Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Motionsorientering 12

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Motionsorientering 12
Arrangörsorganisation: Visby IF Gute SOK
Datum: torsdag 28 juni 2018

Öppen motion 1

1 750 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Nellie LeveauGotlands Bro OK16:44:05
Hector CalenKlubblös17:18:48
Arvid GustavssonSvaide Roma SOK18:03:53
Love ForslunfGävle OK18:04:22
Norah GardellGotlands Bro OK18:38:28

Öppen motion 3

2 230 m, 9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Lars-Inge KarlssonKlubblös16:50:35
Annelie AnderssonVisborgs OK17:01:32
Morgan Örtlund18 stridsgruppen17:03:03
Maximilian Akpoedafe18 stridsgruppen17:03:05
Eva NordinGustavsbergs OK17:34:13
Olof LevinSvaide Roma SOK17:36:29
Neo CederqvistVisborgs OK17:43:57
Isis CalenKlubblös17:55:41
Svea ForsslundGävle OK18:03:10

Öppen motion 5

3 530 m, 13 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Thomas HellströmGotlands Polien16:59:18
Lena JacobssonVisborgs OK17:01:54
Johan MalmerSvaide Roma SOK17:03:29
Edith BergvallVisby IF Gute SOK17:04:33
Frank Bergqvist18 stridsgruppen17:13:12
Filip Sandell18 stridsgruppen17:13:46
David Karlsson18 stridsgruppen17:14:13
Benjamin Hoffner18 stridsgruppen17:14:16
Lena JanssonJärla Orientering17:27:10
Anders BirgerssonVisborgs OK17:51:36
Martin ForsslundGävle OK18:04:11
Anita ArneforsOK Södertörn18:11:33
Karin BengtssonVisborgs OK18:35:37

Öppen motion 6

5 730 m, 10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Mattias VejlensVisborgs OK16:58:58
Nils Hultqvist18 stridsgruppen17:14:11
Gunnar HallströmVisborgs OK17:17:08
Lina AllmungsIF Hansa-Hoburg17:20:14
Anne-Marie KarlssonSvaide Roma SOK17:27:55
Carl-Erik BerglöwFagersta OK17:34:49
Anders LevinSvaide Roma SOK17:35:41
Torsten GlemmingVisby IF Gute SOK17:57:55
Lennart MalmbergSvaide Roma SOK18:11:22
Göran KimellGotlands Bro OK18:27:54

Öppen motion 7

3 810 m, 38 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Nils HallgrenVisborgs OK16:45:54
Anders NilssonGotlands Bro OK16:46:33
Ulf AhlquistIF Hansa-Hoburg16:47:00
Ulrika BerglundUlriksbergs IK16:47:02
Ing-Marie BergmanVisborgs OK16:47:09
Jerker EnekvistIF Hansa-Hoburg16:51:00
Tommy UllbergSvaide Roma SOK16:51:50
Eric JohanssonIF Hansa-Hoburg16:52:38
Tohomas BlomérGotlands Bro OK16:52:54
Anders BlomérGotlands Bro OK16:52:55
Pär GustafssonSvaide Roma SOK17:00:20
Brita AugustssonVisborgs OK17:05:10
Gunnar ErikssonGotlands Bro OK17:05:44
Kjell SkalbergGotlands Bro OK17:07:00
Annika ErikssonGotlands Bro OK17:07:38
Leif AnderssonVisborgs OK17:07:57
Ingrid EnekvistVisborgs OK17:11:27
Ingrid DanielssonVisborgs OK17:13:52
Malcolm Sennström18 stridsgruppen17:14:51
John Johnte18 stridsgruppen17:14:54
Oscar Etterstam18 stridsgruppen17:14:56
Anki HallströmSvaide Roma SOK17:18:06
Kurt LöfgrenGotlands Bro OK17:20:00
Ann-Christin SöderbergIF Hansa-Hoburg17:20:11
Gunnel FranssonVisborgs OK17:23:45
Maj-Britt GardeliusIF Hansa-Hoburg17:24:44
Mats RunanderKlubblös17:26:43
Mikael JakobssonGarda OK17:26:59
Katarina JakobssonGarda OK17:27:05
Helge GardelinGotlands Bro OK17:27:29
Birgitta HjerthénGotlands Bro OK17:32:23
Bo MagnussonVisborgs OK17:33:33
Örjan Hallgren BäckstädeVisborgs OK17:35:35
Anna BäckstädeVisborgs OK17:37:50
Olle BlomgrenOK Södertörn18:11:37
Elisabeth KimellGotlands Bro OK18:14:23
Erland GardellGotlands Bro OK18:17:35
Conrad NilssonVisborgs OK18:28:32

Öppen motion 9

7 090 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Andreas NikolaussonVisborgs OK17:30:38
Junia BirgerssonVisborgs OK17:51:25
Daniel SeestrandVisborgs OK18:02:29
Håkan MattssonGotlands Bro OK18:05:04
Leon HanssonVisborgs OK18:24:35

Annonser