Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Veteran-SM med Ösaträffen, dag 4, medel

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Veteran-SM med Ösaträffen, dag 4, medel
Arrangörsorganisation: Alfta-Ösa OK
Datum: söndag 9 juni 2019

D21

3 700 m, 57 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Jeanette Jönsson HellstadiusSödertälje-Nykvarn OF11:17
Lisa HallbergIFK Mora OK11:21
Maria BjörklundStora Tuna OK11:23
Karin HagwallLunds OK11:25
Amanda HolmgrenVittjärvs IK11:27
Helen HanstockÖstersunds OK11:29
Alice HugossonIFK Lidingö SOK11:31
Lotten KindlundhFK Finn11:33
Tora WesterbergOK Kolmården11:35
Frida Jönsson HellstadiusLinköpings OK11:37
Kadri KalvoSundsvalls OK11:39
Elina ArvidssonSäterbygdens OK11:41
Lovisa PerssonOK Tisaren11:43
Tilda JohanssonOK Orion11:45
Anna WehlinLinköpings OK11:47
Matilda SörellGävle OK11:49
Johanna Börjesson ErikssonMalungs OK Skogsmårdarna11:51
Stina NordinSundsvalls OK11:53
Emma JohanssonDomnarvets GOIF11:55
Malin SundqvistTullinge SK11:57
Sofie LandqvistKöping-Kolsva OK11:59
Boel SundbergOK Södertörn12:01
Louise HaneOK Nolaskogsarna12:03
Susanna MårtenssonStora Tuna OK12:05
Rebecka HeinrupTullinge SK12:07
Linda ErikssonGävle OK12:11
Elin FjellströmMalungs OK Skogsmårdarna12:15
Emma AnderssonSävedalens AIK12:17
Amy RankkaForsa OK12:19
Jennie Börjesson ErikssonMalungs OK Skogsmårdarna12:21
Magdalena OlssonStora Tuna OK12:23
Stina EdejernIFK Bergvik12:25
Gabriella GustafssonIK Hakarpspojkarna12:27
Elisabeth AhlgrenLinköpings OK12:29
Anna KindlundhSödertälje-Nykvarn OF12:31
Amélie WallenhammarHagaby GoIF Örebro12:33
Julia Modig TjärnströmLinköpings OK12:37
Ebba WesterbergIF Thor12:39
Pernilla ErikssonGävle OK12:41
Jenny PalmgrenSundsvalls OK12:43
Elin GidingVallentuna-Össeby OL12:45
Marie DahlinKovlands IF12:47
Amilia BjörklundSävedalens AIK12:51
Stina GranefeltOK Tyr12:53
Linnea ClaesdotterIFK Lidingö SOK12:55
Emma BacklundSäterbygdens OK12:57
Evgeniya RyapolovaIFK Mora OK12:59
Sara LundstenSundsvalls OK13:01
Linnéa HolmqvistHagaby GoIF Örebro13:03
Ronja HillTumba-Mälarhöjden OK13:05
Julia DavidssonÄrla IF13:07
Malva SteenOK Enen13:09
Josefin TjernlundOK Tisaren13:11
Nadja RutzSundbybergs IK13:13
Evelina JohanssonGävle OK13:15
Hanna Modig TjärnströmLinköpings OK13:19
Sara HodlerIFK Mora OK13:21

H21

4 500 m, 94 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Simon HodlerIFK Mora OK10:08
James TurtonÖstersunds OK10:10
Filip DahlgrenHagaby GoIF Örebro10:12
Joakim SvenskStora Tuna OK10:14
Erik LundhRehns BK10:16
Anders LindbergForsa OK10:18
Martin JanssonSödertälje-Nykvarn OF10:20
Mikael JaneråsOK Linné10:22
Örjan AhnoffCentrum OK10:24
David HectorSnättringe SK10:26
Johan PerssonHagaby GoIF Örebro10:28
Joel LännevallOK Roslagen10:30
Viktor SvenskStora Tuna OK10:32
Carl MagnussonIFK Mora OK10:34
Dag StridhMalungs OK Skogsmårdarna10:36
Rikard TynellGrycksbo IF OK10:38
Oskar NordmarkCentrum OK10:40
Petter ErikssonÄrla IF10:42
Adam LiljaOK Enen10:44
Henrik JohannessonStora Tuna OK10:46
Oskar SandbergMalungs OK Skogsmårdarna10:48
Flavio PoltéraSnättringe SK10:50
Johan NymanForsa OK10:52
Johan EdenhamnLänna IF10:54
Johan OlssonHjobygdens OK10:56
David LundstenIFK Umeå10:58
Emil TengvallGöteborgs SK11:00
Leon HanssonVisborgs OK11:02
Andrey LamovStora Tuna OK11:04
Pål SkogtjärnSödertälje-Nykvarn OF11:06
Martin NilssonIFK Umeå11:08
Robert PetterssonIF Thor11:10
Niklas AldénOK Linné11:12
Jens RönnolsJärla Orientering11:18
Erik OlssonGävle OK11:20
Linus BohmanMalungs OK Skogsmårdarna11:22
Kent OhlssonSödertälje-Nykvarn OF11:24
Thomas LandqvistMalungs OK Skogsmårdarna11:26
Fabian SteenOK Enen11:28
Victor BergstrandLinköpings OK11:30
Daniel MartinssonGöteborg-Majorna OK11:32
Jesper SvenskStora Tuna OK11:34
Oscar VångellÄrla IF11:36
Mattias MårtsStora Tuna OK11:38
Jonas GustafssonOK Kåre11:40
François BornerOLV ZUG11:42
Jan TroengOK Linné11:44
Joakim BerglundSävedalens AIK11:46
Johan Ek-LarssonSödertälje-Nykvarn OF11:48
Erik HannrupIF Thor11:50
Erik LiljequistStora Tuna OK11:52
Mårten OlssonGävle OK11:54
Tomas HolmbergCentrum OK11:56
Fredrik ÅkerlindVallentuna-Össeby OL11:58
Roman RyapolovIFK Mora OK12:00
Erik MalmbergLinköpings OK12:02
Mats TroengOK Linné12:04
Viktor SilvemarkÄrla IF12:06
Christian SpoerryUmeå OK12:08
Arvid VågIFK Göteborg Orientering12:10
Erik MelénÄrla IF12:12
Fredric JohanssonSnättringe SK12:14
Sven EngströmLinköpings OK12:16
Pelle EngstrandStora Tuna OK12:18
Gustav ÖhgrenOK Kåre12:20
Oskar LundqvistMalungs OK Skogsmårdarna12:22
Per CarlborgHagaby GoIF Örebro12:24
Charlie StoltRehns BK12:26
Jonas AnderssonStora Tuna OK12:28
Simon HedlundÄrla IF12:30
Björn KarlssonRehns BK12:32
Thomas E ErikssonKexholms SK12:34
Simon HectorSnättringe SK12:36
Josef NordlundOK Linné12:38
David SundströmSöderhamns OK12:40
Johannes ÖhgrenOK Kåre12:42
Aleksandr ManoilovJärfälla OK12:44
Henrik FröjdRehns BK12:46
Johan AllardLinköpings OK12:48
Martin HammarbergMalungs OK Skogsmårdarna12:50
Leonas MockunasHellas Orientering12:52
Anton ForsbergStora Tuna OK12:54
Halvor Eid NielsenÄrla IF12:56
Joel Börjesson ErikssonStorviks IF12:58
Mattias OlofssonOK Enen13:00
Erik FernlundOK Tisaren13:02
Jon EklundIK Jarl Rättvik13:04
Hans PerssonIFK Umeå13:08
Raffael Huber SvenssonIFK Mora OK13:10
Olle KaleredStora Tuna OK13:12
Emil KaleredOK Denseln13:14
Lars DragerydÄrla IF13:16
Johan AronssonOK Tisaren13:18
Jakob EnmarkSödertälje-Nykvarn OF13:20

D20

3 740 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Sofia GidingVallentuna-Össeby OL10:54
Carolina JonsellOK Linné10:58
Hanna KjellinSundsvalls OK11:00
Alva LindellIF Thor11:02

H20

4 020 m, 12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Mattias KallhaugeSnättringe SK10:01
Björn JohanssonSundsvalls OK10:05
Olle HedmanIF Hagen10:07
Emil GrehnOK Rodhen10:09
Walter LagerhällRehns BK10:11
Simon DahlbergOK Nolaskogsarna10:13
Viktor BergLeksands OK10:15
Johan GibergSödertälje-Nykvarn OF10:17
Albin AlsiöIF Hagen10:21
Edvin NordströmTäby OK10:23
Christian LindhSundbybergs IK10:25
Emil JonsellIF Thor10:27

D18

3 740 m, 30 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Lovisa WigertzLånghundra IF12:13
Maja SandvikAttunda OK12:15
Emma LingIK Hakarpspojkarna12:17
Ida HallinSurahammars SOK12:19
Clara SpikLeksands OK12:21
Therese NilssonOK Österåker12:23
Linnea PerssonValbo AIF12:25
Tilda ÖstbergStora Tuna OK12:27
Lovisa HambäckLånghundra IF12:29
Alma SandVästerbergslagens OL12:31
Hedvig SundstedtRasbo IK12:33
Vera RolfssonSkarpnäcks OL12:35
Tilda GolsäterKorsnäs IF OK12:37
Karin WedmanVästerbergslagens OL12:39
Alva NyströmIF Thor12:41
Moa KarlssonOK Hammaren12:43
Matilda LindhSundbybergs IK12:45
Moa AlsiöIF Hagen12:47
Elin EdströmHärnösands OK12:49
Elsa NilssonDomnarvets GOIF12:53
Emma IsacssonOK Linné12:55
Amelie JosefssonSkogslöparna12:59
Ida JohnssonOK Kåre13:01
Sofia IversAttunda OK13:05
Emma LiljeGävle OK13:07
Ebba LindellIF Thor13:09
Frida ArnessonSkarpnäcks OL13:11
Ida LarssonVästerås SOK13:13
Ida HofstedtTäby OK13:15
Tilde EngbergHärnösands OK13:17

H18

4 020 m, 28 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Felix SilverGävle OK10:51
Erik BrandtDomnarvets GOIF10:53
Arvid WesterbergOK Kolmården10:55
Arvid RoosOK Linné10:57
Erik JohanssonOK Alehof10:59
Martin RinnbäckOK Ravinen11:01
Elis SandbergAlfta-Ösa OK11:05
Axel HedströmÖstersunds OK11:07
Anton SegermanIF Thor11:09
Ludde BlomIFK Enskede11:11
Oscar PalmOK Linné11:13
David MelinOK Rodhen11:15
Viktor WaernqvistOK Kolmården11:17
Jonas CarlssonStora Tuna OK11:19
Emil BybergDomnarvets GOIF11:21
Alfred LiljeströmGävle OK11:23
Erik LarssonIFK Mora OK11:25
Erik Lidström LauriSnättringe SK11:27
Melker NordgrenOK Kåre11:29
Jonatan StåhlSundbybergs IK11:33
John WolgastSnättringe SK11:35
Nils Forsberg RundströmIFK Enskede11:37
Albin LindskogOK Ravinen11:39
Isak BerggrenGävle OK11:41
Jonas BjörsLjusdals OK11:43
Thobias BrodinIFK Mora OK11:45
Samuel StålnäbbDomnarvets GOIF11:47
John McLellandOK Rodhen11:49

D16

3 300 m, 50 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Doris IkoTäby OK11:28
Lilly ChristieSnättringe SK11:30
Elsa GörasLeksands OK11:32
Clara SvenssonSurahammars SOK11:34
Elsa LindahlHärnösands OK11:38
Fannie SjölanderOK Rodhen11:40
Maja AhlströmVästerås SOK11:44
Ella SandbergAlfta-Ösa OK11:46
Tilda DalekantIFK Enskede11:48
Klara Åkerman SjöströmVästerås SOK11:50
Astrid RexSundsvalls OK11:52
Tove SvedellSkarpnäcks OL11:54
Sara ÅbomGävle OK11:56
Alma WallmanVästerbergslagens OL11:58
Tuva-Cajsa SpikLeksands OK12:00
Karolina Bergh PapasikasSkarpnäcks OL12:02
Irma ÖstbergAlfta-Ösa OK12:04
Isabelle StåhlbrandtRasbo IK12:06
Åsa SundströmJärla Orientering12:08
Katja GustafssonNyköpings OK12:10
Lisa NilssonOK Linné12:12
Felicia SahlénVästerås SOK12:14
Cornelia KrafftLänna IF12:16
Elin LadängesAlfta-Ösa OK12:18
Sofia LindhagenIFK Enskede12:20
Ida WaernqvistNAIS Orienteringsklubb12:22
Julia BosellOK Kåre12:24
Julia NäslundOK Hammaren12:26
Sanna RinnbäckOK Ravinen12:28
Elmina MolinHärnösands OK12:30
Emma EliassonDomnarvets GOIF12:32
Hanna JonsellIF Thor12:34
Hanny EdströmHärnösands OK12:36
Hanna AlsiöIF Hagen12:38
Kristina LindgrenVästerås SOK12:40
Rebecka HaslerSurahammars SOK12:44
Tilda MårtenssonOK Ravinen12:46
Leija MagnussonAlfta-Ösa OK12:48
Fredrika NordquistTäby OK12:50
Maja BergqvistKorsnäs IF OK12:52
Anja NilssonDomnarvets GOIF12:54
Ebba OttossonGävle OK12:56
Amanda HallVästerås SOK12:58
Tindra JonssonSkarpnäcks OL13:00
Agnes Söllvander EklundOK Rodhen13:02
Moa Algers OmholtSkogspojkarnas OK13:04
Lovisa MasesStora Tuna OK13:08
Vendela SöderqvistOK Kåre13:10
Johanna RoosOK Linné13:12
Elise EdlerOK Hammaren13:14

