Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Falukretsens ungdomsserie deltävling 2 - OK Kåre

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Falukretsens ungdomsserie deltävling 2 - OK Kåre
Arrangörsorganisation: OK Kåre
Datum: torsdag 24 maj 2018

D16

3 610 m, 9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Emilia JohnssonOK Kåre18:37
Thea NordinKorsnäs IF OK18:39
Mirjam JoonsLeksands OK18:43
Tilda GolsäterKorsnäs IF OK18:45
Vendela SöderqvistOK Kåre18:47
Tuva-Cajsa SpikLeksands OK18:49
Malin WilhelmssonKorsnäs IF OK18:51
Maja BergqvistKorsnäs IF OK18:55
Tove RingiOK Kåre18:57

H16

4 560 m, 6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Elmer ÖhgrenKarlsbyhedens OK18:45
Christoffer LindgrenOK Kåre18:47
Klockar-Eskil NääsLeksands OK18:49
Melker NordgrenOK Kåre18:51
Markus MelénOK Kåre18:55
Jakob WidelundOK Kåre18:59

D14

3 090 m, 8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Mira NordinKorsnäs IF OK18:41
Julia Hagelberg NordahlOK Kåre18:45
Signe ÖhgrenKarlsbyhedens OK18:47
Agnes WallinKorsnäs IF OK18:51
Elin BryggarGrycksbo IF OK18:53
Klara ErssonOK Kåre18:55
Moa BergqvistKorsnäs IF OK18:57
Elsa KaipeOK Kåre18:59

H14

3 190 m, 20 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
August GörasLeksands OK18:30
Rasmus WidelundOK Kåre18:32
Love ErlandssonKorsnäs IF OK18:34
Wille SöderqvistOK Kåre18:36
Olof OlssonOK Kåre18:40
Daniel OlarsLeksands OK18:42
Hugo AtterbrandOK Kåre18:44
Jon HanssonOK Kåre18:46
Joel GolsäterKorsnäs IF OK18:48
Olle GahnshagOK Kåre18:50
Alvin EdbäckOK Kåre18:52
Adam JonesOK Kåre18:54
Johannes WengelinSvärdsjö SOK18:56
Nils PetterssonOK Kåre18:58
Olle RingiOK Kåre19:00
Olle ÖstlundOK Kåre19:04
Albin SjöblomOK Kåre19:06
Leo AlvolinOK Kåre19:08
Eric JohanssonOK Kåre19:10
Esbjörn Montelius RisbergOK Kåre19:14

D12

2 900 m, 16 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Juliette BergströmKorsnäs IF OK18:30
Ida AnderssonOK Kåre18:32
Tindra DanielssonKorsnäs IF OK18:34
Edith JonesOK Kåre18:36
Elsa WengelinSvärdsjö SOK18:38
Linn LarsonOK Kåre18:42
Klara BerglundKarlsbyhedens OK18:44
Elsa GolsäterKorsnäs IF OK18:46
Lina WidelundOK Kåre18:48
Greta BladlundKarlsbyhedens OK18:50
Matilda StilleKorsnäs IF OK18:52
Ylva HanssonOK Kåre18:56
Freja BylanderKarlsbyhedens OK18:58
Nora NordlundOK Kåre19:00
Matilda BackmanOK Kåre19:04
Alice LundbergKorsnäs IF OK19:06

H12

2 850 m, 22 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Frode Montelius RisbergOK Kåre18:31
Johan OlarsLeksands OK18:33
Petter GranathSvärdsjö SOK18:35
Kalle JoonsLeksands OK18:37
Olle BrandinOK Kåre18:39
Anton ModigsKorsnäs IF OK18:41
Noa ArkebäckOK Kåre18:43
Melvin LöfgrenOK Kåre18:47
Oliver HagströmKarlsbyhedens OK18:49
Joel GrenholmOK Kåre18:51
Malte SöderlundKarlsbyhedens OK18:53
William OksvoldOK Kåre18:55
Pontus HedbergKarlsbyhedens OK18:57
Hans StenbergOK Kåre18:59
William BergqvistKorsnäs IF OK19:01
Erik AretegOK Kåre19:03
Simon BerglundKarlsbyhedens OK19:05
Nils OdlindOK Kåre19:07
Axel GräfningsGrycksbo IF OK19:09
Walter SöderqvistOK Kåre19:13
Hugo FolkessonOK Kåre19:17
Pelle NilssonKarlsbyhedens OK19:19

D10

2 780 m, 22 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Iris GotteOK Kåre18:30
Ingrid OlssonOK Kåre18:32
Karin SöderholmOK Kåre18:34
Doris ÖstlundOK Kåre18:36
Frida SjöblomOK Kåre18:38
Moa SölscherKorsnäs IF OK18:40
Ella PersOK Kåre18:42
Ebba BuskqvistOK Kåre18:44
Eimy AndréSvärdsjö SOK18:46
Julia Jennische PéclardOK Kåre18:48
Greta BrandinOK Kåre18:52
Agnes LindbergKarlsbyhedens OK18:54
Matilda Oredsson LindOK Kåre18:56
Linnea PerssonOK Kåre18:58
Elsa MelinKorsnäs IF OK19:00
Stella StenmanOK Kåre19:02
Embla TuvallOK Kåre19:04
Klara BackmanOK Kåre19:06
Halle GahnshagOK Kåre19:08
Tyra HenrikssonOK Kåre19:10
Ida AtterbrandOK Kåre19:12
Vilma Hagelberg NordahlOK Kåre19:14

