Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Till Skogs med Roslagens Sparbank del 4

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Till Skogs med Roslagens Sparbank del 4
Arrangörsorganisation: Länna IF
Datum: tisdag 5 juni 2018

D16

4 330 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1030727Cornelia KrafftLänna IF18:50:07
8031111Malin SvenssonRånäs OK
36414Hannah ÖrtlundRånäs OK

H16

4 330 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
8020319Oskar SundblomRånäs OK18:29:10

D14

3 110 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
8041005Alva OláRånäs OK18:30:06

H14

3 110 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
8040630Jacob HenrikssonRånäs OK18:29:11
2079722Ture BjörklinLänna IF18:51:07
Aron BromanLänna IF

D12

1 980 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
9081108Alma WesselLänna IF18:42:08
7414164Rebecka HartvikLänna IF18:49:08
1060731Felicia KrafftLänna IF18:55:06

H12

1 980 m, 6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
8060810Gustav SvenssonRånäs OK18:29:09
8060523Hugo ÖrtlundRånäs OK18:31:06
2093471Pelle ElgebrantLänna IF18:32:09
8070325Eric HenrikssonRånäs OK18:35:07
451353John AnderssonRånäs OK18:36:07
1080724Gustav LindbergOK Roslagen18:48:08

D10

1 830 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
7414165Sara HartvikLänna IF18:46:11
340247Linn ErssonVallentuna-Össeby OL
7960229Freja SundbladVallentuna-Össeby OL

H10

1 830 m, 18 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
362429Oliver ErlandssonLänna IF18:31:07
451351Leonardo RefsbäckRånäs OK18:34:08
451362Wilgot DalsättRånäs OK18:35:08
452077Lukas CnattingiusLänna IF18:37:07
502034Teodor ButtlerLänna IF18:41:08
451358Mateo ÖstlundRånäs OK18:42:07
9100201Alfred WesselLänna IF18:43:07
427886Rufus ButlerLänna IF18:44:07
8256369Ossian OláRånäs OK18:45:09
402144Jelmer SellingLänna IF18:47:19
402159Emil OlssonLänna IF18:49:12
451354Isac HoltlingRånäs OK18:51:08
1100907Aron LindbergOK Roslagen18:51:08
Albin DalsättRånäs OK
2123517Edvin EkholmVallentuna-Össeby OL
2123510Carl FalckVallentuna-Össeby OL
2123507Filip LindhagenVallentuna-Össeby OL
2123502Lotus SernaVallentuna-Össeby OL

Inskolning

10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
451613Irma HelmestamRånäs OK18:29:17
451614Walle HelmestamRånäs OK18:30:07
402160Arvid KjellströmLänna IF18:31:09
402152Love SjödinLänna IF18:33:42
402154Sol SjödinLänna IF18:33:43
402141Emma BosLänna IF18:36:09
402147Ella AringskogLänna IF18:36:11
711221Albin TynellRånäs OK18:41:10
402155Simon SkabornLänna IF18:43:05
239205Olivia RydhVallentuna-Össeby OL

U2

1 830 m, 12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
451619Alice HelmestamRånäs OK18:37:13
239217Oliver WeberVallentuna-Össeby OL18:39:08
2123520Tim JanssonVallentuna-Össeby OL18:40:07
1262626Dan EnkvistTirénVallentuna-Össeby OL18:40:08
2132080Signe LindelavOK Roslagen18:44:09
760724Antero SellingLänna IF18:47:40
402162Wilma OlssonLänna IF18:49:05
419768Elin WahlqvistOK Roslagen18:49:10
451352Kasper HoltingRånäs OK18:52:09
2123519Nathalie BartoftVallentuna-Össeby OL
42085Ida OlsenVallentuna-Össeby OL
227087Hampus PetersonVallentuna-Össeby OL

U3

1 980 m, 7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
42074Alexander NordenfeltVallentuna-Össeby OL18:31:14
2123508Arvid SjöbergVallentuna-Össeby OL18:32:15
2123512Artur GadVallentuna-Össeby OL18:32:16
402145Alvin ÅkermanLänna IF18:38:16
227007Josefine EjremyrVallentuna-Össeby OL
247533Max GreppiVallentuna-Össeby OL
340240Arvid LarssonVallentuna-Össeby OL

U4

3 110 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
451615Lova ÅhlénRånäs OK18:38:07

MF14

3 110 m, 11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
9197185Bente HenriksonRånäs OK18:45:38
38706Ulrika ÖrtlundRånäs OK18:47:21
451357Juha MaanmiesRånäs OK18:52:05
1976118Katarina SellingLänna IF18:53:07
9510524Lena Nyström-NilssonRånäs OK18:54:06
8328562Peter OláRånäs OK18:55:09
9988574Jesper HenrikssonRånäs OK18:56:46
42529Annamaria HartvikLänna IF18:58:25
402157Tobias AxnerLänna IF19:01:30
2115577Mats FrostOK Roslagen19:02:11
451368Pontus HelmestamRånäs OK19:03:22

MF16

4 330 m, 8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
701229Marica TynellRånäs OK18:46:06
402158Cajsa SiindtLänna IF19:01:01
8491123Carolina JonsellVallentuna-Össeby OL19:01:16
8111600Svante JonsellVallentuna-Össeby OL19:01:17
8250714Jonas GidingVallentuna-Össeby OL19:02:04
790213Rebecka LindbergOK Roslagen19:03:14
690725Tommy LindbergOK Roslagen19:05:07
7414163Johan HartvikLänna IF19:07:36

Annonser