonSolna OK10:52
Lars OhlinRånäs OK10:54
Tomas VångellLinköpings OK10:56
Mats BirkestålKöping-Kolsva OK10:58
Stefan PerssonSödertälje-Nykvarn OF11:00
Eddie IsraelssonLindebygdens OK11:02
Bo SalomonsonKalmar OK11:04
Olof FrænellSundsvalls OK11:06
Thomas AlmqvistVästerviks OK11:08
Torgny JeppssonKatrineholms OK11:10
Werner KöhlerTullinge SK11:12
Kenneth PetterssonJärfälla OK11:14
Göran NilssonSnättringe SK11:16

D65

2 580 m, 27 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Ann-Helen LinnersjöOK Orion10:38
Lena LindgrenOK Järnbärarna10:39
Lena NyströmVisborgs OK10:40
Annika GillgrenGävle OK10:41
Anita LindbohmSkarpnäcks OL10:42
Anna-Karin JohanssonVandrarringen10:43
Ann-Christin SöderbergIF Hansa-Hoburg10:44
Ulla GummesonVäsby OK10:45
Ingrid LundströmVästerås SOK10:46
Maj-Britt GardeliusIF Hansa-Hoburg10:47
Inger SchwartzOK Södertörn10:48
Ing-Marie BackEksjö SOK10:49
Catherine DawsonGafanhori10:50
Ingrid E StrömRonneby OK10:51
Brita AugustssonVisborgs OK10:52
Monica SvärdOK Klemmingen10:53
Inger OnsbringEskilstuna OL10:54
Kerstin SvenskOK Hällen10:55
Kerstin HjalmarssonEmmaboda Verda OK10:56
Lena JansonArboga OK10:57
Margaretha NylundOK Södertörn10:58
Gurli Hörnell RondahlVisborgs OK10:59
Marie SvernestamLinköpings OK11:00
Britt FredrikssonKroppa IF11:01
Marianne EinarssonFagersta OK11:02
Ulla-Karin JohanssonAnkarsrums OK11:03
Helena HemströmGävle OK11:04

H65

3 320 m, 53 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Thomas WesterGustavsbergs OK10:01
Mats SandewallUmeå OK10:03
Anders KjellLinköpings OK10:05
Christer NordströmOK Älvsjö-Örby10:07
Anders ErikssonVallentuna-Össeby OL10:09
Bo MagnussonVisborgs OK10:11
Anders ÖbergIFK Mora OK10:13
Tommy LjungkvistÄrla IF10:15
Matts BjörkeSöders-Tyresö10:17
Kjell JohanssonAnkarsrums OK10:19
Anders SohlbergOK Södertörn10:21
Mats  V. ErikssonHagaby GoIF Örebro10:23
Anders RunanderTrosabygdens OK10:25
Robert GustafssonVisborgs OK10:27
Göran LarssonSala OK10:29
Claes-Erik KarlssonTurebergs IF SOK10:31
Olivier BenevelloValbonne SAO10:33
Carl-Gunnar BoströmEnebybergs IF10:35
Anders ClaessonIFK Mora OK10:37
Paul NorénOK Södertörn10:39
Bengt-Ove BlomkvistBjörkfors GOIF10:41
Svante SandbergSödertälje-Nykvarn OF10:43
Bengt AspvallRonneby OK10:45
Knut NordSkogspojkarnas OK10:47
Carl-Arne MalmbergVallentuna-Össeby OL10:49
Mats HemströmGävle OK10:51
Göran HanssonTäby OK10:53
Peter BrunnbergVallentuna-Össeby OL10:55
Leif AnderssonOK Kolmården10:57
Roland WareniusAvesta OK10:59
Arne HolmerIFK Mora OK11:01
Kjell JanssonLånghundra IF11:03
Magnus HaraldssonGustavsbergs OK11:05
Hans OhlinRånäs OK11:07
Karl-Erik JohanssonOK Södertörn11:09
Anders KarlssonTullinge SK11:11
Conny NilssonNyköpings OK11:13
Lars SegerqvistSkarpnäcks OL11:15
Lennart SvernestamLinköpings OK11:17
Göran BlombergTjalve IF Norrköping11:19
Lars-Gunnar LarssonOK Södertörn11:21
Matz LarssonGustavsbergs OK11:23
Göran DavidssonOK Klemmingen11:25
Tommy HöglundLånghundra IF11:27
Kjell HolmbergOK Södertörn11:29
Olof OlofssonHagaby GoIF Örebro11:31
Arne BackEksjö SOK11:33
Kalle WegerfeltVästerbergslagens OL11:35
Leo JohanssonVandrarringen11:37
Knut-Åke HallebroOK Klemmingen11:39
Thomas KarlssonSödertälje-Nykvarn OF11:41
Sten SvangrenIFK Mora OK11:43
Leif JonssonGustavsbergs OK11:45