H16

3 300 m, 43 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Marcus EkmanTäby OK10:01
Simon SchmutzLeksands OK10:03
Pelle NilssonOK Linné10:05
Olle KallurOK Ravinen10:07
Anton HenrikssonSöderhamns OK10:11
Viktor SoneAttunda OK10:13
Filip DryseliusSkarpnäcks OL10:15
Viktor NorbergStora Tuna OK10:17
Rasmus PåledalOK Roxen10:19
Petter ErlandssonSundsvalls OK10:21
Hjalmar WennbergHudiksvalls OK10:23
Adrian Hansson BångaAlfta-Ösa OK10:25
Lucas AhlströmVästerås SOK10:27
Hugo LindskogOK Ravinen10:29
Aron HellgrenIF Thor10:31
Rasmus SöderbergGävle OK10:33
Axel GidlundOK Linné10:35
Erik LingIK Hakarpspojkarna10:37
Marcus SteneboAttunda OK10:39
Egil LissmyrIFK Mora OK10:43
Gustaf HofstedtTäby OK10:45
Viktor JemthIF Thor10:47
Jakob WidelundOK Kåre10:49
Adrian SjödinIK Hakarpspojkarna10:51
Elis IversAttunda OK10:55
Isak DalinLeksands OK10:57
Teo StruckOK Ravinen10:59
Hugo CedervallÖrkelljunga FK11:01
Hampus HatlenSnättringe SK11:03
Ludvig LangeTumba-Mälarhöjden OK11:05
Elias Jeb BergrothVästerås SOK11:07
Albin BlombergSegersta OK11:09
Jakob CarlssonStora Tuna OK11:11
Edvin ForsbergOK Ravinen11:13
Mathias DryseliusSkarpnäcks OL11:15
Elis Forsberg RundströmIFK Enskede11:17
Edvin NilssonLånghundra IF11:19
Eric HallnerOckelbo OK11:23
Isak GeliusSnättringe SK11:25
Viktor GunnarssonIK Hakarpspojkarna11:27
Albin GezeliusIFK Mora OK11:29
Klockar-Eskil NääsLeksands OK11:31
Filip LindqvistTäby OK11:33

D14

2 500 m, 51 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Klara HartOK Linné11:13
Julia GellerbrandtMalungs OK Skogsmårdarna11:15
Alice RökenTäby OK11:17
Signe FeilSundsvalls OK11:19
Emmy RoosIF Thor11:21
Ingrid MolinHärnösands OK11:23
Emily KruysIF Thor11:25
Sofie Karlsson HolmerIFK Mora OK11:27
Molly GeliusSnättringe SK11:29
Sofia TunessonSkogspojkarnas OK11:31
Elsa KaipeOK Kåre11:35
Moa BergqvistKorsnäs IF OK11:37
Linn De BoussardIFK Enskede11:41
Ellen ThorsénSurahammars SOK11:43
Rakel RahmHärnösands OK11:45
Ida PalmOK Linné11:47
Alva Lidström LauriSnättringe SK11:53
Elvira BjörnbergVästerås SOK11:55
Emma HenriquesOK Södertörn11:57
Sanna HörnellDomnarvets GOIF11:59
Signe ÖhgrenKarlsbyhedens OK12:01
Ella YtterströmSundsvalls OK12:03
Tuva JohanssonOK Ravinen12:05
Emelie SvärdIF Thor12:07
Alva EliassonSundsvalls OK12:09
Nova MatthewsTullinge SK12:11
Mira NordinKorsnäs IF OK12:13
Enni LundbergOK Kåre12:15
Sofie EttlingSkogspojkarnas OK12:17
Tilde MansénSkarpnäcks OL12:19
Alva ErssonIFK Mora OK12:21
Oline HanssonAlfta-Ösa OK12:23
Elsa BrandtDomnarvets GOIF12:27
Tuva HolmströmOK Ravinen12:29
Hanna LindqvistÖstersunds OK12:31
Nora Svedin JakobssonLånghundra IF12:33
Elsa Söllvander EklundOK Rodhen12:35
Pauline HaglundIFK Hedemora OK12:37
Greta HedmanÖstersunds OK12:39
Maja EliassonDomnarvets GOIF12:41
Elin GezeliusIFK Mora OK12:43
Lovisa NordquistTäby OK12:45
Lovisa DufvaSundsvalls OK12:47
Beatrice ÖsterbergSurahammars SOK12:49
Wilma MårtenssonOK Ravinen12:51
Lina WidelundOK Kåre12:53
Klara JunegardTullinge SK12:55
Sandra LingIK Hakarpspojkarna12:57
Frida MelinOK Rodhen13:01
Nova SahlénVästerås SOK13:03
Olivia KarlssonKovlands IF13:07

H14

2 500 m, 65 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Gustav LjunggrenOK Hammaren10:00
Svante NelanderOK Linné10:02
Vidar NettelmarkSurahammars SOK10:04
Josiah BergrothVästerås SOK10:06
Svante SandvikAttunda OK10:08
Jacob PåledalOK Roxen10:10
Rasmus WidelundOK Kåre10:12
Erik NederheimTäby OK10:14
Oskar ErlandssonSundsvalls OK10:16
Malte HellgrenIF Thor10:18
Love BylundIF Thor10:22
Aron SidenvallHudiksvalls OK10:24
Axel HejdenbergGävle OK10:26
Oskar BjörkOK Hammaren10:28
Wilmer RexSundsvalls OK10:32
Filip HatlenSnättringe SK10:34
Jens FochsenWaxholms OK10:36
Arvid JonforsenSurahammars SOK10:38
Olle WallmanVästerbergslagens OL10:40
Simon LundellOK Österåker10:42
Hugo NordlanderSundsvalls OK10:44
Ludvig HaslerSurahammars SOK10:46
Arvid Algers OmholtSkogspojkarnas OK10:48
Helmer JöhnemarkStora Tuna OK10:50
August GörasLeksands OK10:52
Joel WallnerAttunda OK10:54
Leo MagnussonAlfta-Ösa OK10:56
Axel AnderssonIF Thor10:58
Edvin TögenmarkOK Linné11:00
Malte AlbinssonOK Österåker11:02
Linus HallinSurahammars SOK11:04
Emil ÅbergOK Linné11:06
Hampus KarlssonOK Hammaren11:08
Manfred LevinSundbybergs IK11:10
Sixten PerssonSkogslöparna11:12
Erik PalmVästerås SOK11:14
Nils Arvid WedmanVästerbergslagens OL11:16
Alexander RydbergSöders-Tyresö11:18
Simon SegermanIF Thor11:20
Leo LjungbergSkarpnäcks OL11:24
Axel TrofastTullinge SK11:26
Valle LarssonIF Thor11:28
Viktor FischerOK Linné11:30
Linus NilssonOK Österåker11:32
Johan OlarsLeksands OK11:34
Elias WesterberghRasbo IK11:38
Lucas SöderbergGävle OK11:40
Aron BromanLänna IF11:42
Albin JemthIF Thor11:44
Olov NorinSundsvalls OK11:46
Albert BrohedeOK Tyr11:48
Joel AhlbergOK Linné11:50
Wille SöderqvistOK Kåre11:52
Erik LundquistOK Ravinen11:54
Arvid GunérusSurahammars SOK11:56
Ludvig EronnLinköpings OK11:58
Olle GahnshagOK Kåre12:02
Nils EngbergHärnösands OK12:06
Elias HörnellDomnarvets GOIF12:10
Isak EskilssonIK Hakarpspojkarna12:12
Edvin WollbrandOK Ravinen12:14
Gustav HellgrenSkogspojkarnas OK12:16
Erik GuggiIF Thor12:18
Mattias LarssonSundsvalls OK12:20
Alfred JeppssonOK Hammaren12:22

D14 Kort

1 930 m, 7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Agnes NilssonDomnarvets GOIF09:41:25
Matilda PetterssonDomnarvets GOIF09:58:14
Felicia KrafftLänna IF10:08:29
Elisia SvedbergRehns BK10:39:59
Lydia PerssonAlfta-Ösa OK10:40:45
Elma WikströmOK Hammaren10:48:06
Lovisa LundinAlfta-Ösa OK10:55:55

H14 Kort

1 930 m, 6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Nils BlombergSegersta OK09:00:00
Melvin EkbergSundbybergs IK09:00:00
Joel MasapärsMalungs OK Skogsmårdarna09:35:15
Anton DyreliusSnättringe SK09:51:14
Ivar LissmyrIFK Mora OK10:08:12
Leo WikströmOK Hammaren10:43:52

D12

1 930 m, 48 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Hilma DalinOK Kåre09:00:00
Ditte MolinHärnösands OK09:00:00
Nora UddmanSundsvalls OK09:19:33
Ebba JensenSundsvalls OK09:22:16
Alma JöhnemarkStora Tuna OK09:41:16
Linnea UnborgAlfta-Ösa OK09:54:14
Hedda MattssonAlfta-Ösa OK09:55:12
Emelie HolmströmTäby OK09:56:12
Tuva HällstenLeksands OK10:06:11
Ella LindqvistTäby OK10:08:11
Maja MaxénStora Tuna OK10:12:47
Ellen MikaelssonForsa OK10:16:10
Lova WilénLeksands OK10:17:12
Klara HedinSundsvalls OK10:18:08
Alma WesselLänna IF10:20:11
Elin PalmVästerås SOK10:22:14
Kajsa BergrothVästerås SOK10:22:47
Lovisa BjörnbergVästerås SOK10:23:59
Ida RökenTäby OK10:24:57
Rut SidenvallHudiksvalls OK10:27:11
Elin JonssonHudiksvalls OK10:28:12
Hanna WoxlinSkogslöparna10:28:54
Tyra ElgesjöDomnarvets GOIF10:30:11
Sara RoosOK Linné10:32:42
Elin KarlssonKovlands IF10:33:11
Alice EttlingSkogspojkarnas OK10:35:11
Klara GellerbrandtMalungs OK Skogsmårdarna10:37:10
Teresia YtterbomKovlands IF10:39:13
Elisabet EngbergSundsvalls OK10:40:11
Hanna RydesäterRehns BK10:44:11
Ellen SandbergIF Thor10:45:11
Ella SandVästerbergslagens OL10:47:17
Klara EdströmSundsvalls OK10:48:09
Julia EkOK Ravinen10:51:12
Signe PalmOK Linné10:56:11
Viola HolmströmOK Ravinen10:58:11
Tilde SvederDomnarvets GOIF10:59:11
Thea GeliusSnättringe SK11:00:13
Kerstin ChristieSnättringe SK11:01:11
Lova MasapärsMalungs OK Skogsmårdarna11:02:11
Alice HellbergSundbybergs IK11:03:11
Julia PetterssonJärfälla OK11:07:16
Maja MasesStora Tuna OK11:10:12
Miriam GustafssonNyköpings OK11:12:11
Vera JeppssonOK Hammaren11:13:12
Tora JonsellIF Thor11:21:11
Tilde VikblomOK Hammaren11:23:12
Svea ForsslundGävle OK11:24:11

H12

1 930 m, 47 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Wilmer HagrotTäby OK09:00:00
Jelmer SellingLänna IF09:47:45
Elias LindströmRonneby OK09:47:57
Linus HanssonAlfta-Ösa OK09:58:11
Petter LjungquistTäby OK09:59:11
Viktor NilssonOK Linné10:01:00
Sebastian AlinIFK Mora OK10:02:19
Gustav NorbergStora Tuna OK10:02:54
Eskil EngbergHärnösands OK10:04:12
Jonatan HaglundIFK Hedemora OK10:05:12
Albin TuvessonSundsvalls OK10:07:11
Egon WistedtSundbybergs IK10:09:12
Petter FochsenWaxholms OK10:10:12
Lukas LindIF Thor10:11:11
Emil Li EklundStora Tuna OK10:12:10
Edvin WallnerAttunda OK10:14:14
Simon HälldalGävle OK10:15:16
Edvin ErikssonIFK Mora OK10:19:12
Simon LindqvistÖstersunds OK10:21:12
Arvid HellbergSundbybergs IK10:26:11
Lucas De BoussardIFK Enskede10:28:45
Isak StåhlbrandtRasbo IK10:30:13
Algot HellgrenIF Thor10:31:11
Elmer NordlanderHärnösands OK10:32:11
Gustav LindbergOK Roslagen10:34:11
Oskar KaipeOK Kåre10:36:11
Jakob EngströmHärnösands OK10:38:12
Ture LindskogOK Ravinen10:41:11
Walter SöderqvistOK Kåre10:42:10
Anton FaxénVäxjö OK10:43:11
Ville ElgesjöDomnarvets GOIF10:46:11
Rickard JemthIF Thor10:49:12
Wilmer WennbergHudiksvalls OK10:50:12
Alfred DahlinKovlands IF10:52:11
Albin PerssonTäby OK10:53:12
Arvid TögenmarkOK Linné10:54:13
Viktor KullmanStora Tuna OK10:55:11
Alfons WesterberghRasbo IK10:57:11
Elvin LundbergOK Kåre11:04:11
Noel HellbergSundbybergs IK11:05:09
Botvid SimonssonSundbybergs IK11:06:09
Teodor JonssonSkarpnäcks OL11:08:47
Gustav MattssonValbo AIF11:09:11
Ludvig Eggöy MarkhesterSnättringe SK11:11:11
Emil LingIK Hakarpspojkarna11:15:10
Ted LagerströmAttunda OK11:17:12
Malte GranefeltOK Tyr11:28:12

D12 Kort

1 710 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Gabriella HaslerSurahammars SOK10:24:44
Elsa SidenvallOK Kåre10:28:12
Emilie ÖsterbergSurahammars SOK10:33:18

H12 Kort

1 710 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Love NorellSnättringe SK09:51:28
David JonforsenSurahammars SOK10:12:33
Fredrik RydbergSöders-Tyresö10:55:51

