Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Enenracet

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Enenracet
Arrangörsorganisation: OK Enen
Datum: lördag 31 mars 2012

D21

4 400 m, 39 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
504274Rebecka HeinrupTullinge SK10:57
880827Camilla ÖhmanVallentuna-Össeby OL10:59
720700Annika RidellIF Thor11:01
903041Petra BaljeuLeksands OK11:03
751202Annika ÖstmanIFK Lidingös Skid o OK11:05
870205Elin KarlssonOK Linné11:07
804088Josefine LindbergIFK Moras OK11:09
445061Eva Singman PalmVästerås SOK11:11
851215Johanna LindbergDomnarvets GOIF11:13
900513Anna BachmanIFK Lidingös Skid o OK11:15
932004Hilda ForsgrenTäby OK11:17
850600Charlotte ÖstlundOK Linné11:19
27386Stina EdejernIFK Bergvik11:21
16881Elin StenströmSala OK11:23
448425Katarina LandströmLånghundra IF11:25
770817Frida BakkmanIFK Lidingös Skid o OK11:27
897345Ivana BochenkovaOK Linné11:29
890722Kristin LöfgrenOK Kolmården11:31
890725Åsa HolmgrenVästerås SOK11:33
403615Kajsa RisbyOK Kåre11:35
537853Karin FägerlindCentrum OK11:37
800105Linda LarssonJärfälla OK11:39
711400Emma IsakssonOK Linné11:41
30119Elin HamreforsOK Landehof11:43
208314Frida RoosIF Thor11:45
760301Annika BjörkDomnarvets GOIF11:47
831016Annica GustafssonIFK Lidingös Skid o OK11:49
510202Rasa PtasekaiteOK Linné11:51
733503Sanna BatzSkarpnäcks OL11:53
225697Cecilia VälijeesiöVästerås SOK11:55
29830Sara BengtssonLånghundra IF11:57
870530Sofia TörnqvistIFK Lidingös Skid o OK11:59
18820Ingela ErikssonGävle OK12:01
861119Karna ThorssonOK Linné12:03
344427Karin WallinJärbo OK12:05
30426Evelin JohanssonSala OK12:07
306537Moa WijkmarkSöders-Tyresö12:09
501883Johanna SanderiIFK Lidingös Skid o OK12:11
901207Lisa RönnolsOK Linné12:13

H21

5 000 m, 51 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
920619Torbjörn JacobssonOK Rodhen11:00
18682Fredrik LindgrenIK Hakarpspojkarna11:02
610910Pål SkogtjärnSödertälje-Nykvarn OF11:04
19838Erik ThorssonTurun Metsänkävijät11:06
229986Jacob SvenssonOK Linné11:08
811705Henrik WickströmArboga OK11:10
214310Björn MarkfjärdAvesta OK11:12
26035Bjarne KampegårdOK Södertörn11:14
730121Jonas LindegrenVästerås SOK11:16
950524Fredrik WigertzLånghundra IF11:18
710818Ulrik ImbergOK Linné11:20
871992Henrik JonssonOK Rodhen11:22
14725Arvid WedlinSävedalens AIK11:24
991292Alexander EklundRånäs OK11:26
871001Thomas CarlssonMalungs OK Skogsmårdarna11:28
504077Boris GranovskiyOK Linné11:30
353169Elis Sjögren-LevinTierps SOK11:32
214344Gustav AnderssonAvesta OK11:34
41770Per-Åke OlssonOK Ravinen11:36
860625Erik LindIFK Umeå11:38
611129Lasse JanssonGävle OK11:40
343450Mattis FondellOK Linné11:42
442343Mattias HenrikssonCentrum OK11:44
555100Henrik HammasAttunda OK11:46
681205Robert PalmVästerås SOK11:48
302241Björn BeckiusOK Tyr11:50
208603Carl-Johan HögbergOK Linné11:52
930807Rasmus Palmqvist AslaksenJärfälla OK11:54
772107Hansi KrausAvesta OK11:56
722008Joel SanderiIFK Lidingös Skid o OK11:58
987312Johannes EklundRånäs OK12:00
651030Conny ForsbergLånghundra IF12:02
37590Henrik RoosOK Linné12:04
262116Emil JanssonOK Rodhen12:06
870811Erik AmbergJärla Orientering12:08
880928Anton ÖstlinSödertälje-Nykvarn OF12:10
900810Johan LindbergMalungs OK Skogsmårdarna12:12
900304Simon EklövOK Linné12:14
890531Hampus OlesundOK Landehof12:16
214391Leif MarkfjärdAvesta OK12:18
901215Niklas ReinholdssonIF Thor12:20
26854Jonas Jensen-TornehedVästerås SOK12:22
910504Jakob EnmarkGävle OK12:24
740417Lars MagnussonOK Linné12:26
924412Martin JanssonOK Rodhen12:28
840723Johan LindahlTäby OK12:30
640509Anders OhlinRånäs OK12:32
871010Erik Ivarsson SandbergOK Denseln12:34
16679Nils NedforsOK Linné12:36
930228Fredrik BjernulfSundbybergs IK12:38
801230Harri KarlssonOK Denseln12:40

