Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Ösaträffen, dag 2, medel

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Ösaträffen, dag 2, medel
Arrangörsorganisation: Alfta-Ösa OK
Datum: fredag 7 juni 2019

D21

3 210 m, 60 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Gabriella GustafssonIK Hakarpspojkarna10:30
Charlotte LindkvistLeksands OK10:32
Karin FägerlindCentrum OK10:34
Jeanette Jönsson HellstadiusSödertälje-Nykvarn OF10:36
Stina EdejernIFK Bergvik10:38
Johanna RagvaldOK Linné10:40
Lisa AnderssonÄrla IF10:42
Frida VikströmSundsvalls OK10:44
Hanna Modig TjärnströmLinköpings OK10:46
Marie DahlinKovlands IF10:48
Josefin TjernlundOK Tisaren10:50
Lotten KindlundhFK Finn10:52
Malin WelénKöping-Kolsva OK10:54
Marie SpångmyrGöteborg-Majorna OK10:56
Ronja HillTumba-Mälarhöjden OK10:58
Amilia BjörklundSävedalens AIK11:00
Nayara GillsparrOK Österåker11:02
Sofie LandqvistKöping-Kolsva OK11:04
Malva SteenOK Enen11:06
Alice HugossonIFK Lidingö SOK11:08
Sara JonassonCentrum OK11:10
Elisabeth AhlgrenLinköpings OK11:12
Rebecka LindbergOK Roslagen11:14
Stina GranefeltOK Tyr11:18
Magdalena GrunderJärfälla OK11:20
Lovisa PerssonOK Tisaren11:22
Lina LångStora Tuna OK11:24
Sandra HanssonÄrla IF11:26
Kajsa RisbyOK Kåre11:28
Elin Hemmyr SkantzeJärla Orientering11:30
Kristin OlovssonOK Linné11:32
Henny SamuelssonCentrum OK11:36
Madeleine Tjernberg DahlinKovlands IF11:38
Karin HagwallLunds OK11:40
Kristin BomanGävle OK11:42
Kristin E KarlssonKexholms SK11:44
Frida Jönsson HellstadiusLinköpings OK11:48
Jenny PalmgrenSundsvalls OK11:50
Nadja RutzSundbybergs IK11:52
Hanna ErikssonIFK Mora OK11:54
Julia DavidssonÄrla IF11:56
Emma BacklundSäterbygdens OK11:58
Tilda JohanssonOK Orion12:02
Emma AnderssonSävedalens AIK12:04
Josefin ErlandssonOK Milan12:06
Sandra BurénKöping-Kolsva OK12:08
Sara LundstenSundsvalls OK12:10
Vilma V Von KrusenstiernaOK Kåre12:12
Emelie WalheimÄrla IF12:16
Rebecka HeinrupTullinge SK12:18
Amanda HolmgrenVittjärvs IK12:20
Lina LarssonVänersborgs SK12:22
Elina ArvidssonSäterbygdens OK12:24
Louise HaneOK Nolaskogsarna12:26
Camilla EngstrandIFK Göteborg Orientering12:28
Julia Modig TjärnströmLinköpings OK12:30
Linda ErikssonGävle OK12:32
Anna KindlundhSödertälje-Nykvarn OF12:34
Boel SundbergOK Södertörn12:36
Elsa JanssonJärla Orientering12:38

H21

3 730 m, 77 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Rassmus AnderssonOK Linné10:01
Tomas HolmbergCentrum OK10:03
Johan AllardLinköpings OK10:05
Viktor SilvemarkÄrla IF10:07
Martin HammarbergMalungs OK Skogsmårdarna10:09
Linus LarssonOK Kåre10:11
Linus RappIFK Mora OK10:15
Erik OlssonGävle OK10:17
Örjan AhnoffCentrum OK10:19
Fredrik ÅkerlindVallentuna-Össeby OL10:21
Simon HedlundÄrla IF10:23
Erik LiljequistStora Tuna OK10:25
Philip EdvardssonEksjö SOK10:27
Henrik JonssonÄrla IF10:29
Erik BomanGävle OK10:31
Björn KarlssonRehns BK10:33
Mattias OlofssonOK Enen10:35
Erik MelénÄrla IF10:37
Fabian SteenOK Enen10:39
Johan AronssonOK Tisaren10:41
Thomas LandqvistMalungs OK Skogsmårdarna10:43
David HectorSnättringe SK10:45
Erik EngstrandIFK Göteborg Orientering10:47
David LundstenIFK Umeå10:49
Ulrik ImbergOK Linné10:51
Emil TengvallGöteborgs SK10:53
Lars DragerydÄrla IF10:55
Thomas E ErikssonKexholms SK10:57
Jakob EnmarkSödertälje-Nykvarn OF10:59
Mikael JaneråsOK Linné11:01
Erik LundhRehns BK11:03
Mathias HallménOK Denseln11:05
Jonas AnderssonStora Tuna OK11:07
Johan PerssonHagaby GoIF Örebro11:09
Johan OlssonHjobygdens OK11:11
Dag StridhMalungs OK Skogsmårdarna11:13
Petter ErikssonÄrla IF11:15
Fredric JohanssonSnättringe SK11:17
Olof SmittSödertälje-Nykvarn OF11:19
Martin LindskogOK Ravinen11:21
Erik ToomingasSundsvalls OK11:23
Sven EngströmLinköpings OK11:25
Aleksandr ManoilovJärfälla OK11:27
Johan HöijOK Linné11:29
Allan MogensenOK Ravinen11:31
Flavio PoltéraSnättringe SK11:33
Leon HanssonVisborgs OK11:35
Henrik LundgrenCentrum OK11:37
Oscar VångellÄrla IF11:39
Charlie StoltRehns BK11:41
Per MårtenssonOK Ravinen11:43
Victor BergstrandLinköpings OK11:45
Joel Börjesson ErikssonStorviks IF11:47
Hans PerssonIFK Umeå11:49
Halvor Eid NielsenÄrla IF11:51
Mattias MårtsStora Tuna OK11:53
Martin JanssonSödertälje-Nykvarn OF11:55
Henrik FröjdRehns BK11:57
Jon EklundIK Jarl Rättvik11:59
Jens RönnolsJärla Orientering12:03
Rickard LindkvistLeksands OK12:05
Arvid VågIFK Göteborg Orientering12:09
Johan EdenhamnLänna IF12:11
Emil KaleredOK Denseln12:13
Karl WalheimÄrla IF12:15
Martin NilssonIFK Umeå12:17
Oskar NordmarkCentrum OK12:19
Rikard TynellGrycksbo IF OK12:21
Jakob FranssonOK Milan12:23
Mårten OlssonGävle OK12:25
Pål SkogtjärnSödertälje-Nykvarn OF12:27
Olof ErikssonOK Linné12:29
Adam LiljaOK Enen12:31
Rickard BörjessonMalungs OK Skogsmårdarna12:33
Raffael Huber SvenssonIFK Mora OK12:35
Robbin KantarpÄrla IF12:37
Erik Ivarsson SandbergOK Denseln12:39

D20

2 930 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Sofia GidingVallentuna-Össeby OL10:02
Vilma BergerDomnarvets GOIF10:04
Carolina JonsellOK Linné10:06

H20

3 060 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Edvin NordströmTäby OK09:39:27
Emil GrehnOK Rodhen10:02:09
Jonatan GustafssonKFUM Örebro OK10:51:13
Olle HedmanIF Hagen11:01:11
John GranathOK Kåre11:20:10

D18

2 930 m, 27 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Karin WedmanVästerbergslagens OL10:10
Lovisa HambäckLånghundra IF10:12
Emilia EngelOK Ravinen10:14
Aino RantalaIFK Mora OK10:16
Sofia IversAttunda OK10:18
Linnea PerssonValbo AIF10:20
Tilda GolsäterKorsnäs IF OK10:22
Emma IsacssonOK Linné10:24
Emilia BergströmOK Rodhen10:26
Vera RolfssonSkarpnäcks OL10:28
Ida JohnssonOK Kåre10:30
Amelie JosefssonSkogslöparna10:32
Moa KarlssonOK Hammaren10:34
Elin EdströmHärnösands OK10:36
Frida ArnessonSkarpnäcks OL10:38
Elsa NilssonDomnarvets GOIF10:40
Alma SandVästerbergslagens OL10:42
Alva NyströmIF Thor10:44
Ida LarssonVästerås SOK10:46
Ida HallinSurahammars SOK10:48
Therese NilssonOK Österåker10:50
Hedvig SundstedtRasbo IK10:52
Maja SandvikAttunda OK10:54
Vendela JonsellVallentuna-Össeby OL10:56
Tilde EngbergHärnösands OK10:58
Cornelia IvarssonOK Hammaren11:00
Emma LiljeGävle OK11:02

H18

2 790 m, 31 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Emil BybergDomnarvets GOIF09:55:09
Felix SilverGävle OK09:58:08
Melker ForsbergKFUM Örebro OK10:00:00
Hugo JakobssonEksjö SOK10:00:00
Fredrik JunevikLeksands OK10:00:00
Elis SandbergAlfta-Ösa OK10:08:09
Alfred LiljeströmGävle OK10:13:08
Thobias BrodinIFK Mora OK10:19:14
Isak BerggrenGävle OK10:25:09
Erik JohanssonOK Alehof10:27:13
Erik LarssonIFK Mora OK10:28:11
Samuel StålnäbbDomnarvets GOIF10:34:09
Jonne LiukkonenSundsvalls OK10:44:08
Albin LindskogOK Ravinen10:49:10
Jesper JohanssonOK Löftan10:51:08
Linus MalmKFUM Örebro OK10:54:09
Carl JosefssonSävedalens AIK10:55:09
Gabriel ÖhgrenSävedalens AIK10:56:08
Adrian VartiaOK Löftan11:06:08
David MelinOK Rodhen11:07:07
Jonatan StåhlSundbybergs IK11:13:09
Arvid RoosOK Linné11:14:08
Emil BoströmOK Linné11:18:09
Viktor WaernqvistOK Kolmården11:19:08
Jonas BjörsLjusdals OK11:21:09
Martin RinnbäckOK Ravinen11:23:09
Karl GranathOK Kåre11:26:09
John McLellandOK Rodhen11:28:09
John WolgastSnättringe SK11:29:09
Filip BäckArboga OK11:31:09
Erik Lidström LauriSnättringe SK11:34:09

