Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för KOK:s Sommarquattro, etapp 4

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: KOK:s Sommarquattro, etapp 4
Arrangörsorganisation: Kristinehamns OK
Datum: onsdag 20 juni 2018

Bana 1

2 200 m, 6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
402628Antimo AnderssonKristinehamns OK17:53:23
2106178Joline PetriOK Djerf18:10:30
8400014Ella LaineDegerfors OK18:10:31
2095115Lucas Bodin LiliegrenOK Djerf18:14:57
1080524Linus Bodin-LiliegrenOK Djerf18:16:42
1560243Alrik WikströmOK Tyr18:17:25

Bana 2

3 100 m, 13 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
403171Viveca JernstedtKristinehamns OK17:26:39
9040428Linn WennbergSkellefteå OK17:47:54
354375Emelie ForslundKristinehamns OK17:49:18
28937Gunnel GillenäsKristinehamns OK17:52:36
8140565Charlotte JohanssonSkattkärrs SOK17:54:12
17440Isabella HolmOK Djerf17:57:25
42090Gunnar NymanOK Djerf18:01:12
260756Bertil ErikssonOK Tyr18:08:55
1070525Ivar WikströmOK Tyr18:16:35
8001217Maria HelgesonKristinehamns OK18:18:31
402625Bengt FalemoKristinehamns OK18:23:35
1060224Alfred NybergSkattkärrs SOK18:26:33
9436047Edvard PelanderOK Djerf18:32:43

Bana 3

4 300 m, 44 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
28945Yngve JohanssonKristinehamns OK17:36:02
800227Christer PerssonOK Djerf17:43:44
440886Erik SimesOK Tyr17:47:30
9020221Thea WennbergSkellefteå OK17:48:30
43713Mats WelanderOK Djerf17:51:25
2109282Lars MellkvistOK Hierne17:52:10
1541223Stefan GunnarssonKristinehamns OK17:53:15
1973921Jonas LarssonKristinehamns OK17:55:52
28936Christer GillenäsKristinehamns OK17:56:50
262841Kjell JohanssonSkattkärrs SOK17:58:07
9710521Charlotte FlansbjerOK Djerf17:59:12
9030709Matilda HolmOK Djerf17:59:59
43714Ann-Sofi WelanderOK Djerf18:01:30
9581002Jan-Olof BäckOK Djerf18:02:44
421705Larseric LarssonDegerfors OK18:04:06
227210Anna JanssonOK Djerf18:05:44
2058233Leif LindhIK Vikings OK18:06:33
260606Monica DjurbergOK Tyr18:07:23
9710509Viktoria LindbergOK Djerf18:08:22
8270570Matthias Kalle DalheimerIK Vikings OK18:09:23
1213712Christer NälemarkOK Djerf18:10:13
727106Amanda JanssonOK Djerf18:10:55
245177Lars LönnbergKristinehamns OK18:11:45
341224Anna-Lena JacobssonDegerfors OK18:12:16
9621224Bertil JohanssonKristinehamns OK18:13:49
2800713Cecilia HagströmKristinehamns OK18:15:12
2106194Johan PetriOK Djerf18:16:21
208897Eva TrangiusOK Tyr18:17:07
260660Karin MoodhOK Tyr18:19:13
260736Leif SalinOK Tyr18:20:22
1811800Sverre WikströmOK Tyr18:21:16
1525601Britt-Marie AnderssonOK Amne18:22:32
1501011Kjell ErikssonOK Djerf18:23:24
1525500Ingvar AnderssonOK Amne18:24:14
355877Rolf SteinerKristinehamns OK18:25:57
7590331Elisabet FalemoKristinehamns OK18:26:51
610926Anna Weckner WestlundOK Tyr18:27:46
1830402Jenny NybergSkattkärrs SOK18:29:14
1560129Sven-Erik BrodinKristinehamns OK18:30:45
520817Ylva JohanssonOK Djerf18:32:17
550803Arvid JohanssonOK Djerf18:33:45
600218Frida JohanssonOK Djerf18:36:23
9541217Olov ÖströmOK Tyr18:40:07
1791023Angelica WikströmOK Tyr18:53:54

Bana 4

5 300 m, 21 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
511800Lars NordströmKils OK17:28:50
8000924Oskar NymanOK Tyr17:41:43
8053056Stefan WennbergSkattkärrs SOK17:42:45
260697Pär NymanOK Tyr17:45:37
9720918Patrik WennbergSkellefteå OK17:49:43
951012Jesper Kullin AlfredssonLånghundra IF17:50:41
43996Jan FogelbergVästvärmlands OK17:54:39
2078213Henrik OlssonHallstahammars OK18:04:55
960708Elin LindbergOK Djerf18:08:23
9720424Magnus KällmingOK Tyr18:12:55
231356Lars JacobssonDegerfors OK18:14:37
402626Richard JutegrimOK Djerf18:18:43
8303030Daniel BrohedeOK Tyr18:21:58
711022Anna NordströmKils OK18:25:04
1810706Mikael NybergSkattkärrs SOK18:28:26
728627Per JanssonOK Djerf18:30:12
1000032Per FredbergKristinehamns OK18:31:51
560312Sixten WestlundOK Tyr18:34:27
229973Anders PelanderOK Djerf18:35:34
902984Björn SvenssonOK Djerf18:37:21
450678Anders HedqvistEksjö Garnisons IF18:45:33

Annonser