D10

1 710 m, 38 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Maja SvederDomnarvets GOIF09:00:00
Lisen MobergSundsvalls OK09:39:31
Greta SandvikAttunda OK09:54:12
Julia HolmströmTäby OK09:56:11
Maja HöökVästerbergslagens OL09:58:13
Anna EnbergLinköpings OK10:05:11
Linnéa PåledalOK Roxen10:09:17
Mira VejedalSnättringe SK10:14:12
Moa JäderbergLeksands OK10:15:15
Elsa WoxlinSkogslöparna10:16:12
Stina PerssonSkogslöparna10:17:13
Kajsa WilénLeksands OK10:18:12
Ida HellbergSundbybergs IK10:19:11
Saga HellbergSundbybergs IK10:20:07
Signe AlbinssonOK Österåker10:21:13
Dagny IkoTäby OK10:22:57
Frida HerbstVästerås SOK10:24:50
Lovisa NederheimTäby OK10:26:13
Vera SidenvallOK Kåre10:27:12
Agnes FeilSundsvalls OK10:31:58
Moa WegmüllerOK Rodhen10:33:27
Lovisa KajsIFK Mora OK10:33:41
Elvira BuudIFK Mora OK10:35:13
Nanna LissmyrIFK Mora OK10:38:14
Meja VikblomOK Hammaren10:45:13
Iris WikströmOK Hammaren10:46:10
Moa PerssonTäby OK10:48:11
Frida EkOK Ravinen10:49:11
Betty PerssonSundbybergs IK10:51:10
Lovisa FischerOK Linné10:59:13
Lova HolmströmIFK Hedemora OK10:59:25
Ida PetterssonJärfälla OK11:02:12
Selma YtterströmSundsvalls OK11:05:11
Mia LagerströmAttunda OK11:11:12
Selma LöfqvistVästerås SOK11:13:11
Ellinor KruysIF Thor11:20:11
Lova JonssonSkarpnäcks OL11:30:11
Halle GahnshagOK Kåre11:37:59

H10

1 710 m, 41 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Samuel AnderssonJärfälla OK09:00:00
Einar BlombergSegersta OK09:00:00
Herman LarssonAlfta-Ösa OK09:00:00
Harry NorellSnättringe SK09:00:00
Calle MobergSundsvalls OK09:39:06
Viktor HöökVästerbergslagens OL09:51:30
Uno DingstenSkogspojkarnas OK09:52:35
Marcus UnborgAlfta-Ösa OK09:55:14
Erik EttlingSkogspojkarnas OK09:57:12
Erik LjungquistTäby OK09:58:49
Max LindqvistTäby OK10:00:00
William HällstenLeksands OK10:00:04
Alexander DufvaSundsvalls OK10:01:11
Alve WistedtSundbybergs IK10:02:53
Oskar LindIF Thor10:04:11
Wilmer CarlsteinIFK Lidingö SOK10:06:12
Lukas HenrikssonAttunda OK10:07:17
Sixten BuudIFK Mora OK10:10:14
Anton ÅbergOK Linné10:10:49
Jonathan EngströmHärnösands OK10:12:31
Kalle HedinSundsvalls OK10:12:43
Ludvig LjunggrenOK Hammaren10:22:11
Liam de BoussardIFK Enskede10:23:48
Måns TroengOK Linné10:37:12
Edvin SandbergIF Thor10:39:15
Jakob WåhlströmIF Thor10:40:03
Alfred WesselLänna IF10:41:09
Theo LundinAlfta-Ösa OK10:47:11
Oskar KullmanStora Tuna OK10:52:13
Felix DahlinKovlands IF10:52:54
Herman EliassonSundsvalls OK10:54:11
Henry NilssonLånghundra IF10:58:13
Gustav Eggöy MarkhesterSnättringe SK11:01:12
Arvid HedmanÖstersunds OK11:04:23
Jon Forsberg RundströmIFK Enskede11:10:11
Hugo RydesäterRehns BK11:16:11
Aron LindbergOK Roslagen11:17:11
Love ForsslundGävle OK11:22:04
Joel WesterberghRasbo IK11:23:11
Olle GranefeltOK Tyr11:29:10
Elis EklundOK Rodhen11:41:31

D35

3 760 m, 26 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
3502Lina EttlingSkogspojkarnas OK11:53
3503Madeleine Tjernberg DahlinKovlands IF11:55
3504Maria AnderssonKamrat och IF KIF11:57
3505Karin ElfvingDomnarvets GOIF11:59
3506Emma TarandiIFK Lidingö SOK12:01
3507Karin HedmanSnättringe SK12:03
3508Sofia NydahlOK Motala12:05
3509Sara JonassonCentrum OK12:07
3510Linnea TroengOK Linné12:09
3512Elin DahlinDomnarvets GOIF12:13
3513Linda ByströmOK Kåre12:15
3514Maria BergkvistIFK Mora OK12:17
3515Jenny Bagge AnlindLeksands OK12:19
3516Erika JanssonRasbo IK12:21
3517Jenny WegmüllerOK Rodhen12:23
3518Kristin E KarlssonKexholms SK12:25
3519Emma FaxénVäxjö OK12:27
3520Sara JohanssonDomnarvets GOIF12:29
3522Anna-Karin NilssonMalungs OK Skogsmårdarna12:33
3523Camilla EngstrandIFK Göteborg Orientering12:35
3524Ellinor FranssonSundsvalls OK12:37
3525Linnea NordkvistIFK Mora OK12:39
3526Linda WåhlströmIF Thor12:41
3527Alexandra VejedalKamrat och IF KIF12:43
3528Nayara GillsparrOK Österåker12:45
3529Eva ElfvingDomnarvets GOIF12:47

H35

4 160 m, 22 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
3502Henrik NettelmarkSurahammars SOK10:39
3503Erik EngstrandIFK Göteborg Orientering10:41
3504Martin FagerlundKFUM Örebro OK10:43
3505Mattias JohanssonKamrat och IF KIF10:45
3506Erik ErikssonIFK Mora OK10:47
3507Mathias WilhelmssonOK Kåre10:49
3508Jonas FagerholmHalmstad OK10:51
3509Jonatan SöderbergGävle OK10:53
3510Martin KarlssonCentrum OK10:55
3511Gunnar LindbergGustavsbergs OK10:57
3512Marcus EkKöping-Kolsva OK10:59
3513Johan ErikssonOK Kåre11:01
3514Anders HedmanSnättringe SK11:03
3515Peter LöfgrenTäby OK11:05
3516Björn KajsIFK Mora OK11:07
3517Mathias NyströmNorbergs OK11:09
3518Anders SandbergIFK Mora OK11:11
3519Joachim WansölinOK Ravinen11:13
3520Peter LöfåsDomnarvets GOIF11:15
3521Arvid RudbergCentrum OK11:17
3522Anders AxlingSundsvalls OK11:19
3523Göran AnlindLeksands OK11:21

D40

3 760 m, 53 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
4001Sara TimnerSundsvalls OK10:00
4003Jenny JohanssonKFUM Örebro OK10:04
4004Sarah LindströmRonneby OK10:06
4005Ida WesselLänna IF10:08
4006Hanna HolmströmIFK Hedemora OK10:10
4007Helene NilssonOK Linné10:12
4008Johanna MaxénStora Tuna OK10:14
4009Åsa KruysIF Thor10:16
4010Maria SjölanderOK Rodhen10:18
4011Lina SöderkvistSäterbygdens OK10:20
4012Annika BjörkOK Linné10:22
4013Jessica SöllvanderOK Rodhen10:24
4014Andrea BalakovaNyköpings OK10:26
4015Jenny ErlandssonSundsvalls OK10:28
4016Maria HenriquesOK Södertörn10:30
4019Jenny JohanssonValbo AIF10:36
4020Karolina HellbergSundbybergs IK10:38
4021Marie-Louise EngbergHärnösands OK10:40
4022Nina De BoussardIFK Enskede10:42
4023Stina FeilSundsvalls OK10:44
4024Josefin ErikssonLänna IF10:46
4025Anna-Clara WistedtSundbybergs IK10:48
4026Sara LissmyrIFK Mora OK10:50
4027Anna HaglundLeksands OK10:52
4029Lena KaskOK Linné10:56
4030Viktoria KarlssonKovlands IF10:58
4031Ida SundstedtRasbo IK11:00
4032Karin FägerlindCentrum OK11:02
4033Sara LindIF Thor11:04
4034Jennie Hellström OlssonOK Linné11:06
4035Jenny WallnerAttunda OK11:08
4036Malin LindskogOK Ravinen11:10
4037Kajsa HedinSundsvalls OK11:12
4038Anna-Stina PåledalOK Roxen11:14
4039Lena LjungquistTäby OK11:16
4040Annika ÖstmanDomnarvets GOIF11:18
4041Magdalena CarlsteinIFK Lidingö SOK11:20
4042Ingela RydesäterRehns BK11:22
4043Helena WallmanVästerbergslagens OL11:24
4045Ylva FornanderCentrum OK11:28
4046Annette RoosOK Linné11:30
4047Maria NilssonDomnarvets GOIF11:32
4049Elsa EkelinKFUM Örebro OK11:36
4050Louise WoxlinSkogslöparna11:38
4051Rebecka LindbergOK Roslagen11:40
4052Sarah DjärvHärnösands OK11:42
4053Eva PalmVästerås SOK11:44
4055Jenny WesterberghRasbo IK11:48
4056Therese BergqvistKorsnäs IF OK11:50
4057Lena ÖhmanCentrum OK11:52
4058Karin PalmOK Linné11:54
4059Åsa LinnersjöOK Tor11:56
4060Karin PerssonSkogslöparna11:58

H40

4 260 m, 58 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
4001Jörgen OhlinTullinge SK10:33
4002Emil AnderssonLänna IF10:35
4003Björn LjungquistTäby OK10:37
4004Johan HerbstVästerås SOK10:39
4005Björn WrahmeIFK Mora OK10:41
4006Patrik SvedbergGävle OK10:43
4007Henrik NorellSnättringe SK10:45
4008Andreas ElgesjöDomnarvets GOIF10:47
4009Tobias EliassonSundsvalls OK10:49
4010Fredrik ElwingerIF Thor10:51
4011Anders ErlandssonSundsvalls OK10:53
4012Jonas HällstenLeksands OK10:55
4013Björn NorbergStora Tuna OK10:57
4014Patrik SöderqvistOK Kåre10:59
4015Simon WegmüllerOK Rodhen11:01
4016Jonas SellingLänna IF11:03
4017Mattias NordlanderHärnösands OK11:05
4018Kalle DalinOK Kåre11:07
4019Johan HellmanVänersborgs SK11:09
4020Erik HedmanÖstersunds OK11:11
4021Henrik HallinSurahammars SOK11:13
4022Ola ZetterströmBjursås OK11:15
4023Ola JäderbergLeksands OK11:17
4024Martin JohnssonSnättringe SK11:19
4025Richard HejdenbergGävle OK11:21
4026Jörgen SigfridsMalungs OK Skogsmårdarna11:23
4027Martin ErikssonSundsvalls OK11:25
4028Hans AlinIFK Mora OK11:27
4029Samuel SvenssonCentrum OK11:29
4030Mikael BlessbornDomnarvets GOIF11:31
4031Oskar ArleboKFUM Örebro OK11:33
4032Johan BernhardSnättringe SK11:35
4033Patrik JohnssonOK Kåre11:37
4034Kristian AlgersSkogspojkarnas OK11:39
4035Edward LarssonIFK Mora OK11:41
4036Anders DalinLeksands OK11:43
4037Henrik HellborgCentrum OK11:45
4038Peter HemmyrJärla Orientering11:47
4041Sven LundbäckDomnarvets GOIF11:53
4042Kent LundvallVallentuna-Össeby OL11:55
4043Calle OlssonKFUM Örebro OK11:57
4044Hans EgefalkHagaby GoIF Örebro11:59
4045Torbjörn EngbergHärnösands OK12:01
4046Markus HenrikssonLinköpings OK12:03
4047Hans Olof AmblieIFK Lidingö SOK12:05
4048Mats ÅbergOK Linné12:07
4049Fredrik Eggöy MarkhesterSnättringe SK12:09
4050Mattias LöfqvistVästerås SOK12:11
4052Erik ProninOK Brunnen12:15
4053Marcus KullmanStora Tuna OK12:17
4054Thobias WidelundOK Kåre12:19
4055Bertil EronnLinköpings OK12:21
4057Torbjörn GillsparrOK Österåker12:25
4058Stefan SvederDomnarvets GOIF12:27
4060Per HolmIFK Mora OK12:31
4061Per SjögrenKFUM Örebro OK12:33
4062Daniel AlnebergSträngnäs-Malmby OL12:35
4063Daniel EdlerOK Hammaren12:37

D45

3 340 m, 58 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
4501Kristin HellbergSundbybergs IK10:16
4503Marit SöderqvistOK Kåre10:20
4504Kajsa WinderLjusdals OK10:22
4505Gittan GeliusSnättringe SK10:24
4506Ann-Sofie JemthIF Thor10:26
4507Helena BacklundGävle OK10:28
4508Susanna EdströmHärnösands OK10:30
4509Sussie BjörklundKvarnsvedens GOIF OK10:32
4510Anna NygårdVästerås SOK10:34
4511Lena Karlsson HolmerIFK Mora OK10:36
4512Sara GörasLeksands OK10:38
4513Anna StrandAttunda OK10:40
4514Jenny Lind ÖhgrenKarlsbyhedens OK10:42
4515Sofia KrafftLänna IF10:44
4516Marita OlarsLeksands OK10:46
4517Gabriella MelinOK Rodhen10:48
4518Ulrika ForsbergOK Ravinen10:50
4519Anette HälldalGävle OK10:52
4520Pernilla SvedinLånghundra IF10:54
4521Stina BorängSnättringe SK10:56
4522Malin WidelundOK Kåre10:58
4523Anette LarssonOK Tor11:00
4524Annika RidellIF Thor11:02
4525Hillevi EkstrandGustavsbergs OK11:04
4526Annika IvarssonLinköpings OK11:06
4527Gunilla SvärdIF Thor11:08
4528Sofia HaslerSurahammars SOK11:10
4530Mia EronnLinköpings OK11:14
4531Karin JohnssonOK Kåre11:16
4532Anna EkOK Ravinen11:18
4533Åsa ErikssonForsa OK11:20
4534Anna ZetterbergVästerås SOK11:22
4535Viktoria LindbergOK Djerf11:24
4536Yvonne GrehnOK Rodhen11:26
4537Ulrika SilverGävle OK11:28
4538Ann-Sofie TäckOK Hammaren11:30
4539Barbara SkogtjärnSödertälje-Nykvarn OF11:32
4540Kristin RamsellLeksands OK11:34
4541Nadja DahlströmSnättringe SK11:36
4542Jenny StruckOK Ravinen11:38
4543Maria Von SchmalenséeAttunda OK11:40
4544Helena NorbergStora Tuna OK11:42
4545Maria HållströmGävle OK11:44
4546Ulrica Swärd BütikoferLjusdals OK11:46
4547Michaela LundellOK Österåker11:48
4550Sofia WesterbergOK Kolmården11:54
4551Karin LindellIF Thor11:56
4552Anna BerggrenGävle OK11:58
4553Liselott NordgrenOK Kåre12:00
4554Karolina AnderssonLänna IF12:02
4555Petra Hurtig HalvarssonLeksands OK12:04
4556Therese HolmströmOK Ravinen12:06
4558Cecilia FochsenWaxholms OK12:10
4559Helena AnderssonJärfälla OK12:12
4560Nina IversAttunda OK12:14
4561Erica JohanssonÖstersunds OK12:16
4562Pernilla SahlénVästerås SOK12:18
4563Tina LindgrenLinköpings OK12:20