D18

3 700 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
954995Maria BengtssonLånghundra IF11:26
950720Linnéa HahneInsjöns IF OK11:28
217194Sanna ForsbergLånghundra IF11:30
950490Hanna GustafssonOK Kåre11:32
342060Lovisa ÖstmanAvesta OK11:34

H18

4 100 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
724063Jesper TibellLånghundra IF11:59
244994Filip Axelsson MeyersonOK Linné12:01
950506Patrik SundgrenVallentuna-Össeby OL12:03
445057Rasmus RostöRånäs OK12:05
904252Jefta LangerakJärfälla OK12:07

D16

3 800 m, 17 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
525059Elin MokvistLänna IF11:00
437417Julia AngelsiööOK Linné11:02
419765Sara BrolinOK Roslagen11:04
960406Fanny RostöRånäs OK11:08
42191Lisa JohanssonOK Rodhen11:10
253700Alice FrostOK Roslagen11:12
960226Rebecka HoppeIF Thor11:14
441571Carolina NealisLänna IF11:18
347168Emma GraasOK Linné11:20
419760Linda BrolinOK Roslagen11:22
967020Elina ArvidssonSäterbygdens OK11:26
741997Elin FältmanLeksands OK11:28
419753Caroline Løchting ThunbergOK Roslagen11:30
427023Malin JohnsonSigtuna OK11:32
234918Luiza DarLänna IF11:36
961003Fredrika von EssenOK Linné11:38
226600Olivia KvarnlöfOK Roslagen11:40

H16

3 800 m, 25 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
437036Anton ErikssonOK Linné11:44
404427Simon Andersson TholinOK Enen11:46
970919Tobias BjernulfSundbybergs IK11:48
404413Filip HjälteOK Enen11:50
208893Joel BohmanRånäs OK11:52
427719Daniel Carlson BjernaldOK Linné11:54
244400Gustav StarkOK Roslagen11:56
960224Jesper JissbackeGävle OK11:58
30284Ludwig BergfalkJärfälla OK12:00
217276Johan BrandbergLånghundra IF12:02
431365Lucas Holgersson RohdinSigtuna OK12:04
234967Nicklas DeWittLänna IF12:06
245698Sixten JonssonOK Linné12:08
971121Jonas GustafssonOK Kåre12:10
444666Jakob LiljaOK Enen12:12
39781Mårten RostöRånäs OK12:14
427723Filip HallböökOK Linné12:16
437388Adam BlomqvistOK Rodhen12:20
442030Isak LangerakJärfälla OK12:22
601337Anton ForsbergLånghundra IF12:24
245709Anton GilleOK Roslagen12:26
930800Johannes RidefeltOK Linné12:28
227203Isak SöderströmSala OK12:32
971000Simon BernersonOK Enen12:34
354167Felix ClassonRånäs OK12:36

H16 Kort

3 100 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
208849Bobby BrahmLånghundra IF11:30
443735Jonathan NordenholmIF Thor11:34
450879Fabian SteenOK Enen11:38
448715Johan WijkOK Linné11:42
241555Albin AhlgrenOK Borgen11:46