D70

2 370 m, 29 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Ing-Marie BergmanVisborgs OK10:00
Marie-Louise KarlssonNybro OK10:02
Lisbeth KarlssonVaggeryds SOK10:04
Britta EklundTrosabygdens OK10:06
Ann-Marie HolmströmGustavsbergs OK10:08
Ingalill TimgrenOK Österåker10:10
Margareta SvenssonAnkarsrums OK10:12
Gunnel FranssonVisborgs OK10:14
Agneta Pihl SkoogEnköpings AIF10:16
Eva LindgrenLinköpings OK10:18
Majvie AnnegårdSOK Viljan10:20
Britt ErikssonSala OK10:22
Lena HedmanHallstahammars OK10:24
Ulla LindellOK Hällen10:26
Ewa NordlundLänna IF10:28
Ingrid DanielssonVisborgs OK10:30
Louise-Marie NilssonOK Klemmingen10:32
Gullevi SvenssonRonneby OK10:34
Siv FrodinKöping-Kolsva OK10:36
Margareta HaraldssonGustavsbergs OK10:38
Margareta LöfqvistVästerås SOK10:40
Ann-Marie Rees-AnderssonEnebybergs IF10:42
Gittan JonssonKjula IF10:44
Elisabeth CarlinSöders-Tyresö10:46
Ingrid EnekvistVisborgs OK10:48
Ylva NilssonVallentuna-Össeby OL10:50
Anne LundmarkJärfälla OK10:52
Inga-Lill PetterssonLinköpings OK10:54
Anna BlomgrenTullinge SK10:56

H70

2 940 m, 43 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Göran EklundTrosabygdens OK10:23
Måns ÖhmanVisborgs OK10:25
Karl-Evert AnnegårdSOK Viljan10:27
Folke BoströmOK Linné10:29
Klas LangelsSkarpnäcks OL10:31
Bengt-Göran StjernaLänna IF10:33
Roy DawsonGafanhori10:35
Runar AldénOK Kolmården10:37
Ronny HjalmarssonEmmaboda Verda OK10:39
Jerker EnekvistIF Hansa-Hoburg10:41
Åke WansölinSöders-Tyresö10:43
Bo WinanderJärfälla OK10:45
Leif CarlssonSkarpnäcks OL10:47
Ingemar WidénKFUM Örebro OK10:49
Olle GardellVisborgs OK10:51
Åke BorgerAnkarsrums OK10:53
Lars WestinVallentuna-Össeby OL10:55
Per-Erik WåhlbergOK Linné10:57
Leif NordlundLänna IF10:59
Ulf AhlquistIF Hansa-Hoburg11:01
Gunnar EnbergMålilla OK11:03
Tomas NorlénSödertälje-Nykvarn OF11:05
Leif WallenbroVäsby OK11:07
Kurt Håkan AnderssonOK Tor11:09
Kjell NilssonOK Klemmingen11:11
Åke LewanderSkarpnäcks OL11:13
Lennart LindgrenOK Järnbärarna11:15
Per-Erik CarleniusKatrineholms OK11:17
Gunnar WallquistSvaide Roma SOK11:19
Tommie OlssonVisborgs OK11:21
Jan BojlingSolna OK11:23
Börje SanderLeksands OK11:25
Ulf KjellinOK Hedströmmen11:27
Eric JohanssonIF Hansa-Hoburg11:29
Leif AnderssonVisborgs OK11:31
Bo SegerEskilstuna OL11:33
Per-Åke CarlenstamVäsby OK11:35
Stig LandstorpOK Tor11:37
Jan-Olof WåhlbergIBM Club Sweden11:39
Sven PihlEnköpings AIF11:41
Lars-Olof LundströmVästerås SOK11:43
Peter JakobssonLinköpings OK11:45
Göran SvärdOK Klemmingen11:47