D16

2 590 m, 58 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
501Karolina Bergh PapasikasSkarpnäcks OL10:34
502Kristina LindgrenVästerås SOK10:36
503Alma WallmanVästerbergslagens OL10:38
504Lisa NilssonOK Linné10:40
505Stina LindholmSundsvalls OK10:42
506Elsa LindahlHärnösands OK10:44
507Elsa GörasLeksands OK10:46
508Hanna AlsiöIF Hagen10:48
509Ronja StåhlSundbybergs IK10:50
510Emilia JohnssonOK Kåre10:52
511Hanny EdströmHärnösands OK10:54
512Lilly ChristieSnättringe SK10:56
513Sofia LindhagenIFK Enskede10:58
514Doris IkoTäby OK11:00
515Johanna RoosOK Linné11:02
516Alice LarssonSundsvalls OK11:04
517Maja AhlströmVästerås SOK11:06
519Amanda HallVästerås SOK11:10
520Sanna RinnbäckOK Ravinen11:12
521Agnes Söllvander EklundOK Rodhen11:14
522Elin LadängesAlfta-Ösa OK11:16
523Ebba LindholmSundsvalls OK11:18
524Ebba OttossonGävle OK11:20
525Tindra JonssonSkarpnäcks OL11:22
526Åsa SundströmJärla Orientering11:24
527Agnes WallinKorsnäs IF OK11:26
528Ida WaernqvistNAIS Orienteringsklubb11:28
529Emma EliassonDomnarvets GOIF11:30
530Lovisa MasesStora Tuna OK11:32
531Felicia SahlénVästerås SOK11:34
532Emma JohanssonSundsvalls OK11:36
533Sara ÅbomGävle OK11:38
534Ella SandbergAlfta-Ösa OK11:40
535Julia NäslundOK Hammaren11:42
537Elmina MolinHärnösands OK11:46
538Ylva SandströmSundsvalls OK11:48
539Elise EdlerOK Hammaren11:50
540Rebecka HaslerSurahammars SOK11:52
541Fannie SjölanderOK Rodhen11:54
542Thea NordinKorsnäs IF OK11:56
543Cornelia KrafftLänna IF11:58
544Anja NilssonDomnarvets GOIF12:00
545Clara SvenssonSurahammars SOK12:02
546Tilda MårtenssonOK Ravinen12:04
547Alice Eriksson BjörlingDomnarvets GOIF12:06
548Tilda DalekantIFK Enskede12:08
549Elsa GranholmSundsvalls OK12:10
550Isabelle StåhlbrandtRasbo IK12:12
552Sigrid CarlssonSundbybergs IK12:16
553Maja BergqvistKorsnäs IF OK12:18
554Tuva-Cajsa SpikLeksands OK12:20
555Alva DahlinKovlands IF12:22
556Smilla MogensenOK Ravinen12:24
557Fredrika NordquistTäby OK12:26
558Katja GustafssonNyköpings OK12:28
559Astrid RexSundsvalls OK12:30
560Leija MagnussonAlfta-Ösa OK12:32
562Tove SvedellSkarpnäcks OL12:36

H16

2 640 m, 54 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
401Isak EskilssonIK Hakarpspojkarna10:02
402Ludvig LangeTumba-Mälarhöjden OK10:04
403Jakob CarlssonStora Tuna OK10:06
404Simon SchmutzLeksands OK10:08
405Albin GezeliusIFK Mora OK10:10
406Marcus EkmanTäby OK10:12
407Eric BäckArboga OK10:14
408Eskil WidehagSundbybergs IK10:16
409Mathias DryseliusSkarpnäcks OL10:18
410Edvin MäkinenOK Hammaren10:20
411Elias Jeb BergrothVästerås SOK10:22
412Tobias JohanssonOK Löftan10:24
413Hugo LindskogOK Ravinen10:26
414Elis IversAttunda OK10:28
415Isak GeliusSnättringe SK10:30
416Isak DalinLeksands OK10:32
417Erik LingIK Hakarpspojkarna10:34
418Eric HallnerOckelbo OK10:36
419Edvin NilssonLånghundra IF10:38
420Edvin ForsbergOK Ravinen10:40
421Oskar VikströmSundsvalls OK10:42
422Albin BlombergSegersta OK10:44
423Anton KruseKFUM Örebro OK10:46
424Wille LångbergHudiksvalls OK10:48
425Viktor BoströmOK Linné10:50
426Fabian SundOK Hammaren10:52
427Elis Forsberg RundströmIFK Enskede10:54
428Egil LissmyrIFK Mora OK10:56
429Teo StruckOK Ravinen10:58
430Hjalmar WennbergHudiksvalls OK11:00
431Rasmus SöderbergGävle OK11:02
432Albin WarvelinLånghundra IF11:04
433Hugo CedervallÖrkelljunga FK11:06
434Edvin LakeSundsvalls OK11:08
435William GrunderJärfälla OK11:10
436Viktor GunnarssonIK Hakarpspojkarna11:12
437Lucas AhlströmVästerås SOK11:14
438Eric JohanssonOK Kåre11:16
439Axel GidlundOK Linné11:18
440Filip LindqvistTäby OK11:20
441Albin BjörkOK Hammaren11:22
442Marcus SteneboAttunda OK11:24
443Gustaf HofstedtTäby OK11:26
444Adrian SjödinIK Hakarpspojkarna11:28
445Anton HenrikssonSöderhamns OK11:30
446Hampus HatlenSnättringe SK11:32
447Olle KallurOK Ravinen11:34
448Filip DryseliusSkarpnäcks OL11:36
449Viktor NorbergStora Tuna OK11:38
450Pelle NilssonOK Linné11:40
451Klockar-Eskil NääsLeksands OK11:42
452Viggo ÖstlundKovlands IF11:44
453Rasmus PåledalOK Roxen11:46
454Adrian Hansson BångaAlfta-Ösa OK11:48

H16 Kort

2 190 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Axel MäkinenOK Hammaren09:50:25

D14

2 190 m, 58 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
201Rakel RahmHärnösands OK10:32
202Hanna LindqvistÖstersunds OK10:34
203Emily KruysIF Thor10:36
204Julia NordvallDomnarvets GOIF10:38
205Signe FeilSundsvalls OK10:40
206Klara JunegardTullinge SK10:42
207Linnea JunevikLeksands OK10:44
208Elisia SvedbergRehns BK10:46
209Sofie Karlsson HolmerIFK Mora OK10:48
210Moa BergqvistKorsnäs IF OK10:50
212Beatrice ÖsterbergSurahammars SOK10:54
213Sofia TunessonSkogspojkarnas OK10:56
214Ida PalmOK Linné10:58
215Wilma MårtenssonOK Ravinen11:00
216Mira NordinKorsnäs IF OK11:02
217Lovisa DufvaSundsvalls OK11:04
218Julia Hagelberg NordahlOK Kåre11:06
220Lovisa NordquistTäby OK11:10
221Elsa HedinOK Linné11:12
222Elsa Söllvander EklundOK Rodhen11:14
253Emmy RoosIF Thor11:16
224Emelie SvärdIF Thor11:18
225Moa BirkebækStora Tuna OK11:20
226Nora Svedin JakobssonLånghundra IF11:22
227Molly GeliusSnättringe SK11:24
228Irma BergDomnarvets GOIF11:26
229Julia GellerbrandtMalungs OK Skogsmårdarna11:28
230Annie LundOK Kolmården11:30
231Tuva HolmströmOK Ravinen11:32
232Frida MelinOK Rodhen11:34
233Linn De BoussardIFK Enskede11:36
234Alva ErssonIFK Mora OK11:38
235Pauline HaglundIFK Hedemora OK11:40
237Alva Lidström LauriSnättringe SK11:44
238Ingrid MolinHärnösands OK11:46
239Alva EliassonSundsvalls OK11:48
240Elsa KaipeOK Kåre11:50
241Klara HartOK Linné11:52
242Sofie EttlingSkogspojkarnas OK11:54
243Elma WikströmOK Hammaren11:56
244Olivia KarlssonKovlands IF11:58
245Elvira BjörnbergVästerås SOK12:00
246Maja EliassonDomnarvets GOIF12:02
247Nova SahlénVästerås SOK12:04
248Oline HanssonAlfta-Ösa OK12:06
249Elin GezeliusIFK Mora OK12:08
250Enni LundbergOK Kåre12:10
251Amanda BäckArboga OK12:12
252Greta HedmanÖstersunds OK12:14
254Nova MatthewsTullinge SK12:18
255Ellen ThorsénSurahammars SOK12:20
256Linnéa WestlinValbo AIF12:22
257Tilde MansénSkarpnäcks OL12:24
258Alice RökenTäby OK12:26
259Ella YtterströmSundsvalls OK12:28
260Lovisa LindqvistIFK Enskede12:30
261Anja BergerDomnarvets GOIF12:32
262Sandra LingIK Hakarpspojkarna12:34

H14

2 190 m, 66 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
301Wilmer RexSundsvalls OK10:05
302Isak BjörkOK Hammaren10:07
303August GörasLeksands OK10:09
304Albin JemthIF Thor10:11
305Elias WesterberghRasbo IK10:13
306Linus NilssonOK Österåker10:15
307Aron SidenvallHudiksvalls OK10:17
308Max AlfredssonGävle OK10:19
310Marcus GrunderJärfälla OK10:23
311Alexander RydbergSöders-Tyresö10:25
312Svante NelanderOK Linné10:27
313Helmer JöhnemarkStora Tuna OK10:29
314Erik NederheimTäby OK10:31
315Arvid GunérusSurahammars SOK10:33
316Malte AlbinssonOK Österåker10:35
317Emil ÅbergOK Linné10:37
318Nils Arvid WedmanVästerbergslagens OL10:39
319Josiah BergrothVästerås SOK10:41
320Petter GranathOK Kåre10:43
322Filip HatlenSnättringe SK10:47
323Gustav LjunggrenOK Hammaren10:49
324Arvid Algers OmholtSkogspojkarnas OK10:51
325Hannes LindqvistIFK Enskede10:53
326Jacob PåledalOK Roxen10:55
327Vidar NettelmarkSurahammars SOK10:57
328Hugo BraamOK Denseln10:59
329Simon SegermanIF Thor11:01
330Noa HelgarsTäby OK11:03
331Lucas SöderbergGävle OK11:05
333Ivar LissmyrIFK Mora OK11:09
334Melker SundOK Hammaren11:11
335Simon NordlanderSundsvalls OK11:13
336Johan OlarsLeksands OK11:15
337Hannes MogensenOK Ravinen11:17
338Ludvig HaslerSurahammars SOK11:19
339Edvin TögenmarkOK Linné11:21
340Axel GräfningsGrycksbo IF OK11:23
341Erik GuggiIF Thor11:25
342Erik LundquistOK Ravinen11:27
343Jens FochsenWaxholms OK11:29
344Nils EngbergHärnösands OK11:31
345Robin BergrothVästerås SOK11:33
346Olle WallmanVästerbergslagens OL11:35
347Gustav HellgrenSkogspojkarnas OK11:37
348Hampus KarlssonOK Hammaren11:39
350Hugo NordlanderSundsvalls OK11:43
351Alfred JeppssonOK Hammaren11:45
352Albert BrohedeOK Tyr11:47
353Leo LjungbergSkarpnäcks OL11:49
354Axel BalckTäby OK11:51
355Erik PalmVästerås SOK11:53
356Viktor FischerOK Linné11:55
357Aron BromanLänna IF11:57
358Svante SandvikAttunda OK11:59
360Linus HallinSurahammars SOK12:03
361Axel HejdenbergGävle OK12:05
362Simon LundellOK Österåker12:07
364Leo MagnussonAlfta-Ösa OK12:11
366Malte SöderlundKarlsbyhedens OK12:15
367Arvid JonforsenSurahammars SOK12:17
368Edvin WollbrandOK Ravinen12:19
369Joel AhlbergOK Linné12:21
370Joel WallnerAttunda OK12:23
371Olle LångbergHudiksvalls OK12:25
372Mattias LarssonSundsvalls OK12:27
373Ludvig EronnLinköpings OK12:29