D14

3 000 m, 11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
419769Ellen FrostOK Roslagen11:01
347113Maria MattssonLånghundra IF11:05
990121Emmy AlbinssonJärfälla OK11:07
451264Agnes CarlströmOK Enen11:11
780014Carolina JonsellVallentuna-Össeby OL11:13
419757Ellen BromanOK Roslagen11:15
427702Maria JanssonOK Linné11:19
981224Agnes LundqvistJärfälla OK11:21
444686Ellika AlmOK Enen11:25
345226Wilma GilleOK Roslagen11:27
42194Alva BlomqvistOK Rodhen11:31

H14

3 000 m, 17 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
417670Olle GrywenzOK Linné11:35
226705Gustaf BerglundSigtuna OK11:37
670086Benjamin LangerakJärfälla OK11:39
42519Johan EdenhamnLänna IF11:41
426232Daniel RönnqvistOK Linné11:45
444668Adam LiljaOK Enen11:47
247623Emil GrehnOK Rodhen11:53
991099Emil ArvidssonSäterbygdens OK11:55
990329Calle NilssonJärfälla OK11:57
981117Waldemar AnderssonOK Roslagen11:59
437416Oliver AngelsiööOK Linné12:03
404417Johan ErkenstålOK Enen12:05
980507Pontus ThörnRånäs OK12:07
427751Albin WallinJärbo OK12:13
354174John LarssonRånäs OK12:14
439836Dennis HallménJärfälla OK12:15
980800Erik OlssonGävle OK12:17

D14 Kort

2 100 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
38342Tuva AhlgrenOK Borgen11:06

H14 Kort

2 100 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
450084Gustav NordforsOK Enen11:14
445058Daniel CarlgrenOK Norden11:20
417360Fredrik PalmOK Triangeln11:26

D12

2 100 m, 13 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
420080Isa LundqvistJärfälla OK11:03
347244Karin JohanssonGagnefs OK11:05
436024Sara EdenhamnLänna IF11:07
438699Emma HansenAvesta OK11:09
225349Lovisa WigertzLånghundra IF11:11
991113Sofia GidingVallentuna-Össeby OL11:13
427049Agnes BromanOK Roslagen11:15
933933Emma BernersonOK Enen11:17
554440Vendela JonsellVallentuna-Össeby OL11:19
709000Tindra JernströmAvesta OK11:23
431122Alva JonssonLånghundra IF11:25
500323Alva RingiOK Kåre11:29
244773Ronja JuhlinGagnefs OK11:31

H12

2 100 m, 11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
581581Johan LangerakJärfälla OK11:37
404419Elias LarssonOK Enen11:39
419640Erik WulffOK Linné11:43
793401Adam HahneInsjöns IF OK11:45
437009Adam AnderssonSala OK11:47
33603Emil NilssonJärfälla OK11:51
450060Edvin WiklundOK Enen11:53
501691Arvid RoosOK Linné11:57
660725Nils OttossonGävle OK11:59
444693Frej AlmOK Enen12:01
652000Noel WaldenfjordJärfälla OK12:05

D12 Kort

1 700 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
343237Julia WannerAvesta OK11:37

H12 Kort

1 700 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
404434Samuel NorénOK Enen11:33
404420Liam Mc CluskeyOK Enen11:47
208577Karl BrahmLånghundra IF11:51
450211Linus GyllenbergSkogsluffarnas OK11:57
443777Filip NilssonOK Triangeln12:01

D10

1 700 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
620523Tove RingiOK Kåre11:04
439835Alice HallménJärfälla OK11:10

H10

1 700 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
33604Oskar NilssonJärfälla OK11:16
36432Albin ForsbergLånghundra IF11:20
437411Karl GrywenzOK Linné11:24
264353Hugo Bergendahl-HanssonIF Thor11:28
450254Hampus GyllenbergSkogsluffarnas OK11:32

D35

3 700 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
16907Erica BengtssonSala OK11:20
730830Pernilla NilssonJärfälla OK11:22

H35

4 500 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
441705Henrik HellborgCentrum OK11:02
450026Johan StenbergIF Thor11:04
29689Daniel TjernbergSödertälje-Nykvarn OF11:06
760526Jonas ErikssonRånäs OK11:08