D75

2 280 m, 17 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Edith BergvallVisby IF Gute SOK10:00
Lotta GranholmLinköpings OK10:02
Ann-Mari FehrnströmEnebybergs IF10:04
Britt NybergNybro OK10:06
Inger PahlénSöders-Tyresö10:08
Lena TimnerUmeå OK10:10
Siv JohanssonVisborgs OK10:12
Kerstin JohanssonMarkbygdens OK10:14
Gunnel BalckIFK Lidingö SOK10:16
Monica BäckmanFagersta OK10:18
Sonia JohanssonKvarnsvedens GOIF OK10:20
Gun LarssonHammarby IF OF10:22
Irma BjärudVästerbergslagens OL10:24
Lena LeanderssonÄlvdalens IF OK10:26
Ulla HellmanSundsvalls OK10:28
Pia VikströmTäby OK10:30
Britt AxelssonNybro OK10:32

H75

2 940 m, 22 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Bo HedlundIFK Enskede10:00
Stellan FehrnströmEnebybergs IF10:01
Roland JohanssonVisborgs OK10:02
Rolf HelmerssonLindebygdens OK10:03
Anders BuhréNybro OK10:04
Lars JohanssonOK Skogshjortarna10:05
Staffan ElmhagenSöders-Tyresö10:06
Rolf BjärudVästerbergslagens OL10:07
Torbjörn TirénHellas Orientering10:08
Gunnar HellmanSundsvalls OK10:09
Olle AnderssonIFK Mora OK10:10
Roland AlsénOK Roxen10:11
Leo LövdahlVisby IF Gute SOK10:12
Rolf JakobssonAlfta-Ösa OK10:13
Sven-Arne NilssonOK Klemmingen10:14
Anders SvenssonAnkarsrums OK10:15
Björn LinnersjöOK Orion10:16
Bengt MattiassonSödertälje-Nykvarn OF10:17
Kurt AnderssonEnebybergs IF10:18
Roland NordLindebygdens OK10:19
Pär GustafssonSvaide Roma SOK10:20
Rolf MalmrosVisborgs OK10:21

D80

2 090 m, 6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Asta SjöbergLindebygdens OK10:34
Birgitta BergGarda OK10:36
Edda NilssonStockholmspolisens IF OF10:38
Lisbeth JohanssonOK Skogshjortarna10:40
Gunvor GranathNynäshamns OK10:42
Gunnel JunegardOK Södertörn10:44

H80

2 280 m, 12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Sture NilssonStockholmspolisens IF OF10:37
Sivert AxelssonKalmar OK10:39
Folke LindgrenVisborgs OK10:41
Bjarne ErlandssonHammarby IF OF10:43
John VallinOK Hedströmmen10:45
Evert BergströmHudiksvalls OK10:47
Bille WidellVisby IF Gute SOK10:49
Åke SundbergFagersta OK10:51
Leif LundquistEnebybergs IF10:53
Lars-Erik LindellVäsby OK10:55
Sune LindellOK Hällen10:57
Nils HallgrenVisborgs OK10:59

H85

2 090 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Sten BergstrandSkogsluffarnas OK10:01
Gunnar TimnerUmeå OK10:03
Alf LundkvistOK Tor10:05
Rolf AnderssonRimbo SOK10:07
Alf PerssonOK Österåker10:09