D14 Kort

2 000 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Matilda PetterssonDomnarvets GOIF10:01:18
Agnes NilssonDomnarvets GOIF10:37:08
Lovisa LundinAlfta-Ösa OK11:06:35
Felicia KrafftLänna IF11:10:29

H14 Kort

2 000 m, 6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Edvin JohanssonOK Kåre09:00:00
Anton DyreliusSnättringe SK10:13:05
Joel MasapärsMalungs OK Skogsmårdarna10:14:04
Manfred LevinSundbybergs IK10:22:26
Melvin EkbergSundbybergs IK10:36:04
Nils BlombergSegersta OK10:43:09

D12

2 000 m, 54 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Elin JonssonHudiksvalls OK10:00
Julia EkOK Ravinen10:02
Hedda MattssonAlfta-Ösa OK10:04
Lovisa BjörnbergVästerås SOK10:06
Frida BrudinIFK Mora OK10:10
Alice HellbergSundbybergs IK10:12
Klara HedinSundsvalls OK10:14
Tyra ElgesjöDomnarvets GOIF10:16
Alma JöhnemarkStora Tuna OK10:18
Ebba SkullmanLinköpings OK10:20
Elin KarlssonKovlands IF10:22
Ella LindqvistTäby OK10:24
Wilma FahlstedtSkogspojkarnas OK10:26
Tora JonsellIF Thor10:28
Lova MasapärsMalungs OK Skogsmårdarna10:30
Elin PalmVästerås SOK10:32
Ellen SandbergIF Thor10:34
Alma WesselLänna IF10:36
Emelie HolmströmTäby OK10:38
Ditte MolinHärnösands OK10:42
Lova WilénLeksands OK10:44
Hanna RydesäterRehns BK10:46
Alicia IvarssonOK Hammaren10:48
Rut SidenvallHudiksvalls OK10:50
Irma WidehagSundbybergs IK10:52
Nora UddmanSundsvalls OK10:54
Ellen HedinOK Linné10:56
Hanna WoxlinSkogslöparna10:58
Ellen MikaelssonForsa OK11:00
Thea GeliusSnättringe SK11:02
Ida RökenTäby OK11:04
Alice EttlingSkogspojkarnas OK11:06
Tuva HällstenLeksands OK11:10
Klara GellerbrandtMalungs OK Skogsmårdarna11:12
Signe PalmOK Linné11:16
Ella SandVästerbergslagens OL11:18
Svea ForsslundGävle OK11:20
Vera JeppssonOK Hammaren11:22
Tilde SvederDomnarvets GOIF11:24
Hilma DalinOK Kåre11:26
Tilde VikblomOK Hammaren11:28
Lina HolmstenForsa OK11:30
Sara RoosOK Linné11:32
Julia PetterssonJärfälla OK11:36
Maja MasesStora Tuna OK11:38
Kerstin ChristieSnättringe SK11:40
Katja SmittSödertälje-Nykvarn OF11:42
Viola HolmströmOK Ravinen11:44
Miriam GustafssonNyköpings OK11:46
Greta SandvikAttunda OK11:48
Kajsa BergrothVästerås SOK11:50
Signe Eriksson BjörlingDomnarvets GOIF11:52
Klara EdströmSundsvalls OK11:54
Linnea UnborgAlfta-Ösa OK11:56

H12

2 000 m, 48 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Sebastian AlinIFK Mora OK10:53
Petter LjungquistTäby OK10:55
Alfred DahlinKovlands IF10:59
Oscar LundquistOK Ravinen11:01
Gustav LindbergOK Roslagen11:03
Botvid SimonssonSundbybergs IK11:05
Oskar KaipeOK Kåre11:07
Ville ElgesjöDomnarvets GOIF11:09
Eskil EngbergHärnösands OK11:11
Gustav NorbergStora Tuna OK11:13
Malte GranefeltOK Tyr11:15
Arvid TögenmarkOK Linné11:17
Elias LindströmRonneby OK11:19
Jonatan HaglundIFK Hedemora OK11:21
Valter HoffmanSundsvalls OK11:23
Ludvig Eggöy MarkhesterSnättringe SK11:27
Erik BalckTäby OK11:29
Noel HellbergSundbybergs IK11:31
Viktor NilssonOK Linné11:33
Emil LingIK Hakarpspojkarna11:35
Isak StåhlbrandtRasbo IK11:37
Ture NordgrenHärnösands OK11:39
Lukas LindIF Thor11:41
Anton FaxénVäxjö OK11:43
Teodor JonssonSkarpnäcks OL11:45
Viktor KullmanStora Tuna OK11:47
Alfons WesterberghRasbo IK11:49
Ture LindskogOK Ravinen11:51
Linus HanssonAlfta-Ösa OK11:53
Petter FochsenWaxholms OK11:57
Simon HälldalGävle OK11:59
Rickard JemthIF Thor12:01
Jakob EngströmHärnösands OK12:03
Wilmer HagrotTäby OK12:05
Arvid HellbergSundbybergs IK12:07
Edvin WallnerAttunda OK12:09
David JonforsenSurahammars SOK12:11
Albin PerssonTäby OK12:13
Elvin LundbergOK Kåre12:15
Jelmer SellingLänna IF12:17
Wilmer WennbergHudiksvalls OK12:19
Elmer NordlanderHärnösands OK12:21
Egon WistedtSundbybergs IK12:23
Lucas De BoussardIFK Enskede12:25
Morgan AlfredssonGävle OK12:27
Simon LindqvistÖstersunds OK12:29
Algot HellgrenIF Thor12:31
Albin TuvessonSundsvalls OK12:35

D12 Kort

1 620 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Teresia YtterbomKovlands IF09:54:16
Hanna OlmIF Thor10:34:17
Jessica SvärdIF Thor10:39:37
Nova HelmOK Hammaren10:45:26
Emilie ÖsterbergSurahammars SOK11:04:36

H12 Kort

1 620 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Love NorellSnättringe SK10:13:21
Fredrik RydbergSöders-Tyresö10:47:38

D10

1 620 m, 37 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Elvira BuudIFK Mora OK10:01
Elsa LakeSundsvalls OK10:03
Kajsa WilénLeksands OK10:05
Lovisa NederheimTäby OK10:07
Ida HellbergSundbybergs IK10:09
Alma WestlinValbo AIF10:11
Ebba MaxénStora Tuna OK10:13
Agnes FeilSundsvalls OK10:15
Nora AldinStora Tuna OK10:17
Meja VikblomOK Hammaren10:19
Maja SvederDomnarvets GOIF10:21
Moa PerssonTäby OK10:25
Frida EkOK Ravinen10:27
Iris WikströmOK Hammaren10:29
Irma HelgarsTäby OK10:31
Frida HerbstVästerås SOK10:33
Halle GahnshagOK Kåre10:35
Anna EnbergLinköpings OK10:37
Lisen MobergSundsvalls OK10:39
Lovisa KajsIFK Mora OK10:41
Linnéa PåledalOK Roxen10:43
Lovisa FischerOK Linné10:45
Vilma Hagelberg NordahlOK Kåre10:47
Julia HolmströmTäby OK10:51
Alice Slars PaulssonSundbybergs IK10:53
My HolmstenForsa OK10:55
Saga HellbergSundbybergs IK10:57
Meja HelgarsTäby OK10:59
Ellinor KruysIF Thor11:03
Selma YtterströmSundsvalls OK11:05
Signe AlbinssonOK Österåker11:07
Ida PetterssonJärfälla OK11:11
Lova BraamOK Denseln11:13
Dagny IkoTäby OK11:15
Betty PerssonSundbybergs IK11:17
Nanna LissmyrIFK Mora OK11:19
Lova JonssonSkarpnäcks OL11:21

H10

1 620 m, 39 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Lukas HenrikssonAttunda OK11:12
Liam de BoussardIFK Enskede11:14
Anton ÅbergOK Linné11:16
Erik EttlingSkogspojkarnas OK11:18
Ludvig LjunggrenOK Hammaren11:20
Max LindqvistTäby OK11:22
Marcus UnborgAlfta-Ösa OK11:24
Samuel AnderssonJärfälla OK11:28
William HällstenLeksands OK11:30
Erik GräfningsGrycksbo IF OK11:34
Alexander DufvaSundsvalls OK11:36
Oskar LindIF Thor11:38
Theo LundinAlfta-Ösa OK11:40
Lukas KantarpÄrla IF11:42
Elis EklundOK Rodhen11:44
Kalle VestlingOK Kåre11:46
Måns TroengOK Linné11:48
Alve WistedtSundbybergs IK11:52
Alfred WesselLänna IF11:54
Jon Forsberg RundströmIFK Enskede11:56
Kalle HedinSundsvalls OK11:58
Arvid HedmanÖstersunds OK12:00
Oskar KullmanStora Tuna OK12:02
Harry NorellSnättringe SK12:04
Jakob WåhlströmIF Thor12:06
Aron LindbergOK Roslagen12:08
Herman EliassonSundsvalls OK12:10
Gustav Eggöy MarkhesterSnättringe SK12:12
Herman LarssonAlfta-Ösa OK12:14
Sixten BuudIFK Mora OK12:16
Erik LjungquistTäby OK12:20
Hugo ClaessonStora Tuna OK12:22
Felix DahlinKovlands IF12:24
Olle GranefeltOK Tyr12:26
Hugo RydesäterRehns BK12:28
Jonathan EngströmHärnösands OK12:30
Markus KantarpÄrla IF12:32
Uno DingstenSkogspojkarnas OK12:34
Edvin SandbergIF Thor12:36

