Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för KM Eksjö SOK o Vimmerby OK

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: KM Eksjö SOK o Vimmerby OK
Arrangörsorganisation: Västerviks OK
Datum: onsdag 6 juni 2018

H21 ESOK

7 860 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
8183392Andreas BerganderEksjö SOK10:18:39
970502Lucas SundbladEksjö SOK10:21:35
911200Viktor AntonssonEksjö SOK10:24:46
860303Simon NilssonEksjö SOK10:27:08

H18 ESOK

7 860 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
838408Mattis PerssonEksjö SOK10:30:08
9010528Hugo DjurstedtEksjö SOK10:33:05
246071Simon SvahnEksjö SOK10:36:05
8641420Jonas SoldiniEksjö SOK10:39:06
430171Oskar SvahnEksjö SOK10:41:06

H45 ESOK

4 380 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
439456Rickard JakobssonEksjö SOK10:23:07
710909Anders EdvardssonEksjö SOK10:26:11
8060800Lars HagelbergEksjö SOK10:29:07
9690506Stefan DjurstedtEksjö SOK10:32:08
439448Pelle HöglundEksjö SOK10:35:07

H80 ESOK

2 190 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
19701Göran BerganderEksjö SOK10:16:53

H10 ESOK

2 190 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
451766Måns PerssonEksjö SOK10:26:00
2104174Pelle JakobssonEksjö SOK10:26:07
8090728Vilmer HagelbergEksjö SOK10:32:00
2104004Axel BogmarkEksjö SOK10:38:11

D21 ESOK

6 340 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
8487432Gabriella S BerganderEksjö SOK10:18:56
870303Cecilia BerganderEksjö SOK10:22:12
8080198Sanna FastEksjö SOK10:25:09

D18 ESOK

6 340 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
7429479Klara HöglundEksjö SOK10:31:06
670428Wilma BerganderEksjö SOK10:37:20

D16 ESOK

4 380 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
7031006Thea Nordin AbajiEksjö SOK10:22:14
9030425Agnes DjurstedtEksjö SOK10:25:18
1727087Ella PerssonEksjö SOK10:28:06

D14 ESOK

3 680 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
21351Tove JakobssonEksjö SOK10:18:00
8040331Tilda HagelbergEksjö SOK10:24:07

D12 ESOK

2 710 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
439454Julia AbajiEksjö SOK10:18:10
9454776Linnéa EdvardssonEksjö SOK10:21:06
8060208Alva HagelbergEksjö SOK10:24:04
430175Alfred LindholmEksjö SOK10:32:06

D35 ESOK

4 380 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
29808Lina LudvigssonEksjö SOK10:19:31
920910Emma RosénOK Njudung10:34:07

D40 ESOK

4 380 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
306745Hanna Pansell EdvardssonEksjö SOK10:31:00
527278Linda NordinEksjö SOK10:37:07
8070912Elisabeth HagelbergEksjö SOK10:40:06

D45 ESOK

3 680 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2088581Åsa PerssonEksjö SOK10:30:07

D50 ESOK

3 680 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
575390Susanne BerganderEksjö SOK10:26:15
670817Carina BerganderEksjö SOK10:37:10

D55 ESOK

3 680 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
344415Ann-Christine LööfEksjö SOK10:19:04

D65 ESOK

3 680 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
19713Gun HenrikssonEksjö SOK10:15

D75 ESOK

2 190 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
451779Siv BerganderEksjö SOK10:16:56

D15-59 VOK

4 380 m, 6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2105146Karina SvenssonVimmerby OK10:42:14
2021312Agneta OlivestamVimmerby OK10:45:07
33675Karin HemmingsVimmerby OK10:47:53
259306Ann-Sofie FalkVimmerby OK10:51:06
449503Anneli ArvidssonVimmerby OK10:54:07
928000Julia ArvidssonVimmerby OK10:57:11

H15-59 VOK

6 340 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2021332Cristian OlivestamVimmerby OK11:06:07
9700702Per ErlandssonVimmerby OK11:09:07
701031Robert HjelmVimmerby OK11:12:09

H14 VOK

3 680 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2094496Niklas HillströmVimmerby OK10:48

H60- VOK

4 380 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2094500Kenneth AntonssonVimmerby OK11:00:08
26729Torbjörn FalkVimmerby OK11:03:14

D12 VOK

2 710 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
9070921Agnes ErlandssonVimmerby OK10:46:42

Annonser