Inskolning

1 590 m, 19 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Doris JohanssonSvaide Roma SOK09:30:00
Willhelm PetterssonSvaide Roma SOK09:30:00
Carl Edner SvedlundOK Älvsjö-Örby09:34:11
Carla BayerKamrat och IF KIF09:36:12
Vilma GyllenswärdOK Linné09:41:24
Viktor GyllenswärdOK Linné09:41:25
Malte GreenKalmar OK09:48:07
Vilma NordströmOK Älvsjö-Örby10:01:41
Matilda AlfströmSvaide Roma SOK10:05:24
Daniel GunnarssonKlubblös10:22:10
Tilde BjörklundVisborgs OK10:27:54
Cordelia AnderssonVisborgs OK10:28:03
Francisca AnderssonVisborgs OK10:29:47
Kasper GerndtKlubblös10:41:13
Viggo GerndtKlubblös10:41:14
William BerggrenKlubblös10:41:17
Hugo HartleySöders-Tyresö11:01:17
Leo OhlssonGotlands Bro OK11:02:42
Lukas EdgrenGotlands Bro OK11:23:28

U1

1 590 m, 10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Elsa Edner SvedlundOK Älvsjö-Örby09:34:30
Axel KrookSöders-Tyresö09:52:46
Irma SahlstedtSöders-Tyresö09:53:30
Sara AlmgrenSöders-Tyresö09:53:32
Ida Svensson EikenesSvaide Roma SOK10:00:01
Tove NordströmOK Älvsjö-Örby10:02:22
Mille FalkGotlands Bro OK10:36:09
Elmer FalkGotlands Bro OK10:36:12
Vida FalkGotlands Bro OK11:10:44
Melker HallmanAttunda OK11:19:08

U2

2 230 m, 18 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Alvin ChavdaSöders-Tyresö09:39:17
Vide MessingOK Älvsjö-Örby09:45:02
Eric Song-Young Strålenstam PakKalmar OK09:57:06
Miranda HallbergSvaide Roma SOK10:05:28
Ingrid GidlöfOK Älvsjö-Örby10:10:54
Stina MartinelleSöders-Tyresö10:13:39
Signe MartinelleSöders-Tyresö10:13:43
Hedda HedströmSöders-Tyresö10:18:50
Emil SöderbergTäby OK10:23:48
Kasper SöderbergTäby OK10:27:10
Theodor BjörklundVisborgs OK10:27:17
Tilda NygårdhsBjörkfors GOIF10:29:58
Molly ÖbergBjörkfors GOIF10:30:01
Signe LindelavOK Roslagen10:36:21
Ellen EklundGotlands Bro OK10:36:33
Hanna EklundGotlands Bro OK10:36:35
Ellen NybomSvaide Roma SOK10:51:12
Vera EngelbrektssonSvaide Roma SOK10:51:13

Öppen motion 1

2 230 m, 13 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Kenneth KarlssonNybro OK09:31:34
Anders PerssonKFUM Örebro OK09:34:40
Jan DahlgrenGustavsbergs OK09:50:36
Brigitte AlsénOK Roxen09:57:16
Andreas PaulssonSundbybergs IK10:16:46
Kenneth BjörklundVisborgs OK10:27:56
Kerstin HenrysdotterKalmar OK10:32:07
Magnus EngblomOK Älvsjö-Örby10:33:28
Betty GunnarssonKlubblös10:44:27
Yvonne NilssonSolna OK10:51:29
Ulrika StrömbäckAnkarsrums OK10:55:32
Lotti UhrnellSkarpnäcks OL10:59:06
Matilda BjörneldKalmar OK11:35:07

Öppen motion 2

2 680 m, 14 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Leif BergmanSödertälje-Nykvarn OF09:42:02
Pyttan AsplundOK Södertörn09:57:21
Eeva EuropeOK Älvsjö-Örby09:59:04
Ulla-Karin JohanssonAnkarsrums OK10:02:18
Annica HillgrenOK Södertörn10:04:19
Ethel NordLindebygdens OK10:12:36
Doris NilssonOK Klemmingen10:13:54
Anna EinarssonKlubblös10:20:12
Petra NorbergNyköpings OK10:23:47
Eva-Lotta KrookSöders-Tyresö10:32:34
Cecilia CarlssonVästerås SOK10:47:50
Viktor WesterlundGotlands Bro OK10:55:46
Kristina ViinikainenOK Älvsjö-Örby10:59:25
Linda WageniusVisborgs OK11:07:09