H10

2 800 m, 26 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Elliot TyskOK Kåre18:30
Wilhelm StilleKorsnäs IF OK18:32
Alexis AndréSvärdsjö SOK18:34
Walter OksvoldOK Kåre18:36
Viktor LindgrenOK Kåre18:38
Leo JonssonKorsnäs IF OK18:40
Nils StåbiOK Kåre18:42
Frans GotteOK Kåre18:44
Oskar LimellOK Kåre18:46
Viggo LindgrenOK Kåre18:48
Isak UngerOK Kåre18:50
Erik LimellOK Kåre18:52
Emil LundbergKorsnäs IF OK18:54
Elis ClarströmOK Kåre18:56
Lukas NääsOK Kåre18:58
Viktor BäckströmOK Kåre19:00
Ludvig StåbiOK Kåre19:02
Olle BladlundKarlsbyhedens OK19:04
Petter NordlundOK Kåre19:06
Tim ThomsonOK Kåre19:08
Adam EnochssonKorsnäs IF OK19:10
Albin PernefalkOK Kåre19:12
Isak FlygarOK Kåre19:14
Noah TyskOK Kåre19:16
Elias BergqvistKorsnäs IF OK19:18
Sigge LöfgrenOK Kåre19:20

Inskolning

2 220 m, 49 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Signe Montelius RisbergOK Kåre18:11:07
Samuel WarnerKorsnäs IF OK18:29:50
Louise Tjulander EnbäckKorsnäs IF OK18:29:51
Matilda KarlssonKorsnäs IF OK18:30:08
Madeleine KarlssonKorsnäs IF OK18:30:37
Marjam MajeedKorsnäs IF OK18:31:15
Hugo WennbergKarlsbyhedens OK18:33:24
Matteo PeterssonKarlsbyhedens OK18:33:49
Elna ÅseniusOK Kåre18:34:08
Ruben PekkariKarlsbyhedens OK18:34:41
Freja  RibjerOK Kåre18:35:50
Stella RibjerOK Kåre18:35:55
Ida LarssonOK Kåre18:38:10
Joel WiklundKorsnäs IF OK18:38:28
Gustav RutforsKorsnäs IF OK18:38:39
Melvin DanielssonKorsnäs IF OK18:38:56
Leo LarsonOK Kåre18:39:31
Ida LindgrenOK Kåre18:41:15
Malte StålSvärdsjö SOK18:42:08
Lilly Niss-JonssonKarlsbyhedens OK18:42:28
Frida HyttstenKarlsbyhedens IK18:42:33
Arvid BuskqvistOK Kåre18:43:22
Elias LinderKarlsbyhedens OK18:46:32
Olivia LinderKarlsbyhedens OK18:46:36
Moa SundvikKarlsbyhedens OK18:46:44
Vilmer SundvikKarlsbyhedens OK18:46:45
Aron SöderlundKarlsbyhedens OK18:48:19
Milla ErikssonKarlsbyhedens OK18:48:26
Viktor GotteOK Kåre18:48:33
Axel ErikssonKarlsbyhedens OK18:48:39
Hugo OdlindOK Kåre18:48:43
Wilhelmina HedbergKarlsbyhedens OK18:50:21
Aurelio PeterssonKarlsbyhedens OK18:51:38
Elliot WennbergKarlsbyhedens OK18:51:41
Sienna PeterssonKarlsbyhedens OK18:51:51
Linnea HagströmKarlsbyhedens OK18:51:56
Ralf Jennische PéclardOK Kåre18:52:41
Arvid StenmanOK Kåre18:52:45
Axel ForsbergOK Kåre18:53:30
Emilia HagströmKarlsbyhedens OK18:53:46
Natalie HagströmKarlsbyhedens OK18:54:31
Julia StilleKorsnäs IF OK18:55:25
Ivar AretegOK Kåre18:55:32
Erik GräfningsGrycksbo IF OK18:57:41
Oskar Hagelberg NordahlOK Kåre19:10:11
Douglas HanssonKarlsbyhedens OK
Marwa MajeedKorsnäs IF OK
Ella StaffasKarlsbyhedens OK
Emil WallinSvärdsjö SOK

Öppen medel

4 570 m, 22 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Johanna GustavssonKorsnäs IF OK18:30:46
Anders OlarsLeksands OK18:36:03
Jörgen FondeliusVästerbergslagens OL18:37:23
Mats OlssonKvarnsvedens GOIF OK18:39:07
John GranathOK Kåre18:39:27
Lotten SjödénÄlvdalens IF OK18:39:39
Viktor WallinOK Kåre18:41:07
Sofia Kjellberg-LindgrenOK Kåre18:42:00
Marita OlarsLeksands OK18:42:20
Anders WestmanKlubblös18:43:47
Bo SundénKarlsbyhedens OK18:44:22
Britt-Marie GisingOK Kåre18:45:15
Anna OksvoldOK Kåre18:49:17
Gabriel ThornStigsökarna18:51:30
Fredrik GranathSvärdsjö SOK18:52:52
Cecilia LindgrenOK Kåre18:53:05
Ola ModigsKorsnäs IF OK18:53:34
Anna-Karin AdolfssonOK Kåre18:56:04
Jan KinstenKvarnsvedens GOIF OK21:42:12
Mathias BergqvistKorsnäs IF OK
Klockar Mattias NääsLeksands OK
Åsa SpikLeksands OK

Annonser