D35

2 310 m, 11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Emma TarandiIFK Lidingö SOK10:00:00
Anna ÅlinSundsvalls OK10:01:09
Emma KantarpÄrla IF10:12:08
Lena HermanssonIFK Mora OK10:18:09
Marika HagelbergOK Kåre10:33:09
Emma FaxénVäxjö OK10:34:10
Lina EttlingSkogspojkarnas OK10:38:10
Erika JanssonRasbo IK10:51:10
Karin LundbergTullinge SK10:54:08
Linnea TroengOK Linné10:55:07
Jenny WegmüllerOK Rodhen11:22:09

H35

3 060 m, 8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Björn KajsIFK Mora OK09:42:13
Jonatan SöderbergGävle OK09:46:12
Henrik NettelmarkSurahammars SOK10:13:09
Joachim WansölinOK Ravinen10:20:10
Martin KarlssonCentrum OK10:25:13
Martin FagerlundKFUM Örebro OK10:37:12
Gunnar LindbergGustavsbergs OK10:43:11
Arvid RudbergCentrum OK10:45:17

D40

2 080 m, 37 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Eva PalmVästerås SOK09:44:09
Catherine WennbergHudiksvalls OK09:56:09
Ingela RydesäterRehns BK10:00:00
Annette RoosOK Linné10:02:11
Viktoria KarlssonKovlands IF10:04:10
Lina SöderkvistSäterbygdens OK10:06:12
Elinor LangeTumba-Mälarhöjden OK10:07:10
Hanna HolmströmIFK Hedemora OK10:09:10
Jenny WesterberghRasbo IK10:17:09
Johanna MaxénStora Tuna OK10:18:10
Jessica SöllvanderOK Rodhen10:21:10
Lena LjungquistTäby OK10:22:09
Therese BergqvistKorsnäs IF OK10:24:09
Stina FeilSundsvalls OK10:25:12
Ida SundstedtRasbo IK10:26:11
Jenny JohanssonKFUM Örebro OK10:27:12
Nina De BoussardIFK Enskede10:32:09
Kajsa HedinSundsvalls OK10:35:09
Sara LissmyrIFK Mora OK10:37:09
Anna LundquistOK Ravinen10:41:09
Sara TimnerSundsvalls OK10:42:09
Helena WallmanVästerbergslagens OL10:46:09
Sarah DjärvHärnösands OK10:49:11
Jenny WallnerAttunda OK10:52:09
Maria WikströmOK Hammaren10:53:10
Veronica LundOK Kolmården10:54:10
Anna-Stina PåledalOK Roxen11:01:10
Helene NilssonOK Linné11:02:10
Jenny JohanssonValbo AIF11:04:09
Malin LindskogOK Ravinen11:05:12
Karin PalmOK Linné11:06:10
Marie-Louise EngbergHärnösands OK11:09:09
Louise WoxlinSkogslöparna11:13:11
Sarah LindströmRonneby OK11:19:10
Anna HaglundLeksands OK11:25:42
Lena KaskOK Linné11:55:38
Anna-Clara WistedtSundbybergs IK12:01:59

H40

3 060 m, 42 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Johan HerbstVästerås SOK09:50:10
Kent LundvallVallentuna-Össeby OL09:59:08
Hans Olof AmblieIFK Lidingö SOK10:00:00
Torbjörn GillsparrOK Österåker10:00:00
Patrik JohnssonOK Kåre10:00:00
Marcus KullmanStora Tuna OK10:00:00
Magnus NordgrenHärnösands OK10:00:00
Lars NordvallDomnarvets GOIF10:00:00
Christoffer SandbergIF Thor10:00:00
Kalle DalinOK Kåre10:04:09
Hans AlinIFK Mora OK10:05:09
Tony BjörlingDomnarvets GOIF10:07:11
Henrik NorellSnättringe SK10:19:10
Anders DalinLeksands OK10:28:12
Hans EgefalkHagaby GoIF Örebro10:33:11
Richard HejdenbergGävle OK10:34:12
Henrik HallinSurahammars SOK10:35:10
Emil AnderssonLänna IF10:36:10
Henrik HellborgCentrum OK10:38:15
Jörgen SigfridsMalungs OK Skogsmårdarna10:39:15
Mats ÅbergOK Linné10:40:11
Markus HenrikssonLinköpings OK10:41:10
Martin AnderssonLeksands OK10:42:11
Mattias NordlanderHärnösands OK10:44:10
Klockar Mattias NääsLeksands OK10:46:11
Björn NorbergStora Tuna OK10:47:20
Tobias EliassonSundsvalls OK10:48:09
Jonas BraamOK Denseln10:49:12
Björn LjungquistTäby OK10:50:09
Mats WarvelinLånghundra IF10:54:12
Stefan SvederDomnarvets GOIF10:56:14
Simon WegmüllerOK Rodhen10:58:11
Daniel EdlerOK Hammaren11:00:11
Torbjörn EngbergHärnösands OK11:02:12
Gustav NäsmanHaninge SOK11:08:10
Andreas ElgesjöDomnarvets GOIF11:18:12
Albin ÅlinSundsvalls OK11:21:12
Erik HedmanÖstersunds OK11:25:08
Fredrik Eggöy MarkhesterSnättringe SK11:27:08
Jonas HällstenLeksands OK11:47:41
Martin ErikssonSundsvalls OK12:08:17
Jonas SellingLänna IF12:12:59

D45

2 080 m, 42 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Marita OlarsLeksands OK09:49:11
Kristin HellbergSundbybergs IK09:57:09
Ulrika SilverGävle OK09:58:15
Åsa ErikssonForsa OK10:00:00
Erica JohanssonÖstersunds OK10:02:47
Anna HallVästerås SOK10:08:10
Anette HälldalGävle OK10:10:13
Viktoria LindbergOK Djerf10:12:11
Nina IversAttunda OK10:13:17
Michaela LundellOK Österåker10:14:10
Petra Hurtig HalvarssonLeksands OK10:15:10
Tina LindgrenLinköpings OK10:19:11
Kajsa LakeSundsvalls OK10:23:10
Karin LarssonSundsvalls OK10:28:13
Anna NygårdVästerås SOK10:29:09
Camilla EngelOK Ravinen10:30:14
Kristin RamsellLeksands OK10:31:10
Ann-Sofie TäckOK Hammaren10:36:11
Ingela ErikssonGävle OK10:40:10
Helena AnderssonJärfälla OK10:43:10
Sofia HaslerSurahammars SOK10:44:11
Therese HolmströmOK Ravinen10:45:10
Sara GörasLeksands OK10:47:11
Maria WestlinValbo AIF10:48:17
Anna EkOK Ravinen10:50:10
Sussie BjörklundKvarnsvedens GOIF OK10:55:10
Sofia WesterbergOK Kolmården10:56:10
Ulrika ForsbergOK Ravinen10:57:10
Annika IvarssonLinköpings OK10:58:09
Jenny StruckOK Ravinen10:59:11
Maria EdvardssonJärfälla OK11:00:17
Kerstin GranathSvärdsjö SOK11:01:12
Pernilla SvedinLånghundra IF11:03:09
Gittan GeliusSnättringe SK11:07:10
Åsa SundOK Hammaren11:18:10
Karin JohnssonOK Kåre11:20:14
Sofia KrafftLänna IF11:21:13
Cecilia FochsenWaxholms OK11:29:10
Katja KinnunenTäby OK11:34:10
Pernilla SahlénVästerås SOK11:38:11
Louise Jeppsson WulffOK Hammaren11:39:40
Eva-Lena MäkinenOK Hammaren11:43:11

H45

2 790 m, 67 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
David LindgrenVästerås SOK09:45:27
Ulf BergströmOK Rodhen10:00:00
Fredrik SundinOK Linné10:01:14
Daniel BjörnbergVästerås SOK10:02:12
Pär-Magnus BjurekTibro OK10:03:15
Olof ErikssonIFK Mora OK10:04:12
Fredrik MäkinenOK Hammaren10:06:10
Peter WoxlinSkogslöparna10:08:11
Johan LundbergOK Kåre10:09:12
Lars HallVästerås SOK10:10:11
Niklas AldinStora Tuna OK10:12:10
Jonas EklundOK Rodhen10:14:09
Jesper NordinKorsnäs IF OK10:15:13
Anders GalinSurahammars SOK10:16:10
Johan LindqvistTäby OK10:17:10
Nicklas BerneklintWaxholms OK10:18:12
Mikael HellgrenSkogspojkarnas OK10:20:14
Per WesterlundSkogsluffarnas OK10:22:12
Sven OlssonKorsnäs IF OK10:23:11
Björn LundquistOK Ravinen10:24:10
Johan WesterberghRasbo IK10:26:10
Magnus JonssonSundsvalls OK10:29:12
Mattias EdströmKovlands IF10:30:10
Stefan Svensson GeliusSnättringe SK10:31:11
Tomas AlbinssonOK Österåker10:32:10
Leif LindgrenLinköpings OK10:35:14
Fredrik NilssonLånghundra IF10:36:12
Fredrik NordlanderSundsvalls OK10:37:13
Henrik PerssonSundbybergs IK10:38:11
Jakob WedmanVästerbergslagens OL10:39:08
Henrik BjörkOK Hammaren10:40:13
Tomas EklundSkogsluffarnas OK10:41:14
Martin PerssonOK Kåre10:42:12
Ulf FredrikssonStora Tuna OK10:43:13
Christopher LindqvistIFK Enskede10:45:12
Jonas StåhlbrandtRasbo IK10:47:17
Magnus GörasLeksands OK10:48:10
Henrik HolmbergKöping-Kolsva OK10:50:13
Per EdströmHärnösands OK10:52:12
Joakim HelgarsTäby OK10:53:11
Christian EnbergLinköpings OK10:57:11
Nils EdvardssonJärfälla OK10:59:14
Sören Nilsson PåledalOK Roxen11:00:15
Ingemar StålbergGävle OK11:01:13
Peter RydesäterRehns BK11:02:15
Erik DyreliusSnättringe SK11:03:10
Stellan TäckOK Hammaren11:04:13
Magnus HedmanKungälvs OK11:05:11
Johan EngströmHärnösands OK11:09:11
Tommy StenviOK Linné11:10:10
Niklas HenrikssonAttunda OK11:11:10
Patric De BoussardIFK Enskede11:16:20
Daniel SundOK Hammaren11:19:12
Torgny LindströmRonneby OK11:20:11
Roger NilssonOK Linné11:22:13
Andreas KrafftLänna IF11:24:12
Tomas HenrikssonAttunda OK11:25:10
Peter EttlingSkogspojkarnas OK11:30:09
Magnus AnderssonSundbybergs IK11:33:14
Mats GustafssonNyköpings OK11:35:15
Björn LjunggrenOK Hammaren11:36:09
Anders KolmskogSundbybergs IK11:37:11
Dan HörnellOK Linné11:40:01
Andreas FischerOK Linné11:41:16
Ulf KarlssonStorviks IF11:43:19
Pessi LiukkonenSundsvalls OK11:44:14
Magnus JohanssonNyköpings OK11:46:48