Öppen motion 3

3 220 m, 35 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Vilda PerssonSöders-Tyresö09:28:01
Bo RockJärfälla OK09:30:26
Claes RundströmOK Älvsjö-Örby09:48:13
Lars-Åke HolmLinköpings OK09:48:17
Eva SvedlundOK Älvsjö-Örby09:53:04
Britt-Marie EricssonGävle OK09:54:37
Ylva LagerbergOK Södertörn10:02:41
Marianne JernbergSöders-Tyresö10:04:43
Louise BergmanSöders-Tyresö10:04:46
Ingegerd Maurer BergqvistOK Älvsjö-Örby10:05:02
Britt-Marie AldénOK Kolmården10:05:55
Thomas HoffRimbo SOK10:07:44
Hans AnderssonRånäs OK10:14:31
Erik AnderssonOK Roslagen10:14:37
Anders PerssonSvaide Roma SOK10:21:06
Kristin OlssonSidensjö IK10:24:33
Kerstin AnderssonOK Hällen10:27:23
Sebastian HolmkvistOK Klemmingen10:28:46
Anders HargebyBjörkfors GOIF10:30:06
Anna GustavssonKalmar OK10:34:20
Eva HagrotTäby OK10:35:36
Erik AkterinOK Älvsjö-Örby10:36:28
Lars BorgmanKlubblös10:36:49
Lena BorgmanKlubblös10:37:02
Annica AhlgrenTäby OK10:37:55
Kerstin FåhraeusKlubblös10:39:26
Ida GustafssonOK Älvsjö-Örby10:47:36
Cecilia JanssonLånghundra IF10:48:59
Solveig HöglundLånghundra IF10:52:08
Anna FredrikssonKroppa IF10:55:26
Christopher AppelbroKlubblös10:55:28
Erica StrömbäckAnkarsrums OK10:55:30
Ulf RosbergOK Älvsjö-Örby10:59:28
Sara JernbergKlubblös11:15:30
Per-Olof EinarssonFagersta OK11:56:24

Öppen motion 4

3 370 m, 23 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Terese AhlströmOK Älvsjö-Örby09:30:00
Ulla KjellLinköpings OK09:40:50
Kjell AnderssonKatrineholms OK09:41:30
Garnet SchindlerSnättringe SK10:00:05
Karin SetterqvistOK Södertörn10:02:26
Christina GustavssonHagaby GoIF Örebro10:09:28
Britt-Marie ReinholdssonJärfälla OK10:10:36
Ola BlomdinVallentuna-Össeby OL10:13:23
Annika SolbreckLånghundra IF10:14:11
Jeanette JarlemarkIFK Lidingö SOK10:14:14
Tommy LjuseniusSkogsluffarnas OK10:15:04
Ylva AnderssonSnättringe SK10:15:22
Helena SwartzIFK Lidingö SOK10:15:35
Agneta KarlssonSOK Viljan10:29:42
Anna PramborgIFK Lidingö SOK10:34:23
Susana FribergKlubblös10:37:42
Amanda LinderborgKlubblös10:37:45
Ulrika Lindh-SporreVisborgs OK10:43:34
Lena LarssonKlubblös10:46:45
Linda StenbergKlubblös10:52:04
Håkan KarlssonMälarö SOK10:54:33
Sarah StrålenstamKalmar OK10:59:03
Erik GreenKalmar OK11:01:08

