Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för MOL 14

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: MOL 14
Arrangörsorganisation: Visborgs OK
Datum: torsdag 19 juli 2018

Öppen motion 1

2 450 m, 9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Neo CederqvistVisborgs OK17:19:55
Elise GunnarssonVisborgs OK17:27:31
Alva GunnarssonVisborgs OK17:27:33
Rasmus GunnarssonVisborgs OK17:27:34
Maja PerssonVisborgs OK17:27:36
Linnea Kimell TynnvallGotlands Bro OK17:40:20
Jacob TynnvallGotlands Bro OK17:42:34
Noa JerregårdKlubblös17:55:39
Karl jerregårdKlubblös17:57:39

Öppen motion 3

3 080 m, 12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Emmy EllbringFK Finn17:12:47
Rolf MalmrosVisborgs OK17:31:43
Linda OhlanderFK Friskus-Varberg17:43:15
Gunvor OhlanderKlubblös17:43:17
Erik BromsFK Friskus-Varberg17:43:27
Adam BromsFK Friskus-Varberg17:44:06
Urban BromsFK Friskus-Varberg17:44:08
Ulrika BromsFK Friskus-Varberg17:48:08
Anna-Karin BromsFK Friskus-Varberg17:48:39
Gustav HellminVisborgs OK18:09:46
Anders HellminVisborgs OK18:10:11
Joel BromsFK Friskus-Varberg21:52:45

Öppen motion 5

3 530 m, 7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Hanna WallinSvaide Roma SOK17:07:15
Örjan Hallgren BäckstädeVisborgs OK17:18:54
Johan MalmerSvaide Roma SOK17:31:39
Elisabeth StålhammarTullinge SK17:31:52
Åsa GunnarssonVisborgs OK17:34:51
Inga JagerSilkeborg OK17:37:21
Klara BäckstädeVisborgs OK17:53:00

Öppen motion 6

6 270 m, 9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Carl-Erik BerglöwFagersta OK17:00:15
Daniel SeestrandVisborgs OK17:01:53
Per WallinSvaide Roma SOK17:07:17
Martin EricssonFalkenbergs OK17:09:08
Helena LindmanOK Gränsen17:12:22
Urban BromsFK Friskus-Varberg17:45:11
Mikael BromsFK Friskus-Varberg17:45:12
Sanna BatzSkarpnäcks OL17:45:30
Mattias WhiteGarda OK18:10:24

Öppen motion 7

3 650 m, 25 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Ing-Marie BergmanVisborgs OK17:00:18
Jerker EnekvistIF Hansa-Hoburg17:00:55
Pär GustafssonSvaide Roma SOK17:00:59
Brita AugustssonVisborgs OK17:02:25
Jan BrolundSödertälje-Nykvarn OF17:03:25
Eric JohanssonIF Hansa-Hoburg17:04:06
Carin KihlströmTäby OK17:12:29
Jarno VirtanenTampereen Yritys17:17:15
Fredrik WestergaardSvaide Roma SOK17:18:06
Tommy UllbergSvaide Roma SOK17:18:35
Tobias WestrinTimrå SOK17:20:10
Måns PerssonVisborgs OK17:25:27
Göran AnderssonOK Rodhen17:27:16
Per StålhammarTullinge SK17:27:42
Stefan HellströmVisborgs OK17:30:32
Ylva SvangrenGotlands Bro OK17:31:12
Jennie AxinHagaby GoIF Örebro17:31:47
Edvard PetterssonGotlands Bro OK17:32:06
Ingrid EnekvistVisborgs OK17:36:21
Tommie OlssonVisborgs OK17:39:10
Nils-Göran Nilsson BatzSkarpnäcks OL17:47:32
Anna BäckstädeVisborgs OK17:51:11
Carl-Arne MalmbergVallentuna-Össeby OL17:53:54
Olle GardellVisborgs OK17:56:59
Göran KimellGotlands Bro OK18:45:24

Öppen motion 9

7 470 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Johan JacobssonOK Orion17:02:22
Mårten KorallGotlands Bro OK18:05:59

Annonser