H45

4 140 m, 84 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
4501Fredrik SundinOK Linné10:00
4502Björn LjunggrenOK Hammaren10:02
4503Niklas HenrikssonAttunda OK10:04
4504Johan WesterberghRasbo IK10:06
4505Fredrik N. JanssonVästerbergslagens OL10:08
4506Jörgen HellgrenIF Thor10:10
4507Tomas AlbinssonOK Österåker10:12
4508Stellan TäckOK Hammaren10:14
4509David LindgrenVästerås SOK10:16
4510Torgny LindströmRonneby OK10:18
4511Magnus HedmanKungälvs OK10:20
4512Jonas EklundOK Rodhen10:22
4513Andreas EklundGöteborg-Majorna OK10:24
4514Erik DyreliusSnättringe SK10:26
4515Johan LundbergOK Kåre10:28
4516Peter RydesäterRehns BK10:30
4518Pål JanssonOK Roslagen10:34
4519Ola LindIF Thor10:36
4520Jakob WedmanVästerbergslagens OL10:38
4521Magnus GörasLeksands OK10:40
4522Lars HenrikssonSundsvalls OK10:42
4523Daniel AxelssonMålilla OK10:44
4524Andreas FischerOK Linné10:46
4525Ingemar StålbergGävle OK10:48
4526Johan AhlströmVästerås SOK10:50
4527Patric De BoussardIFK Enskede10:52
4528Stefan Svensson GeliusSnättringe SK10:54
4529Robert CederholmLänna IF10:56
4530Johan BlomsterIF Thor10:58
4531Pär-Magnus BjurekTibro OK11:00
4532Nicklas BerneklintWaxholms OK11:02
4533Fredrik NilssonLånghundra IF11:04
4535Håkan StoltSundsvalls OK11:08
4536Pär HöökVästerbergslagens OL11:10
4537Sören Nilsson PåledalOK Roxen11:12
4538Tomas EklundSkogsluffarnas OK11:14
4539Christian EnbergLinköpings OK11:16
4540Mats GustafssonNyköpings OK11:18
4541Anders ArfwedsonFrölunda OL11:20
4542Jonas HolmgrenGustavsbergs OK11:22
4543Roger NilssonOK Linné11:24
4544Bo SegermanIF Thor11:26
4545Mattias EdströmKovlands IF11:28
4546Daniel BrohedeOK Tyr11:30
4547Magnus JonssonSundsvalls OK11:32
4549Tomas HenrikssonAttunda OK11:36
4550Johan NäslundÖstersunds OK11:38
4551Martin ForsslundGävle OK11:40
4552Peter WoxlinSkogslöparna11:42
4553Henrik RoosOK Linné11:44
4554Ulf KarlssonStorviks IF11:46
4556Jonas StåhlbrandtRasbo IK11:50
4557Martin LindskogOK Ravinen11:52
4558Mattias CarlsteinIFK Lidingö SOK11:54
4559John SolbreckLånghundra IF11:56
4560Ulf FredrikssonStora Tuna OK11:58
4561Jesper NordinKorsnäs IF OK12:00
4562Henrik PerssonSundbybergs IK12:02
4563Fredrik LindellIF Thor12:04
4564Daniel PalmOK Linné12:06
4565Staffan Jacobsson SvärdIF Thor12:08
4566Per MelinOK Rodhen12:10
4567Leif LindgrenLinköpings OK12:12
4568Per EdströmHärnösands OK12:14
4569Johnny BlästaNjurunda OK12:16
4570Peter EttlingSkogspojkarnas OK12:18
4571Magnus AnderssonSundbybergs IK12:20
4572Henrik HolmbergKöping-Kolsva OK12:22
4573Sven OlssonKorsnäs IF OK12:24
4574Lars-Erik HaslerSurahammars SOK12:26
4575Tomas EkströmKFUM Örebro OK12:28
4576Håkan ErikssonMalungs OK Skogsmårdarna12:30
4577Per WesterlundSkogsluffarnas OK12:32
4578Andreas KrafftLänna IF12:34
4579Björn NilssonTumba-Mälarhöjden OK12:36
4580Johan LindqvistTäby OK12:38
4581Magnus JohanssonNyköpings OK12:40
4582Anders GalinSurahammars SOK12:42
4583Lars MagnussonOK Kåre12:44
4584Daniel BjörnbergVästerås SOK12:46
4585Peter FredricsonIFK Mora OK12:48
4586Per JemthIF Thor12:50
4587Anders KolmskogSundbybergs IK12:52
4588Dan HörnellOK Linné12:54

D50

3 260 m, 51 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
5001Camilla NäslundOK Hammaren11:28
5002Lena StrömbäckLinköpings OK11:30
5003Karin SvenskStora Tuna OK11:32
5004Monica HatlenSnättringe SK11:34
5005Karin SteneboAttunda OK11:36
5006Anethe MansénSkarpnäcks OL11:38
5007Marianne ÅsåkerHudiksvalls OK11:40
5008Anette BernhedSävedalens AIK11:42
5009Christina LiljeGävle OK11:44
5010Anna-Karin RyttherVästerbergslagens OL11:46
5011Maria KvarnlöfOK Roslagen11:48
5012Åsa AlsiöIF Hagen11:50
5013Karin ErssonIFK Mora OK11:52
5014Kajsa HolmqvistHagaby GoIF Örebro11:54
5015Åsa SpikLeksands OK11:56
5016Eva LångStora Tuna OK11:58
5017Josefine NordströmOK Triangeln12:00
5018Karin BjörklundIFK Enskede12:02
5019Ebba HedegårdOK Kolmården12:04
5020Catrin JohanssonSundsvalls OK12:06
5021Marie AlfredssonOK Tyr12:08
5023Charlotte LindkvistLeksands OK12:12
5024Maria KleijnSödertälje-Nykvarn OF12:14
5025Lena CarlssonSävedalens AIK12:16
5026Lotta BorgLinköpings OK12:18
5027Karin AnderssonIF Hagen12:20
5028Inger GunnarssonVästerås SOK12:22
5029Annika OttenbäckSegersta OK12:24
5030Charlotta GibergHellas Orientering12:26
5031Maria HartOK Linné12:28
5032Anna NordinSundsvalls OK12:30
5033Lena MasesStora Tuna OK12:32
5034Elisabet ElmertoftNorbergs OK12:34
5035Ann-Sofie BrinkMarkaryds FK12:36
5036Karin TidevallSkogsluffarnas OK12:38
5037Madeleine LimparAttunda OK12:40
5038Catarina LarssonVästerås SOK12:42
5039Katarina RundströmIFK Enskede12:44
5040Anna-Karin SchmutzLeksands OK12:46
5041Annette WigertzLånghundra IF12:48
5043Helena GunnarssonIK Hakarpspojkarna12:52
5044Lena LiljeforsAvesta OK12:54
5045Ninni CarlssonStora Tuna OK12:56
5046Annika ZellOK Kåre12:58
5048Anneli ÖstbergStora Tuna OK13:02
5049Cecilia WestströmSundbybergs IK13:04
5050Laila IngelssonOK Hammaren13:06
5052Helena HolmbergKöping-Kolsva OK13:10
5054Anette ArksandVallentuna-Össeby OL13:14
5055Anna Sofie BarkLinköpings OK13:16
5057Lotta StålVästerbergslagens OL13:20

H50

3 870 m, 84 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
5001Magnus LarssonVästerås SOK10:26
5002Mats ErkersLeksands OK10:28
5003Hans JonssonVäsby OK10:30
5004Pontus GilleOK Roslagen10:32
5005Tomas KarlssonKexholms SK10:34
5006Ulf LindqvistÖstersunds OK10:36
5007Christer LindellLinköpings OK10:38
5008Dan GibergTumba-Mälarhöjden OK10:40
5009Johan JakobssonLånghundra IF10:42
5010Ulrik IversAttunda OK10:44
5011Erik NorinSundsvalls OK10:46
5012Per ForsbergIFK Enskede10:48
5013Jonas GidingVallentuna-Össeby OL10:50
5014Fredrik MolinAttunda OK10:52
5015Patrik OttossonGävle OK10:54
5016Thomas RoosIF Thor10:56
5017Hans-Christian HöieSkogsluffarnas OK10:58
5018Mikael NordquistTäby OK11:00
5019Magnus HedegårdOK Kolmården11:02
5020Per WollbrandOK Ravinen11:04
5021Fredrik SoneAttunda OK11:06
5022Rob HartOK Linné11:08
5023James ChristieSnättringe SK11:10
5024Mats EkmanTäby OK11:12
5025Magnus FredrikssonKorsnäs IF OK11:14
5026Jonas BirgersonMalungs OK Skogsmårdarna11:16
5027Per CarlssonStora Tuna OK11:18
5028Mats KarlssonSnättringe SK11:20
5029Ulf JanssonOK Triangeln11:22
5030Rickard JonforsenSurahammars SOK11:24
5031Johan EngesLeksands OK11:26
5032Torbjörn VikblomOK Hammaren11:28
5033Lars KarlssonValbo AIF11:30
5034Christer ArksandVallentuna-Össeby OL11:32
5035Anders L OlssonGävle OK11:34
5036Johan PetterssonOK Motala11:36
5037Rolf JohanssonSundsvalls OK11:38
5038Ulf LindahlHärnösands OK11:40
5039Peter LandénGustavsbergs OK11:42
5040Lars Håkan SandvikAttunda OK11:44
5041Stefan JohanssonOK Kåre11:46
5042Johan AnderssonValbo AIF11:48
5043Svante JonsellVallentuna-Össeby OL11:50
5044Anders HolmqvistSnättringe SK11:52
5045Magnus JeppssonOK Hammaren11:54
5046Johan HofstedtTäby OK11:56
5048Håkan LindbergOK Djerf12:00
5049Pär TögenmarkOK Linné12:02
5050Ulrik EnglundTumba-Mälarhöjden OK12:04
5051Ola HultinOK Roslagen12:06
5052Conny ForsbergLånghundra IF12:08
5053Björn KarlssonKexholms SK12:10
5054Oskar NederheimTäby OK12:12
5055Torbjörn AnderssonOK Motala12:14
5056Ola TovenKöping-Kolsva OK12:16
5057Thomas JohanssonSundsvalls OK12:18
5058Tommy LindbergOK Roslagen12:20
5059Per-Johan JosefssonSkogslöparna12:22
5060Mats JonsellIF Thor12:24
5061Per MårtenssonOK Ravinen12:26
5062Anders MasesStora Tuna OK12:28
5063Håkan PerssonValbo AIF12:30
5064Per MolinHärnösands OK12:32
5065Lennart SöderbergIK Hakarpspojkarna12:34
5067Lars ÖhgrenKarlsbyhedens OK12:38
5068Lars HalvarssonLeksands OK12:40
5069Lars OlssonOK Linné12:42
5070Ola JernströmAvesta OK12:44
5071Mattias SandqvistVallentuna-Össeby OL12:46
5072Ulf IsacssonOK Linné12:48
5073Dan NorinGävle OK12:50
5075Stefan HenrikssonIFK Enskede12:54
5076Jonas LångStora Tuna OK12:56
5077Hans-Olof PerssonOK Alehof12:58
5079Mikael WesterbergOK Kolmården13:02
5080Tomas NormanLeksands OK13:04
5081Robert PalmVästerås SOK13:06
5082Pär StålVästerbergslagens OL13:08
5084Lennart SwahnSundbybergs IK13:12
5085Jörgen BlästaNjurunda OK13:14
5086Henrik JonssonIFK Mora OK13:16
5087Daniel OlmIF Thor13:18
5088Niklas CedstedtVallentuna-Össeby OL13:20
5089Jonas NordströmOK Roslagen13:22

