Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för SM, ultralång

TävlingsinformationVisa startlista per klassVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: SM, ultralång
Arrangörsorganisationer: IK Hakarpspojkarna / Jönköpings OK
Datum: söndag 4 november 2018

H21 Elit

22 100 m, 54 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
101909192Gustav BergmanOK Ravinen10:00
1028180883Gernot Ymsén-KerschbaumerOK Pan-Kristianstad10:00
103515305Ruslan GlebovOK Ravinen10:00
1049850212William LindMalungs OK Skogsmårdarna10:00
1058100292Martin RegbornHagaby GoIF Örebro10:00
1068060729Fredrik BakkmanIFK Göteborg Orientering10:00
1079901120Johan RunessonOK Vivill10:00
1088120797Simon HectorSnättringe SK10:00
109950895Jens RönnolsJärla Orientering10:00
1108080689Viktor LarssonHagaby GoIF Örebro10:00
1118000303Olle KaleredStora Tuna OK10:00
1128091108Kent OhlssonSödertälje-Nykvarn OF10:00
113950821Gustav HindérOK Tisaren10:00
114830211Robbin KantarpÄrla IF10:00
115780711Mats TroengOK Linné10:00
1168078854Emil AnderssonÄrla IF10:00
1171420202Erik ClassonOK Orinto10:00
118930703Ludvig ErikssonKils OK10:00
119644644David LingforsOK Linné10:00
120960960Oskar SandbergMalungs OK Skogsmårdarna10:00
121820519Andreas JanssonIK Hakarpspojkarna10:00
122880301Linus BohmanMalungs OK Skogsmårdarna10:00
123961130Filip WadstenMalungs OK Skogsmårdarna10:00
124895427Axel WrådheAttunda OK10:00
1258308205Erik MartinssonLinköpings OK10:00
126931216Erik BomanGävle OK10:00
127970502Lucas SundbladEksjö SOK10:00
128780104Johan NordlundMalungs OK Skogsmårdarna10:00
129920909Albin AnderssonMarkbygdens OK10:00
130831006Joakim HederskogIK Hakarpspojkarna10:00
1318217579Måns ÖstmanGöteborg-Majorna OK10:00
132870229Mikael EliassonGöteborg-Majorna OK10:00
133970517Arvid NordIK Hakarpspojkarna10:00
134503516Hector HainesIFK Lidingö SOK10:00
1357880418Johan AronssonOK Tisaren10:00
1368001891Love BerzellOK Ravinen10:00
1377207446Andreas HallIFK Lidingö SOK10:00
138930613Viktor RunnbyGöteborg-Majorna OK10:00
139830312Jonas EngströmOK Hällen10:00
1409970417Jacob ErikssonKFUM Örebro OK10:00
141913337Daniel MartinssonGöteborg-Majorna OK10:00
1427205417Victor BergstrandLinköpings OK10:00
1439960816Karl EngesAttunda OK10:00
144851101Björn ArnessonUlricehamns OK10:00
1457900816Joel Käll KarlssonLinköpings OK10:00
146870701Jonas AnderssonStora Tuna OK10:00
147444751Robert JohanssonTäby OK10:00
1488205200Fredrik EliassonIK Stern10:00
149727374Fredrik KarlssonGöteborg-Majorna OK10:00
1509201943Oskar GustafssonCentrum OK10:00
1511150620Simon HodlerIFK Mora OK10:00
1521900616Axel BengtssonSol Tranås10:00
1537870923Johan KastenssonEksjö SOK10:00
1542060722Martin FagerlundKFUM Örebro OK10:00

Annonser