Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Fjällfemman 2

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Fjällfemman 2
Arrangörsorganisation: Åre OK
Datum: onsdag 30 maj 2018

Lätta

2 170 m, 18 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Anton RockUndersåkers IF18:00:53
Klara RockUndersåkers IF18:05:27
Svea KlintefeldtUndersåkers IF18:05:35
Joanna RockUndersåkers IF18:05:39
Linn LenellÅre OK18:07:02
Lovis WilliamssonKlubblös18:07:03
Nora LenellÅre OK18:08:07
Siri WilliamssonKlubblös18:08:09
Harry LindblomKlubblös18:08:13
Ninja EnqvistÅre OK18:19:37
Frida EnqvistÅre OK18:19:40
Ackie KempffEdsåsdalens SK18:19:44
Svea ThorÅre OK18:20:13
Alfons BergqvistÅre OK18:28:21
Sofie BjörklundTrillevallens SK18:51:40
Erik RaskKlubblös18:52:05
Cisela GrothKlubblös18:52:07
Dag SvenssonIKJ Haninge19:00:54

Mellan

3 120 m, 34 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Agneta AlbertssonÅre OK17:39:00
Ove HemmingssonBrunflo IF17:55:22
Kurt HalvarssonÖstersunds OK17:56:52
Bertil NordströmÖstersunds OK18:02:26
Ayelen SkottKlubblös18:03:00
Emil SkottKlubblös18:04:02
Lars StrinnholmÖstersunds OK18:05:15
Ulf WölkerUndersåkers IF18:17:37
Anders ForsstedtSöders-Tyresö18:18:26
Björn ÖstlundJärpens SK18:18:55
Erika  HarlinKlubblös18:25:31
Mikaela SundbaumKlubblös18:25:32
Hugo BergqvistÅre OK18:27:36
Charlotta NilssonFrösö IF18:29:22
Vidar BäckmanFrösö IF18:29:24
Anne AnderssonDuveds IF18:30:07
Axel LindmarkUndersåkers IF18:34:27
Dag LindmarkUndersåkers IF18:35:26
Birgitta BergeKlubblös18:36:35
Torulf BäckmanFrösö IF18:36:59
Joar BäckmanFrösö IF18:37:00
Helen MårtenssonKlubblös18:37:15
Helena BergeKlubblös18:37:17
Gustav FritzonUndersåkers IF18:38:46
Dan FritzonUndersåkers IF18:40:49
Mats JonssonDuveds IF18:42:26
Ida WasellJärpens SK18:43:38
Lennart WasellJärpens SK18:43:39
Linnéa SkogSkogsluffarnas OK18:48:10
Helen WalbergDuveds IF18:58:43
Emil WalbergDuveds IF18:58:44
Ingrid WalbergDuveds IF18:58:46
Emma LundinÅre OK19:01:54
Frida SvenssonKlubblös19:01:56

Svåra

5 040 m, 15 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Sofia GrahnHestra IF17:43:06
Camilla GillströmÖstersunds OK17:54:12
Per-Olof HalvarssonÅre OK18:17:51
Jesper JohnssonÅre OK18:23:41
Verner ErikssonÅre OK18:28:50
Philip HarlautÅre OK18:30:53
Richard RichardssonKlubblös18:31:35
Lars Bergstedt RockTrillevallens SK18:40:40
Klara AlmKlubblös18:45:57
Jill StormBuppa SK18:46:09
Martin MothanderBuppa SK18:46:12
Victor SturkKlubblös18:47:26
Harald LeideKlubblös18:49:12
Agnes SörensenKlubblös18:50:06
Johan ÖstlundKlubblös18:50:08

Långa

7 060 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Markus TollstenKlubblös18:17:28
Ola BergqvistÅre OK18:28:32
Axel JonssonDuveds IF18:50:12
Olle JonssonDuveds IF18:51:30

Annonser