D55

3 260 m, 52 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
5501Ingrid JohanssonLaholms IF OK10:01
5502Johanna SundströmJärla Orientering10:03
5503Annika LundströmVäsby OK10:05
5504Ulla MolinAttunda OK10:07
5505Tone HollowellOK Tyr10:09
5506Sussie BjörkmanDalaportens OL10:11
5507Annette Falck LarssonVänersborgs SK10:13
5508Anna-Karin SundqvistTullinge SK10:15
5509Annika BrodinLindebygdens OK10:17
5510Elisabeth OlssonÄlvdalens IF OK10:19
5511Gunnel RaskIFK Mora OK10:21
5513Mia GustafssonOK Kåre10:25
5514Kerstin OhlssonHaninge SOK10:27
5515Catharina JäderbergSundbybergs IK10:29
5516Anna AlbinssonIFK Mora OK10:31
5517Marita FilipssonMarkaryds FK10:33
5518Anita Seger-WehlinSkogspojkarnas OK10:35
5519Ingrid AlexanderssonStora Tuna OK10:37
5521Ann-Mari SilfverLånghundra IF10:41
5522Anna-Maria BackrydLindebygdens OK10:43
5523Catrin JohnsonSkogsluffarnas OK10:45
5524Gunilla KallhaugeSnättringe SK10:47
5525Christina SternerTockarps IK10:49
5526Maria WidmarkIF Hagen10:51
5527Helena PepaHagaby GoIF Örebro10:53
5528Åsa LindhSundbybergs IK10:55
5529Anna WesterberghRasbo IK10:57
5530Anna WidströmKvarnsvedens GOIF OK10:59
5531Kia NordströmTäby OK11:01
5532Annika ArdellOK Rodhen11:03
5533Anna Lindskoog PetterssonAttunda OK11:05
5534Maritha HenrikssonJönköpings OK11:07
5535Anna Weckner WestlundOK Tyr11:09
5536Carina SandbergSäterbygdens OK11:11
5537Annika SvenssonSolna OK11:13
5538Ingela ErikssonGävle OK11:15
5539Annlouise AlmqvistIFK Mora OK11:17
5540Katarina BengtssonLånghundra IF11:19
5542Dorothe SpillmannIF Thor11:23
5543Karin JanssonOK Rodhen11:25
5545Britt-Marie BengtssonFK Åsen11:29
5546Elisabet EnmarkGävle OK11:31
5547Pia VångellLinköpings OK11:33
5548Britta SahlinVänersborgs SK11:35
5549Anna-Karin ÖgrenKarlsbyhedens OK11:37
5550Ingrid KensbyOK Tyr11:39
5551Tina HagårdRävetofta OK11:41
5552Elisabeth TollemarkSkogsluffarnas OK11:43
5553Gunilla RylanderStora Tuna OK11:45
5554Camilla AdlertegOK Enen11:47
5555Carina JohanssonTumba-Mälarhöjden OK11:49
5556Dorothea WildhaberOLG Kölliken11:51

H55

3 730 m, 81 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
5501Leif SandahlOK Tyr10:01
5503Peo SvenskStora Tuna OK10:05
5504Anders S NybergSäterbygdens OK10:07
5505Bo LauriSnättringe SK10:09
5506Johan HallgrenBjursås OK10:11
5507Lennart WahlgrenRehns BK10:13
5508Bengt HaglundLeksands OK10:15
5509Sveke JonssonOK Dellen10:17
5510Ulf K. RaskIFK Mora OK10:19
5511Sven WigertzLånghundra IF10:21
5512Torbjörn OhlssonHaninge SOK10:23
5513Lasse JanssonGävle OK10:25
5514Henrik HallorLindebygdens OK10:27
5515Anders LundJärfälla OK10:29
5517Björn AlbinssonIFK Mora OK10:33
5518Robert ÖstlundSäterbygdens OK10:35
5519Per BlomIFK Enskede10:37
5520Magnus HerberthsonLinköpings OK10:39
5521Colin Mc IntyreOK Tyr10:41
5522Michael HolmgrenIF Thor10:43
5523Jan LindhSundbybergs IK10:45
5524Mikael DavidssonVästerås SOK10:47
5525Per KallhaugeSnättringe SK10:49
5526Kenneth HermanssonSigtuna OK10:51
5527Peter HambäckLånghundra IF10:53
5528Jan-Åke IsraelssonOK Milan10:55
5529Johnny NimvikFK Åsen10:57
5530Sören CallebergSöderhamns OK10:59
5531Hans OlsénSundbybergs IK11:01
5533Peter CederbergVänersborgs SK11:05
5534Piero SannicolòTullinge SK11:07
5535Mats KensbyOK Tyr11:09
5536Erik WadmanIFK Mora OK11:11
5537Torbjörn SöderlundLeksands OK11:13
5538Magnus BacklundSäterbygdens OK11:15
5539Hans-Peter OlssonÄlvdalens IF OK11:17
5540Bosse WiggeDomnarvets GOIF11:19
5541Anders OhlinRånäs OK11:21
5542Jonas NäslundOK Hammaren11:23
5543Börje PerssonOK Alehof11:25
5544Ove RinnbäckOK Ravinen11:27
5545Elis BengtssonOK Norrvirdarna11:29
5547Per SandbergSäterbygdens OK11:33
5548Ansgar SimonssonSundbybergs IK11:35
5549Anders BjörklundIFK Enskede11:37
5550Arne SääfGudhems IF11:39
5551Magnus ThorOK Linné11:41
5552Terje SchjølbergRøros IL11:43
5553Christer BorgGöteborg-Majorna OK11:45
5554Kalle ÖstgrenOK Kåre11:47
5555Patrik AhlgrenTäby OK11:49
5556Andreas GroteOLC SKOG Fribourg11:51
5557Joacim IngelssonOK Hammaren11:53
5558Hans LemoineGävle OK11:55
5559Jan Petter HansenGöteborg-Majorna OK11:57
5560Thomas HollowellOK Tyr11:59
5561Anders WinaldHellas Orientering12:01
5562Rikard BorgLinköpings OK12:03
5563Pär LundkvistSundbybergs IK12:05
5564Thomas ArvidssonSäterbygdens OK12:07
5565Thomas PetterssonBromma-Vällingby SOK12:09
5566Mikael IngelssonOckelbo OK12:11
5567Håkan EggertIF Hagen12:13
5568Anders EnmarkGävle OK12:15
5569Jan LindbergKorsnäs IF OK12:17
5570Mats HerbertTäby OK12:19
5571Jan-Olof SvenssonHalmstad OK12:21
5572Mikael SundqvistTullinge SK12:23
5573Björn JäderbergSundbybergs IK12:25
5574Mikael BacklundDalaportens OL12:27
5575Harry HietanenGävle OK12:29
5576Nils-Olof LarssonVänersborgs SK12:31
5577Christoph WildhaberOLG Kölliken12:33
5578Kjell KlarSäterbygdens OK12:35
5579Per IkoTäby OK12:37
5581Lars JohanssonKarlsbyhedens OK12:41
5582Stefan Karlsson AlsiöIF Hagen12:43
5583Mats HellstadiusSödertälje-Nykvarn OF12:45
5584Lars GustafssonOK Kåre12:47
5585Bo BörjessonStorviks IF12:49
5586Olle AnderssonRehns BK12:51

D60

2 700 m, 37 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
6001Birgitta WinbladRehns BK10:01
6002Marianne ThorssonIK Trenne Ullared10:03
6003Mona ÅkermanValbo AIF10:05
6004Gunilla AxelssonSävedalens AIK10:07
6005Annika StaafForsa OK10:09
6006Eva EmanuelssonHelsingborgs SOK10:11
6007Lisa AnnersandOK Tyr10:13
6008Eva ElnerudSigtuna OK10:15
6009Laila SpångmyrIK Jarl Rättvik10:17
6011Kerstin Caap-HällgrenHärnösands OK10:21
6012Marie MalmbergKvarnsvedens GOIF OK10:23
6013Lotta ValentinGustavsbergs OK10:25
6014Karin GunnarssonStora Tuna OK10:27
6015Jannike WålbergOK Kåre10:29
6016My RönnolsTäby OK10:31
6017Kane AnderssonIFK Mora OK10:33
6018Gunilla KreissJärla Orientering10:35
6019Mari-Louise LundgrenStora Tuna OK10:37
6020Ina LindebergSkåneslättens OL10:39
6021Maria AnderssonBredaryds SOK10:41
6022Katarina JakobssonGarda OK10:43
6023Inger WesterbergIF Hagen10:45
6024Linnea CarlssonSkarpnäcks OL10:47
6026Ewa EdejernIFK Bergvik10:51
6027Elisabeth BybergerSolna OK10:53
6028Anki Teike AnderssonForsa OK10:55
6029Inger JohanssonNAIS Orienteringsklubb10:57
6030Kerstin Alneberg StenssonSträngnäs-Malmby OL10:59
6031Yvonne TovenKöping-Kolsva OK11:01
6032Lena LarssonSala OK11:03
6033Christina OlssonSkåneslättens OL11:05
6034Britt-Marie ErikssonOK Rodhen11:07
6035Carina DoyleSundbybergs IK11:09
6036Eva Rabe MagnussonIF Hagen11:11
6038Åsa SundbergOK Södertörn11:15
6039Annika DavidssonOK Klemmingen11:17
6040Agneta OlivestamVimmerby OK11:19

H60

3 820 m, 66 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
6001Per MagnussonOK Nolaskogsarna11:01
6002Tommy BergerGävle OK11:03
6003Per-Olov SjöströmVästerås SOK11:05
6004Johan BerglundSävedalens AIK11:07
6005Svante LindgrenKorsnäs IF OK11:09
6006Mats WallmanVästerbergslagens OL11:11
6007Anders LöfgrenJärfälla OK11:13
6008Björn-Ove PetterssonAttunda OK11:15
6009Lars SpångmyrIK Jarl Rättvik11:17
6010Hans DanielsMalungs OK Skogsmårdarna11:19
6011Jan LundgrenLinköpings OK11:21
6012Göran WelénKöping-Kolsva OK11:23
6013Ulf BurmanGustavsbergs OK11:25
6015Håkan LindbergOK Vilse 8711:29
6016Göran EngblomRehns BK11:31
6017Hans-Olof FröjdOslättforspojkarnas IK11:33
6018Ulf PalmérUlricehamns OK11:35
6019Stefan NybergAvesta OK11:37
6020Peter KarlbergSnättringe SK11:39
6021Ulf SundinGöteborg-Majorna OK11:41
6022Jörgen KarlssonAttunda OK11:43
6023Lennart WinbergHudiksvalls OK11:45
6024Jan-Olof BjörklundBjursås OK11:47
6025Roger LindLeksands OK11:49
6026Roger EklundIK Jarl Rättvik11:51
6027Göran DoyleSundbybergs IK11:53
6028Sven-Åke EmanuelssonHelsingborgs SOK11:55
6030Leif GustafssonSäterbygdens OK11:59
6031Göran NilssonSnättringe SK12:01
6032Lars MattssonOK Kåre12:03
6033Clas BörjessonIK Uven12:05
6035Sixten WestlundOK Tyr12:09
6036Göran HedmanValbo AIF12:11
6037Håkan GustafsonEskilstuna OL12:13
6038Ola JohanssonGävle OK12:15
6039Lars RönnolsTäby OK12:17
6040Mats LandquistKöping-Kolsva OK12:19
6041Mats LundbergDalaportens OL12:21
6042Kenneth PetterssonJärfälla OK12:23
6043Kjell BomanSöderhamns OK12:25
6044Bengt SchwartzOK Kolmården12:27
6045Peter SjögrenLeksands OK12:29
6046Jan ZetterbergHudiksvalls OK12:31
6047Leif EdejernIFK Bergvik12:33
6048Lars HagrotTäby OK12:35
6049Jan SveideFrölunda OL12:37
6050Mats KarlssonOK Ödmården12:39
6051Mats BrorssonTockarps IK12:41
6052Sven-Erik LevinTierps SOK12:43
6053Mats AnderssonFinspångs SOK12:45
6054Lasse JohanssonEds SK12:47
6056Lars ForsstedtSöders-Tyresö12:51
6057Jan NordinSundsvalls OK12:53
6058Christer SegerquistGävle OK12:55
6059Bernt AnderssonIF Rigor12:57
6061Tomas AnderssonOK Tor13:01
6062Sven GranathTjällmo-Godegårds OK13:03
6063Lars LindgrenOK Ödmården13:05
6064Lars HarkmanMalungs OK Skogsmårdarna13:07
6065Andreas HjertsonOK Linné13:09
6066Jan-Erik SkyttnerLjusdals OK13:11
6067Sten-Olof MatssonLeksands OK13:13
6068Peter LundbergJärfälla OK13:15
6069Hans TarandiIFK Lidingö SOK13:17
6071Lars SjökvistStora Tuna OK13:21
6072Lars OlofssonRehns BK13:23

D65

2 610 m, 45 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
6502Christina HjertsonOK Linné10:29
6503Anna-Karin ArgusSol Tranås10:31
6504Monica GustavssonIK Jarl Rättvik10:33
6505Agneta NilssonEskilstuna OL10:35
6506Gunnel GillenäsKristinehamns OK10:37
6507Marianne EinarssonFagersta OK10:39
6508Ing-Marie Brander StrandGöteborg-Majorna OK10:41
6509Eva TrangiusOK Tyr10:43
6510Anna-Karin JohanssonVandrarringen10:45
6511Kerstin Frisk EngstrandRehns BK10:47
6512Karin AnderssonLjusdals OK10:49
6513Helena HemströmGävle OK10:51
6514Åsgerd BergmanOK Tranan10:53
6515Agneta ThorsellForsa OK10:55
6516Eva TykessonRävetofta OK10:57
6517Ann-Britt WinnbergIK Trenne Ullared10:59
6518Kristina WåhlinVästerås SOK11:01
6519Britt GunnarssonKristinehamns OK11:03
6520Susanne BerglundSävedalens AIK11:05
6522Ann-Britt GöranssonAlmby IK11:09
6523Ulla MohlinLjusdals OK11:11
6524Margareta SvenssonOK Vilse 8711:13
6521Ann-Marie YxfeldtIFK Hedemora OK11:15
6526Gunnel MånssonOK Vilse 8711:17
6527Catharina JohanssonOK Kolmården11:19
6528Anita LindbohmSkarpnäcks OL11:21
6529Mona ForsbergNyköpings OK11:23
6530Monica KnutssonSävedalens AIK11:25
6531Lena JanssonJärla Orientering11:27
6532Anneli LindqvistGustavsbergs OK11:29
6533Britt LarssonLänna IF11:31
6534Lisbeth HörnellDomnarvets GOIF11:33
6535Lena JakobssonVästerås SOK11:35
6536Inger OnsbringEskilstuna OL11:37
6537Gullan AnderssonVästerås SOK11:39
6539Kerstin GustafssonOK Gränsen11:43
6540Maud Göthe LundgrenLinköpings OK11:45
6541Ann-Britt ErikssonRehns BK11:47
6542Monica MartinssonOK Tranan11:49
6543Ulla GummesonVäsby OK11:51
6544Catherine DawsonGafanhori11:53
6545Stina GunnarssonÄrla IF11:55
6547Ulla EngelbyOK Pan-Kristianstad11:59
6548Erén Lång AlbinssonBredaryds SOK12:01
6549Marit NilssonKils OK12:03

