Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Motionsorientering SAIK

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Motionsorientering SAIK
Arrangörsorganisation: Sävedalens AIK
Datum: torsdag 30 augusti 2018

Kort lätt (ÖM3)

2 920 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
9995273Bruno FovaeusSävedalens AIK18:21:13
2048701Ellen NormanSävedalens AIK18:25:53

Mellan medelsvår (ÖM5)

3 340 m, 11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
9070823Emil SkeppSävedalens AIK17:02:40
450175Mette SörensenPEAB17:08:52
450185Malin SaxenPEAB17:08:56
871106Peter LarssonPEAB17:29:51
16775Jenny AnderssonÄtrans IF17:35:10
352268Katarina Rydén MarkinhuhtaGöteborgs SK18:05:08
450190Lisa SvenssonKlubblös18:11:28
450176Johanna HesslindKlubblös18:11:31
8050227Carl-Johan StåhlSävedalens AIK18:25:26
8071129Gustav StåhlSävedalens AIK18:25:28
2088329Olof StåhlSävedalens AIK18:25:31

Lång medelsvår (ÖM6)

4 740 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
450177Linn AnderssonKlubblös18:07:59
330841Jörgen AnderssonMalmö OK18:11:36
450179Ted AnderssonKlubblös18:13:18
2057236Lena TornéusSävedalens AIK18:24:34

Kort svår (ÖM7)

19 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
7417456Joakim LundqvistGöteborg-Majorna OK17:03:39
9457768Gunnar FovaeusSävedalens AIK17:16:54
550401Mats StrandhagenGöteborg-Majorna OK17:25:19
7700322Erik ÖsterlinSävedalens AIK17:25:27
1996070John GabrielssonSävedalens AIK17:26:25
7070120Stefan MadjarKlubblös17:29:32
450180Charlie JohanssonKlubblös17:33:06
16771Viktor TorstenssonÄtrans IF17:34:19
42662Carl AlvelidKalmar OK17:34:55
9680115Mattias BååthSävedalens AIK17:37:14
2801087Joakim HanssonKlubblös17:39:04
444049Simon BååthSävedalens AIK17:39:43
2800746Pernilla HanssonKlubblös17:41:35
950427Kjell BengtssonKlubblös17:42:05
2123357John LandstedtIFK Göteborg Orientering18:03:01
2107499Gunnar MarkinhuhtaGöteborgs SK18:05:01
2048704Kajsa NormanSävedalens AIK18:22:21
2057352Stefan NormanSävedalens AIK18:26:39
900216Malin SettergrenHalmstad OK18:43:31

Lång svår (ÖM9)

6 250 m, 8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2088434Daniel LarssonIFK Göteborg Orientering17:30:03
2126060Erik StrannegårdKlubblös18:07:41
450171Anders HederskogIFK Göteborg Orientering18:10:34
870618Josefine SvenssonIFK Göteborg Orientering18:10:59
2122076Peter SävingerGöteborg-Majorna OK18:12:51
450189Jesper SjögrenHestra IF18:15:09
1902933Anton KarlssonOK Kullingshof18:16:10
8090589Niklas HidmanHalmstad OK18:47:03

Annonser