Öppen motion 5

3 760 m, 39 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Louise DalhammerOK Roxen09:42:06
Annika GranqvistVärend GN OL09:43:18
Anna ReforsJärla Orientering09:54:54
Kristina NorinSöders-Tyresö09:58:06
Håkan LarssonOK Älvsjö-Örby10:06:02
Caroline LiwångIFK Lidingö SOK10:09:32
Ing-Marie NilssonOK Södertörn10:13:12
Katarina BerggrenTullinge SK10:13:16
Erik LinderVäsby OK10:13:20
Helene Östling-MattssonJärla Orientering10:14:39
Malin SandbergOK Älvsjö-Örby10:16:40
Petra LundgrenKalmar OK10:17:18
Kristina ThimbergSöders-Tyresö10:17:20
Anna Maria SandénOK Södertörn10:18:29
Susanne DahlbergTjalve IF Norrköping10:18:58
Marie HalvorsenOK Södertörn10:19:17
Anna AhlbergJärla Orientering10:21:15
Katarina Wangler BjörkJärla Orientering10:23:54
Gunilla SahlOK Klemmingen10:28:48
Julia LindVisborgs OK10:29:14
Joakim MånssonKalmar OK10:32:17
Linda NimrodssonOK Älvsjö-Örby10:35:27
Susanne SvidénSöders-Tyresö10:36:57
Victoria Schön MånssonKalmar OK10:40:48
Johanna SahlstedtSöders-Tyresö10:41:08
Lisa FåhraeusKlubblös10:44:38
Amanda FribergKlubblös10:44:39
Linda Kraft UnossonKalmar OK10:50:03
Simon StålhammarTullinge SK10:55:41
Per StålhammarTullinge SK10:55:49
Elisabeth StålhammarTullinge SK10:56:38
Mattias HedinSöders-Tyresö11:01:52
Cecilia EnbäckSöders-Tyresö11:01:53
Christoffer LindelavOK Roslagen11:11:11
Tim BergbomSöders-Tyresö11:13:46
Veronica KolmodinSvaide Roma SOK11:19:03
Charlotta AlvaeusSvaide Roma SOK11:19:05
Ivo Cousins ClarhällSöders-Tyresö11:25:00
Katja EneqvistGarda OK

Öppen motion 6

3 900 m, 18 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Ulf HedbergSöders-Tyresö09:31:08
Gunilla SchönningJärfälla OK09:46:49
Mikael PihlbladSöders-Tyresö09:58:19
Ulf ErikssonGävle OK09:59:31
Hasse MatthingVisborgs OK10:02:38
Per EdnerOK Älvsjö-Örby10:02:43
Helena GanslandtIFK Lidingö SOK10:10:57
Daniel ÅkerlundOK Roslagen10:13:59
Katja EneqvistGarda OK10:18:18
Marcus NäslundOK Älvsjö-Örby10:19:00
Petra CarlenarsonJärla Orientering10:19:35
Johanna LöfveniusCentrum OK10:29:33
Linnéa JonssonSOK Viljan10:31:32
Eva BuskasSvaide Roma SOK10:38:12
Anna SkobeKalmar OK10:51:25
Bob KolmodinSvaide Roma SOK11:03:38
Jonathan KonradssonKalmar OK11:03:45
Maria Slars PaulssonSundbybergs IK11:24:20

