Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för SAKO-träning

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: SAKO-träning
Arrangörsorganisation: OK Flundrehof
Datum: tisdag 3 juli 2018

Kort Lätt

2 210 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
450790Elmer LilleengKungälvs OK17:54:32
7133958Karleric FranssonTrollhättans SOK17:59:57

Kort

2 780 m, 14 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
670522Silvana LilleengHerrestads AIF17:55:20
451125Monica BrönnestamOK Gipen18:04:36
9101532Simon ThörnbladOK Flundrehof18:06:43
419721Annika WessmarkOK Flundrehof18:15:27
9030531Hampus HellqvistOK Flundrehof18:24:45
7030748Stefan HellqvistOK Flundrehof18:24:47
439925Jennifer StigssonTrollhättans SOK18:30:46
435331Tomas StigssonTrollhättans SOK18:30:54
440933Nils-Erik GunnarssonOK Gipen18:34:39
7670628Ann-Charlotte SolvangOK Skogsvargarna18:51:39
7886688Berkley StaggOK Skogsvargarna18:53:28
15890Thomas AsplundOK Skogsvargarna18:56:12
7041117Linnea Solvang StaggOK Skogsvargarna18:58:57
1808093Karin ThörnbladOK Flundrehof19:17:32

Mellan

3 730 m, 8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
452119Catharina KarlssonTrollhättans SOK17:05:00
9500622Matti LindqvistTrollhättans SOK17:07:41
433656Jonas HögnertOK Flundrehof18:10:21
1225595Åsa SylvanVänersborgs SK18:11:19
26221Birgit HanssonHerrestads AIF18:15:10
260810Gunilla HolmbergHerrestads AIF18:15:30
356097Eva KarlssonUddevalla OK18:16:04
450790Patrik LilleengOK Gipen18:37:03

Långa

5 530 m, 9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
451123Axel BrönnestamOK Gipen18:05:23
9101524Isak ThörnbladOK Flundrehof18:06:39
9101910Elias ThörnbladTrollhättans SOK18:06:41
2073359Netz JerkerTrollhättans SOK18:17:32
9810428Martin SchagerlindTrollhättans SOK18:47:24
7660612Magnus EmanuelssonOK Skogsvargarna18:49:28
650110Peter StrömdahlOK Skogsvargarna18:58:20
9650815Janne MattssonTrollhättans SOK19:01:03
982982Tobias MattssonTrollhättans SOK19:02:35

Annonser