Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Ungdomsserie 2, Östra Blekinge

TävlingsinformationVisa startlista per klassVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Ungdomsserie 2, Östra Blekinge
Arrangörsorganisation: OK Orion
Datum: onsdag 16 maj 2018

Karlskrona SOK

84 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2107164Hjalmar SvennerudU11 690 m18:14:00
1100708Sophie WiduchU22 340 m18:15:02
1690327Björn ZettervallÖppen motion 84 530 m18:15:53
7040815My FridströmD14 Kort2 670 m18:16
2107170Joel LeistraH12 Kort2 340 m18:16
2065329Linnea HedmanD10 Kort1 800 m18:16
2078204Edvin HedmanInskolning1 760 m18:16:01
16861Selma StenholmInskolning1 760 m18:16:17
1050824Emma ZettervallD16 Kort3 510 m18:17
1090930Erik ZettervallH10 Kort1 810 m18:17
7520401Kenneth FagerÖppen motion 84 530 m18:18:20
2109230Wilma LundgrenU11 690 m18:18:59
2109227Alva LundgrenU22 340 m18:19:30
445576Elmar LeistraU11 690 m18:19:54
445578Nathan LeistraU11 690 m18:20:05
444713Folke TyrbergU22 340 m18:20:36
444735Melker SwärdhU11 690 m18:21:04
445580Olle LindquistU22 340 m18:21:24
1411411Sandra WiduchD14 Kort2 670 m18:22
2800744Nico MankonenH12 Kort2 340 m18:22
7205498Elin NilssonD10 Kort1 800 m18:22
445570Freddy JonssonU22 340 m18:22:42
445567Dianna JonssonU22 340 m18:22:43
444724Albin PerssonH10 Kort1 810 m18:23
12577Annika JosefssonÖppen motion 84 530 m18:23:32
444702Eric Olsson PetterssonU11 690 m18:24:00
444764Oscar Olsson PetterssonU22 340 m18:24:41
444789Jonathan NystedtInskolning1 760 m18:24:54
2109204Alma SvennerudD16 Kort3 510 m18:25
444773Nils PerssonU32 640 m18:26:13
444706Maria PerssonÖppen motion 32 840 m18:26:15
7770726Jakob FagerÖppen motion 84 530 m18:26:18
1983607Sam MårtenssonU22 340 m18:26:39
2109235John MårtenssonInskolning1 760 m18:26:43
1010481Peter AllwoodÖppen motion 32 840 m18:26:51
2109211Oleksii ZhelobkovH16 Kort3 550 m18:27
808182Johanna WilhelmssonÖppen motion 84 530 m18:27:05
1110514Esther AllwoodU11 690 m18:27:08
1218176Sixten EliassonU11 690 m18:27:13
1684407Svante EliassonInskolning1 760 m18:27:15
2109241Nora MårtenssonInskolning1 760 m18:27:21
9171727Cecilia NilssonÖppen motion 32 840 m18:27:45
441542Leo LarssonU11 690 m18:27:54
8050810Emma LarssonD14 Kort2 670 m18:28
444710Jakob OmelchenkoH12 Kort2 340 m18:28
445535Alice ByhedenU11 690 m18:28:15
445544Astrid ByhedenU11 690 m18:28:48
7080525Elias KronmarH10 Kort1 810 m18:29
2109223Elsa BohlinU11 690 m18:29:53
451398Lova KronmarD12 Kort2 380 m18:30
710829Magnus LarssonÖppen motion 84 530 m18:30:04
2107198Disa LundbergU22 340 m18:30:42
7071723Jakob WilhelmssonH16 Kort3 550 m18:31
1090516Björn AnderssonÖppen motion 84 530 m18:31:59
445532Samuel BilénU32 640 m18:32:02
445528Noah BilénU22 340 m18:32:09
2109214Ann-Sofie SilverskärÖppen motion 32 840 m18:33:02
444742Tessa-Lie RydénU11 690 m18:33:50
444777Simon SilverskärH14 Kort2 670 m18:34
7060207Kasper FagerH12 Kort2 340 m18:34
444740Love RydénInskolning1 760 m18:34:03
1705705Mikael WiduchÖppen motion 32 840 m18:34:33
7020228Albin NilssonH16 Kort3 550 m18:35
2109220Isak TörnqvistH10 Kort1 810 m18:35
2109207Märta SvennerudD12 Kort2 380 m18:36
445527Hilda BilénU11 690 m18:36:03
444716Emil GunnergårdU11 690 m18:37:44
2107199Hanna GunnergårdÖppen motion 32 840 m18:38:26
7021219Arvid KronmarH16 Kort3 550 m18:39
445561Agnes GunnergårdU22 340 m18:39:38
444741Niba RydenU22 340 m18:39:40
7051022Adam AnderssonH14 Kort2 670 m18:40
7060322Kerstin DomeijD12 Kort2 380 m18:42
7020313Maxim OmelchenkoH16 Kort3 550 m18:43
2107158Kristina AnderssonÖppen motion 73 120 m18:45:04
444731Mirja SilverskärD12 Kort2 380 m18:46
9030219Hugo LarssonH16 Kort3 550 m18:47
7474111Anton TörnqvistH16 Kort3 550 m18:51
444798John GrollInskolning1 760 m
445504Elsa AskevikU11 690 m
445505Märta AskevikU11 690 m
445553Alva FalckU11 690 m
444715Hiam DaboulU22 340 m
445565Loki HarrisU22 340 m

Annonser