Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för 3-Slingan

TävlingsinformationVisa startlista per organisationDölj laguppställningarSkriv ut

Tävlingens namn: 3-Slingan
Arrangörsorganisation: Avesta OK
Datum: tisdag 10 juli 2018

Lång/Svår

19 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
1Avesta OK 118:30
19520041. Oskar Karlsson
19520042. Oskar Karlsson
19520043. Oskar Karlsson
2Avesta OK 218:30
24422561. Patrik Strandberg
24422562. Patrik Strandberg
24422563. Patrik Strandberg
3Avesta OK 318:30
381181181. Ola Jernström
381181182. Ola Jernström
381181183. Ola Jernström
4Avesta OK 418:30
486508231. Tindra Jernström
486508232. Tindra Jernström
486508233. Tindra Jernström
5Avesta OK 518:30
590508711. Robin Olsson
590508712. Robin Olsson
590508713. Robin Olsson
6Avesta OK 618:30
69408081. Viktor Lundén
69408082. Viktor Lundén
69408083. Viktor Lundén
7Avesta OK 718:30
72143911. Leif Markfjärd
72143912. Leif Markfjärd
72143913. Leif Markfjärd
8Centrum OK 118:30
821072621. Moa Kjellstrand
821072622. Moa Kjellstrand
821072623. Moa Kjellstrand
9Dalaportens OL 118:30
96708151. Thomas Andersson
96708152. Thomas Andersson
96708153. Thomas Andersson
10Dalaportens OL 218:30
106405201. Per-Erik Andersson
106405202. Per-Erik Andersson
106405203. Per-Erik Andersson
11Fagersta OK 118:30
114523071. Maria Bylund
114523072. Maria Bylund
114523073. Maria Bylund
12Fagersta OK 218:30
124289551. Mats Thunwall
124289552. Mats Thunwall
124289553. Mats Thunwall
13Freidig 118:30
136182461. Olle Malmring
136182462. Olle Malmring
136182463. Olle Malmring
14Norbergs OK 118:30
14386311. Henrik Hellgren
14386312. Henrik Hellgren
14386313. Henrik Hellgren
15OK Linné 118:30
154374031. Johanna Roos
154374032. Johanna Roos
154374033. Johanna Roos
16OK Linné 218:30
1684299431. Henrik Roos
1684299432. Henrik Roos
1684299433. Henrik Roos
17Säterbygdens OK 118:30
1781910991. Emil Arvidsson
1781910992. Emil Arvidsson
1781910993. Emil Arvidsson
18Dalaporten OL18:30
1820608891. Cajsa Grape
1820608892. Cajsa Grape
1820608893. Cajsa Grape
19Avesta OK 818:30
1915903251. Stefan Nyberg
1915903252. Stefan Nyberg
1915903253. Stefan Nyberg