D50

1 800 m, 36 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Maria JunevikLeksands OK09:39:40
Karin ErssonIFK Mora OK09:50:07
Anette ArksandVallentuna-Össeby OL09:51:09
Anki BlennowFalköpings AIK OK09:55:12
Ulrika BacklundDalaportens OL09:57:12
Anna Sofie BarkLinköpings OK10:00:00
Karin SvenskStora Tuna OK10:11:12
Lena StrömbäckLinköpings OK10:15:12
Anethe MansénSkarpnäcks OL10:18:14
Lotta BorgLinköpings OK10:19:15
Helena GunnarssonIK Hakarpspojkarna10:23:14
Berit GummusIFK Mora OK10:29:11
Catarina LarssonVästerås SOK10:32:12
Elisabet ElmertoftNorbergs OK10:34:12
Anna-Karin SchmutzLeksands OK10:35:12
Pia LindholmSundsvalls OK10:36:13
Monica BomanGävle OK10:37:11
Karin TidevallSkogsluffarnas OK10:40:14
Christina LiljeGävle OK10:41:12
Liselott KihlSundbybergs IK10:44:13
Maria HartOK Linné10:48:12
Inger GunnarssonVästerås SOK10:49:17
Therese ForsKvarnsvedens GOIF OK10:50:11
Florence BergDomnarvets GOIF10:51:12
Lena LiljeforsAvesta OK10:52:11
Åsa AlsiöIF Hagen10:56:12
Kristina BäckArboga OK10:58:13
Anneli ÖstbergStora Tuna OK10:59:13
Ingegerd CarlssonSundbybergs IK11:00:18
Anette ForsbergKFUM Örebro OK11:01:14
Lena MasesStora Tuna OK11:02:16
Ebba HedegårdOK Kolmården11:04:11
AnnaKarin HaglundSundsvalls OK11:05:15
Camilla NäslundOK Hammaren11:06:13
Lena CarlssonSävedalens AIK11:35:17
Katarina RundströmIFK Enskede11:36:10

H50

2 080 m, 57 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Robert PalmVästerås SOK09:44:11
Christer ArksandVallentuna-Össeby OL09:52:10
Patrik OttossonGävle OK09:57:11
Ulf LindqvistÖstersunds OK09:59:10
Per MolinHärnösands OK10:00:00
Mikael NordquistTäby OK10:00:00
Lars Håkan SandvikAttunda OK10:00:00
Lennart SwahnSundbybergs IK10:00:00
Anders MasesStora Tuna OK10:07:13
Svante JonsellVallentuna-Össeby OL10:10:14
Ulrik IversAttunda OK10:12:14
Håkan LindbergOK Djerf10:13:11
Magnus JohanssonOK Löftan10:14:11
Jonas GidingVallentuna-Össeby OL10:15:14
Anders L OlssonGävle OK10:16:13
Lars OlssonOK Linné10:17:11
Hans JonssonVäsby OK10:18:13
Oskar NederheimTäby OK10:19:12
Anders BergDomnarvets GOIF10:23:12
Per CarlssonStora Tuna OK10:27:15
Ulf IsacssonOK Linné10:28:14
Mats EkmanTäby OK10:29:12
Lars HalvarssonLeksands OK10:30:12
Tomas KarlssonKexholms SK10:32:13
Hans-Olof PerssonOK Alehof10:33:12
Christer LindellLinköpings OK10:34:13
Magnus LarssonVästerås SOK10:36:18
Björn KarlssonKexholms SK10:38:13
Anders LindholmSundsvalls OK10:42:13
Rickard JonforsenSurahammars SOK10:43:14
Anders BygrenGävle OK10:46:13
Peter JunevikLeksands OK10:48:14
Jörgen StegardSkarpnäcks OL10:49:13
Pär TögenmarkOK Linné10:50:14
Tomas ForsKvarnsvedens GOIF OK10:51:14
Torbjörn VikblomOK Hammaren10:53:13
Peter LundOK Kolmården10:55:11
Mikael ÖhgrenSävedalens AIK10:58:12
Mikael WesterbergOK Kolmården10:59:15
Per-Johan JosefssonSkogslöparna11:02:13
Andreas GrunderJärfälla OK11:03:12
Johan JakobssonLånghundra IF11:04:12
James ChristieSnättringe SK11:06:11
Magnus HedegårdOK Kolmården11:07:16
Johan AnderssonValbo AIF11:09:13
Mats KarlssonSnättringe SK11:10:11
Magnus JeppssonOK Hammaren11:11:11
Tommy LindbergOK Roslagen11:13:12
Rob HartOK Linné11:14:13
Johan HofstedtTäby OK11:15:11
Johan BalckTäby OK11:16:10
Thomas RoosIF Thor11:17:14
Joakim AhlströmVästerås SOK11:18:13
Lennart SöderbergIK Hakarpspojkarna11:21:15
Per ForsbergIFK Enskede11:30:11
Stefan HenrikssonIFK Enskede11:35:13
Peter BäckArboga OK11:52:10

D55

1 800 m, 24 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Kia NordströmTäby OK09:59:12
Marita FilipssonMarkaryds FK10:00:00
Pia VångellLinköpings OK10:05:11
Camilla AdlertegOK Enen10:08:12
Sussie BjörkmanDalaportens OL10:10:15
Helena PepaHagaby GoIF Örebro10:12:12
Carina SandbergSäterbygdens OK10:16:11
Eva WadmanVästerås SOK10:17:13
Karin ProforsKöping-Kolsva OK10:21:13
Ingrid JohanssonLaholms IF OK10:22:11
Ann-Mari SilfverLånghundra IF10:26:13
Carina JohanssonTumba-Mälarhöjden OK10:31:12
Britta SahlinVänersborgs SK10:33:15
Marie FröjdRehns BK10:38:12
Elisabet EnmarkGävle OK10:39:11
Johanna SundströmJärla Orientering10:42:14
Anna WesterberghRasbo IK10:43:15
Elisabeth TollemarkSkogsluffarnas OK10:45:14
Annlouise AlmqvistIFK Mora OK10:46:10
Annette Falck LarssonVänersborgs SK10:47:14
Elisabeth HectorSnättringe SK10:55:12
Katarina SundqvistOK Kåre11:03:14
Annika SvenssonSolna OK11:07:13
Anna Lindskoog PetterssonAttunda OK11:09:12

H55

2 080 m, 46 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Nils-Olof LarssonVänersborgs SK09:51:10
Mikael BacklundDalaportens OL09:55:10
Arne SääfGudhems IF09:58:11
Sören CallebergSöderhamns OK10:00:00
Joakim ErikssonSödertälje-Nykvarn OF10:00:00
Sveke JonssonOK Dellen10:00:00
Lennart WahlgrenRehns BK10:00:00
Bengt HaglundLeksands OK10:00:11
Magnus BlennowFalköpings AIK OK10:01:13
Mikael DavidssonVästerås SOK10:09:14
Anders S NybergSäterbygdens OK10:11:11
Per SandbergSäterbygdens OK10:20:12
Anders OhlinRånäs OK10:21:12
Per WadmanVästerås SOK10:22:14
Pär LundkvistSundbybergs IK10:24:14
Rikard BorgLinköpings OK10:25:11
Peter HambäckLånghundra IF10:26:12
Börje PerssonOK Alehof10:31:13
Bosse WiggeDomnarvets GOIF10:35:15
Magnus HerberthsonLinköpings OK10:37:16
Robert ÖstlundSäterbygdens OK10:39:16
Torbjörn SöderlundLeksands OK10:40:15
Kenneth EdlundLycksele IF10:41:16
Leif SandahlOK Tyr10:44:15
Thomas ArvidssonSäterbygdens OK10:45:15
Per BlomIFK Enskede10:47:18
Per IkoTäby OK10:52:15
Kenneth HermanssonSigtuna OK10:54:13
Lasse JanssonGävle OK10:56:11
Magnus JosefssonSävedalens AIK10:57:12
Andreas GroteOLC SKOG Fribourg10:58:15
Peo SvenskStora Tuna OK11:00:14
Johnny NimvikFK Åsen11:01:17
Patrik AhlgrenTäby OK11:05:13
Mats CarlssonSundbybergs IK11:08:12
Jonas NäslundOK Hammaren11:12:10
Ove RinnbäckOK Ravinen11:19:13
Magnus BacklundSäterbygdens OK11:20:13
Mats JönssonKorsnäs IF OK11:22:12
Christer BorgGöteborg-Majorna OK11:24:10
Colin Mc IntyreOK Tyr11:27:13
Ansgar SimonssonSundbybergs IK11:32:09
Jan Petter HansenGöteborg-Majorna OK11:33:20
Thomas PetterssonBromma-Vällingby SOK11:34:12
Bo LauriSnättringe SK11:48:19
Torbjörn JohanssonOK Södertörn12:30:33

D60

1 770 m, 13 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Christina OlssonSkåneslättens OL09:42:15
Marianne AlmLeksands OK09:53:12
Kerstin Alneberg StenssonSträngnäs-Malmby OL10:02:14
Inger JohanssonNAIS Orienteringsklubb10:16:14
Eva ElnerudSigtuna OK10:20:16
Marianne ThorssonIK Trenne Ullared10:24:12
Britt-Marie ErikssonOK Rodhen10:25:14
Elisabeth BybergerSolna OK10:27:14
Laila SpångmyrIK Jarl Rättvik10:53:14
Carina DoyleSundbybergs IK10:56:15
Gunilla KreissJärla Orientering11:01:16
Lotta ValentinGustavsbergs OK11:18:15
Ewa EdejernIFK Bergvik11:44:25