H65

3 590 m, 80 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
6501Thomas AlbinssonBredaryds SOK10:00
6502Peter RasmussenNyköpings OK10:02
6503Anders ÅbergTjällmo-Godegårds OK10:04
6504Peter LidholmIFK Hedemora OK10:06
6505Uno MagnussonIF Hagen10:08
6506Gunnar MunkteliusSurahammars SOK10:10
6507Leo JohanssonVandrarringen10:12
6508Göran SvensonSOK Viljan10:14
6509Roy FranssonÄrla IF10:16
6510Olle BlomgrenOK Södertörn10:18
6511Mats HemströmGävle OK10:20
6513Stefan GunnarssonKristinehamns OK10:24
6514Hans-Erik SkalbergVästerås SOK10:26
6515Bo DavidssonSolna OK10:28
6516Roland BergSäterbygdens OK10:30
6517Kjell SandströmBodens Bandyklubb OS10:32
6518Harry EnbergVästerbergslagens OL10:34
6519Bo AnderssonVästerås SOK10:36
6520Anders LillstrandSödertälje-Nykvarn OF10:38
6521Rolf SteinerKristinehamns OK10:40
6522Anders Stefan VestlundOK Kåre10:42
6523Sven Åke WindahlGävle OK10:44
6524Tommy HöglundLånghundra IF10:46
6525Gert OlssonTockarps IK10:48
6526Leif WadmanKöping-Kolsva OK10:50
6527Reinhold LenneboIF Thor10:52
6528Sven Bergström TrolinForsa OK10:54
6529Per Arne EvaldssonOK Gynge10:56
6530Anders ForsstedtSöders-Tyresö10:58
6531Sten-Åke HolmbergSala OK11:00
6532Stefan MillegårdSävedalens AIK11:02
6533Magnus HaraldssonGustavsbergs OK11:04
6534Bengt SöderqvistDalaportens OL11:06
6535Claes ÖgrenOK Nalle11:08
6536Thomas WesterGustavsbergs OK11:10
6537Göran DavidssonOK Klemmingen11:12
6538Karl-Erik AnderssonIFK Mora OK11:14
6539Kjell JanssonLånghundra IF11:16
6540Kjell LidholmIFK Hedemora OK11:18
6541Ivan SöderqvistLjusdals OK11:20
6542Arne JohanssonOK Ravinen11:22
6543Anders MalmbergKvarnsvedens GOIF OK11:24
6545Lennart KalénSOK Viljan11:28
6546Håkan LööfMariestads FK11:30
6547Johan JungellKorsnäs IF OK11:32
6548Jan-Ola KarlssonOK Njudung11:34
6549Christer NordströmOK Älvsjö-Örby11:36
6550Sven LarssonSärna SK11:38
6551Rolf KullaValbo AIF11:40
6552Olov SöderqvistDalaportens OL11:42
6553Lars MongårdSkogsluffarnas OK11:44
6554Hans-Erik PerssonSundbybergs IK11:46
6555Lennart HävrénTullinge SK11:48
6556Anders GunnarssonSurahammars SOK11:50
6557Sven-Inge SvenssonHässleholms OK11:52
6558Ingemar GardSöders-Tyresö11:54
6560Carl-Gunnar BoströmEnebybergs IF11:58
6561Olle RönnolsSäterbygdens OK12:00
6562Per-Åke HolmSigtuna OK12:02
6563Ingemar LindIFK Mora OK12:04
6564Matz LarssonGustavsbergs OK12:06
6565Lars GustafssonOK Gränsen12:08
6566Hans OhlinRånäs OK12:10
6567Tommy ÖstLjusdals OK12:12
6569Mikael TarandiIFK Lidingö SOK12:16
6570Hasse ÅbergValbo AIF12:18
6571Mats HastadFellingsbro GOIF12:20
6572Ingemar CarlssonSävedalens AIK12:22
6573Lars JakobssonVästerås SOK12:24
6574Kent GranqvistVästerviks OK12:26
6575Gunde HjalmarssonStora Tuna OK12:28
6576Arne HolmerIFK Mora OK12:30
6577Ken RagnarssonOK Kompassen12:32
6578Rolf MathisenEskilstuna OL12:34
6579Lars-Gunnar LarssonOK Södertörn12:36
6580Ulf RadlerJärfälla OK12:38
6581Olle BohmanHjärnarps OL12:40
6582Göran LarssonSala OK12:42
6583Bengt FröjdfeldtGävle OK12:44
6584Kenneth WålbergOK Kåre12:46

D70

2 610 m, 40 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
7001Ulla-Britt OrdasiKungälvs OK10:02
7002Lena BarkestamIK Hakarpspojkarna10:04
7003Maud MossbergOK Järnbärarna10:06
7004Britt ErikssonSala OK10:08
7005Pirkko StenerhagVästerbergslagens OL10:10
7006Maj-Britt ByströmRävetofta OK10:12
7007Inga JohanssonNyköpings OK10:14
7008Margareta HeldFK Åsen10:16
7009Anna-Lisa HanssonOK Pan-Kristianstad10:18
7010Lena WahssAvesta OK10:20
7011Maria EhnTullinge SK10:22
7012Margareta HaraldssonGustavsbergs OK10:24
7013Anne LundmarkJärfälla OK10:26
7014Gullevi SvenssonRonneby OK10:28
7015Ann-Marie HolmströmGustavsbergs OK10:30
7016Maud NilssonHJS-Vansbro OK10:32
7017Eva AlsinIK Ymer10:34
7018Eva LindgrenLinköpings OK10:36
7019Ingrid Wiklander NylanderSundsvalls OK10:38
7020Gun SvenssonRehns BK10:40
7021Anna BlomgrenTullinge SK10:42
7022Barbro EdströmKovlands IF10:44
7023Birgitta KlangLånghundra IF10:46
7024Monica PåhlstorpEmmaboda Verda OK10:48
7025Ewa NordlundLänna IF10:50
7026Britt-Marie MagnussonLaholms IF OK10:52
7027Ann-Marie Rees-AnderssonEnebybergs IF10:54
7028Berit EdengrenNyköpings OK10:56
7029Ylva NilssonVallentuna-Össeby OL10:58
7031Solveig PålssonOckelbo OK11:02
7032Lisbeth KarlssonVaggeryds SOK11:04
7033Christina FlordalSundsvalls OK11:06
7034Eva HalvarsonOK Kåre11:08
7035Ingrid SalomonssonSkåneslättens OL11:10
7036Ingela HurtigKvarnsvedens GOIF OK11:12
7037Christina WestmanHudiksvalls OK11:14
7038Ulla LingJönköpings OK11:16
7039Monica HolmIFK Mora OK11:18
7040Marianne SellgrenSigtuna OK11:20
7041Inga-Lill PetterssonLinköpings OK11:22

H70

3 170 m, 94 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
7001Christer SandhOK Roxen10:03
7002Ingvar SvenssonBjursås OK10:05
7003Lars PerssonOK Kompassen10:07
7004Åke LewanderSkarpnäcks OL10:09
7005Bengt StenerhagVästerbergslagens OL10:11
7006Claes NidebornStora Tuna OK10:13
7007Matts EngvallBodens Bandyklubb OS10:15
7008Rune LarssonOK Skogshjortarna10:17
7009Rune JonssonLjusdals OK10:19
7010Dan ThorsellForsa OK10:21
7011Håkan NilssonMalmö OK10:23
7012Tommy LundqvistBjursås OK10:25
7013Bo SundbergIFK Hedemora OK10:27
7014Christer GillenäsKristinehamns OK10:29
7015Anders ClaessonIFK Mora OK10:31
7016Tomas ÅhgrenLånghundra IF10:33
7017Åke GustavssonOK Älgen10:35
7018Hans AurellGävle OK10:37
7019Leif SalinOK Tyr10:39
7020Olle AdolfssonLerums SOK10:41
7021Per-Arne KällénUddevalla OK10:43
7022Per ElfströmÅrsunda IF10:45
7023Hans KäckDalaportens OL10:47
7024Stig OvelandValbo AIF10:49
7025Jan LarssonSävedalens AIK10:51
7026Klas LangelsSkarpnäcks OL10:53
7027Gert LundquistGotlands Bro OK10:55
7028Nils BoremyrKvarnsvedens GOIF OK10:57
7029Ove ÅbergStorviks IF10:59
7030Jon FlordalSundsvalls OK11:01
7031Gunnar HedbergÅre OK11:03
7032Anders AxelssonSävedalens AIK11:05
7033Lars-Åke WallOK Tisaren11:07
7034Leif NordlundLänna IF11:09
7035Håkan WinnbergIK Trenne Ullared11:11
7036Ingemar LarssonTullinge SK11:13
7037Håkan OlssonHjobygdens OK11:15
7038Kjell JeppsonIF Rigor11:17
7039Bengt A PerssonOckelbo OK11:19
7040Ulf BråsjöJärla Orientering11:21
7041Jan-Olof WåhlbergIBM Club Sweden11:23
7042Bo SundqvistOckelbo OK11:25
7043Ove JohanssonOK Kolmården11:27
7044Owe EdströmKovlands IF11:29
7046Hans-Ove ErikssonNyköpings OK11:33
7047Roy DawsonGafanhori11:35
7048Lars Olavi PeldanEnebybergs IF11:37
7049Thomas JohanssonStigmännen Karlshamns OK11:39
7050Alf LindbergKöping-Kolsva OK11:41
7051Sonny AnderssonIK Hakarpspojkarna11:43
7052Kjell MartinssonOK Tranan11:45
7053Ulf KjellinOK Hedströmmen11:47
7054Roland NilssonSOK Viljan11:49
7055Jan BojlingSolna OK11:51
7056Bertil AnderssonLjusdals OK11:53
7057Paul NorénOK Södertörn11:55
7058Per-Åke CarlenstamVäsby OK11:57
7059Leif CarlssonSkarpnäcks OL11:59
7060Tommy HeldFK Åsen12:01
7061Bernt LöfkvistBjursås OK12:03
7062Yngve PetterssonLinköpings OK12:05
7063Torgny PetterssonVästerviks OK12:07
7064Gert OlssonSkåneslättens OL12:09
7065Gunnar EhnTullinge SK12:11
7066Anders SellgrenSigtuna OK12:13
7067Åke HöglundTimrå SOK12:15
7070Jan PåhlstorpEmmaboda Verda OK12:21
7071Hans SvensonSOK Viljan12:23
7072Lars StrinnholmÖstersunds OK12:25
7073Christer HellströmStora Tuna OK12:27
7074Christer HedinIFK Enskede12:29
7075Tommy WåhlinVästerås SOK12:31
7076Hans-Gösta BernhardMariestads FK12:33
7077John ÖstlundSundbybergs IK12:35
7078Leif SandgrenFrosta OK12:37
7079Winn BjörklundSundsvalls OK12:39
7080Göran ForsbergNyköpings OK12:41
7082Karl Evert SvenssonIF Hagen12:45
7083Urs SchmutzLeksands OK12:47
7084Jan-Erik SundholmOK Nolaskogsarna12:49
7085Bengt ErlandssonSvärdsjö SOK12:51
7086Nils-Birger JohanssonSol Tranås12:53
7087Mats MårtenssonStora Tuna OK12:55
7088Ingvar BergmanOK Tranan12:57
7090Kenneth JohanssonEskilstuna OL13:01
7091Olle ArmanNyköpings OK13:03
7092Östen ErikssonAvesta OK13:05
7093Anders HurtigKvarnsvedens GOIF OK13:07
7094Kjell ErikssonOK Djerf13:09
7095Jan FogelbergVästvärmlands OK13:11
7096Hans OlevikEdsbyns OK13:13
7097Per-Erik WåhlbergOK Linné13:15
7098Rune SandbergUddevalla OK13:17
7099Christer ElfsbergKristinehamns OK13:19

D75

2 520 m, 29 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
7501Monica KrigOK Nipan10:00
7503Margareta TidmanOK Kolmården10:04
7504Birgitta ArleboKFUM Örebro OK10:06
7505Sonia JohanssonKvarnsvedens GOIF OK10:08
7506Siv StamSäterbygdens OK10:10
7507Ulla LindheIK Stern10:12
7508Laila NäslundSelånger SOK10:14
7509Lena LeanderssonÄlvdalens IF OK10:16
7510Torill SvendsenFrosta OK10:18
7511Britten PerssonFinspångs SOK10:20
7512Marianne CarlssonSkåneslättens OL10:22
7513Margareta HaraldssonSigtuna OK10:24
7514Birgitta OlssonRonneby OK10:26
7515Gunnel BalckIFK Lidingö SOK10:28
7516Anne-Marie ByströmSidensjö IK10:30
7517Mariann KjellbergBredareds IF10:32
7518Margareta LöfkvistBjursås OK10:34
7519Gunilla GrönbladHärlövs IF10:36
7520Torid KvaalFreidig10:38
7522Ann-Charlotte JensenHässleholms OK10:42
7523Lotta GranholmLinköpings OK10:44
7524Carina LindmanFinspångs SOK10:46
7525Kerstin ErnvidUlricehamns OK10:48
7526Ing-Marie MozéliusStora Tuna OK10:50
7527Britt RangertIK Ymer10:52
7528Berit NilssonOK Älme10:54
7529Brita DahlbergHässleholms OK10:56
7530Inga-Lill WikingssonStigmännen Karlshamns OK10:58
7531Ulla NilssonSOK Viljan11:00

