Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Motionsorientering Skatås del2

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Motionsorientering Skatås del2
Arrangörsorganisation: Sävedalens AIK
Datum: onsdag 13 juni 2018

Öppen motion 3

1 900 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
13105Tuva-Lisa JäråsKlubblös17:02:28
263536C-G CarlssonTolered-Utby Ol-klubb17:33:10
13146Thomas BjörkrothGöteborg-Majorna OK17:49:25
1423492Laila EkefällLF IF17:56:43
13124Sara HögmanKlubblös18:13:01

Öppen motion 5

3 600 m, 19 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
13115Karin MattssonKlubblös17:12:21
13119Jenny StuckiGöteborg-Majorna OK17:19:27
871106Janni AxelssonSävedalens AIK17:35:47
13129Cecilia AldebergGöteborg-Majorna OK17:41:34
13132Sara KarleforsKlubblös17:41:35
13134Johanna PrestonKlubblös17:42:42
13144Simona LindenKlubblös17:50:55
13142Karin SävingerKlubblös17:51:02
13141Sara BäckströmKlubblös17:51:03
13143Joakim LarssonKlubblös17:53:25
13139Linn AnderssonKlubblös17:56:43
13149Olle SvärdKlubblös17:58:04
13110Johan SvärdKlubblös17:58:06
13108Therese FalemoMölndal Outdoor IF17:59:18
13305Sandra WiklundKlubblös18:07:49
13308Luise JayakrishnaKlubblös18:07:51
13319Ina SonneKlubblös18:24:01
13310Sebastian CarbolKlubblös18:25:12
13122Johan HögmanKlubblös

Öppen motion 6

4 800 m, 16 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
13102Anna DareliusKlubblös17:01:55
13104Fredrik KjörlingKlubblös17:09:59
13107Johan KarlssonKlubblös17:17:27
13112Alexandra EdlundKlubblös17:20:29
13111Max MagnellKlubblös17:20:32
13118Erik TönsgårdKlubblös17:22:55
13114Filip SahlbergKlubblös17:25:17
13117Pontus WiegandtKlubblös17:28:20
13126Jonas OlgemanFellingsbro GOIF17:31:07
13125Per NyströmKlubblös17:31:38
13150Martin HedenKlubblös17:54:34
13138Anton RomellKlubblös17:56:04
13137Rikard BerleKlubblös17:57:54
13140Erik StrannegårdKlubblös17:57:55
900216Malin SettergrenHalmstad OK18:10:03
13110Stefan FalemoMölndal Outdoor IF19:20:40

Öppen motion 7

3 300 m, 17 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
940410Emma BacklundSävedalens AIK17:15:59
13116Dennis LarssonKlubblös17:16:44
13120Gustav AlbertssonKlubblös17:29:30
13127Martin NilssonKlubblös17:31:42
13130Alexandra SvantessonKlubblös17:31:44
13128Stefan JohanssonKlubblös17:40:24
13304Axel GranströmKlubblös17:59:44
13302Roland LindblomLF IF18:01:38
13309David GustavssonKlubblös18:12:48
29155Martin ALfredssonKlubblös18:15:27
13662Lisa AxelssonHjobygdens OK18:15:29
30310Albertina HenrikssonUddevalla OK18:16:58
1940614Kevin LarssonGöteborg-Majorna OK18:17:31
13346Emmy DahlströmOK Löftan18:24:19
13320Martin HellbergKlubblös18:28:53
14207Christer WestbergIFK Göteborg Orientering19:02:35
900917Johan WikanderLånghundra IF

Annonser