Kort/Svår

27 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
21Avesta OK 118:30
212143761. Maria Strömberg
212143762. Maria Strömberg
212143763. Maria Strömberg
22Avesta OK 218:30
22431211. Anna-Karin Lövgren
22431212. Anna-Karin Lövgren
22431213. Anna-Karin Lövgren
23Avesta OK 318:30
2380100681. Julia Wanner
2380100682. Julia Wanner
2380100683. Julia Wanner
24Avesta OK 418:30
2490412271. Lucas Wanner
2490412272. Lucas Wanner
2490412273. Lucas Wanner
25Avesta OK 518:30
25290961. Peter Svensson
25290962. Peter Svensson
25290963. Peter Svensson
26Avesta OK 618:30
2610408151. Liv Norberg
2610408152. Liv Norberg
2610408153. Liv Norberg
27Avesta OK 718:30
272143981. Erik Johansson
272143982. Erik Johansson
272143983. Erik Johansson
28Avesta OK 818:30
28397681. Bo-Göran Karlsson
28397682. Bo-Göran Karlsson
28397683. Bo-Göran Karlsson
29Dalaporten OL 518:30
295018471. Ylva Grape
295018472. Ylva Grape
295018473. Ylva Grape
30Dalaportens OL 118:30
303049411. Jesper Vainionpää
303049412. Jesper Vainionpää
303049413. Jesper Vainionpää
31Dalaportens OL 218:30
31431481. John Sivars
31431482. John Sivars
31431483. John Sivars
32Dalaportens OL 318:30
3213579241. Olov Söderqvist
3213579242. Olov Söderqvist
3213579243. Olov Söderqvist
33Dalaportens OL 418:30
3311404141. Karolina Andersson
3311404142. Karolina Andersson
3311404143. Karolina Andersson
34Fagersta OK 118:30
34185001. Mats Back
34185002. Mats Back
34185003. Mats Back
35Norbergs OK 118:30
352089271. Elisabet Elmertoft
352. Elisabet Elmertoft
353. Elisabet Elmertoft
36Norbergs OK 218:30
36371441. Johan Källman
36371442. Johan Källman
36371443. Johan Källman
37Norbergs OK 318:30
3721041441. Hanna Eriksson
3721041442. Hanna Eriksson
3721041443. Hanna Eriksson
38Norbergs OK 418:30
3821071381. Pia Johansson
3821071382. Pia Johansson
3821071383. Pia Johansson
39Norbergs OK 518:30
392456741. Jan Åhs
392456742. Jan Åhs
392456743. Jan Åhs
40Norbergs OK 618:30
404029171. Mats Bergman
404029172. Mats Bergman
404029173. Mats Bergman
41Norbergs OK 718:30
4176609081. Johan Klingberg
4176609082. Johan Klingberg
4176609083. Johan Klingberg
42Stora Skedvi IK SOFF 118:30
42444941. Joakim Nilsson
42444942. Joakim Nilsson
42444943. Joakim Nilsson
43Stora Skedvi IK SOFF 218:30
43444951. Johnny Nilsson
43444952. Johnny Nilsson
43444953. Johnny Nilsson
44Säterbygdens OK 118:30
446308091. Thomas Arvidsson
446308092. Thomas Arvidsson
446308093. Thomas Arvidsson
45Säterbygdens OK 218:30
456406071. Robert Östlund
456406072. Robert Östlund
456406073. Robert Östlund
46Viktor Eckert18:30
463313361. Viktor Eckert
463313362. Viktor Eckert
463313363. Viktor Eckert
47Ärla IF 118:30
4781919321. Johan Ryding
4781919322. Johan Ryding
4781919323. Johan Ryding

Mellan

12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
50Avesta OK 118:40
503429861. Malin Wanner
503429862. Malin Wanner
503429863. Malin Wanner
51Fagersta OK 118:40
51184971. Elof Back
514455412. Gurli Back
514523163. Lovisa Bylund
52Norbergs OK 118:40
5221044761. Cecilia Eriksson
5221044762. Cecilia Eriksson
5221044763. Cecilia Eriksson
53Norbergs OK 218:40
5321199251. Anna-Karin Eriksson
5321199252. Anna-Karin Eriksson
5321199253. Anna-Karin Eriksson
54OK Kåre18:40
542623311. ats Thomson
542623312. Mats Thomson
542623313. Mats Thomson
55OK Linné 118:40
55375901. Sara Roos
55375902. Sara Roos
55375903. Sara Roos
56Stora Tuna OK118:40
562125781. aniel Frodin
562125782. Daniel Frodin
562125783. Daniel Frodin
57Norbergs OK 318:40
5721199521. Kenneth Pettersson
5721199522. Kenneth Pettersson
5721199523. Kenneth Pettersson
58Norbergs OK 418:40
5821199211. Andrea Magnusson
5821199212. Andrea Magnusson
5821199213. Andrea Magnusson
59Norbergs OK 518:40
5921199601. Thomas Magnusson
5921199602. Thomas Magnusson
5921199603. Thomas Magnusson
60Fagersta OK 218:40
604523781. Ludvig Bylund
604523782. Ludvig Bylund
604523783. Ludvig Bylund
61Avesta OK 218:40
6180916081. Linus Jernström
6180916082. Linus Jernström
6180916083. Linus Jernström

Lätt

8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
75Avesta OK 118:40
75187131. Lisbeth Eurén
75187132. Lisbeth Eurén
75187133. Lisbeth Eurén
76Avesta OK 218:40
7699909281. Evelina Ahlgren
7699909282. Evelina Ahlgren
7699909283. Evelina Ahlgren
77Dalaportens OL 118:40
7711042701. Olle Stinessen
7711042702. Olle Stinessen
7711042703. Olle Stinessen
78Dalaportens OL 218:40
7810803221. Isak Stinessen
7810803222. Isak Stinessen
7810803223. Isak Stinessen
79Freidig 118:40
7921092171. Linus Fossum Malmring
7921092172. Linus Fossum Malmring
7921092173. Linus Fossum Malmring
80Ida Malmring18:40
8021093121. Ida Malmring
8021093122. Ida Malmring
8021093123. Ida Malmring
81Ylva Malmring18:40
8121196191. lva Malmring
8121196192. lva Malmring
8121196193. lva Malmring
82Norbergs OK18:40
8221355161. Assar Magnusson
8221355162. Assar Magnusson
8221355163. Assar Magnusson

Annonser