Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för 3-Dagars 2018

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: 3-Dagars 2018
Arrangörsorganisation: Norbergs OK
Datum: måndag 11 juni 2018 - onsdag 13 juni 2018

Etapp 1Etapp 2Etapp 3

Öppen motion 1

2 300 m, 12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
216362Ludvig LiljebrandSK Trim/Virsbo17:35:15
2101513Tuva-Li FredrikssonNorbergs OK17:37:17
2101518Erika HolmbergNorbergs OK17:49:16
738301Assar MagnussonNorbergs OK17:52:16
2101544Marcus KällmanNorbergs OK17:55:09
445541Gurli BackFagersta OK18:03:07
2119940Alma LindNorbergs OK18:04:11
2101519Marie LöwdahlNorbergs OK18:07:27
18487Fredrik EricsonFagersta OK
738303Jordan MalmNorbergs OK
738304Hjalmar SvedbergNorbergs OK
738310Signe WinqvistNorbergs OK

Öppen motion 3

3 200 m, 7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
343443Veronica SundhNorbergs OK17:33:00
2101540Henny Linnea WalldénNorbergs OK17:49:17
2101545Ammie-Lou LöwdahlNorbergs OK17:50:08
738302Elias KällmanNorbergs OK17:55:08
738308Karin Broström BrandtNorbergs OK18:07:55
452316Lovisa BylundFagersta OK18:08:13
44523Kjell LidholmIFK Hedemora OK18:24:09

Öppen motion 5

3 400 m, 14 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
249504Lena LiljeforsAvesta OK17:37:07
2101529Magnus SandbergNorbergs OK17:38:08
553390yosief arkebomSala OK17:39:05
738307Ove BackströmNorbergs OK17:40:11
738306Jonatan BrännströmNorbergs OK17:41:08
2104104Arvid ErikssonNorbergs OK17:42:06
2119923Tage EklundNorbergs OK17:43:10
2125998Hanna HolmströmIFK Hedemora OK17:48:07
2119921Andrea Knutar MagnussonNorbergs OK17:52:10
2119960Thomas MagnussonNorbergs OK17:55:13
2101547Melwin LöwdahlNorbergs OK18:07:31
452378Ludvig BylundFagersta OK18:08:14
2101505Lina BäckströmNorbergs OK18:24:32
8091608Linus JernströmAvesta OK

Öppen motion 7

4 100 m, 26 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
43058Thom SandvikAvesta OK17:33:13
2131973Lasse SvenssonNorbergs OK17:35:07
428956Jonas LiljebrandSK Trim/Virsbo17:35:17
439553Annelie SpolanderNorbergs OK17:40:06
304982Svante NyströmVästerbergslagens OL17:41:09
2104144Hanna ErikssonNorbergs OK17:42:07
9005104Åke LiljebrandSK Trim/Virsbo17:44:05
2104125Lennart ErikssonNorbergs OK17:45:04
214398Erik JohanssonAvesta OK17:46:06
27186Ragnar ErikssonOK Hedströmmen17:47:04
452328Vanda KuthanovaFagersta OK17:48:07
9550304Tanja-Birgit SöderströmSala OK17:49:07
1081261Thomas NorgrenStora Tuna OK17:50:05
24469Inger JärvikenNorbergs OK17:51:07
351454Marita StadigSK Trim/Virsbo17:52:07
445516Johan HageFagersta OK17:53:04
25089Helén LiljebrandSK Trim/Virsbo17:54:05
652612Ulrika BacklundDalaportens OL17:55:07
1357924Olov SöderqvistDalaportens OL17:57:06
902935Sussie BjörkmanDalaportens OL18:02:12
9003300Bengt HanssonSäterbygdens OK18:04:06
7660908Johan KlingbergNorbergs OK18:05:10
208927Elisabet ElmertoftNorbergs OK18:11:32
531017Marianne EinarssonFagersta OK
25085Ingrid LiljebrandSK Trim/Virsbo
37094Folke NyströmVästerbergslagens OL

Öppen motion 8

4 900 m, 17 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
8010068Julia WannerAvesta OK17:28:15
44494Joakim NilssonStora Skedvi IK SOFF17:29:05
44495Johnny NilssonStora Skedvi IK SOFF17:31:04
18498Carl-Erik BerglövFagersta OK17:32:10
428955Mats ThunwallFagersta OK17:37:08
738305Mathias NyströmNorbergs OK17:38:06
621404Mikael BacklundDalaportens OL18:02:11
902905Mats LundbergDalaportens OL18:07:41
952004Oskar KarlssonAvesta OK18:09:15
824078Håkan PetterssonOK Djerf18:17:51
452307Maria BylundFagersta OK18:18:50
214391Leif MarkfjärdAvesta OK18:20:26
30412Peter LidholmIFK Hedemora OK18:31:15
8650823Tindra JernströmAvesta OK18:32:56
8118118Ola JernströmAvesta OK18:36:23
7791122Cecilia EinarssonVästerås SOK
36378Henrik SvedbergNorbergs OK

Annonser