H75

3 170 m, 51 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
7501Leif PerssonLjusdals OK10:00
7502Sören ErikssonLänna IF10:02
7503Hans L AnderssonVästerbergslagens OL10:04
7504Kalle JohanssonOK Skogshjortarna10:06
7505Olle JohanssonIFK Hedemora OK10:08
7506Sven-Olov NorlinRimbo SOK10:10
7507Sven Erik SjöholmMullsjö SOK10:12
7508Björn LinnersjöOK Orion10:14
7509Lars-B LarssonOK Tyr10:16
7510Ulf SvedestamEskilstuna OL10:18
7511Arne KarlssonOK Tor10:20
7513Leif StrandbergGustavsbergs OK10:24
7514Stig IsraelssonOK Tylöskog10:26
7516Kurt SandströmSkutskärs OK10:30
7517Jerry HolmEskilstuna OL10:32
7518Gunnar LöfkvistBjursås OK10:34
7519Rolf ÖhrnNynäshamns OK10:36
7520Rolf GabrielssonFalköpings AIK OK10:38
7521Christer GrönbladHärlövs IF10:40
7522Ivan ErnvidUlricehamns OK10:42
7523Raimo SalminenOK Pan-Kristianstad10:44
7524Erland LingJönköpings OK10:46
7525Bertil HolmgrenGävle OK10:48
7526Gustav KrighOK Nipan10:50
7527Rolf SkoglundSödertälje-Nykvarn OF10:52
7528Tryggve OttossonKorsnäs IF OK10:54
7529Jan Olof DahlströmBjursås OK10:56
7531Håkan MossbergOK Järnbärarna11:00
7532Ingemar AnderssonOK Orion11:02
7533Ragnar ErikssonOK Hedströmmen11:04
7534Svenerik JohanssonVisby IF Gute SOK11:06
7535Gunnar BengtssonSundsvalls OK11:08
7536Kenneth LindborgHässleholms OK11:10
7537Bengt JönssonÅkers IF11:12
7538Lars-Erik KarlssonRasbo IK11:14
7539Hans AnderssonVästerås SOK11:16
7540Roland OffrellFrosta OK11:18
7541Lars HenrikssonOK Älme11:20
7542Sven NilssonMalungs OK Skogsmårdarna11:22
7544Hans NybergGävle OK11:26
7545Lars Ivar BergmanMalungs OK Skogsmårdarna11:28
7546Peter DahlstedtOK Pan-Kristianstad11:30
7547Karl JohanssonIFK Hedemora OK11:32
7548Gunnar AnderssonIK Vista11:34
7549Henrik BergmanOK Linné11:36
7550Kurt AnderssonEnebybergs IF11:38
7551Hans PerssonOK Älgen11:40
7552Göran AnderssonStigmännen Karlshamns OK11:42
7553Sverre JonssonOK Ravinen11:44
7554Henrik HvoslefIK Stern11:46
7556Roland AlsénOK Roxen11:50

D80

1 780 m, 9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
8001Marianne GrahnGöteborgs SK10:00
8002Asta SjöbergLindebygdens OK10:02
8003Harriet KarlssonOK Grip10:04
8004Eivor Steen-OlssonKungälvs OK10:06
8006Vivi-Anne BylundRydboholms SK10:10
8008Birgitta ThunellIFK Lidingö SOK10:14
8009Britt PetterssonOK Roxen10:16
8010Gunnel BörjessonIK Uven10:18
8011Gudrun BromanGöteborg-Majorna OK10:20

H80

2 520 m, 28 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
8001Sivert AxelssonKalmar OK11:07
8002Rune AhlanderJönköpings OK11:09
8003Rolf KrohnHudiksvalls OK11:11
8004Roland KarlssonRonneby OK11:13
8005Åke SundbergFagersta OK11:15
8006Gunnar BylundRydboholms SK11:17
8007Roland BrandshageSävedalens AIK11:19
8008Lennart KarlssonOK Grip11:21
8009Anders CarlssonSkåneslättens OL11:23
8010Svante NyströmVästerbergslagens OL11:25
8011Börje WestringGävle OK11:27
8012Ove JohanssonOK Järnbärarna11:29
8013Bernt PeterssonAlvesta SOK11:31
8014Leif LundquistEnebybergs IF11:33
8016Erik LindbergKorsnäs IF OK11:37
8017Torsten DalströmKvarnsvedens GOIF OK11:39
8018Lars-Erik LindellVäsby OK11:41
8019Nils GrannKristinehamns OK11:43
8020Folke NyströmVästerbergslagens OL11:45
8021Magnus MejyrGävle OK11:47
8022Rune CarlssonSundbybergs IK11:49
8023Evert BergströmHudiksvalls OK11:51
8024Gunnar ØsterbøFreidig11:53
8025Hjalmar NordquistOK Järnbärarna11:55
8026Kuno ÖsterlundVästerås SOK11:57
8027Curt ThorénNyköpings OK11:59
8028Åke PerssonOckelbo OK12:01
8030Per LarssonJönköpings OK12:05

D85

1 780 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
8501Maj Lis KnutssonKvarnsvedens GOIF OK10:27
8502Gun KrohnHudiksvalls OK10:29
8504Clarie EkOK Pan-Kristianstad10:33

H85

1 780 m, 11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
8501Nils JanssonSkattkärrs SOK10:01
8502Tord LidströmHagaby GoIF Örebro10:03
8503Allan HåkanssonSOK Viljan10:05
8504Nils-Erik ÅbergTjällmo-Godegårds OK10:07
8505Stig LundinEskilstuna OL10:09
8507Peo BengtssonOK Pan-Kristianstad10:13
8508Göran LarssonSödertälje-Nykvarn OF10:15
8509Rolf AnderssonRimbo SOK10:17
8510Alf LundkvistOK Tor10:19
8511John LarssonVästvärmlands OK10:21
8512Arvo HyvönenSkattkärrs SOK10:23

H90

1 460 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
9002Curth SvenssonSkåneslättens OL10:03
9004Rune IsakssonHelsingborgs SOK10:07

Inskolning

690 m, 28 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Virve OlssonOK Linné09:05:31
Ebbe MattssonAlfta-Ösa OK09:10:34
Simon UnanderSundsvalls OK09:23:34
Eskil LöfåsDomnarvets GOIF09:24:17
Signe LindelavOK Roslagen09:36:16
Charlie SvederDomnarvets GOIF09:41:54
Olle ZetterbergVästerås SOK09:43:01
Linnea BrohedeOK Tyr09:44:01
Aron SöderlundKarlsbyhedens OK10:00:01
Lily MasapärsMalungs OK Skogsmårdarna10:00:06
Wilmer LindqvistTäby OK10:00:12
Sixten FredrikssonStora Tuna OK10:02:23
Elvin HedmanSnättringe SK10:07:49
Rasmus Bagge AnlindLeksands OK10:09:21
Noel HedmanSnättringe SK10:10:10
Maja DavidssonAlfta-Ösa OK10:11:39
Edith Johansson KaislaniemiAlfta-Ösa OK10:11:42
Varja Engman ReleforsForsa OK10:27:15
Aron Engman ReleforsForsa OK10:27:17
Astrid OhlinTullinge SK10:39:24
Wilma OhlinTullinge SK10:39:28
Edith TuvessonSundsvalls OK10:50:55
Alice Eggöy MarkhesterSnättringe SK11:14:18
Erik KolmskogOK Kåre11:18:16
Elias KolmskogSundbybergs IK11:18:19
Thua GoodAlfta-Ösa OK11:24:06
Wilda GoodAlfta-Ösa OK11:24:15
Martin RyapolovIFK Mora OK11:42:36

U1

1 400 m, 59 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Alva JaneråsOK Linné09:00:00
Ebba JaneråsOK Linné09:00:00
Felix HerbstVästerås SOK09:00:34
Lova SandbergIFK Mora OK09:05:43
Stina OlarsEdsbyns OK09:12:55
Hilding OlarsEdsbyns OK09:12:56
Agnes Ohlin BoströmOK Linné09:14:39
Julia Ohlin BoströmOK Linné09:14:41
Albin PerssonAlfta-Ösa OK09:20:10
Ludwig PerssonAlfta-Ösa OK09:21:09
August ElwingerIF Thor09:22:04
Axel DavidssonAlfta-Ösa OK09:22:52
Loui GrankvistSurahammars SOK09:24:23
Hilda ElfvingDomnarvets GOIF09:33:14
Hanna SidenvallOK Kåre09:37:26
Ludvig LindbergGustavsbergs OK09:39:59
Edvin CarlsteinIFK Lidingö SOK09:41:50
Assar LindbergForsa OK09:46:44
Tuva LindbergForsa OK09:46:46
Vilma DyreliusSnättringe SK09:46:52
Tilde KjellgrenAlfta-Ösa OK09:55:15
Noah AlnebergSträngnäs-Malmby OL09:55:16
Elis Johansson KaislaniemiAlfta-Ösa OK09:57:15
Mira OlssonOK Linné09:59:16
Tilda HemmyrJärla Orientering09:59:19
Victor HaglundIFK Hedemora OK10:01:29
Elliot HemmyrJärla Orientering10:09:05
Simon Amblie TarandiIFK Lidingö SOK10:09:19
Vidar MårtenssonDomnarvets GOIF10:09:31
Lukas Amblie TarandiIFK Lidingö SOK10:09:38
Axel JonssonHudiksvalls OK10:14:18
Oskar SjöstrandLinköpings OK10:15:11
Erik SjöstrandLinköpings OK10:15:13
Nike VejedalSnättringe SK10:15:42
Simon BjörkOK Hammaren10:17:16
Alva JäderbergLeksands OK10:18:30
Mattis LindströmRonneby OK10:21:10
Olle ErikssonIFK Mora OK10:21:21
Viktor HellbergSundbybergs IK10:28:18
Alma FaxénVäxjö OK10:28:59
Isak WegmüllerOK Rodhen10:33:33
Stina KarlssonKovlands IF10:36:20
Sarah LundellOK Österåker10:36:44
Linus HjortvallStora Tuna OK10:41:16
Agnes DahlinKovlands IF10:47:16
Isak PerssonTäby OK10:47:26
Vilhelm MalmströmOK Linné11:01:03
Olof MalmströmOK Linné11:01:05
Tova OlssonIF Thor11:04:30
Hanna WåhlströmIF Thor11:04:32
Ruben RahmHärnösands OK11:08:01
Carl NordströmVallentuna-Össeby OL11:13:16
Filip SoneAttunda OK11:17:04
Oliver JohanssonNyköpings OK11:20:57
Axel GustafssonNyköpings OK11:23:19
Elna JohanssonKamrat och IF KIF11:23:49
Viggo HenriquesOK Södertörn11:26:01
Billy OldéenOK Södertörn11:26:32
Kajsa ErlandssonSundsvalls OK11:33:02

U2

1 710 m, 41 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Theodor LauriKamrat och IF KIF08:55:49
Selma KaskOK Linné09:02:29
Filippa OttoforsOK Kåre09:13:20
Melker SundströmLeksands OK09:18:56
Astrid FlordalSundvalls OK09:21:16
Tyra BernhardSnättringe SK09:21:19
Ruben JensenSundsvalls OK09:23:09
Wilma UnanderSundsvalls OK09:25:05
Lovisa PerssonDomnarvets GOIF09:31:22
Liam SvedbergAlfta-Ösa OK09:32:16
Jonathan AlnebergSträngnäs-Malmby OL09:37:41
Freja PerssonDomnarvets GOIF09:39:52
Hilda GunérusSurahammars SOK09:41:02
Odd DingstenSkogspojkarnas OK09:50:24
Linnea DufvaSundsvalls OK09:53:34
Wilma HultmanSkogspojkarnas OK09:53:45
Frida OlssonOK Kåre09:57:10
Viktor OlssonOK Kåre10:01:17
Lucas Bagge AnlindLeksands OK10:05:16
Amelia Li EklundStora Tuna OK10:07:14
Irma JonssonHudiksvalls OK10:08:01
Linnéa HjortvallStora Tuna OK10:09:24
Wideh GoodAlfta-Ösa OK10:10:31
Erik SvedbergRehns BK10:10:35
Edvin SvedbergRehns BK10:10:41
Thua GoodAlfta-Ösa OK10:10:46
Wilda GoodAlfta-Ösa OK10:10:47
Julia ErlandssonLänna IF10:18:14
Ida OlssonIF Thor10:22:41
Casper EngstrandIFK Göteborg Orientering10:29:52
Stina EngbergHärnösands OK10:35:14
Alfred EklundSkogsluffarnas OK10:36:42
Axel SandVästerbergslagens OL10:39:17
Joar PerssonSundbybergs IK10:50:08
Axel GuggiIF Thor11:02:30
Karl MalmströmOK Linné11:02:53
Ida-Marie TuvessonSundsvalls OK11:08:10
Ingmar OlevikAlfta-Ösa OK11:14:40
Märta OlevikAlfta-Ösa OK11:15:55
Emil StålbergGävle OK11:19:09
Leo RyapolovIFK Mora OK11:42:29

Öppen 1

1 710 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Tanja LindkvistTäby OK10:01:13
Julia HenrikssonHudiksvalls OK10:07:59
Brigitte AlsénOK Roxen10:12:29
Neda EkbergSundbybergs IK11:02:20