D40

3 700 m, 10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
686688Sara HektorJärla Orientering11:00
42144Yvonne GrehnOK Rodhen11:02
701229Marica TynellRånäs OK11:04
701108Susanne LindhAvesta OK11:06
700503Ann RollerJärfälla OK11:08
437021Kersti RingiOK Kåre11:10
404073Erika FältmanLeksands OK11:12
36704Sofie BergendahlIF Thor11:14
43121Anna-Karin LövgrenAvesta OK11:16
1728Andrea SilierJärfälla OK11:18

H40

4 100 m, 7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
205382Pontus GilleOK Roslagen11:01
680224Per B NilssonJärfälla OK11:03
511236Petter RanefallIF Thor11:05
780013Svante JonsellVallentuna-Össeby OL11:07
28511Johan KüglerSigtuna OK11:09
691220Pär HanssonCentrum OK11:11
42642Andreas EhnIF Thor11:13

D45

3 300 m, 9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
226554Maria KvarnlöfOK Roslagen11:23
47346Cathrine JohanssonTierps SOK11:25
430086Lena GrandinOK Linné11:27
39005Monica RostöRånäs OK11:29
630405Annika ArdellOK Rodhen11:31
228751Ulrika MeyersonOK Linné11:33
259006Maria TibellLånghundra IF11:35
47094Carina SandbergSäterbygdens OK11:37
262102Pia ThunmanOK Linné11:39

H45

4 100 m, 22 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
512512Christer ArksandVallentuna-Össeby OL11:15
661122Patrik OttossonGävle OK11:17
249154Michael HolmgrenIF Thor11:19
225343Peter HambäckLånghundra IF11:21
630809Thomas ArvidssonSäterbygdens OK11:23
1856Frank SteinerJärfälla OK11:25
660606Per GrywenzOK Linné11:27
234502Per FranzénOK Södertörn11:29
264670Inge AnderssonRembo IK11:31
500325Anders BrinkmanVandrarringen11:33
36232Jens AnderssonOK Roslagen11:35
39626Håkan RostöRånäs OK11:37
651105Lars KarlssonValbo AIF11:39
33605Ulf NilssonJärfälla OK11:41
660703Ola JernströmAvesta OK11:43
650714Jonas GidingVallentuna-Össeby OL11:45
661229Anders L OlssonGävle OK11:47
208311Thomas RoosIF Thor11:49
660331Håkan BrandbergLånghundra IF11:51
37674Johan EngvallOK Norden11:53
420078Göran LundqvistJärfälla OK11:55
430087Ulf GrandinOK Linné11:57

D50

3 200 m, 8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
234925Brita NilssonOK Linné11:01
29536Katarina BengtssonLånghundra IF11:03
262114Karin JanssonOK Rodhen11:05
341372Ingela BengtssonSala OK11:07
306805Madelene BjernulfSundbybergs IK11:09
620414Mia GustafssonOK Kåre11:11
42190Lise-Lott AlmgrenOK Rodhen11:13
30949Gunilla KreissJärla Orientering11:15

H50

3 600 m, 31 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
37719Stefan NybergAvesta OK11:48
580719Gunnar SvanbergJärfälla OK11:50
438374Björn SöderbäckOK Linné11:52
620799Stefan LundOK Orinto11:54
352748Tomas JanssonLänna IF11:56
621112Anders JönssonOK Triangeln11:58
27317Kjell KlaarSäterbygdens OK12:00
610928Lars PalmqvistJärfälla OK12:02
591119Peter RidefeltOK Linné12:04
350573Joakim ErikssonSödertälje-Nykvarn OF12:06
354279Anders ForsgrenTäby OK12:08
29529Tommy ÅhmanLånghundra IF12:10
600600Jörgen BatzSkarpnäcks OL12:12
225365Erik BengtssonSala OK12:14
259313Stefan BranthOK Linné12:16
25007Karl-Erik EngblomValbo AIF12:18
408934Sune SödergrannTullinge SK12:20
345192Per EdenhamnLänna IF12:22
620104John E ErikssonVäxjö OK12:24
27382Leif EdejernIFK Bergvik12:26
450282Per LindhJärfälla OK12:28
345306Tryggve RönnqvistOK Linné12:30
242208Leif SandahlOK Tyr12:32
887880Johan PalmgrenTäby OK12:34
225372Sven WigertzLånghundra IF12:36
342817Micke GustafssonOK Södertörn12:38
591201Peter LundbergJärfälla OK12:40
350598Peter EklövOK Linné12:42
580731Roland BäcklinSigtuna OK12:44
42535Stefan MokvistLänna IF12:46
26248Jan NylundMariestads FK12:48

