Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för 4-klubbsmatch #2

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: 4-klubbsmatch #2
Arrangörsorganisation: OK Hällen
Datum: torsdag 31 maj 2018

Nivå 1 flickor

1 700 m, 28 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Sigrid CarlborgOK Måsen18:15:00
Ellie NettelbladtOK Hällen18:16:43
Vera von BerensTrosabygdens OK18:17:26
Stella KaragiannisTrosabygdens OK18:19:00
Ingalisa ÖbergOK Hällen18:19:44
Tove LindbergOK Hällen18:23:00
Iris KällströmerNyköpings OK18:23:15
Maja DahlgrenNyköpings OK18:23:48
Maya RosmanOK Hällen18:25:00
Elise ThedvallTrosabygdens OK18:25:52
Elin BeijarOK Hällen18:27:21
Lova SchulzeOK Hällen18:27:23
Alicia HögforsTrosabygdens OK18:28:15
Freja KarlssonOK Hällen18:28:26
Nicole ThronborgOK Hällen18:31:00
Ida KarlssonSandbergOK Hällen18:31:22
Anna FribergNyköpings OK18:32:04
Alina BönnemarkOK Hällen18:34:00
Elsa HaglundOK Hällen18:34:20
Linnea SteenOK Hällen18:34:22
Elsa LindqvistOK Måsen18:35:00
Agnes HolstOK Måsen18:36:21
Thyra HildebrandOK Hällen18:37:03
Selma EkstrandOK Hällen18:37:05
Nelly HaglundOK Hällen18:37:22
Meja FrickOK Hällen18:37:23
Astrid HamiltonNyköpings OK18:38:00
Edvina DitzlerOK Hällen

Nivå 2 flickor

2 060 m, 13 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Evelina PeterssonNyköpings OK18:15:14
Alva SundellOK Hällen18:16:53
Edith von BerensTrosabygdens OK18:18:51
Greta JanssonOK Måsen18:20:54
Elvira LindstenNyköpings OK18:22:50
Vilia Andersson CarlénOK Måsen18:24:55
Maja PetterssonOK Hällen18:27:00
Novella ValenciaNyköpings OK18:28:51
Olivia ThorburnOK Måsen18:31:00
My TullbergNyköpings OK18:32:50
Freja SteinerTrosabygdens OK18:35:00
Tuva Karlsson SandbergOK Hällen18:36:51
Hedvig DavidssonNyköpings OK18:39:00

Nivå 3 flickor

2 420 m, 10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Molly EliassonNyköpings OK18:14:51
Thea KarlssonOK Hällen18:16:50
Miriam GustafssonTrosabygdens OK18:18:47
Filippa GuttkeNyköpings OK18:20:50
Vinja ChrislanTrosabygdens OK18:23:00
Cajsa AleniusNyköpings OK18:25:00
Elsa JohanssonOK Måsen18:26:51
Adele PalmqvistNyköpings OK18:28:51
Lova EdeniusOK Hällen18:31:00
Elsa BrunbergNyköpings OK18:32:51

Nivå 4 flickor

3 110 m, 12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Katja GustafssonTrosabygdens OK18:14:51
Vilma JohanssonOK Hällen18:16:52
Meja AleniusNyköpings OK18:19:00
Saga ÖrnebroOK Måsen18:20:52
Hanna AnängenNyköpings OK18:23:00
Wilma HögbergOK Måsen18:25:00
Ylva LidehnNyköpings OK18:26:50
Annika KällmanOK Hällen18:28:50
Liana LagervikNyköpings OK18:30:50
Tindra EkholmOK Måsen18:33:52
Sofie HedinTrosabygdens OK18:35:00
Lovis HellstenNyköpings OK18:36:51

Nivå 5 flickor

3 820 m, 7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Ebba CarneliusOK Hällen18:40
Alice EkNyköpings OK18:40
Caroline GuttkeNyköpings OK18:40
Frida JardingNyköpings OK18:40
Elsa LinderOK Hällen18:40
Ella StenilsOK Hällen18:40
Emma WesterlundNyköpings OK18:40

