Swedish Orienteering Federation

Start list for Älgots cup sydöstra kretsen

Event informationShow start list by organisationPrint

Name: Älgots cup sydöstra kretsen
Organiser: Andrarums IF
Date: Sunday 13 May 2018

D16

4 280 m, 2 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time
9140907Clara EhrnbornAndrarums IF11:03:01
8020326Elin NilssonAndrarums IF11:11:01

H16

4 280 m, 2 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time
9020610Erik ThoressonAndrarums IF10:59:02
9939757Stellan GradinAndrarums IF11:07:00

D14

3 500 m, 2 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time
2058733Wilma LindvallAndrarums IF11:01:01
2083854Emma AssarssonAndrarums IF11:09:01

H14

3 500 m, 1 entered competitor
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time
2083895Ludwig AnderssonAndrarums IF11:05:01

H14 Kort

2 740 m, 1 entered competitor
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time
2058756Elias NilssonAndrarums IF11:02:01

D12

2 740 m, 1 entered competitor
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time
228277Lilly OlssonYstads OK11:04:02

H12

2 740 m, 2 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time
421411Hugo ThoressonAndrarums IF11:00
7050912Eskil SoelbergAndrarums IF11:08

Inskolning

1 620 m, 7 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time
2112535Hjalmar HärwellAndrarums IF10:57:32
426729Fritjof HärwellAndrarums IF10:57:38
2106280Telma NordstedtYstads OK11:01:14
2083867Anton SoelbergAndrarums IF11:02:56
228262Lotta OlssonYstads OK11:04:17
2126181Sixten WesterbergSimrishamns OK11:07:36
12397Oliver MånssonSimrishamns OK11:08:32

U1

1 930 m, 3 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time
304876Gustaf EhrnbornAndrarums IF10:56:27
2083851Robin AhlmAndrarums IF11:08:24
450305Ludwig NilssonAndrarums IF11:09:34

U2

2 060 m, 7 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time
2112249August HärwellAndrarums IF10:57:00
2123816Eneko Soares OlsonSimrishamns OK11:02:58
12362Isaac Soares OlsonSimrishamns OK11:04:49
12369Philip Soares OlsonSimrishamns OK11:07:09
450306Elin RosqvistAndrarums IF11:11:15
450312Casper NilssonAndrarums IF11:12:05
450313Matilda RosqvistAndrarums IF11:13:11

Öppen motion 3

2 740 m, 3 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time
421789Anna LindqvistOK Stigen10:58:28
12048Carina GöranssonYstads OK11:04:58
2083900Lena ErikssonAndrarums IF11:08:23

Öppen motion 7

3 400 m, 5 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time
355971Mikael SöderströmOK Stigen11:00:52
12339Rolf NilssonAndrarums IF11:10:34
2083856Andreas NilssonAndrarums IF11:10:37
450304Per AssarssonAndrarums IF11:10:56
8060565Jan Gradin11:25:21

Öppen motion 8

4 280 m, 3 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time
8408408Hans PerssonAndrarums IF11:07:32
740474Mikael NilssonLunds OK11:08:10
1780330Johanna HärwellAndrarums IF11:32:33

Advertisements