D55

3 000 m, 6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
33504Monika LarssonSkarpnäcks OL11:18
39087Christina OhlinRånäs OK11:20
24910Anna-Karin JohanssonVandrarringen11:22
571015Lena LarssonSala OK11:24
798390Lena JanssonJärla Orientering11:26
36663Helena BachmanTäby OK11:28

H55

3 600 m, 24 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
38962Lars OhlinRånäs OK11:00
229643Göran HedmanValbo AIF11:02
445054Torsten SchanowSöders-Tyresö11:04
17954Mats ZackrissonOK Älvsjö-Örby11:06
43058Thom SandvikAvesta OK11:08
36102Göran AnderssonAttunda OK11:10
259501Lars LandströmLånghundra IF11:12
541105Kurt MaxéSundbybergs IK11:14
560215Anders LöfgrenJärfälla OK11:16
570929Lars OlofssonRehns BK11:18
571202Svante LindgrenKorsnäs IF OK11:20
560523Andreas HjertsonOK Linné11:22
504250Göran HanssonTäby OK11:24
25010Rolf KullaValbo AIF11:26
530715Matts BjörkeSöders-Tyresö11:28
343108Curt ReinholdssonIF Thor11:30
25542Mats LundmanOK Roslagen11:32
36764Kjell BomanSöderhamns OK11:34
47396Sven-Erik LevinTierps SOK11:36
219951Per-Åke HolmSigtuna OK11:38
244961Ton LangerakJärfälla OK11:40
43480Kenneth PerssonIFK Hedemora OK11:42
217686Per-Åke LarshansLeksands OK11:44
540123Svend Erik MathiassenOK Linné11:46

D60

3 000 m, 9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
902980Marianne SellgrenSigtuna OK11:00
38247Lena JohnssonRånäs OK11:02
520915Christina HjertsonOK Linné11:04
16893Evy JohanssonSala OK11:06
205445Ingegerd LusenskySigtuna OK11:08
347290Kristina ErikssonLänna IF11:10
30202Anne LundmarkJärfälla OK11:12
263362Barbro CarlssonAlfta-Ösa OK11:14
16904Britt Linnéa ErikssonSala OK11:16

H60

3 300 m, 11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
264331Sven-Inge NylundJärfälla OK11:01
204956Carl Gunnar BoströmEnebybergs IF11:03
33659Rolf HjortRånäs OK11:05
36574Stig AnderssonOK Linné11:07
29934Hasse ÅbergValbo AIF11:09
553390Göran LarssonSala OK11:11
262176Ove ÅbergStorviks IF11:13
24911Leo JohanssonVandrarringen11:15
43985Lars Erik HermanssonOK Linné11:17
520228Carl BachmanTäby OK11:19
259153Peder WickströmArboga OK11:21

D65

3 200 m, 8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
431083Solveig TjernbergSödertälje IF11:16
405416Birgitta NorlinRimbo SOK11:18
30250Birgitta BillstamJärfälla OK11:20
36680Inger LundOK Norden11:22
443706Elke Wilke-GüntherTierps SOK11:24
655655Gun Inger SahlbergLånghundra IF11:26
33602Birgitta NylundJärfälla OK11:28
19601Barbro BörjesonSigtuna OK11:30

