Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Sörklubbs #6

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Sörklubbs #6
Arrangörsorganisation: Rehns BK
Datum: tisdag 29 maj 2018

Öppen motion 1

1 720 m, 7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
29076Conny ForsellRehns BK17:36:27
446027Elisia SvedbergRehns BK18:09:32
1090629Edvin SvedbergRehns BK18:09:38
449846Erik SvedbergRehns BK18:09:40
1100715Hugo RydesäterRehns BK18:11:49
7652583Marcus UnborgAlfta-Ösa OK18:36:04
19972Lukas AdrekusLjusne-Ala OK

Öppen motion 3

2 320 m, 10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
9600951Lars-Göran AnderssonRehns BK17:47:20
352726Elina SvedbergAlfta-Ösa OK17:50:21
449884Peter SvedbergAlfta-Ösa OK17:50:24
29086Arvid JohanssonRehns BK17:57:51
1190508Hanna RydesäterRehns BK18:12:03
259326Kerstin BlomRehns BK18:27:31
441993Vilgot HenryssonAlfta-Ösa OK18:37:47
2075186Christina ErikssonAlfta-Ösa OK18:38:00
448424Helene LagerhällRehns BK18:46:10
451709Tilda LagerhällRehns BK18:46:12

Öppen motion 5

3 030 m, 14 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1280161Marie FröjdRehns BK17:31:27
1989314Henrik FröjdRehns BK17:33:15
207502Anna-Karin EklundSöderhamns OK17:34:53
409271Gun SvenssonRehns BK17:37:52
9710701Henrik MagnussonRehns BK17:38:00
9901049Jonathan MagnussonRehns BK17:39:27
1418870Albin BlombergSegersta OK18:17:56
209990Monica SandbergLjusne-Ala OK18:18:46
870930Monica HåbergSöderhamns OK18:18:48
355536Nils BlombergSegersta OK18:20:06
1286409Jonas BlombergSegersta OK18:20:09
446015Wiliam HussonIFK Bergvik18:27:27
1797979Arvid AnderssonVallsta SK18:31:59
24771Elisabeth SkoglundSegersta OK18:32:05

Öppen motion 7

3 450 m, 25 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
450092Lars-Ivar SvenssonRehns BK17:40:40
27492Erik BromanAlfta-Ösa OK17:46:20
209971Mikael WallinLjusne-Ala OK17:48:23
433626Per Arne EvaldssonOK Gynge17:49:43
204990Håkan EnglundAlfta-Ösa OK17:49:57
13944John BerglundAlfta-Ösa OK17:52:10
540319Nisse JohanssonRehns BK18:01:08
37656Lars EkengrenSöderhamns OK18:09:23
2122069Per Anders HanssonSöderhamns OK18:10:10
448477Ingvar SöderkvistSöderhamns OK18:15:57
1806991Anna BlombergSegersta OK18:20:28
970220Erica EdmanRehns BK18:23:16
1879716Annika OttenbäckSegersta OK18:32:41
1570208Birgitta WinbladRehns BK18:32:48
1037669Anders AnderssonSegersta OK18:34:24
610828Erik AnderssonVallsta SK18:36:31
7679699Magnus UnborgAlfta-Ösa OK18:37:37
2075284Elin LadängesAlfta-Ösa OK18:38:05
9550119Stig LundströmLjusne-Ala OK18:41:52
10297Göran ForslinRehns BK18:46:57
448421Christer LagerhällRehns BK18:52:05
423460Lennart WahlgrenRehns BK18:53:47
1975201Ingela RydesäterRehns BK18:56:36
439373Göran BergqvistRehns BK19:06:35
9591114Leif EdejernIFK Bergvik

Öppen motion 9

5 040 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1850927Erik LundhRehns BK17:43:51
930809Anders JohanssonRehns BK18:20:45
2009196Saulius AndrekusLjusne-Ala OK18:37:55
1972310Peter RydesäterRehns BK18:49:46
970625Lars OlovssonRehns BK18:55:18

Annonser