Nivå 1 pojkar

1 700 m, 39 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Ivar StridTrosabygdens OK18:13:59
Erik SvedlindOK Hällen18:14:49
Hugo MikaelssonNyköpings OK18:15:48
Anton TengnerNyköpings OK18:18:37
Erik JohanssonOK Måsen18:20:43
Elvis UdinNyköpings OK18:22:18
Emil ÖbergOK Hällen18:22:37
Vidar EngströmOK Hällen18:22:54
Alfons StenilsOK Hällen18:23:50
Ingemar CarlborgOK Måsen18:24:00
Axel GustafssonTrosabygdens OK18:25:03
Theodor WestlinNyköpings OK18:27:07
Sixten NordinOK Hällen18:27:33
Loke ZeinowOK Hällen18:28:05
Albin BrolinOK Hällen18:29:06
Loh LagervikNyköpings OK18:29:14
Elis GeorgssonOK Hällen18:29:53
Hjalmar ErikssonOK Måsen18:31:00
Ludvig HolmgrenOK Måsen18:31:42
Samuel SwingOK Hällen18:32:00
Teo KlefbohmOK Måsen18:32:16
Felix HaglindOK Hällen18:32:53
Dexter JohanssonOK Måsen18:35:00
Milo BruzellTrosabygdens OK18:36:00
William LindOK Hällen18:36:59
Oskar ErikssonOK Hällen18:37:00
Theo AleniusNyköpings OK18:39:00
Elias ÖbergOK Hällen18:39:34
Damian Shewket Tofiq KareliussonOK Hällen18:39:53
Lias RehnströmOK Hällen18:40:00
Filip KarlssonOK Måsen18:40:38
Gunnar VibergOK Måsen18:41:00
Lukas ÖbergOK Hällen18:41:36
Melker HelsingOK Hällen18:41:37
Albin JohanssonOK Hällen18:41:43
Axel StridTrosabygdens OK18:42:46
Harry SieurinNyköpings OK18:44:12
Love Andersson CarlénOK Måsen18:46:57
Algot LindstenNyköpings OK18:48:17

Nivå 2 pojkar

2 160 m, 23 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Alfons RingdahlNyköpings OK18:15:49
Melker BacklundOK Hällen18:17:52
Emil TengnerNyköpings OK18:19:50
Erik EkbergOK Måsen18:21:52
Ville MellwordNyköpings OK18:23:51
Gustav NordinTrosabygdens OK18:25:53
Olle SvenssonOK Hällen18:27:50
Vilgot HellstenNyköpings OK18:29:51
Gustav HjelmOK Måsen18:31:52
Jonathan PeterssonNyköpings OK18:34:11
Wiliam EkOK Hällen18:35:56
Axel ThorburnOK Måsen18:38:00
Victor PalmqvistNyköpings OK18:39:49
Lukas KaragiannisTrosabygdens OK18:40:55
Gustav NorénNyköpings OK18:43:54
Gabriel GöranssonOK Måsen18:45:50
Tage LindstenNyköpings OK18:47:53
Wilmer ThedvallTrosabygdens OK18:49:51
Melker ClashammarNyköpings OK18:51:50
Axel HolstOK Måsen18:53:52
August HedinNyköpings OK18:55:51
Arvid HenleyTrosabygdens OK18:57:50
Ludvig Björnberg FärdigNyköpings OK18:59:51

Nivå 3 pojkar

2 350 m, 17 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Leo ÖrnebroOK Måsen18:15:52
Isac LidehnNyköpings OK18:17:50
Casper Andersson CarlénOK Måsen18:19:57
Elias RingdahlNyköpings OK18:21:50
Tryggve StraussNyköpings OK18:23:50
Philip EkOK Hällen18:25:52
Theo Lund RüdénNyköpings OK18:27:56
Vilgot SelanderOK Hällen18:30:00
Valdemar HamiltonNyköpings OK18:31:51
Rasmus ÖbergOK Hällen18:33:51
Neo BergNyköpings OK18:35:52
Hampus HolmgrenOK Måsen18:37:50
Ludvig HedinNyköpings OK18:39:50
Melvin JohanssonOK Hällen18:40:50
Birk LagervikNyköpings OK18:44:30
August JacobsenOK Måsen18:45:51
Emil ClashammarNyköpings OK18:47:51

Nivå 4 pojkar

3 410 m, 11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Albin StenssonNyköpings OK18:15:51
Arvid LindqvistOK Måsen18:18:00
Odin EkNyköpings OK18:19:49
Victor JacobsenOK Måsen18:21:54
Melker BerggrenNyköpings OK18:23:51
Sebastian SjöqvistOK Måsen18:25:51
Isak SöderblomNyköpings OK18:27:55
William LindOK Måsen18:30:00
Emanuel ErikssonNyköpings OK18:31:50
Wilhelm TengrothOK Måsen18:33:50
Emil BrunbergNyköpings OK18:47:54

Nivå 5 pojkar

4 590 m, 12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Isak AnängenNyköpings OK18:30
Anton BörjessonOK Måsen18:30
Edvin HellstenNyköpings OK18:30
Andreas HolmqvistNyköpings OK18:30
Tobias Janzon SjöstedtOK Måsen18:30
Hugo KindbornOK Hällen18:30
Kasper LagerströmNyköpings OK18:30
Axel LindgrenNyköpings OK18:30
Karl LundinOK Hällen18:30
Melker LundinOK Hällen18:30
Gustav NorbergOK Hällen18:30
Sven SjöqvistOK Måsen18:30

Annonser