H60

1 830 m, 25 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Björn-Ove PetterssonAttunda OK10:00:00
Jörgen KarlssonAttunda OK10:03:13
Mats AnderssonFinspångs SOK10:06:14
Jan-Olof BjörklundBjursås OK10:07:14
Sven GranathTjällmo-Godegårds OK10:08:16
Mats LundbergDalaportens OL10:11:13
Bengt SchwartzOK Kolmården10:13:13
Anders ThoméeIFK Mora OK10:26:16
Anders BjörklundSävedalens AIK10:27:11
Jan LundgrenLinköpings OK10:32:14
Mats LandquistKöping-Kolsva OK10:34:15
Hans-Olof FröjdOslättforspojkarnas IK10:37:14
Leif EdejernIFK Bergvik10:39:17
Bernt AnderssonIF Rigor10:40:16
Mats WallmanVästerbergslagens OL10:42:16
Lars SpångmyrIK Jarl Rättvik10:45:16
Jan KihlSundbybergs IK10:47:19
Hans-Åke HildingIK Jarl Rättvik10:52:13
Hans TarandiIFK Lidingö SOK11:05:14
Christer SegerquistGävle OK11:09:15
Göran HedmanValbo AIF11:11:13
Lars ForsstedtSöders-Tyresö11:18:18
Lars HagrotTäby OK11:26:11
Roger EklundIK Jarl Rättvik11:30:13
Ulf SundinGöteborg-Majorna OK11:33:12

D65

1 680 m, 21 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Maud Göthe LundgrenLinköpings OK09:54:13
Ulla MohlinLjusdals OK09:57:15
Ing-Marie Brander StrandGöteborg-Majorna OK10:00:00
Catherine DawsonGafanhori10:01:16
Stina GunnarssonÄrla IF10:03:08
Catharina JohanssonOK Kolmården10:07:18
Ann-Britt ErikssonRehns BK10:13:15
Ann-Britt WinnbergIK Trenne Ullared10:14:13
Helena HemströmGävle OK10:30:16
Britt GunnarssonKristinehamns OK10:35:13
Gunnel GillenäsKristinehamns OK10:38:14
Monica KnutssonSävedalens AIK10:39:13
Kerstin GustafssonOK Gränsen10:46:18
Eva TykessonRävetofta OK10:48:11
Gunnel MånssonOK Vilse 8710:49:14
Britt LarssonLänna IF10:52:17
Ulla EngelbyOK Pan-Kristianstad10:53:15
Margareta SvenssonOK Vilse 8710:54:15
Britt-Marie MagnussonLaholms IF OK10:57:14
Margareta HallménAttunda OK11:10:13
Kerstin Frisk EngstrandRehns BK11:45:40

H65

1 830 m, 32 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Ivan SöderqvistLjusdals OK09:56:17
Jan LärfarsLeksands OK10:04:13
Pelle SkullmanLinköpings OK10:12:13
Per-Åke HolmSigtuna OK10:14:14
Tommy ÖstLjusdals OK10:15:16
Christer NordströmOK Älvsjö-Örby10:16:17
Reinhold LenneboIF Thor10:17:14
Leif KlingOckelbo OK10:18:17
Hans OhlinRånäs OK10:19:16
Lennart HävrénTullinge SK10:20:15
Hans AnderssonVästerbergslagens OL10:21:24
Lars MongårdSkogsluffarnas OK10:22:18
Roy FranssonÄrla IF10:28:17
Lars-Erik HermanssonOK Linné10:29:15
Carl-Gunnar BoströmEnebybergs IF10:30:29
Stefan GunnarssonKristinehamns OK10:31:14
Rolf SteinerKristinehamns OK10:33:17
Mikael TarandiIFK Lidingö SOK10:35:16
Mats HemströmGävle OK10:36:15
Olle BlomgrenOK Södertörn10:38:17
Tommy HöglundLånghundra IF10:41:15
Kjell JanssonLånghundra IF10:43:17
Anders GunnarssonSurahammars SOK10:44:16
Gert OlssonTockarps IK10:53:17
Anders ForsstedtSöders-Tyresö11:02:18
Ken RagnarssonOK Kompassen11:04:15
Bo DavidssonSolna OK11:14:14
Matz LarssonGustavsbergs OK11:15:13
Magnus HaraldssonGustavsbergs OK11:19:18
Anders HallménAttunda OK11:32:11
Ingemar CarlssonSävedalens AIK11:34:18
Thomas WesterGustavsbergs OK11:36:13

D70

1 520 m, 12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Berit EdengrenNyköpings OK09:43:10
Margareta HeldFK Åsen09:52:14
Inga-Lill PetterssonLinköpings OK10:07:16
Ylva NilssonVallentuna-Össeby OL10:20:18
Barbro EdströmKovlands IF10:22:16
Gunilla Hvatz-LarssonHagaby GoIF Örebro10:25:15
Eva HalvarsonOK Kåre10:41:20
Ingrid SalomonssonSkåneslättens OL10:49:16
Maud MossbergOK Järnbärarna10:52:16
Margareta HaraldssonGustavsbergs OK11:18:15
Lena BarkestamIK Hakarpspojkarna11:24:11
Marianne SellgrenSigtuna OK11:52:12

H70

1 680 m, 35 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Tommy WåhlinVästerås SOK09:46:09
Christer HedinIFK Enskede09:47:15
Tommy HeldFK Åsen09:49:15
Jan PåhlstorpEmmaboda Verda OK09:53:19
Thomas JohanssonStigmännen Karlshamns OK10:00:00
Gert OlssonSkåneslättens OL10:00:00
Bengt A PerssonOckelbo OK10:00:00
Hans SvensonSOK Viljan10:00:14
Roy DawsonGafanhori10:05:14
Jon FlordalSundsvalls OK10:07:20
Ove JohanssonOK Kolmården10:11:14
Håkan WinnbergIK Trenne Ullared10:16:15
Owe EdströmKovlands IF10:20:22
Per ElfströmÅrsunda IF10:21:18
Yngve PetterssonLinköpings OK10:23:15
Urs SchmutzLeksands OK10:27:17
Per-Erik WåhlbergOK Linné10:28:19
Christer GillenäsKristinehamns OK10:29:17
Kjell JeppsonIF Rigor10:30:22
Ingvar SvenssonBjursås OK10:36:17
Tomas ÅhgrenLånghundra IF10:37:17
Jan-Erik SundholmOK Nolaskogsarna10:38:19
Anders AxelssonSävedalens AIK10:39:26
Ulf KjellinOK Hedströmmen10:43:18
Hans KäckDalaportens OL10:46:16
Åke HöglundTimrå SOK10:48:15
Jan LarssonSävedalens AIK10:50:16
John ÖstlundSundbybergs IK10:53:19
Paul NorénOK Södertörn10:56:17
Jan BojlingSolna OK11:06:17
Jan-Olof WåhlbergIBM Club Sweden11:09:17
Gunnar EhnTullinge SK11:16:32
Håkan OlssonHjobygdens OK11:19:19
Ove EkKöping-Kolsva OK11:30:16
Anders SellgrenSigtuna OK11:34:15

D75

1 520 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Kerstin BrunnSundsvalls OK10:08:14
Margareta TidmanOK Kolmården10:10:17
Monica KrigOK Nipan10:55:16

H75

1 680 m, 12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Tryggve OttossonKorsnäs IF OK09:38:55
Sven Erik SjöholmMullsjö SOK09:54:17
Sven NilssonMalungs OK Skogsmårdarna10:00:00
Kurt SandströmSkutskärs OK10:02:17
Ragnar ErikssonOK Hedströmmen10:12:16
Sören AnderssonJärbo OK10:13:19
Lars HenrikssonOK Älme10:22:21
Stig LarssonHagaby GoIF Örebro10:24:16
Rolf SkoglundSödertälje-Nykvarn OF10:31:17
Hans KruskopfKorsnäs IF OK10:40:18
Håkan MossbergOK Järnbärarna10:51:17
Gustav KrighOK Nipan10:55:15

D80

1 090 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Inger Daniels-ÖstKorsnäs IF OK10:52:20
Birgit HaglundOK Hedströmmen11:16:22

H80

1 520 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Kjell AnderssonSundsvalls OK10:12:17
Åke SundbergFagersta OK10:16:19
Stig ÖstKorsnäs IF OK10:35:18
Rune AhlanderJönköpings OK10:56:19
Peo BengtssonOK Pan-Kristianstad10:59:18

Inskolning

1 310 m, 33 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Leonard Hörnell ÖhlundOK Linné09:07:07
Rut StenbackKvarnsvedens GOIF OK09:20:03
Miriam TroengOK Linné09:29:57
Charlie SvederDomnarvets GOIF09:33:48
Lily MasapärsMalungs OK Skogsmårdarna09:39:23
Isak WegmüllerOK Rodhen09:40:28
Sarah NorellOK Österåker09:51:33
Loui GrankvistSurahammars SOK09:55:50
Linnea BrohedeOK Tyr10:15:13
Elias KolmskogSundbybergs IK10:18:03
Erik KolmskogOK Kåre10:18:05
Sixten FredrikssonStora Tuna OK10:25:29
Lisa VestlingOK Kåre10:30:39
Alvin ÅbergGävle OK10:34:52
Elma ÅbergGävle OK10:34:57
Wilma OhlinTullinge SK10:42:02
Astrid OhlinTullinge SK10:42:05
Leah AlnebergSträngnäs-Malmby OL10:57:19
Varja Engman ReleforsForsa OK11:03:40
Oliver JohanssonNyköpings OK11:04:58
Aron Engman ReleforsForsa OK11:05:53
Wilmer LindqvistTäby OK11:06:02
Molly HoofAlfta-Ösa OK11:10:32
Vilma HoofAlfta-Ösa OK11:10:34
Albin HoofAlfta-Ösa OK11:12:23
Simon UnanderSundsvalls OK11:15:56
Hanna SahlinRehns BK11:17:53
Ella-Maria SahlinRehns BK11:18:00
Elsa MelinOK Linné11:23:55
Meja RemningDomnarvets GOIF11:27:31
Wilhelm MalmströmOK Linné11:44:03
Olof MalmströmOK Linné11:44:08
Aron SöderlundKarlsbyhedens OK11:50:07

