Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för MOL 11

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: MOL 11
Arrangörsorganisation: Visborgs OK
Datum: torsdag 14 juni 2018

Öppen motion 3

3 300 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Ingrid OvessonKlubblös17:05:29
Anne-Marie LundquistGotlands Bro OK17:05:50
Annelie AnderssonVisborgs OK17:16:15
Ann-Marie LarssonVisborgs OK17:19:23
Hanna WallinSvaide Roma SOK17:20:50

Öppen motion 6

4 550 m, 6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Tommy UllbergSvaide Roma SOK17:06:10
Anki HallströmSvaide Roma SOK17:15:22
Anders NilssonGotlands Bro OK17:18:38
Viktoria OlssonIF Hansa-Hoburg17:36:46
Pernilla MellinSvaide Roma SOK17:42:23
Bo MagnussonVisborgs OK17:52:26

Öppen motion 7

3 160 m, 28 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Kjell SkalbergGotlands Bro OK17:00:21
Lennart GardeliusIF Hansa-Hoburg17:08:45
Nils HallgrenVisborgs OK17:09:01
Eric JohanssonIF Hansa-Hoburg17:09:47
Helge GardelinGotlands Bro OK17:10:58
Gunnar ErikssonGotlands Bro OK17:11:49
Ingrid DanielssonVisborgs OK17:11:56
Brita AugustssonVisborgs OK17:11:57
Ing-Marie BergmanVisborgs OK17:12:12
Ann-Christin SöderbergIF Hansa-Hoburg17:13:04
Annika ErikssonGotlands Bro OK17:14:14
Maj-Britt GardeliusIF Hansa-Hoburg17:16:13
Olle GardellVisborgs OK17:17:19
Leif AnderssonVisborgs OK17:17:45
Pär GustafssonSvaide Roma SOK17:18:01
Lena NyströmVisborgs OK17:18:11
Birgitta ArleboKFUM Örebro OK17:18:41
Jerker EnekvistIF Hansa-Hoburg17:18:55
Rolf MalmrosVisborgs OK17:19:30
Ingrid EnekvistVisborgs OK17:20:06
Svenerik JohanssonVisby IF Gute SOK17:22:21
Katarina JakobssonGarda OK17:22:25
Tommie OlssonVisborgs OK17:23:15
Ulf AhlquistIF Hansa-Hoburg17:24:26
Lars ArleboKFUM Örebro OK17:34:15
Erland GardellGotlands Bro OK17:41:26
Ylva SvangrenGotlands Bro OK17:46:21
Stefan HellströmVisborgs OK17:58:39

Öppen motion 9

5 410 m, 18 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Johan HallgrenBjursås OK17:03:33
Gert LundquistGotlands Bro OK17:03:37
Mattias WestfältGotlands Bro OK17:10:52
Gunnar HallströmVisborgs OK17:11:47
Joakim BjörkegrenGotlands Bro OK17:15:30
Susanne DahlbergTjalve IF Norrköping17:15:34
Göran BlombergTjalve IF Norrköping17:15:36
Mårten KorallGotlands Bro OK17:18:40
Per WallinSvaide Roma SOK17:20:51
Mats KällTumba-Mälarhöjden OK17:26:50
Junia BirgerssonVisborgs OK17:38:50
Olle SvangrenGotlands Bro OK17:40:20
Anders LevinSvaide Roma SOK17:42:06
Ulrika NikolaussonSvaide Roma SOK17:42:25
Monika JonssonSvaide Roma SOK17:43:24
Olof GardellGotlands Bro OK17:52:59
Stefan PerssonVisborgs OK17:54:55
Torsten FlemmingVisby IF Gute SOK17:57:43

Annonser