Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för 3-Dagars 2018

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: 3-Dagars 2018
Arrangörsorganisation: Norbergs OK
Datum: måndag 11 juni 2018 - onsdag 13 juni 2018

Etapp 1Etapp 2Etapp 3

Öppen motion 1

1 200 m, 12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
445541Gurli BackFagersta OK17:33:49
2101513Tuva-Li FredrikssonNorbergs OK17:38:55
2101518Erika HolmbergNorbergs OK17:39:19
1692924Hjalmar SvedbergNorbergs OK17:40:56
738303Jordan MalmNorbergs OK17:40:57
2101519Marie LöwdahlNorbergs OK17:43:17
738310Signe WinqvistNorbergs OK17:44:36
2101544Marcus KällmanNorbergs OK17:44:38
216362Ludvig LiljebrandSK Trim/Virsbo17:47:13
738301Alma LindNorbergs OK17:50:04
738301Assar MagnussonNorbergs OK17:50:04
18487Fredrik EricsonFagersta OK

Öppen motion 3

1 900 m, 8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
343443Veronica SundhNorbergs OK17:33:28
2101545Ammie-Lou LöwdahlNorbergs OK17:38:02
738302Elias KällmanNorbergs OK17:40:37
738308Karin Broström BrandtNorbergs OK17:45:34
2101540Henny Linnea WalldénNorbergs OK17:46:29
452316Lovisa BylundFagersta OK17:46:59
2101544Marcus KällmanNorbergs OK18:12:36
738310Signe WinqvistNorbergs OK18:12:36

Öppen motion 5

2 500 m, 17 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2101505Lina BäckströmNorbergs OK17:33:32
2119923Tage EklundNorbergs OK17:34:12
738307Ove BackströmNorbergs OK17:35:13
2126028Ezana Yosief GhideSala OK17:36:06
249504Lena LiljeforsAvesta OK17:36:58
2101547Melwin LöwdahlNorbergs OK17:41:40
2119940Marie LindhNorbergs OK17:44:44
452378Ludvig BylundFagersta OK17:47:10
2119921Andrea Knutar MagnussonNorbergs OK17:50:08
2119960Thomas MagnussonNorbergs OK17:53:32
738306Jonatan BrännströmNorbergs OK17:54:56
2104104Arvid ErikssonNorbergs OK17:57:45
2101529Magnus SandbergNorbergs OK18:06:15
738309Elias Källman 2Norbergs OK18:15:37
553390yosief arkebomSala OK
2119925Anna-Karin ErikssonNorbergs OK
8091608Linus JernströmAvesta OK

Öppen motion 7

2 600 m, 23 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2131973Lasse SvenssonNorbergs OK17:31:28
43058Thom SandvikAvesta OK17:32:26
27186Ragnar ErikssonOK Hedströmmen17:36:59
445516Johan HageFagersta OK17:39:22
439553Annelie SpolanderNorbergs OK17:43:18
2104125Lennart ErikssonNorbergs OK17:44:40
2104144Hanna ErikssonNorbergs OK17:46:18
428956Jonas LiljebrandSK Trim/Virsbo17:47:29
25085Ingrid LiljebrandSK Trim/Virsbo17:48:50
452328Vanda KuthanovaFagersta OK17:49:57
249554Thomas NybergAvesta OK17:50:46
9571015Lena LarssonSala OK17:51:53
25089Helén LiljebrandSK Trim/Virsbo17:52:40
9005104Åke LiljebrandSK Trim/Virsbo17:54:51
902935Sussie BjörkmanDalaportens OL17:55:52
444177Aino LeijonAvesta OK17:58:00
43121Anna-Karin LövgrenAvesta OK17:59:20
7660908Johan KlingbergNorbergs OK18:02:13
214376Maria StrömbergAvesta OK18:03:37
531017Marianne EinarssonFagersta OK
208927Elisabet ElmertoftNorbergs OK
24469Inger JärvikenNorbergs OK
351454Marita StadigSK Trim/Virsbo

Öppen motion 8

3 100 m, 15 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
44494Joakim NilssonStora Skedvi IK SOFF17:30:34
18498Carl-Erik BerglövFagersta OK17:32:20
9550304Tanja-Birgit SöderströmSala OK17:34:55
738305Mathias NyströmNorbergs OK17:37:27
428955Mats ThunwallFagersta OK17:38:37
36378Henrik SvedbergNorbergs OK17:40:36
8010068Julia WannerAvesta OK17:56:25
902905Mats LundbergDalaportens OL18:01:18
952004Oskar KarlssonAvesta OK18:02:34
621404Mikael BacklundDalaportens OL18:03:19
824078Håkan PetterssonOK Djerf18:12:27
214391Leif MarkfjärdAvesta OK18:20:34
8650823Tindra JernströmAvesta OK18:22:14
8118118Ola JernströmAvesta OK18:24:44
7791122Cecilia EinarssonVästerås SOK

Annonser