H65

3 200 m, 33 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
403103Leif ErikssonHeby AIF11:18:00
37534Leif NordlundLänna IF11:20:00
47368Jan Olov JonssonTierps SOK11:22:00
30214Lars JonassonJärfälla OK11:24:00
262109Mats TörngrenOK Linné11:24:49
259504Torsten PetterssonLånghundra IF11:26:00
773944Bertil HolmgrenGävle OK11:28:00
37376Ulf SkogtjärnOK Linné11:30:00
449535Anders SellgrenSigtuna OK11:32:00
38340Sten JohanssonOK Borgen11:34:00
36224Sören JohanssonOK Norden11:36:00
306062Stig OvelandValbo AIF11:38:00
37589Torbjörn TirénHellas Orientering11:40:00
417534Jan-Olof WåhlbergIBM-Klubben11:42:00
441958Jan BurellVandrarringen11:44:00
780715Boris AnderssonRånäs OK11:46:00
29526Hans SahlbergLånghundra IF11:48:00
433695Stig ThorssonSödertälje IF11:50:00
592177Per-Erik WåhlbergOK Linné11:52:00
13933Sven-Erik CarlssonAlfta-Ösa OK11:54:00
306150Staffan StålbergOckelbo OK11:56:00
17445Göran LarboAttunda OK11:58:00
355523Lars AlströmRasbo IK12:00:00
342824Lars Erik OrvendalHeby AIF12:02:00
37314Sören ErikssonLänna IF12:04:00
44511Olle JohanssonIFK Hedemora OK12:06:00
26034Örjan KampegårdOK Södertörn12:08:00
29824Christer SolbreckLånghundra IF12:10:00
28412Hans NybergGävle OK12:12:00
11297Bengt-Olov TörnqvistSigtuna OK12:16:00
437283Ingemar LindqvistSnättringe SK12:18:00
41425Christer SandhOK Roxen12:20:00
256431Leif ThorssonOK Grip12:22:00

D70

3 200 m, 8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
10560Dagny GustavssonSigtuna OK11:00
16901Maud BengtssonSala OK11:02
25084Gudrun SmedsSK Trim/Virsbo11:04
27601Caje JacobssonIF Thor11:06
12315Eva von HeijneSigtuna OK11:08
16902Inger OlssonSala OK11:10
25086Ingalill WestbergSK Trim/Virsbo11:12
10353Margareta WallénTäby OK11:14

H70

3 200 m, 20 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
36701Sven-Olov NorlinRimbo SOK11:33
228731Kurt BoströmOK Linné11:35
18805Åke GatelidSigtuna OK11:37
409867Tore KangasVästerås SOK11:39
590308Einar BerglundRembo IK11:41
36744Rune ThurenVallentuna-Össeby OL11:43
355521Lars-Erik KarlssonRasbo IK11:45
36093Mats ErikssonOK Norden11:47
25189Jan-Olof MalmSigtuna OK11:49
27602Sven JacobssonIF Thor11:51
888985Jan JohanssonIFK Hedemora OK11:53
306091Gunnar BengtssonSundsvalls OK11:55
229504Arne GustafssonHagaby GOIF11:57
344329Bo SundenKarlsbyhedens IK11:59
259099Folke LindblomHeby AIF12:01
219930Sten von HeijneSigtuna OK12:03
39290Lars-Erik RaskVästerås SOK12:05
205299Ronnie GustavssonRembo IK12:07
253786Thord RådbergOK Roslagen12:09
29176Kjell TancredIBM-Klubben12:11

H75

2 800 m, 12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
440052Lars PerssonVäsby OK11:09
12124Sigurd WallénTäby OK11:11
25521Sven ErikssonOK Roslagen11:13
30264Kurt LindblomJärfälla OK11:15
29699Nils TjernbergSödertälje IF11:17
209611Martin EngqvistUpsala IF11:19
41614Lars-Erik LindellVäsby OK11:21
403075Sten LarssonHäverödals SK11:23
13840Arne YngströmHagaby GOIF11:25
30237Allan WedinJärfälla OK11:27
259080Erik Eddy LundqvistHeby AIF11:29
19416Rune CarlssonSundbybergs IK11:31

H80

2 800 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
409785Lars T ErikssonOK Linné11:01
37124Olle AnderssonOK Norden11:03
264814Inge HåkanssonOK Linné11:05
438771Runar ForsströmJärfälla OK11:07

Inskolning

1 700 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
445050Bella PedersenJärfälla OK10:58:53
253632Ellen AhlgrenOK Borgen11:00:00
364806Saga VangboSala OK11:45:29
448776Frida NilssonOK Triangeln11:46:58