Öppen motion 7

3 570 m, 64 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Stefan OhlssonKlubblös09:30:09
Helena AdebrantTumba-Mälarhöjden OK09:36:14
Bo-Göran GunnarssonRydboholms SK09:39:13
Emma MartinelleSöders-Tyresö09:40:40
Mattias GyllenswärdOK Linné09:40:42
Anders GunnarssonKlubblös09:42:15
Martin LöfblomSvaide Roma SOK09:48:25
Tommy UllbergSvaide Roma SOK09:51:16
Catharina DahlmarkVästerås SOK09:54:19
Thomas KarlssonOK Älvsjö-Örby09:57:14
Göran WiklundKlubblös09:57:19
Yvonne GrehnOK Rodhen09:58:28
Karin IsraelssonSöders-Tyresö09:58:44
Monika HögbergOK Södertörn09:58:49
Mats RunanderKlubblös09:59:07
Camilla KarlssonOK Älvsjö-Örby09:59:15
Kerstin ErikssonSnättringe SK10:00:34
Linda NordströmOK Älvsjö-Örby10:01:45
Aina ÖsterdahlVisborgs OK10:02:31
Ann-Marie LarssonVisborgs OK10:02:33
Ulf CarnbyTäby OK10:06:34
Elisabet LarssonOK Älvsjö-Örby10:10:06
Therese BergstedtCentrum OK10:10:28
Göran ReinholdssonJärfälla OK10:10:51
Helena BachmanTäby OK10:11:33
Lars Åke SvenskOK Hällen10:12:25
Karin Rådenman GidlöfOK Älvsjö-Örby10:12:42
Kerstin SjökvistOK Österåker10:13:10
Anton NilssonGotlands Bro OK10:13:46
Magnus HerberthsonLinköpings OK10:16:55
Sanna BatzSkarpnäcks OL10:17:08
Kerstin MorastHaninge SOK10:19:20
Lars G AnderssonOK Hällen10:21:36
Jenny HallmanAttunda OK10:24:25
Lennart GardeliusIF Hansa-Hoburg10:26:42
Annika ÖsterdahlVisborgs OK10:27:51
Anette ÖnerudOK Ravinen10:30:13
Rolf JungbarkTjällmo-Godegårds OK10:33:17
Moa HjortOK Roxen10:34:17
Ulf LundbergKalmar OK10:35:31
Ingemar BerggrenKlubblös10:36:04
Maximilian KernKlubblös10:38:20
Margareta HofflanderGöteborg-Majorna OK10:38:32
Inger VikströmOK Linné10:39:12
Gittan GeliusSnättringe SK10:39:14
Ida BjessmoVisborgs OK10:39:49
Fredrik HofflanderGöteborg-Majorna OK10:41:10
Rolf Vikström LookKlubblös10:41:24
Anders YttergårdVallentuna-Össeby OL10:41:42
Sofia GyllenswärdOK Linné10:44:25
Allan OlofssonSvaide Roma SOK10:45:08
Ulf LarssonVästerås SOK10:46:13
Christina GustavssonSvaide Roma SOK10:47:28
Bengt PetterssonNyköpings OK10:50:12
Per ÖbergBjörkfors GOIF10:53:35
Lars WesterlundGotlands Bro OK10:57:57
Carl CarlinSöders-Tyresö10:58:14
Måns PerssonVisborgs OK11:03:26
Rolf JohnssonBjörkfors GOIF11:05:40
Mats ZackrissonOK Älvsjö-Örby11:11:50
Vidar FunkquistIF Hansa-Hoburg11:15:32
Herman FunkquistIF Hansa-Hoburg11:18:00
Stefan FunkquistIF Hansa-Hoburg11:20:08
Katarina FunkquistIF Hansa-Hoburg11:23:32

Öppen motion 8

4 650 m, 15 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Erik BergGarda OK09:41:45
Per FröbergTjalve IF Norrköping09:48:14
Rolf AnderssonSvaide Roma SOK09:49:25
Joel LenellKlubblös09:50:03
Mattias OlssonSidensjö IK09:50:17
Claes-Göran SkoghTäby OK10:13:04
Daniel GlatzKalmar OK10:14:41
Jan LarssonVäsby OK10:15:11
Oskar HermanssonCentrum OK10:21:04
Calle NilssonJärfälla OK10:24:42
Elin DahlVisborgs OK10:33:03
Konrad NilssonVisborgs OK10:39:45
Niklas KarlssonMälarö SOK10:52:06
Jerker LoréSvaide Roma SOK10:54:00
Lars DahlHärlövs IF10:56:13

Öppen motion 9

5 430 m, 9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Anna SameliusVisborgs OK09:30:00
Lars PerssonHagaby GoIF Örebro09:53:43
Malin AnnegårdCentrum OK09:59:20
Per MagnussonLinköpings OK10:13:07
Erik EinarssonLerums SOK10:21:42
Moa KjellstrandCentrum OK10:29:29
Monika JonssonSvaide Roma SOK11:16:48
Jens WicksénCentrum OK11:18:04
Patrik RönnbäckVisborgs OK11:24:05

Annonser