Öppen 3

1 930 m, 42 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Tina KolmskogSundbybergs IK09:00:00
Lena VestbomOckelbo OK09:00:00
Anne-Marie LundquistGotlands Bro OK09:05:10
Siv HasselgrundBjursås OK09:19:42
Eva AnderssonOK Skogshjortarna09:27:51
Olle NäslundSelånger SOK09:28:13
Zandra BuudIFK Mora OK09:35:06
Mia Ohlin EklundRånäs OK09:39:35
Katarina SellingLänna IF09:48:06
Helle RagnarssonOK Kompassen09:48:30
Christina Eriksson LindRehns BK09:49:15
Susanna LindellLinköpings OK09:51:50
Ina DingstenSkogspojkarnas OK09:54:15
Cecilia NorellSnättringe SK09:56:17
Malin FredrikssonStora Tuna OK10:02:26
Kerstin BrunnSundsvalls OK10:02:44
Anders EklundStora Tuna OK10:07:15
Lars-Göran AnderssonRehns BK10:07:19
Linus WirénOK Österåker10:07:57
Jan DahlbergHässleholms OK10:12:50
Lena LarssonSävedalens AIK10:17:58
Maja HedénKlubblös10:19:40
Stina SidenvallHudiksvalls OK10:20:42
Åsa HanssonTullinge SK10:26:21
Daniel FogelmarkOK Södertörn10:27:26
Lotta WaernqvistNAIS Orienteringsklubb10:29:06
Lisa YtterströmSundsvalls OK10:31:45
Kenneth PetterssonSundsvalls OK10:31:51
Britta DanielsMalungs OK Skogsmårdarna10:39:20
Isac WadmanIFK Mora OK10:39:52
Anna WadmanIFK Mora OK10:39:54
Ulrika SignalVästerbergslagens OL10:48:49
Elisabeth W-ErikssonAvesta OK10:48:53
Josefin SandbergIFK Mora OK10:50:20
Sofie SandbergIF Thor10:50:37
Alva DahlinKovlands IF10:52:48
Oscar NilssonLånghundra IF10:57:57
Oskar DalinLeksands OK11:14:49
Siv BrodinIFK Mora OK11:17:25
Anna GustafssonNyköpings OK11:23:58
Marie Olsson EliassonGävle OK11:31:23
Kajsa PerssonSundbybergs IK11:33:07

Öppen 5

3 310 m, 74 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Henrik GunérusSurahammars SOK09:00:00
Malin TillmanOK Roslagen09:03:27
Klara FischerOK Linné09:08:49
Jennie ÖsterbergSurahammars SOK09:15:07
Mikael LiljeGävle OK09:16:53
Yvonne NormanLeksands OK09:19:19
Marcus UddmanSundsvalls OK09:20:03
Therese SvederDomnarvets GOIF09:21:26
Anita ArneforsOK Södertörn09:21:31
Jon JensenSundsvalls OK09:23:22
Lasse SundAlfta-Ösa OK09:23:46
Ida StödemanSurahammars SOK09:25:11
Linda NilssonLånghundra IF09:27:55
Erika MattssonEdsbyns OK09:27:57
Karin GustavssonForsa OK09:28:04
Staffan VestbomOckelbo OK09:39:15
Sofie MasapärsMalungs OK Skogsmårdarna09:39:38
Kenneth EdlundLycksele IF09:40:01
Maja BjörkhagenVittjärvs IK09:42:52
Erica BergLeksands OK09:47:20
Eva SkyttnerLjusdals OK09:55:22
Thomas PetterssonDomnarvets GOIF09:58:07
Maria EldDomnarvets GOIF09:58:16
Anders ErikssonKexholms SK10:00:32
Kjell AnderssonSundsvalls OK10:02:50
Per WistedtSundbybergs IK10:09:29
Frida JonforsenSurahammars SOK10:14:24
Erik PetersonÄlvdalens IF OK10:14:30
Jesper RundbäckVaggeryds SOK10:15:26
Nina UnefäldtEdsbyns OK10:18:55
Mats NilssonEskilstuna OL10:19:30
Elvira ForsströmOK Roslagen10:19:57
Anders ThoméeIFK Mora OK10:20:15
Eva PetersonÄlvdalens IF OK10:20:18
Anna Martinsson-KarlssonAttunda OK10:23:00
Kajsa KolmskogOK Kåre10:23:13
Sara DyreliusSnättringe SK10:24:17
Pär NordbergSkogspojkarnas OK10:25:18
Birgitta MattssonOK Kåre10:27:20
Helena FalkTäby OK10:28:31
Elin TögenmarkOK Linné10:33:19
Lena GilleOK Roslagen10:33:21
Sara HultmanSkogspojkarnas OK10:33:45
Therese GellerbrandtMalungs OK Skogsmårdarna10:35:47
Robin BergrothVästerås SOK10:36:00
Helena LiljeströmGävle OK10:36:53
Monica LööfMariestads FK10:38:06
Lena NilssonOK Österåker10:39:39
Linus YtterbomKovlands IF10:41:53
Jerker YtterbomKovlands IF10:42:04
Lena ÅbomGävle OK10:46:16
Andreas J. WikströmOK Hammaren10:47:56
Sara SvenssonSurahammars SOK10:51:39
Lisa KullmanStora Tuna OK10:53:16
Albin WallKlubblös10:53:21
Theodor LindbergKlubblös10:59:56
Anders HolmströmIFK Hedemora OK11:00:03
Elin HedmanÖstersunds OK11:04:28
Daniel YtterströmSundsvalls OK11:05:20
Marcus HäggblomSäterbygdens OK11:06:15
Jonas EkbergSundbybergs IK11:06:22
Caroline YtterströmSundsvalls OK11:07:15
Therese RahmHärnösands OK11:08:05
Anna DufvaSundsvalls OK11:08:07
Conny ErikssonIFK Mora OK11:10:25
Matilda WalfridssonBromma-Vällingby SOK11:11:13
Anette EngströmValbo AIF11:12:16
Erika LöfqvistVästerås SOK11:13:29
Christer EngstrandRehns BK11:15:03
Torbjörn ErikssonGrycksbo IF OK11:20:02
Irené LarssonSundsvalls OK11:21:34
Andreas DahlinKovlands IF11:26:46
Mikael WilénLeksands OK11:27:17
Lars RahmHärnösands OK11:31:30

Öppen 7

2 600 m, 94 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Kenneth EdlundLycksele IF08:54:17
Eva EngmanForsa OK08:56:25
Johan ReleforsForsa OK08:58:22
Jessica EngmanForsa OK08:58:23
Cecilia NordquistTäby OK09:00:00
Sandra HanssonÄrla IF09:03:03
Mats FrostOK Roslagen09:04:33
Evelin MagnussonOK Kåre09:08:23
Monica OhlinRånäs OK09:14:44
Bengt SalomonssonSkåneslättens OL09:19:37
David EngstedtOK Linné09:21:59
Kristina HammarfalkÖstersunds OK09:23:00
Peter ÖsterbergSurahammars SOK09:23:57
Rasa EngstedtOK Linné09:24:11
Hans AnderssonVästerbergslagens OL09:24:56
Petter RanefallIF Thor09:31:01
Anna-Lena AnderssonVästerbergslagens OL09:33:17
Laura Csúcs-FenyvesiIFK Mora OK09:33:52
Karin ProforsKöping-Kolsva OK09:35:31
Olle AnderssonIFK Mora OK09:36:59
Ritva KärkkäinenAvesta OK09:38:25
Bengt HolmIFK Mora OK09:41:37
Carina SundbüeSträngnäs-Malmby OL09:42:24
Petter LindbergOK Linné09:44:50
Hannah LinngårdCentrum OK09:45:34
Carina GunérusSurahammars SOK09:45:36
Teo BergLeksands OK09:47:17
Conny SahlinVänersborgs SK09:47:38
Anders OttoforsOK Kåre09:47:49
Sandra BurénKöping-Kolsva OK09:50:07
Charlotte IhrforsOK Linné09:51:41
Johanna RagvaldOK Linné09:51:42
Christoffer SandbergIF Thor09:52:16
Tilda BergLeksands OK09:52:23
Frida ÖhlundOK Linné09:55:19
Anna HolmströmTäby OK09:56:14
Kirsty Mc IntyreOK Tyr09:59:28
Caroline JohanssonGustavsbergs OK10:00:27
Lars-Ivar SvenssonRehns BK10:00:42
Roland BjörklundKvarnsvedens GOIF OK10:02:14
Mikael SöderlundKarlsbyhedens OK10:02:20
Erik ErssonIFK Mora OK10:05:08
Håkan BybergDomnarvets GOIF10:06:17
Helena BybergDomnarvets GOIF10:06:18
Christina AlnebergSträngnäs-Malmby OL10:06:22
Cecilia EnbergLinköpings OK10:09:27
Ing-Marie NyströmIF Thor10:17:24
Stina BjörnbergVästerås SOK10:21:26
Sten Ove NormanViksjöfors OK10:22:05
Nicklas BjörkOK Hammaren10:22:18
Svante PerssonSöderhamns OK10:24:05
Per-Inge JonssonKlubblös10:26:16
Britt BjörklundBjursås OK10:26:18
Stefan SvedbergRehns BK10:26:31
Helene LindelavOK Roslagen10:26:39
Emelie RökenTäby OK10:28:51
Maria MagnussonKFUM Örebro OK10:34:20
Elisabeth LindstedtOK Ravinen10:34:34
Karin JonsellVallentuna-Össeby OL10:36:26
Lars-Erik LiljeströmGävle OK10:36:36
Per-Anders HanssonSöderhamns OK10:36:40
Anna WestbergKlubblös10:39:47
Sofia StenbergDomnarvets GOIF10:40:17
Magnus EngbergSundsvalls OK10:40:34
Henrik WåhlströmIF Thor10:41:05
Anna ElgesjöDomnarvets GOIF10:42:15
Kristian FellVästerås SOK10:42:35
Börje HolmgrenVallentuna-Össeby OL10:43:15
Curt LandinRehns BK10:43:22
Malte SöderlundKarlsbyhedens OK10:43:34
Anna SöderlundKarlsbyhedens OK10:43:36
Maria WikströmOK Hammaren10:43:38
Anna JöhnemarkStora Tuna OK10:45:28
Anna OlssonIF Thor10:45:40
Lars LundinTierps SOK10:51:34
Anneli ChristieSnättringe SK10:52:31
Vendela JonsellVallentuna-Össeby OL10:53:00
Lennart PerssonSöderhamns OK10:54:59
Torbjörn JohanssonOK Södertörn10:55:23
Lina LångStora Tuna OK11:01:19
Andreas OlssonIF Thor11:05:22
Lars ArleboKFUM Örebro OK11:07:06
Gustav BjörklundIFK Enskede11:10:13
Marita KarlssonStorviks IF11:11:52
Bodil WilénLeksands OK11:12:29
Annika PalmgrenSundsvalls OK11:14:33
Albin EronnLinköpings OK11:15:15
Pia KlarÄrla IF11:15:35
Karin IsraelssonSöders-Tyresö11:22:03
Peter NordströmTäby OK11:24:51
Daniel KaipeOK Kåre11:31:15
4549Louise Jeppsson WulffOK Hammaren11:31:43
Leif KlingOckelbo OK11:37:24
Sune ÅkessonOckelbo OK

Öppen 8

2 720 m, 38 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Peter KolmskogOK Kåre09:00:00
Nikiforos PapasikasSkarpnäcks OL09:00:00
Sara NylénBromma-Vällingby SOK09:00:19
Anna TuressonBromma-Vällingby SOK09:02:01
Elsa BrahmLånghundra IF09:24:14
Stefan GunnarssonHudiksvalls OK09:47:24
Annika DavidssonVästerås SOK09:58:01
Arne AnderssonBredaryds SOK09:58:55
Hans NykvistStora Tuna OK10:00:56
Berit GummusIFK Mora OK10:11:22
Martina KarlssonStora Tuna OK10:14:05
Henny SamuelssonCentrum OK10:19:09
Åsa NylénBromma-Vällingby SOK10:19:47
Clary RexSundsvalls OK10:20:25
Daniel WallnerAttunda OK10:22:08
Erik KindlundhFK Finn10:26:06
Niclas AhlströmVästerås SOK10:35:05
Emilia JohnssonOK Kåre10:35:44
Nic KruysIF Thor10:35:54
Karolina VessbyIF Thor10:38:31
Henrik TrofastTullinge SK10:41:05
Kajsa MattssonOK Kåre10:42:43
Johanna DalinLeksands OK10:44:31
Joakim AhlströmVästerås SOK10:48:11
Andreas PerssonDomnarvets GOIF10:59:12
Niclas RökenTäby OK11:00:36
Jenny WåhlinDomnarvets GOIF11:01:25
Anna-Lena TynongGävle OK11:01:52
Anna RökenTäby OK11:06:07
Ellinor LangeTumba-Mälarhöjden OK11:08:11
Josef AnderssonSundsvalls OK11:17:28
Måns FaxénVäxjö OK11:19:27
Karin HofstedtTäby OK11:21:31
Urban StåhlSundbybergs IK11:25:01
Marie-Louise KaipeOK Kåre11:26:51
Malin MårtenssonOK Ravinen11:39:56
Peter NyströmIF Thor11:44:40
Jonas KarlssonKovlands IF11:52:13

Öppen 9

4 170 m, 32 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Pär BodénLitsbygdens SK09:12:19
Håkan NilssonDomnarvets GOIF09:14:50
Per BrahmLånghundra IF09:24:12
Ola TuvessonSundsvalls OK09:35:10
Erik HållströmGävle OK09:37:22
Michael WehlinSkogspojkarnas OK09:42:50
Jennie BerglundSävedalens AIK09:56:02
Göran ForslinRehns BK10:07:12
Stefan AnderssonIFK Mora OK10:08:07
Egdijus KokenysOckelbo OK10:13:54
Thomas RexSundsvalls OK10:20:09
Tomas UnanderSundsvalls OK10:22:50
Jonas ÅkerdahlSundsvalls OK10:24:25
Erica EdmanRehns BK10:39:38
Simon BernerssonOK Enen10:41:12
Matilda AnderssonOK Kåre10:44:15
Kenneth EdlundLycksele IF10:52:24
Maria CarlströmCentrum OK10:53:16
Gro DahlbomCentrum OK10:54:26
Jessica HallidayDomnarvets GOIF10:55:40
Niclas NilssonOK Österåker10:56:22
Jan-Olov BergmanVästerås SOK10:59:08
Björn ArvidssonStora Tuna OK10:59:26
Malin ErikssonTierps SOK11:01:29
Malin TuvessonSundsvalls OK11:11:39
Karl LemoineKlubblös11:12:45
Malin UnanderSundsvalls OK11:17:17
Jörgen GranefeltOK Tyr11:21:49
Emma HållströmGävle OK11:22:45
Anton TynongÄrla IF11:32:37
Jacob KällströmVallentuna-Össeby OL11:32:41
Jesper LysellRehns BK11:40:22

Annonser