U1

1 390 m, 42 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Felix HerbstVästerås SOK09:01:03
Jonatan AlinIFK Mora OK09:19:53
August ElwingerIF Thor09:20:28
Ebba JaneråsOK Linné09:29:17
Alva JaneråsOK Linné09:30:01
Moa WegmüllerOK Rodhen09:38:30
Hilda ElfvingDomnarvets GOIF09:39:41
Viktor HellbergSundbybergs IK09:41:38
Inez NymansEdsbyns OK09:55:43
Wilma HermanssonIFK Mora OK09:58:51
Olivia HermanssonIFK Mora OK09:59:21
Vilma DyreliusSnättringe SK10:01:14
Viktor OlssonOK Kåre10:10:58
Astrid FlordalSundsvalls OK10:12:01
Agnes Ohlin BoströmOK Linné10:14:40
Julia Ohlin BoströmOK Linné10:14:42
Alva AldinStora Tuna OK10:17:52
Thua GoodAlfta-Ösa OK10:17:55
Celine GoodAlfta-Ösa OK10:18:01
Wideh GoodAlfta-Ösa OK10:18:18
Tilda HemmyrJärla Orientering10:21:18
Elsa SidenvallOK Kåre10:26:54
Hanna SidenvallOK Kåre10:27:49
Alma FaxénVäxjö OK10:28:09
Elliot HemmyrJärla Orientering10:30:12
Isak PerssonTäby OK10:31:30
Helmer Malmström HöijOK Linné10:32:28
Simon Amblie TarandiIFK Lidingö SOK10:33:08
Agnes DahlinKovlands IF10:37:21
Ruben RahmHärnösands OK10:42:47
Levi BorgGävle OK10:45:45
Oskar Hagelberg NordahlOK Kåre10:45:56
Hanna WåhlströmIF Thor11:01:12
Tova OlssonIF Thor11:01:29
Elis Johansson KaislaniemiAlfta-Ösa OK11:07:45
Alfred HanssonAlfta-Ösa OK11:09:24
Tilde BirkebækStora Tuna OK11:18:33
Victor HaglundIFK Hedemora OK11:21:01
Vidar NordgrenHärnösands OK11:21:33
Stina KarlssonKovlands IF11:29:25
Emrik RemningDomnarvets GOIF11:29:52
Axel GustafssonNyköpings OK11:34:53

U2

1 620 m, 51 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Ruth HoffmanSundsvalls OK09:00:00
Adil Nygren MassaoudiJärfälla OK09:00:00
Ida-Marie TuvessonSundsvalls OK09:24:11
Linnea DufvaSundsvalls OK09:24:12
Axel StenbackKvarnsvedens GOIF OK09:26:06
Nora HelldalOK Kåre09:31:17
Linnea PerssonOK Kåre09:31:24
Elin HelldalOK Kåre09:32:14
Elsa WoxlinSkogslöparna09:39:02
Liam SvedbergAlfta-Ösa OK09:51:59
Wilma HultmanSkogspojkarnas OK09:54:20
Erik NymansEdsbyns OK09:55:29
Elsa NymansEdsbyns OK09:55:30
Odd DingstenSkogspojkarnas OK09:56:03
Selma KaskOK Linné09:57:14
Oskar SjöstrandLinköpings OK09:59:46
Filippa OttoforsOK Kåre10:02:09
Axel SandVästerbergslagens OL10:03:42
Theodor LauriKamrat och IF KIF10:08:57
Hilda GunérusSurahammars SOK10:12:24
Noah AlnebergSträngnäs-Malmby OL10:12:40
Vera SidenvallOK Kåre10:13:28
Lova HolmströmIFK Hedemora OK10:15:32
Frida OlssonOK Kåre10:16:25
Lukas Amblie TarandiIFK Lidingö SOK10:17:23
Axel DavidssonAlfta-Ösa OK10:19:05
Alfred EklundSkogsluffarnas OK10:20:14
Lilly Slars PaulssonSundbybergs IK10:26:07
Stella JakobssonAlfta-Ösa OK10:26:17
Tyra LiminSnättringe SK10:28:05
Jonatan AlnebergSträngnäs-Malmby OL10:28:30
Ingrid MelinOK Linné10:34:06
Erik SvedbergRehns BK10:34:35
Edvin SvedbergRehns BK10:34:39
Petter MikaelssonForsa OK10:37:37
Calle MobergSundsvalls OK10:41:12
Stina EngbergHärnösands OK10:42:54
Neo BorgGävle OK10:46:01
Ida OlssonIF Thor10:53:53
Antero SellingLänna IF11:04:19
Wilda GoodAlfta-Ösa OK11:06:45
Freja PerssonDomnarvets GOIF11:08:36
Lovisa PerssonDomnarvets GOIF11:12:07
Wilma UnanderSundsvalls OK11:16:51
Axel GuggiIF Thor11:19:06
Joar PerssonSundbybergs IK11:27:05
Evelina BjörkhammarOckelbo OK11:30:27
Casper EngstrandIFK Göteborg Orientering11:31:12
Emil StålbergGävle OK11:35:29
Henry NilssonLånghundra IF11:43:22
Karl MalmströmOK Linné11:44:54

Öppen 1

1 620 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Lena WestmanKlubblös09:43:32
Neda EkbergSundbybergs IK10:23:05
Karin HelmOK Hammaren10:46:48

Öppen 3

2 000 m, 55 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Ronja JuhlinGagnefs OK09:10:30
Jacob LiljeGävle OK09:17:44
Irina NilssonGävle OK09:19:27
Petter RanefallIF Thor09:28:14
Lena VestbomOckelbo OK09:40:02
Terese LindbergGustavsbergs OK09:42:03
Anna MalmströmOK Linné09:44:12
Anne-Marie LundquistGotlands Bro OK09:48:43
Ann-Louise LantzSöderhamns OK09:51:20
Ivar LakeSundsvalls OK09:53:40
Oskar DalinLeksands OK09:54:10
Dennis BjurstedtSurahammars SOK09:55:08
Mia Ohlin EklundRånäs OK09:59:31
Zandra BuudIFK Mora OK10:01:06
Lars-Göran AnderssonRehns BK10:04:57
Linus YtterbomKovlands IF10:07:51
Anita ArneforsOK Södertörn10:10:16
Cecilia NorellSnättringe SK10:14:21
Susanna LindellLinköpings OK10:14:45
Christina Eriksson LindRehns BK10:15:36
Birgitta WinbladRehns BK10:15:38
Tina KolmskogSundbybergs IK10:18:11
Lottis BrohedeOK Tyr10:18:22
Sofie SandbergIF Thor10:19:12
Annika DavidssonOK Klemmingen10:21:11
Nina EmtedalKlubblös10:22:09
Helle RagnarssonOK Kompassen10:27:59
Kajsa PerssonSundbybergs IK10:28:57
Malin AlgotssonLeksands OK10:31:07
Annika GustafssonKlubblös10:31:26
Lena LarssonSävedalens AIK10:32:03
Erika ÅbergKlubblös10:34:43
Sofie MasapärsMalungs OK Skogsmårdarna10:35:29
Ida WesselLänna IF10:38:18
Annica AhlgrenTäby OK10:41:51
Katarina SellingLänna IF10:43:05
Marie Olsson EliassonGävle OK10:44:44
Johan HelmOK Hammaren10:45:08
Jonas EkbergSundbybergs IK10:45:37
Elis LiukkonenSundsvalls OK10:48:08
Johan WaernqvistNAIS Orienteringsklubb10:49:10
Selma IvarssonOK Hammaren10:50:01
Karin GustavssonForsa OK10:53:47
Jenny HolmstenForsa OK11:03:21
Sofia PerssonDomnarvets GOIF11:07:04
Lotta WaernqvistNAIS Orienteringsklubb11:08:01
Maria SjögrenSundsvalls OK11:14:26
Karin PerssonTäby OK11:14:36
Linus WirénOK Österåker11:21:27
Emilia HagrotTäby OK11:22:57
Malte HellgrenIF Thor11:27:50
Anna GustafssonNyköpings OK11:35:12
Oscar NilssonLånghundra IF11:42:39
Fredrik DahlinKovlands IF11:50:46
Maja MaxénStora Tuna OK

Öppen 5

2 920 m, 74 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Susanna GahnshagOK Kåre09:00:00
Malin TillmanOK Roslagen09:07:26
Mats FrostOK Roslagen09:07:28
Göran JuhlinGagnefs OK09:11:18
Therese SvederDomnarvets GOIF09:13:51
Johan DahlborgFrösö IF09:18:49
Sofia ÖsterdahlIFK Mora OK09:19:57
Jennie ÖsterbergSurahammars SOK09:22:56
Anna GruvrisIK Jarl Rättvik09:23:42
Elin TögenmarkOK Linné09:28:18
Klara FischerOK Linné09:31:34
Anna Martinsson-KarlssonAttunda OK09:40:32
Helena LiljeströmGävle OK09:42:13
Anders OlarsLeksands OK09:42:31
Elisabeth StödemanSurahammars SOK10:00:14
Thomas PetterssonDomnarvets GOIF10:01:19
Maria EldDomnarvets GOIF10:01:21
Monica LööfMariestads FK10:01:23
Håkan LööfMariestads FK10:01:38
Erika MattssonEdsbyns OK10:04:42
Anders ErikssonKexholms SK10:05:22
Jesper BergDomnarvets GOIF10:07:03
Jerker YtterbomKovlands IF10:10:07
Sara SvenssonSurahammars SOK10:10:12
Mikael WilénLeksands OK10:11:02
Ina DingstenSkogspojkarnas OK10:11:07
Kristian AlgersSkogspojkarnas OK10:11:09
Tommy EngströmDalaportens OL10:12:12
Helena FalkTäby OK10:14:12
Lena BergströmOK Rodhen10:14:34
Sara DyreliusSnättringe SK10:15:03
Eva SkyttnerLjusdals OK10:15:05
Conny ErikssonIFK Mora OK10:15:26
Katharina SandströmSundsvalls OK10:15:52
Peter FahlstedtSkogspojkarnas OK10:21:04
Christina IvarssonOK Hammaren10:21:08
Göran DoyleSundbybergs IK10:33:00
Christer EngstrandRehns BK10:33:04
Marcus HäggblomSäterbygdens OK10:34:20
Malin MårtenssonOK Ravinen10:38:39
Ing-Marie NyströmIF Thor10:39:14
Ida StödemanSurahammars SOK10:39:43
Jessica ZetterbergHudiksvalls OK10:40:14
Per ArnessonSkarpnäcks OL10:41:17
Felix ArkängTullinge SK10:41:24
Daniel YtterströmSundsvalls OK10:44:11
Henrik GunérusSurahammars SOK10:44:37
Therese RahmHärnösands OK10:46:43
Maja BjörkhagenVittjärvs IK10:48:26
Lisa KullmanStora Tuna OK10:49:20
Sara HultmanSkogspojkarnas OK10:51:03
Johan SidenvallHudiksvalls OK10:52:11
Daniel OlarsLeksands OK10:53:38
Pär NordbergSkogspojkarnas OK10:53:49
Marcus UddmanSundsvalls OK10:54:32
Anna DufvaSundsvalls OK10:56:05
Kajsa KolmskogOK Kåre10:58:21
Andreas DahlinKovlands IF11:01:50
Maria Slars PaulssonSundbybergs IK11:02:14
Magdalena Hoffsten-ArkängTullinge SK11:03:09
Örjan ArkängTullinge SK11:06:29
Anders HolmströmIFK Hedemora OK11:06:33
Frida JonforsenSurahammars SOK11:08:05
Caroline YtterströmSundsvalls OK11:08:12
Daniel AxelssonMålilla OK11:11:37
Therese GellerbrandtMalungs OK Skogsmårdarna11:13:09
Irené LarssonSundsvalls OK11:16:07
Anders ArfwedsonFrölunda OL11:16:58
Elin HedmanÖstersunds OK11:18:28
Theodor LindbergKlubblös11:22:50
Matilda WalfridssonBromma-Vällingby SOK11:23:19
Lars RahmHärnösands OK11:30:18
Laura CsúcsIFK Mora OK11:36:17
Per WistedtSundbybergs IK12:15:04

