Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Sprintcup 2

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Sprintcup 2
Arrangörsorganisation: Gotlands Bro OK
Datum: tisdag 26 juni 2018

Bana 1

1 400 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Nellie LeveauGotlands Bro OK17:30:32
Ida EikenesSvaide Roma SOK17:40:37
Martin EikenesSvaide Roma SOK17:40:40
Jacob TynnvallGotlands Bro OK17:41:57
Norah GardellGotlands Bro OK18:23:50

Bana 2

1 790 m, 14 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Rolf MalmrosVisborgs OK17:03:22
Ing-Marie BergmanVisborgs OK17:06:04
Svea ForsslundGävle OK17:17:23
Cecilia HenrikssonSvaide Roma SOK17:27:53
Brita AugustssonVisborgs OK17:28:13
Gunnar ErikssonGotlands Bro OK17:34:12
Annika ErikssonGotlands Bro OK17:36:21
Leif AnderssonVisborgs OK17:36:56
Curt BalckIFK Lidingö SOK17:38:21
Olof LevinSvaide Roma SOK17:43:10
Gustav HellminVisborgs OK17:46:39
Tommie OlssonVisborgs OK17:50:24
Anna SonnentheilVisborgs OK18:05:09
Anna OdenbrandVisborgs OK18:15:48

Bana 3

2 310 m, 12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Ann-Christin SöderbergIF Hansa-Hoburg17:20:58
Anders LevinSvaide Roma SOK17:24:58
Helena SvenssonFK Herkules17:25:11
Monika JonssonSvaide Roma SOK17:31:29
Gunnel BalckIFK Lidingö SOK17:40:58
Birgitta HjerthénGotlands Bro OK17:45:52
Anna BäckstädeVisborgs OK17:46:23
Ingrid EnekvistVisborgs OK17:48:53
Anna AlbinssonIFK Mora OK17:53:03
Carl-Arne MalmbergVallentuna-Össeby OL17:56:24
Lena NyströmVisborgs OK18:04:04
Johan LundbergVisborgs OK18:05:13

Bana 4

2 930 m, 27 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Martin ForsslundGävle OK17:17:44
Daniel SeestrandVisborgs OK17:27:46
Albin LindgrenVisborgs OK17:28:38
Anders EklundSvaide Roma SOK17:33:07
Olof PerssonSvaide Roma SOK17:33:58
Junia BirgerssonVisborgs OK17:34:46
Karin BengtssonVisborgs OK17:35:40
Ulf NilssonGotlands Bro OK17:40:24
Christer MartinssonEmmaboda Verda OK17:41:37
Fredrik WestergaardSvaide Roma SOK17:44:15
Gunnar HallströmVisborgs OK17:46:04
Brent GodmanGotlands Bro OK17:47:37
Anders HellminVisborgs OK17:48:18
Ulrika NikolaussonSvaide Roma SOK17:48:47
Eric JohanssonIF Hansa-Hoburg17:49:16
Duncan RobertsonSvaide Roma SOK17:51:23
Bo MagnussonVisborgs OK17:52:12
Björn AlbinssonIFK Mora OK17:53:29
Pernilla MellinSvaide Roma SOK17:54:02
Anders KallingsVisborgs OK17:57:05
Kurt LöfgrenGotlands Bro OK18:04:44
Isak WestergaardSvaide Roma SOK18:06:03
Rasmus RegnstrandVisborgs OK18:15:43
Leon HanssonVisborgs OK18:20:47
Göran Kimell Gotlands Bro OK18:24:56
Andreas LiljegrenGotlands Bro OK18:25:29
Olof GardellGotlands Bro OK18:27:19

Annonser