Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för MOL 8

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: MOL 8
Arrangörsorganisation: Svaide Roma SOK
Datum: torsdag 7 juni 2018

Öppen motion 1

2 250 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Gustav HellminVisborgs OK17:41:59
Vidar Sundbergklubblös17:50:11

Öppen motion 3

2 640 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Lars-Inge Karlssonklubblös17:02:20
Annelie AnderssonVisborgs OK17:16:32
Elsa WahlgrenVisborgs OK17:21:15
Ann-Marie LarssonVisborgs OK17:26:04

Öppen motion 7

3 040 m, 28 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Lina AllmungsIF Hansa-Hoburg16:53:14
Siv JohanssonVisborgs OK16:53:40
Ing-Marie BergmanVisborgs OK16:58:18
Rolf MalmrosVisborgs OK17:00:53
Roland JohanssonVisborgs OK17:01:46
Ulf AhlquistIF Hansa-Hoburg17:04:27
Jerker EnekvistIF Hansa-Hoburg17:09:13
Ingemar PetterssonGarda OK17:10:28
Ann-Christin SöderbergIF Hansa-Hoburg17:11:07
Helge GardelinGotlands Bro OK17:17:41
Birgitta ArleboKFUM Örebro OK17:18:59
Leif AnderssonVisborgs OK17:21:36
Katarina JakobssonGarda OK17:23:51
Herman FunkquistIF Hansa-Hoburg17:26:09
Katarina FunkquistIF Hansa-Hoburg17:26:11
Brita AugustssonVisborgs OK17:27:31
Lars ArleboKFUM Örebro OK17:28:24
Aina ÖsterdahlVisborgs OK17:29:18
Annika ÖsterdahlVisborgs OK17:29:39
Ingrid DanielssonVisborgs OK17:31:28
Gunnel FranssonVisborgs OK17:41:40
Ingrid EnekvistVisborgs OK17:43:34
Karin BengtssonVisborgs OK17:43:35
Jan BrolundSödertälje-Nykvarn OF17:53:32
Jenny KoertgeVisborgs OK18:18:08
Åsa GunarssonSvaide Roma SOK18:21:56
Elisabeth KimellGotlands Bro OK18:35:45
Lena JacobssonVisborgs OK02:35:50

Öppen motion 8

3 930 m, 7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Eric JohanssonIF Hansa-Hoburg16:58:55
Anki HallströmSvaide Roma SOK17:00:24
Maja KarlssonTolered-Utby Ol-klubb17:05:10
Sofia SchollerVisborgs OK17:23:41
Stefan ErlandssonGarda OK17:50:43
Paula JakobssonGarda OK18:00:38
Monika JonssonSvaide Roma SOK18:30:21

Öppen motion 9

5 020 m, 19 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Gunnar HallströmVisborgs OK16:53:43
Olle SvangrenGotlands Bro OK17:13:59
Anne-Marie KarlssonSvaide Roma SOK17:25:31
Mattias ÖsterdahlVisborgs OK17:29:16
Tom Alfredsson18.e stridsgruppen17:37:46
Fredrik Gertsson18.e stridsgruppen17:37:47
Konrad NilssonVisborgs OK17:42:57
Torbjörn Larssonklubblös17:43:05
Anders HellminVisborgs OK17:43:11
Junia BirgerssonVisborgs OK17:43:27
Ulrika NikolaussonSvaide Roma SOK17:47:32
Leon HanssonVisborgs OK17:47:42
Viktoria OlssonIF Hansa-Hoburg17:47:44
Daniel SeestrandVisborgs OK17:51:05
Mattias WhiteGarda OK18:00:05
Niklas GustafssonGarda OK18:01:28
Anders LevinSvaide Roma SOK18:06:33
Andreas NikolaussonVisborgs OK18:11:00
Göran KimellGotlands Bro OK18:32:50

Annonser