U1

1 700 m, 7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
448448Edit JonssonLånghundra IF11:00:00
437251Johanna PalmOK Triangeln11:08:00
437403Johanna RoosOK Linné11:16:00
404418Hampus GörlOK Enen11:32:24
364932Lucas WannerAvesta OK11:37:09
262578Hillevi LarssonOK Enen11:41:30
450083Elsa WiklundOK Enen11:53:29

U2

1 700 m, 7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
344104Elsa LindSala OK11:01:00
262588Angelica KahsaiyOK Enen11:09:49
432993Erik BernersonOK Enen11:09:50
444689Idun AlmOK Enen11:14:02
448439Elliot AngelsiööOK Linné11:14:06
354990Elsa VangboSala OK11:43:22
225364Stefan FjellanderSala OK11:43:23

Öppen motion 1

1 700 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
439838Jonas HallmenJärfälla OK11:11:06

Öppen motion 4

3 100 m, 21 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
42172Bernhard KlingOK Rodhen11:04:47
26968Marianne TyskLeksands OK11:05:10
27280Anette HagelinGustavsbergs OK11:11:04
448409Fredrik DavidssonSträngnäs-Malmby OL11:13:25
342967Benita NorgrenSäterbygdens OK11:15:42
342938Magnus FahlholmSäterbygdens OK11:15:45
445060Anders LindgrenKlubblös11:17:18
445051Barbro MelvingerOK Enen11:17:42
12532Lennart ErikssonOK Enen11:17:44
445052David LiljeqvistSöderhamns OK11:19:17
364941Anna EricsonAvesta OK11:21:19
429955Aija SadurskisCentrum OK11:21:45
426989Elizabeth LøchtingOK Roslagen11:30:08
960207Caroline ThörnRånäs OK11:31:31
451277Marie LindströmOK Triangeln11:46:59
30206Börje NilssonJärfälla OK11:47:26
334250Ludwig BranthOK Linné11:51:59
400061Magnus StarkOK Roslagen11:55:04
12296Magnus NilssonIFK Lidingös Skid o OK11:57:24
354172Beata LarssonRånäs OK12:04:24
450222Åse ÖströmKlubblös12:21:34

Öppen motion 7

3 200 m, 18 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
253631Ralph JanssonOK Borgen10:58:30
445304Jesper AhlbinJärfälla OK11:00:50
445306Thomas AhlbinJärfälla OK11:02:41
347260Maria Johansson LissGagnefs OK11:04:56
421327Ian von EssenOK Linné11:05:31
226324Pernilla BengtssonSala OK11:12:05
227400Josefin BengtssonSala OK11:18:07
419770Staffan BromanOK Roslagen11:18:25
207502Anna-Karin EklundSöderhamns OK11:19:19
244974Tomas AxelssonOK Linné11:26:13
347245Göran JuhlinGagnefs OK11:29:48
404217Åsa RidefeltOK Linné11:35:05
203975Per BrahmLånghundra IF11:38:48
364804Tanja-Birgit SöderströmSala OK11:45:34
439777Jonas WulffOK Linné11:48:21
25701Mark BaljeuLeksands OK11:52:04
451602ulf AngelsjöOK Linné11:53:08
711221Roger TynellRånäs OK12:03:09

Öppen motion 8

4 500 m, 13 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
431121Erik JonssonLånghundra IF11:00:00
18658Charlotta PorsöKlubblös11:00:59
445059Emil DöhlMalungs OK Skogsmårdarna11:18:19
445089Johan KällbäckHammarby IF OF11:19:10
229947Per JohansenLillomarka OL11:26:33
438684Olle KällbäckHammarby IF OF11:28:33
409838Matilda ÖsterbergGävle OK11:31:42
30415Robert PedersenJärfälla OK11:35:22
750123Mika NumminenOK Linné11:36:13
780526Henrik BoströmOK Linné11:36:15
225397Berth-Arne BengtssonLånghundra IF11:42:13
918949Lennart LundgrenAvesta OK11:45:06
28858Maria PedersenJärfälla OK12:12:29

Annonser