Öppen 7

3 140 m, 82 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Cecilia NordquistTäby OK09:00:00
Nikiforos PapasikasSkarpnäcks OL09:00:00
Mikael SöderlundKarlsbyhedens OK09:00:00
Thomas WidehagSundbybergs IK09:00:00
Matilda SörellGävle OK09:00:21
Jessica EngmanForsa OK09:07:20
Frida ÖhlundOK Linné09:09:00
Johan ReleforsForsa OK09:09:51
Fredrik GranholmSundsvalls OK09:15:22
Gunilla WingqvistKlubblös09:15:56
Peter ÖsterbergSurahammars SOK09:23:01
Johan EssnerJärfälla OK09:23:07
Kristina HammarfalkÖstersunds OK09:34:30
Björn AlmLeksands OK09:38:15
Lotta LarssonVästerbergslagens OL09:41:21
Staffan VestbomOckelbo OK09:42:26
Lars-Erik LiljeströmGävle OK09:42:53
Lasse SundAlfta-Ösa OK09:43:47
Conny SahlinVänersborgs SK09:45:50
Karin SteneboAttunda OK09:46:42
Håkan JanssonGävle OK09:51:56
Håkan BybergDomnarvets GOIF09:53:06
Helena BybergDomnarvets GOIF09:53:07
Andrea BalakovaNyköpings OK09:53:35
Albin EronnLinköpings OK09:54:25
Annica BergerDomnarvets GOIF09:54:31
Birgitta PetersenOK Enen09:57:44
Erland SimonssonSundbybergs IK09:58:26
Annika DavidssonVästerås SOK09:59:25
Thomas HermanssonIFK Mora OK10:01:02
Christer EkskogKvarnsvedens GOIF OK10:02:04
Siv DalströmKvarnsvedens GOIF OK10:06:04
Kalle Åkerman SjöströmVästerås SOK10:09:02
Anna-Lena AnderssonVästerbergslagens OL10:09:30
Britt BjörklundBjursås OK10:10:29
Carina GunérusSurahammars SOK10:12:51
Anna ElgesjöDomnarvets GOIF10:16:21
Hannah LinngårdCentrum OK10:18:38
Maria MagnussonKFUM Örebro OK10:20:29
Monica OhlinRånäs OK10:20:44
Niclas AhlströmVästerås SOK10:22:52
Per-Inge JohanssonKlubblös10:25:10
Örjan SvahnIFK Mora OK10:25:33
Bengt SalomonssonSkåneslättens OL10:26:13
Göran ReinholdssonJärfälla OK10:31:03
Kirsty Mc IntyreOK Tyr10:31:19
Maj-Britt ByströmRävetofta OK10:35:45
Marita KarlssonStorviks IF10:37:30
Stefan SvedbergRehns BK10:37:43
Jessica ErikssonDomnarvets GOIF10:39:05
Kristian FellVästerås SOK10:41:10
Anna JöhnemarkStora Tuna OK10:41:48
Anna BlombergSegersta OK10:43:21
Anders OttoforsOK Kåre10:43:25
Tomas SundqvistOK Kåre10:45:03
Oskar EdvardssonJärfälla OK10:48:03
Sofia EdvardssonJärfälla OK10:48:13
Bodil WilénLeksands OK10:49:08
Kevin SjölanderOK Rodhen10:52:06
Sissel WidehagSundbybergs IK10:53:37
Charlotte IhrforsOK Linné10:56:03
Susanna EdströmHärnösands OK10:56:08
Marie-Louise KaipeOK Kåre10:57:25
Anneli ChristieSnättringe SK10:57:28
Christer EngmanForsa OK10:57:32
Eva EngmanForsa OK10:57:57
Anna OlssonIF Thor11:01:36
Emelie RökenTäby OK11:04:14
Erik ErssonIFK Mora OK11:05:15
Annika PalmgrenSundsvalls OK11:06:48
Andreas EklundGöteborg-Majorna OK11:15:30
Emma ClaessonStora Tuna OK11:15:46
Gitte LethSundsvalls OK11:20:32
Mats HerbertTäby OK11:20:46
Inger SörlénTäby OK11:24:30
Johnny FranssonÄrla IF11:25:04
Ulf NilssonKovlands IF11:28:33
Elisabeth LindstedtOK Ravinen11:32:55
Anna SöderlundKarlsbyhedens OK11:50:05
Nils Forsberg RundströmIFK Enskede11:53:54
Pia BirkebækStora Tuna OK11:56:44
Jenny WåhlinDomnarvets GOIF12:00:12

Öppen 8

3 680 m, 98 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Peter KolmskogOK Kåre09:00:00
Andreas OlssonIF Thor09:00:00
Jan TroengOK Linné09:00:02
Jeanette VestlingOK Kåre09:00:08
Hampus MöllerStora Tuna OK09:00:34
Pär BodénLitsbygdens SK09:01:16
Thomas IvarssonOK Hammaren09:03:10
Lars VestlingIF Thor09:06:35
Stefan GunnarssonHudiksvalls OK09:08:04
Terese WängdahlStora Tuna OK09:13:22
Sara NylénBromma-Vällingby SOK09:16:38
Love BylundIF Thor09:18:44
Axel AnderssonIF Thor09:21:45
Andreas PerssonDomnarvets GOIF09:23:11
Sofia StenbergDomnarvets GOIF09:24:07
Malin UnanderSundsvalls OK09:26:25
Ellen HannrupIF Thor09:27:03
Karin HannrupIF Thor09:29:15
Thomas RexSundsvalls OK09:30:41
Malin TuvessonSundsvalls OK09:31:22
Sven LundbäckDomnarvets GOIF09:32:56
Björn HannrupIF Thor09:33:21
Håkan NilssonDomnarvets GOIF09:37:36
Anna TuressonBromma-Vällingby SOK09:37:53
Ellen BlennowFalköpings AIK OK09:38:56
Sara LindIF Thor09:39:35
Annika RidellIF Thor09:42:01
Ola LindIF Thor09:44:19
Vilma BlennowFalköpings AIK OK09:44:53
Jan-Olov BergmanVästerås SOK09:46:07
Robert PetterssonIF Thor09:48:23
Patrik GustafssonVästerbergslagens OL09:51:11
Andreas BerganderEksjö SOK09:52:06
Sanna FasthEksjö SOK09:53:19
Jimmy LarssonIF Thor09:56:52
Alva LindellIF Thor09:58:36
Annika ÖstmanDomnarvets GOIF09:58:53
Karin LindellIF Thor10:00:37
Sara JohanssonDomnarvets GOIF10:03:11
Fredrik LindellIF Thor10:03:53
Jacob KällströmVallentuna-Össeby OL10:05:10
Per VestlingOK Kåre10:08:01
Fredrik ElwingerIF Thor10:10:34
Stefan AnderssonIFK Mora OK10:10:52
Per JemthIF Thor10:12:21
Hans NykvistStora Tuna OK10:13:40
Niclas NilssonOK Österåker10:14:01
Mikael LiljeGävle OK10:14:14
Hanna JonsellIF Thor10:15:00
Joel Andersson SkantzeJärla Orientering10:19:53
Viktor JemthIF Thor10:20:59
Göran ForslinRehns BK10:21:41
Jonas KarlssonKovlands IF10:22:37
Per BrahmLånghundra IF10:23:26
Elsa BrahmLånghundra IF10:23:30
Lena ÖhmanCentrum OK10:24:06
Johan ForslinKlubblös10:25:51
Staffan Jacobsson SvärdIF Thor10:27:00
Anna HolmströmTäby OK10:29:03
Valle LarssonIF Thor10:30:00
Ann-Sofie JemthIF Thor10:33:02
Erik KindlundhFK Finn10:33:10
Maria CarlströmCentrum OK10:34:08
Emil ArvidssonSäterbygdens OK10:34:34
Kristina HelldalOK Kåre10:35:04
Gunilla SvärdIF Thor10:36:03
Nic KruysIF Thor10:38:48
Petter LindbergOK Linné10:41:50
Daniel OlmIF Thor10:42:11
Jonas LångbergHudiksvalls OK10:44:48
Peter NyströmIF Thor10:45:06
Daniel MartinssonGöteborg-Majorna OK10:49:36
Anders LingIK Hakarpspojkarna10:52:56
Erik HannrupIF Thor10:58:00
Barbara SkogtjärnSödertälje-Nykvarn OF10:59:06
Urban StåhlSundbybergs IK11:00:59
Bo SegermanIF Thor11:03:02
Åsa KruysIF Thor11:05:35
Anna RökenTäby OK11:07:08
Anton SegermanIF Thor11:09:00
Lars LundinTierps SOK11:09:33
Fredrik PerssonDomnarvets GOIF11:09:37
Per CarlborgHagaby GoIF Örebro11:10:07
Johan AlfredssonStora Tuna OK11:11:12
Mats JonsellIF Thor11:12:00
Niclas RökenTäby OK11:13:02
Anders SjögrenSundsvalls OK11:14:29
Åsa NylénBromma-Vällingby SOK11:17:27
Johan HöökIK Jarl Rättvik11:18:23
Linda WåhlströmIF Thor11:19:00
Emil AnderssonÄrla IF11:19:17
David EngstedtOK Linné11:20:37
Rasa EngstedtOK Linné11:21:23
Simon BernerssonOK Enen11:22:29
Jörgen HellgrenIF Thor11:26:40
Måns FaxénVäxjö OK11:28:13
Aron HellgrenIF Thor11:30:30
Johan SjödinIK Hakarpspojkarna11:31:26

Annonser